سرور های بدون مولتی

• درود

خوب اولین روزی که وارد اسپیدترا شدم، روز 40 سرور بود یک اکانت رومن ساختم که تا آخر بازی چیزی حدود 2 میلیون محافظ دادم بیرون... اون موقع تک اکانت بودم و مورد تمسخر این و اون قرار گرفتم که چقدر نوبی و... خلاصه این پست رو گذاشتم:

_ممل_c5jo.jpg

سرتون رو درد نیارم همیشه بر این بودم که سرورها جذابتر و بدون فساد باشه که متاسفانه این امکانش نبود چرا که نه تنها تو ساید خودم بلکه سایدهای دیگر همشون مولتی بازی میکردند. حتی یک سرور هم بدون مولتی اومدم و بالای 6 میلیون گندم خور دفاعی داشتم و رنک یک پاپ با اختلاف بودم که ثابت کنم آقا بدون مولتی هم میشه... بسه چه لذتی دارید میبرید مگه ؟!

در هر صورت با ادمین های سایت چند وقتیه درگیر نوشتن قوانینی بر این اساس که سرورها بدون مولتی باشه بودم. توی فروم اونور هم چیزی شبیه به اون قوانین داره نوشته میشه گفتم یک تاپیک جداگونه براش بزنم تا قشنگ بشه تصمیم گیری کرد و نتیجه گیری بشه و اجرا ! چیزی که تا به اینجا بهش رسیدیم رو براتون میزارم.

تراوین با کد ثبت نام

1. معرفی نماینده هر ساید و اعلام آمادگی لیدر در فروم

- هر ساید ممکن است چند تیم داشته باشد که باید با هم به توافق برسند و یک نماینده عادل برای ساید خود انتخاب کنند تا آن نماینده کدها را بین بازیکنان و افراد واقعی تقسیم کند.

2. نماینده هر ساید دارای 150 کد ثبت نام میباشد

- دیگر این که آن کدها برای مولتی و یا افراد واقعی استفاده میشود به تیم گرداننده بستگی دارد. حتما بازیکن پشت یک تک اکانت به مراتب تاثیر و بازده ی خیلی بیشتری نسبت به مولتی با بهترین بات و هزاران گلد دارد، پس این هنر تیم گرداننده هر ساید میباشد که بتواند افراد حقیقی بیشتری به ساید خود بیاورند.

3. ادمین سرور برای هر ساید 50 کد اضافه دارد

- که بتواند افراد حقیقی که بازیکن آن ساید میباشند رو به اون ساید با اون کدها انتقال دهد، زیرا ممکن است آن پلیر دسترسی به لیدر و یا آشنایی با تیم آن ساید نداشته باشد.

4. محدودیت تعداد حملات از 30000 به 50000 ارتقا داده شده است

5. مپ بازی 400 در 400 میباشد

6. سرعت سرور سه ایکس یا دو ایکس میباشد

7. قانون کنفدراسیون اعمال میشود

شادزی

ماورای باورهای ما،

ماورای بودن ها و نبودن های ما

آنجا دشتی‌ست...

فراتر از همه ی تصورات راست و چپ

تو را آنجا خواهم دید.

• 1- تعداد کدهایی که میگی رو نصف کن ۶۰ تا برای هر ساید کافیه بیشتر از اون پلیر نیست

2- مپ رو کوچیک کن چون تعداد اکانتا کمتر شده پس ۴۰۰ در ۴۰۰ زیادی بزرگه

3- کراپای ۱۵۰ درصد کمتر بشه هر ساید نهایت ۴ یا ۵ تا باشه و بقیه بیشتر خاکستری باشه ( 6یا 7تا هم ۱۲۵ درصد )

4- جلو بات گرفته بشه چه بات خودت که برات نوشتن چه بات لقمان چه بات تراوین پلاس چه بات پارسا

• مشکل دیگه ای هم که به نظر من هست با توجه به مدیریت ضعیف جنوب غرب که هیچ سروری تو این سه سال اخیر حرفی برا گفتن نداشته در صورت متا همیشه یک ساید لای در میره

این که هم بگیم متا شکل نگیره کلا میتونه به جذابیت بازی اضافه کنه ولی خوب این چن سرور همیشه متا شمال جنوب برقرار بوده

• 1- تعداد کدهایی که میگی رو نصف کن ۶۰ تا برای هر ساید کافیه بیشتر از اون پلیر نیست

3- کراپای ۱۵۰ درصد کمتر بشه هر ساید نهایت ۴ یا ۵ تا باشه و بقیه بیشتر خاکستری باشه ( 6یا 7تا هم ۱۲۵ درصد )

4- جلو بات گرفته بشه چه بات خودت که برات نوشتن چه بات لقمان چه بات تراوین پلاس چه بات پارسا

نظرت عالیه

کسی که میگه ۱۵۰ اکانت هر ساید به علاوه ۵۰تا ، کد یعنی ۱۵۰ تاشو میسازه ، بعد ۵۰تا پلیر میاره و تعداد پوشر و دفساز و همر رو هم کامل برنامشو ریخته :)))))

دقیقا همون ۵۰تا یا‌نهایت ۶۰تا پلیر

۱۵۰تا پلیر هر ساید میشه ۶۰۰ نفر ، ما نهایت ۱۰۰ الی ۱۵۰تاشو دیدیم ،

یه قانون جدا هم براش بذارید که یوسف کد هاشو نده به رفیقاش:))))

الان ۱۰تا سرور میشه که اول سرور فرخوان سرور بدون‌مولتی داده شده ولی هیچی اتفاقی نیفتاده،

هر سرور تیتر اول اینه که به صورت اتوماتیک بن‌میشه! کسی دیده؟

کراپر های باید از نظر افزایش گندم محدود تر باشن ،

تخم ریزی ناتار معقولانه ،

تروپ سازی ناتار فعال ( باید دستی بشینی دیوار اقامتگاه ، ساختمون اصلی ، دارالفنون، اصطبل ، سربازخونه و اردوگاه رو کاتا کنی تا بتونی غارت کنی)

اینکه بیای صورت مسئله رو عوض کنی که تعداد غارت ۵۰۰۰۰ بشه درست نیست ،

بری ۴تا اکانت گول بکشی نزدیک ساید حریف بشینی کل ساید طرف رو غارت‌کنی و به عنوان پوش ازش استفاده کنی که باز همون شد!

اصلا تعداد لیمیت غارت ۱۰۰۰۰۰۰۰۰۰تا باشه

تعداد لیست هم ۱۰۰۰۰۰۰۰

اوکی وقت نداریم غارت اتوماتیک باشه ، ولی تخم ریزی ناتار هم فعال باشه تا این راحتی همراه با لاست تروپ باشه،

و اینکه دفساز ها هم دیگه نمیتونن با برده و سربازپیاده و محافظ و... بیان ناتار کاتا کنن

کلیه اصلاحات باید با هم اتفاق بیفته وگرنه هرکی صلاح کار و برنامه خودشو میدونه و باعث عدم بالانس بازی میشه، یا از اینور میفته یا از اونور

بهترین راهکار اینه که ، هرکی واقعا دنبال این داستان هست ،

یه جلسه داخل دیسکورد بذارن ، هرکی‌نظرشو‌ بگه روش بحث شه،

کاره یکی‌دو روزم‌نیست

و اینکه در بهترین‌حالت یکی ۲ سرور باگ داره و همه باید باهاش کنار بیایم

با گوشی‌تایپ کردم ، قلت داشطیم ببخشید

• ۲۰۰تا اکانت با لیمیت ۵۰۰۰۰

میشه همون تعداد نامحدود با لیمیت ۳۰۰۰۰

نمیدونم خط میگیری یا برنامشو ریختی ، ولی وقتی اومدی تاپیک زدی که مثلا این سیستم فساد رو جمع کنی ، حرفای خنده دار نزنیم بهتره تا حداقل ۴نفر باور کنن هدف رو

اینکه‌تو و ادمین به این نتیجه رسیدی خب قابل حضم و طبیعی و قابل پیشبینی هست،

ولی سراسر باگ داره نتیجه

قیمت گلد حتما بره بالا تا ادمین هم انگیزه ای داشته باشه سرور ران‌کنه،

وگرنه مثل ۱۰ سرور قبل برخورد میکنه !

پست قبلی نشد ویرایش کنم، قسمت غارت تروپ دفاعی از ناتار‌ که به جای غارت ناتار ، نوشتم کاتا ناتار

• سلام عرض شد

در ابتدا باید عرض کرد که انتظار میره کسی این مبحث رو آغاز کنه که خودش سابقه بازی با مولتی نداشته باشه

سپس به بیان این حقیقت میپردازم که اوامری مانند کنفدراسی، غارت خودکار و شیردهی ناتار یکی از دلایل اصلی موفقیت مولتی بازی هست و تیکت دهی به یک شخص صرفا تاثیر آنچنانی نخواهد داشت ترجیحا باید به خود پلیر تیکت داده بشه

با اینحال اگر با چنین فرمانی قصد بازی کردن دارید تنها دو پیشنهاد براتون دارم

1- اشخاصی که به عنوان لیدر کاندید میشوند برای اکانت شخصی بازی نکرده و انتخاب لیدری هر ساید در یک رقابت سرعتی داخل سرور تست انجام بشه

2- اشخاصی که از لحاظ مالی حامی تیم هستند در مدیریت تیم و ساید نقشی نداشته باشند.

ارادت

• درود

اول از همه خدمت تمام عزیزانی که به بحث علاقه دارند و میخوان تراوین رو زیباتر بکنند عرض کنم این مطالبی که نوشتم جهت تکمیل شدن است و باید طی صحبت ها آن را نهایی کنیم و ادمین سرور زیبا رو ران کنه. اصلا چیزی و یا قانونی تایید و یا تصویب نشده و قرار نیست اجرا بشه. اینجا دور هم جمع شدیم و با نظرات میخوایم جمع بندی کلی کنیم.

مثلا مپ ۴۰۰×۴۰۰ که اخر خنده بود

مپ استاندارد 400x400 هست دیگه.

1- تعداد کدهایی که میگی رو نصف کن ۶۰ تا برای هر ساید کافیه بیشتر از اون پلیر نیست

1- ببین سرور دو ایکس قبلی 110 نفر داخل شمال شرق بازی میکردن. پس اگه بخوایم سایدی 60 تا بزاریم قطعا کم میاد و البته 150 تا برای یه سری سایدها اضافه میاد. این هم در نظر داشته باش تعداد بازیکن ها زیاد میشه.

2- احتمال اینکه کدها اضافه بشه و به 240 تا (یک کنفدراسیون کامل) برسه هست. من این رو به فال نیک میگیرم چرا که همیشه میگم برای پیشرفت قرار نیست از پله 1 بپری به پله 10. مثلا اینکه ثبت نام کدی بشه و حالا عددش 150 یا 240 باشه خودش پیشرفت حساب میشه چرا که از 720 اکانت به 240 یا 150 رسیدیم. با این اوصاف فکر میکنم مپ 400 تایی که استاندارد سایز نقشه هست مناسب باشه.

3- اینو نمیدونم

4- ببین باز من شخصا تا سرور قبل بات رو از نزدیک ندیده بودم ولی مطمئنا اگر یک انسان اکانت رو بکشه بالا به مراتب بسیار بهتر از بات است. شخصا موافق استفاده از بات نیستم ولی برام هم مهم نیست چه اتفاقی میفته. صد البته گرفتن جلوی این بات ها خیلی سخته چرا که میبینیم تو سرورهای خیلی قوی تر استفاده از بات هست.

- یه قانون جدا هم براش بذارید که یوسف کد هاشو نده به رفیقاش

- تروپ سازی ناتار فعال

- قیمت گلد حتما بره بالا تا ادمین هم انگیزه ای داشته باشه سرور ران‌کنه

هدف من چیز دیگه ای هست، این که کنار هم بتونیم سرورهای تراوین رو به جای مناسب تری تبدیل کنیم. قسمت های خوبی که توی صحبت هاش بود رو میزارم.

- حتما باید کدها طوری باشه که به ساید دیگه اگر داده شد بن شوند.

- تروپ سازی ناتار میتونه از گزینه های جذاب بازی باشه

- قیمت گلد هم بره بالا حتما نیازهای گرداننده ها رفع خواهد شد و از اونجایی که جمعیت بیشتر و قدیمی تری به سمت این سرورها میان براشون جذاب خواهد بود.

پی نوشت: اگر دوستان فکر میکنن با نفرت صحبت کنند و باعث تحقیر یکدیگر بشن اینجا پست نزارند. ما اینجا تلاش میکنیم سرور بعدی قدمی باشه در را برای سرور های جذاب، در آخر هم تمام نکات رو من جمع آوری میکنم و رای گیری میکنیم.

شادزی

ماورای باورهای ما،

ماورای بودن ها و نبودن های ما

آنجا دشتی‌ست...

فراتر از همه ی تصورات راست و چپ

تو را آنجا خواهم دید.

• 1- ببین سرور دو ایکس قبلی 110 نفر داخل شمال شرق بازی میکردن. پس اگه بخوایم سایدی 60 تا بزاریم قطعا کم میاد و البته 150 تا برای یه سری سایدها اضافه میاد. این هم در نظر داشته باش تعداد بازیکن ها زیاد میشه.

2- احتمال اینکه کدها اضافه بشه و به 240 تا (یک کنفدراسیون کامل) برسه هست. من این رو به فال نیک میگیرم چرا که همیشه میگم برای پیشرفت قرار نیست از پله 1 بپری به پله 10. مثلا اینکه ثبت نام کدی بشه و حالا عددش 150 یا 240 باشه خودش پیشرفت حساب میشه چرا که از 720 اکانت به 240 یا 150 رسیدیم. با این اوصاف فکر میکنم مپ 400 تایی که استاندارد سایز نقشه هست مناسب باشه.

3- اینو نمیدونم

4- ببین باز من شخصا تا سرور قبل بات رو از نزدیک ندیده بودم ولی مطمئنا اگر یک انسان اکانت رو بکشه بالا به مراتب بسیار بهتر از بات است. شخصا موافق استفاده از بات نیستم ولی برام هم مهم نیست چه اتفاقی میفته. صد البته گرفتن جلوی این بات ها خیلی سخته چرا که میبینیم تو سرورهای خیلی قوی تر استفاده از

- حتما باید کدها طوری باشه که به ساید دیگه اگر داده شد بن شوند.

سرور های قبل رو ملاک بگیریم مثلا ان دبل ۲۰ نفر بود اس ای ۱۴۰نفر ولی همین ۱۴۰ نفر ۳ نفر رو اکانت اصلی بازی میکردن و هرکی دو تا مولتی بالا میداد پس تعداد بازیکن مهم نیست میخوایم جلوی مولتی بازی رو بگیریم.

همینطور که قبلا گفته شد قانون اصولی اینه که هر شخص فقط و فقط برای منافع خود اکانت بازی کنهپس اگر اکانتی هم پلیر داشت ولی منابع میداد رید بشه باید بن بشه. این قانون اول

از طرفی حرف دیگم اینه که ای پی ها باید سفت و سخت کنترل بشه حتی اگر اصلا رید داده نشه ولی دف ساخت عالیه دمش گرم اما حتما این اکانت باید پلیر داشته باشه مولتی بسازی دف بکشی هم مشکل داره.قانون دوم

دو راه حل دارم برای اجرای این قوانین:

یک مولتی هانتر سخت گیر باشه و بن و پانیش و بازرسی های سنگین انجام بشه که شک دارم انجام بشه

(هر سرور قول میده اعلامیه میده سرور بدون مولتی اما دریغ از یک بن یا پانیش)

یا

دو اینکه از همون اول تعداد اکانتا کم بشه. وقتی ۱۰۰تا پلیر داشته باشی دیگه سر همون ۶۰تا اکانت کسی نمیتونه مولتی بکشه

البته مشکل اینجاست که لیدری که تیکت میگیره کیه؟ تا بتونه عادلانه به همه تیکت بده

و در اخر هیچ وقت تیکت بیشتر جواب منطقی نیست. چرا که باز هم همون مولتی بازی اتفاق میفته ولی فقط برای اشخاص خاص نزدیک به لیدر.

منی که پلیر رده دوم و سوم هستم فقط یه تیکت میدن

• اینکه پلیر رفته رفته افزایش‌پیدا میکنه قبول

ولی اول بیایم برادری رو ثابت کنیم ،

چجوری ؟

همون ۱۱۰ نفر بیان روی ۶۰تا اکانت بازی کنن و اکانت های تاپی بسازن ، قشنگ نیست؟

الان داریم از بالا به پایین میریم و هر سرور روز از نو روزی از نو !

یه بار بیایم از پایین یه بالا بریم !

پلیر زیاد میشه ، سروری بعدی تعداد کد هر ساید میشه ۸۰ ، ۱۰۰، ۱۲۰

تو که بازی‌کردی قدیم ، مگه غیر این بود ۵ ۶ نفری یه‌ اکانت میساختیم تایم بندی میکردیم هرکی یه ساعت مشخصی لیست غارت رو بزنه؟

بالا بریم پایین بیایم ، از نظر من ۲تا سرور اول باگ گیری باید انجام شه

مپ بازی ۴۰۰ استاندارد هست ولی دات کامم مپ ۲۰۰ ران میکنه ،

وقتی ۱۰ نفر فوتبالیست هست ،عقلانی نیست بریم فوتبال بازی کنیم ، فوتسال ۵ به ۵ بازی‌میکنیم،

اگر ۲۲تا شد میریم زمین بزرگ

از اونجایی که ببخشید ایرانی هستیم مخصوصم خودم همیشه دنبال راه دور زدن هستیم،

باید شدید ترین تدابیر برای آی پی ، ریجست ، پوش ، سیتری و ... در‌نظر گرفته شه

ایشاله که با اجبار بشه فرهنگسازی کرد

• سلام
    میترسم اگر مولتی بازی نباشه تعداد بازیکنا از اینیم ک هست کمتر باشه اخه تا اونجایی ک ما دیدیم ی سریا مولتی نداشته باشن اعتماد ب نفس رجیستر هم ندارن
    بهشون بگی موولتی نه هزار و یک دلیل میارن ک مولتی نیازه یا اگر نیاریم ساید دگ میاره
    پس ب مولتی بازی نپردازیم بهتره بنده در تمام ادوارر تراوین همیشه با یک اکانت رجیستر کردم (توان بازی رو چند اکانت رو ندارم ) ک اینهم دلیلش زمانه ک ندارم صرف کنم حتی رو ی اکانت
    گزینه بعدی اینجا باز همه از بات مینالند ولی ب داخل چند اکانت ک نگاه کنی میبینی ک بات آپ شده حداقل اینطور ب نظر میاد
    پس بحث مولتی و بات رو تعطیل کنید چون اونهایی هم ک نظرشون اینه ک مولتی نباشه بازم نیاز ببیننن مولتی میکشن
    وقتی مولتی بازی کردن و بدون لاست حتی ی گرزی همر کشیدن و افتخار کرددن ما اندازه حجم همرشون رو ناتار لاست میدادیم پس عمرا این افراد مولتی رو رها کنن حتی سرور فان و 100 ایکس (دیده شده مستندشم هست)
    موفق و پاینده باشید
    کوچیک شما احمد

• همینطور که قبلا گفته شد قانون اصولی اینه که هر شخص فقط و فقط برای منافع خود اکانت بازی کنهپس اگر اکانتی هم پلیر داشت ولی منابع میداد رید بشه باید بن بشه. این قانون اول

متین جان این خوبه ها ولی شدنی نیست ،

مثال میزنم

من خیلی ساله با افشین بازی میکنم،

اگر همچین سروری ران شه بدون مولتی ،

افشین مصری میاد ، من توتن یا رومن ،

افشین دف میسازه ، منم از کپش استفاده میکنم برای همر

پوش از سالیان سال وجود داشته ، برای بازی تیمی خیلی خوبه،

ولی وقتی آزاد باشه که فقط همون ۶۰تا اکانت باشن،

اگر تعداد اکانت طبق گفته مملی بیاد روی ۲۰۰ و قانون عدم پوش هر اکانت اجرا شه، نتیجش میشه دفاعی که هیچ همری ازش رد نمیشه ،

• شما که دات کام بازی میکنی وقتی پوش میکنیم مشکلی پیش میاد؟

پوش با بازار یا غارت به اندازه یک ساعت تولید روزانه اکانت قابل انتقال هست.

این انتظاری که داری میگی من برای ساخت همر فلان کپ رو میزنم این توقع ها تو اسپیدترا ایجاد شده که همر میلیونی باید ساخت. کی تو سرور های عادی ۶تا واندرزن میکشه هر کدوم ۶۰۰ک گرزی رو هر دهکده هم ۵۰۰ک دف ثابت داره اخ هم نمیگه؟

توقع رو باید بیاریم پایین.

این لینک درمورد قوانین پوش و نحوه پوش در سرورهای دات کام هست. کسی علاقه مند بود بخونه

Automatic Pushing Protection

• سلام

لطفاً تاپیک رو وارد فضای کل کل نکنید، جاش اینجا نیست

کلیت ات قضیه که حله

اما با توجه به اینکه ساید ها در چند سرور اخیر بین ۴۰ تا ۱۰۰ پلیر دارن و خیلی ازین پلیر ها هم مشترک روی یک اکانت بازی میکنن عدد ۱۵۰ اکانت برای هر ساید زیادن و عدد پیشنهاد ی من ۶۰ اکانت برای اولین سروری که قرار باشه با این فرمت برگزار بشه هست. حالا اگه بعداً پلیر ها بیشتر شدن تعداد اکانتا رو بالاتر ببرن.

در ثانی اسپیدترا پلیر گذری خیلی کم داره و اکثرا از طریق پلیرهای حاضر در سایت آشنا میشن با اسپید ترا ولی نهایت اینه که اجر پلبر گذری خواست ثبت نام کنه برای هر ساید ۵ تا تیکت اضافه بذارن.

افزایش لیمیت رو مخالفم چون علت منطقی نداره

مپ هم ۲۰۰ در ۲۰۰ باشه منجر به افزایش زد و خورد میشه.

• ببین من چندین ساله دارم توی این فروم دارم میگم جمع شه مولتی بازی ،

یجور‌گفتی انگار من ۷تا همر ماکس کشیدم روی یه اکانت ،

وقتی من کپ رفیقمو غارت میکنم ، همر من سنگین میشه، دفسازی اون ضعیف تر !

وقتی شما ۶۰تا اکانت داری ،

۶۰تا کپ داری

باید چیکار کرد؟

بحث مدیریت منابع و برنامه ریزی و پیش بینی وضعیت ساید های رقیب و نیاز ساید خودی میاد وسط

خب یه ساید میاد ۵۶تا اکانت رو هزینه ی ۴تا اکانت خوب میکنه،

یه ساید میاد روی ۶۰ تا اکانت هزینه میکنه

ساده تر‌بگم

یکی ۶۰تا‌اکانت دفاعی میسازه

یکی ۶۰تا اکانت هجومی

بکی ۶۰تا مصری میاد

یکی ۶۰تا توتن

اینجاست که به معنی واقعی باید برنامه ریزی کرد

در شرایط مختلف ، هر کدوم نتیجه مختلفی میگیرن،

وقتی شرایط برابر باشه و لیمیت تعداد ریجستر داشته باشیم، نیازی نیست قانون پوش بذاریم،

زمان‌کتیبه به داستان میخوریم واسه خزانه و جنگ و انبار‌ و ...

مگر اینکه ادمین بتونه ۲ مدل برنامه‌نویسیشو پیاده کنه

در‌مورد دات کام ، شرایط برای هر‌ کشور فرق داره ، ما رو بن میکردن ، ولی وقتی توی تیم عرب ها بازی میکردم خیلی راحت داشتم مولتی غارت میکردم بدون حتی یه تذکر ! چه برسه پانیش و بن!

اونقدرا ام‌گل و بل بل نیست اونور

چیزی که مشخصه اینه‌که در‌مورد اینجا داریم صحبت‌میکنیم و شرایطی که اینجا هست،

یه زمانی وقتی اندازه پلیر دات کام توی ایران پلیر داشتیم میتونستیم تقضای سرور دات‌کام داشته باشیم، ولی خب به نظرم شدنی‌نیست

• گفتم که مقدار پوش مشخص و قانون دار باشه نه اینکه اصلا پوشی وجود نداشته باشه.

من میتونم ۵۰تا مصری بسازم واسه تولید بیشتر ۵تا توتن ۵تا گول بسازم یکی برای همر واندر زن یکی برای خفت و دف فقط از مصریا پوش کنم. دوباره داستان قبلی پیش میاد. (منابع اکانت برای اکانت دیگری مصرف میشه)

پوش قانون مند یعنی

1- اکانتی کوچیکتر از دریافت کننده بود روزانه یک ساعت تولید اکانت

2-اگر اکانت فرستنده بزرگتر بود روزانه ۳ ساعت تولید اکانت.

3- رو کتیبه هم میشه مسیر زد. (تعداد کتیبه هم باید کمتر بشه از هر نوع ۴تا )

• داستان قبلی با ۶۰تا اکانت هیچ وقت اتفاق نمیفته

این قانون پوش وقتی قشنگ میشه که لیمیت ریجست نباشه ، بعد معمولا اکثرا میشن اکانت دفساز ، بعد هم اکانت توتن و رومنی که با منابع خودشون بالا اومدن و واندرزن ساختن ، یه همر ضعیف دارن که خطی روی واندر نمیندازه

تصمیمی باید گرفته شه که بالانس تروپ بهم نخوره

اگر قانون لیمیت پوش نباشه ، ساید یوسف هم حدتقل میتونه تیکت های اضافه رو کپ بکشه تزریق کنه به سایدش که حداقل میزان منابع موجود توی ساید ها اختلاف فاحشی نداشته باشن

نظر بعدیم هم بازی با ۳ نژاد هست ( تا پایان فرهنگ سازی )

• سلام به دوستان

در صورت امکان حذف بات و مولتی در مپ400*400 خواهشم اینه بات حذف بشه معضل اصلی بات هست که شاهد دف های عجیب رو واندر هستیم 60 تا اکانت اصلی زیر شاخه های الهی به امید تو یه شکل یه جور مصری که اگه رید نشن باز شاهد دف سنگین رو واندر هستیم طرف زحمت میکشه کلی خون دل میخوره خف نشه اخر سرور 4 لول اونم معلوم نیست بیاره پایین یا نه بارها اعلام شده قبل سرور بات نیست ای پی ها سخت گیرانه تر میشه ولی یواش یواش فراموش میشه قبل سرور همچین قول قرار هایی بوده رفاقت ها باعث از بین رفتن قول قرار ها میشه

در صورتی که قول قرار ها پابرجا باشه صحبت ها رو جدی تر برا حضور پیگیری کنیم

حذف لیمیت یا بالا بردن اون و اضافه شدن نژاد اسپارتان بازی با 6 نژاد

مشتی باش که اگه به صلیب هم کشیده شدی مسیح باشی نه مترسک مزرعه !!!

ALIFX&POYA

Sajad 33YED

MASOUD NOOB

REZA ROYAL

ASHKAN CAPTAIN

<3CAPITAN TEAM<3