نقد و بررسی سرور فینال با سرعت ۳ برابر | آغاز ۱۸ اسفند ۱۴۰۱ |

• هومن جان اگر نیت حل کردن قضیه نبود من اصلا پیام نمیدادم.

جاوید جان سلام

ببخشید من هومن نیستم ولی به خدا ازش اجازه گرفتم پست رو گذاشتم :) ، هومن جایی بود نمیتونست پست رو ارسال کنه

تهدید بیشتر پوچ و تهی هست من کاملا عملی خواهم کرد. ساید ما شروع کننده نیست ولی تمام کننده خوبی خواهد بود

ببینید قطعا همینطوره که شما میگید و ما واقفیم که رقبای رو به رومون پلیرایی توانمند و قابل هستن.اما متاسفانه تهدید رو پلیرای شما شروع کردن که از قضا چینش مپشون هم دقیقا اینه که پلنشون برای ساید ماس

با سلام

این سرور مثل این ک قسمت شده از بالا ب پایین بزنیم

رو ب رو اماده باش

وعده دیدار ما ثانیه یک تموم شدن حمایت

با این شرایط من ی کوچولو جا ب جا میشم و از چپ ب راست میزنم

اقایون چپ برا ی نوب جا دارین؟!

خب مثل این ک خدا رو شکر تکلیف این طرف مشخص شد

حمایت تموم شد شروع کنیم یا چی؟!

از دوستان جنوب شرق برا بستن مرزشون شدیدا دعوت ب عمل میاد

گویا ایشون اومدن مارو بزنن و تو ساید شما هستن، مختصات اکانتاشونم واضحه عقل سلیم حکم میکنه که در مقابل تهدید ایشون به قول شما ماهم یک عملی انجام بدیم.

کاریم که ما کردیم کامل در چهارچوب صحبتا بود، اکانت از وسط جنوب شرق و زیر پرچم اتحاد اومد و شما هم دقیقا مشابهش رو انجام دادید.

حالا چه یک خونه چه 14 خونه بعید میدونم نفس عمل فرق کنه، از نظر شما 1خونه چیزی نیست از نظر ما شاید تا 20 خونه موردی نباشه:))

باز هم میگم ما کار بدی نکردیم که شما بخواید 10 برابر بدترشو انجام بدید، اگر منظورتون از کار بد واقعا کار بده که دیگه داستان فرق میکنه

با این کارا هم بعید میدونم بازی زیبا تحت الشعاع قرار بگیره

در اخر امیدوارم این سوبرداشت نشه که ما داریم از موضع قدرت حرف میزنیم، یک بدعتی به اشتباه تو این سایت اتفاق افتاده که یک سری هیجان رو از همه گرفته، شاید بتونیم این سرور یکم اون هیجانات رو به بازی برگردونیم، در این صورت چه برنده چه بازنده ما که خندان میرویم.

• فرهاد جان سلام و ارادت

ارادت

فرهاد جان بحث 1 خونه و 14 خونه نیست

دو مورد متفاوت هست اینجا

اولین اکانتی که ده دوم میزنه از اس ای هست 14 خونه تو ان ای اکانت هون

بعد مقایسه میشه با اکانت مصری روز 4 بازی 1 خونه ای اس ای!

کار بدی نیست عرض کردم خدمتتون منافاتی با قرارداد بینمون نداره. منظور من 10 برابر بیشتر هست. الان هم من به هومن پیام خواهم داد و این قضیه مشخص میشه و در فروم اعلام میشه.

در مورد پیام های محمد هم که خب کری خونی جزئی از جذابیت های بازی هست. ولی سکان کشتی خیلی راحت به سمت دیگه میتونه بچرخه میتونه هم نچرخه :);)

محمد پلیر سایدی هست و در جهت تفکرات و تصمیمات سایدی حرکت میکنه

ارادت

J.Bro

اگر، در زندگی نگاهت به داشته هایت باشد ،بیشتر خواهی داشت.

اما اگر مدام به نداشته هایت فکر کنی، هیچ وقت هیچ چیز برایت کافی نخواهد بود

فکرت رو ترمیم کن...

• اگر به تعداد اکانت هست که اس ای و ان ای تقریبا اندازه هم اکانت دارن چرا ناتار پاپ بالایه 50 فقط 3 تا در ساید اس ای سبز شده؟

چون ساید اس دبل و ان دبل هم یکم تعداد اکانت هاشون پایین تر هست نباید از ناتار بالایه پاپ 50 برخوردار بشن؟

:(

نمودار تعداد اکانت ها در هر ربع به تفکیک بازه های جمعیت

سلام ادریس جان تا اونجا که مطلع هستم در قبال هر دو دهکده داخل ساید یک ناتار ایجاد میشه و بر اساس جمعیت سایدی هم جمعیتشون توزیع میشه

دلیل تعداد بیشتر ناتارهای شمال شرق در این بازه زمانی بخاطر ستل کردن سریع دهکده دومشون هست که موجب به افزایش تعداد ناتار در منطقه و همچنین طبق آمار لقمان عزیز مشاهده میکنی که علی رقم بالانس بودن دو ساید شرقی جنوب شرق از لحاظ تعداد، 22 اکانت با جمعیت کمتر از 200 از شمال شرق دارند که بخاطر این هست هنوز دهکده دومشون رو نساختن! :)

• ببینید قطعا همینطوره که شما میگید و ما واقفیم که رقبای رو به رومون پلیرایی توانمند و قابل هستن.اما متاسفانه تهدید رو پلیرای شما شروع کردن که از قضا چینش مپشون هم دقیقا اینه که پلنشون برای ساید ماس

سلام و خسته نباشید

بنده تا جایی که در جریانم اولین دهکده دوم سرور رو اکانت warmaster از ساید جنوب شرق در شمال شرق زدن

و شما در توجیه این حرکت میفرمایید که اول شمال شرق شروع به تهدید شما کرده بر اساس چینش مپی؟

اینجا بحث دو جبهه به خودش میگیره

یک بخش ذهن من براش سوال پیش میاد که ایا وقتی هنوز کسی دهکده دوم رو نزده شما چگونه چینش ده های دیفالت ساکنین شمال شرق رو تهدید برداشت کردین ؟(are u kidding?)

و یه موضوع دیگه اگر صحبت شما واسه بعد از احداث دهکده های دوم هست و منظور شما چینش دهکده های دوم ساکنین ساید مذکور هست

فکر نمیکنید که اول حرکت شما باعث این موضوع شده باشه (برای مثال شاید اصن همچین برنامه ای نبوده ولی وقتی از طرف شما همچین حرکتی دیدن خب طبیعتا باید این حرکتو میزدن)

پ.ن:سوال های بالا صرفا سوال های یک ناظر بی طرف هستش بدون چاشنیه تخریب

پ.ن:هر گونه لایک و دیسلایک زیر این پست کاملا نامربوط به سیاست های سایدی میباشد

پوریای ولی گفت که صیدم به کمند است

از همت داوود نبی بخت بلند است

افتادگی اموز گر طالب فیضی

هرگز نخورد اب, زمینی که بلند است

• درود

الان هم من به هومن پیام خواهم داد و این قضیه مشخص میشه و در فروم اعلام میشه.

ما هم منتظر اعلام در فروم هستیم ولی خب چیزی که در بازی مشخصه ساید شما هم بی میل به درگیری نیست....شما در فروم دم از گفتگو میزنی ولی خب خودت اتک میزنی!

اگر بنا به وضعیت جنگی هست که شما به سبک خودتون بازی کنید ماهم به سبک خودمون...دو طرف هم عاقلیم و در چارچوب مشخص شده در ابتدا میمونیم...نیاز به صحبت بیشتر نیست به نظرم.

یک بخش ذهن من براش سوال پیش میاد که ایا وقتی هنوز کسی دهکده دوم رو نزده شما چگونه چینش ده های دیفالت ساکنین شمال شرق رو تهدید برداشت کردین ؟(are u kidding?)

و یه موضوع دیگه اگر صحبت شما واسه بعد از احداث دهکده های دوم هست و منظور شما چینش دهکده های دوم ساکنین ساید مذکور هست

فکر نمیکنید که اول حرکت شما باعث این موضوع شده باشه (برای مثال شاید اصن همچین برنامه ای نبوده ولی وقتی از طرف شما همچین حرکتی دیدن خب طبیعتا باید این حرکتو میزدن)

علی جان پلن اسپاون دیفالت که چیز تازه ای نیست چند سروره دوستان با برنامه ریزی میان خبری نداریا:)))

بعدم تصمیم ما از قبل استارت که گرفته نشده...سبک بازی هر کسی مشخصه و اسم اکانتشم مشخص...نقشه هم که برای همه قابل رویت:)

خداروشکر ماهم تو تصمیمون اشتباه نکردیم بنده خدا از حمایت در نیومده اتکاش شروع شده.

توضیح بیشترم لطفا نخواید گویا مذاکرات خوبی در پشت پرده در حال انجامه و دو طرف راضین.

عجیبه که محمد علی سر اینکه ما پست یه نفرو لایک کردیم یه پست گذاشت که اینا فتنه گرن و میخوان شمال شرق دو پارچه بشه و مسائل شمال شرق چه ربطی به جنوب شرق داره.

ولی وقتی پلیر سایدش راجب اختلاف دو ساید شرقی پست میذاره نه تنها رگ گردنش باد نمیکنه که به خودشون مربوطه کسی دخالت نکنه ،میاد پستشونم لایک میکنه.

حاج علی مخاطب این بخش اخر شما نبودی، شما سوال داشتی جواب گرفتی ولی برای منم رفتار لیدرتون سوال شد گفتم بپرسم:)

• سلام فرهاد جان

دو مورد و لازم شد عرض کنم

اول : مملی و علی هم مثل بقیه اعضای ساید پلیر ساده و همچنین توتال لیدر ساید هستن ، پس انتظار اینکه بخوای مملی به عنوان لیدر ساید به علی به عنوان پلیر ساده ساید چیزیو گوشزد کنه انتظار نابجایی از جنوب غرب این سروره . ( شاید درک این مطلب برای بعضیا سخت باشه چند بار بخونید شاید فرجی شد:دی )

دوم : اینجا فرومه و جایی عمومی ، هرکسی میتونه از هرکسی دیگه سوال کنه و طرف مقابل میتونه جواب بده یا نده !

پ.ن : پیشنهاد میکنم اگه متایی هست اعلام کنید ، بدعت بدی از سرور پنج ایکس به جا مونده که بهتره ادامه دار نشه !

پ.ن : فعلا تیم فروم نویسی در جنوب غرب تشکیل نشده و هنوز فروم نویسی قوی از ساید های روبرو ندیدیم که نیاز به تشکیل این تیم باشه

یا حق

یوسف

• سلام فرهاد جان

دو مورد و لازم شد عرض کنم

اول : مملی و علی هم مثل بقیه اعضای ساید پلیر ساده و همچنین توتال لیدر ساید هستن ، پس انتظار اینکه بخوای مملی به عنوان لیدر ساید به علی به عنوان پلیر ساده ساید چیزیو گوشزد کنه انتظار نابجایی از جنوب غرب این سروره . ( شاید درک این مطلب برای بعضیا سخت باشه چند بار بخونید شاید فرجی شد:دی )

سلام یوسف عزیز

حقیقت دنبال بازی با الفاظ نبودم...به هر حال اگر هر دو عزیز هم لیدر هستن مشکلی نیست من بدون غرض لفظ پلیر رو استفاده کرده بودم.

دوم : اینجا فرومه و جایی عمومی ، هرکسی میتونه از هرکسی دیگه سوال کنه و طرف مقابل میتونه جواب بده یا نده !

افرین!

دقیقا حرف من هم همینه که هر کس آزاده نظرشو بگه یا پستیو لایک کنه بدون اینکه مواخذه بشه... منم کسیو مواخذه نکردم، در ابتدا سوال علی رو جواب دادم بعد هم یه سوال کردم که مگه خبریه که لیدر جنوب غرب داره روابط دو ساید شرقیو تحلیل میکنه

چونکه اونیکی لیدر شما اومدنو از لایک پست ما نتیجه گرفتن که ما اتیش بیار معرکه شدیم تو شمال شرق...اگر مورد اول اشتباهه پس مورد دومم اشتباهه و نیاز به پاسخ هم نیست.

پ.ن : پیشنهاد میکنم اگه متایی هست اعلام کنید ، بدعت بدی از سرور پنج ایکس به جا مونده که بهتره ادامه دار نشه !

امان از بدعت های غلط این سایت

هنوز حتی صحبتی با کسی نداشتیم که بخوایم متایی بسته باشیم...تنها صحبت ما با تیم لیدری ساید های دیگه صحبت با جاوید عزیز بوده...صمیمانه از اعلام زود هنگام متا استقبال میکنیم و از شما هم میخوایم اگر خبری شد شیرینیشو با هم بخوریم تو فروم.

• سلام مملی

اگه نصف اسم منم بزاری که میشه VaGNiTYRiS از اکانت منم رو این اکانت قول میدم اتک نیاد چون دیگه اکانت بخشیش به اسم منه

به منم میگفت و تو پروفایلش میزد تحت حمایت مهدی ولی اون اینفینیتو دوست داشت :(

• سلام

اگر به دوستان عزیز در ساید کمونیستی توتال لیدرها بر نمیخوره با اجازتون پست ادریس و اقا مازیارو لایک کردم ، لایکم هم هیچ ربطی به سیاست های سایدی ، جناحی و فرا سایدی نداره و امیدوارم در اینده به عنوان یه آدم اغتشاش گر و دو به هم زن ازم یاد نشه .

پ.ن : این پست هیچ گونه جنبه سیاسی ، اجتماعی ، اقتصادی نداره و فقط برای گرفتن نوتیف سرور بود .

پ.ن آموزشی : عزیزان لطفا در استفاده از "ه" کسره بیشتر دقت کنید . زبان پارسی را پاس بداریم .

• با سلام

1- اینکه بخوایم فکر کنیم جنوب شرق با شمال شرق درگیر نمیشه یا نخواهد شد که اجتناب ناپذیر هست همه ما قبل از شروع سرور میدونستیم درگیری بین جنوب شرق و شمال شرق هست آماری که لقمان هم داده از نظر پتانسیل و تعداد اکانت و ... تاپ رید اتحاد و پیشرفت هرچند هنوز زوده ولی همینو نشون میده

2- کل بحث و گفتمان هم باید برپایه اساس این قضیه شکل بگیره که این درگیری یا رقابت توی چه قاعده و قانونی باشه

3- چینش دهکده های دوم خاکستری شمال غرب توی خاکستری شمال شرق استارت زدن اکانتهای رجیستر شده شمال غرب توی شمال غرب تحت لوای اتحادهاشون و همزمانی زدن دهکده دوم اکانت جنوب شرق توی خاک شمال شرق یا تصادفی هست یا نشون دهنده یه هماهنگی هست ایرادی هم توی این قضیه نیست

4- تیم شمال شرق هم اگر بخواد برنده باشه باید فقط به خودش و پتانسیل خودش نگاه کنه پس اگر سایدی یا تیمی هم با ناتار متا هم کرد دمشون گرم تونستن کردن ما هم اندازه خودمون بازی میکنیم ترجیح هم میدیم بازنده های سربلندی باشیم تا برنده های باج بده !

5- این سرور هم هدفمون گرفتن رنک 1 رید توی هفته اول توسط اکانت های شمال شرق بوده بقیه سرور برامون فان هست سرور بعدی هم اولش جدی میایم اگر رنک 1 رید هفته اول توی شمال شرق نبود جدی پلی میدیم

بوس به همتون

• سلام و درود

مانی جان اگر سیاست های نیمه غربی این سرور امروز برای شما مشخص شده برای من از همون لحظه ای که محمدعلی وگنس اعلام کرد میخواد بره جنوب غرب مشخص بود. اگر اونجا هم برات مشخص نمی‌شد باید وقتی که پلیرای جنوب شرق زیر پست نعمت یاغی رو لایک کردند اما قبضش اومد در خونه محمدعلی دیگه کاملاً متوجه قضیه میشدی.

شخصاً هیچ مشکلی هم با این قضیه ندارم و از هر حرکتی که در جهت بالانس سرور باشه استقبال و تقدیر میکنم چون سروری که بالانس نباشه حتی بردنش هم لذتی نداره.

پ.ن: به دوستان هم بگم به ازای هر ۱ اکانتی که تو ساید ما بزنند جهت تشکر از لطفشون ما ۲ اکانت داخل سایدشون خواهیم زد.

با احترام

• الان بنظرت ساید جنوب غرب با شمال شرق متا بسته قبل از شروع سرور بعد لیدر جنوب غرب اومده به لایک شدن پست پلیر شمال شرق توسط جنوب شرق واکنش نشون داده !

این که دقیقا نشون دهنده این هست متایی وجود نداشته بین جنوب غرب و شمال شرق حرف و حدیثی هم نبوده

ما متا کنیم یا حرفی بزنیم توی فروم به سمع و نظر همه میرسونیم ولی فرمایش شما فکر کنم تایید کننده سیاست سایدتون با جنوب شرق و نقض کننده این نکته هست که جنوب شرق متایی با سایدی نکرده هنوز !

4 تا اکانت زدید 8 تا اکانت خورد تو سایدتون بزنید رجیستر سرور بازه و گلد و وی پی اس هم موجود لامشکل ما هم میزنیم دی

• علی جان پلن اسپاون دیفالت که چیز تازه ای نیست چند سروره دوستان با برنامه ریزی میان خبری نداریا:)))

بعدم تصمیم ما از قبل استارت که گرفته نشده...سبک بازی هر کسی مشخصه و اسم اکانتشم مشخص...نقشه هم که برای همه قابل رویت:)

خداروشکر ماهم تو تصمیمون اشتباه نکردیم بنده خدا از حمایت در نیومده اتکاش شروع شده.

توضیح بیشترم لطفا نخواید گویا مذاکرات خوبی در پشت پرده در حال انجامه و دو طرف راضین.

بسیار ممنونم از پاسخ شما فرهاد جان

اگر هر دو طرف راضین که خیلی هم عالی

عجیبه که محمد علی سر اینکه ما پست یه نفرو لایک کردیم یه پست گذاشت که اینا فتنه گرن و میخوان شمال شرق دو پارچه بشه و مسائل شمال شرق چه ربطی به جنوب شرق داره.

ولی وقتی پلیر سایدش راجب اختلاف دو ساید شرقی پست میذاره نه تنها رگ گردنش باد نمیکنه که به خودشون مربوطه کسی دخالت نکنه ،میاد پستشونم لایک میکنه.

شما که لطف کردی و جواب پست بنده رو دادین کاشکی پست رو تا اخر میخوندی

پ.ن:سوال های بالا صرفا سوال های یک ناظر بی طرف هستش بدون چاشنیه تخریب

پ.ن:هر گونه لایک و دیسلایک زیر این پست کاملا نامربوط به سیاست های سایدی میباشد

پ.ن:ساید کمونیستی دیگه چیه زیبا؟وقتی همه سعی میکنن بهت احترام بذارن ،توام سعی کن به خودت احترام بذاری<3;)

پوریای ولی گفت که صیدم به کمند است

از همت داوود نبی بخت بلند است

افتادگی اموز گر طالب فیضی

هرگز نخورد اب, زمینی که بلند است

• درود

علی جان پلن اسپاون دیفالت که چیز تازه ای نیست چند سروره دوستان با برنامه ریزی میان خبری نداریا:)))

درود فرهاد جان، از شما دو مورد بعیده. 1- بیای سبک (فرومایه) حالت پست بزاری 2- سطح بازیت پایین باشه که جای دیفالت رو تعیین کردن توسط ساید مسخره باشه.مورد اول رو کاری ندارم. حتما ناراحتی یا چیزی شده که من دخالت نمیکنم چرا که کلا تمسخر کردن یک عمل سبک و فرومایه حساب میاد. ولی توی قسمت دوم ورود میکنم و چند خطی توضیح میدم شاید سطح استراتژی سایدی بالا رفت. اول از شما دعوت میکنم به عکس زیر دقت کنید:

post_yu38.jpg

عکس لقمان برای همین سرور جنوب شرق هست. محدوده های آبی دفاع سازها هستند. محدوده های قرمز هون / توتن یا به اصلاح جنگی های لب مرزی هستند و محدوده های سبز هم که همردارها و اکانت های سنگین ساید هستند. شما این کلونی ها رو بر اساس چند فاکتور باید پخش کنی که خارج بحث دیفالت هست که ادامه نمیدم و اما بریم سراغ جای بحث دیفالت. توی شروع سرور ممکنه چند بازیکن باشن که بخوان در همان محدوده دیفالتشون بازی کنند. مثل جنگی های هون لب مرزی که هم دفاع میکنند و هم میجنگند. در اینجا مثلا آقای حمزه میخواد شمال شرق رو بزنه و آقای امیر میخواد جنوب غرب رو بزنه. پس بهشون یک مختصاتی که بر اساس فاکتورهای زیادی که چیندی بهشون میدید. مثلا به آقای حمزه میگی انقدر ثبت نام کن که دیفالتت بیفته این محدوده X:35 و Y:-10 حالا دقیقا اینجا نمیفته ولی این محدوده افتاد دیگه نمیخواد بسازی و باقی اکانت ها رو به ساید بده... یا به آقای امیر که میخواد با جنوب غرب درگیر بشه میگی انقدر اکانت بساز که X:5 و Y:-45 باشه. اینجوری محدوده رو اختصاصی کردی پس واحه های اول بازی و ناتارهای اول بازی خیلی نزدیکتر به مثلا حمزه هست. اینجوری سرعت رشد سریعتری خواهد داشت. از طرفی هم محدوده دفاع ساز نزدیکشو مشخص کردی که مثلا ممل هست و با حمزه دوستند و هماهنگ تر میتونن اون منطقه موفق تر بازی کنند. از طرفی هردو رو دیفالتشون رو نزدیک بقیه دهکده هاشون گذاشتی و میتونن خیلی راحت کاور کنند. این در مورد محدوده های قرمز و آبی لب مرز... اما در مورد محدوده شماره 1 و 2 و 3 ... مثلا اکانت MR.Scary میخواد رو مختصات دیفالتش بازی کنه و همونجا همرهای فراوانی بکشه ! پس مثلا محدوده شماره 1 رو به این اکانت اختصاص میدی و میگی انقدر بساز که تو محدوده فلان بیفتی و محدوده شماره 1 و پونزده کراپی ها اون محدوده میشه برای اکانت MR.Scary + اکانت های ساپورت و دفاع سازهاش... حالا اکانت Godfather هم میخواد همینکارو بکنه خوب محدوده شماره 2 رو میدی بهش... و یا اکانت Bella Ciao دقیقا با همین روش شما هم دیفالت و هم ناتار و واحه سایدتو بین قوی ترین اکانت های سایدت به تمیز ترین حالت ممکن تقسیم کردی و سرعت پیشرفت اونها رو بدون هیچ تداخلی چند برابر کردی. فرهاد جان این سر نخ هست و شما 10% تقسیم بندی سایدی رو هم اونجوری که من انجام میدم نشنیدی... امیدوارم همین گوشه ای ابهامات و تمسخرهای این چند سرورت رو مرتفع کرده باشه.

نقل قول

باز این بحث اومد وسط... نمی دونم چرا فقط اس ایی روی این قضیه داره ناراحت میشه. هنوز نفهمیدم. جالبه من نوشتم چرا بازار مشترک لایک شدی؟ یعنی تمام سایدها لایکت کردند. جالبه از اس دبل و ان دبل هم لایک کردند ولی اونا هیچکدوم بهشون بر نخورد و چیزی بابت این یک جمله نگفتند ولی شما همچنان ناراحت هستید و دارید در موردش پست میزارید. چیزی بود بین من و نعمت که تموم شد که باعث شد چند علامت سئوال برای خیلی ها حل بشه. دیگه ربطش به شما رو نمیدونم. صد البته علامت سئوال های زیادی با این ادامه دادن شما به این مسئله میتونه شکل بگیره. در ضمن من نه گفتم شما فتنه گر هستید و نه هیچ ساید و یا شخصی رو اینطور خطاب کردم. امیدوارم قضیه حرف رو بنداز رو زمین صاحبش برمیداره نباشه !

نقل قول

ولی وقتی پلیر سایدش راجب اختلاف دو ساید شرقی پست میذاره نه تنها رگ گردنش باد نمیکنه که به خودشون مربوطه کسی دخالت نکنه ،میاد پستشونم لایک میکنه. حاج علی مخاطب این بخش اخر شما نبودی، شما سوال داشتی جواب گرفتی ولی برای منم رفتار لیدرتون سوال شد گفتم بپرسم:)

اگر زمانی که نوشتم ساید جنوب غرب همه پلیر ساده و توتال هستن و به صورت همه پرسی اداره میشه، درک میکردید دیگه نمیومدید این رو بگید. که متاسفانه اون جمله ساده رو نتونستید بفهمید بعید میدونم بتونید توضیحات جای دیفالت رو بفهمید.

سلام

خیلی با نمک بود. مرسی

سلام و درود

اما قبضش اومد در خونه محمدعلی دیگه کاملاً متوجه قضیه میشدی.

سلام و درود یک معنی رو نمیده صادق جان؟ در هر صورت سلام سلام و یا درود درود. صادق جان اشتباه متوجه شدید. ما چند روز پیش دیسکورد چوکور بودیم که با پرهام متا رو بستیم چرا که با مولتی بازهای شرقی حال نکردیم. خبر نداری ازش بپرس. همینجا هم رسما اعلام میکنم غرب سرور متا شد.

شادزی <3

ماورای باورهای ما،

ماورای بودن ها و نبودن های ما

آنجا دشتی‌ست...

فراتر از همه ی تصورات راست و چپ

تو را آنجا خواهم دید.

• سلام مملی

اگه نصف اسم منم بزاری که میشه VaGNiTYRiS

درود ادی. خیلی باحال میشه (وگنیتیریس) عین این اسم های یونانی میشه. سردارایی که میرفتن جنگ میزدن همه رو ناکار میکردن.

به منم میگفت و تو پروفایلش میزد تحت حمایت مهدی ولی اون اینفینیتو دوست داشت :(

شلوغ نکن. تو عشق ممنوعه هستی. کسی بفهمه سنگسار میشیم.

شادزی

ماورای باورهای ما،

ماورای بودن ها و نبودن های ما

آنجا دشتی‌ست...

فراتر از همه ی تصورات راست و چپ

تو را آنجا خواهم دید.

• ما چند روز پیش دیسکورد چوکور بودیم که با پرهام متا رو بستیم چرا که با مولتی بازهای شرقی حال نکردیم. خبر نداری ازش بپرس. همینجا هم رسما اعلام میکنم غرب سرور متا شد.

سلام دوباره

ولی پرهام دیشب که به ما گفت متایه شمال بسته شده یعنی به ما دروغ گفته؟؟؟

شمال شرق بخاطر حرف پرهام اومده دهکده و اکانت زده اینور ماهم رفتیم دهکده و اکانت زدیم اونور برو نگاه کن اتحاد هارو

NE ARMY و NW ARMY

پرهام بیا بهش بگو||||

• سلام و درود یک معنی رو نمیده صادق جان؟ در هر صورت سلام سلام و یا درود درود. صادق جان اشتباه متوجه شدید. ما چند روز پیش دیسکورد چوکور بودیم که با پرهام متا رو بستیم چرا که با مولتی بازهای شرقی حال نکردیم. خبر نداری ازش بپرس. همینجا هم رسما اعلام میکنم غرب سرور متا شد.

شادزی <3

سلام محمدعلی جان

نه عزیزم درود در فارسی معادل صلوات در عربی هست نه معادل سلام اونجور که من در لغت نامه چک کردم و معمولاً هم در کنار هم زیاد به کار میرن.

خب مثل اینکه روز معارفه به یارم تارگت زدم=O

اشکال نداره دنده عقب رو گذاشتن واسه همین روزا:rolleyes: