نقد و بررسی سرور 5 ایکس راند 2 | آغاز 15 دی 1401 |

• مذاکره نکردیم داداش داشتیم از بغل هم رد میشدیدم دیدیم چه جالب از یک خانواده ایم مثل شما دی

خب حله یه جنگاموز بدین به اعضای خانواده دمتون گرم ;)

• آیا بهتر نیست تو بعنوان عضو کوچیک خانواده بغلی سرت تو سفره خانواده خودت باشه گلم ؟

شایدم باهاشون اومدید جنوب شرق سوغاتی بردیم براشون

مانی جان اعضای خانواده شما اگه حرف تو دهن کسی نزارند ما سفره خودمونو سفت چسبیدیم داریم نون میدیم

تشریف بیار مهمون نوازیم

• سلام به دوستان

خسته نباشید به همه عزیزان {جز اونی که اخرین سرور ای ار دم سوزش کردیم امد چیزی که لایق خودش طایفه اش بود زد حالا دم از ادب گویش زیبا مکنه:D:D:D ) در صورت امکان از وضعیت شرایط سرور کتیبه ها ما که بیرون هستیم در جریان قرار بدین ممنونم. <3<3<3

پ . ن : میگم مخاطب خاص هیچ سایدی گردن نمیگرفت تو تیم پوکیدتون :D:D:D:D جدیدا سایدم محبوب ساید محبوب میکنی برا هر کی ریویجی وس ما هم ریویجی :D:D:D:D

مشتی باش که اگه به صلیب هم کشیده شدی مسیح باشی نه مترسک مزرعه !!!

ALIFX&POYA

Sajad 33YED

MASOUD NOOB

REZA ROYAL

ASHKAN CAPTAIN

<3CAPITAN TEAM<3

• خودکار پرهام هست! شماررو بنویس

به بغلیت بگو به عقبیش بگه به بغلیش بگو به جلوییش بگه!

تو دهن کسی حرف نزارید ما با احدی صحبت نکردیم.

پ.ن: مذاکرات شما با ش.ش مبارک!

انتظاری نداشتم جز این حرف .

حرف شما کاملا درسته ، خلاصه تو هرخانواده ازین مشکلات هم پیش میاد .

حالا یا ادی شوخی کرد بام که گفت با اس ای صحبت کرده یا شما داشتی با ادی شوخی میکردی ...

در هر صورت این بحث به نظرم تموم شدست .

چیزی که عیان است چه حاجت به بیان است !

ایشالا موفق و موید باشید در این سرور

یا حق

یوسف

• انتظاری نداشتم جز این حرف .

حرف شما کاملا درسته ، خلاصه تو هرخانواده ازین مشکلات هم پیش میاد .

حالا یا ادی شوخی کرد بام که گفت با اس ای صحبت کرده یا شما داشتی با ادی شوخی میکردی ...

چه حاجت به بیان واقعا؟ مگه سرور اوله از اسدبلیو کتیبه میره؟

با ما کاری داشتی همینجا نوشتیم! حالا تو ذهنت قراردارد فرضی بساز

عزیز. ساید شما لیدر داره حرفی باشه میزنه

• چه حاجت به بیان واقعا؟ مگه سرور اوله از اسدبلیو کتیبه میره؟

با ما کاری داشتی همینجا نوشتیم! حالا تو ذهنت قراردارد فرضی بساز

ایلیا جان مسئولیت توافقات صورت گرفته با یوسف بوده

توافقاتی صورت گرفته MM هایی زده شده

ابتدای بازی من وقتی سوال کردم گفتن ادریس توتال شمال شرق هست

من به عنوان یه سرباز و پلیر ساده از جنوب غرب وقتی حرفی میزنم بچه ها انقدر قبولم دارن که میگن چشم و برعکس ،هر اتفاقی از ساید ما رقم بخوره شک نکنید نظر من پشتش بوده و با بچه ها به اتفاق نظر رسیدیم

باشما مذاکره ای نداشتیم اما ادریس مهر تاییدی بر توافق صورت گرفته بین دو ساید غربی هست زمانی ک از ما کتیبه ای زده شد من به ادریس گفتم،و ادریس گفت خبر ندارم این یعنی به توتال خودشون احترام نزاشتن حالا این مسأله به من مربوط نمیشه که تو سایدشون چه خبره و چیکار میکنن

تو این چند سالی که بازی میکنم احدی بازی کثیف از من ندیده

ما بازی میکنیم که لذت ببریم نه اینکه به هر طریقی ببریم

پلیر های جدید به بازی اضافه کردیم و واقعا دارم لذت میبرم از اتحاد و همبستگی بین بازی کن های سایدم

ایلیا جان اون مرتاض که بردی زیاد برای ما کارایی نداشت چون تولید گندم تو 5ایکس به قدری بالاس که کلا به مرتاض نیازی نیست همون دوتا ک بردیم کافیه واسمون مرتاض نوش جان

من روی صحبتم در مورد جنگ آموز بود حالا اتفاقی که افتاده و فقط ذات زیبای دوستان رو نمایان می‌کنه

در آخر ممنون از همه ی کسانی که جذابیت بازی رو بیشتر میکنن

از همه ی بچه های سایدم تشکر میکنم که با این انگیزه دارن بازی میکنن لذت میبرم از بازی کردنشون تو تیم ما فقط چند تا پیشکسوت هست و الباقی بازی رو تازه دارن یاد میگیرن این تیم تیم برندس از نظر من

کوچیک همشونم

ما دیگه فعلا تصمیم داریم بجای دلقک بازی تو فروم بیشتر وقتمون رو صرف پیشرفت و بازی کنیم

پاینده باد جنوب غرب با اصالت

• باشما مذاکره ای نداشتیم اما ادریس مهر تاییدی بر توافق صورت گرفته بین دو ساید غربی هست زمانی ک از ما کتیبه ای زده شد من به ادریس گفتم،و ادریس گفت خبر ندارم این یعنی به توتال خودشون احترام نزاشتن حالا این مسأله به من مربوط نمیشه که تو سایدشون چه خبره و چیکار میکنن

عالی و مفید.

صرفا دوتا فکت میگم برای نپ های بعدی ...

بلاخره یکی باید کتیبه رو میزد! اگر شما بجای انبار و چکمه بر اساس الویت همر میزدید هردو جنگاموز الان در اختیارتون بود!

ادریس چون نقش تو بنمود راست خود شکن ادریس شکستن خطاست

ما مایل به نپ 5 روزه با شما هستیم تا اگر بازی میکنید بتونید ریکاوری کنید بیاید بالا

موفق باشید

• خودشم به خودش میگه نوب. میشه گفت روی این مسئله باهم توافق داریم. ولی اینو مطمعنم (مطمئن) تو حتما روی سوادت باید کار کنی. هم فارسی هم بازی

تو چقدر خزی. واقعا بوی سبزی پلو ماهی میدی. کاملا از تمام شواهد مشخصه.

رصد*

• ببخشید این موقع شب مزاحم شدم

یک مشکلی خورده خواستم مطرح کنم

مهاجم رو من اتک گذاشته ولی غیب شد یک دفعه ادمین لطفا مشکل رو برطرف کنن 🤪

سوال دیگه هم از مملی داشتم شما که تشخیص میدی اتک فیکه چنج کپ میکنی اینجا چیشد یکدفعه 🤣🤣🤣

برده کشوووون

عرفان طلایییی

• سلام حاجی

اون بنده خدا اصلا نبودش

شوخی من با اون بود

ولی دست خوش اش رو با جاش زدین پسندم بود

ممد توشی

• عرفان جاان عرفان جااان

نزن این بنده خداها رو یا نیستن یا واسه فان اومدن یا واسه تست اومدن یا ...

اصن تو ان ای گردن گیرا بد خرابه🙂

مثه اون همری که پرید از تنسر و دنباله مقصر میگشتن اخرشم گفتن خوب ارمان که رفته بریزیم سرش😆

شما یه مورد نشون بده که خورده باشن و فقط اومده باشن تبریک گفته باشن و معذرت خواهی از همسایدیا و ... از سمته بچه هایه شمال شرق🙂

گشتم نبود نگرد نیست🙂

فقط یه مورد ایرج اسلیم شیدی عزیزم بود که همیشه سرش پایین واسه همسایدیاش و سینش سپر واسه رقیباش

ولی خوب کی به این چیزا توجه میکنه اونجا 🙂

باز تاکید میکنم طرف صحبتم با بزرگان ان ای که همه میشناسنشون و ثابت شدن نیست اصلا

پ.ن:سوال:

اینسری از کجا صدایه B O O O O O M B میاد؟

😆

• اقا اونی که اسکی میره رو چی بهش میگن

خوشحالم ک هر جا میرم ابدا کننده ام و یکسری ازم تقلید میکنند راستی خاله جون اخرش قیمت ندادی نگفتی چند ....

با تشکر از یوگی و دوستان بخاطر اسکی رفتن از مطالب بنده

با تشکر

امضا

امامتون مجی سامورایی

• بجای ۵۰تا پیام نامربوط

یک پیام مرتبط با سرور بزارین ببینیم کی کیو زده

تاپ بالا پایین میره اینجا فقط یوگی یوگی میکنید

چهارتا گزارش هم تو فروم بفرستید برای ما خارج گودیا

ثواب داره

• بهش میگن اسکی باز

متاسفانه پیست به دلایل فنی قهوه ای شده. ما جسارت نمیکنیم از شما اسکی بریم

اگه مارو خاله میدونی بیا یکی از همکارا رو معرفی کنم نرخاش به ین ژاپنه :)