نقد و بررسی سرور فینال با سرعت ۳ برابر | آغاز ۱۸ اسفند ۱۴۰۱ |

• نشون به اون نشون که وقتی زنگ زدی و معرفی کردی گفتید چند پیک خوردی XD

اون شب زیاد خوردی یادت نی کیو به عنوان فرهاد غالب کردن بهت

تو 12 مارچ با این خط من صحبت کردی بعد 14 مارچ به یه خط دیگم زنگ زدی و قبلش ازم شماره پرسیدی؟برو عمو خودتو سیاه کن

خدایی به بچه ها گفتم این باید رو چیزی باشه اینجوری هذیون بگه که شاهد از غیب رسید.

شماره منو از بزرگترات بگیر یا الکی همش نزن بوش همه جارو برداشت دیگه

در ضمن ریپلای اخر بود

باز میخوای کسی جوابتو بده یکی از گزینه هارو انتخاب کن یا بگو بزرگترات حرفاتو بزن...بدجوری خودت چیپی

• لول

زنگ بزنم خودم رو معرفی کنم حجتم

بعد بگم من نیستم شماره من چیز دیگست :)))

اتفاقا من مصرف ندارم میخای شماره رو کامل بزارم دوستان زنگ بزنن صحبت کنن باهات :))))

فرمانده ای که در 100 جنگ 100 بار پیروز شده کاری مضحک انجام داده. هر فرماندهی باید قبل ازینکه دشمن برایش تهدیدی به حساب بیاید نابودش کند…

• در ادامه ی چرت و پرتایی که گفتی عزیزم این شماره شماره ی فریده(فرید اشنای پلیر اکانت کینگ رضاس که میخواس بین شما مشکلو حل کنه)

تاریخ 12 مارچ بهت زنگ زده که شما هنوز ده 2ت ان ای نخوره و روزی بوده که شما شاکی بودی چرا کسی جای ده 2ت لانچ کرده

منم به فرید گفتم باهات حرف زد که قرار شد اون ده تخریب شه مهاجر لانچ کنی شما که رفتی پی سرنوشتت

پ.ن:اگر امکانش هست به پست قبل اضافه شه.

• :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

-فرید میاد مگه فرهادم لول

-شد کسی که رو اکانت کینگ رضا بازی میکنه

-ازش خواسته که راجب 15 گندمی که گرفته حرف بزنه ولی یهو این جوری میشه که راجب ده بالام صحبت میشه

و این که تو اتحاد اصلی NE مولتی هست و نگران نباشم :))))))

حتی راجب متا پشت پرده صحبت میکنه . این که SE متا داره با NW

گلد میخای بدیم بهت مولتی داری بزارم رو بات ؟؟؟؟

تقصیر منه بی برنامه اکانت دیگه ای 15 کراپ گرفته

حالا بیا دعوت میدم بیا تو اتحاد تا بتونیم دف بدیم

یک پلیر از اکانت راکد چقدر اطلاعات داره راجب ساید :)))

دسترسی به دف

دونستن راجب متا

ارسال دعوت نامه از اتحاد اصلی

هما هنگ کردن 15 کراپی

پ.ن : دارم بهمش میزنم بوش داره در میاد ؟

فرمانده ای که در 100 جنگ 100 بار پیروز شده کاری مضحک انجام داده. هر فرماندهی باید قبل ازینکه دشمن برایش تهدیدی به حساب بیاید نابودش کند…

• حجت جان داری هذیون میگی فرید با تیم ماست و شماره تلفن همراهی هم که گذاشتی از ایشونه

من به طور قطع به یقین بدون شک بهت میگم ک فرید ما اصلا درباره مسائل خارج سایدی نه اطلاعی داره نه وقت و حوصله داره که بیاد صحبت کنه چون صبح تا شب بیمارستانه و شیفته

حالا مولتی رو میدونم از دلسوزی گفته بیاد کمکت کنه چون فاز مظلوم نمایی برداشته بودی میگفتی منابع ندارم.

ولی بحث جاسوس یا متا پشت پرده و این داستانا اصن امکان نداره.

پای سفره ما نمک میخوری نمکدون رو نشکون عزیز دل.

پا شدی رفتی مشکل نداره ولی دیگه دروغ و تهمت نزن.

• راجب یکی دروغ بگو که رزومش‌ مشخص نباشه.

خدارو شکر تو اون سایدی که داری پلی میدی اگه یه نفرو قبول داشته باشن فرهاده.

پیرو بحث و جدلهای پیش اومده در مورد دیفالت اکانت Number One: پلیر این اکانت به دلایل اطلاع پیدا کردن از حضور ما و افزون بر آن، بی مهری خود ساید جنوب شرقی تصمیمش بر این شده که ادامه بازی رو کنار ما باشه. در مورد دیفالت این اکانت چون گروه ما در لحظات آخر بازی تصمیم بر شرکت در سرور گرفت، هیچ اطلاع و رضایتی در مورد مفاد ذکر شده نداشت. چون مثل روز برای ما مشخص هستش که رقیب برای ضربه زدن از هر فرصتی استفاده خواهد کرد و نمونه های اون رو در حال حاضر داریم مشاهده میکنیم. اما بنا بر صحبتهایی که با جاوید عزیز داشتیم و بخاطر ارزش داشتن حرف ایشون پیش بنده، عليرغم ميل باطني خودم،دیفالت اکانت نامبر وان تا 12 شب پسفردا توسط خود ما دیستروی خواهد شد.

والسلام رحمت اله و برکات

اميدوارم اين بحث همينجا تموم شده باشه

(تورج)8)8)

تورج جان مشکل من اصن اون دیفالتو اون اکانتو اون پلیر نیست.

من در جریان پیامای فرهادو این اقا هستم.

چیزی‌که مشخصه اینه که این اقا به وضوح داره دروغ میگه. من به جاویدم گفتم که اگه بخوام کاری کنم زیر چادر نمیکنم عین مرد میام میگم من کردم.

ولی ایشون به وضوح داره دروغ میگه.

و دست رو کسی گذاشته که من روش بد حساسم.

من خیلی راحت میگم اگه بخوام کاری کنم میکنم نمیرم زیر چادر عزیز دل.

ما نه چراغی تو اتحاد شما داریم نه کاری غیر از توافقمون کردیم.

الانم مسئله خیلی سادس. اگه ایشون راست میگه اجازه بده اسکرین چتاش با فرهاد بیاد فروم.

ولی متاسفانه ایشون الان تو یه داستانی وارد شده که خودشم میدونه تهش اصلا به نفعش نیست و هی داره این قضیه رو هم میزنه.

ما بیش از حد جنبه ایشون بهشون تو اس ای لطف کردیم. الانم شما به جای اینکه بخوای قضیه رو حل کنی بنزین رو اتیش میریزی.

اون قضیه از نظر من تموم شدس

فقط دروغ این اقا میمونه که اثباتش میکنیم.

و در نهایت یکی بیاد بگه لیدر ان ای و لیدر این آقا کیه ما باهاش صحبت کنیم انقدرم از صداقت جاوید سو استفاده نکنید.

• 1. کدوم سفره ؟؟؟

2. کدوم نمک ؟؟؟

3. شما خودت کسی بودی که به قول خودت منو صاحب اک میدونستی زمانی که به قول خودت مولتی هات رو بچه ها زده بودن کانتر اتک کرده بودی بعد من سر کار بودم زنگ زدی فلانی میخای بزنی بگو بدونم

4. حالا فرید با تیم شماست و تیم شما اکانت تورین Thorin هستش و همین الان فرهاد لیدرتون گفتند که ایشون گفتن اشنای پلیر اکانت کینگ رضاست و تو صحبت ها این فریدی که میگید گفته بود رو کینگ رضا بازی میکنه

5. پنج سال پیش با شخص شما در هنگلم متا بازی کردم از ارمین و بلک و بقیه خو.دت میپرسم تا حالا دروغی از من شنیدین که این دومیش باشه

6. میخای بگی دورغه و رو اک تورین با شماست که گفته همه چی رو تخریب کردم وفقط منباع با گلد تخریب نمیشه و باید با کاتا بزنی

7. پیام از شما دارم که اس دبل و ان ای رو بزنید و هرکی هرچی گفت بگیم متین گفته

8. شما خودت گفتی فرید از تیمتونه و هیچ چیزی راجب مسایل خارج سایدی نمیدونه شما خودت از کجا میدونستی

9. همه موارد بالا اسکرینش گرفته شده و موجوده

پ.ن : نمک در نمکدان شوری ندارن دل من طاقت دوری ندارد

• یک مزخرفی بگو که اگه یک نفر با فرهاد، حتی یکبارم سلام علیک داشته باشه، نخنده به این اراجیف.

فرهاد اصلا آدم حسابت میکنه که بخواد پلنای سایدی، ولو حتی خراب کاری، برای یک اکانت ساده یاغی شرح بده ؟

چی‌ میزنی اینارو میگی آخه مومن

• 1 و 2.نمک و سفره بخاطر رفاقت چندین ساله شما با دوستان من بوده که شما ادد شدین تو گروه اس ای وگرنه سر خیابون که نیومدیم اگهی جذب پلیر بدیم هرکی دلش خواست بیاد.

3. صحبتهای بین اکانت تورین و اکانت نامبر وان با تهمت چراغ و جاسوس بین سایدی فرق داره. چندین بار تذکر دادم و گذشت کردم. اون اتک هم تلنگری بود که به راه راست هدایت بشین که متاسفانه نشدین:))

4 و 6 و 8.تیم رو بد متوجه شدی فک کنم. چندین نفر از رفقای چندین و چند ساله دور هم هر سرور داریم بازی میکنیم و مشخصا ده نفر رو تک اکانت بازی نمکنیم. یه مجموعه اکانته که هرکی کمک میکنه پس من خودم رو کینگ رضا و فرید هم رو تورین لاگین داره:)

حالا اینکه میگی شما خودت از کجا میدونستی :))

مگه من گفتم از مسائل خارج ساید میدونم؟ فرید عضوی از تیم ماس و چیزی ک من ندونم ایشونم نمیدونه و چیزی ک من بدونم ایشونم میدونه چون مطالب رو با هم در میون میزاریم.

7. میای مطالب رو میپیچونی :))

من اومدم گفتم اقا اس ای رو نزن مولتی بچه ها رو نزن اتک نده به ساید خودی برو سایدای دیگه رو بزن. بعد شما اومدی گفتی هرجا اتک میدم رفیقام هستن. منم گفتم این سرور متا نداریم خاله بازی که نیست هر سایدی رو خواستی برو بزن ان ای بزن اس دبل بزن.

حالا شما از این حرفای من نتیجه گرفتی متا پشت پرده شده ؟

5. شماره مربوطه از فرید هست و فرید در این ۶ سال رفاقتمون درباره چراغ و متا پشت پرده و جاسوسی صحبتی نکرده و نمیکنه و نخواهد کرد. نمیگم دروغ ولی صد در صد اشتباه میکنی.

• میگم تو نزاری میخوای من یه اسکرین بزارم:دی

در موردت اشتباه فکر میکردم ..

• سلام

بیست نفری ریختید سر یه نفر (این به اون لایک میده همه دیسلایک میکنن مخالفو )

نیما از تو بعید بود

ایلیا جان شما تو این یه مورد ورود نکن
    (فروم این سرور 90 درصدش پستای شماس )

پیشنهاد به دوستان سر تموم شدن این بحث اینه که فروم رو مدیریت بکنید و اختلافات و سوء تفاهمات رو بیرون بازی حل بکنید

گند کاری های همدیگرو تو فروم علنی نکنید

• اون رفیقتونم که گفت اکانت ساده و یاغی

و چی میزنی بهش راجب من بگو

دفعه بعد کسی منو دروغ گو خطاب کنه اسکرین اون مواردی که گفتم رو میزارم

الانم فقط بخاطر ارمین وامیر هست که بیشتر بهمش نمیزنم

نمیگم دروغ ولی صد در صد اشتباه میکنی.

نمیگی دروغ میگم

ولی صد در صد اشتباهه

اها حله

حله من دارم اشتباه میکنم

بدورد

• در این مورد من مدرکی ندارم ولی مدرک داریم از شما که زنگ زدی به رضا گارد که مهدی رونان رفته دستشویی بیاد خفتش کنه این رو اگه اجازه میدی من بزارم حتی آب رو قطع کردی کارش طول بکشه رعدهای رضا گارد برسن هم تماست موجود هست هم در حال بسته شدن شیر فلکه آب ازت عکس گرفتن

مدرک داریم پلیرت وقتی جنوب شرق بودی به شمال شرق امار میداده

بعد کنار جنگ یونیک دهکده میزنه اکانتو واگذار میکنه بهت

بعد اکانت یونیک دار یه ایپی دیگه میخوره (رمزشو تنها شمال شرق) داشته

از همون دهکده پلیرت کتیبه میره به ساید دیگه وقتی اکانت افلاینه

پلیرتم الان نشسته با لیدر اون سرور رو یه اکانت بازی میکنه

• میگم تو نزاری میخوای من یه اسکرین بزارم:دی

در موردت اشتباه فکر میکردم ..

درود عزیزم

جای فکر کردن جلوی دهن پلیرتون رو بگیرید

منم کلا با یک پست رفتم انگار نه انگار چیزی شنیدم

حتی اون طرف راجب اینا چیزی نگفتم

ولی وقتی بعد 15 سال بشی دروغ گو و یاغی .....

موفق باشی

• یوزر شمارو داخل ای ار دیدم عزیز

روی صحبت من با شماست نه با سخنگوی سایدتون

یک توافق انجام شده خیلی راحته قضیه مطرحه

اگر قصد پایبندی داری دهکده رو واگذار کن

بقیش چیپ هست بنظرم

• مشکلی نیست

طبق صحبت های درون سایدی

تورج عزیز و اقا جاوید که بهم گفته شد

دیفالت اکانت نامبر وان تا 12 شب پسفردا توسط خود ما دیستروی خواهد شد.

موفق باشی :*

• من برای شما یکجا نیرو جمع میکنم که اگر نیرویی داخل دهکدتون ساختید بدون استفاده نمونه

همچنین

• من برای شما یکجا نیرو جمع میکنم که اگر نیرویی داخل دهکدتون ساختید بدون استفاده نمونه

همچنین

نگران نباشید دوست عزیز

قرار نیست به هیچ عنوان روی هیچ یک از ده های SE لانچ شه

به 0-0 شاید بزنیم :)

همون نمکه ....

که اخرشم میگن نداریم :)

• انگار یه بار دیگه پیراهن خونی عثمان پرچم خون خواهی شده :/:/

10نفر ریختن اینجا پشت هم پیام میدن که نه همچین چیزی هایی نشده یا نگفنتیم

حالا فرهاد فرید یا هرفرد دیگه ای مهم نیست مهم اصل کاره که انجام شده

حالا همون طور که شما دارید دور میزنید چون اکانت لو نرفته (البته فعلا) ما هم از اصل کلمه دیفالت و فیدر استفاده میکنیم ^^^^

مهم ما هستیم که ثابت شد بهمون 8)

پ.ن.فعلا دزد گرفته نشده پادشاه بمونه تا به وقتش دستش قطع کنن :saint::saint:

پ.ن داستان حجت و و اس ای در قاب عکس

پ.ن . به قول دوستان زرنگ زنبوره 8o8o8o

شاخ بودن توی فضای مجازی مثل پولدار بودن توی بازی GTA میمونه! :saint: :saint:

MONAKO مامور مخفی