نقد و بررسی سرور فینال با سرعت ۳ برابر | آغاز ۱۸ اسفند ۱۴۰۱ |

• سلام خدمت همه عزیزان

خب این سرور بسیار کم فروغ بود برای تگزاسی ها که هر کدوم با پیش آمدی مجبور به ترک سرور شد من هم تک نفری تنها کاری که تونستم برای شایدم بکنم این بود که دف بکشم و ی تعداد دمپایی

دم همه ی عزیزانی که زحمت میکشن گرم اسم نمیبرم چون خیلی زیادن درسته که کمرنگ بودم اما تلاش فراوان خیلی از بچه ها این کمرنگ بودن مارو پوشوند دم همگی گرم لذت بخش بود

اتحاد رمز پیروزی

• درود بر دوستان خوبم.
    من بازم اومدم.

یه خسته نباشید میگم به رفقا و رقبا(بجز اونایی که تو دایره تفکراتم نیستن.خخخخ)

امیدوارم تصمیم حذف جنوب شرق اشتباه باشه رجعت میدم به شرایط سرور 5 ایکس و شرایط شمال شرق که توی لول 99 هم داشتیم دف میساختیم !!

باختن یک بحث هست ، حذف کردن نا امید شدن یک بحث دیگه

اگر از تصمیمتون برنگردید من میمونم ، داداشمون نوری ، تریدر ، 48 تا واندر زن و دیابلو !!!

آقا مانی ضمن اینکه ما دوستت داریم، خودتو کنار این دوستان عزیز نذار، حیفی بخدا. بینشون سابقه ی قایم شدن توی پستوی دیسکورد هستا. خدائیش من به شخصه تو رو جدای خیلیا میدونم. طرز فکرمو به چالش نکش جان من.

این ک بیشتر شبیه فیلم ترسناک میشه

چون تی کی هم سیاه رنگ هست

اینا شاید واسه یه سری دوستان فیلم ترسناک محسوب میشه، واسه ما ژانر درام به حساب میاد. ممد دیابلو هنو یه نفره نشده، هروقت یه نفره شد بیشتر ازش بترسید.

پ.ن1: آقا مانی بازم دوستت دارم. ماچ.:*

پ.ن2: ممد داداش، بخدا کم کاری نمی کنم.اونورو زدم رو حذف. که متهم ردیف اول نباشم.خخخخ8o

پ.ن5: مورد داشتیم توی فروم نوشته سرور 2x ران بشه چنین میکنم و چنان میکنم، تو پستوی فروم به ادمین گفته، جون مادرت ران نکن.
    آقاااااااااااااااااااااااااااااااااااا نیم کلیو هم ن. 200 گرم باش، ولی خدائیش باش.همین.

ارادتمند همه دوستان خوبم، محمد Patriot

بزرگترین نابکاری آنست برای آنکه برترین باشیم، دست به ویرانگری چهره دیگران بزنیم.

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط ModeratoR: اخطار آخر ().

• ععع الان میخوان حذف دسته جمعی بکنن از کدوم حذفا از مدل چوکور که از اول سرور داشتن حذف میکردن ؟ لعنتی ها هنوز هستن ^^^^

اس ای که هیچ وقت سر حرفش نمونده این بار انشالله بمونه و حذف بکنه

اقاحذف کن برو به فکر حریف هم نباش از الان 72ساعت با یه روز انفاق اگر خدا بخواد22 اردیبهشت نباید اکانتی توی اس ای بمونه ارزوی پیروزی و سربلندی در مراحل زندگی برای شما عزیزان <3<3:*

پ.ن دیابلو برو دست به دامان اس ای شو حذف نکنه وگرنه تیکی که هیچ با سرباز پیاده گارد میزنم صفر میکنیم:D:D:D

پ.ن. مانی طرح جدید اینه با هر واندر زن یه ساختمون دیابلورو بزنیم عذاب بکشه ولی صفرش نکنیم :D:D

پ.ن . ادریس اکانت بگیر ازش 100کی دف داره طرف با کلی امید و خیانت و....... بهت نامه زده نزار فکر کنه که این چیزاییی که ننوشتم نیست:D:D

شاخ بودن توی فضای مجازی مثل پولدار بودن توی بازی GTA میمونه! :saint: :saint:

MONAKO مامور مخفی

• با رنگ قرمز جواب دادم داخل‌ پستتون

به نظرم با وجود باخت به احترام حریف باید تا اخرش بازی کنیم ، امیدوارم دوستان هم تجدید نظر کنن

میلاد جان در رابطه با ناتارهایی که انبارش خورد و اس ای قول داد صفرشون کنه، حقیقتا این موضوع باعث خوشحالی خود من بود که داریم به روال عادی بازی برمیگردیم.

ولی دو تا موضوع هست:

اول اینکه تعداد زیادی ازون ناتارها کامل دیستروی نشد، من یه فارم لیست از ناتارهای انبار خورده درست کرده بودم که صفرشون کنم، خیلی ازونا الان پاپ حدود ۴۰ دارن. یعنی اس ای واسه دیستروی ناتارها اقدام کرد ولی کامل صفر نشد. نمیگم عمدی در کار بوده ولی بهرحال در نهایت زحمت صفر کردنشون همچنان با خودمونه

مورد دوم اینکه زدن انبار ناتارها هیچوقت متوقف نشد. من وقت زیادی واسه فارم لیست ناتار میزارم و هر روز مجبورم یه تعداد از ناتارها رو منتقل کنم به لیستی که انبارشون خورده.

اگه لازم باشه اسکرین های مرتبط با این دو مورد رو میتونم توی فروم بزارم.

این سرور بسیار پر زد و خورد و مهیج بود، کاش از شکل متعارف خودش خارج نمیشد تا خاطره قشنگتری واسه دو طرف بسازه

قطعا توی این قضیه هر دو طرف مقصرن و امیدوارم اتفاقات این سرور تجربه ای باشه برای سرورهای آتی.

امیدوارم همه ی سایدها به این نتیجه برسن اقداماتی مثل زدن انبار ناتار و عمل نکردن به توافقات اولیه، در نهایت ضررش واسه هر دو طرفه و لذت بازی رو کم میکنه.

امروز توی گروه تلگرام شمال شرق کلی اسکرین اومد از ناتارهایی که اس ای داره انبار ناتارهای ما رو میزنه

حقیقتاً این بازی که شروع کردین در نهایت خیلی بیشتر به ضرر شماست. حتی اگه از نتیجه ی بازی ناامید شدین و فقط میخواین بمونید و کار رو واسه ما سخت کنید، بازم اینکارتون توجیه نداره.

ما بخوایم بطور جدی پاسخ متقابل بدیم هم پلیر پاکار بیشتری داریم و هم تعداد چکمه ی بیشتر...

حرف آخر: همینجا از پلیرهای هر ۴ ساید خواهش میکنم کاتا کردن انبار ناتارها رو متوقف کنن.

امشب که هیچ

از فردا صبح به محض مشاهده ی اولین مورد از کاتای انبار ناتار، خودم شخصا بهمراه چند نفر از دوستان پایه، مقابله به مثل رو شروع میکنیم

باور کنید تهدید نیست، یک نوع اطلاع رسانی در نظر بگیربن

ارادت

محسن

• یه سوال از دوستان اس ای

مگه کسانی که میخوان حذف کنن ناتار کاتا میکنن:D:D:D:D:D

مگر کسانی که به اصطلاح در ذهن خود زرنگ هستن :D:D^^ولی نمیدونن که زرنگ زنبوره میدونی چرااا:/:/:/

الان میان میگن ما به خاطر دیابلو حذف نکردیم 8o8o

پ.ن .تنها پلن موفق متای دیوار کاتای انبار ناتار بوده ;)^^^^ از اتحادتون اسکرین گرفتم بعدن شاخ نشین:*:*

پ.ن . ایلیا که خدافظی کرده اینسری خود امید دست به کار شده:?::?:

پ.ن . اسم های انتخابی واندر اس ای . متای دیوار . اگر بزنی حذف میکنیم . گنده گویان به بهشت نمیروند.

شاخ بودن توی فضای مجازی مثل پولدار بودن توی بازی GTA میمونه! :saint: :saint:

MONAKO مامور مخفی

• چرا فکر میکنید کسی هوشمندانه اتک بده یا خفت بزنه یعنی چراغ داشته؟

درود بر ادریس کوچولو. اول از همه بگم که این کوچولویی که میگم برای صمیمیتم باهاته نه برای تخریب کردن. در هر صورت پستت رو جواب میدم چون از اونجایی که میدونم بچه با تفکری هستی و پست رو با دقت خوندی و جواب دادی. البته جوابات هیچ ربطی به پست من نداشت عزیزم، پس من شاید بد نوشتم. اون زمانی که پست زیر رو نقل قول کردی و گفتی ما هم میکنیم:

نقل قول

مرتاض منحصر (عشق من) و مرتاض بزرگ

این کتیبه اگر از سایدی بره اون ساید بهتره تمرکز و برنامه ریزی رو بزاره روی مرتاض های باقی مونده. مرتاض کوچک و حتی بزرگ. اگر شما برنامه ریزی مداوم داشته باشید و دقیق عمل کنید و استمرار داشته باشید جای این کتیبه رو میتونید پر کنید. البته نوع استفاده از این کتیبه بسیار مهمه و میتونه با پلن و مدیریت این کتیبه به سایدی که این کتیبه رو داره به شدت کمک کنه.

منم در جواب گفتم:

نقل قول

ادریس کوچولو زمانی که پست رو نقل قول میکردی با دقت بیشتری میخوندی. نوشته شده نیازمند برنامه ریزی دقیق و استمرار است. استراتژی و زمان زیاد و همکاری ساید رو میطلبه. با یک چک کردن کوچیک متوجه میشی همچین چیزی شما ندارید. متاتون هم نداره...

بقیه پستم هیچ ربطی به تو نداشت، اون کسایی که باید بیان جواب بدن خوابن :) یا خودشونو زدن به خواب. در هر صورت علی Volcano رفیق خودمه و داشته مسخره میکرده و چون روی کل دهکده هاش سالهاست دارید اتک تک برده :)) میدید اومده با مزاح و اون لهجه شیرین گفته داداچ این اکانت 100ک دفاع داره نیازی داری بهش؟

پ.ن .تنها پلن موفق متای دیوار کاتای انبار ناتار بوده ;)^^^^ از اتحادتون اسکرین گرفتم بعدن شاخ نشین:*:*

:D

پی نوشت: شنیده ها حاکی است طرف اومده خودش زنگ زده، حرف زده، گریه کرده و بعدش بدو بدو رفته تمسخر کردن، کلاس داره لنپن بودن؟!

پی نوشت: از بای بای ها و مظلوم نمایی ها دیگه کهنه شده، از یک راه دیگه وارد شید. نقشه های متا اومدن اینا بعد میگن خدافظ خدافظ. ناتار کاتا میشه بعد میگن خدافظ خدافظ، باور نکنید بچه های خودی !

شادزی

ماورای باورهای ما،

ماورای بودن ها و نبودن های ما

آنجا دشتی‌ست...

فراتر از همه ی تصورات راست و چپ

تو را آنجا خواهم دید.

• درود

سروری که خیلی هامون نبودیم، همه تون هفت تیرکش و رجز خوانِ انواعِ سرور های داخلی و خارجی و فضایی بودید...
    سروری که پاشدیم اومدیم، حتی نتونستید کتیبه هاتون رو درست جمع و جور کنید!
    5 روز مونده به نقشه ها دارید خداحافظی هم میکنید... : )

آقای ایکس که سرور خالی کف فروم زیلو انداخته بود روز 57 این سرور بعد از اینکه بیابونای سایدش هم شخم خورد حضورش رو کلا انکار میکنه، آقای ایگرگ که بعد از شروع پلن هامون از ابتدای سرور دید اوضاع خیته و رفت رو حذف، بالاخره بعد از 483 بار حذف گویا واقعا اکانتش 00:00:00 رو از نزدیک دید، سایه اش هم دیگه نیست تو فروم...
    از آقای Z و W و... هم خیلی وقته کسی خبری نداره، یه اعلام حضور کنن حداقل حال شونو بپرسیم!

جالبه از هیچ اقدامی هم دریغ نکردیدا!
    از دهکده زدن تو ساید حریف تا چیف فیدر دفساز و کاتای انبار ناتار ها و... که همه داریم میبینیم و اثبات شده
    تا یسری اتهاماتی از قبیل چراغ دیدن و لاگین و دف بک دادن که دوستان مطرح کردن و اثبات شدن و نشدنش هنوز رو هواست
    نتیجه؟ هیچ

کسی که همون اول، اولین ده دومی که تو سرور زده میشه رو میاره تو ساید مقابل میزنه، ینی اولا کاملا دست پر و با برنامه و پر پتانسیل اومده،
    ثانیا هیچ اعتقادی هم به بازی پاک نداره فقط میخواد ببره!
    اون اکانتی که تو آماره عمومی سرور برا اولین دهکده دوم ثبت شده مایه خجالت و تاسفِ ساید شمال غرب هست چون قبل از هر اقدامی از هر سایدی، نشون میده کی اصول و چارچوب های بازی رو زیر پا گذاشته...
    خیلی مطمئن بودید به خودتون نه؟ از برنده هم که کسی نمیپرسه چطوری بردی! پس فقط بریم که روشون رو کم کنیم حالا به هر نحوی...
    ولی نه از این خبرا نیست
    الانم چه بمونید چه تشریف ببرید ما تا حصول نتیجه به برنامه هایی که از قبل داشتیم ادامه میدیم.

پ ن: برای پست پایان بازی زوده هنوز ولی بخاطره یسری جریانات پیش اومده درون سایدی یادآوری کنم که اگر زحمات و شب بیداری ها و پلن های ادریس عزیز و مجید عزیز هردو با هم نبود، شاید امروز شرایط سرور به گونه دیگری رقم میخورد؛ (تقدیر و تشکر مفصل در پست پایان بازی)
    پ ن: دوستان جنوب شرقی، شاید اگر تایمی که برای کل کل های بیهوده و اسپم کردن تو فروم میذاشتید رو روی اکانت هاتون صرف میکردید، بهتر نتیجه میگرفتید.

NE Soldier

• حقیقتاً این بازی که شروع کردین در نهایت خیلی بیشتر به ضرر شماست.

من داخل‌پست قبلی با قرمز نوشتم، اخراش هم مشکی شد نشد ادیت بزنم

یکم برگردید به عقب صفحات قبل رو بخونین متوجه میشید کی شروع کرد

لاگین توی اتحاد ما شد ، هیچ اقدامی‌نکردیم

گفتن ۷ ۸ تا ناتارتون خورده و برنامه ریزی نشده و خودجوش بوده چیزی‌نگفتیم ولی اسکات زدیم ۴۷تا ناتار بود نه ۷ ۸ تا !

پلیر سایرتون وسط فروم قبل از اعلام متا فتوا میده که اس دبل باید کل ناتاری اس ای رو صفر کنه (البته بنده خدا حواسش نبود صفر کنه به سود جنوب شرقه )

بعد فرداش میاد یه ناتار چیف‌میکنه خودش انبارشو میزنه و با توجه به اسلات ها گندش درمیاد ساختگیه و بدون هیچ‌ مدرکی توهمت زدن که اس ای ناتار زده

به قول جاوید که عذرخواهی دوست داره ، حتی نیومدن عذرخواهی کنن هیچ ، ناتارای ما رو هم زدن،

حتی بدون مدرک گفتن کتیبه فروش رفته ، دفاع بک خورده ، بازم نیومدن عذر خواهی کنن

ولی برای پست من که هیچ ربطی به شمال شرق نداشت درخواست عذرخواهی دارن:دی

بنده فقط به عنوان سایدی که توافقات رو رعایت کرده اطلاع رسانی کردم ، ولی خب سریع دویین گفتن تهمت زدین عذرخواهی کنین:دی یعنی همون تا نباشد چیزکی ، مردم تگویند چیز ها !

بعدش توی تماس تلفنی شروع کردن خیلی ناشیانه حمایت از سایدی که خلاف توافقات عمل کرده !

بعدشم تمام حملات شمال شرق روی جنوب شرق متوقف شد!

من فقط به عنوان نماینده شمال شرق که توافقات رو اعلام کردین داخل فروم اطلاع رسانی کردم ، الباقیو سناریو رو خودتون تکمیل کردین

حالا اینا به کنار ! هم من میدونم هم شما، سایدی بخواد کاری کنه بهونشو پیدا میکنه،

همتونم تراوین بازی‌کردین ، تا بوده همین بوده که هر ساید میگه اول تو زدی

من میگم ول کنیم این داستانا رو ، تهدید اطلاع و رسانی ام نیاز نیست ،

چون کسی گردن نمیگیره هیچی رو

مثل الان که شما و ساید متاتون دارن ناتار میزنن ولی توقع داری اس ای نزنه ! اگر بزنه اطلاع رسانی کردی‌ن که میزنین .

تا بوده همین بوده : بحث های بی‌نتیجه که هر طرف طبق طرز فکر و نفع خودش صحبت میکنه

فقط یه چیزی رو نفهمیدم کلی پست اومد که اس ای رو حذف رفته !!!

من داخل پست ها هرچی‌گشتم پیدا نکردم کسی چنین چیزی رو گفته باشه ! که دارید همه مدل روش‌مانور میدین

هرکی ام رفته یا کم هست ، دلیلش مشغله زندگیش بوده و پیام های اول بازی موجود هست که هیچ کس تایم بازی نداشت ، و هرکی اندازه تایمی‌که داشت زحمت کشیده برای ساید

اینکه برای هرکی مشولی پیش بیاد ، قطعا عقل حکم میکنه که زندگی واجب تر از بازیه

اونم چه بازیی؟ بازیی که اوج هیجانش زدن مولتی و ناتار بوده ،

شل کنیم لذت ببریم

گفتیم مولتی کم میشه بازی بهتر میشه ، چی شد؟ تولیدات ناتار چند برابر شد !

کلا هدف یه چیزه ، مسیرش تنوع زیاد داره

• سلام

میلاد جان

یا در جریان نمیذارندت یا جنسش قاطی داشته داری قاطی پاتی میگی در کل بنظرم حرفات ارزش جواب دادن هم نداره

ما شروع کننده تمام مواردی که داری برای من قرمز میکنی نبودیم ولی تموم کننده هم هستیم

الان هم فاز تمام شدن سرور برداشتید خبری نیست!

ما تا واندرمون 100 نشه دست از تلاش نمیکشیم.

تا اخرش هم می ایستیم

تازه اولشه بشین پلن ببین

ما تو ان ای افرادی داریم که شبانه روز دارند تلاش میکنند از زندگیشون زدند تا آخرش هم همدل کنار هم هستیم.

از امروز بخش دوم سرور برای ما شروع میشه.

جا داره از زحمات ادریس عزیز تشکر بکنم این پسر هر اراده ای کرد محقق شد.

کل ساید ان دبل را جمع کرد!

پلنر بدون رقیب در این سرور

در پلن دستروی کردن کپ مولتی ها رکن اصلی داشت.

زدن مرتاض کوچک از ان دبل

زدن تمامی دهکده های داخل ان ای از سایدهای دیگه

ساخت حدود 60 همر جنگی

ساخت 20 میلیون دفاع

جمع کردن کتیبه های سایدی و برون سایدی در کنار دوستان عزیزمون مجید و نیما

دفکوردی پلن های اجرا شده توسط دو ساید اس ای و ان دبل

و ..............

چه واندر صد بشه چ نشه ما در بخش اول پیروز این سرور بودیم هم در کتیبه ها موفق تر بودیم هم در واندرها.

انشالله در ادامه هم باز هم به اهدافمون میرسیم

بعنوان پلیر شمال شرق از زحمات ادریس عزیز تشکر میکنم و برایش در ادامه سرور آرزوی موفقیت دارم چون این راه ادامه دارد....

ارادت

J.Bro

اگر، در زندگی نگاهت به داشته هایت باشد ،بیشتر خواهی داشت.

اما اگر مدام به نداشته هایت فکر کنی، هیچ وقت هیچ چیز برایت کافی نخواهد بود

فکرت رو ترمیم کن...

• تو که از محنت دیگران بی غمی نشاید که نامت نهند آدمی

ای دیابلو ای دف کورد بی همتای تاریخ تراوین از زمان پارینه سنگی تا کنون

هم اکنون که یاران با وفایت گرزی هایشان در جنوب شرق به جای گندم آهن میخورند

صحیح نیست که گندم به نیروهایت بدهی 13 تا کپت رو به تنظیمات کارخونه برگردونیم

اگر از تصمیمتون برنگردید من میمونم ، داداشمون نوری ، تریدر ، 48 تا واندر زن و دیابلو !!!

جدیدا کاتاها سندروم کراپ بی قرار گرفتن

امروز رفتیم یه تارگت دیگه بزنیم ولی نمیدونم چرا برگشتنی کاتاها سر خود ۴ تا پس گردنی به مولتیای دیابلو زدن

۴۸ تا واندرزن فکر کردن بهشم سخته

• سلام

میلاد جان

یا در جریان نمیذارندت یا جنسش قاطی داشته داری قاطی پاتی میگی در کل بنظرم حرفات ارزش جواب دادن هم نداره

ما شروع کننده تمام مواردی که داری برای من قرمز میکنی نبودیم ولی تموم کننده هم هستیم

الان هم فاز تمام شدن سرور برداشتید خبری نیست!

سلام ، برای من خیلی طبیعی شده که کسی نمیتونه حرف بزنه وقتی جواب سفسته هاشو میگیره، این‌جملات رو تکرار کنه و در‌مورد جنس و مواد صحبت کنه ،

مثل رضا استیل که فشارش بهش وارد شد اومد یه مسئله ای رو کشید وسط ، تهشم رو خودش اسم گذاشت! الان تو اس ای به جای استیل از کلمه ی دیگه برای خطاب کردنش استفاده میکنن چون بچه هامون وضعیت کار منو میدونن،

دید اوضاع خرابه اومد رفیقشو بد نام کرد ، گفت اون گفته من نگفتم :دی مرد حسابی جا افتاده با زن و بچه اومد وسط فروم گفت من نبودم یکی دیگه بود:دی من قاطی داره جنسم اره اره :)

مرد حسابی مگه شاکی‌نبودی از سکوت ؟

جواب دادم دیگه ، شما آبی کن جواب بده من عذرخواهی کنم ، مگه عذرخواهی دوست نداشتی؟ دونه دونه آبی‌کنی ، یا اگه سخته وویس بده من تایپ کنم برات بفرستم

به احترام جمع و تایمی که گذاشته بودن و توی جلسه شرکت کردن مایک نگرفتیم ، امید گفت یه گوشتو در کن یه‌گوشتو دروازه حتی اگر فحش شنیدی ، به احترام ایشون کلا قرار شد جواب ندیم ،

به امیدم گفتم که عزیزم الان کلیه این‌حرفا بعد چند روز میاد کف فروم و مهر میخوره میره تو بایگانیشون گفت ولشون کن، اینکه سکوت سکوت میکنی دلیلش این بود امید بنده خدا از اول سرور نبود ، وسطشم هومن به مشکل خورد امید به عنوان بزرگتر بالا سر ساید بود ، کلمه ی درگیرم تو گپ جنوب شرق رو سرچ کنیم ، کلا اسم امید میاد بالا که ۱۰۰باری‌گفته نیستم و درگیرم ، در جریان خیلی چیزا نبود ! شما ام تا تونستی وقت نداشتن پلیرای تیمتون رو گردن ما انداختین !

الان‌میخوای بگی شروع کننده سکوت قرمز من‌نبودم شما بودین؟ ول کنین ترو خدا این‌حرفای بچه مدرسه ای که این اول زد اون دوم خورد ، قاقم ، پیش قاقم رو ول کنین خدایی

یه جا ام نوشتی فاز تموم شدن سرور گرفتید خبری‌نیست؟ بعد پایین اومدی گفتی برنده این سرور هستین؟ اره من معتادم ، من مواد میکشم اره اره :دی

بخش اول کتیبه رو بردید ، ینی اگر بخش دوم ما سریع تر همر میزدیم واندرا میگرفتیم یک یک میشد میرفتیم پنالتی ؟

خدایی نکرده زبونم لال ، اگر معجزه رخ بده واندر ما ۱۰۰ بشه ، بازی ۲ -۱ میشه نفع شما ؟ اره من جنسم قاطی داره اره اره :دی

• جای این صحبتای الکی بیا بگو تونستیم زدیم دممون گرم

تونستین زدین دمتون گرم

مگه همیشه تو کار تبریک نبودی میلاد جون؟

بازم بیا تبریک بگو

چرا خدای نکرده واندرتون ۱۰۰ بشه؟ یعنی امید ندارین که به خدا متوسل شدین؟ واندرتون ۱۰۰ بشه اول بهتون تبریک میگیم دوم از تیم خودمون تشکر میکنیم که انقدر همدل بودن و همه جا پشت هم موندن البته بجز یه چندجا که خودم ازشون شاکیم 😂

قرمز و ابی نداره که

نه قرمز نه ابی فقط مشکی ابومسلم خراسان (ره)!

حالام درد نداره داداش

مگه ناتارای ان ای رو کاتا نکردین؟

کسی اومد فحش بده کف فروم ؟ (مثل ۶کوچولوی شما)

کسی که حرف خاله بازی زد کی بود؟ ما بودیم یا شماها؟

الانم خاله بازی نیست

یه ناتار کاتا شده دیگه

هم دل و هم صدا کنار هم باشین و ناتاراتونو کاتا کنین. ما که این همه زحمت میکشیم ۲تا ساختمونشو میزنیم بقیشم خودتون بزنین دیگه

راهو براتون هموار کردیم

چیه نکنه توقع داری بقیشم خودمون بزنیم؟😂

رو که نیست سنگ پای قزوینه

به هرحال تراوینه خاله بازی که نیست!

نیم کیلوباش ولی جنم صحبت کردن مثل مرد رو داشته باش!

Alamout Team

• دوستان ما یک مسابقه جذاب برگذار کردیم داخل جنوب شرق

اگر تمایل داشتید این مسابقه رو 4 سایدی کنیم دورهمی.

کسانی که تمایل دارن شرکت کنن ریپلای کنن یا داخل پی نوشت بنویسن یا هرچی

:)

• اره من اصلا تورو از نزدیک هم ندیدم ولی دوستایی که باهاشون مثل داداش بودی رو کامل میشناسم

سوالی که پیش میاد چرا در مورد رضا گارد ، عمو تورج یا ... این حرفا نیست چرا میگن میلاد 200 تی ؟

چرا در مورد تو گفتن که به سندروم داونی ها گل دادی

میلاد جان جای این صحبتا اصلا اینجا نبود تو زندگی ریل تو مختاری هر حرکتی دوست داشتی بزنی خودت میدونی و وجدان خودت

ولی وقتی توی فروم ادای انسان های متمدن رو در میاری از عقده و... صحبت کردی و اینکه طرف مشکلات جسمی روحی داره جوابتو گذاشتم جلوت تا الکی دور ورنداری

حالا تو هر اسمی که برازنده ی خودت و خانواده ی خودته رو به دیگرون نسبت بده

فقط جنس ساقی موتوری رو به این بدبختا نده

عزت زیاد

• دوستان ما یک مسابقه جذاب برگذار کردیم داخل جنوب شرق

اگر تمایل داشتید این مسابقه رو 4 سایدی کنیم دورهمی.

کسانی که تمایل دارن شرکت کنن ریپلای کنن یا داخل پی نوشت بنویسن یا هرچی

:)

بزار این مسابقه ناتار زنی رو که شروع کردید تمومش کنیم بعدش میریم سراغ بازی بعدی

• دلیلش کاملا مشخصه ، نمیتونی حرف بزنی مجبوری یچیزی بگی ، الباقی حرفت توجیه کار زشتته با این سن و سال

من هم خیلی واضح گفتم ، و یه صفتی رو نسبت دادم به هرکی که دروغ میگه، چه من چه تو!

بیا داخل فروم ثابت کن این قضیه رو ، وگرنه همون اسم برازنده خودت هست ، با خانوادت کاری ندارم فشاری نشو ،

یه بکتاش منو میشناسه ، یه امین

بیارشون توی فروم اعلام کنن ، ولی خب زخمای رو دستم و جای‌چنگ و گاز دیدن روی بدنم نه این چیزا !

میدونم از کجا ناراحتی که چند سال پیش توقع داشتی من امار جاسوسی اس ای رو بکنم و کتیبه بیارم شمال شرق ! ولی برنامه هات نقش براب شد و وسط فروم رسوا عالم شدی و سریع رفتی چت تلگرام پاک‌کردی ، فهمیدی اسکرین دارم رفتی ای دی تلگرام پاک کردی گفتی من اصن تلگرام ندارم ،

و اینکه عزیزم سندروم دان کار نمیکنم ، اتیسم کار میکنم

اتیسم طیف شدید بزرگسال که کسی جرات نداره ۵ دقیقه کنارشون بشینه ،

محل کار من ۱۸تا دوربین داره حتی توی دستشویی ،برای قرارداد سخت ترین تست اعتیاد میگیرن هر ۶ ماه که ۱۰گانست ! تازه ازدواج کردم ، آزمایش های قبل ازدواج ! یکم تحقیق کن اطلاعات بدست بیار که نیای وسط فروم برای خودت صفت بسازی ، البته گله ای ندارم ، شاید دوست داری

رضا گارد جان صفحه قبلی تبریک‌گفتم از همه‌نظر بخدا

در‌مورد حمزه

ببین زشته اسم کسی رو مسخره کنین و خیلی چیپه!

دوم اینکه داخل‌گروه اومد گفت کپ مولتی زدن و گله داشت و ...

به خودش گفتم وقتی فیدر زدی و کپ زدی ، نباید الان اعتراض کنی و حق دارن بزنن

در‌مورد ناتارم به اندازه کافی بحث شد

• دلیلش اینه شاید یکم دیر شروع میکنید

زودتر شروع کنید که شروعتون با شروع ما یکی باشه این قد عقب نیوفتید

پس شما شروع کردید؟

بیاید مسابقه شرکت کنید کی حال بازی داره :)))

• ادریس این مجید نوبه دیدی به ما میگفتی کتیبه فروش الان خودت فروشنده شدی

پسفردا هم یه توتال جدید از لپ لپ میارن بیرون راجعبش نظر بده

زمین گرده بلاخره

پاشو بریم 200 ایکسی چیزی بزنیم سر و کله هم. واندرم دست نعمت