اعلام آمادگی سرور فینال با سرعت 3 برابر و جایزه ی 600 میلیون ریالی

• کاربران عزیز بازی اسپیدترا ؛

سلام ؛

با توجه به نزدیکی زمان شروع سرور جدید و فینال اسپیدترا شما می توانید در این تاپیک به معرفی خود و اعلام آمادگی برای حضور در این سرور بپردازید و از حضور دیگر بازیکنان مطلع بشید.

#این سرور دارای جایزه ی 600 میلیون ریالی خواهد بود.

#این سرور دارای مدال های فوق ویژه ی فینال می باشد.

این سرور از سیستم کنفدراسیون بهره خواهد برد .

سرور در‌ 18 اسفندماه 1401 ساعت 18:30 آغاز خواهد شد.

#لطفا از اسپم کردن و کل کل خارج از عرف خودداری کنید .

آیا آماده ایید ؟!

چنانچه پیشنهادی دارید میتوانید راجب آن در‌ این تاپیک بحث‌ کنید.

با تشکر

مدیریت اسپیدترا

• میشه فحشم آزاد کنی ایلیا خیلی دوست داره همه رو به فحش بکشه بگه آی نفسکش من خیلی شاخم و هرکی جلوم بیاد شاخ میزنم😆

• نه اماده نیستیم همین سرور 5 ایکسم میزاریم ناتار 100 کنه تا 25 ام طول بکشه :دی

نظرسنجی برای سرور دوایکس که نذاشتین چجوری نتیجه گرفتین که اکثریت مخالف باز شدن هستن ؟ تازه داشت در خواست استارت سرور میومد

• میشه فحشم آزاد کنی ایلیا خیلی دوست داره همه رو به فحش بکشه بگه آی نفسکش من خیلی شاخم و هرکی جلوم بیاد شاخ میزنم😆

سلام رضا جان

کدوم فحاشی؟

اینجا تاپیک مربوط به 3 ایکس هست لطفا از اسپم خودداری کنید

شما که در حد نبودید عزیز منتظر اعلام حضور باقی حضار هستیم

• سلام رضا جان

کدوم فحاشی؟

اینجا تاپیک مربوط به 3 ایکس هست لطفا از اسپم خودداری کنید

شما که در حد نبودید عزیز منتظر اعلام حضور باقی حضار هستیم

این که میخوای اسپم کنی خوبه ها بگی اره منم هستم

ولی چرا خودتو دیسلایک میکنی؟😆😂

• رضا جان اگه میشه یه دو دقیقه پست نزار کسی خواست اعلام آمادگی کنه یکی در میون پست های شما نباشه

الان ما همه فهمیدیم شما هستی دیگه نمیخواد بیشتر از این خودتو بروز بدی

ضمن تشکر از مدیریت سایت اعلام میکنم که این سرور میخوام solo بازی کنم و مستقل از هر اتحادی و هر تیمی باشم

در همین راستا در تمام ساید ها اکانت خواهم ساخت و با هیچ سایدی قصد همکاری ندارم :saint:

حتی شما دوست عزیز ...

پ.ن1: اسم اکانت ها Hilikopter 1 تا Hilikpter ?X

پ.ن2: هیچگونه خراج پذیرفته نمیشود لطفا درخواست نکنید

• پ.ن1: اسم اکانت ها Hilikopter 1 تا Hilikpter ?X

میشه اسم یکی از اکانتاتو بذاری بال بالی؟😂

هلیکوپترای قبلی به جایگاه برنگشتن هنوز

• تیم ما تنها در صورتی ثبتنام و بازی میکنیم که سرور بدون مولتی ران بشه.

اسم فینال نوشتن فقط ملاک نیست سرور هم باید در سطح بالا برگذار بشه و اولین معیار مقدار مولتی هست.

• با سلام

از مدیریت محترم تقاضا دارم قسمت مربوط به ایجاد مسیر تجارت در بازار رو بروز کنید.

مطابق ورژن دات کام آپشن تایم دلیوری هم اضافه بشه (یعنی علاوه بر باکس مربوط به زمان شروع ارسال تاجرها، باکس زمان رسیدن تاجرها هم اضافه بشه)

حقیقتا چند سروره که از طرق مختلف داریم این قضیه رو پیگیری میکنیم ولی جوابی که گرفتیم این بود که برنامه نویسیش انجام شده ولی پلیرها با اعمال این گزینه مخالفن!!!

من مطمئنم مطلقا کسی مخالف ایجاد این قابلیت نیست و حدسم اینه که تیم فنی اصلا متوجه نشدن دقیقا چه آپشنی مدنظره.

دوستان عزیز اگه کسی اسکرین ازین قسمت داره لطف کنه بزاره تا انشالله برای سرور جدید این آپدیت اعمال بشه.

مورد بعدی اینکه تدابیری اتخاذ بشه که امکان استفاده از بات بهیچ عنوان مقدور نباشه. بات به مراتب آزاردهنده تر از مولتی بازی صنعتیه.

بنظرم اگه از بات کسی نتونه استفاده کنه، شاهد مولتی بازی در ابعاد صنعتی هم نخواهیم بود.

حالا که اکثریت پلیرها خواهان سرور بدون بات و مولتی هستند امیدوارم مدیریت محترم با جدیت بیشتری این مورد رو پیگیری کنن تا شاهد رونق بیشتر سرورهای اسپیدترا باشیم.

سپاس

محسن

• درود

با توجه به بردهای پیاپی در ساید شمال شرق و تکراری شدن این موضوع، این سرور تصمیم گرفتم به ساید دیگه ای برم و چالش جدیدی جدای بردن یا باختن برای خودم رقم بزنم. در مورد سایدم هم تصمیم قطعی نگرفتم ولی به احتمال خیلی زیاد به ساید جنوب غرب خواهم رفت. توی همین تاپیک اعلام خواهم کرد که ساید نهایی بنده کجاست و جهت هماهنگی اعضای اون ساید شماره خودم رو قرار میدم که بتونیم هماهنگی های قبل سرور رو انجام بدیم.

از مدیریت تقاضا دارم به شدت با مولتی بازی مقابله کنه و یا حداقلش کنید. مثلا هر اکانت 5 مولتی اکانت ریدری... واقعا نمیدونم چه کاری میشه کرد ولی خواهشا این مولتی بازی های دو رقمی و سه رقمی رو حذف کنید که دیگه حال آدم رو بهم میزنه. این مسئله هم برای شما کاری نداره و با چک کردن اکانت ها کاملا مشخص میشه که کی چه کاره است. جلوی بات هم حتما بگیرید که البته اگر تعداد مولتی ها رو کم کنید دیگه کسی از بات استفاده نمیکنه.

پیشنهادم هم اینه که توی همین تاپیک اعلام کنید که آقا هر اکانت بیشتر از 5 اکانت ذینفع (همون اکانتی که رید میشه) نمیتونه داشته باشه و به صورت جدی با هر کسی که میشناسید رفتار کنید.

شادزی

ماورای باورهای ما،

ماورای بودن ها و نبودن های ما

آنجا دشتی‌ست...

فراتر از همه ی تصورات راست و چپ

تو را آنجا خواهم دید.

• از مدیریت تقاضا دارم به شدت با مولتی بازی مقابله کنه.

والا من تصمیم‌گرفتم احترام خودمو نگهدارم دیگه گول این بازیا رو برای جذب پلیر‌ نخورم ،

بدون‌ هیچ‌ نظرسنجی و داستانی ، یهو سروری که کلی زحمت کشیدیم پاش و کلی سوپرایز داشتیم یه تاریخ گذاشتن که سرور ۳ ایکس برگزار‌میشه !

و اما

این مدل بازی با مولتی فرسایشی میشه ، لذت نداره ،

یسریا مثل خودت ، مانی ، ایلیا ، فرهاد ، ممدنوب و... وقتی مولتی بازی نباشه زحمتشون خیلی به چشم‌میاد و میتونن نتیجه رو رقم بزنن با یه پلن، ولی خب یه بچه سال تازه به دوران رسیده میتونه بیاد ۴۰۰تا مولتی بسازه بدون محدودیت و همه ی این‌نفرات رو بزنه !

خب من میام آینده رو میبینم ، باز همون سرور باز همون تعداد مولتی ، باز ۱۰۰ الی ۱۵۰میلیون دفاع واندر ، باز همون همر که روی واندر خط‌نمیندازه ، باز همون‌پلن که قطاری باید ۱۰تا همر بزنی و طرف مقابلت بگه ۱۰ تا همر زدی که یه همر بپرونی ، باز همون سرور که اوج افتخارش واسه یه بچه سال زدن کپ مولتی بوده ، باز همون سرور که پلیر های تک اکانت رو مسخره کنن ؟!

ایشاله سرور بدون‌ مولتی ران شه ، با قیمت گلد ۵برابر من با تمام‌وجود بازی‌ میکنم و تبلیغ میکنم ، در غیر این صورت بازی نمیکنم

• الان قراره کد داده بشه ؟؟ یا قراره هرکس 5 تا مولتی داشته باشه

اگر تعداد اکانت ها محدود باشه با مولتی بازی هم برخورد بشه من واقعا میام

ولی اگر قرار باشه وی پی اس باشه یکی 50 تا کپ داشته باشه بگه من شاخم همر واندر زن میکشم 20 تا بشینید خودتون بازی کنید

تعداد اکانتهای سرور رو محدود کنید

تعداد اکانتهای سرور رو محدود کنید

وی پی اس رو هم ببندید

محمد جان هر اکانت 5 تا مولتی معنی و مفهومی نداره داداشم طرف 5 تا مولتی برای اکانت 1 میکشه 5 تا برای اکانت 2 5 تا برای اکانت 3 اون سه تا اکانت رو رید میکنه عملا 15 تا اکانت مولتی داره !!

این شرایط رو مدیریت تایید کنه ما هم به همراه پلیرهای قدیمی که ای ار تو اتحاد واریور شمال شرق بودند سرور 7 یه تعداد از پلیرهای لگاسی و یه تعداد از پلیرهای مافیا باز دیسکورد مافیا سیتی میایم ساید جنوب شرق برای صد کردن واندر

• اونی که به تو گفته پلیری و میخوان جذبت کنن بگو ساقیشو عوض کنه

خاله جون ، میخواستم گزارشای حسین فستر رو پاک کنم، بازم مثل خاله زنکا وسط صحبت همه هستی که ،

خدایی شماره منو سیو کن یه پیام بده ۰۹۱۲۶۷۱۷۴۱۵

میخوام اون عکسی که امین پلنگتون ازت نشونم داد رو ببینم دوباره ، دلم تنگ شده برات خاله :)

• خاله جون ، میخواستم گزارشای حسین فستر رو پاک کنم، بازم مثل خاله زنکا وسط صحبت همه هستی که ،

خدایی شماره منو سیو کن یه پیام بده ۰۹۱۲۶۷۱۷۴۱۵

میخوام اون عکسی که امین پلنگتون ازت نشونم داد رو ببینم دوباره ، دلم تنگ شده برات خاله :)

آقا میلاد

من هم تو رو میشناسم هم با امیرحسین حرف زدم چند بار جفتتون بچه های گلی هستید این کل کل رو تموم کنید خودت مگه نمیگفتی جلوی توهین رو بگیم لامصب !! خواستید دعوا کنید سر راهتون این ایلیا رو هم بیارید براش پیتزا با پنیر پارمیزان هم بیارم بخوره تو کارخونه متروکه اکباتان

پ.ن. پاتریوت دهن لق بوس رو لپات به همه گفتی میخوام برات بستنی بخرم !

• آقا میلاد

من هم تو رو میشناسم هم با امیرحسین حرف زدم چند بار جفتتون بچه های گلی هستید این کل کل رو تموم کنید خودت مگه نمیگفتی جلوی توهین رو بگیم لامصب !! خواستید دعوا کنید سر راهتون این ایلیا رو هم بیارید براش پیتزا با پنیر پارمیزان هم بیارم بخوره تو کارخونه متروکه اکباتان

پ.ن. پاتریوت دهن لق بوس رو لپات به همه گفتی میخوام برات بستنی بخرم !

چشم اقا مانی

دعوا چیه بابا

درست میگی

والا کل کل بود، ولی خب دیگه به توهین رسید نشد جلو خودمو بگیرم،

معذرت

• سلام و عرض ادب خدمت همه ی شما عزیزان و بزرگواران

ادمین محترم

اولین سوالی که برام مطرح میشه اینه که دقیقا چند نفر هستن که تمایل دارن مولتی بازی کنن ؟

چون اکثرا مخالف مولتی بازی هستن و فقط به خاطر اینکه جلوی ساید رقیبی که مولتی بیشتری داره کم نیارن مجبور میشن مولتی بسازن .

اگه فکر میکنید اکثرا تمایل به مولتی بازی دارن میتونی یه نظرسنجی بزاری !

پس اول از همه از ادمین تقاضا دارم اگر بحث تیکت براشون مقدور نیست حداقل بحث ایپی و بن و پانیش و لیمیت و ... براشون مقدور باشه!

همچنین از شما دوستان عزیز خواهش میکنم اگه تمایل دارید سرور فینال بهترین و لذت بخش ترین سرور بشه شما هم مخالف مولتی بازی باشید .

به همین علت تقاضا دارم در همین تاپیک اعلام کنید بدون مولتی میاید و بقیه رو هم به این چالش امضای مرام نامه ی عمومی دعوت کنید .

اگر فکر میکنید این مرام نامه ی عمومی و مرام نامه ی لیدر ها و اون شورای امنیت جوابگو نیست ، من پیشنهاد دیگه ای دارم :

اونایی که میخوان با مولتی بازی مبارزه کنن یک تیم تشکیل بدن و بدون در نظر گرفتن ساید و واندر فقط و فقط هدفشون مبارزه با مولتی بازی باشه ، مثلا چنین تیمی تشکیل بشه با تعداد اعضای ۴۰ نفر ، پیشنهاد میکنم در هر ساید ۱۰ نفر ریجستر کنن ولی در یک اتحاد مشترک باشن و بدون در نظر گرفتن ساید و واندر در جهت تخریب بازی مولتی بازان اقدام کنن .

پ.ن : برای کمک به ساخت چنین تیمی به شخصه اعلام آمادگی میکنم و به همراه خودم دوستان خودمم میارم .

پ.ن : این سرور در صورتی برای ساید جنوب غرب پلی میدم که شرایط بالا محیا بشه در غیر این صورت تمایل به عضویت در تیم ضد مولتی بازها رو دارم .

یا حق

یوسف