نقد و بررسی سرور 5 ایکس راند 2 | آغاز 15 دی 1401 |

• چلنج گرفتی الان مافیا؟

محترم جان خنده که انقدر درد نداره!!

لطفا من اصلا دوست ندارم با شما وارد کل کل بشم

اخه شما بزرگ مایی!!!

من به شمال شرق پیشنهاد متا با جنوب غرب رو میدم
    اینجوری سرور بالانس تر خواهد شد

چون شمال شرق خوب داره بازی می‌کنه

نکه نال الکی چیه می‌کنه!!!

یه جمع بندی فردا تو کتیبه ها می‌کنیم مشخص میشه بالانس هست یا نیست

امید وارم فردا همه راضی باشند

همتون تو سرور بمونید

منم یه گوشه دارم بازیمو می‌کنم

رئیس چوکور ادریس کبیر از پیروان ابراهیم(ع)

کلیه سیاست های چوکور از طریق اکانت

Dopamin برسی خواهد شد

با تشکر و با آرزوی رعایت ادب از سوی بزرگ تر ها

و تلاش برای ارائه یک بازی زیبا تلاش می کنیم

شمارو کمتر بزنیم تا زمانی که شما هم مچ بشین

پلن بیاین روی ما

مادامي كه عقل خاموش است..... ؤؤ ......خشونت حرف آخر رو مي زند

.......................W.Ss Alone........................

• از انجایی که یوگی و دوستان تپه ی فتح نکرده ای ( چیف همر) بجای نگذاشته اند پس از ارسال این پیام به مرکز فرماندهی سنتکام و مخابره این پیام توسط پنتاگون (خاله از دوستان یوگی ) اعلام شد ک جنگ جهانی شروع شده و امروز به جنگ بین کهکشانی رسیده است

د

یوگی جان با همین فرمون پیش بری ن تنها کهکشان راه شیری بلکه کهکشان های کشف نشده را کشف خواهی کرد

پ ن یوگی از صبح تا حالا این همه فیک دادی اینو سر هم جمع میکردی میزدی این خودش یه همر بود بدونه اینکه چیف کرده باشی

امضا

مجی سامورایی

• بابا ما از ته شمال شرق میخواستیم اون جنگ کوچیک جنوب غرب رو بزنیم تا الان زده بودیم نمیخواید بزنیدش ما لانچ کنیم !

مانی جان ما هم از وسط شمال شرق لانچ کردیم کتیبه رو اوردیم تو سایدتون

لازم داشتید یه تک هیرو لانچ کنید کتیبه ما و شما نداره <3

• سلام وقت همگی بخیر امیدوارم شاد باشید دوستان من دوست نداشتم به فروم ورود کنم چون کلا اعصاب حرف صد من یه غاز زدن ندارم

آقا تا جایی که من میدونم نپ کتیبه یعنی از رو ناتار نمیتونی کتیبه بلند کنی مگر اینکه من بیام اعلام کنم آقا این کتیبه رو نمیخوام هر سایدی خواست بیاد ببره

متاسفانه پلیر های محترم ساید شمال غرب نقض قوانین کرده وقوانین نپ رو زیر پاگذاشتن و اومدن از سایدما کتیبه بردن

با توجه به وضعیت لند کتیبه ها توی اس دبل و وضعیت سرور ترجیح میدم از ادامه بازی صرف نظر کنم

یاد بگیریم به قوانین احترام بزاریم

ارادتمند دوستان

TEXAS

پ.ن من فک میکنم عرفان تو همونی هستی که تو بازی مافیا هم چشم باز میکنی

• خبر ها حکایت می‌کنند

پیشوای جهانیان سامان بد بوی کبیر

استاد بزرگ تراوین و نویسنده کتاب هزار یک روش دفاعی در کتاب بعد از من خود نقل کرده است

که در صده ۱۴ هجری شمسی از نسل ابراهیم خلیل الله

پیشوایی ظهور خواهد کرد که سنت او سنت ابراهیم(ع) می‌باشد

و یاران باقی مانده پیشوا فقید جهانیان سامان بد بوی کبیر را به زیر پرچم سیاه رنگ خود یکپارچه می‌کند

و از باتلاق های چوکور امپراتوری جدیدی تاسیس می‌کند و سرزمین های چوسان قدیم رو پس میگیره

و صلح و عدالت جهانی رو برپا می‌کند

پیشوای جدید جهانیان ادریس کبیر

در حال تدوین و نشر ۷ روش سامورایی تراوین می‌باشد ، انشالله این کتاب هم به زودی از انتشارات پیشوا خدمت عزیزان تراوین باز ارائه خواهد شد

با تشکر

W.SS

• سلام خدمت همه دوستان

یک بازی خیلی مفید و مناسب با روحیات دوستان جنوب غرب پیدا کردم میتونن بجای تراوین از حالا به بعد با این بازی خودشونو سرگرم کنن

تو این بازی که اسمش Hay day هست میتونید با خیال راحت کشاوزی بکنید و هیچکس هم کاری به کارتون نداره

نه مولتیتون رو کسی غارت میکنه نه کتیبتون رو میزنن راحت بازی میکنید :))

برید hayday بازی کنید الکی وقت و اعصاب خودتونو با تراوین حدر ندید این بازی واسه شما ساخته نشده <3

• دیدید میگم دوست ندارم ورود کنم به حرف های چرند و صد من یه غاز

ببین عرفان جان ،اول بازی من به شما گفتم آقا ما با اس ای درگیریم شما دیگ سمت ما نیاید بزارید بازی بالانس باشه و گفتی اوکی،

اون موقع می‌تونستی توهم بزنی اما

وقتی چار نفر صحبت میکنن قرار بر این میشه که از ساید دیگ کتیبه نزنی اون چار نفر زر نزدن که

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط ModeratoR: اخطار آخر ، مودب باشید ().

• دیدید میگم دوست ندارم ورود کنم به حرف های چرند و صد من یه غاز

ببین عرفان جان ،اول بازی من به شما گفتم آقا ما با اس ای درگیریم شما دیگ سمت ما نیاید بزارید بازی بالانس باشه و گفتی اوکی،

اون موقع می‌تونستی توهم بزنی اما

وقتی چار نفر صحبت میکنن قرار بر این میشه که از ساید دیگ کتیبه نزنی اون چار نفر زر نزدن که

مشتی مرد از کooن حرف نمیزنه که

کدوم کتیبه ها رفتن؟

• جنگ مرتاض

مرتاضو ما برداشتیم میلاد جان

شما توافقی با ما انجام ندادی.

چهار کتیبه دیگه فیل شدن بجاش بر اساس الویت رو جنگ اموز میزدی همرها رو.

باقی سایدها تا ساعت 1 جنگاموزاشون رو زدن برا شما 4 صبح بلند شده. اینم نمیزدن 5 صبح میرفت فرقی نداشت.

• تحلیل بازی روز ۱۰۳

تعداد اکانت داخل بازی

۳۸۹

تعداد اکانت های هر ساید به ترتیب

شمال شرق ۱۷۹

جنوب شرق ۱۵۰

شمال غرب ۴۰

جنوب غرب ۲۰

نمودار رشد هر ساید به ترتیب

شمال شرق ||

جنوب شرق ||

شمال غرب //

جنوب غرب //

قوی ترین ساید بازی شمال شرق

با حدود ۵۰۰ ۶۰۰ بازیکن که روی ۱۷۹ اکانت

مشغول به بازی هستند

به نظرم حذف اکانت کنیم

شمال شرق خیلی قویه

• وضعیت سرور در زمان آزاد سازی کتیبه ها

شمال شرق 49 اکانت اتحاد اصلی+25 اکانت اتحاد های دف ساز =74 اکانت

جنوب شرق =19 اکانت اتحاد اصلی+20 اکانت اتحاد دوم +ده اکانت اتحاد سوم =49 اکانت

شمال غرب =35 اکانت اتحاد اصلی+15 اکانت اتحاد دوم +4 اکانت اتحادهای بعدی=54 اکانت

جنوب غرب= 28 اکانت اتحاد اصلی+ 15 اکانت اتحاد دوم = 43 اکانت

اتحاد i.s.hدارای 11 اکانت که مشخصا نه با شمال شرق هست نه با جنوب غرب

وضعیت پیشرفت اتحادها

شمال شرق = 46پوینت شمال غرب = 38 پوینت جنوب شرق= 27 پوینت جنوب غرب=23 پوینت اتحاد متین جان = 7 پوینت

وضعیت رید اتحاد ها

جنوب شرق = 762 میل شمال غرب = 640 میل شمال شرق =602 میل جنوب غرب =360 میل اتحاد متین جان =121 میل

وضعیت کتیبه ها

شمال غرب = ا جنگ یونیک ، 1 جنگ بزرگ ، 1 چکمه بزرگ ، مرتاض کوچک 2 عدد ،جنگ کوچگ 2 عدد ، احمق 1 عدد

شمال شرق= مرتاض یونیک ، چشم یونیک ، دو عدد چکمه کوچیک ، دو عدد جنگ کوچیک ، مرتاض کوچیک 1 عدد، یک عدد چکمه بزرگ

جنوب شرق= احمق یونیک ، چکمه یونیک ، 1 جنگ بزرگ ، دو عدد جنگ کوچیک ، یک عدد چکمه بزرگ ،یک عدد چکمه کوچیک دو عدد مرتاض کوچیک

جنوب غرب = یک عدد استحکام یونیک ، یک عدد احمق

اتحاد i.s.h= دو عدد چکمه کوچک

امیدوارم همگی از قاقالی هایی که بعنوان کتیبه از ناتارها جمع کردید راضی باشید دی

• سلام و عرض ادب خدمت شما دوستان عزیز

وقتی میاید تو فروم اعلام میکنید ادی توتاله، ما هم حرف شما رو جدی میگیریم و میریم با توتالتون صحبت میکنیم

طبق صحبت هایی که با توتال شما داشتم قرار شد نپ کتیبه باشیم به غیر از یونیک .

پرسیدم که این حرف از طرف اس ای هم هست که گفت بله با اونا هم صحبت شده .

اگه شما ادی رو قبول ندارید یا میخواستید خرابش کنید بحثش جداست .چون همین الانش با ادی داشتم صحبت میکردم و مثل اینکه اصلا به حرف این شخص هیچ ارزشی قائل نیستن تو ان دبل و خودشم از این موضوع تعجب کرده ، ادی میگه بهم کتیبه رو نمیدن که بخوام پس بدم فلذا اصلا بحثی نمیمونه در این باره .

رو نپ خودتون که نموندید ، حداقل ای کاش وقتی به یکی میگید توتال ، حرفشو اینجوری زمین نزنید . این سرور اصلا ارزش اینو نداشت که بخواید سر یه جنگ وجه خودتونو خراب کنید .

در هر صورت تبریک میگم بهتون ، بر شما مبارک باشه . ایشالا به خوشی ازش استفاده کنید .

پ.ن : متاتون با اس ای هم با تاخیر مبارک ، اخ ببخشید منظورم همون خانواده بود :دی

یا حق

یوسف

• سلام یوسف جان حالت چطوره

اقا واقعیت منم نفهمیدم

وقتی توتال انتخاب میشه

چرا هرکس کار خودشو می‌کنه

در هر صورت تیم ما به نشانه اعتراض

و حمایت از پیشوای جدید

گذاشتیم رو حذف

کتیبه های روی اکانتمونم مجدد میاد رو ناتار

میتونید بزنید

ادی جان شمام بیش از این خودتو درگیر نکن

سرور بعد با تیم 500 نفری پیشوا میایم

حال این دوستان رو میگیریم

به خصوص اقا عرفان

• زنده باد شرافت

خیلی حرف ها راجب پیشوا زده شده و میشه

اما این پست زیبا باعث میشه نشون بده خیلیاش چرت و پرتی بیش نیست

اما بنده به عنوان یه پلیر ساده که بچه های ساید قبولش دارن واقعا راضی نیستم که شما حذف کنید چون بنده به شخصه دنبال زیبایی و جذابیتم همون‌طور که شما دنبال لذت بردن هستید

خوشم میاد از کسایی که صرفا به خاطر برد بازی نمیکنن تبریک میگم ،من از همین جا شمارو برنده اعلام میکنم حداقل برای خودم شاید یه سریا خیلی حرفا بزنن راجب این پست من اما

خداروچه دیدی شاید اصلا این پست شما باعث شد تگزاس سرور بعد درکنار پیشوا بازی کنه

• پرسیدم که این حرف از طرف اس ای هم هست که گفت بله با اونا هم صحبت شده .

خودکار پرهام هست! شماررو بنویس

به بغلیت بگو به عقبیش بگه به بغلیش بگو به جلوییش بگه!

تو دهن کسی حرف نزارید ما با احدی صحبت نکردیم.

پ.ن: مذاکرات شما با ش.ش مبارک!