نقد و بررسی سرور فینال با سرعت ۳ برابر | آغاز ۱۸ اسفند ۱۴۰۱ |

• سلام هومن جان،صحبت ها ديروز انجام شد.من شناختي از پليرهاي کنوني SE ندارم.اما حجت رو از زمان ir ميشناسم.پست قبلي اعلام کردم شخصا ديفالت رو پنجشنبه کاتا ميکنم تا اين موضوع بسته بشه.کاري با اتفاقات و حرفهاي رد و بدل شده ندارم.هر سايدي بنا به سياست هاي خودش آزاده با پليرش صحبت کنه برنامه اي بده يا ...

_ گيرم اين حرفها حقيقته،شما در مسير پيروزي سايدتون آزادي و کار اشتباهي انجام ندادي و ما دلخوري از اين بابت نداريم قضاوتي هم نميکنيم.اين بحث بين شخصي که تماس گرفته با حجته و فکر ميکنم تو فروم نبايد بحث بشه.

:!:در هر حال اين يه بازيه يکي دوماه بعد تموم ميشه.مهم رفاقت هاست که خيلي اا ارزشش رو ندونستن و نميدونن(مخاطب خاص)

با سپاس(تورج)

• درود

دیشب اتک بر روی یکی از اکانتهامون داشتیم که بخوبی دفاع شد و تیم مهاجم لینک هم نگرفت. البته این سبک اتک دادن عجیب هم هست!

و 7 موج بصورت عکس زیر

و همچنین

و 7 موج به صورت عکس زیر

و اتک های ما تخریب کپ 15 کراپی از شمال غرب

و یه چیف ریز از اکانت پارتیزان ^^

تشکر از همه بچه های شمال شرق

خصوصا نیما و ادریس

J.Bro

اگر، در زندگی نگاهت به داشته هایت باشد ،بیشتر خواهی داشت.

اما اگر مدام به نداشته هایت فکر کنی، هیچ وقت هیچ چیز برایت کافی نخواهد بود

فکرت رو ترمیم کن...

• صادق داداش دنیای امروز عصر دیپلماسی و گفتگوی تمدن هست

اسم پارتیزان خیلی اسم خز و بی کلاسی هست بیا اسمت رو عوض کن بزار مثلا دیابلو

هر روز ما از خواب بیدار میشیم میریم تو تلگرام میگن پارتیزان دیوار شد پارتیزان چیف شد !

پ.ن. ترور هم تو بازی باشه ساقی بهش بزنه ترور تنهایی میره بیرون تراوین که بلد نیستی مافیا هم نتونستیم یادت بدیم !!

• همیشه آدم کوچک های زود عیددیدنی میرن و زود عیدیشون رو میگیرن. ولی آدم های بزرگ از همه دیرتر میرن عید دیدنی وعیدی هم نمیگیرن چون بزرگ هستن...ولی ما سعی می‌کنیم یه عیدی خوب ازتون بگیریم ....

• حالا همون طور که شما دارید دور میزنید چون اکانت لو نرفته (البته فعلا) ما هم از اصل کلمه دیفالت و فیدر استفاده میکنیم ^^^^

گاردتون یدونه اتک میفرسته ما میگیم چراغ نداره

ما از 4 تا اتحاد خفت میزنیم هنوز لو نرفتیم؟

همیشه آدم کوچک های زود عیددیدنی میرن و زود عیدیشون رو میگیرن. ولی آدم های بزرگ از همه دیرتر میرن عید دیدنی وعیدی هم نمیگیرن چون بزرگ هستن...ولی ما سعی می‌کنیم یه عیدی خوب ازتون بگیریم ....

من کوچیک ایرج. تشریف بیار

• صادق داداش دنیای امروز عصر دیپلماسی و گفتگوی تمدن هست

اسم پارتیزان خیلی اسم خز و بی کلاسی هست بیا اسمت رو عوض کن بزار مثلا دیابلو

هر روز ما از خواب بیدار میشیم میریم تو تلگرام میگن پارتیزان دیوار شد پارتیزان چیف شد !

پ.ن. ترور هم تو بازی باشه ساقی بهش بزنه ترور تنهایی میره بیرون تراوین که بلد نیستی مافیا هم نتونستیم یادت بدیم !!

مانی جان این القاب برا شما خیلی مهمه واسه من اهمیتی نداره . شما ازین به بعد منو صادق تریاکی صدا کن اصلا شاید دلت آروم گرفت

اما قطعا کسی که بعد از 20 روز از گذشت سرور یه لینک واحه هم ازش رویت نشده لایق لقب پارتیزان نیست.

در ضمن گلم این دهکده هایی که چیف شد یکیش دهکده سهیل نپی بود که خودم ازش چیف کردم و دوستان زحمت کشیدن اسلاتمو آزاد کردند اون یکی هم کلا 2کی استپ روش بود.

بلاخره یه تایمی از عید ما سرمون خلوت بود و زدیم حالا دوستان سرشون خلوته و ما سرمون شلوغ

برگردیم به روال عادی تازه بازی واسه ما شروع میشه.

پ.ن: مانی جان ۱۵ سال عمرتو واسه تراوین گذاشتی حتی نمیدونستی مختصات نقشه چیه و کجاست

به نظرم اول خودت یاد بگیر بعد راه بیوفت به بقیه یاد بده

• قصه کوتاه شماره 1

این قصه تعریف میشه برای کسانی که سرشون تو خونه خودشون نیست و هی جنوب شرق بیشتر اکانت داره

علاقمندان به چالش ضد مولتی ازین قصه خوششون میاد

تعداد اکانت

شمال غرب: 198

جنوب غرب: 122

جنوب شرق: 368

شمال شرق: 377

• قصه مصور کوتاه شماره 2

این قصه برای کسانی تعریف میشه که قبل سرور توافق میکنند و ده دقیقه اول بازی اکانتشون رو داخل ساید دیگه رجیستر میکنن

به UID عددی دقت کنید

• قصه مصور کوتاه شماره 3

این قصه در ادامه داستان قبلی اضافه میشه و برای کسانی تعریف میشه که صحبت از متای پشت پرده میکنند.

به قلم پروفایل،اتحاد، UID نزدیک عددی، انتخاب نژادی و آیتم هیرو دقت کنید.

• قصه شماره 4

این قصه برای کسانی تعریف میشه که گرز هیروشون میشه نیزه نیزه دار ولی با لینکهای حمله میان فروم

شما اگه بزن بودی ده روز طول نمیدادی یه دهکده ساده رو تا الان کاتا میکردی

تا قصه های بعدی بدرود

امیدوارم شب راحت بخوابید

• قصه کوتاه شماره 1

سلام ایلیا جان

از کی تا حالا قصه گو شدی؟

اخرین آماری که رفیقتون گذاشته بود تعداد اکانت های اس ای بیشتر بود

۲ جمعیتی هارو هم حساب کردی اینجا؟

ریجستر اکانت هم که کلا بسته شده ظاهرا

ولش کن اصلا میگیم تو درست میگی یعنی چون ۱۱تا اکانت شمال شرق بیشتر داره الان دست ما به گناه بیشتر آلوده شده؟ و شما پاک و منزهی؟

قصه مصور کوتاه شماره 2

این قصه برای کسانی تعریف میشه که قبل سرور توافق میکنند و ده دقیقه اول بازی اکانتشون رو داخل ساید دیگه رجیستر میکنن

قصه گوی داستان ما ظاهرا خیلی خوابش میاد

درسته مختصاتت منفی مثبته ولی هر منفی مثبتی که جنوب شرق نیست

یکی ایگرگ منفیه یکی ایکس منفیه خیلی تفاوت داره ها

طبق اخرین قراری که گذاشته شده بود بین سایدها ، شمال غرب هیچگونه نپ و فلان و اینارو قبول نکرد پس این صحبتای شما از پایه بی اساسه ولو این که اصلا به شما ارتباطی نداشته که از خاک مقدس شمال غرب اینجا دفاع کنی مگرنه این که ناراحت شدین گفتیم مزدور شمان و گلدشونو شما میدین؟ پس نباید دخالت کنی توی این امور

قصه مصور کوتاه شماره 3

این قصه در ادامه داستان قبلی اضافه میشه و برای کسانی تعریف میشه که صحبت از متای پشت پرده میکنند.

به سمت متای شما دست بردیم؟

قلم یکسان؟

پروفایل اکانت یه چیز شخصیه هرکسی میتونه هرچی بخواد بنویسه چجوری میشه که با قلم یکسان ۲تا اکانت رو یکی کردی؟ بعد مملی این چیزی که میگی رو ببینه و واکنش نشون نده؟

قصه شماره 4

این قصه برای کسانی تعریف میشه که گرز هیروشون میشه نیزه نیزه دار ولی با لینکهای حمله میان فروم

شما اگه بزن بودی ده روز طول نمیدادی یه دهکده ساده رو تا الان کاتا میکردی

داداش فکر کن ما بزن نیستیم

میخوای چیکارش کنی؟ کاتا کنی؟ کاری نداره دفاع کردن از اون ده

وقتی یه قراری رو میذارن که ۲تا بزرگتر داشتن دربارش صحبت میکردن دیگه یه نفر جدید رو نمیفرستن اینجا داد و قال کنه

هرکدومتون مشکل داشت بیاد بگه اگرم فکر میکنین بحث زدن و نزدنه باز هم همینجا بیان کنین

جمله بعدیتم که پستتو ادمین ادیت کرد ولی حواستو جمع کن چجور کلماتی رو کجا به کار میبری

یهو دیدی کلا داستان عوض شد و مانی پارتیزان اومد لپتو بکشه

افرین پسر خوب همون پشت پی سی بشین کاراتو بکن و گنده گویی نکن

ولو ما بیشتر بلدیم توهین کنیم و اون روی سکه رو هم دیدین همگی

عزیزدل مانی نزدیک به ۱۰ روزه که مسافرت کاری رفته و همچنان سر پروژه جدیدشه

از یه جای دیگه میخوری صدات در نمیاد یه نفر شوخی میکنه باهات بدو بدو میای جوابشو میدی؟

گفتم ک تازگی وقتی یه جارو میزنن میگن هیچی نداشته و مال خودتون بوده و ما منتظر بودیم یه جای دیگه رو بزنین اما اینم بد نبود و فلان ...

مانی ۱۵ سال از عمرشو واسه تراوین گذاشته ولی هرجا رفته با اسم خودش رفته ، مایک شینودا نبوده هیچوقت(دستمال کش بقیه)

یه نفر دیگه قراره یاد بگیره یه نفر دیگه بهش برمیخوره 😂 اینم جدید بود

پ.ن : تغییرات در دستور کار است

پ.ن : با فاصله گرفتن از من این دل من نیست که تنگ میشه ، این اونه توئه که لق میشه ، اون لقت😘

بدرود^^

• فرمایش شما کاملا متین هست و بجا و سنجیده

ولی با احترام بنده ماموریت هستم اکانتم هم به ساید واگذار شده فقط از گروه مدیریتی شمال شرق دارم لینک ها رو میبینم

اون زمانی که زدی خودم بالشخصه تبریک گفتم ولی اینکه بیای تو خاکستری دیوار شی و چیف و دیستروی بگی اون زمان تایم داشتم الان نداشتم اون ده 2 کی استپ داشت توجیه جالبی نیست

پ.ن. 15 سال تراوین بازی کردم معمولا هم یادم نمیاد مختصات نقشه ها دقیقا همون جای سرور پیش بیافتن تو یه بازه 15 خونه ای معمولا جابه جا میشدن بعد تو شمال غرب خودتون مسیول آموزش دارید مقدماتی رو یاد بگیر پیشرفته رو بعد از امتحان تعیین سطح ایشالا!

• رضا گارد یه خورده شعور داشته باش

صادق خیلی محترمانه جوابتونو داد

من نمیدونم تو چرا هنوز فاز ابوالقاسمو گرفتی تو فروم

بس کن ، اعصابمو خورد نکن

خاموشت می‌کنما

• فرمایش شما کاملا متین هست و بجا و سنجیده

ولی با احترام بنده ماموریت هستم اکانتم هم به ساید واگذار شده فقط از گروه مدیریتی شمال شرق دارم لینک ها رو میبینم

اون زمانی که زدی خودم بالشخصه تبریک گفتم ولی اینکه بیای تو خاکستری دیوار شی و چیف و دیستروی بگی اون زمان تایم داشتم الان نداشتم اون ده 2 کی استپ داشت توجیه جالبی نیست

پ.ن. 15 سال تراوین بازی کردم معمولا هم یادم نمیاد مختصات نقشه ها دقیقا همون جای سرور پیش بیافتن تو یه بازه 15 خونه ای معمولا جابه جا میشدن بعد تو شمال غرب خودتون مسیول آموزش دارید مقدماتی رو یاد بگیر پیشرفته رو بعد از امتحان تعیین سطح ایشالا!

اره دقیقا ما خودمون مسئول آموزش هامون رو

فرستادیم از شما یاد بگیرن

بعد بیان تو شمال غرب به بقیه یاد بدن

من نظرم اینه یکم اسم شمال غرب رو کمتر به زبان بیاورید ، بالاخره زدن آدمایی که به قول شما انقدر راحت میخورن اونقدی افتخار نداره

همین لینکاشو که میذارید گویا قدرت یکه شماست

دیگه زیر نویس نیاز نداره

زیر نویسم دوست دارید بزارید

ولی اون موقع ما هم به زبون ژاپنی زیر نویس میزاریم

با احترام فراوان

• در این مورد من مدرکی ندارم ولی مدرک داریم از شما که زنگ زدی به رضا گارد که مهدی رونان رفته دستشویی بیاد خفتش کنه این رو اگه اجازه میدی من بزارم حتی آب رو قطع کردی کارش طول بکشه رعدهای رضا گارد برسن هم تماست موجود هست هم در حال بسته شدن شیر فلکه آب ازت عکس گرفتن

اره حاجی فرهاد هی میگفت مجسمه هارو کامل بده من مخالفت کردم ابو قطع کرد مجبور بشم کامل بسازم

سوال دیگه داری بگو جواب بدم

این دوسته عزیزی که میگه فرهاد ۴ تا پیک زده فرهاد کلا مشروب نمیخوره 😂😂😂😂😂 نشون به اون نشون

کلام آخر نخارین منو مجبور نکنین بیام فروم بزارین من نیام 😂😂😂😂😂

• بیا پایین بچه مغزمونو خوردی فروم دربست کردی مال خودت اه اه حالمونو از هرچی فروم و بازی و بحث بهم زدی . خودت میگی خودت جواب میدی خودت میگی خودت میخندی بچه یکم غرور داشته باش آخه

پ.ن خود گویی و خود خندی عجب مرد هنرمندی

• رضا گارد یه خورده شعور داشته باش

صادق خیلی محترمانه جوابتونو داد

من نمیدونم تو چرا هنوز فاز ابوالقاسمو گرفتی تو فروم

بس کن ، اعصابمو خورد نکن

خاموشت می‌کنما

قربون شکل ماهت برم

من محترمانه جواب دادم بقیه داستانم کسایی که باید میدونن

اونی که بی خبره تویی عزیزم

از مسافرت برگشتی پرهام ؟ لات بازیا چیه؟ خاموشی؟ مگه پادگانه😂

اره حاجی فرهاد هی میگفت مجسمه هارو کامل بده من مخالفت کردم ابو قطع کرد مجبور بشم کامل بسازم

کلام آخر نخارین منو مجبور نکنین بیام فروم بزارین من نیام 😂😂😂😂😂

خیلی دارم سعی میکنم کلماتمو کنترل کنم نگیرم روت

ادبتو حفظ کن

احتمالا بخاطر بوی مجسمه هاییه که داری و زیادی شر و ور میگی

یه اخطار جزئی بود بهت فقط

• ۲ روزه برگشتم

حاجی آرامش رو به فروم هدیه کنید

من قبلا هم گفتم علت این رفتارای تهاجمی تو بازی

عدم وجود عدالت تو بازیه

مگه نه آدم فارمم بشه اونقدر زور نداره که به کسی بی احترامی کنه

ولی وقتی با نامردی بخوری زور بهت میاد

در هر صورت آرزوی سلامتی برای همه

باهم رفیق باشید

• رضا عزيزم

يکم به سطح طرف مقابل توجه کن بعد باهاش دهن ب دهن شو:!:

با کسي مخاطب شو که حداقل لياقت دوالي اکانتت رو تو سرورهاي IR داشته.

شخصيت و جايگاه ماني رو کل اسپيدترا نميتونه يدک بشه.ماني در حد کسايي بود مثل کينگ مهرداد،حامد لرد ويکي،اميردريادار و...

- عزيزم بحث نکن باهاشون،هر کسي که از قديما بودن ميدونن تو کي هستي چه شخصي داري و جايگاهت کجاست.

قرار نيست وقتت رو واسه اين مسائل پيش پا افتاده تلف کني😎

يه مدت اسپيدترا رو تنها گذاشتيم بخاطر مسائل کاري از بس پلير دراومده که شده کلش اوکلنز

ادمين بزرگوار: اي رسول خدا بگم چکارت کنه اسپيدترا رو اوکي کردي دستت طلا اما بچه از 14 تا 18 ساله شد ليدر و فروم نويس،نه حرمت فروم ميدونن نه مرام بازي.اسمش هم گذاشتن سبک جديد و مجزا از کثيف بازي:D:D:D:D

بابا بياييد بزنيد همه ما رو پاکسازي کنيد بلکه لااقل از خجالتمون نياييم سمت تراوين،خدايي لطف بزرگي ميکنيد

پ ن:رضا گارد تو همون اکانت چشمان تراويني،که 3 به 1 همه سايدها اسيرت بودن،اون موقع اين دوستان داشتن با روروک راه رفتن ياد ميگرفتن

پ ن:اگه ماني نيست لپ تون رو بکشه من ميکشم،حداقل از لحاظ سني به هم نزديکتريم عمويي ها

پينوشت نهايي: ادمين چقدر پست بذاريم سناتور بشيم👑👑👑🤣

• خیلی دارم سعی میکنم کلماتمو کنترل کنم نگیرم روت

ادبتو حفظ کن

احتمالا بخاطر بوی مجسمه هاییه که داری و زیادی شر و ور میگی

یه اخطار جزئی بود بهت فقط

کنترل نکنی چی میشه ؟

بگیر روش بینم چه خبره ؟

تو منشی دفتری به هر کی هر چی میگم تو جواب میدی ؟

خشک شه میفرستم

هر بیلیط فروشی پرو شده دیگه تو به اخطار نمیخوری اخه

۲ تا پست گذاشتم دو بار گفتم مودب باشین میتونی مودب باش نمیتونی بگو ردیفت کنم مودب بشی

۳ بار گفتیم احترام دسته خودتون نه سنی به ما میخورین نه عددی