نقد و بررسی سرور فینال با سرعت ۳ برابر | آغاز ۱۸ اسفند ۱۴۰۱ |

• همری که دیوار شده رو دوستان شما عرضه نداشتن با 90 موج و 700ک همر بدون دفاع بندازن

همون همر لانچ شده 250ک پوینت گرفته

پس بله یاد بگیرید داخل همرهاتون خزانه 10 کنید ازین به بعد

هرکاری بخوایم میکنیم نگران همرای ما نباش

سلطان اولین اینسرت کتیبه تاریخ تراوین ایران توسط تیم تری دات انجام شد توی سرور هشت راند اول

اون موقع شما احتمالا راهنمایی بودی !

ما نگران اون همرها نیستیم اصلا قراره ما پوینت دف بگیریم شما لینک قرمز !

کل افتخارتون تو این سرور این هست فستر صفر نشد بهتون تبریک و تهنیت عرض میکنیم

• سلطان اولین اینسرت کتیبه تاریخ تراوین ایران توسط تیم تری دات انجام شد توی سرور هشت راند اول

مانی جان اینسرت کتیبه معمولا با خزانه 20 و کتیبه بزرگ انجام میشه دیگه وقتی با کوچیکش اینسرت شدید جای تامل داره که از چی صحبت میکنید

من چیز خاصی در موردش نگفتم جهت افزایش هیجان و سطح بازی بود و نه استفاده سیاسی

تو 4 دهات تراوین به این مورد میگن سوخت

افتخار من این سرور اشنایی با شخص حمزه بود

الانم اگه اسپما تموم میشه یه تحلیل بریم حال کنیم

• سلطان اولین اینسرت کتیبه تاریخ تراوین ایران توسط تیم تری دات انجام شد توی سرور هشت راند اول

اولین اینسرت با آی پی رو کی زده تو تاریخ تراوین جهان؟

• درود .

اس ای چه خار شده که پلنرش شده ایلیا نوب الدین نوب. فروم نویسش فستر متخصص کتیبه احمق 😅

هومن بیا اینارو جمع کن ی کاری نکنید سالها از این سرور یاد کنن.اخه انبار ناتاررررررر😒😒

• اولین اینسرت با آی پی رو کی زده تو تاریخ تراوین جهان؟

اولین اینسرت با آی پی از اکانت kgb بصورت کاملا ناخواسته زده شد توسط استاد ایلیا

در سرور سه ایکس اسپید ترا

من موندم الان کی برای اکانت kgb لیست فارم میخواسته بزنه !!

چرا دوستان جنوب شرقی معترض نیستند!!

ما که داریم از طریق مدیریت پیگیری میکنیم ایشالا اکانت گارد حذف شه !!! نه kgb

• سلام علیکم

به هر دو طرف تبریک میگم از تیم پلنری تا دف کوردی

مشتی باش که اگه به صلیب هم کشیده شدی مسیح باشی نه مترسک مزرعه !!!

ALIFX&POYA

Sajad 33YED

MASOUD NOOB

REZA ROYAL

ASHKAN CAPTAIN

<3CAPITAN TEAM<3

• اولین اینسرت با آی پی از اکانت kgb بصورت کاملا ناخواسته زده شد توسط استاد ایلیا

دوستان شمال شرقی انگار خیلی به خودشون مطمئن هستن. پیگیر این قضیه از مدیریت سایت هستم. مستندات دارم اکانت گارد بابت عدم چیف یه دهکده توی خاک SE روی اکانت بنده لاگین داشته. لینک گزارش‌ها گویای همه چیز هست. وقتی لینک اول وفاداری کم میکنه و لینک دوم آیپی مشترک میزنه، مهندس ما اگر فرض محال میتونستیم وارد اکانت حریف بشیم هم این کارو نمیکردیم.

#اندکی_تعقل

محض اطلاع بنده لیست فارم رو دستی ادد میکنم و اینکارو به کسی واگذار نکردم.

• مستندات دارم اکانت گارد بابت عدم چیف یه دهکده توی خاک SE روی اکانت بنده لاگین داشته. لینک گزارش‌ها گویای همه چیز هست. وقتی لینک اول وفاداری کم میکنه و لینک دوم آیپی مشترک میزنه، مهندس ما اگر فرض محال میتونستیم وارد اکانت حریف بشیم هم این کارو نمیکردیم.

#اندکی_تعقل

من از شما معذرت میخوام

دوستان اشاره کردند شما سرور دومته ظاهرا و شاگرد استاد فستر هستی

هرچی شما میگی درسته.تونستم لاگین کردم نتونی چیف کنی.میخوای چیکار کنی حالا؟

مواظبم باش چشمان یونیکتو نزنم ازت

پسووردتو سریع عوض کن دوباره

استاد و شاگرد هر۲ مشکل ذهنی دارن :))

پ.ن : اِس آی :)

پ.ن : رضا استیل موزای ما بزرگتره تا موزای اس ای برا همین ناراحتن که چرا ما موز میذاریم.ایلیا هم که همیشه موقع خواب موز میذاره بالا سرش که یادش نره لقب دیوار رو براش گذاشتن و هروقت اتک زده یه موز برداشته

پ.ن : یکی لاگین مملی رو اکانت جنوب شرق برای لیست فارم فراموش نمیشه یکی لاگین گارد رو KGB 😆

منتظر توضیحات شما در فروم هستیم

• یه طوری اومدی قیافه گرفتی انگار شما از بدو تولد پلیر تراوین بودی!

ببینم نکنه تو پسر گرهارد مولر سازنده بازی هستی که اینقدر حرفه ای پلی میدی

البته بعید میدونم. آقای مولر که با تیمش بازی رو ساختن.

شما که یه جمع و تفریق ساده بلد نیستی :D

تایم بین دو اتک که 65 دقیقه بود رو یک ساعت و نیم تشخیص میدی :D

فک کنم همه فهمیدن کی مشکل ذهنی داره

از قدیم گفتن دروغگو کم حافظه هست

پاشو برو دو دو تا چهارتا یاد بگیر استااااد.

تو فقط یه تخصص داری همینو بس، پیچوندن و دروغ

پیگیر این حرکت چیپ از مدیریت محترم سایت هستم

پ.ن: زمان IR پلی میدادم. اینجا سرور سوم خدمت دوستان هستم

پ.ن: حسین فستر جمع و تفریق بلده آقای گارد، خیلی زشته عقب بمونی

• این بنده خدا رو یکی روشنش کنه دیگه این حجم از تباهی قابل درک نیست!

پلن تعریف داره، کتیبه زدیم از روی ناتار! توی فاصله ی نیم ساعتی چیف کردیم!

منظور اینا نیست، خفت هم پلن نیست

منظورم از پلن اینه که یه سایدی چنتا همر بلند کنه روی چندین تارگت ساید مقابل و این پلن ها توی ۳ ایکس حداقل تایم لانچ ۳ ۴ ساعتی داره تا ۱۰ ساعتی، توی نرمال بالای ۱۰ ساعت! دیدی کلا پلن؟

یه لینک اسکات از زمانی که دهکده همری از ان دبل پریده و دف من فیکس بوده بیار! اون همر تا روز کتیبه حداکثر ۲۰ک نیزه روش بود، با ۴ ک اسکات، و هیچ فیکی هم حتی سمتش نیومد حتی اسکاتی نخورد! بیایید از دهان برای حرف زدن استفاده کنیم نه اعضا و جوارح دیگر!

نان کپ رمری که روی نوپو لانچ شد فقط اسکات میخورد که اونم دف سنگینی نداشت!

و همه هم میدونن من اول دف تارگتای دیگرو میبندم بعد دف خودمو، و اصلا قرار هم نبود من دفکوردی کنم، بقیه رها کردن رسید به بعدی ها!

حالا یه مطلب پیدا کردم برای طبیعت گردها بد نیست بخونید! با رسیدن ایام گردشگری!

چگونه از خود در برابر حمله ۸ حیوان وحشی محافظت کنیم؟

برخورد با حیوانات وحشی می تواند مشکل باشد. وقتی صحبت از دفاع از خود در برابر آنها است، هیچ راه حل واحدی وجود ندارد، زیرا آنها واکنش های متفاوتی نسبت به رفتارهای مختلف نشان می دهند. آنچه بهترین نتیجه را می دهد دانستن نحوه پاسخگویی به برخوردهای ناخواسته با حیوانات خطرناک و یادگیری تکنیک های مختلف است.

به گزارش حکیم مهر به نقل از طلا، به همین دلیل است که ما در این مقاله از مهارت های تحقیقاتی خود استفاده کردیم و فهمیدیم که اگر خود را رو در رو با یک حیوان وحشی دیدید چگونه می توانید زنده بمانید.

چگونه از خود در برابر گوزن محافظت کنید

بیشتر اوقات گوزن ها ترجیح می دهند فرار کند تا با انسان تعامل کنند. با این حال، یک گوزن ماده در صورت تهدید نوزادان می تواند پرخاشگر شود و یک گوزن نر می تواند در فصل جفتگیری واقعاً خطرناک باشد.

آرام باشید و به آرامی به عقب بروید. اگر حمله به شما شروع شد، مانعی بین خود و گوزن قرار دهید و فرار کنید یا از یک درخت بالا بروید.

دست ها و کت خود را بالا بیاورید تا بزرگتر و ترسناک تر به نظر برسید. کت را به اطراف بچرخانید.

اگر گوزن به شما حمله کرد، با قرار گرفتن در حالت جنینی، از سر و گردن خود محافظت کنید.

چگونه از خود در برابر خرس محافظت کنید

اگر صحبت کنید و سر و صدای زیادی ایجاد کنید، خرس های اطراف احتمالاً منطقه را ترک می کنند. اما اگر ناگهان به یکی از آن ها برخورد کرده و آن را غافلگیر کردید، آنچه باید انجام دهید این است:

فریاد نزنید، فرار نکنید، یا از درخت بالا نروید. خرس ها دونده سریعی هستند و می توانند درختان را به آسانی بشکنند.

خود را بزرگتر نشان دهید. دستان خود را به آرامی دراز کرده، کوله پشتی یا کت را بالای سر خود نگه داشته و با آرامش عقب بروید.

چگونه از خود در برابر شیر کوهی محافظت کنید

شیرهای کوهی معمولاً از پشت حمله می کنند، بنابراین هرگز به آنها پشت نکرده و فرار نکنید. در عوض، باید قوی به نظر برسید.

بایستید، تماس چشمی خود را حفظ کنید و کت خود را باز کنید تا بزرگتر به نظر برسید.

در صورت لزوم، وسایل را به سمتش پرتاب کنید و با آنها محکم صحبت کنید.

اگر شیر کوهی به شما حمله کرد، بی حرکت نمانید، مقابله کنید. سعی کنید به بینی، دهان یا چشم های آن ضربه بزنید، به احتمال زیاد شما را تنها خواهد گذاشت.

چگونه از خود در برابر گرگ محافظت کنید

گرگ ها گروهی مسافرت می کنند. و اگر یکی را دیدید، بقیه آنها احتمالاً در بوته های اطراف پنهان شده اند. بنابراین، اگر در فاصله قابل توجهی قرار دارید، به آرامی دور شوید. اما اگر این برخورد اجتناب ناپذیر باشد، آنچه باید انجام دهید این است:

به آرامی به عقب بروید و نگاه خود را به عقب برنگردانید.

اگر گرگ عقب ننشست، شروع به فریاد زدن به همان اندازه که ریه های شما اجازه می دهد، کنید. هر چیزی را که می توانید پیدا کنید به آن بیندازید و به عقب برگردید. گام های خود را تماشا کنید، هر چند اگر روی زمین بیفتید، گرگ موقعیت حمله را خوب تشخیص می دهد.

در این صورت، به سختی مقابله کنید. به گرگ نشان دهید که شما نیز خطرناک هستید و با شما سر و کله زدن تصمیم خوبی نیست.

چگونه از خود در برابر یک گاو نر محافظت کنید

تا زمانی که خیلی به آنها نزدیک نشوید، یک گاومیش کوهان دار به شما حمله نخواهد کرد. به همین دلیل است که باید فاصله خود را با آنها حفظ کنید. اجازه ندهید ظاهر آنها شما را گول بزند، حتی اگر بزرگ و سنگین باشد، اما کاملا چابک است و می تواند 3 برابر سریعتر از انسان بدود.

با دور شدن آرام آرام نشان دهید که تهدید نیستید.

سنگری را پیدا کنید. به دنبال درختان، سنگهای بزرگ یا هر شی بزرگ دیگری باشید. پشت آن پنهان شوید و با دقت به حرکت خود ادامه دهید.

از درختی بالا بروید. به این ترتیب، یک گاومیش دیگر شما را تهدید نمی کند و احتمالاً منطقه را ترک خواهد کرد.

چگونه از خود در برابر پلنگ محافظت کنید

در هر حالتی، به یک پلنگ نزدیک نشوید. به خصوص به توله های پلنگ. یک پلنگ مادر بسیار دفاعی است و به احتمال زیاد برای محافظت از توله هایش به شما حمله خواهد کرد.

اگر یکی را دیدید، بی حرکت بایستید و تماس چشمی برقرار نکنید.

اگر پلنگ در حال آماده شدن برای حمله به شما است، فریاد بزنید، دستان خود را تکان دهید، دستان خود را بهم بزنید و هر کار دیگری که به شما کمک می کند تهدید کننده باشید را انجام دهید.

چگونه از خود در برابر کفتار محافظت کنید

کفتارها به طور غریزی هر فردی را که فرار کند، تعقیب خواهند کرد. بنابراین وقتی یکی را دیدید، آرام باشید و با آن صحبت کنید.

اگر غذایی دارید، آن را جلوی کفتار بیندازید. آنها حیواناتی تنبل هستند و اگر قبلاً چیزی برای خوردن داشته باشند، به احتمال زیاد شما را تنها خواهند گذاشت.

اگر به شما نزدیک شد، با چند قدم برداشتن آن را غافلگیر کنید. شروع به ایجاد صداهای بلند کنید، دستان خود را تکان دهید و سعی کنید تا حد ممکن ترسناک به نظر برسید. کفتار فکر خواهد کرد که شما قصد حمله به آن را دارید و به احتمال زیاد فرار خواهد کرد.

چگونه از خود را در برابر گراز وحشی محافظت کنید

گرازهای وحشی تهاجمی هستند. بنابراین اگر یکی را از فاصله دور مشاهده کردید، برای گرفتن عکس متوقف نشوید و بلافاصله فرار کنید. اگر خیلی نزدیک هستید، سعی نکنید از آن پیشی بگیرید. در عوض این کار را انجام دهید.

آرام باشید و آرام آرام دور شوید.

اگر آنها به سمت شما آمدند، از یک درخت بالا بروید. گرازهای وحشی نمی توانند صعود کنند، بنابراین احتمالاً شما را تنها خواهند گذاشت.

اگر حالت هجومی گرفت و برای یافتن جایی برای پنهان شدن خیلی دیر بود، باید مقابله کنید. مبارزه با گراز وحشی معمولاً حدود یک دقیقه طول می کشد، بنابراین تا زمان پایان جنگ ادامه دهید.

آیا تا به حال به حیوان وحشی برخورد کرده اید؟ چگونه توانستید فرار کنید؟

• درود .

اس ای چه خار شده که پلنرش شده ایلیا نوب الدین نوب. فروم نویسش فستر متخصص کتیبه احمق 😅

هومن بیا اینارو جمع کن ی کاری نکنید سالها از این سرور یاد کنن.اخه انبار ناتاررررررر😒😒

حاجی خیلی خوبی تو هر دفعه فشاری میشی یه پست میزنی خیلی ناراحت ماهم میخندیم بهت

خار شده تو چشت اره

5 باره این پستو زدی 😂😂😂

میگم همون که صداش میزنی پستو بزنه ها

• اولین اینسرت با آی پی از اکانت kgb بصورت کاملا ناخواسته زده شد توسط استاد ایلیا

ده 12 یارو نه به کار ما میاد نه شما

رضا عشق چشمان داره هر وقت خواست میتونه لوگین کنه

امیدواریم که حالش خوب باشه الان

• سلام به همگی

در ابتدا یه خسته نباشید میگم به تیم دفکوردی شمال شرق خصوصا مجید و ادریس

کارشون حرف نداره خداییش

یه دوستی اشاره کرد هدف از این پلن کشتن دفاع بود. تحت تاثیر قرار گرفتم. هر کدوم از تارگت ها ریل میشد شما به هدفتون میرسیدید و جالبتر اینکه ما هم به هدفمون میرسیدیم ;)

خسته نباشید هم به بچه های جنوب شرق و شمال غرب بابت ساخت همرها

خلاصه همرهایی که از اس ای دیوار شد:

همر خیلی خوبه گاد فادر: سوال که پیش میاد 17ک رمر برای این پلن سنگین نیست!؟!

خسته نباشید به همگی

پلن دوم هم از ساید شمال غرب بود در قیاس همرها مثل این میمونه که بازی بارسلونا و رئال مادرید را دیدید الان شموشک نوشهر و رئال مادرید با هم بازی میکنند

همر پایینی را هم دوست داشتم البته :

یکی این وسط سوال پرسید چرا شمال غرب همر داره؟! مگه اینا را نزده بودید! خیلی خوشم اومد از سوالش خداییش

سوال خیلی بحقی پرسید^^

حسین جان درست زمانی که نباید فروم باشی هستی و زمانی که باید باشی نیستی!

اول از همه برای چشمات نگران شدم . فکر نکنم فروم را هم بتونی بخونی

تویی که ندیدی شمال شرق چی کار کرده! من برات میگم

ما یه ساید را جمع کردیم

کتیبه های ساید شما را هم جمع کردیم

ازتون کتیبه زدیم

دیستروی و خفت را هم صدقه سرتون حساب نمیکنیم

شما چیکار کردید تا الان! یه پلن رفتید دیوار شد! یه کتیبه جنگ آموز هم زدید که سراسر مشکوکه و بهتره فعلا حرفی نزنم!

محمد جان شما بجای اینکه بیایی این موضوع را تو فروم جار بزنی اول برو ببین پسوردت دست کی بوده!

ای پی زدن واسه یه ده که خیلی چیپ بوده . اگر رضا رمز داشت قطعا کارهای بهتری میکرد.

بنظرم این شانتاژ بازی ها برای کم رنگ کردن اتفاقات اخیر بی فایدست. پیگیری کن شاید قضایای سمت ما هم روشن بشه.

پ.ن: فرهاد جان نوشتی نتیجه سرور مشخصه. یعنی چند چند میشه؟!

پ.ن: اینم حساب نمیکنیم البته

ارادت

J.Bro

اگر، در زندگی نگاهت به داشته هایت باشد ،بیشتر خواهی داشت.

اما اگر مدام به نداشته هایت فکر کنی، هیچ وقت هیچ چیز برایت کافی نخواهد بود

فکرت رو ترمیم کن...

• رکوردش 109 باره دست خودم :دی

چند هکتاره باغش توت فرنگی هم داره؟

• سلام شما تو پست های قبلی ات بیان کردی دهکده خالی رو اینسرت کردین بهتر نبود بپره و جاش ناتار چیف کنی!!! فکر کنم همون دهکده خالی انقدر ارزش داشت که مقدار توجهی دفاعتون رو بترکونه..‌ برای بنده مهم نبود که همرم دیوار بشه یا رد بشه چون بعد از کتیبه ها وضعیت اکانتم مشخص شد... تصمیم گرفتم یه همر دمپایی فدای ساید کنم... فدای سر بچهاهمون که دیوار شده بازیه دیگه چیزی از ارزش هامون کم نمیکنه...

شما گفتی کلی پلن زدین خفت زدین کتیبه زدین دیستروی کردین...

باشه حرف شما درست...

کتیبه زدین درست خفت زدین درست دیستروی کدوم هم کردین درست یه دهکده که وسط سایدتون بود فکر نمیکنم کار سختی باشه دیستروی کردنش...

برسیم سر موضوع اصلی... این پلن ها که میگی کی انجام شده...

فکر کنم یه هفته شاید بیشتر میگذره ...

بیشتر پلن هایی که شما داشتین تک نفره بوده پلن گروهی از متای دو ساید شمال شرق و جنوب غرب ندیدم بنده...

پلن گروهی که باعث تغییرات فروم بشه ...

جاوید جان شما خودت هم جای من باشی هی پست تکراری و بحث و بی احترامی بخونی تو فروم حوصله ات سر میره از فروم میکشی بیرون...

پس بهتر نیست برای جذاب شدن بازی هم فروم یه مقدار تغییرات ایجاد بشه؟؟؟

این پست یه پیشنهاد ساده اس

فقط بخاطر اینکه فروم یه کم تغییر کنه هم اینکه در ادامه روند بازی همه از این سرور تهش چه برد باشه چه باخت با رضایت و خوشحالی گذر کنیم...

امیدوارم روند ادامه سرور یک طرفه نباشه...

• با سلامی دوباره خدمت پلیرهای عزیز

مخصوصا پلیر اکانت KGB

این خفت زیبارو تقدیم میکنم به این دوستمون، میدانی چَرا؟

اخه با اکانت چشمانتون ازش اسکات زدم ، با اکانت خودم خفتش کردم

سگ تو ماکسیموم اتک که باعث این چیزا میشه

با تشکر از ادریس ناتار عزیز

بیا حسین فستر موزاتو بردار حالا

پ.ن : #هرگز_نمیگذاریم_فراموش_شود

لاگین مملی واسه لیست فارم ، لاگین گارد برای چیف نشدن فیدر

پ.ن : قبلنا ممد نبودی میخوندن😆 الان چی میخونن؟😂

پ.ن: ای لشگر صاحب زمان آماده باش آماده باش.بحر نبردی بی امان آماده باش آماده باش

پ.ن: یک عدد آرمان ویچر از آخر سرور ۵ایکس گم شده.از یابنده تقاضا داریم وقتی خودش استفاده کرد به ما تحویلش بده که ۲ روز دستمون امانت باشه که بعدش تحویلش بدیم به ساید ان دبل😂😂

بدرود

• درود .

یه کاری میکنن مام جمع کنیم بریم

• این شاتم بخاطر این گذاشتم فقط که جالب بود برام،از وقتی اومدم سر این اکانت و بعد اینکه داستان زدن ناتارها از se رو دیدم اونموقع دیگه شروع کردم به زدن 15 کراپی های مصریهاشون تو اون منطقه و چندین کپ رو صفر کردم که حالا یا پلیر داشتن یا نداشتن ولی توشون دف داشتن از اونجای که دیشب اسکات کشیدم و دیدم داخل مصری هاشون حداقل پنجاه کی دف هست دیگه مجبور شدم این رومن رو بزنم .که این کپ آخری خیلی بهم حال داد. رو اکانت پلیر بود از اونجای که اسکات کشیدم فهمیدم و نمی‌دونم چرا بیخیال بازی شده بود انگار دیگه انگیزه بازی کردن رو ندارن چون اگه داشتن قشنگ میتونستن جلوی موج های بعدی رو بگیره و اینسرت بکنه 😉😂،به تایم اتک ها دقت کنین متوجه میشین بخاطر همین...

.