نقد و بررسی سرور فینال با سرعت ۳ برابر | آغاز ۱۸ اسفند ۱۴۰۱ |

• چی میگی پرهام با کی کار داری پرهام دنبال چی هستی :?::?:

اونایی که بهت زنگ زدن برای این بوده که جوگیر نباش ولی غیر مستقیم بهت گفتن وگرنه که نعمت کجا و تو کجا

یاد بگیر وقتی با یک نفر بحث میکنی جمع نبندی :thumbup:

نکته بعدی از خودت مایه بزار ;) نه این که یه خط اسم بنویسی من از این افراد دست بوسی این لحن صحبت ندیدم با این کارت اونارو هم خراب میکنی :saint:

ان دبل بزرگتر نداره :?::?::?:

شاخ بودن توی فضای مجازی مثل پولدار بودن توی بازی GTA میمونه! :saint: :saint:

MONAKO مامور مخفی

• با سلام خدمت همگی

امیدوارم سرور جذابی پیش رو داشته باشیم

با تشکر از مملی و یوسف عزیز بابت پست هاشون در مورد بازی پاک و سالم

بنده هم از طرف ساید شمال شرق با مواردی که این دو دوست عزیز فرمودند موافق هستم و شمال شرق به موارد عنوان شده در مقابل سایدهایی که موافق بازی پاک هستند، پایبند خواهد بود.

ادریس عزیز سبز شدن ناتار به نمودار رشد جمعیت ساید مربوطه و با توجه به اکانت بیشتر در ساید شمال شرق ناتار با جمعیت بیشتری در این ساید وجود داره. احتمالا همین قضیه در مورد جنوب شرق هم هست که میتوانید بررسی کنید. تبانی با ادمین!!!!

J.Bro

اگر، در زندگی نگاهت به داشته هایت باشد ،بیشتر خواهی داشت.

اما اگر مدام به نداشته هایت فکر کنی، هیچ وقت هیچ چیز برایت کافی نخواهد بود

فکرت رو ترمیم کن...

• ادریس عزیز سبز شدن ناتار به نمودار رشد جمعیت ساید مربوطه و با توجه به اکانت بیشتر در ساید شمال شرق ناتار با جمعیت بیشتری در این ساید وجود داره. احتمالا همین قضیه در مورد جنوب شرق هم هست که میتوانید بررسی کنید. تبانی با ادمین!!!!

سلام و عرض ادب

جاوید جان اینجا هرکس سنگ ساید خودشو به سینه میزنه و حرف ها منطقی و منصفانه متاسفانه کمیابه...

اما اگر جناب لقمان رو به عنوان یک شخص بی طرف توی فروم قبول داری رجوع کن به پست ایشون توی سرور نرمال که به این باگ با استفاده از تحلیل اصولی و آمار اشاره کرده و اینکه ساید شمال شرق هر سرور داره از این باگ نفع می‌بره.

شما خودتم یه نگاهی به مپ کنی متوجه میشی اگر ملاک تعداد اکانت باشه جنوب شرق و شمال شرق تقریبا برابرن و اگر ملاک میانگین پاپ اکانت ها باشه جنوب غرب توی این زمینه اگر از شمال شرق بالاتر نباشه پایین تر نیست ، اونوقت سهم ساید شمال شرق از ۵۰ ناتار پرجمعیت ۴۷ دهکده اس و سهم سه ساید ۳ دهکده...

شما هم اگر اونجور که توی پستت اشاره کردی طرفدار بازی پاک هستید باید از مدیریت بخواید که این مشکل رو رفع کنه نه اینکه توجیه اش کنید و روش سرپوش بذارید.

با احترام

• شما هم اگر اونجور که توی پستت اشاره کردی طرفدار بازی پاک هستید باید از مدیریت بخواید که این مشکل رو رفع کنه نه اینکه توجیه اش کنید و روش سرپوش بذارید.

یه جوری میگی اگر طرفدار بازی پاک و فلان بیا انتقاد کن انگار ما به مدیریت گفتیم اگر ناتارای ساید ما زیادتر نباشه ما قهریم و حذف میکنیم و اصلا قهر قهر تا خود قیامت

بچه بازیا چیه در میارین😂

پست ادریس هم که گذاشته من لایک کردم که حرفش درسته اونوقت شما فقط بلدین صدمن یه غاز کنین

خداروشکر همتونم با مدیریت در ارتباطین یه تماس بگیرین بگین تعداد اکانت های داخل ساید های دیگه رو متناسب کنه نه بیاین اینجا دعای کمیل بخونین

با احترام

• رضا جان به نظرم این سرور جای فروم بیشتر روی اکانت تمرکزتو بذار خدایی نکرده مثل ۲ ایکس به آبروریزی نیوفتی قطاری دهکده هات چیف بشه فرار کنی بیابون

با احترام

• رضا جان به نظرم این سرور جای فروم بیشتر روی اکانت تمرکزتو بذار خدایی نکرده مثل ۲ ایکس به آبروریزی نیوفتی قطاری دهکده هات چیف بشه فرار کنی بیابون

با احترام

فشار خوردی از سرور قبل حرف میزنی؟😂😂😂😂😂

فشار سرور قبل اونجایی بود که تک ده وسطتون مونده بود و از همون ده همتون کاتا شدین😂😂😂

حالا اشکال نداره فشار نخور صادق جون

بذار به یاد ۳ایکس راند قبلی یکم باهم کل کل کنیم که بعدش فراری نشی و چادری بشی فقط😂

تمرکز شما کجاست ؟ فروم؟😂

• سلام خدما دوستان گل من امروز پماد و قفس برای فروش گذاشتم بعد از اتمام تایم نه سیلوری روی اکانت اومد نه اجناس برگشت نه گزارشش موجوده

برای شما هم پیش اومده یا فقط اینم شانس مایه؟

بس تجربه کردیم در این دیر مکافات. با دردکشان هر که درافتاد برافتاد

• درود بر دوستان خوبم

من بازم اومدم.

ضمن احترام به تمام دوستان توی فروم (بجز موارد معدودی)

این پست رو به این دلیل میذارم که طبق روال معمول دوست خوبم آقا پرهام بن شدن.(فکر نکنید ادمین عزیز شده آقای قهرمانی داور فوتبال ایران. نه اصلاااااااااااااً)

یه آقا رضایی دوستان رو دعوت به آرامش میکنه، دوست خوبم، شما همون سرور 2 ایکس که کلاً در مقابل تروریست چیزی واسه گفتن نداشتین، لحن تندی داشتی. پست هات یادت رفته؟؟؟!!!

هلاک این دعوت کردنتم اونم به آرامش. کارت دعوت ما یادت نره سلطااااااااااااااااااااااااااااااان.

اون بابایی که این همه نوراله و خیراله و شمس اله و بادیگارد پشتش جمع شدین، اگه خودش ادب داشت اول داستان مؤدبانه حرف میزد، نه اینکه رفتار خودشو(دلقک بازی) به دیگران نسبت بده.

جون جدتون یه ذره بزرگ بشید بابا. این رفتار خاله زنکی رو بذارید کنار و حداقل حالا که موی دماغتون با موی لبتون پیوند خورده، تیریپ مردونه هم داشته باشید. خوبیت نداره ها.

پ.ن1: از دیگر دوستان فروم بخاطر ادبیات تندم عذرخواهی میکنم.

پ.ن2: خدائیش اینا توی کدوم لپ لپ پیداشون شده از ادب حرف میزنن

پ.ن3: آقا مانی داداش. من نوکرتم. ماچ.خخخخ

پ.ن4: این کمیته انضباطی فروم نمیدونم چرا همه اش رو به اونور غش میکنه.

پ.ن5: توی بازی که چیزی ازتون ندیدم، حداقل توی اخلاق خودتونو خراب نکنید لامصبا.

پ.ن6: ناتارم رفته طرفشون.خخخخخخخ

ارادتمند همه دوستان خوبم، محمد Patriot

___________________________________________________________________________________________________________________________________________

بزرگترین نابکاری آنست برای آنکه برترین باشیم، دست به ویرانگری چهره دیگران بزنیم.

ارادتمند همه دوستان خوبم، محمد Patriot

بزرگترین نابکاری آنست برای آنکه برترین باشیم، دست به ویرانگری چهره دیگران بزنیم.

• یه آقا رضایی دوستان رو دعوت به آرامش میکنه، دوست خوبم، شما همون سرور 2 ایکس که کلاً در مقابل تروریست چیزی واسه گفتن نداشتین، لحن تندی داشتی. پست هات یادت رفته؟؟؟!!!

هلاک این دعوت کردنتم اونم به آرامش. کارت دعوت ما یادت نره سلطااااااااااااااااااااااااااااااان.

قربونت برم من با لحن تند بازم میتونم حرف بزنم برام فرقی نمیکنه که

شمارمو پرهام داره بگیر ازش یکم باهم تند صحبت کنیم عزیزدلم فکر نکنی داستانی شده که اینجا نشستیم آروم حرف میزنیم

در حال حاضر احترام نگه میداریم که بعدا نگن ما بد حرف زدیم😂

سرور ۲ایکس کدوم اکانت بودی بزرگوار؟

اها فقط اعلام کردی فروم حضور داری؟

والا اکانت من با اون وضعیت بازم ۹تا همر جنگی تحویل ساید داد که داشت یکی یکی میخورد تو سرتون 😂

اکانت شما چیکار کرد؟

نه دف داشتین نه همر

اون دفی که اول سرور گرفتینم که بهنام و سپهر داده بودن بهتون و تا اونا حذف کردن یکی یکی پر پرواز خوندین و قصه کلثوم ننه که آی ما خسته ایم و اینجا حال نمیده و میخوایم بریم کام

این تعداد اکانتی که رفتین کام ماحصلش چی شده؟ میشه یه اسکرین ازش بذاری برامون؟😂

البته با احترام به همه عزیزان😂😘

• سلام خدما دوستان گل من امروز پماد و قفس برای فروش گذاشتم بعد از اتمام تایم نه سیلوری روی اکانت اومد نه اجناس برگشت نه گزارشش موجوده

برای شما هم پیش اومده یا فقط اینم شانس مایه؟

سلام دوست عزیز

بنا به حرف بچه ها امروز تعدادی قفس گذاشتم برای فروش داخل حراجی

ما سرور قبل حدود 15کا گلد از حراجی در آوردیم و این امر تعجب برانگیز بود که دیدم اوکی هست

و 225 تا گلد هم کاسب شدم :)

• مشکل دوتا هست الان کل کل که بلد نیستی حرف زدنم بلد نیستی برای چی پست میزاری که نتونی جواب بدی برای این که کم نیاری مجبور به توهین بشی واقعا چرا:?:

واقعا اگر جنبه ندارید بازی نکنید یا فروم نیاید این جا جای عمومی هست هرکسی میتونه بیاد پیامتون بخونه پس با ادب بودن و احترام برای خواننده ها هست

نه کسی که فرق اینارو نمیدونه

پ.ن.تو همونی هستی که مانی پارتیزان بعد هرپست لپت بوس میکنه :*:*

پ.ن. اخه مجازی خودش چیه که پرووش چی باشه8)8)

پ.ن .مانی پارتیزان بیا من بوست کنم اینا بترسن :D:D:D:D

پ.ن. گارد میگن ناتارهای ان ای منابع میده بالا برای بقیه ساید ها انبار درسته:D:D:D

پ.ن .سید عزیز بله این مشکل برای بیشتر بچه ها اتفاق افتاده این مشکل درحراجی اتفاق افتاده که البته با نامه به مولتی هانتر برسی میشه ولی خب تایم 8ساعته حراجی میپره که باید از اول بزاری

شاخ بودن توی فضای مجازی مثل پولدار بودن توی بازی GTA میمونه! :saint: :saint:

MONAKO مامور مخفی

• با سلام

راجب این کل کلی که امروز تو فروم راه افتاده باید بگم که دوستان شمال شرقی توجه داشته باشن که اول نعمت شما پاچه پرهام رو گرفت و پست پرهام فقط در جواب به بی احترام نعمت بوده

به هر حال با هرکس باید همونطور که لیاقتشه صحبت کرد نمیشه با همه با احترام صحبت کرد متاسفانه

و اینکه این عادت بچه های شمال شرقه هر سرور یکیتون میاد فروم به یکی بی احترامی میکنه بعد که جوابش رو میگیره همه نفری میان فروم داد و بیداد که چرا بی احترامی میکنید و دیگه کل اسپیدترا این اخلاق شمارو بهش آشنا هستن

امیدوارم این اخلاق بدتون رو ترک کنید و بچسبید به بازی بجای فروم

برادارنه بهتون میگم دلیل باختتون در سرور های گذشته همین فعالیت مضاعفتون در فروم بوده

پ.ن1: تقریبا از هر 10 پست فروم 5 تا از شمال شرقه 3 تا هم که رضا گارده :))

پ.ن2: بچه های شمال غرب تمرکزشونو گذاشتن رو بازی بجا فروم , به شما هم توصیه میکنم همینکار رو بکنید ;)

پ.ن3: اینم واسه اون دوستمون که بوس خیلی دوست داره :*:*:*

• تراوین یه بازی هست که براش هم باید توان نظامی داشت هم سرمایه هم دیپلماسی توی سرورهای سنگینی که قبلا بود توی ای ار کسایی که سرور1 راند اول و دوم یا سرور هشت راند اول یا سرور چهارده بود رو فک کنم یا سرورهای سه ایکس ای ار همه اینها رو تجربه کردند حالا اینکه یکی مثلا تو آشپزخونه پشت خط جبهه داشته سیب زمینی پوست میکنده الان که اثری از اون سرورها نیست میگه من روزی 15 تا تانک میترکوندم رو کاری نداریم

یه بخشی از این بازی احترام به خودمون هست یه بخشی از این بازی احترام به حریف

یه بخشی از این بازی برمیگرده به حفاظت اطلاعات ، حراست از ساید برخورد با اکانتهای سایدهای دیگه نفوذی ها و جاسوس ها یا رفتن کتیبه و ..... اینا جزوی از بازی تراوین هست

این وسط اول هر سروری مرسوم بوده یه سری چهارچوب برای این حد بازی تعریف میشده بطور مثال اینکه نرید پسورد واندرزن طرف رو بگیرید کی لوگر بندازید بکنید روی دیوار ! یا همر طرف داره میره روی واندر برید مستش کنید به جای واندر هیزم شکن بزنه

توی سرورهای که الان داریم بازی میکنیم باید بپذیریم چه خوب چه بد همه هم خونه هستیم وقتی درب تعامل باز نباشه انتظار تعامل هم نباید داشت

اگر کسی نمیاد توی سایدهای دیگه اکانت بزنه معنی و مفهومش این نیست که چلاقه یا گلد نداره یا وی پی اس نداره میخواد هم این فرصت رو به خودش و هم به شما بده 4 روز دیگه دفکورد شما فرصت آنالیز کردن اتک رو داشته باشه دفکورد اینور هم داشته باشه

هر درخواستی هم که توی فروم مطرح میشه نه اسمش ضعف هست نه اینکه اهرم فشار متقابلی وجود نداره همه توی یک خانواده هستیم به اسم اسپید ترا چه خوب چه بد سرور بعد هم هستیم سرور بعدش هم خواهیم بود
    نیازی به توصیه کردن به طرف مقابل هم نیست اگر عمر تراوینی عده ای از سلاطین 5 تا سرور اسپیدترا هست کسی که پلیر واقعی تراوین باشه میدونه این جهانی که شروع میشه سرنوشت برد و پیروزی دست خودش هست و با همون نوشته آخر سرور برد و پیروزی یا باخت هم تموم میشه

پ.ن.1. محمد پاتریوت بوس رو لبات پست تخریبی گذاشتی برای شمال شرق بستنی برات نمیخرم

پ.ن.2. ایلیا به حرف ما که گوش نکردی به حرف استورم گوش کن تمرکزت رو بزار تو بازی نه فروم

پ.ن.3. تمام پست های من نظرات شخصی هست نه سیاست سایدی

• با سلام خدمت همه .شما هم مثل من از فروم خسته شدین یا نه ؟
    چه وضعشه خدایی
    به شدت دوست دار برگشتن اقا مازیار و محمد اوردالک{اگه اشتباه شد شرمنده } عزیر هستم
    در عین حال که میزدن همو ولی خبری از تخریب نبود
    ایشالا پستا بعدی نه راجب مولتی باشه نه سرورا گذشته فقط لینک اتک باشه ما هم لذت ببریم
    یکی به من یاد نداد اخر این شعر اخر پستو چجور میذارن منم دوست داشتم با کلاس باشه پستم xd

• دوستان من شهر غرق شده آتلانتیس رو داخل این بازی پیدا کردم ^^

یکجورایی شبیه بلایی هست که این سرور بر سر مولتی بازها نازل شد و کشتیاشون غرق شد

(صرفا جهت خنده رو لباتون)

پ.ن: نوری این مدلی که پست میزنی خیلی پسندم هست.

سلام رضا جان کاری به سرورهای گذشته ندارم

در مورد سرور کام، اون سرور که دوستان رفتند اتحادشون رنک اول غارت و پاپ رو همزمان داشت!
    و کپ اول منابع و همچنین اکانت 1 غارت تا اواخر بازی داخل همون اتحاد موندگار شد.

بدلیل اعتراضات و فیلترینگ دوستان نتونستند ادامه بدند. البته اگر انتظار داشتی باید گفت شما هم همینجا تقاضای فریز کردید!

لطفا راجع به چیزی که نمیدونید اظهار نظر نکنید!

ریپلای هم نکن فقط دیسلایکم کنی راضیم :دی

میشه فقط ی‌ک سروری که ش.ش باخته رو بما نیشان بدی؟سرورها پیشکشت.

1

2

سِروِرَتان (عربی)

پ.ن.2. ایلیا به حرف ما که گوش نکردی به حرف استورم گوش کن تمرکزت رو بزار تو بازی نه فروم

پ.ن.3. تمام پست های من نظرات شخصی هست نه سیاست سایدی

عرض سلام مانی جان

من تلاشم بر این هست که داخل فروم کمتر فعالیت کنم و خواننده باشم

منتها نعمت و پرهام هردو از رفقای من هستند که در کنارشون بازی کردم و واندر بالا دادیم و این سبک نگارش من رو اذیت میکنه و نمیتونم از فروم لذت ببرم

از هر دو تقاضا دارم که یک روبوسی انجام بدند و احترام یکدیگر رو نگهدارند

با اینحال بسیار جالبه که تقاضای تمرکز رو من از وگنس میکنم قبضش از شمال شرق برای خودم برمیگرده! :دی

شاید هم این برداشت من باشه ...

مانا باشید

با سلام خدمت همه .شما هم مثل من از فروم خسته شدین یا نه ؟
    چه وضعشه خدایی
    به شدت دوست دار برگشتن اقا مازیار و محمد اوردالک{اگه اشتباه شد شرمنده } عزیر هستم
    در عین حال که میزدن همو ولی خبری از تخریب نبود
    ایشالا پستا بعدی نه راجب مولتی باشه نه سرورا گذشته فقط لینک اتک باشه ما هم لذت ببریم
    یکی به من یاد نداد اخر این شعر اخر پستو چجور میذارن منم دوست داشتم با کلاس باشه پستم xd

سلام محمد جان

بر روی بخش مربوطه کلیک کنید و پس از نوشتن مطلب مورد نظر خود بر روی ثبت کلیک کنید.

خوش گذشت

• هومن عزیز سلام

هومن جان میخواستم بدونم شما بعنوان لیدر جنوب شرق در جریان این اکانت هستی دیگه؟ و مورد تایید شما هم هست ؟

کاری هم به توافق بازی کثیف و سالم ندارم چون هیچ مفادی از اون قرارداد نقض نشده. ولی همونطور که مانی عزیز هم گفت خیلی از مسائل و لذت های بازی مثل دفکوردی و ... با این کار گرفته میشه.

اگر شما مخالف این حرکت هستید که خب راه برگشتش را بهتر از هر کسی میدونی. و قائله همینجا تمام میشه

اگر موافق هستی که از همینجا اعلام میکنم شمال شرق هر گونه حرکت های اینچنینی را با 10 برابر بدتر پاسخ میده هم در ساید شما هم در ساید متا و دوستتون. الان میگم که گله ای نباشه. همه با هم در کنار هم در سایدهای شما

منتظر پاسخ شما دوست عزیز هستم.

J.Bro

فکرت رو ترمیم کن...

• جاوید عزیزم سلام

بله در‌جریانم.

قضیه کاملا دو طرفه هستش.

اگر نیت حل کردن مسئله بود، کما اینکه قبلا این اتفاق هم تو ساید ما افتاده بود قابل گفتمان بود

ولی اینکه شما دقیقا بعد از احداث ده این پست رو زدید به نظر بیشتر اینجا اعلام تلافی بود و کمی هم با چاشنی تهدید.

شما مختارید که هر جور به صلاحه سایدتون هست رفتار کنید.

به نظرم بهتره در همون چارچوبی که هر ۲ قبول داریم به بازی ادامه بدیم.

موفق باشید.

• جاوید عزیزم سلام

بله در‌جریانم.

قضیه کاملا دو طرفه هستش.

هومن جان اگر نیت حل کردن قضیه نبود من اصلا پیام نمیدادم.

الان پلیر شما اولین کانت دوم سرور را میزنه اونم 14 خونه تو ان ای مقایسه میشه با کپ 15 گندمی 1 خونه ای تو اس ای!!!!

هومن جان اصلا صحبت من را تهدید برداشت نکن. تهدید بیشتر پوچ و تهی هست من کاملا عملی خواهم کرد. ساید ما شروع کننده نیست ولی تمام کننده خوبی خواهد بود.

شما بعنوان رقیب قابل ستایش هستی و احترام خاصی برای شما قائل هستم. تمایلم هم بازی زیبا در کنار شما هست بنابراین من در این زمینه هم پیش قدم خواهم شد و به شما پیام خواهم داد و چهارچوب ها و پیشنهادات شما را در این زمینه خواهم شنید.

ارادت

J.Bro

فکرت رو ترمیم کن...

• سلام علیکم.

یک سری آمار ابتدایی از سرور بنا به درخواست دوستان تقدیم می شود. از اینکه دیر شد عذرخواهی میکنم.

نمودار تعداد اکانت های رجیستر شده در هر ربع

نمودار تفکیک نژادی در هر ربع نسبت به درصد

نمودار تفکیک نژادی در هر ربع بر اساس تعداد

نمودار تعداد اکانت ها در هر ربع به تفکیک بازه های جمعیت

در ضمن مرزبندی برای نحوه بازی تمیز و کثیف تا وقتی که هیچ بازرسی وجود نداشته باشه و همچنین راهکار برخورد باهاش ضمانت اجرایی نداشته باشه بی نتیجه هست. دیگه بعد از nتا سرور همه همدیگه رو میشناسید.

برای همه دوستان سلامتی و سربلندی و شادکامی آرزومندم.

ارادت در جریان است. <3

لقمان

پی نوشت: این سرور مانند گذشته فقط تماشا میکنم. اگر زمانی تصمیم به بازی گرفتم حتماً اعلام میکنم.