نقد و بررسی سرور 5 ایکس راند 2 | آغاز 15 دی 1401 |

• آقا همش کل کل بوده و کری خونی.
    این یه پست رو صرف شوخی عرض میکنم.
    پیشاپیش از همه دوستای خوبم عذرخواهی می کنم.

دربی بود. دقیقه 80 استقلال 2 بر صفر جلو بود.
    یکی از طرفداران عزیز و فهیم استقلالی رفت قضای حاجت کنه. وقتی برگشت نمیدونست خودش..... یا تیمش..... .

جای خالی رو با کلمه نامناسب پر کنیم.

ارادتمند همه دوستان خوبم، محمد Patriot

___________________________________________________________________________________________________________________________________________

بزرگترین نابکاری آنست برای آنکه برترین باشیم، دست به ویرانگری چهره دیگران بزنیم.

بزرگترین نابکاری آنست برای آنکه برترین باشیم، دست به ویرانگری چهره دیگران بزنیم.

• تبریک به تیم رقیب

پلن خوبی بود، خدا قوت به پلنر و سازندگان همرها

مرتاض منحصر نوش جونتون

چرخش واستون بچرخه

به عنوان بازیکن بی طرف

این اتک هارو پلن نمیدونم بدون فیک یه کله همر لانچ کردن کتیبه بلند کردن

کم کاری ساید مدافع بوده که دف نریخته یا جابجا نکرده

حالا یا بچه ها دل به کار نمیدن و اتکو ندیدن یا دف ندارین

در هردو صورت انتظار بیشتری از ساید ان ای داشتم

• سلام پرهام جان خبر سلامتیت

از اونجایی که زیاد در جریان سرور نیستی دیشب سلاطین رفتن 5 ایکس بیارن روی 5 ایکس فعال 100 تا دونه کاتا زدن خزانه رو تخریب نکرده اگر ناراحت نمیشی من صبح اومدم برم دست به آب دیدم تاپ دفه نامه دادم دیدن روش اتک هست جابجا کردیم آوردیم شمال شرق وسط جابجایی ها دیدیم چقدر جالب تصادفی هیرو داره از جنوب شرق میاد کاتا از شمال غرب پرامون ریخت که شماها که با هم متا نیستید بعد قرار بود کاری به جنوب غرب نداشته باشید عزیزم که شما باشی فعلا 5 ایکس رو آوردیم اینور تا امروز بیان ببرن بعد از خواب که بیدار شدیم دیدیم باز اومدن دیستروی کنن کپش رو زنگ زدیم گفتیم مبادا دف بریزید تصادفا دف ریختن یه مقدار دیوار شدن کاتاهای اکانت کلت

یه کپ مولتی هم از شمال شرق کراپ شد کاتاها خود سر رفتن 12 تا کپ از شمال غرب رو آوردن پایین با کاتای خالی گفتیم ما که همر نداریم با کاتا خالی بزنیم پوینت هیروی دف سازهاتون بره بالا با نهایت شرمندگی اونا هم لینک سبز برگشت

از نظر شما که قرار بود ببینیم بعد کتیبه سرور بالانس میشه تصمیم بگیریم چیکار کنیم من حس میکنم آن بالانسه ما هم که رفاقت قدیمی داریم داداشم با هم نون و نمک خوردیم ما هم مثل خانواده خودتون بدونید یا بریم سه تایی جنوب غرب رو بزنیم یا چهار تایی کلا بریم ناتار بزنیم اگر هم آنبالانسی کتیبه ها اذیت میکنه بگو اون تک جنگ کوچیکم خالی کنم تک هیرو بزنی مبادا شرمنده شیم مثل دیشب

یا حق

سلام مانی جان

داداش سرور پیش بهم زنگ زدی گفتی من داداش بزرگترم

همینم هست خودتم میدونی که هر جوری در توانم باشه نشون میدم که همین شکلیه

من قشنگ ترین سرورم تو شمال شرق در کنار تو بازی کردم و بعدم مجدد تو سرور نرمال اسپید ترا سیاست داشتیم ، سرور پیش هم خیلی خوشحال شدم شنیدم تو جنوب شرق بازی می‌کنی

اقا ما یه مدت دور از تراوین شدیم

برگشتیم جنوب غرب ثبت نام زدیم

با خودمون گفتیم اینا رفیقامونن

زیرمون که کشیدن هیچ ، دیدیم عرضه هیچ کاریم ندارن هیچ ، همچنان هم خودشون رو خادم به ساید میدونن

امروز صبح هم یک اتک سنگین رو اکانت Green

گذاشتن که ما حدود ۲ کیلو دفامون لاست خورد

حالا مسئله ای نیست این بارم ما ندید میگیریم

اما در مورد وضعیت سیاسی سرور

بله ۲ ساید جنوب شرق و شمال شرق نه در حالت نپ

بلکه در حالت پرچم به سر میبرن

تو عزیز دل منی و من اصلا دوست ندارم کدورتی بین ما بخواد شکل بگیره

ولی در کنار این موضوع از حق نگذریم که تو شمال غرب و تو جنوب شرق پلیر نشسته

حداقل تو شمال غرب اسامی وجود دارند

که مشغول اجرای تیم ورک هستند

این وضعیت آنبالانسی که میگی به خاطر این نیست که ۲ ساید ضربدر دیگه هی میان میگن سرور فانه؟

شما دستور بده بگو ببازین ما ببازیم

داداش یه جمع غارت یه جمع پاپ

واقعا اونجوری نیست

الان که با جنوب غرب تعامل کتیبه هم دارید

قبول کن که ما هم داریم زحمت می‌کشیم

و بعد از سالها با مهدی دوباره هم بازی شدیم

مسئله برد و باخت نیست

حتی اگر پرچم با جنوب شرق منجر به باختمونم میشد این مسئله دلی انجام شده

وقتی حرف از دل میزنم خودت میدونی دل من چه جوریه ، حرفی که میزنم چه جوریه

شخص مانی پارتیزان هم از خانواده من هست

ولی فقط از اونطرف مانی پارتیزان این قابلیت رو داره

بقیه دوستان اونطرف سلام مارو علیک نگفتن

و قطعا تا زمانی که دست پیشوای جدید جهانیان

استاد کوچک تراوین ، ادریس کبیر رو نبوسند

از خانواده ما نخواهند بود

پ.ن: از کی تاحالا تیم مارو تهدید میکنید برای سرور بعدی؟ ۲ ایکسه؟

به نظرم تاپیک بالا رفت بیاین ببینیم چقدر خراج باید بگیریم ازتون

مادامي كه عقل خاموش است..... ؤؤ ......خشونت حرف آخر رو مي زند

.......................W.Ss Alone........................

• به عنوان بازیکن بی طرف

.

.

.

در هردو صورت انتظار بیشتری از ساید ان ای داشتم

بازیکن بیطرف؟ بعدش اخرش میگی *در هر صورت*

معنی جدیدی از بیطرفی رو نشونمون دادی

تشکر میکنم از مانی و تیم لیدری برای وقتی که تو این سرور میزارند و البته ساید ما بدون برنامه خاصی به صورت تفریحی به بازی اضافه شد و به صورت فان هم ادامه میدیم

امیدوارم یکم لولتون بیاد بالا که توی 2x فروردین زیرش نزایید😘😘

بی طرف کی بودی لعنتی

• اتحادم‌ مشخصه و به کسی اتکی ندادم و وارد هیچ متایی نشدم دیگه فقط میخواسته بیام استشهاد محلی جمع کنم که شما باور کنی :)

از روی بیکاری دارم پلی میدم اگه یک درصد این گنده صحبت کردناتون رو تبدیل به عمل میکردین الان وضعتون این نبود

خوبه اتکی ندادم باز اینجوری میگی اگه خدایی نکرده یه اتکم من میدادم دیگه اینجارو به اتیش میکشیدین

در مورد دو ایکس هم فعلا بچه های قبلی رو که طی سزارین چندقلو زاییدین رو جمع کنید دو ایکس بعدی طلبتون. هرکی پرسید ما میگیم شما بزنید

موفق باشید

• به قول الناز وکینگ ام ام ای(بچه های تیم )بخودمون مربوط

دوستان تا الان نمیخاستم براتون پست تحلیلی بزارم اما این دفعه میخام یه چیزی براتون تحلیل کنم

کتیبه ی مرتاض منحصر تو همچین سروری ۳۰ درصد کارایی بیشتری ندارد براساس حجم تولید گندم میزان مولتی های استفاده شده برای اکانت های خاص تاثیر انچنانی ای این کتبه در روند بازی نداردولی ما چون جزو کتیبه های منحصر سایدمون بود باید این کتیبه را بر میداشتیم واین کتیبه از اونجایی ک هیچ نقشی در پلن های ان ای نداشت

بهترین کاراییش این بود ک چند همر روش دیوار بشن.

پ ن. تبریک به اتک های زیباتون به مدافع و مهاجم تبریک میگم

تموم شد خیلی تاثیر گذار بود

امضا

امامتون مجی سامورایی

• سلام بر امضا کننده بی هویت

دوست عزیز ممنون بابت توضیحات کاربردی و توجیه کردن دوستان ما ، من صبح دارم بهشون میگم اشتباه بوده و هدفشون از زدن یونیک سایدشون دیوار شدن چند همر بوده و اصلا به این کتیبه نیاز ندارن ،

فقط نفهمیدیم قرار دادن همر گول و کاتا جلوی همر هم‌ جزء اهداف سایدتون بوده؟

فقط جسارتا خدایی نکرده اگر کتیبه جنگ کوچیک رو بزنن ازتون ، به پلیر های ساید میگید سرعت ساخت نیرو ها ۵ برابره پس اصلا نیاز به جنگ اموز نداریم؟

یا چشمان رو بزنن میگید به جای قوی شدن اسکات ها سرعت ساختشون ۵ایکس هست بیشتر میسازیم (کمیت جای کیفیت رو میگیره)

خلاصه دمتون گرم که همه ی اتفاقای سرور به سود شماست

راستی

امضا معمولا هویت و اعتبار آدم رو نشون میده ها ، قبل از امضا زدن هویتت رو مشخص کن

• داداش والا ما سرور دو ایکس هم مرتاض یونیک و جنگ یونیک تونو زدیم توتالتون گفتن کاربردی نداره :D

هدف هم بیشتر کشتن دفاع بود که هم دفاع خوبی کشتیم هم یه همر که با توجه به دف این سرور میشد واندرزنش کرد تروپش صفر شد

میگم خوب اگه این کتیبه ها براتون کاربردری نیست بزارین رو ناتار باشه قشنگتره که

درضمن اون همر هلیکوپتر هم کپ اکانت مملی بود که چیف شد

• فقط نفهمیدیم قرار دادن همر گول و کاتا جلوی همر هم‌ جزء اهداف سایدتون بوده؟

درود عزیزان هر 4 ساید

اول تبریک بگم به هر دو ساید شمال غرب و جنوب شرق بابت موفقیت شون، بهرحال سایدی که نزنه میخوره؛

در ادامه چون برای باره دوم اسم اون همر اومد وسط و دیگه داره برداشتِ اشتباه (همر گذاشتن جلوی همر بعنوان دف) ازش میشه لازم دونستم این قسمت رو گردن بگیرم و شفاف سازی کنم...

اون همر قسمت اعظمی از واندر زنی بود که بنده قرار بود در کنار یه مقدار دف به ساید تحویل بدم، که دو شب پیش بنا به دلایلی با هماهنگی تیم لیدری پارک شد روی کتیبه مرتاض منحصر، که شاید نباید میشد!
    پیشنهادش هم با خودم بود، چون همیشه فکر میکردم مرتاض یونیک به دلیل اهمیتِ اندگیمی و امتیاز گندم خوری که داره، براش بیشترین دف و حفاظت رو در نظر میگیرن یا لااقل تا الان که تو تراوین اینطور دیده بودم...
    ولی خب بگذریم

بهرحال اون همری که پرید فقط برای ایمن ماندن و برداشتنِ باره گندم خور از اکانت همر ساز اونجا پارک شده بود، نه دفاع!
    هیچکس کاتا جلوی همر برای دفاع نمیذاره، خیلی مشکلِ دف باشه همون شمشیر و شوالیه کفایت میکنه پس برداشتِ اشتباه نشه

پ ن: قطعا دوستان تمام تلاش خودشون رو برای حفظ کتیبه انجام دادن و امیدواریم با درایت تیم لیدریِ ساید، خساراتِ اخیر جبران و پلن های خوبی رد در ادامه سرور شاهد باشیم.

NE Soldier

• درود بر دوستان خوبم.
    من بازم اومدم.
    این وقت صبح؟؟؟!!!!
    یعنی چه خبره آخه؟

یه قطار عدد 2 بندازی پشت بند هم رعد بفرستی واسه خفت. بعدش حتی یکیشم برنگرده، من بودم سکته خفیف رو حداقل زده بودم؟
    شما شاخ عزیز NE رو نمیدونم. یه دوست خوبی 22222 رعد گذاشته بغل دست هیروش فرستاده مهمونی.
    آقای عزیز، برادر من یه ضرب المثل قدیمی هست که میگه:

دستی رو که نمیتونی بشکنی، بوسش کن.

یه بابای دیگه ای اومده توی یه خونه ای اینسرت شده.

آقا نکن اینکارو. با روح و روانمون بازی نکن برادر من. خوبیت نداره.آخه توی یه خونه ای اتک میدی،اینسرت بشی؟؟؟؟؟ خدایا ذبحم کن راحت شم.

وقتی حریف بچه ها نمیشی تسلیم شو داداش. حالا چه اصراریه.

ناگفته نماند، این وقت صبح قضای حاجت بود بیدار شدم. نمیدونستم خودم بودم، شمال بوده، نوب بوده.

راستی دیوارشدن، جز متا محسوب میشه؟
    اینسرت شدن یه خونه ای چی؟

آقا من با اجازتون برم بخوابم. شاید شما خفت خوبی تونستین انجام بدین.

هلاکتونم.

همینجا از همین فروم، من، محمد patriot همه ی NE رو گردن میگیرم. اصلاً رانده شدن آدم و حوا از بهشت، حمله آگامنون به تروی، جنگ جهانی اول و دوم.

همه ایناروگردن میگیرم. خوبه؟؟؟؟؟؟؟؟

آخه توی شمال هیچکی گردن نمیگیره. گفتم یه گوشه کارو کمک بدم.

پ.ن1: الان هیچکی نیست، صبح همه میان میگن فان بازی کردیم. اصلاً ما نبودیم. اصن این رعدا خودشون سرخود اتک زدن باگ سرور بوده و این حرفا.
    پ.ن2: داداش گلم توی یه خونه ای اینسرت شدی؟؟؟؟؟ اونم فقط با 500تا مزودر؟؟؟؟؟
    پ.ن3: شما فان بازی میکنید، اینجوری به درو دیوار میزنی، اگه واسه برد میومدی،چطوری به در و دیوار میزدی داداش؟؟؟؟
    پ.ن4: دم پرهام اونا گرم. اولین نفریه که دیدم مرد و مردونه اومد و گفت . بازم معرفتت پرهامشون. خدائیش انگار هرکی پرهامه، گله. پرهام ما که یه دونه است.

پ.ن5: عرفان داش همشون تا چند روز پیداشون نمیشه.خخخخ

___________________________________________________________________________________________________________________________________________

• سلام حاجی

این کار دست من بود

حوصلم سر رفته بود اکانت بنده خدا رو کوبیدم دیوار

هههههه

موندم صبح جوابش رو چی بدم

رعد هم رعد های قدیم

22کی رعد 30کی پیاده رو کلین نکرد

هههههه

ممد توشی

• سلام

ما که هنوز نزدیم :دی

از لحاظ نظامی ما فقط به عنوان اسکاتر ساپورت کردیم تا به اینجا و بیشتر بمب های ترکیده داخل سرور از اکانت بمب بوده :)

خوشحال شدم بازی میکنی پرهام جان.

شما میتونستی کاتا رو داخل واحه مرتاض پارک کنی یا دوستی که داخل مرتاض لوگین داشت براتون اینکارو انجام بده ولی دریغ

سرور 2ایکس قبل هم مرتاض به همین صورت رفت نمیدونم دوستان طبق عادات قدیمی چرا بیشتر دفاعی که داخل مرتاض پارک میکنند پیاده نظام هست؟

تولیدی نگهبان خاکستر یک ساعت در سرعت 5 ایکس 98 و ارابه ریشف 41 هست

با توجه به نصف شدن گندمخور توسط مرتاض با پارک نگهبان خاکستر به عنوان دفاع ثابت شما در ساعت 49 گندمخور

و با پارک ارابه ریشف به عنوان دفاع ثابت 61.5 منبع سود میکنید! کدوم به صرفه تره؟

پ.ن: محمد توشی دیدی یونیکتونو همون مدلی زدیممممم 😂😂

گهی پشت به زین و گهی زین به پشت

ارادت

• سلام خدمت همگی دوستان

اکانت گرین بنا یه دلایل شخصی رو حذف بود

و همین الان حذف شد

با تشکر از اونایی که بنده رو تحمل کردند

مادامي كه عقل خاموش است..... ؤؤ ......خشونت حرف آخر رو مي زند

.......................W.Ss Alone........................