نقد و بررسی سرور 5 ایکس راند 2 | آغاز 15 دی 1401 |

• اقا یکم اروووووووم تررر😆😆

قطعا پلیر اون اکانت چندوقت بوده بازیو ول کرده و رفته😆

این که دیگه صرو صدا نداره☺️

پ.ن:همینجوریش اینا غزل خداحافظیو دارن میخونن و مجبور شدن با ایدی فیک بیان و سرور و فان بخونن و ...

توتالو بزنی حذف دسته جمعی میشه؟😆

پ.ن:شمارو سرور رسمیتونم دیدیم

با همین فانم فرقی ندارید

• حاجی خود بازیم میگه نمیشه 😂😂😂

سلام وقت بخیر

اقا اینو کسی قرار نیست گردن بگیره :D:D:D:D

شرف به اون درودت به تلاشت چقدر منتظر موندی که دست پربرگرده :D:D:D:D

مشتی باش که اگه به صلیب هم کشیده شدی مسیح باشی نه مترسک مزرعه !!!

ALIFX&POYA

Sajad 33YED

MASOUD NOOB

REZA ROYAL

ASHKAN CAPTAIN

<3CAPITAN TEAM<3

• سلام وقت بخیر

اقا اینو کسی قرار نیست گردن بگیره :D:D:D:D

شرف به اون درودت به تلاشت چقدر منتظر موندی که دست پربرگرده :D:D:D:D

آرش جان کپ خودشه یک خونه ای واندر ش.ش اکانت هولدر رو سه دهکده فیک خورده چنج کپ داده کپش چیف شده 😂😂😂😂

اینجا اومده چیف بک کنه :دی

باقی توضیحات با عرفان

• سلام مجدد

لینک اتک های ریل روی دهکده 04 (لانچ نامنظم جهت فریب مدافع)

موج اول لند در 17:45:49

موج دوم لند در 17:45:56

موج سوم لند در 17:45:57

و موج آخر لند در 17:46:00

همزمان تارگت های فیک دهکده 01 و 02 همین اکانت مدافع بودن که روی دهکده 01 با میدون تمرین 24 موج فیک سیم سکند لانچ شد و بعد یک ساعت 4 موج دیگه از همر دیگه ای روی همون ثانیه 24 موج قبلی لانچ شدو مدافع بعد از دیدن 28 موج سیم روی اون دهکده تارگت 01 رو صد در صد ریل تشخیص داد و کل دفاع خودش و ساید رو فرستاد اونجا همونطور که توی اسکات زیر میبینید

و فیک ها روی دهکده 02 به صورت تک موج از 5 همر لانچ شدن که مدافع اتک روی دهکده 02 رو چیفر تشخیص بدن و از 04 به 02 چنج کپ کنن که همین اتفاق هم افتاد و مدافع 1 ساعت مونده به اتک ها چنج کپ کرد و دهکده 04 اشون چیف شد ( دهکده ای که موقع لانچ اتک ها کپ بود )

همزمان توی پلن اولیه قرار بر این بود که دهکده 03 این بازیکن هم صفر کنیم که متاسفانه بخاطر آپگرید میدون تمرین توسط یکی از اکانت ها تایم ها بهم ریخت و نتونستیم بیشتر از 8 موج کاتا روی دهکده 03 لانچ کنیم که البته همون 8 موج هم لینک سبز لند شدن

خب این از توضیحات اتک ها حالا میرسیم به دفاع

بعد از اینکه دهکده چیف شد مدافع سعی کرد ده رو چیف بک بکنه که سریعا قصر ساخته شد و چنج کپ کردیم

بعد هم اومدن واسه کاتا و حدود هزار تا کاتا رو زدن تو دیوار

و این داستان ادامه دارد ...

پ.ن 1: تشکر ویژه از ایلیا عزیز بابت کمک در لانچ ها <3

پ.ن 2: مهدی کلت قراره خطشو عوض کن اقا کمتر زنگ بزن :))

پ.ن 3: ادی سگ بزنت X/

• درود بر دوستان خوبم.

من بازم اومدم.
    البته زیاد مسدع اوقات شریفتون نمیشم.
    فقط خواستم عرض ادبی خدمت همکیشان در عرصه تراوین داشته باشم.
    در کنارش هم جویای احوال دوستان خوب NE باشم.
    آقا حالتون خوبه. لیدراتون همه اوکی هستن؟
    گرگی چیزی به گله نزده؟
    دوستای خوبم جای نگرانی نیست.
    ما نمیگیم چی شده.
    شما هم نگید که چیف شدین. خوبه؟
    تازه امروز یه آیتم جدید از تراوین یاد گرفتم. البته اونم از صدقه سری شما سروران گرامی بود. جاداره همینجا تشکر کنم.
    همش میگفتم، چرا بعضیا توی قلب دشمن یه دهکده چیف میکنن، تبدیلش میکنن به پایتخت. نمیترسن پایتختشون تسخیر بشه و سقوط کنن؟
    امروز متوجه شدم توی تراوین پایتخت رو نمیشه تسخیر کرد.
    وای چقد از این بازی خوشم میاد.

پ.ن1: عرفان داداش نگو. منم نمیگم. خودشونم که نیستن که بگن.
    پ.ن2: ادی یه دونه ای.
    پ.ن3: داش پرهام سرت سلامت داش.
    پ.ن4: آرمان داش پلیرش نیست، خود دهکده به صورت خود جوش دف زائیده و رشد کرده.

تو خفنی برو دنبال بازیت

پ.ن5: یه بچه محل تخص داشتیم، وقتی کم میاورد میگفت برید در خونه خودتون بازی کنید.

ارادتمند همه دوستان خوبم، محمد Patriot

_______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

بزرگترین نابکاری آنست برای آنکه برترین باشیم، دست به ویرانگری چهره دیگران بزنیم.

ارادتمند همه دوستان خوبم، محمد Patriot

بزرگترین نابکاری آنست برای آنکه برترین باشیم، دست به ویرانگری چهره دیگران بزنیم.

• تو خفنی برو دنبال بازیت

پسرک جویای نام که از طرز صحبت کردنت مشخصه سنی نداری و با سیستم مولتی آزاد دنبال خفن بودنی تا احساس بزرگی کنی (البته با احترام به دوستان سنین جوانی و نوجوانی که خیلیاشون خیلی مردن و مثل آدم بالغ صحبت میکنن)

من دعوت کردم تیم جمع کنی بیای ، توی این سیستم بازی که تیم شما بهترین تیم ایرانه🤣 هرکی بیکار تر باشه خب بهتر بازی میکنه،

نظر شخصیمم تکرار میکنم ، بازی با مولتی و حمایت ازش یعنی ترس از خوردن !

حالا تو برو بگو دفاعی زیاد ساختم ۱۰تا ام همر ساختم ، از بات ها ام تشکر کن بعد بگو خیلی خفن هستم و بهترین تراوین ایرانم (بیکار ترین)

وقتی یه مقدار کم مولتیاتون حذف مدیریتی شد و ادامه ماجراش ، من فقط میخندیدم به اون بنده خدا میگفتم اینا دنبال چی هستن توی بازی ؟

یعنی توی بیرون بازی تو سری خورن میان اینجا با تقلب بزرگ شن؟

یا بیرون کسی حسابشون نمیکنه و میان اینجا با تقلب حساب شن؟

بالاخره یه ریشه ای توی کودکی و رشد و تحول داره

بیا جیمیل بدم برو چند تا دیگه بساز بزرگتر میشی

• درود به همگی

ایلیا جان شنیدم دنبال من میگشتی ؟ میدونی دنبال اف بی آی گشتن مثل چی میمونه ؟ گشتم نبود نگرد نیست

یه خسته نباشید خدمت دوستانی که وقت گذاشتن واسه خفت کردن

خب بریم سر اصل داستان شنیدید که میگن گهی زینن به پشت گهی پشت به زین والا تا جایی که در سرور اسپید ترا یادمه خوبه چند بار ان ای واندر صد کنه که از رو برید معلومه فشار روحی روانی زیاد بوده الان چند نفری ریختین سر امیر حسین و به سخره گرفتین مواظب باشین به تیر غیب گرفتار نشین

الان یکی میاد این وسط مزه میپرونه 8o8o8o

لطفا خونسرد باشید جو زده نشین چون بزرگی میگفت سگ بگیره ولی جو نگیره هنوز کلی مونده از سرور

همین که ان ای در سرور های گذشته کاری کرده باهاتون که اینجوری بیان و با کلمات بازی کنین بزنین تو فاز خفت کردن ادعای وین شدن سرور واسه ما کفایت میکنه

باز هم میگم هنوز کلی راه دارین 8)8)8)

• درود به همگی

ایلیا جان شنیدم دنبال من میگشتی ؟ میدونی دنبال اف بی آی گشتن مثل چی میمونه ؟ گشتم نبود نگرد نیست

احمدجون دنبال کلاسای آموزشی تاپ سکرت میگردم

آموزش چیف کپ 😂😂

فکر میکنم شما کپت چیف نشه حداقل یکم هیجان بگیریم از بازی بچه ها واقعا دلسرد شدن

• درود به همگی

خب ایلیا جان میبینم که جای اینکه بخوای دنبال کلاس های تاپ سکرت باشی داری تو لایک گرفتن و دیس لایک کردن سبقت میگیری اونم به صورت رگباری ;););)

نگران نباش به موقع اش بازی رو واستون هیجان انگیزش میکنم دور هم لذت میبریم یهو میبینی همه با هم کیو کیو بنگ بنگ میشیم 8o:D

• ایلیا جان پشت مولتی چرا ؟

اسم اکانت بگم بی مزه میشه دیگه اینو از من نخواه بعدش هم همه شاهد هستن یه ای آر چه اینجا هر وقت بازی کردم ترسی از دادن اسم اکانت نداشتم خودت خوب میدونی ولی این سرور دوست دارم یه حالی به این بازی بدم بعد یه مدتی که نبودم حس میکنم اینجوری قشنگتره

• یعنی توی بیرون بازی تو سری خورن میان اینجا با تقلب بزرگ شن؟

یا بیرون کسی حسابشون نمیکنه و میان اینجا با تقلب حساب شن؟

من چون این سرور رو جدی نگرفتم و پلی ندادم و مثل همه سرورهای شما بیکار بودم ترجیح دادم تو فروم یکم سر به سر بقیه بذارم و چون ۲۰ روزی تو اس دبل قبلا با پرهام و ... پلی داده بودم و میشناختمشون و میدونم بر خلاف شخصیت فرومشون دوست داشتنی هستن خواستم یکم اذیتشون کنم که چند نفر پا برهنه پریدن وسط ، آمارهایی که دادم کاملا واقعی بود ولی تراوین هم مثل فوتبال میمونه ساید حریف کامل هم حذف کنه تا دقیقه ۹۰ نمیتونی بگی برنده سرور هستی‌

ولی شما پاتو بیشتر از گلیمت دراز کردی و بحث رو به خارج بازی کشوندی ، آدمی نیستم که بخوام داشته هامو به رخ کسی بکشم چه توی تراوین چه بیرون تراوین ، آدمی هم نیستم که دل کسی رو بخوام بشکونم پس بازم میگم ساکت شو سرتو بنداز پایین بازیتو بکن هر چند که بازی نمیکنی فقط ماشالله گوی بقیه هستی دنبال بیرون بازی ما هم نگرد که مثل مولتی های داخل بازیمون فشار نیاد بهت

اول سرور از تیم افسانه ها ، هم ما و هم زئوس دعوت کرد که بیان و نیومدن ، نوبتی هم که باشه نوبت تیم افسانه ها هست که توی یه سرور اعلام آمادگی کنه و بقیه رو دعوت کنه اگه دات کام دوست داری بگو برن تو دات کام اعلام آمادگی کنن

ما که نفهمیدیم اسپیدترا راحته یا سخته ؟ اگه برا ne راحته برا شما سخته سرت جایی خورده که میای اینجا پلی بدی ؟ با روزی ۱۰ بار دات کام گفتن هم کسی گنده نمیشه ، اگه اینجا خیلی ایزی هست یه سرور بیا ۵ میل دف یا ۶ تا همر بکش قول میدم سرور بعدیش با مصری بیام تو دات کام دوئل کنم باهات وگرنه بیکار نیستم هر کسی از راه رسید مارو یه سروری دعوت کنه ، یکی میگه بیا 200t بزنتت یکی میگه یه سرور بیا دیپورتی تنسر بزنتت یکی میگه یه سرور بیا کلت و ... بزننت به خدا قرار نیست تا ۷۰ سالگی تراوین بازی کنیم تا شما خودتونو بخواید به ما ثابت کنید

هر سروری هم ما اومدیم توی تاپیک اعلام آمادگی پستش هست هر کی بزن بود سرور بعدی که اعلام آمادگی کردیم بیاد بزنه و اینقدر زدن مارو به آینده ای که معلوم نیست کی برسه حواله نده

شادزی

• درود

آدم فروم رو میخونه یه حس بدی بهش دست میده، نمیدونم فقط من اینجوری هستم یا دوستان دیگه هم که تماشا میکنن همچین حسی دارن...
    ما اومدیم اینجا بازی کنم، یاده خاطراتی که باهاش داریم رو زنده کنیم، اصن بزنیم تو سر و کله هم بخندیم
    چیشد که رسیدیم به تخریب شخصیت؟!
    از طرف خوردی؟ اوکی تو بازی خوردی تو بازی هم با پلی ات بزن طرفو، چرا بد و بیراه میگید به هم؟؟
    تا یکی دو سرور قبل حاشیه فروم فقط مولتی بازی بود، الان بی احترامی و بی ادبی هم اضافه شده!

یه پلنِ زیبا دوستان اومدن رو ساید ما، خیلی قشنگ پلیر شون اومد گزارشِ پلن داد، همه هم لذت بردیم
    ما هم میزنیم از پلن مون گزارش میذاریم بقیه لذت ببرن
    ولی تو بازی!
    قرار نیست من اگه فلان سرور از فلانی خوردم بیام اینجا هرچی از دهنم در میاد جلو بقیه بهش بگم!

دوستانی هم که سره مولتی تیم و بازیِ همدیگه رو مسخره میکنن؛
    اسپیدترا این مدلیه، شکلش اینه
    هرکی با این مدل حال میکنه اینجا میزنه میره جلو، آره منم با خیلی چیزاش مخالفم ولی همینه که میبینی
    چیکار باید بکنم؟ یا میپذیرم و با همین شرایط خودمو سازگار میکنم و لذت میبرم، یا نمیپذیرم میرم همون دات کام یا جای بهتری اگر سراغ دارم بازی میکنم
    نه سره خودمو درد میارم نه دیگران رو اذیت میکنم

فروم تا بوده جای گزارش های میدانی و کل کل های "سالم" برای تغییر جهتِ بازی تو سرور بوده، چه متا هایی که با همین صحبت ها تو فروم تشکیل نشد یا بهم نخورد،
    ولی اینجا تبدیل شده به چی...!

NE Soldier

• خدایی چی‌نوشتی ؟:))))

مهندس جان ، دکتر جان ، پروفسور جانی که خیلی خفنی ولی نمیخوای به همه بگی خیلی خفنی،

۳سالی هست که داریم میگیم اینجا پلن ها فشاریه و تعداد بشدت کمه،

با همین خزانه ۲۰ و زدن خزانه ۲۰ کلی پلن میشه زد ، ولی خب اینجا منابع شما نامحدوده،

تشخیص تارگت و این‌چیزا از بین رفته و همه جا خرباری دف هست،

بخوام بنویسم با این سیستمی که تو و امثال تو ازش حمایت میکنن چه بلایی سر تراوی اومده چند صفحه باید بنویسم،

ولی خب چون شخصیتی که توی بازی بدست آوردی صدقه سر مولتی بازی هست و سامانی که بالاسرتون بوده، و ترس داری این شخصیت رو از دست بدی

هی میگی کسی مارو نزده و فلان،

دکتر جان اگر بخواد کسی بزنه باید فشاری بزنه ، دیوار شه میگه همر ها گندم اضافی میخوردن کارایی نداشتن، اگر رد بشه شما میگی ۵ تا همر رو زدی تا یه همر بپرونی و یه عکس فتوشاپ میدی میگی همرم ۲ک گرزی بود ۴۶۶تا شوالیه توتن ، ۵۰تا کاتا ، باهاش اقامتگاه ناتار میزدم،

حرفی که میزنی رو مزه مزه کن ،

یه مثال ساده دیگه برات میزنم ، فرق پلیر خوب اینه که مثلا اول بازی زود کپ بزنه و به بهترین شکل و بدون اوری بیاره بالا ،

یکی مثل من انبار‌ کمتر میده بالا و نصفه شب تا صبح ۳ بار بیدار میشه کپ آپ میکنه،

یکی مثل تو یا امثال تو میاد بات میذاره تعدیل میزنه میسازه،

من دنبال منابع بیشتر هستم توی مدت زمان کم،

تو و امثال تو با بات مولتی رو کشیدی و همیشه انبارا فول هست

مدیریت منابع و حساب کتابش به این معنی نیست که حساب کنی هر همر چند تا مولتی با چه تولیداتی میخواد ، مدیریت منابع یعنی طوری بچینی که برنامه های سایدت پیش بره نه مثل امثال تو بگن انقد دف کشیدم انقدر همر کشیدم کسی مارو نزده،

بعد اخرشم بیای بقیه رو مسخره کنی بگی تو چرا ۳ میل دف کشیدی ، من ۱۰ میل کشیدم

گلد که قیمتی نداره ، بات هم قیمتی نداره، وی پی اس هم قیمتی نداره،

هرکی میتونه این کار رو کنه،

ولی ولی ولی

به نظرم میزان مولتی رابطه مستقیم با ترس و عقده های درونی طرف داره ، اسمشم میشه بی وجودی گذاشت که طرف وجود نداره تنها بیاد بزنه یا بخوره ،

امثال این آدما وقتی با یکی دعواشون میشه کتک میخورن، میرن ۱۰ نفر رو میارن تا یک نفر رو بزنه:)))

غمزی

• مدیریت منابع و حساب کتابش به این معنی نیست که حساب کنی هر همر چند تا مولتی با چه تولیداتی میخواد ، مدیریت منابع یعنی طوری بچینی که برنامه های سایدت پیش بره نه مثل امثال تو بگن انقد دف کشیدم انقدر همر کشیدم کسی مارو نزده،

داشتم جوابتو مینوشتم که از دوستی از ساید خودتون پیام رسید که ...خلی جواب گزارش پاک کن علیرضا بنیتو رو بدی ؟

فقط این تیکه رو دیدم حیفم اومد یه توصیه بهت نکنم

مدیریت منابع و حساب کتابش رو اگه بلدی برو به هم تیمی هات یاد بده که اکانتایی که اسمشونو نمیارم با رید هم اندازه ما ، نصف ما همر نکشن ، گندمخور مرتاضشونم یه سوم ما نباشه ، پنجاه تا مولتیشون حداقل اندازه ۵ تا مولتی ما دف داشته باشه و نپره تا یکی مثل تو اینطوری فشاری نشه

شادزی

• نبودیم بچه ها دور برداشتن. اصلا توی این سرور نیستم و صرفا توی فروم فعالیت میکنم. اونم هر وقت حوصله کنم (این بچه مچه ها به قول امیرحسین گزارش پاک کنا کی هستن؟)

با توجه به میزان فشاری که توی پستت احساس میکنم و سواد بازیت مطمعن شدم مملی هستی

نوب

شادزی ^^<3

ما هم بهش میگیم نوب. حتی تو جلسات عمومی میایم روی مایک میگیم برو پایین انقدر حرف نزن نوب. تنها چیزی که ازش مطمئنیم سواد بازیشه که نوبه. خودشم به خودش میگه نوب. میشه گفت روی این مسئله باهم توافق داریم. ولی اینو مطمعنم (مطمئن) تو حتما روی سوادت باید کار کنی. هم فارسی هم بازی

سلام مجدد

لینک اتک ها

تو چقدر خزی. واقعا بوی سبزی پلو ماهی میدی. کاملا از تمام شواهد مشخصه. داداچ این که هی 100 تا کاتا رفته توی دیوار اصلا جذابیت نداره ها. اینکه پستتو با 8 تا عکس اینجوری و عکسای بی معنی زیاد میکنی نشان گر پیرن رو شلوارته. حداقل 80% این عکس ها رو میشد نذاشت و با یک نوشته ساده حق مطلب بیان میشد. زده بیرون داری پر میکنی دیگه. فشار بده

عزیزان دلم در تیم روبرو

نمیدونم چرا گارد گرفتین؟!

محسن

محسن جون من فقط صداتو شنیدم خیلی نرم و لطیفه. شما وقتی اومدی جلوی اس ایی هی باختی هی باختی هی باختی هی باختی، سه به یک. دو به یک. چهار به یک. دو نیم به نیم هی باختی هی باختی. به هر دری زدی هی باختی هی باختی میتونی به جواب سئوالت در پستت برسی.

• داشتم جوابتو مینوشتم که از دوستی از ساید خودتون پیام رسید که ...خلی جواب گزارش پاک کن علیرضا بنیتو رو بدی ؟

فقط این تیکه رو دیدم حیفم اومد یه توصیه بهت نکنم

مدیریت منابع و حساب کتابش رو اگه بلدی برو به هم تیمی هات یاد بده که اکانتایی که اسمشونو نمیارم با رید هم اندازه ما ، نصف ما همر نکشن ، گندمخور مرتاضشونم یه سوم ما نباشه ، پنجاه تا مولتیشون حداقل اندازه ۵ تا مولتی ما دف داشته باشه و نپره تا یکی مثل تو اینطوری فشاری نشه

شادزی

همین که رسیدی به بنیتو روالش کردی کار رو ، نتیجه رو بگیر که کارایی که تو توی اسپیدترا کردی رو ما چندین سال پیش انجام دادیم و ولی فرقش اینه که من ننگ میدونم بیام تعریف حمایت کنم، تو افتخار‌میکنی که بدون مولتی هیچی نیستی!

چقد من به کار میبری کوچک جان،

سواد فارسی داشته باشی من چندین بار نوشتم که طرف صحبتم هر که مولتی باز هست و از این سیستم حمایت میکنه! ، تو خیلی فشاری شد و همشو به خودت گرفتی چون بدون اون ضعف داری و هیچی نیستی!

سطح ضعیف بازیت به اینجا خطم میشه که اون بچه ها زحمت گندمخور دیگران رو هم به دوش میکشیدن ، هرچند من هدفم معنی تراوین بود و کاری با تو و ساید تو نداشتم و تو مثل کش تنبون ناخوداگاه هروقت میکشنت باز برمیگردی در مورد مولتی بازی حرف میزنی ،

نمیدونم چه فازیه طرف که داخل‌پستات همش مینویسی نمیخواستم جوابت رو بدم یا گفتن جواب فلانی رو نده ، یعنی هرکی بزرگ باشه نباید جواب دیگران رو بده؟ فرهنگ و شعور دیر و زود مشخص میشه ،

یا مثلا من داشتم با فلانی صحبت میکردم سر به سرش میذاشتم ...

بحث در مورد مولتی بازی صنعتی هست که توی قوانین بازی نوشته شده ، قوانین استارت سرور نوشته شده ولی خب شما ۴۰۰تا میسازی ، ۵۰تا حذف مدیریتی میشه تهدید به حذف میکنی،

وگرنه با شخص شما مشکلی نیست ،

بزرگ و کوچیک داریم بازی‌میکنیم، همه مساوی نیستن، هرکی با توجه به شرایط زندگیش‌پتانسیلی داره ، خلاقیت و اولویت های هرکی متفاوته

دشمنی خاصی با شما ندارم ،

• تموم شد خیلی تاثیرگذار بود

امضا

مجی سامورایی