نقد و بررسی سرور فینال با سرعت ۳ برابر | آغاز ۱۸ اسفند ۱۴۰۱ |

• سلام علیکم

سنگ جا خودش سنگین هست .

قصدت از این پست چی هست بگی بزرگی تو تراوین با کوچیک کردن کسی بزرگ نمیشی این بنده خدا نیاز به تایید من نداره و با رد قابلیت هاش توسط شما کوچیک و اینکه با حضورت فکر کنم میدون خالی نکردی امدی جات تو سرور مثل لایه ازون سوراخ مونده :D:D:D

نکته جالب پست های اخرت نام حامد عزیز اوردی سلامتو بهش میرسونم <3<3

مشتی باش که اگه به صلیب هم کشیده شدی مسیح باشی نه مترسک مزرعه !!!

ALIFX&POYA

Sajad 33YED

MASOUD NOOB

REZA ROYAL

ASHKAN CAPTAIN

<3CAPITAN TEAM<3

• سلام علیکم

سنگ جا خودش سنگین هست .

قصدت از این پست چی هست بگی بزرگی تو تراوین با کوچیک کردن کسی بزرگ نمیشی این بنده خدا نیاز به تایید من نداره و با رد قابلیت هاش توسط شما کوچیک و اینکه با حضورت فکر کنم میدون خالی نکردی امدی جات تو سرور مثل لایه ازون سوراخ مونده :D:D:D

نکته جالب پست های اخرت نام حامد عزیز اوردی سلامتو بهش میرسونم <3<3

سلام.

حرفهای شما درست و متین🌹🌹🌹.باکوچیک کردن کسی ،کسی بزرگ نمیشه.ولی دونکته وجود داره :

نکته اول اینکه ۵۰صفحه یه بنده خدارو کوبیدینو تخریب کردین و اسم گذاشتین که کوچیکش کنین اونجا نظرت چی بود؟؟؟!!!

نکته بعدی اینکه سرور پیشم اکثر همینا حضور داشتن و اسمشو تو سر در اتحاداتون بود ومیدونو خالی نکرده بودن وجاشونم ۳ایکس لایه ازون تو سرور سوراخ شد ..:D:D:D

پ.ن حتما سلام برسون .♥️♥️♥️

پ.ن داداش من همیشه تو شمالغرب بودم و خواهم بود انگار به اینستا و تلگرام سرمیزنم به اینجا هم سر میزنم عادت روزانه هستش دادا

• تشکر میکنم از دوستان جنوب شرقی که با این خودکشی نهنگ‌هاشون تلخی باخت دیشب میلان رو برام شستن و بردن:

برگ زرینی دیگر بر افتخارات ادریس اورجینال 🖤 که تو دو سه ساعت دفاع میلیونی جور کرد.

سیاستمدار انسان‌ ها را به دو دسته تقسیم می‌ کند؛ ابزارها و دشمنان.

• البته دلیل این مقدار موفقیت شما مشکلات داخلی و کم کاری مسئول سابق کتیبه های شمال شرق بود چون در تاریخ 21/4/2023 مختصات کتیبه ها براش ارسال شد ولی هیچ اقدامی صورت نگرفت.

ادریس جان

مشکل آدم ها اینه که فکر میکنند هر کاری میکنند درسته و دیگران اشتباه میکنند

وقت و زمانی که شما میتونی برای تراوین بگذاری را قطعا خیلی ها به خاطر مسائل زندگیشون نمیتونند بگذارند. از مسائل شخصی زندگی بگیر تا مشکلات کار و ....

اینکه به چه دلیلی ما در نقشه ها به مشکل خوردیم قطعا برای سایدهای دیگه هیچ جذابیتی نداره و اصلا هم مهم نیست ! و تصورت از اینکه بخواهی یک نفر را با این حرفها تخریب بکنی اشتباهه

مجید پلیر بزرگیه که وقتی سرور قبل، اکانتش حذف شد با اوج ناراحتی ای که داشت بازم اومد کتیبه ها را جمع کرد. بنابراین نماد غیرت و ارادست!

مجید اگر وقت لازم را داشت مطمعن باش کتیبه های که جمع کرد و نقشه ای که وقت نکرد سهله، یه ساید را جمع میکنه.

مجید هیچ تعهدی در قبال جمع کردن نقشه نداشته و این مسائل مربوط به ساید میشه نه شخص!!! کم کاری سایدی انجام شد که نهایت قضیه تمام شد.

انشالله در پست آخرم از کارهایی که مجید کرده صحبت میکنم.

پ.ن: مسائل سایدی مربوط به ساید هست. بحثش تو فروم نیست!!

ارادت

J.Bro

اگر، در زندگی نگاهت به داشته هایت باشد ،بیشتر خواهی داشت.

اما اگر مدام به نداشته هایت فکر کنی، هیچ وقت هیچ چیز برایت کافی نخواهد بود

فکرت رو ترمیم کن...

• اگر به دوستان همرساز بر نمیخوره و بهشون فشار نمیاد باید اعلام کنیم مقدار رعد ما از مقدار همر شما بیشتر بوده!😂خسته نباشید با این همر کشیدنتون😂

یه عده میگفتن سرور قبل دمپایی رو همر حساب میکرده گارد! ۸۰ک رعد و ۱۰۶ک رعد ایا همر حساب میشه؟😂

نکشینمون سامورایی های خطرناک

عکس هایی که در ادامه میبینین مربوط به روز قبل از نقشه ها بوده و به دلیل مشغله های کاری و زندگی نتونستم زودتر این پست رو بذارم

خفت اکانت ۲سیب توسط گارد

پریدن ۲ده همر از نیو پیشوا توسط میگ میگ

چیف ده فایر توسط آتیلا

پریدن ۲ده اکانت های شادو و جوکر

خسته نباشید بابت صبر شما

• با درود و احترام

اتک های لانچ شده بر روی واندر مرکزی SE:

رضا و آرش عزیز از اکانت کاپیتان

علی فلوید و محمد عزیز

با همرهای لانچ شده واندر اس ای به میزان 40:13:20 عقب افتاد.

میزان دفاع واندر اس ای بیشتر از اینها تخمین زده میشد بنابراین این همرها بصورت تصادفی زده شد.

اکانت سیگار محمد عزیز

اکانت چیپس احمد و یوسف ریتالین عزیز

اکانت آتیلا نیما سیروان امیر و موری عزیز

اکانت cape علی فلوید و محمد عزیز

تشکر از همه بچه های خوب متای جنوب غرب و شمال شرق

J.Bro

فکرت رو ترمیم کن...

• چهارشنبه 27 اردیبهشت ماه ساعت 17:30

تشکر از امین عزیز بابت همر خوبش بازیکن با اخلاق و کار درست

و مجدد تصور از دفاع بیشتر اس ای

همر دیفالت برادرز که فقط کاتاهاش توی پلن های جنگی نبوده و از همرش استفاده شده. تشکر از دانیال و نیما

امیر جان همرهای را نصف کن از سری بعدی :)^^

واندر اس ای مجدد 26:34:00 عقب افتاد

با سپاس

J.Bro

فکرت رو ترمیم کن...

• عرض ادب و احترام

یه خسته نباشید به بچه های هر ۴ تا ساید میگم که تو این مشغله ی زندگی‌، موندن و سرور رو جذاب کردن.

حقیقتا میخواستم این پست رو بعد از اتمام سرور بزارم که تیم تو حاشیه نره ولی عملا سرور وضعیتش مشخصه.

اول تشکر میکنم از بچه هایی که مردونه زمان گذاشتن و جور بقیه رو کشیدن. خیلی از بچه ها به علت مشغله نمیخواستن بیان برای بازی. قبل شروع سرور هم اعلام کردن و متاسفانه فشار و سختیش افتاد رو دوش یه عده از بچه ها(اسم ها ترتیب خاصی نداره). جاوید، مهران، ادریس، مجید پرشیا، نیما و موری عزیز، سهیل و سیمای گل، مملی، علی زدکینگ، مسعود تامی، مسعود فراهانی، محسن جامی، دانیال، نوری، اقا تورج و ساناز خانوم، مانی پارتیزان گل، دانیال، جعفر، امیر حسین تریدر با جنبه، رضا گارد، ارگین و ارین (چیشد سفارشی من؟؟)، مجی، یوسف ریتالین و... دم تک تکتون گرم. ببخشید اگه اسمی جا افتاد. خودتون میدونین چقدر زحمت کشیدید و کیایین. جای اقا مازیار هم خالی بود انصافا.

یه سری حرف نزده مونده که میگم و زیاد طولانیش نمیکنم.

برو بچه های خراج بگیر:

بنظرم دیگه وقتشه یکم برا خودتون و شخصیت خودتون احترام قایل باشید. گلد گرفتن و رفتن به قصد خراب کردن بازی یه ساید هنر خاصی نیست. البته مقصر اصلی شما نیستید ولی باز شاید یکم به خودتون بیاید. مقصر اونیه که بهتون خط میده. ان ای هم یه ساید مثل بقیه ی ساید ها. یه سری ادمم توشن عین خودتون. پدر کشتگی هم نداریم با کسی. فقط فرقمون اینه که ما لنگ ۲۰ک گلد نیستیم. برای برد هم همه کار نمیکنیم. لات کوچه خلوتم نیستیم. جایی که بتونیم اعلام میکنیم میریم و تلاشمون رو میکنیم.

(البته دیده شده اصلا نمیخواستیم بازی کنیم ولی مملی اومده فروم پست گذاشته و همه رو ۳ به ۱ کرده رومون :))). درکل ما دوستون داریم. شمام خودتون رو دوست داشته باشید.

بچه های اس ای:

دمتون گرم و خسته نباشید. امیدوارم رقابت فقط در حد بازی بمونه از این به بعد و به بی احترامی تو فروم کشیده نشه دیگه.

---

در نهایت یه حرف اخر با یه سری از دوستان شمال شرق:

با منم منم و بی احترامی کسی بزرگ نشده. کسی رو سر کسی منت نداره و همه اومدیم اینجا که بازی کنیم. وقتی یه کاری ازتون بر میاد و انجام میدید، دارید به یه هم تیمی کمک میکنین. کمک نمیکنین که فردا من برم فروم بگم فلانی دمت گرم. اینجا که بازیه. ۴ روز دیگه میرید تو زندگی از راه سختش یاد میگیرید.

اسمش روشه. بازی! خیلیا با چیز دیگه اشتباهش گرفتن. ۶ ماه دیگه کسی یادش نمیاد این سرور چیشد ولی بی احترامی و رفتار زشت رو همه یادشون میمونه.

احتمالا سرور اخر تراوین بود ولی اگه روزی بخوام بازی کنم دیگه پامو توی شمال شرق نمیزارم. این ساید بمونه ارزونی همون دوستانی که هرکاری برای به چشم اومدن کردن. هر بی احترامی خواست کردن. چه به من و چه به بقیه. من تراوین بازی میکنم که با بچه ها دور هم باشیم و شاید ۲ تا دوست جدید پیدا کنم. هیچ وقت انقدر اولویت نداشته که بخوام باعث رنجش کسی بشم. برعکسشم انتظار نداشتم. بلاخره زمین گرده.

ارادت

مهران

• چرا واندرا س ای بالا نمیاد چی شده :?::?::?:

اقا همر کمتر مصرف کنید دیابلو چشم به راهه

چرا ساکتی دیابلو چرا خیس چشمات بیا پرو بازی دربیار دیگه

3تاراه داری

1. بزاریم همرت بزنی تا ببینی اگر کل سرور هم جنگ اموز داشته باشی هیچی ازت درنمیاد 8o8o

2.بزنیم بپرونیمش تا بعدا ادعا کنی اگر میموند میزدم بازی میبردیم :D:D:D

3. یه تارگت انخاب کنی بزنی که اون موقع دیگه سرکارت میخوره به بات ان ای که بازم دیوار میشی

یکی انتخاب کن

پ.ن . واقعا چطوری روتون شد جلوی این همه پلیر های ان ای که هرکدوم خودشون یک ساید هستن ثبت نام کنید

پ.ن. اخ اخ اخ همر جنگی ها دارن واندر صفر میکنن افرین به متای دیوار رکورد زدین ^^^^;);)البته تقصیر شمانیست پلیرهای ان ای خیلی خوب هستن

درکل دم تک تک بچه ها گرم کاری کردن تا 10تاسرور بعد هم صداتون درنیاد البته شما پروتر از این حرفا هستید سرور بعدی میاین میگید همهرو زدیم مساوی هم ندادیم

این پستم بمونه هروقت خواستید باز پرو بازی دربیارید این ریپلای بزنم براتون یاداین روزهای پر از سکوت بیفتید

فیلتر شکن باز نمشه عکس واندر بزارم

واندرهای متای ان ای و اس دبل 5تا لول 43

واندر مانی پارتیزان لول 15 تازه بعد 2روز اپ کرده برای فان اینم از واندر متای اس ای بالاتره^^^^^^^^

ودر اخر واندر متای اس ای و اندبل لول 12:D:D:Dبا اختلاف بسیار بالا از اخر اول هستید مبارکه:*:*

شاخ بودن توی فضای مجازی مثل پولدار بودن توی بازی GTA میمونه! :saint: :saint:

MONAKO مامور مخفی

• با تشکر از همه دوستانی که نیمه راه نبودن

عمو لطیف که همیشه استاندارد بازیشو رعایت میکنه، و همیشه میشه روش حساب کرد، نیزه ها و دلاورهای لول ۲۰ که نیاز نیس بگم آهنگری آهنگری

حمید اکانت K.P.I.M رفیق قدیمی که دیگه مشغله باعث شده کمتر بتونه تایم بزاره، ولی بازم تلاش خودشو کرد این سرور

حسین اکانت Badoooom، سطح پلی عالی، اخلاق هم ۲۰، یکی از بهترین رومن دفسازهایی که دیدم، که خاطرات زیادی با همرای متای مقابل داشت، چه میکنه محافظ!

پارسا و پیمان لرد اکانت لاقونچر که با وجودی که این سرور مثل همیشه نبودن، ولی اکانت های خوبی به ساید سپردن

علی لست هیرو، پلیر بی حاشیه بی غر و لند، همیشه در خدمت تیم، پشت هم تروپ می کشید، نه میگفت دیوار شدم، نه میگفت دف ندادین چرا و ...

همرش هم اتکر بود و هم مدافع و ساپورتر در کنارش

علیرضا اکانت شدو، نیما اکانت پست من که با وجود سرور اولی بودنش عملکرد خیلی خوبی داشت.

صادق پارتیزان، صادق صادق :)) که در سطح انتظارات نبود به خاطر مشغله های شخصی، ولی بازم هرجایی میتونست کمک میکرد، بسیار پلیر قابل و محاسبه گری هست به نظرم که اگه از کسی میخواستم مشورت بگیرم قطعا اولین نفر صادق بود.

رضا سورنا، که رضا هم به خاطر مشغله زیاد توی سرور نبود و منم وقت و انرژیشو نداشتم توی مقطعی که اکانت رو بهم سپرده بود درست رسیدگی کنم بهش، دفساز رو میشه چرخوند، ولی اک همر قطعی پلیر ثابت میخواد، ولی بازم تنها اکانتیه که بدون اجازه قبلی راحت و بدون فکر اینکه نکنه بگه دفم کو همرم کو، در اختیار خودم باشه کامل، امیدوارم زودتر حل شه مشکلاتش.

حامد اکانت ماراوا که دف خوبی تحویل داد و توی هولد ۲ تا کتیبه کمک بزرگی کرد به ساید.

و محمد پاتریوت که همیشه با روی باز برخورد میکرد با همه و امیدوارم غر زدنای منو ببخشه :))

و ادی که تنها کسی بود که همیشه بود تقریبا و با پشتکار پلن نقشه ها رو پیگیری کرد و آخرین شانس رو هم امتحان کرد و ناامید نشد.

در مورد نقشه ها هم پلن مسلما روی حداقل ۱۲ نقشه بود، حالا ۲ یا ۳ یا ۱۰ تا فیل شدن فرقی نداشت

شما حالا بیا همشو بزن از روی پلیر، جایزه میدن!؟

و البته دوستان اس ای که با بعضی بیشتر آشنا شدم و بعضی که تازه باهاشون افتخار آشنایی داشتم

امید، ایلیا، فرهاد، متین، محمد، سجاد

نشون دادین که میشه روتون توی سخت ترین شرایط هم حساب کرد و اهل جازدن نیستید.

و در آخر پای یه دونه از گرزی های منم نتونستین گاز بگیرین، شما بگین دیابلو رو زدیم ما هم میگیم باععشه :))

البته چرا نوری موفق شد، در عملیات عجیبی، پای یکیشونو گاز بگیره، بهش تبریک میگم :))

و این سرور ان ای به نظرم فارغ از چند پلیر خوب، بقیه متوسط بودن و کمیت بالااااا و کیفیت پایین بیشتر به چشم میخورد، جنس های چینی هم دنیا رو قبضه کردن ولی همیشه مشخصه چی هستن!

• دوست عزیز

دیابلو جان شما سنت و تجربت خیلی بیشتر از خیلی پلیر های این سروره به نظرم رفتار حرفه ای تر این بود که پست آخرتون رو با همون تشکر ها تموم کنید به نظرم خراب کردن یه ساید با دو تا جمله خراب کردن خودتون بود

انشالا در سرور های آینده کیفیت بالا رو بتونیم از ساید شما ببینیم که بازی به ما هم بچسبه

ارادت

• یکسری مسائل رو بندازیم وسط

مورد اول نقشه ها:

لانچر وگنیتی خودش رو معرفی کنه :دی

اونایی که اول سرور گنده میومدن کتیبه زدیم جنگ زدیم. اینکاره نیستید دیگه. یه بچه اومد 10 تا نقشرو زد ازتون

کلی نشستید فکر کردید بپاش اخر حساب کردیم 12 تاشو میشد زد.

ولی باهاتون شرط میبندم مجید بود نقشه اس ای هم ان ای میبرد.

مورد دوم واندرزن ها.

یه لطفی کنید بنویسید کدوماش از ناتار ساخته شده. بنظرم ناتار این سرور توازن بازی رو به هم زد.

مورد سوم یه کت شلوار بدید به این اقا

بازی با کیفیت میخواید؟ یه ساید با 20 تا پلیر و دوتا جنگامک و جنگ یونیک 5 تا واندرزن کشیده بنجل خود شمایید :دی

به سلطان مدیریتتون بگید با یه جنگ یونیک و یه جنگام و 5 پلیر 2 ایکس 6 تا ساختیم لول

و مورد اخر اینکه برد اونقدری حق ما نبود که نقشه ها هم میومد واندرو خودم میزدم. حالا به هرکی رسید مبارکش باشه

• ب مجید تبریک میگم ی دستمال کش پیدا کرد

مجید جان پاچه رو شل کن بده دستش لذتش رو ببر

والا اگر منظورت از بچه ادریس (NW) هست برات متاسفم

• نام پلن : جنگ آمور غصبی

با سلام

پلیر lazybee خودش بیا جلو صف;)^^

این جنگ آموز پشتش آه بوده . جنگ آموز غصبی خیر و برکت نداره.

اسم دهکده lazybee به Brothers تغییر کرد تا خاطره خیلی خوبی برای این پلیر بجا گذاشته بشه

تشکر از پلیرهای برادرز دانیال و سیروان و نیما از Attila و کسانی که همر دادند علی و محمد توهمی عزیز

موفق باشید.

J.Bro

فکرت رو ترمیم کن...

• ب مجید تبریک میگم ی دستمال کش پیدا کرد

مجید جان پاچه رو شل کن بده دستش لذتش رو ببر

والا اگر منظورت از بچه ادریس (NW) هست برات متاسفم

حاجی دسمالش که خودت بودی با اختلاف هرچی میشد گردن میگرفتی

• هههههه

مشتی با مرام جسارتن ی تار مو لای دندونات گیر کرده

موندم سرور بعد کی میخواد گردن بگیرتت؟!

چی میگی با کی کار داری پاشنه کدوم دری شما

پیام مربوط به ده روز پیش هست!

دوستان شمال شرقی قضیه اینجاست که یکسری پیام 2 ایکس برای شما هم گذاشتم جهت مراقبت از کتیبه و همر و.. ولی صداتون دراومد

این در حالی بود که ما هم براتون ساید رو کلین کردیم هم کتیبه شریک شدیم.

حتی اکثر لینکهای مربوطه به حملات شمال شرق رو هم بنده نزاشتم و مگنس چندین بار اسپم کرد(چون لینک نداشت) و اعتباری برای خودم نگرفتم از اون قضیه

ولی برخورد شما اینطوری بود که شدیم جاسوس و عامل مخرب!

تفاوت بچه های اس یی اینجاست که تو این موارد سوز دارن. حتی اگه اشتباهی کرده باشن یا از کسی سر بزنه.

• خوشگل پسر شما قول بدید ۱۰ بار واندرتون رو بتونید بکشید بالا منم قول میدم از همین ساید ۱۰ تا واندرزن دیگه براتون رو کنیم خخخ

مشتی گلی با ۱۰ک کاتا واندرتون تکون میخوره بعد ما کیفیت نداشته بازیمون؟

برای تو که کت شلوار نیاز نیست با همون شلوار کردی و دمپایی لا انگشتی میام

اینکه واندرتون بالای لول پنجاه رو نمیبینه خیلی بده اتفاقا دیشب ۳ ۴ نفر زنگ زده بودن شاکی بودن که واندرزنامون ترشی شده چه وضشه این همه زحمت کشیدیم لانچ نمیکنید سری بعد شماره تورو میدم میگم زنگ بزنن بهت از کیفیت براشون بگو خخخ

منم که نیاز به معرفی ندارم یه هویت جدید بهت بخشیدم این سرور

پا درمیونی کردم پیش رفیقا برات تونستیم یه شناسنامه بگیریم به نام ایلیا دیوار

داستان تو همون داستان معروف عاقلان داننده

تو مارو آره...عاقلان دانند لول

در مورد نقشه هم لطفا خا...مالی ادریس رو نکن ما خودمون میدونیم پلیر قابلیه برعکس تو.

پرونده ادریس این سرور مشخصه چند نفرم اومدن بابت پلن نقشه ها تشکر کردن ازش توی خا..مال که نتونستی ۱ جنگ آموز برای سایدت از کف اس ای بلند کنی از کیفیت حرف میزنی؟

قول بده چند روز دیگه تحمل کنی تا همرای با کیفیت برات بلند کنیم گل پسر

ماچ بهت

• هنوزم کل کل میکنید؟

بیاید تشکراتتونا بکنید و برید گرم کنید برا سرورهای بعدی

مجید گلاب فروشم میدیم بهتون

اون رفیق سبزمون فک کنم به ایزد منان پیوست

دکتر گفته بود ۶ماه چرا سر یک ماه ریغ رحمتو سر کشیدی

از ادمین تقاضا داریم سرعت بازی رو ۱۰۰۰۰x کنه 😂😂😂