سرور های بدون مولتی

• سلام و عرض ادب خدمت همه ی شما عزیزان و بزرگواران

دوستان خیلی بهم لطف دارن تو هر پست دو تا تیکه به من میندازن چون میدونن جنبه ی بالایی دارم و میدونم که دارن شوخی میکنن با من ، و این تاپیک به این خوبیو با کل کل بی مورد به حاشیه نمیبرم .

بحث مولتی بازی از قدیم ها همیشه داغ بوده و هیچ وقت هم نشد که بتونیم یه سرور بی مولتی ببینیم .

تیکت دادن خوبه ولی مطمئن باشید برای همین تیکت ها هم حرف و حدیث زیادی ساخته میشه و عملا سرور بعدی که با تیکت باشه بحث اولش در مورد تیکت ها خواهد بود !

به نظرم راه برای جلوگیری از مولتی بازی زیاده ، خیلی سختش نکنید ، استفاده از شماره همراه معتبر به جای ایمیل ، بن و پانیش سنگین ، لیمیت و هزاران روش دیگه ...

همین روش های معمول اگه پیاده بشه مطمئن باشید کسی نمیتونه مولتی صنعتی بکشه و نهایتا رو بیارن به مولتی بازی سنتی !

البته به شرطی که وقتی دارن بن و پانیش میخورن ادمینو تهدید به حذف کل ساید نکنن !

یا حق

یوسف

• من میتونم ۵۰تا مصری بسازم واسه تولید بیشتر ۵تا توتن ۵تا گول بسازم یکی برای همر واندر زن یکی برای خفت و دف فقط از مصریا پوش کنم. دوباره داستان قبلی پیش میاد. (منابع اکانت برای اکانت دیگری مصرف میشه)

مطمین باش این استراتژی که شما میگی رو یکسری ساید ها اجرا خواهند کرد اما به هیچ عنوان مثل قبل نمیشه و نتیجه دلخواهشون رو نمیده

۱. کمبود گندم در سرور

با فرض استراتژی تو اون ۵۰ تا مصری میانگین تولید کپ شون ۵۰۰کی گندم در نظر بگیری (دست بالا گفتم) میشه ۲۵ میل در ساعت

شما بگو ۶۰ درصد این تولید رو پارکینگ دفساز ها بکنن.

میشه چیزی حدود ۱۵ میل گندمخور ، با مرتاض نهایت ۳۰ میل

حالا شما اینو مقایسه با ۱۲۰ میل دفی که دو یا سه سرور قبل شمال شرق ساخت و گندم داد حالا جدا از ۳۰-۴۰ واندرزنی که گندم دادن.

۲. فدا کردن پتانسیل برای ساخت واندرزن

اکانت هایی مثل تریدر-ناتار یا تنسر که حجم زیادی همر داشتن نزدیک به ۲۰۰ مولتی داشتن هر کدوم و تقریبا به ازای هر ۲۰ اکانت مولتی شون یک واندرزن می‌کشیدن

اما شما اینجا ۲۰ تا اکانت معادل یک سوم تیکت هات رو بخوای فدا کنی برای یک اکانت که یک یا نهایت دو تا سوپرهمر بدی بیرون؟ منطق حکم میکنه که سمت این کار نری

۳. دفسازی که با این محدودیت ها بخواد تیکت سایدو حروم کنه که اصطبل و سربازخونه بزرگ شارژ کنه رو هم که باید اعدام کرد!

پ.ن: به نظرم توی این کار جزییات خیلی اهمیت بیشتری داره از کلیات

مثلا همین تعداد تیکت که سرش بحثه اگر زیادتر از حد اپتیمم باشه باعث میشه عملاً این طرح بدرد نخور بشه.

• سلام و عرض ادب

من مطالبی که دوستان به اشتراک گذاشته بودن رو مطالعه کردم و چیزی که برای خودم به شخصه خنده دار بود اینکه همه خواهان سرور های بدون مولتی و بات هستند تا اینجاش مشکلی نیست ولی نکته خنده دارش اینجاست که همه انتظار اینو دارند که یه قانونی باشه که جلوشونو بگیره برای مولتی بازی 😂

همه پیشنهادا که دادید اصلا من میگم خوب و عالی

ولی

خب دوست عزیز و گرامی چرا همیشه باید زور بالا سرمون باشه ؟

اگر واقعا نیت پاک بازی کردن دارید از خودتون شروع کنید و هرکس واقعا یک اکانت بسازه چه نیازی به وجود قوانین و اصلا دخالت ادمین هست که همگی میدونیم این اتفاق به ندرت پیش خواهد امد که برخورد جدی از سمت ادمین صورت بگیره .

به دلیل مشغله ای که داشتم سرور ۵ ایکس نتونستم تیم هجومی رو کمک کنم ولی دوتا اکانت دفساز به همراه یکی از دوستان اوردیم بالا که با کمی هم تاخیر نسبت به زمان شروع سرور اومدیم و حتی بدون غارت ناتار ها و فقط با تولید کپ و فیدرهایی که بود حدود ۴ میل گندم خور دفاعی تحویل ساید و واندر دادیم (اکانت های Mikasa و samurayi) که فکر میکنم عدد قابل توجهی بود .

ضمن اینکه مخالف محدودیت های خاص برای ناتار ها و تخم ریزیشون هم هستم . دارید میگید سرور بدون مولتی بشه و محدودیت رجیستر اکانت با تیکت باشه و تنها منبع تغذیه ای که تو سرور همین ناتار ها هستند که اگر اونها هم محدود بشن که عملا هیچی برای غارت باقی نمیمونه .

در نهایت برمیگردم به حرف اولم که تا خودمون رو اصلاح نکنیم شرایطمون تغییری نمیکنه‌ . از خودمون شروع کنیم .

طولانی شد .

پوزش

• به نظرم راه برای جلوگیری از مولتی بازی زیاده ، خیلی سختش نکنید ، استفاده از شماره همراه معتبر به جای ایمیل ، بن و پانیش سنگین ، لیمیت و هزاران روش دیگه ...

یوسف جان این هزاران روشی که میگی رو ۵ تاشو خواهشا نام ببر

الان همین شماره همراه معتبر که گفتی به راحتی قابل دور زدن هست ، هر پلیر ساید شماره ۱۰ نفر از دوستان و آشنایان رو میگیره و باهاشون ۱۰ تا اکانت رجبستر میکنه و به همین شکل یه ساید ۵۰ نفره ۵۰۰ تا اکانت رجیستر میکنه و دوباره روز از نو روزی از نو.

بن و پانیش هم برای وقتیه که مولتی بودن اون اکانت مسجل بشه که با متد هایی که دوستان بکار میبرن قابل ردیابی نیست

به نظرم همه این حرف و حدیث ها قابل پیشگیریه اگر ۴ تا آدم حسابی پیدا بشن تو این سایت و یک جلسه بزارن و تعهد بدن از تیکت هاشون در جهت منافع ساید خودشون استفاده میکنن

تغییر به سمت بهتر شدن هیچ وقت بدون هزینه نیست

تهش اینه یک سرور امتحانش میکنیم میبینیم بدرد نمیخوره ، اجرا کردنش هم خیلی هزینه بری برای مدیریت سایت فکر نکنم باشه

• سلام

دوستان چرا اینقدر سخت میکنید کلی قانون می‌زارید همیشه راه دور زدن هست.

هزارتا اکانت فعال که تو سرور نیست

آیپی ها در هیچ صورتی ریست نشه تا ته سرور یه مولتی هانتر فعال برای سرور باوشه مکه چنتا اکانت برای واندر زنی هست راحت با مقدار چک کردن اکانت و مقدار رید میشه فهمید مولتی میزنه یا نه و کل مولتی ها حذف بشه اکانت اصلی هم نسبت به رید که اون مدت داشته تروپ و پاپ پانیش بخوره واقعا بررسی کردنش برای مولتی هانتر کاری نداره با یه مقدار دور زدن تو سرور و ریپورت های پلیر های دیگه این قابل حل هستش

آیپی ها ریست نشه برای آکانت ها تو بحث دف از مولتی هم قابل بررسی هست نه به اندازه اکانت ریدر ولی بازم شدنیه و با یه مقدار سخت گیری زیاد اینم قابل حل هست.

کنفدراسیون هم به نسبت سرور تعداد اش کمتر بشه فک میکنم خیلی کمک بکنه تو قسمت دف ولی خوب بازم سخت گیری نباوشه تو یه ساید تعداد اتحاد های جدا برای واندر تو دف ریختن بیشتر میشه ولی بازم از هیچی بهتره.

بحث خواستن ادمین و خود پلیر ها هست که تا چقدر بخوان اینجوری بشه.

سوالی که هست ۲طرف چقدر میخوان؟؟؟

• سلام و عرض ادب

ما یه سرور بدون مولتی استارت زدیم فیدبک هایی که گرفتیک به صورت خلاصه این بود :

۱) شما که گفته بودید کل ساید بدون مولتی میخواید بیاید چرا دو تا اکانت شما مولتی داشت !

۲) چرا اینقد همرهاتون کوچیکه و چرا اینقد دف کم ساختید؟!

۳) چرا اینقد اکانت های کمی دارید و تولید کل ساید شما پایینه !

۴) و سخن بچه های داخل ساید : یوسف چرا بدون مولتی اومدیم که اینقد حرف بخوریم !

بحث اینه وقتی یه همر یه میل گرزی لانچ میشه همه میان به احترامش کلاه از سر ورمیدارن و کاری ندارن با مولتی ساخته یا بدون مولتی !

وقتی یه دف صد میلیونی ساخته میشه همه ایستاده تشویق میکنن و کاری ندارن یا مولتی ساخته شده یا بدون مولتی !

وقتی یه همر صد کی شمشیری ساخته میشه همه بهش میگن نوب و کاری ندارن با مولتی ساخته شده یا بدون مولتی !

وقتی ده میل دف ساخته میشه همه بهش میگن نوب و کاری ندارن با مولتی ساخته شده یا نه !

بحث فرهنگ سازی اینه عزیزم

خودمون یه کاری میکنیم کسی که مولتی باز هم نیست بره مولتی بسازه تا بهش نگن نوب !

پ.ن : اعدادی که گفتم مثال بود نیاید بگید بدون مولتی میشه بالای صد کی شمشیری ساختا :دی

حرفت منطقیه ، البته مطمئن باش کسی نمیتونه بره ۴۰ تا شماره از اطرافیان بگیره و هر کودومم بزاره رو وی پی اس و ازشون هم پوش نگیره و ....

مطمئن باش همین کارو اگه سایت جدی پیگیری کنه مولتی یه شدت کم میشه .

نمیگم حذف میشه چون قطعا نمیشه !

در مورد تیکت هم من موافقم ولی مطمئنم کلی حرف و حدیث ازش در میاد و بحث ترند شده ی سرور همین تیکت ها میشه !

جلسه دیسکورد و این چیزا هم قدیما خیلی تست شد ، نمونش جلسه ای که توش فرشید و حسین رپر دعواشون شد :دی بچه هایی که تو اون جلسه بودن یادشونه داستانشو :دی

اگه واقعا فک میکنید این جلسات دیسکوردی جواب میده ، تست کنید یه سرور تو هر ساید لیمیت ساخت اکانت باشه ببینید چجوری تو ساید های دیگه اکانت میسازن :دی

یا همین تیکتو تست کنید و ببینید چجوری تیکت ها پخش میشه و چجوری ترند میشه این بحث تو فروم اون سرور :دی

یا جلسه بزارید تو دیسکورد و به هم قول بدید که کسی مولتی نمیسازه و ببینید چجوری مولتی هاشونو مبرا میکنن از اینکه مولتیه !

یا حق

یوسف

• به شما دو دوست که این مسئله رو دارید پیگیری میکنید در تفکراتتون خواهش میکنم به این موردی که میگم خیلی دقت کنید: اصلا کمال گرایی نکنید چرا که چیزی که شما بهش اشاره میکنید کمال گرایی است که منجر به نشدن میشه. این همه سرور ما اومدیم با مولتی بازی مقابله کنیم که در نهایت خودمون مجبور شدیم مولتی بازی کنیم... پس من تکرار میکنم سایدها معمولا 700 اکانت داشتند. قراره بشن مثلا 240 تا ! این پله اول هست. شما اول پله اول رو ببینید و بعد پله دوم و در نهایت به اون کمالی که پله دهم هست برسیم. نمیشه از پله 1 یهو بریم پله 10، شکست میخوریم. چیزی که من دنبالشم یک مسیر با چالش های زیاد هست.

ماورای باورهای ما،

ماورای بودن ها و نبودن های ما

آنجا دشتی‌ست...

فراتر از همه ی تصورات راست و چپ

تو را آنجا خواهم دید.

• به شما دو دوست که این مسئله رو دارید پیگیری میکنید در تفکراتتون خواهش میکنم به این موردی که میگم خیلی دقت کنید: اصلا کمال گرایی نکنید چرا که چیزی که شما بهش اشاره میکنید کمال گرایی است که منجر به نشدن میشه. این همه سرور ما اومدیم با مولتی بازی مقابله کنیم که در نهایت خودمون مجبور شدیم مولتی بازی کنیم... پس من تکرار میکنم سایدها معمولا 700 اکانت داشتند. قراره بشن مثلا 240 تا ! این پله اول هست. شما اول پله اول رو ببینید و بعد پله دوم و در نهایت به اون کمالی که پله دهم هست برسیم. نمیشه از پله 1 یهو بریم پله 10، شکست میخوریم. چیزی که من دنبالشم یک مسیر با چالش های زیاد هست.

عزیز دل شما تاپیک ساختی اسمش رو گذاشتی سرور بدون مولتی ،

خودت صفت و سخت وایسادی میگی که مولتی باشه ولی کم باشه، حالا بعدا کمترش میکنیم؟

چه انتظاری از ادمین داری؟

تاپیک زدی دونه دونه ریپلای میزنی میگی اینجور‌که شما میگید نباشه اینجور‌که مملی میگه باشه؟ برنامتو چیدی ، فقط منتظری بقیه تایید کنن؟ یا متقاعدشون کنی؟

ما رو باش اومدیم وقت گذاشتیم راهکار و برنامه دادیم واسه تاپیک ، خود سازندش به جای اینکه بیاد راهکار برای سرور بدون‌مولتی بده میاد در‌مورد کمال گرایی صحبت میکنه،

خدایی ایسگا مارو گرفتی یا داری مسخره بازی درمیاری؟

بحث کمال گرایی نیست اصلا

شما اگه مجوز ساخت ۲۴۰ تا اکانت داشته باشی تهش ۱۰۰ تا اکانتت اکانت اصلی باشن ۱۴۰ تای دیگه مولتی هستن.

همین ۱۴۰ تا مولتی کافیه که دوتا اکانت مثل تنسر و تارتاروس از شمال شرق بیاد بیرون

بعد از همین دوتا اکانت همه به این نتیجه میرسن که این کار بی فایده هستش.

برای همین اینکه اون تعداد چه مقدار باشه در سرنوشت این کار خیلی تاثیر داره نه صرفا کلیت ماجرا

• سلام خدمت همه

وقتی صحبت مولتی بازی میاد وسط همه یا از اینور بوم میفتن یا از اون طرفش

نه اینجوری که الان هست درسته نه اینکه بخواید از خود دات کام , دات کام ترش کنید

به نظرم بحث کد جواب نمیده به چند دلیل

ادمین سرور نمیتونه کدهارو درست تقسیم کنه , فکر کنید 3 تیم زئوس و تایگرز و پیشوا بخوان برن NW . اگه به هر 3 تیم کد مساوی بده در حق تیمی مثل زئوس کم لطفی شده چون پتانسیل بالاتری دارن , اگه هم به زئوس کد بیشتری بده بقیه تیم های NW ناراحت میشن . یا مثلا NE و SE میخوان با هم درگیر بشن , تیم فونیکس یا آریانا کدهای NE رو میگیره و تیم دوم به قصد درگیری داخلی درست کردن میخواد بره SE . حالا ادمین از کجا تشخیص بده که مثلا آریانا واقعا میخواد با SE پلی بده یا میره که درگیری داخلی درست کنه ؟

این موضوع هم که بگیم اگه اکانتی در جهت منافع اکانت دیگه رید شد بن بشه همون موضوع از اونطرف بوم افتادنه , توی آر هم رید میلیاردی بود و اکانت های مولتی حتی وقتی در جهت منافع اکانت دیگه ای رید میشدن بن نمیشدن

اما نظر خودم به عنوان کسی که مولتی باز نیستم اما مولتی بازهارو دوست دارم

هر روشی برای جلوگیری از مولتی بازی راه دور زدنی داره اما میشه مولتی بازی رو سخت کرد , کسایی که سرور آخر آی آر یادشون میاد اون سرور هم رید میلیاردی وجود داشت , اما موقع پلن رفتن رو هر تارگت 2 میل دف ثابت نبود و همر جنگی هنوز ابهت داشت

قوانینی که اون سرورها برای مولتی وجود داشت

1 - آی پی مشترک هنگام ریجستر = بن

راه حل : ریجستر با وی پی ان و تور بروزر

2 - هر آی پی یه اکانت اصلی و 2 تا جانشین , اکانت چهارم = بن

راه حل : خریدن 20 تا وی پی اس به جای 2 تا وی پی اس برای 60 تا اکانت

3 - اگه اکانت اصلی با مولتی آی پی خورد آی پی مشترک تا مدتی پاک نشه

راه حل : عوض کردن اون اکانت مولتی آی پی خورده با مولتی هم تیمی دیگه

درسته همش راه دور زدن داره ولی واقعا تعداد مولتی رو کمتر میکنه

گرون شدن گلد هم جواب نمیده , مثلا اگه 2 3 برابر بشه بازم اکثر مولتی بازها توان خرید دارن , اگر هم بیشتر از یه حدی گرون بشه ریزش پلیر داره کسی که تک اکانته بازی میکنه وقتی قیمت گلد نزدیک دات کام بشه میره اونجا پلی میده

بحث دف سازی ناتار و ... رو هم مفید نمیدونم , اینجا چون ناتار نیروسازی نمیکنه فقط اقامتگاه و دیوار رو میزنن ولی تو آی آر که نیروسازی میکرد سربازخونه و اصطبل رو هم میزدیم و یکی دو روز با خیالت راحت رید میرفتیم

• بحث فرهنگ سازی اینه عزیزم

خودمون یه کاری میکنیم کسی که مولتی باز هم نیست بره مولتی بسازه تا بهش نگن نوب !

رفیق من دقیقا منظورم همین بود

الان که این تایپک ایجاد شده همه در حال اظهار نظرن که طرفدار سرور بدون مولتی هستند ولی نمیدونم کیه پس وقتی رجیستر باز میشه مولتی ثبت نام میکنه

من به شخصه نه موافق مولتی بازیم نه مخالفش ولی چیزی که هست به نظرم مساوات برای همه باید باشه .

به نظرم به جای اینکه بیای اعلام کنیم طرفدار سرور بدون مولتی هستیم و ادمین های محترم هم بیان اول سرور تو پست اعلام آمادگی سرور رو بدون مولتی معرفی کنند بیان رسما سرور رو مولتی ازاد کنند حداقل همه بتونن استفاده کنند یا نه اگه واقعا کسی میخواد خودشو محک بزنه و بدون مولتی بازی کنه نیازی به هیچ قانون و شرطی نیست . تا منه نوعی و شما نخواهیم خودمون ، ۱۰۰ تا قانون سفت و سخت هم که گذاشته بشه بازم راه دور زدنشو پیدا میکنیم همونطور که الانم تو همون سرور های کام خوده شخص بنده هم مولتی کشیدم هم رید دادم بن و پانیش هم نشدم امار و اسکرینم متاسفانه چون نگه نمیدارم امکان اشتراک گذاریشو ندارم ولی دوستانی که بازی کرده بودن باهامون از جمله محمد ترانتولای عزیز تصدیق میتونن بکنند اظهارات بنده رو در خصوص اکانت رومن Redwin توی مقدماتی سرور فاینال.

بازم میگم من نه مولتی بازی رو حمایت میکنم نه رد میکنم و تمام حرفم اینه هزار تا قانون و شرط سنگین هم باشه ما باید بخواهیم در غیر اینصورت با کمال احترام برای همه دوستان به نظرم همه سره کاریم 😂

• سلام خدمت همگی عزیزان

ممنونم از جناب آقای محمد علی وگنس عزیز

که این تاپیک رو ایجاد کردند

هرچند که بحث تیکت قبلا توسط دوست عزیزم

پرهام ، بهش اشاره شده بود ولی شدن یا نشدن این قضیه ، صفر و یکی نیست

مولتی بازی قابل حذف شاید نباشه ولی قابل محدود شدن هست ، دوستان صحبت از ۲۴۰ اکانت به صورت حدودی کردند که از دید بنده زیاد هست

نهایتا عدد ۱۸۰ پسندیده تره

۳ اتحاد ۶۰ نفره که با هم کنفدراسیون دارند

ایرادی که به این سناریو میشه وارد کرد اینه که کد ها از چه طریق قراره پخش بشه ، به فرض من پدرام دراکولا اگر‌ بخوام کد هارو پخش کنم ، قراره این کد هارو به کیا بدم و با چه عدالتی تقسیم کنم

در نهایت به ازای هر ساید یک ادمین کد بده لازم میشه که اونجا هم قضیه کد رانتی میشه

شاید یک عده کد بفروشن و این قضیه خیلی جالب میشه که بعد از تورنومنت های کام تو اسپید ترا هم کد فروشی خواهیم داشت

اینجا جا داره من یک بار دیگه از جناب محمد علی وگنس عزیز که خیلی تمایل‌ دارم یک روز در کنار این بزرگ مرد بازی کنم تشکر کنم که در راستای بالا بردن کیفیت سرور ایدئولوژی زیبایی مطرح کردند

اما میترسم که در این سیستم مقابله ، مشکلات بیشتر از فواید باشه و درگیری سر کد ایجاد شه

• چند تا نکته هست اینجا یه موضوع مشخصی داره پس کل کل های چیپ داخل بازی های سرور رو وارد این موضوع نکنید

1- کدومتون یه سرور به بدون مولتی بازی کردید با احترام همتون دوست دارید مولتی بازی نباشه ولی خودتون کپ برای رید داشته باشید بقیه نداشته باشند

2- چند نفرتون خارج از کشور هستید اکانتهای همین دوستان با آی پی خارج از ایران قابل بازی و رجیستر باشه

3- وی پی اس کلا بسته شه

4-بدور از کل کل و با احترام میگم لزومی نداره کسی گلدتون رو بده اندازه بودجه ای که دارید اکانت بسازید گلد مفت از کسی نگیرید زیر پرچم کسی سینه نزنید حمال مردم نباشید آقای خودتون باشید پول یه پیتزای متوسط 150 تومنه ماهی همین 3 کی گلد رو بخرید روی اکانتهاتون بازی کنید

5- یاد بگیرید بابا هر جهان سرور تراوین که شروع میشه و تموم میشه اتک ها و دف کردن ها مربوط به همون سرور هست چه دوستی ها چه دشمنی ها

6- ترس از باخت نداشته باشید کسی تو خیابون شما رو ببینه اگر کتیبه ازتون زده باشند یا همرتون پریده باشه نمیگن این کتیبه اش رو زدن یا همرش پریده

7- شما بازی کنید نه بازی شما رو

8- اونی که سرور فلان 200 تومن ازت گرفته کتیبه سایدش رو لو داده یا پلن رو لو داده فرداش 300 تومن میگیره همین بلا رو سر خودتون میاره !

9- قدر و منزلت شما تو دنیای مجازی تراوین به سایز همرتون یا حجم دفتون یا تعداد دهکده هاتون نیست از نظر من به زیبایی پلنی هست که میزنید پلنی هست که برای اکانتتون میریزید

10 - یه زمانی منابع فت و فراوون نبود کپ زدن راحت نبود اومدید با کپ مفت منابع مفت گلد مفت ! همر آنچنانی میکشید یه تحقیق و مطالعه نمیکنید که چجوری خرج باید بشه دیوار هم شد فدا سرمون همر شماره دو !

11- منطقی ترین حرف رو متین زد با احترام کپی که رید میشه رو بقیه دهکده هاش نیرو هست باید بن شه اکانتی که رید میره هم باید پانیش بخوره اگر ادعای مبارزه با مولتی بازی دارید در درجه اول باید ترس از باختن نداشته باشید دارید بسم الله

12- نمیشه اینجا بیاید بگید مولتی اخه پیفه هرکدومتون سرور ران شد بیاید 20 تا مولتی بکشید بگید بقیه نکشن

• اصلا کمال گرایی نکنید چرا که چیزی که شما بهش اشاره میکنید کمال گرایی است که منجر به نشدن میشه. این همه سرور ما اومدیم با مولتی بازی مقابله کنیم که در نهایت خودمون مجبور شدیم مولتی بازی کنیم... پس من تکرار میکنم سایدها معمولا 700 اکانت داشتند. قراره بشن مثلا 240 تا ! این پله اول هست.

۲۴۰تا تیکت داری ۱۰۰ تا پلیر

خوب ۱۰۰تاش که واسه بازیکنا میره ۱۴۰تا میمونه که میشه مولتی

حالا کی قراره مولتی داشته باشه ؟ مثلا بگیم ۴۰تا تنسر ۴۰تا نورث امپایر ۴۰تا تارتاروس ۲۰تا هم پخش میکنیم ک بقیه صداشون در نیاد

حالا تو این شرایط منی ک یک مولتی دارم بیام ببینم فلانی ۴۰تا مولتی داره بنظرت راضیم؟ دیگه این تیکت چه فایده ای داره

یا صفر یا صد. اینجا میانه نداریم

11- منطقی ترین حرف رو متین زد با احترام کپی که رید میشه رو بقیه دهکده هاش نیرو هست باید بن شه اکانتی که رید میره هم باید پانیش بخوره اگر ادعای مبارزه با مولتی بازی دارید در درجه اول باید ترس از باختن نداشته باشید دارید بسم الله

12- نمیشه اینجا بیاید بگید مولتی اخه پیفه هرکدومتون سرور ران شد بیاید 20 تا مولتی بکشید

در مورد 11- نه تنها اکانتی که نیرو داره و غارت میشه باید بن بشه.

بلکه اکانتی هم که نیرو نداره ولی چراغش ابیه و داره بدون لاست غارت میشه هم باید بن بشه.

فقط در یک صورت بن نداره که طرف افلاین باشه و چراغش زرد یا قرمز باشه.

در صورتی که اکانت چراغش خاکستری بشه هم باید حذف و کپ تبدیل به ناتار بشه

12-مولتی کشیدن همش زحمت اضافس ولی این بحث رقابتی هست ک ادم مجبور میشه مولتی بکشه. تا زمانی ک من بدونم طرف مقابلم ۱۰تا مولتی میکشه من سعی میکنم ۲۰تا مولتی بکشم عقب نمونم. سرور بعد باز حریف برای جبران ۴۰تا میسازه و این سیکل معیوب پیش میاد که در نهایت ۶۰تا اکانت اصلی داریم با ۶تا اتحاد مولتی که حتی ۷کراپهای ۵۰درصد گندم هم کپ مصری میشه.

• سلام رفقا...مشتاق دیدار:)))

امروز صحبت از سرور بی مولتی بود من تو گروه خودمون یه سری حرف زدم خواستم اینجام یادگاری بذارمشون.

به نظر من اگر بخواد سروری بدون مولتی و کثافت کاری از هر نظری ران بشه باید بند به بند این جریانات پیاده شه و یکیش اجرا نشه بالانس بازی بهم میخوره

در وهله اول و مهم ترین مساله صرف فعل خواستنه، تو اولین گام بزرگترای هر تیم باید بیان به فارسی سلیس و بدون حرف اضافه بنویسن این سرور میخوایم بدون مولتی بازی کنیم و تمام.

در گام دوم دخیل کردن نیروی انسانی و اعمال قانون دستی تو سروره... ببنید راه واسه دور زدن قانون تدوین شده همیشه وجود داره...چرا چون قانون ثابته و همیشه دو نفر ادم زرنگ هستن که سوراخ دو هارو پیدا کنن باهاش مقابله کنن برای همین اگر قرار باشه به صورت اتومات با چیزی برخورد بشه با یکم خرج بیشتر قابل پیگیری نیست پس به نظرم باید یک تیم حداقل 3نفره از معتمدین هر 4 ساید (حتی کسایی که تو بازی هستن و بازی میکنن)تشکیل بشه و با دسترسی محدود این اجازه رو داشته باشن که با نظر لیدرا یک اکانتو بازرسی کنن و اگر تخلفی توش دیدن گزارش بدن(این گزارش میتونه به مولتی هانتر و بن کردن اون اکانت باشه) و یا یک مرام نامه ای بین اون 4 ساید مبنی بر کاتا کردن اکانت متخلف توسط همون ساید(در هر صورت اکانت باید ازون ساید حذف بشه)

تو گام بعدی کاری که باید کرد بالانس دف و همر متناسب با سرور بدون مولتیه...که اونم باز دو مرحله داره...

1-کوچیک کردن همرا با ممنوعیت رید از مولتی :این بحث تو طول بازی که با یک ریپورت گیری ساده از رید اکانتا در میاد و مشکلی نداره اما یه سری تبصره و ماده برای اکانتای دارای کتیبه باید گذاشت که اون کسایی که معتمد هر 4 سایدن قاعدتا اینقدر بازی بلدن که فرق مولتی مخصوص اکانتای دارای کتیبه و اکانتی که پوش میده در این راستارو تمیز بدن.

2-کوچیک کردن دفاع هر ساید:با محدودیت رجیستر در هر ساید...عددش هر چی باشه ولی محدود باشه...حس میکنم در حد یه سرور 240 اکانته خیلی معقول باشه.(من خودم نظرم رو عدد بیشتر بود ولی حرف باقی دوستان منطقی بود و بعید میدونم سایدی بیشتر از 60 نفر پلیر داشته باشه جدی)

در مورد بحث کد دادن هم حتی میشه به جای سایدی بحث تیمی رو وسط کشید برای مثال میگم هر کسی که حداقل 20 نفر شخص حقیقی که سابقه بازی تو اسپیدترا رو دارن اون رو تایید کن لیدر تلقی شه و تعداد کد متناسب به تعداد پلیراش دریافت کنه این نظر کاملا خامه و قطعا باید پرداخته شه اینطوری تیمی که بزرگه بزرگ میمونه ولی خب نواقص خودشم داره ولی حداقلش میدونیم از سیستم هردمبیل بهتره:)

بعد از این وارد پیاده سازیش تو خود بازی میشیم و یک ددلاین 1 هفته ای برای راستی آزمایی حرفای عزیزان:)

به این صورت که هر اکانتی گلد مورد نیاز برای استارتشو فقط بگیره... یک هفته سرورو بازی کنه...بعد اون یک بررسی انجام بشه تو سرور اکانتایی که مشکوکن به اون تیم گزارش شه تا پیگیری دستی صورت بگیره...اگر نتیجه داد، میتونم به شما این نویدو بدم که تو ادامه سرورم این سیستم نتیجه میده، اگرم نتیجه نداد که وقت و پولی که اون یه هفته گذاشتید فدای سرتون و دکمه حذف رو بفشارید تا درس عبرتی باشد برای متقلبان و علی که فک میکنه خیلی زرنگه بمونه و حوضش:))

و بعد از یک هفته هم رجیستر سرور بسته شه...چون اکانتی که بعد از یه هفته رجیستر شه به قصد شوم وارد بازی شده(میدونم که میگم:) )... در صورتیکه اول متن گفتم مثل مرد قرار گذاشته شده که فقط یه سرور برا ساید خودمون بازی کنیم و هر اتفاقی که بخواد بیفته از همون بلیطای ساید خودی و تو همون هفته اول مشخص شه و خلاصه سورپرایز 72ساعت قبل کتیبرو یه سرور بیخیال شیم.

این حرفا یکم پروسه پیش ثبت نام رو طولانی میکنه، اما ازونجایی که میخواید این سرور خاص باشه باید براش یکم کارای خاص کنید.

و حرف اخر اینکه در تمام این مراحل وجدان خود را قاضی کنید که همانا وجدان انسان بهترین قاضیست.

پ.ن:ازونجایی که پست بدون یاد امام بی برکته لذا با بردن نامش برکت را به پست خود ارزانی میداریم.

پ.ن:با توجه به اینکه قطعا بازی نمیکنم همتونو دوس دارم حتی مملی و یوسف

ارادت

• با سلام و درود خدمت همه عزیزان دل

همه نظارت دوستان رو خوندم و با اجازتون نظر خودم رو بگم

من به شخصه از این ایده ی تیکت محدود و مساوی برای هر ساید خوشم اومد و بنظرم ارزش یکبار امتحان کردن رو داره

ولی این اتفاق باید در یک سرور private بیوفته که مثلا 4 تا تیم اعلام حضور کنن واسش به لیدر هر تیم 60 تا تیکت داده بشه و اون لیدر تیکتا رو بین پلیرای تیم پخش کنه

پلیر خارج از این تیم ها نمیتونه توی این سرور بازی کنه چرا؟ چون لیدر نمیتونه تیکت رو به پلیری بده که نمیشناسش ممکنه از ساید حریف اومده باشه یا ممکنه بازی رو ول کنه رمز هم به کسی نده یک تیکت ساید بسوزه پس بازم تاکید میکنم همچین سروری تحت عنوان سرور private قابل اجراس در غیر این صورت باگ زیاد داره این ایده

به نظرم اگه همچین سروری قطعی بشه لیدر ها میتونن تیم های 30 نفره خودشون رو با یکم تلاش و تماس کاری به 50 برسونن حداقل و حتی 60 که یک اتحاد با 60 اکانت و 60 پلیر داشته باشن واقعا شدنیه و حتی واسه سرور های بعد میشه کم کم تعداد تیکت رو افزاش داد در صورت استقبال پلیر ها

همزمان سرور های public هم میتونن ران بشن با اسپید بالا مثلا 5 ایکس جهت جذب پلیر گذری و جدید که به مرور به تیم های سرور های پرایویت اضافه بشن

با تشکر از اینکه مطالعه کردید پست رو <3

• جَاءَ الْحَقُّ وَ زَهَقَ الْبَاطِلُ

شاید هومن امام تو باشه اما امام ما تویی:love:

• جَاءَ الْحَقُّ وَ زَهَقَ الْبَاطِلُ

شاید هومن امام تو باشه اما امام ما تویی:love:

یا صادق يغازل أقل في الفروم

"ای صادق کمتر تو فروم لاس بزن"

• خدایی ایسگا مارو گرفتی یا داری مسخره بازی درمیاری؟

بحث کمال گرایی نیست اصلا

درود

اول از همه، بعد از دوبار تکرار موضوع باز خیلی ساده و با فارسی براتون مینویسم آقاجون شمایی که پله یکم هم نیستی نمیتونی بپری پله دهم ! باید اول قدم برداریم. بیام مثال یک آدم شیشه ای رو بگم. یکی که معتاد به شیشه هست رو شما نمیتونی بهش بگی همین الان شیشه رو بزار کنار. برو آرایشگاه و به تیپ و قیافت برس و از فردا برو سر کار. آقا جون سرورهایی با دفاع های چند صد میلیونی و رجیستری 3000 تایی رو شما هیچ وقت نمیتونی بکنی 200 اکانتی و دفاع های 15-20 میلیونی... هیچ قت نمیتونید اینکار رو بکنید. خیلی ساده دارم میگم بخدا، مگه تا الان کم اومدید مبارزه کنید در این مسیر؟ مگه کم ادمین خواسته مبارزه کنه؟ آقا جان نمیشه.. اول بیاید روی پله اول.

مطلب دوم میلاد جان من باز تکرار میکنم به خدا دارم فارسی حرف میزنم. علنا توی پست اول تاپیک گفتم این پایه ریزی هست و باید توسط ما و خود ادمین تکمیل بشه. پس این تاپیک رو زدم که تکمیلش کنیم. نکات ارزنده و خوب رو از داخل پست ها هم دارم در میارم و مینویسم و در آخر یک رای گیری کلی میکردیم ولی واقعا وقتی پستی مثل پست شما با تحقیر و تمسخر میبینم انرژی آدم گرفته میشه. والا بلا ما هم بلدیم کت شلوار رو در بیاریم مثل خودت پست بزاریم. نمونه هاشو هم همه دیدن. پس وقتی با احترام و فارسی گونه دارم یک بحثی رو پیش میبرم آروم باش و جواب و تفکر درست بکن و بنویس.

سلام خدمت همگی عزیزان

ممنونم از جناب آقای محمد علی وگنس عزیز

ارادت پدرام جان. ممنونم. انجام وظیفه است

یا صفر یا صد. اینجا میانه نداریم

والا توی جایی که من مدیرش باشم بر اساس توانایی ها و به میزان عادلانه اگر قرار بر پخش مولتی بود، اون رو تقسیم میکنم. دیگه این مسئولیت تمام بازیکنان ساید هست که بتونن نماینده و یا همون لیدر خود را به درستی انتخاب کنند. در مورد صفر یا صد هم بگم اشتباهه، این وسط 99 تا عدد دیگه هم هست که به نظرم وقتی از صفر مطلق که میشه دفاع های میلیونی و اکانت های چندین همره به عدد 15 یا 20 رفتن خیلی جذاب میکنه و مطمئنا اگر بتونیم دور هم همچین سروری رو ران کنیم برنده این مجموعه ما هستیم. برای سرور بعدش حتما قوانین رو سختگیرانه تر میکنیم و لذت بیشتری میبریم.

پی نوشت: دوستان به نظرم نکات خیلی خوبی گفته بودند که بعدا میام ریپلای میکنم و ادامه میدم. تا اینجا فقط 6-7 مورد منطقیه که اضافه شده.

شادزی

ماورای باورهای ما،

ماورای بودن ها و نبودن های ما

آنجا دشتی‌ست...

فراتر از همه ی تصورات راست و چپ

تو را آنجا خواهم دید.