نقد و بررسی سرور 5 ایکس راند 2 | آغاز 15 دی 1401 |

• درود

خب خب

امیدوارم وقتی جوابت رو میدم حس معروف بودن بهت دست نده عمویی بخورمت خام خام با نمک و آبلیمو ساید شمال شرق اینقدری اسمش سنگین هست که امثال تو در توانشون نیست خرابش کنن یه سرور داری چند نفرو میزنی افسار پاره کردی ؟؟ اولین بارته ؟؟ چرا اینقدر جو گیر شدی هنوز که ما کاری نکردیم

بیشتر از این جوابت رو نمیدم چون معروف میشی از بالا میگن احمد ولش کن این دنبال بزرگ شدنه بیخیال 😉😉😉

پ . ن : ایلیا جان هنوز دست به کار نشدم به موقع اش وقت زیاده

پ.ن : حسین فستر عزیزم داغ نکن از تو انتظار نداشتم چنین کلماتی بکار ببری از تو بعیده

• دوباره نگاه کن نوب کپت چیف شد

کپ چیف نده احمق پیشکشت

امضاتم تو اینسرتا معلوم بودا، بولدوزر به جا نیاورد

4 ویو اول

4 ویو دوم

گفتم یواش بیاییم آشنا بشیم اینبار خودت از بولدوزر ترسیدی اینسرتم نکردی. سامورایی پلاستیکی. خنده حضار!

4 موج اول

4 موج دوم

• خاله جون

خاله تو ابرا دنبالت بودیم رو زمین پیدات کردیم

حالا مزنه ژتون چنده 🤣🤣🤣🤣🤣خاله جون

شمیشیر پلاستیکی دوست داری اونم به وقتش میدم دستت عزیزم امضا ها خیلی زور بهت اورده به همین دلیل همچنان

امضا

مجی سامورایی

• شمیشیر پلاستیکی دوست داری اونم به وقتش میدم دستت عزیزم امضا ها خیلی زور بهت اورده به همین دلیل همچنان

زخممون نکنی سلطان. مامی برات هدیه خریده؟ جولان بده با همون بخندیم 😂😂😂. احمدتونم که اسم اکانت نمیده دیگه از پاپ 4 چه انتظاریه

• خاله جون به این میگن اینسرت

خاله جون اگه بلد نیستی بگو یادت بدم خاله جون این اولین سرور من چهار روز اومدم

خاله انقد ک سر شناسی من ک چهار روز اومدم میشناسمت

دیگه ام ریپلایت نمیکنم چون میرهرو قیمتت خاله جون تا الانم اگر ریپلایت میکردم چون خاله ی خوبی بودی

امضا

دوستارت خاله مجی سامورایی

• توجه شما را به پست بالایی جلب میکنم خاله جان

این یه اینسرت دیگت

ازینا زیاده‌ها! اینترنت حیفته

4 روزم نیست؟ لول! همون نیستی 0 شدی حذف اکانت کردی؟😂😂

جا لب و دهن بشین دف بساز.

• باشه عشق تو راست میگی اخی الاهی چرا زورت گرفته حرص نخور عزیزم بچت میوفته

توراست میگی من حذف اکانت کردم برگشتم ولی دری دری ادم خالی بند 🤣🤣🤣🤣

امضا

مجی سامورایی

• با سلام و احترام به همه

بعد از جلسه ای که داخل ساید شمال شرق برگزار شد با پلیرهای موجود و فعال شمال شرق بنده به بعنوان جوابگوی ساید شمال شرق در خدمت شما هستم و سیاست ساید شمال شرق رو اعلام میکنم

1- همه میدونیم این سرور یک سرور فان هست و با تعداد پلیر کم و بالشخصه هرجا رو که نگاه میکنم خارج از ساید شمال شرق یا دوستان و همرزمام تو سرور 2 ایکس قبلی هستند یا آشناها از چند سرور قبل کم و بیش هم میدونیم چه خوب چه بد این سرور نهایتا تا زمان واندرها 10 تا 12 روز باقیمانده پس چه بهتر از همین الان به جای در پس پرده صحبت کردن و .... یکبار بیایم این فرهنگ رو جا بندازیم سیاست های هر دسته و گروه و سایدی داخل فروم اعلام بشه

2-شمال شرق هیچ اکانتی داخل هیچ سایدی رجیستر نکرده و هیچ اکانتی داخل هیچ سایدی نداره انتظارم از سایدهای دیگه هم همین هست که همین رویه رو در پیش بگیرند هرچند کمی دیر شده باشه اگر هم اکانتی دارید برای جذابیت بازی ازش استفاده نکنید

3-دشمنی و کینه و خصومتی هم با سایدهای دیگه نداره تا به این لحظه پیشنهاد من شروع حملات و پلن ها برای هر ساید بصورت مستقل و گام برداشتن هر ساید جهت واندر ساید خود هست متایی با هیچ سایدی نداریم و فکر نمیکنم یک سرور کم پلیر و .... اصولا نیاز به متا داشته باشه

4- پیشنهاد میکنم نپ داشته باشیم تا زمان آزاد شدن نقشه ها و بعد شروع پلن ها از سمت هر 4 ساید به هم دیگه در راستای منفعت هر ساید معنیش هم خیلی ساده هست هر ساید برای ساید خودش گام برداره

5-در مورد کتیبه ها هر کتیبه ای که از ساید های دیگه زده شد توسط شمال شرق هرجاش مشکوکیت بود من لینک کاتا و کلینر رو همین جا تو فروم میزارم از سایدهای دیگه هم همین انتظار رو دارم از داخل اتحادهای شمال شرق یا اکانت های مجهول الحال جهت زدن کتیبه از ساید شمال شرق استفاده نکنند

6- این سرور ده روز دیگه تموم میشه یک جوری جو و فضای فروم رو رعایت کنید که سرور بعدی شاید برای بردتون یا بقاتون نیاز به متا و همکاری با دشمنان امروزتون داشته باشید روتون بشه به هم پیام بدید

در پایان امیدوارم سرور به همه خوش بگذره و این ده روز فارغ از برد و باخت به هممون خوش بگذره یاد سرور 5 ای ار افتادم که زمان 100 شدن واندر ما پسورد واندر حریف رو داشتیم اونا هم پسورد همر ما رو و واندر صد شد همه خوشحال بودیم !

منتظر پاسخ لیدرهای سه ساید دیگه داخل همین فروم هستم

با احترام

مانی پارتیزان

• اقا جریان این امضا چیه ؟

امضا ...

اسم ...

امضا بزنن بزرگ میشن یا بازی یاد میگیرن ملت ؟ یا عقل و شعور ازشون فوران میکنه ؟

مملی یکم یواش چه خبره اینطوری پاپ میزنی...

مهدی خدا خفت کنه منو باز کشوندی اینطرفا

فستر اروم باش عزیزم حرفای کسی رو به دل نگیر

• عرض سلام مانی جان

ما با کسی نپ و توافقی نداریم و تفننی بازی میکنیم.

از اول هم قصدمون تفریح و دورهمی دوستانه بود منتها زخم‌ و دشمنی‌های قدیمی خودشون رو نشون دادن.

در مورد فروم انشالاه تحت توتالی شما زین پس به زیبایی پیش بره.

اکانت داخل ساید دیگه نداریم گرچند چندین اکانت از شمال شرق داخل جنوب شرق هستند.

تا پایان سرور 25 روز باقی مونده مانی جان و در صورت نیاز جهت منافع سایدی اقدام میکنیم

ارادتمند

• توجه توجه

لطفا با شرکت دراین نظر سنجی برای بهبود کیفیت بازی حسین فستر به ما کمک کنید

پیشاپیش از شما برای شرکت در این نظر سنجی کمال تشکر داریم

1_گم شدن همر

2_چیف شدن همر(توسط صاحب اکانت)

3_تلفات بر اثر نداشتن گندم

4_خفت شدن

5_دیوار شدن

لطفا برای نظرسنجی عدد گزینه ی مورد نظر را به شماره حسین فستر ارسال نمایید

با تشکر

حسین فستر و دوستان ( یوگی و دوستان )

باتشکر

مجی سامورایی

• اصولا وقتی پلن از سمت شمال غرب روی شمال شرق میاد اولین پست و اولین لینک رو شما میزاری از سمت جنوب شرق اسمش نمیشه نداشتن نپ و توافق اسمش میشه همون دورهمی دوستانه و ما پیرمردا بهش میگیم متا !

جو فروم هم بستگی به همه داره

اسم اکانتهای شمال شرق داخل جنوب شرق یا لینکش رو میتونی داخل فروم بزاری ؟

از صمیم قلب امیدوارم نه برای این سرور برای هر سروری واقعان هر سایدی صرفا جهت منافع سایدی عمل کنه

ارادت بک

پ.ن. اولین پلن شمال غرب روی شمال شرق با شکست مواجه شد عکس ها و تحلیل رو خود دوستان انشالله میزارند

شاد زی

• سلام و عرض ادب

به عنوان یک پلیر معمولی که یه گوشه داره کشاورزی میکنه و در مسائل سایدش دخالتی نداره یک سوال داشتم .

آیا ساید جنوب شرق و شمال غرب متا هستن؟

همینطور که اطلاع دارین ساید جنوب غرب از نظر پلیر . اکانت . همر و دف اوضاع خوبی نداره و تا اونجایی من اطلاع دارم 2 یا 3 روز پیش با یکی از بزرگان ساید ان دبل صحبتی

شده مبنی بر اینکه آیا ساید شمال غرب با جنوب غرب متا یا نپ میبندن که جواب ایشون این بوده که برنامشون با جنوب شرق جوره و شمال غرب و جنوب شرق پلن مشترک

میرن و متا هستن و برنامه هاشون با جنوب شرق میبرن جلو و سر این موضوع نمیتونن با جنوب غرب متا یا نپ ببندن چون بازی 3 به 1 میشه که درست هم میگن جذابیت

سرور از بین میره .

البته صحبت اصلی باید با توتال ساید شمال غرب انجام میشد ولی خب بخاطر آشناییت قدیمی با چند نفر صحبت شد که اینگونه جواب داده شده .

میخواستم بدونم آیا 2 ساید قوی سرور با هم متا هستن یا نه؟

• ما پیرمردا بهش میگیم متا !

اسم اکانتهای شمال شرق داخل جنوب شرق یا لینکش رو میتونی داخل فروم بزاری ؟

ما بهش میگیم پلن مشترک مانی جان

این پنج تارو داشته باش مانی جان باقیشو خودتون بشمرید

1- vojod

2- OMG

3- parham

4- erphan

5- GMC

• میلاد جان سایدی که از لحاظ پلیر همر و دف کمتره جنوب شرق هست. اتحاد ما 18 تا اکانت داره اتحاد شما 27 تا که فکر کنم معیار مناسبی باشه

پس این بهانه خوبی برای متا نیست.

اینکه مدیریت چگونه بوده و تبدیل به دومین ساید قوی بازی شده که تقصیر ما نیست :دی

• میلاد جان سایدی که از لحاظ پلیر همر و دف کمتره جنوب شرق هست. اتحاد ما 18 تا اکانت داره اتحاد شما 27 تا که فکر کنم معیار مناسبی باشه

پس این بهانه خوبی برای متا نیست.

اینکه مدیریت چگونه بوده و تبدیل به دومین ساید قوی بازی شده که تقصیر ما نیست :دی

در اینکه مدیریت جنوب شرق بهتر بوده شکی نیست . من خودم این سرور فقط یک اکانت ساختم و بیشتر تماشگر هستم و شکی نیست خیلی ها فان اومدن . درباره تعداد اکانت هم کیفیت مهمه وگرنه اوضاع جنوب غرب این نمیشد .

سوال من این بود که آیا جنوب شرق و شمال غرب متا هستن؟ اخه شما گفتی با کسی نپ و توافقی ندارید .

• در اینکه مدیریت جنوب شرق بهتر بوده شکی نیست . من خودم این سرور فقط یک اکانت ساختم و بیشتر تماشگر هستم و شکی نیست خیلی ها فان اومدن . درباره تعداد اکانت هم کیفیت مهمه وگرنه اوضاع جنوب غرب این نمیشد .

سوال من این بود که آیا جنوب شرق و شمال غرب متا هستن؟ اخه شما گفتی با کسی نپ و توافقی ندارید .

میلاد جان ماهم جهت فان اومدیم و 3-4 روز دیلی رجیستر داشتیم

اکثر بازیکنان شمال غرب پلیرهای جنوب شرق هستند و من خودم پلیر شمال غرب. از یک خانواده هستیم :)

شما به عنوان بیننده باید متوجه شده باشی که پلنر سایدها جدا هستند و هر دو ساید اونقدر توانا هستند که نیازی به اشتراک دفاع و همر نداشته باشند :thumbup: