نقد و بررسی سرور فینال با سرعت ۳ برابر | آغاز ۱۸ اسفند ۱۴۰۱ |

• سلام خدمت همه

آخرین سرور تراوین ما هم با همه خوبی ها و بدی هاش به پایان رسید

طی این سال ها نه روزهایی که توی دهکده ها از تمام نیروها میساختم باعث خجالتم شد نه روزهایی که رکورد هر مدل اکانت توتنی رو زدم باعث غرورم شد ، همش یه بازی و سرگرمیه

همه این روزها یادم رفت ، دلخوری هارو فراموش کردم ، از مجید و ادریس هم میخوام دلخوری هارو کنار بذارن ، به قول جاوید زندگی ارزش این دلخوری هارو نداره چه برسه به تراوین ، رفاقت هایی که به وجود اومد هیچوقت یادم نمیره ، توی تیم فونیکس کنار بزرگترین پلیرها مثل کاوه ، سامان گرس ، علی مهری ، استاد بابک عزیز ، رضا اشکبوس ، سهیل گرندپا و ... بازی یاد گرفتم و

در ادامه با تیم آریانا آشنا شدیم ، بی حاشیه ترین پلیرها مثل پلیرهای فونیکس ، ترکیب شدیم و چند سروره یه خانواده بزرگ به اسم NE TEAM رو تشکیل دادیم ، تیمی هماهنگ ، بی حاشیه و ... که این تیم با وجود پلیرهایی مثل سامان گرس ، استاد بابک عزیز ، کاوه ، مملی ، آقا مازیار ، رضا اشکبوس ، جعفر ، سهیل گرند پا و سیما خانوم ، مجید پرشیا ، پرهام ، آرین و آرگین ، نیما و مرتضی ، جاوید و دانیال و نیما و سیروان از تیم برادرز ، محسن جامی ، علی ونگارد ، مهران ها ، سجاد یونیک و شایان و مسعود ها و ... در تمام سرورهایی که کنار هم بودن کمترین چالش و مشکلی با هم پیدا نکردن ، هر سروری حضور داشتن وینر شدن ، هر حاشیه ای چه در این سرور چه در سرورهای قبلی در مجموعه شمال شرق اتفاق افتاد ، خارج از این تیم و به خاطر ناهماهنگی ها بوده و از این به بعد اگر خواستم پلی بدم فقط در سرورهایی پلی میدم که این تیم کامل حضور پیدا کنه . در چند سروری که کنار هم بودیم تیم ها و پلیرهای مختلفی اومدن و در کنار هم پلی دادیم ، همونطوری که مملی گفت این تیم روز به روز بزرگتر شده ، دوره ما که توی تراوین تموم شد اما از پلیرهایی مثل مانی پارتیزان ( برام افتخاری بود کنارش پلی دادن ) ، ادریس ، نوری ، محمد توهمی ، میلاد تگزاس ، رضا رویال ، آرش کاپیتان و چند نفر دیگه دعوت میکنم که عضو این خانواده بزرگ بشن

طی این سال ها فقط با چند نفر تو فروم کل کل کردم ، به غیر از ۲ ۳ سرور گذشته اصلا فروم نمیرفتم ، از اون چند نفر هم همینجا معذرت خواهی میکنم فقط نیت کل کل بوده ( ایلیا ، آرمان ویچرmatincw ، ronan ، 200t ، patriot ، mahdi_nikravesh )

و اما این سرور

اول از همه از جاوید عزیز ، توتال این سرور شمال شرق که واقعا اذیتش کردیم تشکر میکنم ، با کمبود وقت اما با شخصیت بالایی که داشت نذاشت این ساید متلاشی

بشه و در مسیر درستی هدایتش کرد

از مجید پرشیا که اومده بود روزی ۲ ساعت تایم بذاره ولی ۲۲ ساعت تایم میذاشت و ۲ ساعت میخوابید ، عملکرد فوق العاده در کشیدن دف و همر و اسکات و البته جمع کردن کتیبه

از نیما دفکورد شایسته شمال شرق که مثل سرورهای گذشته کنار مرتضی و اگیر و سیروان گل کاشتن

از ادریس که در مسئولیت پلنر ساید بود و تلاش هاش برای پاک سازی شمال شرق و زدن شمال غرب واقعا زحمت کشید ، دفکورد نبود ولی شب نمیخوابید که جایی رو نزنن

از مسئول سپاه قدس شمال شرق مانی پارتیزان ، در کنارش پلی دادن افتخار بزرگی برا هر کسی هست ، این شخص پلیر نیست یه تیمه

از سهیل گرندپا و همسر محترمشون ، پرهام و مهران زرشک ، ستون های دفاعی شمال شرق

آرین و آرگین اکانت a3pik که یکی از بهترین اکانت های سرور بودن

تیم بی حاشیه برادرز ، جاوید و دانیال و سیروان و نیما

از علی نیمدا وامین سایلنس و مهرداد شرف ، هم تیمی های قدیمی در فونیکس که روی منو زمین ننداختن

علی ونگارد و سجاد یونیک از اکانت kazz

تیم هولدری ، محسن جامی و هادی مالگانی و مسعود تامی و مسعود فراهانی و مهران عزیز

از علی فلوید و جومونگ مرزهای جنوبی ممد توشی

علیرضا ایران و افشین منتال ، جمال ، علی ترای ، امیرعزراییل ، حمید دی جی ، پویان ، مهدی مرلین ، نعمت و ...

تمام پلیرهای ne king مخصوصا آقا رضا استیل که حضورش توی سرور خاطرات سرور ۲ ایکس فینال رو برام زنده کرد و از رضا گارد و نوری دلها و مصطفی و ...

در ساید متا

مملی که جنوب غرب بهش ساخت و از توتالی به اربابی ارتقا پیدا کرد ، از یوسف ( عتیقه ) ، علی زد کینگ ، میلاد تگزاس ، رضا رویال و آرش کاپیتان ، ناصر کلاهبردار ، احمد و شایان و ...

اگر اسمی از قلم افتاد عذر میخوام ۲ ماه شب بیداری سطح هوشیاری رو پایین آورده

توی تمام این سال ها پلیر خوب زیاد دیدم

پلیر بزرگ بودن به کشیدن همر و دف و ... نیست به دلسوز بودن و خوب پلی دادن و اخلاق خوب و از خود گذشتگی و ... همه اینا کنار همه

مجید پرشیا اکانتت توی ۲ ایکس حذف شد ، به جات بودم شاید برای همیشه میرفتم اما ۳ روز بعد حذف اکانتت برای شمال شرق کتیبه جمع میکردی

این سرور یه جاهایی خودمو جای تو میذاشتم ، اگه جای تو بودم شاید بازم برای همیشه میرفتم یا حتی اکانتمو حذف میکردم و میرفتم ، اما چند روز بعد پست خداحافظیت بازم اومدی کمک کردی

اگه کسی بهت تهمت زد ، شبی که اندازه خرج کل سرورش روی ۲۰ تا لوح قانون چکش زدی تا واندر شمال شرق چیف بک بشه رو ندید

تو و ادریس کنار هم معجزه میکنید ، هر ۲ نفرتون توی شمال شرق صاحب خونه اید ، اختلافتون رو کنار بذارید

در مورد متا :

بر خلاف چیزی که فکر میکنید قبل از شروع سرور متایی بسته شده ، باید بگم که تفکر بعضی از پلیر های شمال شرق این بود که مملی میخواد روی شمال شرق سه به یک کنه و NE ببازه تا برگرده بگه ۵ تا سرور شمال شرق بودم و وینر بودید ، یه سرور که رفتم باختید😂

با چوکور که احتیاجی به متا نداشتیم ، مرز شمال غرب رو عالی بسته بودیم و با اکانت های NE ARMY و VIVA NW میدونستیم که خیلی زود تبدیل به بیابون میکنیم اون ساید رو ، حتی اکانتای viva nw توی درگیری با چوکور اصلا نیاز نشد

با جنوب شرق هم اگه متا میکردیم که سرور دیگه معنایی نداشت ، از طرفی سابقه متا با جنوب غرب و حتی هم سایدی شدن باهاشون رو توی ۲ ایکسی که فریز شد رو داشتیم و تمام این عوامل باعث شد ۱۰ روز قبل کتیبه ها متا کنیم ولی به درخواست جنوب غرب متا بعد از کتیبه ها علنی شد

قرار بود ایمیل و مدال و ... واندر دست شمال شرق باشه و واندر هر جایی که داشت ۱۰۰ میشد مانع نشیم ، چند روز قبل ۱۰۰ شدن واندر و جریان مرتاض یکی از همرای ne king رو خواستیم بزنیم به واندر se که گفتن همر نمیدیم به خاطر اینکه میخوایم واندر sw رو بزنیم ، علاقشون به شمال شرق قابل ستایش بود اما نمیتونستم اینو بپذیرم ، ساید یه توتالی به اسم جاوید داشت که قبل از همه باید در جریان قرار میگرفت نه اینکه چند نفر تصمیم شخصی بگیرن برای همچین کاری ، مخالفت کردم

دروغ بلد نیستم بگم به خاطر زحمت کسی که به دوستان ما ناسزا میگه ناراحت نشدم ولی به خاطر زحمت یه سری پلیر دیگه و اینکه روی تک تک اون همرها برای کلین کردن واندر جنوب شرق حساب کرده بودم واقعا ناراحت شدم ، هر چند بعدش هم میشد این کارو کرد ولی نیاز بود که چند روزی واندر استپ بخوره که دیگه وقت و حوصلش نبود

در رابطه با پست قبلیم معذرت میخوام ، دلم راضی به اون پست نبود ولی وقتی یه نفر میاد وسط فروم و شروع به توهین میکنه آدم آرومی مثل من هم ممکنه از کوره در بره ، نمیدونم چرا از قبل شروع این سرور تا روز آخرش زمین و زمان دست به دست هم دادن که بین ما اختلاف بندازن

• از اول سرور زیربار نرفتید الانم طبعیه هجویات تحویل بدید.

من 24 ساعت دوم 237 تا ناتار رو 20 موج کاتا کردم (9 موج 30 تایی تارگت منابع) و 11 موج 80 تایی. طبق شمارشی که انجام دادم حدود 15 تا هم از شمال شرق چیف یا دیستروی شده بود. وقتی خودتون در این حد (کمتر از 10 درصد اس ای) فعالیت داشتید طبیعتا در همون بازه رها کردم. 15 ک کاتا در راه؟ فقط اکانت فرهاد به تنهایی 65ک کاتا لانچ شده بر روی ناتار داشت.

اومدید ناتار انداختید زیر گیج میگید تارگت انبار زده؟ پایینش نوشته تصادفی خورده. سالار با استدلال گوسفندیش میفهمید اینو

وقتی بخواید یک کاری رو انجام بدید تنها چیزی که نیازه بهانست :thumbdown:

سرورهای بعدی سایدی که کوچکترین توافقی سر ناتار و کتیبه و مولتی کنه رجیستر میکنم هم مولتیاشو هم ناتاراشو هم کتیبه هاشو میزنم

این دوستی که واندر دو هدفه میزنه اینو اذیت نکنین گناه داره این بنده خدا تا سرور قبل فکر می‌کرد بازارو خراب کنه نمیتونه دیگه تعدیل بزنه شارژ بگیره اذیتش نکنین 😂

خسته نباشید به همه

مهدی RoNaN

آخ آخ دهنت سرویس 😂😂😂

مملی اخرشم شمردن یاد نگرفتی :))))

لاقل یکی بیاد بگه 20 تا کپ زدم قابل باور باشه

عجب اکسلی داشتین خداوکیلی دم سازندش گرم هر موقع میخواستید میتونستید پلن بچینید.

یعنی یکی به اس ای نمیرسید؟

مال منو 😂

بچه های شمال شرق تریدر و ادریس رفقای خوبین چند سروره باهم بازی میکنن نزارید گوشت و استخون همو بخورن اللخصوص مجید و ممل

ما که میشناسیم بحث یکی دو نفرم نیست ماشالا همه ادعا دارید کارای اون یکیو میزنید به نام خودتون سوتیارو میندازید گردن یکی دیگه تو این موارد تواضع نشون بدید خیلی از مشکلاتتون حل میشه.

تشکر میکنم از بچه های اس ای که علی‌رغم تمام حواشی که بود اعتماد کامل داشتن

و مهدی دانایی که خیلی لطف داری خداوکیلی دمت گرم

و همچنین آقا فرهاد گل که درس داشت. لیدر ازین مهربون تر پیدا نمیشه تو 4 ساید

علیرضا که هر روز ناهار یه خفت میزد 😂

و ممدنوب عزیز

بقیه هم خدمتشون ارادت داریم این سرور خراب کردیم من اسم نمیارم :)))

بچه های شمال غربم که عالی بودن و گپ آشپزی فعالی داشتن که فشار بازی رو کم میکرد و جنبه تفریحشو بیشتر میکرد.

علیرضا و پارسا و ممد ام ام ای و ادریس و دیابلو و حامد و سامان بدبوی :دی دمتون گرم

تبریک میگم به متای برنده سرور که حقشون بود برد.

اسدبل که نسبت به سرورهای گذشته واقعا پیشرفت کرد ولی خب حالاحالا ها راه دارین.

ناصر که میزاشت دفاعیاشو خفت کنم :دی
    میلاد تگزاس که خدایی هیچی نگفت :)) اقا دمت گرم بازیه دیگه

از مملی هم خودتون باید تشکر کنید

و یک تبریک هم به مجموعه NE King که اونطور که باید ازشون تقدیر نشد

تریدر و مانی و ادریس و مجید هم که خودتون باید تشکر کنید ولی به تریدر تبریک میگم بدون اکانت اصلی سودش برای ساید بیشتره.

سیروان و تیمشون هم واقعا اکانت باحالی کشیدند :thumbup:

و تبریک اخر هم به رضا گارد و نعمت. کمتر از گل به این دو پلیر بگید میام شمال شرق همتانا میزنم.

این دم آخری یک توضیحی هم در مورد بیگ پیکچر پلن شمال شرق بگم خدمتتون.

نام پلن: پاسور

پلن کلی بدین صورت بود که اول آسپیک رو بزنیم بعد سرباز ان ای (پرهام پی اچ) بعد کینگ نورث اخرشم پاپ کوعین رو بندازیم :دی.

که اسپیک (ریسکی ترین تارگت اون موقع برای پلن) رو عرفان جسورانه با همر1 سرور زد ولی دیوار شد (با همر خود دهکده). پرهام هم فیک تشخیص داده شد ولی کتیبشو جابجا کرد و ...

پ.ن:

اقا چه خبره. یجوری خراب کردین اعتبارارو همه دارن بای ترا میدن 😂😂

با حرف فرهاد موافقم برش بزنید همه لیدرارو بزارید یه طرف پلیرا یه طرف دیگه 3 به 1. بعد لیدری یه سایدو گردن بگیره با جنگ داخلی واندر صد کنه :)))

پ.ن2: امیرعلی نبود این سرور؟

موفق باشید

• هشدار:این پست یک پاراگراف فان است.ناراحت نشید.

شدید هم به گرز گرزدار داداچ ایلیا.

من باب بر زدن ورقها

من پیشنهادم اینه که سایدمونو چنج بدیم.

بچه های گل ج ش برن ش ش

ان ای تیم هم میاد ج ش

میخایم ششمین واندر متوالیمون رو توی ج ش صد کنیم تا ج ش هم واندر صد شده داشته باشه بعد چندین سرور

پ.ن:کبیر فقط ناتار💩

• این شد بر زدن ورق ها؟؟

تو کاشان ورق بر میزنید به نطرم برا اینکه بازی جذاب بشه انتخاب ساید حذف بشه و فقط گزینه انتخاب تصادفی باشه

بعدش بازی میکنیم ببینیم چند مرده حلاجیم

بوس به همتون

مخصوصا اونی که دیشب پدر شده و شرینی نمیده😘😘

• 8- غارت و کاتای ناتار و پلن مولتی اکانت ها

با توجه به کاتای انبار تمامی ناتارهای سرور نسبت تروپ ساخته شده از منبع ورودی تعادل خودش رو از دست داد و همه سایدها دچار لاست شدید شدند. گمان میکنم اس ای حدود 25 میل گندمخور از دست داد و ان ای اسدبل هم حدود 5-6 میل

سرورهای بعدی سایدی که کوچکترین توافقی سر ناتار و کتیبه و مولتی کنه رجیستر میکنم هم مولتیاشو هم ناتاراشو هم کتیبه هاشو میزنم

ترجمه به فارسی:

درسته که این سرور یه حرکتی زدم که سایدم رو به فنا دادم، ولی این دلیل نمیشه که سرورهای بعد اینکارو نکنم.

• ترجمه به فارسی:

درسته که این سرور یه حرکتی زدم که سایدم رو به فنا دادم، ولی این دلیل نمیشه که سرورهای بعد اینکارو نکنم.

فارسی نوشتم پشتو ترجمه شد لول :whistling:

• این شد بر زدن ورق ها؟؟

تو کاشان ورق بر میزنید به نطرم برا اینکه بازی جذاب بشه انتخاب ساید حذف بشه و فقط گزینه انتخاب تصادفی باشه

بعدش بازی میکنیم ببینیم چند مرده حلاجیم

بوس به همتون

مخصوصا اونی که دیشب پدر شده و شرینی نمیده😘😘

سر صبحی ایده میاد به مغز آدم

اگر انتخاب تصادفی ساید داشته باشیم خود به خود مولتی بازی هم نداریم چون مشخص نیست مولتی هات توی ساید خودت باشند مگه اینکه ۸۰۰ تا ثبت نام کنی که میانگین ۲۰۰ تاش بیوفته ساید خودت

اگر محدودیت ثبت نامم باشه که خیلی بهتر میشه

همون ۵۰۰ تا تیکت باشه ولی ساید تصادفی انتخاب بشه

سمی ترین ترکیب هم میشه مملی و حسین فستر و نوری و ایلیا

روز ۵ سرور ساید میترکه😂😂

• آقا تیکتو بدید به خود پلیر انتخاب سایدم موقع رجیستر ببندید همه تصادفی بیوفتن ببینیم چی میشه

مگه نمیدونی مملی هرجا بیوفته وین میشه 😂😂😂

• سلام

بنظر من اگه گفته های قبل از سرورادمین(به پونصد اکانت اول پاپ و هجوم و دفاع مجوز حضور در سرور آتی داده میشه ) انجام بشه عملا سرور به تعادل نسبی میرسه ولی آگه ادمین بجای ساختن اکانت با یک سیستم عامل گزینه تصادفی ساختن اکانت رو لحاظ کنه و میزان ماکسیموم رید از یک اکانت رو برداره سرور آینده سروری میشه که همه بصورت تصادفی داخلش ثبت نام میکنیم و عملا نود درصد مشکل مولتی بازی حل میشه و سرور جذابی میشه!

• من که فعلا نیستم تا باز حسش بیاد

ولی راه برای رسیدن به خدا زیاده مولتی باز تصادفی و چپی دور رنگ هم براش جواب گو نیست

نیاز به تصادفی نیست حتما سری بعدی که بخوام بازی کنم با ارباب تاریکی ها وگنس بازی میکنم 😍

فکر کن تریدر نمیبینی دیگه چقدر سرور زیبا میشه 🤣😂

پ.ن .وگنس اون همر موناکو جنگی بود توی لویال ۲ده پروندیم بعد دیگه ۴۰ کی گرزی مونده بود شما هم دوتا همر ۸۰و ۶۰ کی زدین همر سوم هم نصف تلفات داد بعد رد شدین دیگه نزنید توسر مال 😁😁

میتینگ بدون من اصلا حال نمیده واقعا براتون متاسف ام ویسکی من پست کنید لطفا 😋😋

شاخ بودن توی فضای مجازی مثل پولدار بودن توی بازی GTA میمونه! :saint: :saint:

MONAKO مامور مخفی

• سلام خدمت همه

جای همه ی دوستانی که میتینگ نیومدن خالی بود مخصوصا نوری و یوسف

از راست به چپ پایین

آرگین ( آس پیک ) ، امین ( سایلنس ) ، سعید ایتالیانو ، ارباب مملی ، میلاد تگزاس

بالا

پارسا لاغونچر ، نیما ( آتیلا ) ، سهیل نپی ، آرین ( آس پیک ) ، آرش میلین ، کاوه اکانت ( babak )

نصف بچه ها هم توی عکس نبودن

Always Winner NE TEAM

ایشالله قسمت شما هم بشه

پ ن : شمع عدد ۵ به دلیل پنجمین وینری پشت سر هم بود

• با سلام و احترام :

امیدواریم باچالش ها و هیجانات بازی سرور خوبی را تجربه کرده باشید.

بُرد را به برندگان تبریک عرض میکنیم .

به زودی اطلاعات تکمیلی راجب‌ سرور جدید و ورژن جدید بازی اعلام خواهد شد .

کانال اطلاع رسانی اسپیدترا :

https://t.me/SpeedTra_Com

موفق باشید.

• سلام به همگی عزیزان

امید وارم حال همتون خوب باشه

تبریک با تاخیر به همه عزیزان چه اونایی که برنده بودند و چه اونایی که تا آخر در صحنه حضور داشتند

عده ای از دوستان مقدماتی فینال دامنه عرب

ثبت نام کردند جهت دریافت کد فینال

گفتم اطلاع بدم به دوستان و دشمنان قدیمی

هرکس با تاخیر بیاد پوش دریافت میکنه

باشد که به جای کل کل با هم

در سطح بین المللی همیشه فارس بودن خلیجمون

رو با اتحاد به رخ همسایگان بکشیم

مادامي كه عقل خاموش است..... ؤؤ ......خشونت حرف آخر رو مي زند

.......................W.Ss Alone........................