نقد و بررسی سرور فینال با سرعت ۳ برابر | آغاز ۱۸ اسفند ۱۴۰۱ |

• قربونت بشم من تو خوبی؟😆😆

اره راست میگی😂۱۸ اسفند شروع سرور بود

دقیق بگم تا یک هفته قبل از اینکه همر دیفالت classic stars زده بشه بودم

که در کل واسه همین که بچه ها نمیرسیدن بعد از من اون همر زده شد مثکه

حالا ملا لغتی نشید دیگه😁 اومدم این مطالب و بگم و برم و یه سری بهتون زده باشم😘

ایشالا کامتون همیشه شیرین و دلتون شاد باشه

• حماسه ای دیگر از سلطان دیوار ایران :
    SW entertainments با افتخار تقدیم میکند (تقدیم به تمام پارسی زبانان جهان)

screenshot_2023-05-12_at_09-56-33_تراوین_tx3_wew.png

screenshot_2023-05-12_at_09-56-10_تراوین_tx3_h719.png

screenshot_2023-05-12_at_09-55-24_تراوین_tx3_15o6.png

screenshot_2023-05-12_at_09-54-47_تراوین_tx3_t8n.png

screenshot_2023-05-12_at_09-54-08_تراوین_tx3_rag4.png

screenshot_2023-05-12_at_09-53-27_تراوین_tx3_p3f6.png

اینو واقعا میگم ایلیا داداش

سلطان دیوار خاور میانه خودتی با اختلاف

هنوز هیچکس نتونسته اندازه خودت همر دیوار کنه زیبارو

شرح واقعه :لانچ ها بامداد جمعه صورت گرفت و تعدادی از همر جنگی های اس دبل تارگت قرار گرفتن که نتیجش شد بوسه بر دیوار طبق معمول

چند تا نکته رو لازم دونستم بگم :

۱. اولا از تمامی دوستانی که پسوورد در اختیار ایلیا عزیز میذارن که همراشونو دیوار کنه تشکر میکنیم تا اینجای کار که خیلی حال داده امیدوارم ایلیا عزیز هم بتونه رکورد اسیا رو بشکنه و واسه طلای جهانی اقدام کنه

۲.روی صحبتم با عزیزان و دوستان خود بندس که داخل جنوب شرق دارن بازی میکنن؛رفقا یعنی شما واقعا حاضرین برای زدن هر کپ مولتی ۱ همر هون دیوار کنید ؟؟؟

اینجای کار دوتا حق انتخاب میاد وسط

الف)بزنید رو مولتیا دیوار شن یا قطاری بزنید دیوار شن مثل لینکای بالا(حاصلش میشه ۹۰ ٪‌دیوار شدن همرای هون شما و نهایتش خوردن چندتا کپ از ما که اونم تو ۵ روز دوباره میسازیم میاد بالا ولی ایا همر های شما هم تو ۵ روز ریکاوری میشن؟)

ب)بریزید رو واندرتون و استفاده ی دفاعی ازش ببرید و دفاعتون رو سنگینتر کنید (نتیجش میشه با سنگین تر شدن دفاع واندرتون عملا قدرت همر های واندر زن حریفتون پایین میادتر و عملا رابطه مستقیم داره با برد تیمتون )

یعنی این ساید لیدر نداره کنترلو از دست این داداشمون بگیره بگه بسه ابرومونو بردی؟

بازم با لینکای جدید دیوار خدمتتون میرسیم زیبارویان

به امید لانچای بیشتر بزرگ پلنر تراوین ایران اقای :

3_wrvp.jpg

پوریای ولی گفت که صیدم به کمند است

از همت داوود نبی بخت بلند است

افتادگی اموز گر طالب فیضی

هرگز نخورد اب, زمینی که بلند است

• علی جان. داداش لانچا با من بود همچنان بخدا ایلیا اصلا نیست

یه بار پرسیدم باز میپرسم این بشر چیکارتون کرده که اینجوری هستین نسبت بهش؟😂

ولی خوشم اومد واقعا اس دبل پیشرفت بزرگ ای کرد این سرور. و تونست توی یه سرور دیوار کنه نه به کتک خور بودنتون که همیشه شاهدش بودیم نه به این سرور دمتون گرم

احتمالا اگه سوتی نداده بودم یکی از همر ها و کاتا ها اشتباهی نمیخورد یه ذره بهتر میشد (میدونم احتمالا نتیجه تغییری نمیکرد) چون اصلا ۰۰۲ ریل نبود سر بودن ۶ ۷ تا تایم لانچ پشت هم اینجوری شد.

• screenshot_2023-05-12_at_09-54-08_تراوین_tx3_rag4.png

علی جان لینک کامل اینو بزار :))

البته مطالب شما که به واحمه همچنان :دی

برد و تبریک گفتیم همرا داره قطاری میاد 80 ساعت به نقشه اینا هنوز یه پلن رو تارگت ریل نیومدن باز مولتی میزنن :دی

5 ایکس کلا یه تارگت گذاشته بودین همونو زدیم. خاک تو سرتون با سبک بازیتون.

تا 6 ساعت دیگه پلن اومدید اومدید نیومدید تنها حرکتی که این سرور قشنگ بود از مجموع شونصد پلیر ان یی و اسدبل و 200 تا همر و 160 میل دفتون دیستروی همر تو راه و چیف بک واندر بوده و از سرور میرم دیگه کسی نیست جلوتون باس قاب کنید.

پ.ن: چنج نیم هولدر چی میگه :دی روز آخر چنج میدن

دم خروس رو باور کنیم

تا 6 ساعت دیگه پلن اومدید اومدید نیومدید

یا قسم حضرت عباس رو

ول میکنی میری اگه پلن نیان؟😂

مگه ول نکرده بودی شما ؟

نگفتی ۷تا واندرزن و ۱۰میل دف و ۳۰ ۴۰تا جنگی تحویل ساید شد؟😂

جدی حال نداشتم برم پستتو پیدا کنم چیزی که یادم مونده بود رو گفتم

اما خلاصه این صحبتا که ما باز هم از SE توقع نداریم سر حرفش بمونه😂 اخه این جدید نیست

در ادامه صحبت های استاد ایلیا

ما همچنان داریم میزنیم فقط شما نمیبینین 😂

میخوای بازیو قشنگتر کنیم ایلیا؟

اسم اکانت رو تو بگو

دیسترویش با ما 😂

بنظرت باحال نمیشه؟

• برد و تبریک گفتیم همرا داره قطاری میاد 80 ساعت به نقشه اینا هنوز یه پلن رو تارگت ریل نیومدن باز مولتی میزنن :دی

5 ایکس کلا یه تارگت گذاشته بودین همونو زدیم. خاک تو سرتون با سبک بازیتون.

تا 6 ساعت دیگه پلن اومدید اومدید نیومدید تنها حرکتی که این سرور قشنگ بود از مجموع شونصد پلیر ان یی و اسدبل و 200 تا همر و 160 میل دفتون دیستروی همر تو راه و چیف بک واندر بوده و از سرور میرم دیگه کسی نیست جلوتون باس قاب کنید.

پ.ن: چنج نیم هولدر چی میگه :دی روز آخر چنج میدن

5 ایکس کلا یه تارگت بود افتخارتون این بود گزارش گرفتید !!! یادش بخیر

راجب به پلن زدن و .... فروم رو یه بار دیگه بخون تعداد همرهایی که دیستروی شده توسط شمال شرق رو با تعداد همرهای دیستروی شده توسط جنوب شرق رو بپرس نتیجه رو به ما هم اطلاع بده !!

جوونی و خام و جویای نام !! آتیش بازی اصلی این تایم سرور مربوط میشه به اینکه لول واندر بره بالا ! دف بره تو واندر تو دو راهی حفظ واندرها و 4 تا واندرزنتون بمونید

بقول گارد الان هستی یا نیستی ؟؟؟ میبینی بکس جنوب شرق چقدر خاکین هرکدوم به نوبت میان لینک قرمزاتو گردن میگیرن !!

پ.ن. مورد داشتیم طرف 4 خونه ای نوپو کپ 19 کرده آنویل کشیده از اول سرور گذاشته رو گریز با لینک سبز پریده اول سرور خوشجال بوده جنگ واحه رو از نوپو برده !! دیابلو قهرمان تو رو به چالش رسیدن همرت به واندر دعوت میکنم

پ.ن. با اون دات کام پلیرتون هم صحبت کنید ریدش رو آف کنه ست ما تو تاپ تن رو ناقص کرده 9 تا از شمال شرق و جنوب غرب یکی از متای اونوری !!

• شما مجددا بخون مانی جان 4 میل همر رو چکمه تایم 1 ساعتی زدید افتخارتون دف کشتن بود کتیبه اش با 30ک لاست برگشت.

اونیکی پلن زیباتون هم که 90 موج رو دهکده بدون دفاع و اینسرت کتیبه ...

21 تا همر قطاری رو مرتاض یونیک و چشم یونیک هم که بماند

ولله ما چیزی ندیدیم! :)

شاعر (کوروش یغمایی) میگه: بد هرچه میکنی بکن ای دشمن قوی. من نیز اگر قوی شوم با تو چنین کنم.

من چلنجمو دادم. تا 4 ساعت دیگه لانچ کردید یه همر گرفتید میگیم شما بزن و خفنید.

• ببین سلطان یه جایی بالاخره باید این سرورت با سرور قبلت فرق کنه !!

یه اکانتی بوده آنویل شوال محافظ داشته چه کتیبه میومد چه نمیومد آنویل سواره قویش پر شد ! بازیکن بودی باس بهش دف ثابت قوی میدادی که ندادی !!

اون پلن هم ده صفر شده بدون تلفات با کتیبه نگه داشتی آورین خسارتی به همرهای لانچ شده زدی خیر

شاعر اینور میگه به هنگام شنا مثل یه دست و پا چلفتی بپا به مسیر دهن کوسه نیافتی !!

کلا چرا فکر میکنی این که تو بگی ما خفنیم یا نیستیم برامون مهمه !! آتیش بازی ما باشه لول 50 واندر

توی خلوتت فکر کن اگر ناتارهای شمال شرق رو نمیزدی شاید این صد تا کپ نمیخورد ناتارهاتون هم نمیخورد این وسط کی هزینه بیشتری داد !!

• حاشیه نرو

همین الانشم کسی نیست اس یی اتیش بازی کیلو چند

چرا فکر میکنی بیکاریم بیایم لول 50 واندر تورو نگاه کنیم

اومدی اومدی نیومدی با اجازت من میرم بیکار نیستم

یه بار پرسیدم باز میپرسم این بشر چیکارتون کرده که اینجوری هستین نسبت بهش؟😂

بحث اینجاست که ایلیا اصلا کاری نتونسته بکنه و اینقدر گنده میاد ، برعکس این بنده خدا Ronan ، تو سرور فان ۵ ایکس فرومشو دنبال میکردم بعد بسته شدن فرومشم میخواست به زور پست بذاره ، اما الان تو سرور فینال ببین چقدر با کلاس و متین و سربه زیر داره پلی میده حتی تو فروم آنلاین هم نمیشه ، ایلیا هم الگو برداری کنه کسی کاری به کارش نداره

دکتر ! مهندس ! فضا نورد ! فیلسوف ! تو تراوین که ظاهرا یاد نگرفتی تو زندگیت اینو یاد بگیر آدم هر کاری میخواد بکنه باید به عکس العمل حریفش هم فکر کنه ، اومدی ناتارهای شمال شرق رو کاتا کردی پلن رفتی بهترین همرهای جنگی جنوب شرق رو کردی تو دیوار ، شاهکارت باعث شد بالای 150 تا کپ از متاتون بخوره 100 تا از Se و 50 تا از Cukur میانگین هرکدوم رو بگیریم 300 کی در ساعت میشه 45 میلیون در ساعت تولیدات خالص کپ رو از متات گرفتی جدا از تولیدات ناتاری که از سایدت گرفتی ، کل دف آنویل جنوب شرق رو بردی رو لاست باعث شدی بالای 10 میل دف از بین بره ، اومدی مقابله به مثل کنی بالای 2 میل هجومی توی کپ دیوار کنی ، عامل برد متای ما اول خدای منان بوده ، دوم حضور تو بعنوان پلنر و مغز متفکر در جنوب شرق ، سوم زحمات بچه های ما بعد اومدی چلنج میدی تو یه جا رو دیستروی کن ؟ قول میدیم 10 جا رو دیستروی کنیم چلنج میدی !! هر ساید و هر تیمی هم میری عامل بدبختی همون تیمی روت میشه الان تو چشم بچه های جنوب شرق نگاه کنی ؟ مسلما اره چون اول اعتماد به نفس بودی بعد دست و پا در آوردی ما اینجوری بلدیم بزنیم آتیش بازی ما هم بمونه برای بعد آزاد شدن نقشه ها ببینم با اون خورده دفی که دارید انتخاب میکنید واندرزناتون رو بزنیم یا واندرتون رو چرخ کنیم و من الله توفیق!

• دکتر ! مهندس ! فضا نورد ! فیلسوف ! تو تراوین که ظاهرا یاد نگرفتی تو زندگیت اینو یاد بگیر آدم هر کاری میخواد بکنه باید به عکس العمل حریفش هم فکر کنه ، اومدی ناتارهای شمال شرق رو کاتا کردی پلن رفتی بهترین همرهای جنگی جنوب شرق رو کردی تو دیوار ، شاهکارت باعث شد بالای 150 تا کپ از متاتون بخوره 100 تا از Se و 50 تا از Cukur میانگین هرکدوم رو بگیریم 300 کی در ساعت میشه 45 میلیون در ساعت تولیدات خالص کپ رو از متات گرفتی جدا از تولیدات ناتاری که از سایدت گرفتی ، کل دف آنویل جنوب شرق رو بردی رو لاست باعث شدی بالای 10 میل دف از بین بره ، اومدی مقابله به مثل کنی بالای 2 میل هجومی توی کپ دیوار کنی ، عامل برد متای ما اول خدای منان بوده ، دوم حضور تو بعنوان پلنر و مغز متفکر در جنوب شرق ، سوم زحمات بچه های ما بعد اومدی چلنج میدی تو یه جا رو دیستروی کن ؟ قول میدیم 10 جا رو دیستروی کنیم چلنج میدی !! هر ساید و هر تیمی هم میری عامل بدبختی همون تیمی روت میشه الان تو چشم بچه های جنوب شرق نگاه کنی ؟ مسلما اره چون اول اعتماد به نفس بودی بعد دست و پا در آوردی ما اینجوری بلدیم بزنیم آتیش بازی ما هم بمونه برای بعد آزاد شدن نقشه ها ببینم با اون خورده دفی که دارید انتخاب میکنید واندرزناتون رو بزنیم یا واندرتون رو چرخ کنیم و من الله توفیق!

3 تا واندرزنت چیشد ساختی؟

2 ایکسم پاشدید 200 تا مولتی زدید چرا همش میزنی

پ.ن: ممنونم ازت مازیار جان

• چرا فکر میکنی بیکاریم بیایم لول 50 واندر تورو نگاه کنیم

فقط تو فرومِ همین یه سرور بالای شونصد تا پست گذاشتی!
    هرکی اینجا عطسه میکرد بعدش یه پست ازت میومد بالا بعد میگی مگه بیکارم؟!؟!
    دیگه بیکار بودن چه تعریفِ دیگه ای میتونه داشته باشه مگه

پسر خوب اینهمه وقتی که اینجا برای اسپم کردن گذاشتی رو میذاشتی پای اکانت های ساید تون حداقل بعد از نقشه ها با آبرو داری خداحافظی میکردید، نه با این وضعیت...

• در کتاب ماجراهای SE در سرور ۳x راند nام

در پایان صفحه ۵۹ ام بنویسید مشخص نیست چه اتفاقاتی در این سرور افتاد ولی چنان شد که بعد از تمامی کل کل ها و ادعاهای ۲ساید متای SE و Cukur با پست پلنر آنها در فروم روبرو شدیم : یا مارو درست حسابی بزنین یا ما حذف میکنیم و میریم تا همراتون ترشی بشه.

اوایل سرور پست های متعددی میگذاشتیم که شخمتون میزنیم و بلایی که سرور ۵x سرتون اوردیم رو دوباره اینجا سرتون میاریم.بچه های ساید NE که اول سرور جوابی برامون نداشتن از آینده ای خطرناک بهمون خبر میدادن و ما چون در غرور خود غرق شده بودیم فکر میکردیم هیچکاری نمیتونن بکنن.ساید متای ما که قبل سرور باهامون بسته بود و حتی گلدشونم خودمون دادیم تا سر NE رو گرم کنن که ما بدون دردسر همر و دفاعمون رو بکشیم مثل تمام سرور های گذشته که هیچوقت خودمون رو با سایدی درگیر نمیکردیم تا آخر سرور بتونیم کری بخونیم.

تلاش های ایلیا ، عرفان ، ادریس ، پاتریوت ، دیابلو ، سورنا و ... هم به سرانجام نرسید و نیمی از اونا تا قبل از کتیبه ها به بهانه پایین بودن سطح سرور و شروع سرور های دات کام از سرور رفتند.

این سرور به شکل فجیعی باختیم.با این که حدود ۸ واندرزن از NE اکانتشون حذف شد

حدود ۶ یا ۷ واندرزن متای مقابلمون خفت و چیف شد اما باز هم قادر نبودیم مقابل متای NE-SW بایستیم. باشد تا رستگار شویم

پ.ن: نام اثر قرعه ای که بنام لئوپارد افتاد

نام اثر بعدی : مال خودمه به هیچکسم نمیدمش

• D:

Zerg Meta: A meta that focuses on gaining as many members as possible

زرگ به متایی گفته میشود که بیشترین اعضایی که میتواند را جذب کند.

از همون اول که بحث رجیستر و انتخاب نام بوده همه چیزتون رو حدس زدم. اما چه فایده

لانچ هم که نزدید. موفق و در پناه حق باشید <3

• از اونجایی که اسکاتر جنوب شرق علاقه خاصی به اکانت بنده دارن دیشب یه دام ریز پهن کردم و تا صبح منتظر، که نتیجه شد این:

پ.ن: دم کسایی که پلن میزنن و بازی رو جذاب تر میکنن گرم. چه اینوری چه اونوری.

سیاستمدار انسان‌ ها را به دو دسته تقسیم می‌ کند؛ ابزارها و دشمنان.

• سلام خدمت همه

وقتی میگیم یه اکانت تو این ساید ریجستر کنید پشیمون میشید ، وقتی میگیم برا کتیبه بیاید پشیمون میشید ، وقتی هزار تا حرف دیگه میزنیم و گوش نمیکنید ، حتما باید اینطوری میشد ؟

دیروز یه درس به ایلیا یاد دادم ، هر عملی عکس العملی داره ولی نمیخواد بفهمه

وقتی میاید واحه مولتی چیف میکنید و دف میریزید باید به فکر بازی برگشتش هم باشید

۲ تا واحه هم ما چیف کردیم ولی اتفاقی افتاد که قلب خودم به درد اومد

۵ موج از اکانت bella ciao روی واحه اتک بود با تایم کاتا

۷ کی کاتای واندرزن دیوار شد😐به همین راحتی

چرا ؟ چون یکی از بین خودتون اول زرنگی کرد اومد واحه چیف کرد و دف ریخت

بعد برید بگید پلیرای شمال شرق مهربون نیستن

بفرما از اول سرور تا الان فقط ۲ تا همر جنگی رو bella ciao بهتون اضافه کردیم که خودمونو بزنید

واحه اکانت بعدی ۲۰ کی گرزی و ۵ کی تی کی Ronan دیوار شد که عکسشو نمیذارم به خاطر بزرگواری این مرد ، چقدر یه نفر میتونه الگوی خوبی برا بقیه باشه ، انگار نه انگار که داره توی این سرور پلی میده

آقایون خراج بگیر خدایی نکرده اتفاقی افتاده یا سرور ۵ ایکس تخم کفتر خورده بودید ؟

پ ن ۱ : لاگین مهدی اینفینیتی روی اکانت جنوب شرق هنوز یادمون نرفته

پ ن ۲ : میدونیم که اگه رضا سورنا یا عرفان مسافرت نمیرفتن الان ما بازنده بودیم

• بیا تا از درد برات بخونم

امان از روزی که این قصه به SE رسید

وای وای وای طاقت داری بگم؟

خدایا منو ببخش برای این مرثیه

بمیرم برای تنهایی اس ای

میگه شب ۵۵ سرور امید X3X وارد خیمه شد

دستور داد چراغارو خاموش کنن

گفت ای همراهان من

از فردا ما یکی یکی کراپلاک خواهیم شد

هرکی نمیتونه تحمل کنه بذاره بره.هرکی طاقت شکست رو نداره میتونه بره

چراغارو خاموش کردیم که آبروتون نره

همونطور که عده ای گذاشتند و رفتن

عده ای کنارش اعلام حضور کردن

یه حمزه نامی بود که خیلی دوست داشت گنده باشه

تا اون شبی که کراپلااک شدن. ناتارا انباراشون کاتا شد یهو حالش بد شد اومد تو فروم همه رو به فحش کشید و رفت.بمیرم برای مظلومیتت.بمیرم برای تحمل اون همه فشااااار 😭

میگه دو سه پن روزه بوی گل نیومد یار

صدای چه چهه چوکور نیومد

روید از باغبان گل بپرسید یار

چرا چوکور به صید گل نیومد!

پ.ن : این قسمت : کرونوله

میگه یه وقت دیدن از اون دوردستا صدای شمشیر میاد

بدو بدو رفتن اونور ببینن چه خبره

همه جا پر از نیزه و شمشیرشکسته بود

میگه نیزه شکسته هارو کناااار زد

شمشیرشکسته هارو کنار زد

چییشد حالا؟؟

میگه اییی دل ای دل ای دل

یهو وسط این همه دعوا ممد ام ام ای هم به فنا رفت

پ.ن : دیگه اثری از حسین فستر نیست.دیگه نه هومنی نه فرهادی نه ایلیایی نه حمزه ای نه ممدنوبی نه میلادی نه متینی هیچ اثری ازشون نیست😭

حداقل بیاین یه دیسلایک بکنین دلم براتون تنگ شده

پ.ن : یه نفر بود میگفت من تا حالا بن نشدم.اما انقدر فشار این سرور زیاد بود یک هفته یک هفته بن میشد😭 الهی الهی

پ.ن: نوری خدا نکشتت از بیابون های ان ای نشستی بیابون نشین های ان دبل رو مسخره میکنی😂

باز حداقل تو یه اکانت دوم لب مرز داری اون بنده خدا که همونم نداره😭

تا مرثیه بعدی بدرود 😆

Alamout Team

• پ.ن: نوری خدا نکشتت از بیابون های ان ای نشستی بیابون نشین های ان دبل رو مسخره میکنی😂

رضا مانی یه بار گفت بهت

ان دبل بیابون نداره , غار داره

اساتید بزرگوار

یه بنده خدایی میگفت میخواید انتقام 275 تا کپ رو بگیرید این سرور

400 تا شدا نمیخواید یه تکونی به خودتون بدید ؟

دیابلو جان مثل اینکه همه رفتن و فقط تو موندی و مانی و 48 تا واندرزن و ادریس ! وحشت شب اول قبر و مرثیه خوندن رضا