نقد و بررسی سرور 5 ایکس راند 2 | آغاز 15 دی 1401 |

• 4 کلام از مادر عروس

امضا

king mma

تو این برنامه جا داره از عزیزان تشکر کنیم

اولین تشکر برای ادمین های فروم هست که خیلی زحمت می‌کشن و کلیه مطالب رو مطالعه می‌کنند و به جا بن می‌کنن واقعا آفرین دمتون گرم

دومین تشکر میرسه به بچه های شمال شرق

که معنای حجاب و اهمیتش رو با رسم شکل نشون دادن ، مثلا بنده خدا اکانت نوب ، خودش رو جر داره میده پاپ میزنه ، خرج یه سفر ۷ روزه دوبی رو ۳ روزه رو اکانتش میزنه که بگه من شاخم

از طرفی بچه هاشون چادر کردن سرشون تو فرومم آیدی فیک میفرستن مثلا ما فشار میخوریم یا شما؟؟

کینگ ۸۵ هم مگه امضا داره؟ مغزت شل شده پیچاشو سفت کن

نوب کوچولو ای که اولین دیواری سرور ۲ ایکس بودی

جوابتو ندادم رفتی آیدی فیک ساختی به ما تیکه میندازی؟ این سری میخوام ببینم توانشو داری تلگرام پیام بدی؟ بده منتظرم

چجوری روت میشه به خودت بگی کینگ؟

والله که هرچی نوبه واس ما استاد شده

اون که تاپ لیدرتون بود لبو دهن از سر روش میبارید

زنگ زد ادرس گرفت بیاد ، بعد گفت پلم می‌کنم

اون که تاپ لیدرتون بود

شماها از دهن حرف نمیزنید

اگرم میزنید حتما مسواک نزدید

امضا آب قعطططططهههههه

مادامي كه عقل خاموش است..... ؤؤ ......خشونت حرف آخر رو مي زند

.......................W.Ss Alone........................

• نبودیم بچه ها دور برداشتن.

امدیم خونتون نبودی

راستشو بگو کجا رفته بودی

نیستی !!! حالم خراببببههههه

تورو با یکییی دیگه دیدم

داغوووون شدم مردمممم

وقتی میگیم اون کیه که باهاشی

بم با لبخند میگه بابا اون که داداشیمه

اگه حال نمیکنی باما اینه اخطار

مهم نیستی اصلا ، به جون عرفان

• یا سلام

حماسه ای دیگر از سوپر تیم شمال شرق

چیف شدن 2 همر لب مرزی اونم لینک سبز :

همر اول

همر دوم

اون دوستی که اومد توی فروم گفت عرفان محکم تر بزن بیاد بگه لطفا یواش تا چند روز کاریتون نداشته باشیم

با تشکر <3

• درود بر دوستان خوبم.

من بازم اومدم.

چیزی واسه گفتن ندارم.:(:(

ارادتمند همه دوستان خوبم، محمد Patriot

_______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

بزرگترین نابکاری آنست برای آنکه برترین باشیم، دست به ویرانگری چهره دیگران بزنیم.

ارادتمند همه دوستان خوبم، محمد Patriot

بزرگترین نابکاری آنست برای آنکه برترین باشیم، دست به ویرانگری چهره دیگران بزنیم.

• احترام

درود به همگی جا داره از همه عزیزانی که رعایت ادب و احترام رو رعایت میکنن تشکر کنم

برابر قانون نیوتن هر عملی رو عکس العملی است وقتی خود شخص میاد از این نوع الفاظ استفاده میکنه چرا باید انتظار داشته باشه بقیه هم بهش احترام بزارن

یه زمانی ما هم خیلی حرف ها رو میزدیم ولی نه به این زنندگی میخواد طرف یازده سالش باشه میخواد طرف ۴۰ ساله باشه بهر حال برا خودش شخصیت داره

همین شخصی که ازش اینجوری میگی چند بار خوبه واندر صد کنه ؟؟؟ خدایی خودت خجالت نکشیدی از این لفظ در موردش بکار بردی ؟

اتفاقا من از دهنم حرف میزنم حالا کی هستی که بخوای یا کسی بخواد پلمپ کنه یا چیزی ؟؟ طرف حسابت منم بیا یه کاری دست من بده اکی ؟؟ بفهمی چجوری حرفت رو مزه مزه کنی بعد بدیش بیرون

اگر کسی از این نوع صحبت من ناراحت شد به جز یه بنده خدایی معذرت میخوام

با کمال احترام 8)8)8)

• دوست عزیز

من متوجه نشدم شما اسمت مملیه؟

با مملی نسبتی داری؟

یا محض رضای خدا این کارارو می‌کنی!!!

اون موقع که به شما احترام گذاشتیم

لفظ دیدیم ، حالا که مثل خودتون جوابتونو میدیم

ادا آدم محترمارو در میارید

بالاخره شماها بچه های بالایین

عشق پایینین؟

هرچی که هستی ما شمارو با چشم میبریم

خلاصه که پیام بازرگانی خوبی دادی

موقع حرف زدن مراقب باش به ماهیچه هات فشار نیاد ، آخه گنده حرف میزنید

ولی در عمل هیچکدومتون تو سرور پلی نمیدین!!!

تکلیف شمال شرق چیه؟

بالاخره دارین مثل بنز رو مولتیا کار می‌کنید

یا بازیو ول کردین؟

الان ما حمایتتون رو تمدید کنیم یا چی؟

یکی بیاد ساید شمال شرق رو گردن بگیره

یکی که از دهن صحبت کنه

مگه نه ما حرف زیاد شنیدیم از بچه هاتون

اگرم تراوین بازی پر فشاریه

شیشه شیر جغ جغه دار رو پیشنهاد می‌کنم بهتون

مادامي كه عقل خاموش است..... ؤؤ ......خشونت حرف آخر رو مي زند

.......................W.Ss Alone........................

• سلام محکم بزنی سوز میاد نمیشه اینجوری فراری میشن آروم بزنی خستگی داره بازم نمیشه حوصله ات سر میره رمانتیک بزن اونها هم لذت ببرن ...‌البته رمانتیک با صدای زیاد ... ببینم صدای خاله خوشگلا ne تا کجا میاد ...

بزودی با پلن سوززز!!! در خدمت اقایون چادر گل گلی هستیم...

• سلام محکم بزنی سوز میاد نمیشه اینجوری فراری میشن آروم بزنی خستگی داره بازم نمیشه حوصله ات سر میره رمانتیک بزن اونها هم لذت ببرن ...‌البته رمانتیک با صدای زیاد ... ببینم صدای خاله خوشگلا ne تا کجا میاد ...

بزودی با پلن سوززز!!! در خدمت اقایون چادر گل گلی هستیم...

حسین سلام

ممنون از توصیه های ایمنیت اقای ایمنی

کتیبه ها نزدیک

شما مواظب باش سمت احمق نرو که یهو میزنی همرتو چیف میکنی ضایع میشه

امضا

مجی سامورایی

• نمیدونم کی هستی نمیدونم کی این چرت و پرت ها بهت گفته ، ولی اون ادم که برای من اینجوری حرف در آورده... شما که حرف میزنی فقط حرف میزنی مرد هستی وجود داری مدرک بزار اینجا ببینم کدوم همره که همش میگین همرت چیف کردی که اصلا همچین چیزی وجود نداره...

• نمیدونم کدوم خری هستی نمیدونم کی این چرت و پرت ها بهت گفته ، ولی اون ادم بیناموس که برای من اینجوری حرف در آورده... شما که حرف میزنی فقط حرف میزنی مرد هستی وجود داری مدرک بزار اینجا ببینم کدوم همره که همش میگین همرت چیف کردی که اصلا همچین چیزی وجود نداره...

داداش چرا فشارت رفت یکم اغوره بخور سکته نکنی بیوفتی رو دستمون اگه وجود نداره انقد داغ نمیکردی داداش گردن بگیر تموم بشه بره حرص خوردن نداره که🤣🤣🤣🤣🤣🤣

امضا

سامورایی

• داداش چرا فشارت رفت یکم اغوره بخور سکته نکنی بیوفتی رو دستمون اگه وجود نداره انقد داغ نمیکردی داداش گردن بگیر تموم بشه بره حرص خوردن نداره که🤣🤣🤣🤣🤣🤣

امضا

سامورایی

فشار چی!!! چی چرت و پرت میگی برای خودت بچه... من میگم همچین چیزی وجود نداره داغ کردم چون از شایعه بدم میاد هر کی بخواد برام حرف درست کنه بدم میاد شما که وجود مردونگی ندارین حرفی میزنید با مدرک بزنید فقط برای بقیه حرف و دروغ درست میکنید خدا ازتون نگذره... خیلی بی وجود هستین کل ساید ne همتون بی وجود دروغگو عقده ای هستید دیگه زورتون بهمون نمیرسه میاین تو فروم حرف در میارین برای همه خاک تو سر بدبختتون واقعا متاسفم برای تک تکتون... دیگه هیچ پاسخی در این مورد به هیچکدام از شما نخواهم داد..تف بهتون...

• فشار چی!!! چی چرت و پرت میگی برای خودت بچه... من میگم همچین چیزی وجود نداره داغ کردم چون از شایعه بدم میاد هر کی بخواد برام حرف درست کنه بدم میاد شما که وجود مردونگی ندارین حرفی میزنید با مدرک بزنید فقط برای بقیه حرف و دروغ درست میکنید خدا ازتون نگذره... خیلی بی وجود هستین کل ساید ne همتون بی وجود دروغگو عقده ای هستید دیگه زورتون بهمون نمیرسه میاین تو فروم حرف در میارین برای همه خاک تو سر بدبختتون واقعا متاسفم برای تک تکتون... دیگه هیچ پاسخی در این مورد به هیچکدام از شما نخواهم داد شما ادم نیستین... یه مشت آشغال عقده ای هستین...تف بهتون...

اخی الاهی دلم سوخت بیا این پستونکت بگیر بخور گریه نکن 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

امضا

مجی سامورایی

• حسین جان شما که قبلا اینارو نوازش کردی

خودتو کوچیک نکن

چیشد پس؟

من خودم کوچیک نمیکنم فقط از دروغ بدم میاد همین هیچوقت با این یکی نمیتونم کنار بیام که کسی برام حرف درست کنه بعد بندازه گردن من... مثل آش نخورده و دهان سوخته اس... ساید NE چقدر بدبخت و حقیر شدن که فقط بلدن با با شایعه و دروغ برای بقیه حرف در بیارن .‌‌.. این فروم ادمین نداره رسیدگی کنه به این موضوع...X/X/

• سلام بر توای شاخ شاخا بزرگ بزرگا خوبی گلم

لطفا به صفحه ی قبل مراجعه کنید یک شات گذاشتم حتما ببین

چها روز برای یک مولتی وقت گذاشتید اخرشم بچه های خودمون صفرش کردن🤣🤣🤣🤣🤣🤣

امضا

مجی سامورایی

• من خودم کوچیک نمیکنم فقط از دروغ بدم میاد همین هیچوقت با این یکی نمیتونم کنار بیام که کسی برام حرف درست کنه بعد بندازه گردن من... مثل آش نخورده و دهان سوخته اس اینها چقدر بدبخت و حقیر شدن که فقط بلدن با با شایعه و دروغ برای بقیه حرف در بیارن .‌‌.. این فروم ادمین نداره رسیدگی کنه به این موضوع...X/X/

حسین یه احمق میدم بنداز رو کپت اگه تونستی چیفش کن 😂😂