نقد و بررسی سرور 5 ایکس راند 2 | آغاز 15 دی 1401 |

• سوخت موشکتون رسید

پ ن : ما توی اسکریپت پلیر نشدیم واقعا این حجم از تقلب قابل قبول نیست برای سرور فان)( ما برای وقتمون ارزش قائلیم)

پ ن: واقعاروز هشتم بازی من تو اسپیدترا بود خوشگذشت

پ ن:یوگی عزیز و دوستان هروقت خواستیدبیاین سرور های بین المللی بگید بهتون تیکت بدم

• سلام

امروز صبح زود بچه های شمال شرق اومدن عیادت

سواره ها = 22 ک

بعد نوبت ما شد که لطفشونو بی جواب نزاریم :)

پ.ن: مانی این واندرزن بود چرا رمر ساختی

• سلام تبریک میگم بابت زدن جنگ آموز و همر لول

باز هم تبریک میگم بابت خفت خوب دارید بازی میکنید یه سرور فان رو عملا دارید دو به یک میزنید

سر توافقتون هم که با جنوب غرب نموندید امیدوارم واندر این سرور صد کنید سرور دو ایکس با هیچ تیم واندر صد نکرده ای بازی نکنیم

مهدی کلت داداش با اتحاد اصلی شمال شرق آی پی داری فکر کنم ما رو اکانتهاتون اومدیم عذرخواهی میکنم

دیگه هر کاری که میشد خدا رو شکر کردید سرور های بعدی غر نزنید فروم یه خوبی داره از بین نمیره راحت میشه بهش استناد کرد

یا حق

پ.ن. ایلیا جان رو اکانت سه دهکده ای رفتی تودیوار لینک اونم بزار آفرین

• مهدی کلت داداش با اتحاد اصلی شمال شرق آی پی داری فکر کنم ما رو اکانتهاتون اومدیم عذرخواهی میکنم

بهونه ها شروع شد بازم

دلیلشو خودمم نمیدونم شایدم حرف شما درست باشه رمز یکی از اکانتایه مارو دارین ایپی عنکبوتی خورده

• دو به یک و فان چیه چیه مانی داداش شوخی نکن ساعت 5 صبح میاید خفت یساعت بعد خودتون خفت میشید شمارو خدا زده

ولی بیا پیشنهاد اون سرورتو بهت بک بدم :دی شما برید با جنوب غرب متا کنید

تبریک تبریک. اولین دفاع موفق شمال شرق. خداوکیلی تبریک :)

یکی معنی فیدر دفسازو آموزش بده. اگه فیدره که تروپ نداره اگه دفسازه که آنویله.

چون الان یه دهکده فیدر دفساز داریم رنک هجومیش زیر 15 سروره!

اگه اصطبل سطح 20 داره تروپم داره ولی بهش میگید فیدر که یعنی رو باته :)

• اوووه

چه حوصله ای داری ایلیا

این دهکده طفلکی تا الان ۴۷۶۳ تا سرباز پیاده ساخته و شما روی دهکده ای که تا الان ۴۷۶۳ تا پیاده ساخته دیوار شدین

حالا هر چی دوست داری اسمش رو بزار 😊

باشه این همر مام کاری نکرد محسن جان 3 تا کتیبه کلین کرد 6 تا دهکده دیگه از فیدرا رنک 1 مدافعین پروند. مبارکه :)

• "ما نزدیک بود همه فیدرامون صفر بشه با یه دمپایی

اما بجاش فقط ۶ تا فیدرمون صفر شد و موفق شدیم هفتمی رو نگه داریم"

داداش من کپشم فیدر حساب کردما پاپش دیروز اومد رو 67 😂😂

• ببخشید ایلیا جان هماهنگ نکردید چکمه کوچیک لازم دارید دفاعی اونجا بود

داداشمون حسین فستر دیوار شد

مانی جان عزیز دلم ارادت

داداش شما که رفیق مایی بیا واسطه شو

این بچه هات گزارش مارو به مدیر می کنن

خیلیم آدم های سرد و گرم چشیده ای هستند

ماشالله انواع لفظارو شناسایی می‌کنند

و همراه با پا ورقی خدمت مدیریت ارسال می کنن

من حوصله حبس‌ ندارم

پ.ن: دیگه چه خبر؟

جنوب غرب نمیبنده باهاتون یا چی؟

مادامي كه عقل خاموش است..... ؤؤ ......خشونت حرف آخر رو مي زند

.......................W.Ss Alone........................

• سلام پرهام جان خبر سلامتیت

از اونجایی که زیاد در جریان سرور نیستی دیشب سلاطین رفتن 5 ایکس بیارن روی 5 ایکس فعال 100 تا دونه کاتا زدن خزانه رو تخریب نکرده اگر ناراحت نمیشی من صبح اومدم برم دست به آب دیدم تاپ دفه نامه دادم دیدن روش اتک هست جابجا کردیم آوردیم شمال شرق وسط جابجایی ها دیدیم چقدر جالب تصادفی هیرو داره از جنوب شرق میاد کاتا از شمال غرب پرامون ریخت که شماها که با هم متا نیستید بعد قرار بود کاری به جنوب غرب نداشته باشید عزیزم که شما باشی فعلا 5 ایکس رو آوردیم اینور تا امروز بیان ببرن بعد از خواب که بیدار شدیم دیدیم باز اومدن دیستروی کنن کپش رو زنگ زدیم گفتیم مبادا دف بریزید تصادفا دف ریختن یه مقدار دیوار شدن کاتاهای اکانت کلت

یه کپ مولتی هم از شمال شرق کراپ شد کاتاها خود سر رفتن 12 تا کپ از شمال غرب رو آوردن پایین با کاتای خالی گفتیم ما که همر نداریم با کاتا خالی بزنیم پوینت هیروی دف سازهاتون بره بالا با نهایت شرمندگی اونا هم لینک سبز برگشت

از نظر شما که قرار بود ببینیم بعد کتیبه سرور بالانس میشه تصمیم بگیریم چیکار کنیم من حس میکنم آن بالانسه ما هم که رفاقت قدیمی داریم داداشم با هم نون و نمک خوردیم ما هم مثل خانواده خودتون بدونید یا بریم سه تایی جنوب غرب رو بزنیم یا چهار تایی کلا بریم ناتار بزنیم اگر هم آنبالانسی کتیبه ها اذیت میکنه بگو اون تک جنگ کوچیکم خالی کنم تک هیرو بزنی مبادا شرمنده شیم مثل دیشب

یا حق

• اگر ناراحت نمیشی من صبح اومدم برم دست به آب دیدم تاپ دفه نامه دادم دیدن روش اتک هست جابجا کردیم آوردیم شمال شرق وسط جابجایی ها دیدیم چقدر جالب تصادفی هیرو داره از جنوب شرق میاد کاتا از شمال غرب پرامون ریخت که شماها که با هم متا نیستید بعد قرار بود کاری به جنوب غرب نداشته باشید

مانی جان من سریال میدیدم اومدم دیدم این بنده خدا رفته تو تاپ مدافعین هیرو زدم با خزانه 19 ارور بده هیرومو کشت ناکس :))

دیوار فستر سیو معماری لاک 12 کپ لینک سبز

در کل شب خوبی داشتید بنظرم

GL

• مانی جان من سریال میدیدم اومدم دیدم این بنده خدا رفته تو تاپ مدافعین هیرو زدم با خزانه 19 ارور بده هیرومو کشت ناکس :))

دیوار فستر سیو معماری لاک 12 کپ لینک سبز

در کل شب خوبی داشتید بنظرم

GL

سروری که نتیجه اش معلومه شب خوب یا بد نداره ایلیا جان

دو تا ساید مزد فشاری که اوایل سرور به خودشون آوردن رو میگیرن

ما هم مجازات بی برنامگیمون رو

ولی آقا عرفان فرمودند با بات نمیخوان بازی کنند ما هم جسارت کردیم گفتیم دف کنند که شرمنده شدیم منتظریم هر اکانتی دیوار شد حذف کنیم بریم برای 2 ایکس

• سروری که نتیجه اش معلومه شب خوب یا بد نداره ایلیا جان

دو تا ساید مزد فشاری که اوایل سرور به خودشون آوردن رو میگیرن

ما هم مجازات بی برنامگیمون رو

ولی آقا عرفان فرمودند با بات نمیخوان بازی کنند ما هم جسارت کردیم گفتیم دف کنند که شرمنده شدیم منتظریم هر اکانتی دیوار شد حذف کنیم بریم برای 2 ایکس

بازی 90 دقیقست مانی. ایران انگلیسو شما ندیدی مردم علی رغم باخت با دوتا گل خوشحال شدن؟

ما فشاری نیاوردیم ب بسم الله با دو اکانت اومدیم

سایدی که کتیبه هاشو کامل جمع میکنه اکانت هولدر داره واندرزن میسازه وقت میکنه تو ساید دیگه اکانت بسازه بی برنامه نیست.

شما که نقص ندارین برقرارین ترس ندارین چرا در فرارین؟

راست میگه داداش میشینیم تارگتارو نگاه میکنیم با تاس میزنیم ?(

تا دقیقه 90 که همه بلدن بدوئن سخت اینه بدوئی بیشتر از ظرفیتت

• درود بر دوستان خوبم.
    من اومدم.

کسی از دوستان نیست؟
    الو؟
    الووووووووووووو؟
    مرتاض یونک رو زمین افتاده واسه کیه؟
    صاحب نداره؟
    زشته بخدا؟
    خوبیت نداره ها.
    از طرف بچه های گروهمون سعی میکنم که سرور بعدی نیایم، تا دوستانی که فان باز هستن، شاخ سرور بشن.

خدائیش فروم هم یه طرفه شده.

یه طرف میاد عکس و پلن و چیف و کتیبه میذاره.
    یه طرف هم میاد تبلیغ واکسن برکت میکنه.

کوو برکت نیاد تو فروم صلوااااااااااااااااااااااااااااااااات.
    این وقت صبح مارو از دعای خیرتون محروم نکنید.

بچه ها کسی نیاد تو فروم چندتا عکس الکی بذاره بگه مرتاض یونیک زدیما.این مرتاض یونیک خودش روی زمین بوده. صاحبم نداشته.

من نمیگم. شما هم نگید. بخاطر شاخای NEEEEEEEEEE.

آب قند گوشه فروم هست.

پ.ن1: پرهام، ستونی بخدا ستوننننن.
    پ.ن2: عرفان یه دونه ای. خدا ادی رو ازت بگیره.
    پ.ن3: ادی واسه لیسانس خودم نوکرتم.
    پ.ن4: جون جدتون انقد پشت بند هم پیام نذارین تو گروه، نمیرسم همه رو بخونم. فحشتون میدم بجاش.گفته باشم.

پ.ن5: ادی نخند ..........بزنت.

ارادتمند همه دوستان خوبم، محمد Patriot

___________________________________________________________________________________________________________________________________________

بزرگترین نابکاری آنست برای آنکه برترین باشیم، دست به ویرانگری چهره دیگران بزنیم.

ارادتمند همه دوستان خوبم، محمد Patriot

بزرگترین نابکاری آنست برای آنکه برترین باشیم، دست به ویرانگری چهره دیگران بزنیم.

• سلام و صبح بخیر خدمت همه دوستان

ما گفتیم حالا که بچه های شمال شرق قراره حذف کنن قبل اینکه حذف بشن یه یادگاری ازشون داشته باشیم و رفتیم مرتاض یونیکشونو اوردیم

اون وسط یه همر گول هم پارک بود رو مرتاض که پر پر شد

پ.ن : اگه بلد نیستید پلن برید رمزارو بدید قبل حذف یه پلن رو خودمون لانچ کنم حوصلمون سر رفت بابا :/