اعلام آمادگی سرور فینال با سرعت 3 برابر و جایزه ی 600 میلیون ریالی

• اساتید لطفا خیالبافی هاشون رو برای خودشون نگه دارند

ایده هایی ارائه میکنید که آدم به عقل خودش شک کنه! چند نمونه

- من بازی نمیکنم گلد 5 برابر شه بازی میکنم

- جانشینی رو بردارید

- وسط عید 72 ساعت لوگین نکنی اکانتت حذف بشه ^^

خطاب به اون عده که پرچمداری بازی بدون مولتی دست گرفتن!

اول اینکه اکثر شما به مولتی بازی و ضعف در مدیریت ساید شناخته میشید و چالشتون فاقد اعتبار هست

دوم اینکه اگر قصدشون نخاله بازی و اتلاف پتانسیل یک ساید هست تحت پرچم ساید بازی نکنند و به عنوان تیم مزدورین ثبت نام کنند!

سومین مورد هم پیشبینی من از برخورد این عده هست! شما مولتی آوردید ما هم آوردیم

جوری شده الانن رمر واندر زن کشیدن بی معنی شده

تکون نمیخوره بی صاحاب

سلام و عرض ادب

بحث تخریب دیوار به کنار ، مبحثی که هست تاثیر همر در تخریب واندره.

شما اگه یه همر کاتا و یه همر رمر داشته باشی با فرض پایین اوردن دیوار باز هم همون نتیجه ای رو میگیری که دو تا همر کاتا دار داشته باشی ، مخصوصا که پوینت همر توتن بیشتره و روی تخریب واندر بیشتر تاثیر داره . در کل به نظرم همر اندگیمی فقط توتن کاتا دار خوبه و اون قدیم بود که به خاطر مشکل گندم همر رومن استفاده میشد .

الان کسانی که رومن بازی میکنن بیشتر به خاطر علاقه ی شخصیه به نظرم نه قدرت تخریب واندر بالاتر

کسی حرف از رمر واندرزن و دیوار واندر زد الان؟

محمد جان شما لطفا دقت بیشتری به خرج بده چون بازیکنی ارزنده برای هر ساید هستی

یوسف جان صحبت بنده در خصوص دیوار مصری بود!

این دیوار میتونه صرفا داخل یک دهکده آنویل، کپ مولتی، کتیبه بر روی کپ و در نهایت واندر باشه

شما برای تخریب دیوار یک کپ مولتی مصری ساده 263 رمر نیاز داری که با کاهش استحکام دیوار به 4 حدود 53 رمر کمتر نیاز خواهد بود.

این گزینه جهت افزایش هیجانات بازی و نیاز به رمر کمتر برای لانچ همرها

و همچنین برای شما که قصد ایجا تیم ضد مولتی دارید مفید و کارآمد خواهد بود

پ.ن: ادمین که همکاری خودشون رو با پلیرها جهت ایجاد بستر سالم تر نشون دادند. لطفا از پست های فاقد محتوا و اسپم خودداری کنید ببینیم کی میاد شاید رغبت به بازی در ما هم ایجاد شد.

ارادت

• پ.ن: ادمین که همکاری خودشون رو با پلیرها جهت ایجاد بستر سالم تر نشون دادند. لطفا از پست های فاقد محتوا و اسپم خودداری کنید ببینیم کی میاد شاید رغبت به بازی در ما هم ایجاد شد.

ارادت

اینکه هرکی نظرش رو بگه سازندست!

اختلاف نظر بدون بی احترامی و مقاوت دروغی همیشه سازندست! گارد بیخود نگیرید

توی قوانین بازی نوشته شده مولتی اکانت چی‌هست و چی‌میشه ،

شما این اتفاق به این بزرگی میفته ولی اعتراض نداری بعد پیشنهاد مردم برای اصلاح این سیستم رو پوچ و بی محتوا میدونی؟!

اینکه هرکی از این سیستم حمایت میکنه ، یعنی ترس داره !

دلیلی غیر این نمیتونم بیارم

دلیل دیگه ام داشت ما رو خبر کنین،

قیمت گلد هم وقتی خرج ۲۰۰تا اکانت رو با گلد ۱۰۰تومنی میدی ، وقتی این ۲۰۰ تا اکانت برسه به ۲۰تا اکانت ، شما ۵۰۰تومن پول گلد بدی ، بازم هزینت نصف میشه ،

۱۰بارم تکرار کردم که برای اینکه انگیزه ای واسه اجرای این شعار پوچ اول بازی باشه ،

من حاضرم بدم ، ۴تا ام‌مثل من شاید پیدا شه واسه مسخره نشدن عدد رقم‌های بازی که باعث توهم گنده بودن خیلیا شده ،حاضر باشه بیشتر هزینه کنه،

اگر شما درصدی علاقه داشته باشی که قوانین تراوین اجرا شه ،

میای ریپلای میکنی و استدلال میاری که فلانی داری اشتباه میگی و این باگ وجود داره ،

ولی پستی که من ازت دیدیم، حتی پست ها رو هم کامل نخوندی و بیشتر واسه تمسخر اومدی ، چون این‌ چیزایی که نوشتی رو من پیدا نکردم که نوشته شده باشه!

• خب دوستان نوبتی هم باشه نوبت ماست که پست بزاریم

اولا اینکه اعلام حضور ما وابسته به حضور آقا عرفان کبیر هست

دوم اینکه بیخیال این حرفای سازنده

با اقا ایلیا موافقم ادمین بازی پست گذاشته

مطالب رو توضیح داده ، برای من به شخصه سخته که بین ۵۰۰ اکانت اول باشم ولی همه تلاشمو می‌کنم

که رنک زیر ۵۰۰ بشم و تیکت سرور بعد رو دریافت کنم

انصافا شرایط رو انقدر سخت نکنید

بزارید ما هم دیده بشیم

پ.ن: پست گذاشتم اعلاناش بیاد ببینیم چه خبره

پ.ن: میگن این‌سرور شمال شرق میخواد تو ۳ ساید پخش بشه

اقا عرفان نکنه توتالی شمال شرق رو گردن گرفتی

تا به اینجا اکثر پستایی که دیدم بی اساس بوده

فقط مطالبی که آقای محمد علی عزیز (وگنس)

اشاره کردند دارای اعتبار تکنیکال بودند

لذا دوستان لطفا قبل از طرح مسائل باگ های

مطلب خودشون رو برسی کنند

بعد پست بزارن

• میلاد جان نظرات همیشه سازنده هستند ولی لطفا در نظر داشته باشید یکسری فاکتورها تراوین رو از تراوین بودن خارج میکنه!

یعنی چی جانشینی رو بردارید و آیا این آپشن حکم هویج رو داخل بازی داره؟

همه ما موافق انجام چنین چالشی هستیم میلاد جان و نیاز به همکاری و دست به دست هم گذاشتن داره

اما در شرایط حاضر طرف مقابل قصد استفاده ابزاری از این چالش داره

اصول و پایه تیکتی کردن اکانت ها بر اساس پلیر محور هست و نه لیدر محور لطفا در نظر داشته باشید

ضمن اینکه داخل پست نقل قول از بخش نظر سنجی استدلالات بنده رو میتونی مشاهده کنی که کاملا بی طرف ارائه شده

4 ماه قبل استارت این تاپیک ایده هام رو مطرح کردم

شماره 8 ایده شما و شماره 9 ایده جاری در تاپیک سرور بدون مولتی هست

لطفا در انتخاب خود دقت کنید

• سلام به همه‌ی عزیزان

خب دوستان نوبتی هم باشه نوبت ماست که پست بزاریم

ای کاش این اتفاقِ مبارک با فواصلِ زمانیِ خیلی خیلی بیشتری رخ می‌داد.

حقیقتا دیگه متقاعد شدم که تا زمانی که اکثریت افراد ظرفیت و آمادگیِ پذیرفتنِ چیزی رو نداشته باشن، نمی‌شه به زور اِعمالش کرد.

اگر ادبیات، روحیه، سیستم بازی و مباحث فنی اعم از مولتی و بات و .. و بسیاری موارد دیگر رو اکثریت عمیقا نخوان تغییر بدن، این دیگه چیزی هست که از دل چنین فضایی بیرون اومده و نمی‌شه با یک رویکرد سلبی یا قهری عوض‌اش کرد.

باید پذیرفت که اسپیدترا همین هست کمابیش..

• ایلیا من پستت رو نخونده بودم ،

ببین قسمت جانشینی رو یکبار دیگه بخون ، من گفتم برای اکانت ها با احراز هویت میشه طولانی باشه ،

یا مثل کام بیاد ذره ذره کم کنه،

شما میگید یه چیزایی بگیم که از حالت تراوین خارج‌نشه،

ولی خب یه اتفاقایی افتاده که خیلی وقته از تراوین بودن خارج شده ،

توخودت تنها یه ساید وایسادی خدا میلیون دفاع کشیدی و کلی همر رکوردی و ...

خب ببین خیلی وقته از حالتش خارج شده ولی چون عادی سازی شده ، شما اونورش رو نمیبینی،

خیلی روز تا سرور مونده و میشد خیلی کارا کرد و قشنگ شه ولی

الان که نظر خیلیا رو میبینم ، منم به مدیریت حق میدم اصلا سمت این داستان نیاد، ۴ نفریم داریم دست و پا میزنیم ، بقیه راضی هستن

اصلا اشتباه کردیم گفتیم بدون‌مولتی خوبه و نظر دادیم ،

امیدوارم اول تاپیک سرور هم‌نوشته شه مولتی و بات آزاد تکلیف‌مشخص شه

• ما پس از چندین سرور کف‌فروم این صحبت کردنا

و برسی مسائل اخیر کشور متوجه این مسائل شدیم

که سود یک عده در نفاق بین افراد دیگر است

چرا که منی که به فرض ثروت خوبی‌دارم

میتوانم وقتی به صورت تک به تک با ادم های ضعیف تر وارد معامله بشم ازشون سوء استفاده کنم

در درس اقتصاد عمومی مطالعه کردید که

هر کسی از نظر فرصت هزینه ، قابلیت انجام دادن کاری رو بهتر از دیگران دارد

فرضا یک نفر کشاورز و تولید کننده گندم است

حال اگر همه متحدان شما تولید کننده گندم باشند

در نهایت شما باید گندم کل اتحادتون رو به غیر از خودتون بفروشید ، اینجا اگر به صورت متحد قیمت گندم را بالا ببرید سود فروش گندمتان بیشتر می‌شود

در کل هر بلایی که سر آدم ها میاد به خاطر نگاه شخصی و عدم نگاه اجتماعی و سود جویی و طمع همه افراد ایجاد شده است

مطمئنم خیلیا نفهمیدن چی گفتم

مهمم نیست

ولی اگر نمیتوانی کل دنیارو متحد کنی مهم نیست

شروع کن یه بخشی از دنیارو متحد کردن

• ببینید تو تمام پست هایی که اینجا دیدیم منطقی ترین حرف رو متین با میلاد 200 t زدن

حاضرید مولتی هانتر کپی که داره رید میشه و تروپ داره رو بن کنه ؟؟ حاضرید کپی که تروپ نداره و رید میشه بن شه ؟؟ حاضرید اکانتهایی که آی پی ثابت پسورد اصلی ندارند پسورد جانشینشون محدودیت بخوره !!!

حاضرید اکانتی که کپ مولتی رید میره پانیش بخوره ؟؟؟

زمانی که من مانی از این بترسم که همرم بخوره بهم بگن نوب همرم کوچیک باشه بهم بگن نوب خوب معلومه میرم 50 تا اکانت رجیستر میکنم الان اینجا شده عین بازار مکاره همه ایمیل ها رو آماده کردن منتظرن طرف رو قانع کنند مولتی کمتری بکشه خودشون سوپر مولتی بیان

وقتی بساط مولتی کشیدن بسته شده من لیدر دستم میلرزه 10 تا همر رو بدون هیچ تحقیقی بلند کنم روی یه همر دیوار شد بگم فدای سرم 10 تا دیگه هست

وقتی بساط مولتی بسته شه پلیر پدرش در میاد بیاد 2 تا واندر زن بکشه چه برسه به 10 تا روی یه اکانت !

این بساط مسیر کردن روی دهکده کتیبه دار رو هم بردارید چیه طرف یه گیج کوچیک میندازه از شونصد تا دهکده براش منابع میاد !!!

مولتی اگر بده برای همه بده باز بدتر از وضع مولتی بازی طرز نگرش همه ما به این بازی روند متا و دشمنی و ... هست اونو شب پستشو میزارم

• سلام به همه

ماهم اگه عمری بود در خدمت ساید بزرگ Nwهستم .

جدی بازی کنیم ولی بازیو جدی نگیریم.

به امید 100شدن واندر در Nw و حضور بازیکنان قدیمی در سرور

کارو چپ دست و دارودستش D

آرش 10و زیوسیا

و باقی دوستان .

دربان Nwعلیرضا D

• سلام و عرض ادب خدمت همه دوستان

به امید خدا من هم تو این سرور هستم.

فقط تا جایی که یادم هست شنیده بودم سرور جدیدی که قراره ران بشه با حضور نژاد جدید اسپارتان هست

کلی دلم رو برای بازی با این نژاد جدید صابون زده بودم

ادمین جان کی میشه با اسپارتان پلی داد پس؟!

• درود بر دوستان خوبم.

من اینورم اومدم. خخخ.

آقا مانی دوستت داریم. ;)

من توی سرور قبل فقط یه اکانت patriot رجیستر کردم و ازش استفاده کردم.

نیازی نیست بیایم توی فروم بزنیم تو ساز و کرنا که با مولتی بازی مبارزه کنیم، بعد اونور بریم 50 تا مولتی بکشیم.

دوست خوبی که میگی مولتی بده. تو خودت نساز، بذار یه سرور ببازی.
    از خودمون شروع کنیم بعد بریم سر منبر که دیگران رو نصیحت کنیم.

میدونم بعضی از پلیرهای دوست و رقیب تک اکانت بودن. و دمشونم گرم.

هروقت مثه من اون پلیرهای تک اکانته تونستین یه اکانت بسازید، میتونید بگید با مولتی بازی مبارزه کردین.

ارادتمند همه دوستان خوبم، محمد Patriot

___________________________________________________________________________________________________________________________________________

بزرگترین نابکاری آنست برای آنکه برترین باشیم، دست به ویرانگری چهره دیگران بزنیم.

ارادتمند همه دوستان خوبم، محمد Patriot

بزرگترین نابکاری آنست برای آنکه برترین باشیم، دست به ویرانگری چهره دیگران بزنیم.

• سلام بر عزیزان دل 😍

ایشالا اگه صحبت هایی که شده واقعیت باشه و مولتی بازی در کار نباشه ما هم ی تیم کوچولو میایم و در خدمت دوستان هستیم البته هر لحظه حس کنیم مولتی وجود داره و حرف های که گفتن خلافش ثابت شده حذف اکانت میکنیم چون نه وقتشو داریم نه هزینه شو ،زندگی هم به اندازه کافی سخت شده برا هممون پس میایم که اگه سرور عادلانه بود وقت بزاریم و لذت ببریم ،چون حقیقتا زورمون به مولتی باز ها نمی‌رسه 😅

ساید هم فعلا اعلام نمیکنیم 🙃

مملی دلمون برات تنگ شده 😅

بخدا بدون مولتی هم میشه تاپ غارت بود 😅

پایدار باشید ...

• امید الکی نداشته باش.

این سرور هم مولتی ازاده. فقط تنها محدودیتش اینه که موقع "ثبتنام" با هر سیستم ، یک اکانت میشه ساخت.

تنها تفاوت این سرور بجای ۶ تا اتحاد ۶۰تایی مولتی مصری میشه ۴ تا اتحاد ۶۰تایی مولتی مصری :)

• سرور بد جور بوی تپان شدن میده

اینطور که پیداست کل سرور قراره برن Sw

باقی جا ها هم که خالیه ، هیچ کس نیست

یعنی این سرور فقط یک‌ساید پره؟

واقعا اگه جنوب غرب بخواد انقدر شلوغ باشه

احتمال زیاد ما دور ترین ساید یعنی شمال شرق رو برای بازی انتخاب کنیم

• درود

تیم ۸ نفره ی تندر (به غیر از آقا مازیار) این سرور حضور داریم

سایدمون طبق روال همیشه شمال شرق

بدون مولتی و نفری یک اکانت دفساز میایم

اگه ببینیم باز هم قرار باشه بات و مولتی حاکم باشه، حذف میکنیم میریم پی کار و زندگیمون

دیدی بالاخره قسمت شد عضو تیم ما بشین؟

• یعنی نظرت اینه تروریست و آنتی تروریست رو تلفیق کنیم؟

خیلی ترکیب سمی میشه

اوردوز نکنیم پرهام

😁😁😁😁

چیکار کنیم همه دارن میرن اس دبل

اخر و الزمان شده

در اخر الزمان هر چی ممکنه

• دوست عزیزم یعنی شما میفرمایید این سرور ۵۰۰ تا بازیکن واقعی خواهد داشت؟