نقد و بررسی سرور فینال با سرعت ۳ برابر | آغاز ۱۸ اسفند ۱۴۰۱ |

• بازم نشستی روبروم مات تماشای توام

توی چشات خیره میشم درگیر نقشه ی توام😆

تبریک میگم بهتون بابت پلن زیباتون

انصافا از حق نگذریم خیلی خوب این حرکتارو زدین

شخصا لذت بردم

اما خب سرتون با زاپیا گرم بود

جای دیگه رو زدیم😂

به قول یکی : ماچ به همتون

• با درود و سلام خدمت دوستان عزیز

تبریک به تیم روبرو بابت اینکه لحظاتی بازی را برای ما به اوج حساسیت رسوندند. عملکردشون و برنامه ریزیشون برای نقشه ها بسیار عالی بود.

خدا را شکر تونستیم با تدابیری 3 نقشه بزنیم و در ادامه تعدادش را به 6 برسونیم.

جا داره تشکر کنم از پلیرهامون که برای خنثی کردن این پلن بسیار تلاش کردند

ادریس، نیما، سهیل، محمد ، امیرحسین، علی و سجاد، رضا و مصطفی، تورج و ساناز، مانی، مهران، دانیال، جعفر

و سایر دوستان که اگر اسمشون از قلم افتاد بسیار بسیار شرمنده

پ.ن: نظر شخصی من اگر مختصات نقشه یا کتیبه بصورت رندوم در محدوده بیفته بازی بمراتب قشنگ تر از این میشه که همیشه در یک مختصات بیفته

با امکاناتی مثل تعطیلات و حذف اکانت تک دهکده ای کار برای گرفتن نقشه ها راحت تر میشه. ولی اگر در محدوده بیفته طبیعتا تلاش هر ساید برای نقشه های خودش دو چندان میشه

پ.ن: اولین نقشه زده شده در سرور میشه اولین نقشه گاف سرور. اولین نقشه براحتی به شمال شرق رسید.

موفق باشید

J.Bro

اگر، در زندگی نگاهت به داشته هایت باشد ،بیشتر خواهی داشت.

اما اگر مدام به نداشته هایت فکر کنی، هیچ وقت هیچ چیز برایت کافی نخواهد بود

فکرت رو ترمیم کن...

• سلام جاوید جان

ممنون

امیدوارم همه پستای فروم به این سمت بره که مثل شما در‌کمال ادب باشه

کارتون خوب بود ، تنها امید ما نقشه بود که دیشب عملکردتون خوب بود و خنثی کردین ، دمتونم گرم واقعا جذاب بود

همون ۱۰ ۱۵ دقیقه نقشه انداره کل سرور‌ که هیچ پلنی تو بازی اجرا نشد به جز حرکتای چیپ ارزش داشت ، یا روز کتیبه ها هم همینطور

حالا هرچی بود تموم شد ، مبارکتون باشه

نقشه ها

یسری باگ ها داشت که ۵۰ ۵۰ بود ، ولی خب ادی دست تنها بود و عملکردش قابل تحسین و خدایی جز خفن تریناس ادی

میشد ۱۲تا نقشه بزنیم ، ولی نشد که بشه

دم بچه های خودمونم گرم ، واقعا هر کدومشون یه مشکلاتی در‌جریان سرور براشون پیش اومد که وقتی مطرح میشد ، همه با هم میگفتیم حتما برو مشکلت رو حل کن ، ولی باز دمشون گرم که داخل‌گروه بودن و حضورشون دلگرم کننده

تشکر اخر بازی هم بمونه انشاله بعد پیام اتمام سرور

• سلام و درود

خسته نباشید فراوان به تمام اعضای متای شمال شرق و جنوب غرب

یه خسته نباشیدم میگم به شخص یا تیم اجرا کننده پلن، پلنتون زیبا بود و ۷۷ درصد موفقیت داشت.

البته دلیل این مقدار موفقیت شما مشکلات داخلی و کم کاری مسئول سابق کتیبه های شمال شرق بود چون در تاریخ 21/4/2023 مختصات کتیبه ها براش ارسال شد ولی هیچ اقدامی صورت نگرفت.

دود کم کاری این شخص در چشمان مابقی پلیر های ساید متا رفت که با درایت و تایم بیشتری که بچه ها در 48 ساعت پایانی گذاشتن پلن شما با موفقیت خنثی گردید.

اما این پایان ماجرا نیست. میزان موفقیت پلن دیشب شما 77 درصد بود ولی الان اگر نگاهی به خزانه تون بندازید میبینید که نرخ موفقیت پلن تون 46 درصد بوده یعنی کمتر از نصف ^^

قبلا هم گفتم بازم میگیم، 10 سال دیگم پارسال من نمیشید.

باشد که رستگار شوید.

ادریس ناتار

• سلام به همگی.

سلام به همگی.

شما همونی نیستی که تو شمالغرب بهت کتیبه .....نمیدادیم 8o8o8oزیاد جو گیر نشو .

وقتی میدون خالی باشه خیلیا فاز گندگی برمیدارن.

متای بی نقشه و بی واندر.

• آبو بریز همونجا که میسوزه 💦

• سلام به همگی

وقتی میدون خالی باشه خیلیا فاز گندگی برمیدارن.

متای بی نقشه و بی واندر.

علی جان همرت به سلامتی به مقصد رسید یا هنوز تو راهه؟

عه حواسم نبود شما همرت وسط راه پرید 😂

خواستم یادآوری کنم هیچکسو با گذشته اش مقایسه نکن 😂

همین اکانت ادریس بود که تکی اول سرور همتونو درو کرد😂

حالا برو تو اتاق به کارای بدت فکر کن بیبی

پ.ن : انقد نقشه زیاده که گارد نقشه داره واندر نداره.تقاضا داریم یه واندر بدین نقشه فعاله آپ کنیم😂

پ.ن : سرور ۵ایکس خیلی پست میذاشتن دوستان.بی زحمت لینک سرور دیسکوردتونو بدین بعد تموم شدن سرور یه سر بیایم ببینیم کسی هست اونجا یا نه 😂 زورو های شهر خالی

بدرود

Alamout Team

• ناتار کاتا کردین

مولتی زدین

ابادی گرفتین دف ریختین

رو اکانت ها لاگین زدید

خب که چی:?::?::?: الان چی شد :?::?::?:

ضرر این حرکت ها که 2برابرش به خودتون رسید

چرا انقدر دست پا میزنید اخه شل کنید لذت ببرید ^^^^^^

پ.ن . از اول این کارهارو نمیکردین میگفتین ما 2تا همر میزدیم تو دیوار

پ.ن . دیابلوووو خوووووووووووووووووو اوووووووووووووو =O=O=O

پ.ن . گارد اعر میگه اگر رعد بکشی برات کمان میکشم رعدات دست نمیزنم باهاش همر میکشم<3

پ.ن . سرور داره تموم میشه اگر کسی مونده که بخواد اس ای و ان دبل تحقیر کنه جا نمونه . حتی از بیرون سرور هم مورد قبول هست

شاخ بودن توی فضای مجازی مثل پولدار بودن توی بازی GTA میمونه! :saint: :saint:

MONAKO مامور مخفی

• سلام رضا جان.

دادا فکر می‌کنی من دارم بازی میکنم ؟؟!!!!یا بازی داره با من بازی میکنه؟؟؟!!!

رضا جان اون موقع که تو تیم حامد لرد ویکی بازی میکردی می‌تونستین بگین این ۳تا اکانت ماله منه؟!؟؟

رضا جان بازی عوض شده انتظار نداری که یوسین بولت بیاد با مارسل جاکوبز مسابقه دوی ۱۰۰متر بده.

• شما همونی نیستی که تو شمالغرب بهت کتیبه .....نمیدادیم 8o8o8oزیاد جو گیر نشو .

به من کتیبه میدی بیام ان دبل پلی بدم ؟

اصلا چه سوالیه من میپرسم

دیابلو به خودت کتیبه نمیده بعد ما از تو کتیبه میخوایم

• اقای مانی پارتیزان عزیز 2 سروره به ممد پاتریوت و من قول بستنی دادی سر قولت بمون!

سرور 5 ایکس اخر سرور منو راه دادین اتحادتون دمتون گرم

برایه جبران دوس داشتی میتونی الان توام اسم اکانتتو بدی و بیایی اینور خودم هواتو دارم :X