نقد و بررسی سرور 5 ایکس راند 2 | آغاز 15 دی 1401 |

• پ.ن 2: ببینم اینا رو چند ساعته ریکاوری میکنید =))

خدایی دمتون گرم. ما میگیم اینا نصف همرشون یعنی یک چهارم زمان سرور رو روی کراپ مولتی دیوار کردن، چقــــــــــــــــــدر نوبن. میخندیدیم بهتون بعد شما میاید سینه سپر شده وسط فروم میزارید؟ ما که اگه برامون فان نبود با پوش و گلد راحت توی چند ساعت ریکاوری میکردیم شما ولی میشه بگی با پوش و گلد میتونی؟

• یک چهارم زمان سرور

با توجه به میزان فشاری که توی پستت احساس میکنم و سواد بازیت مطمعن شدم مملی هستی

سلام خوبی مملی جان؟ چرا با اکانت اصلیت نمیای فروم خجالت میکشی؟!

به هر حال چون نوبی این عکس رو میزارم که ببینی تلفات اون همر 30 ساعته ساخته میشه و تا همین الانش هم نصفش ریکاوری شده

حالا بدو برو منبع بفرست واسه مصریا که خیلی عقبید :))) خیلی

دفعه دیگه هم ریپلای نمیشی تا با اکانت اصلیت بیای فروم :*

شادزی ^^<3

• عرفان عزیز سلام

خدا قوت داداش، پلن خوبی زدین

تقریبا یک روز قبل از این پلن، من و دوست خوبم مسعود فراهانی عزیز صرفا جهت کمک به بچه ها اومدیم و یه دفساز رو گرفتیم دستمون (اکانت batman ).

بلافاصله بعد از جابجایی اکانت به اتحاد اصلی اتک های شما لانچ شد و این ثابت میکنه شما توی اتحادهای شمال اکانت نفوذی دارین.

البته که هیچ توافقی در این رابطه نشده و این کار شما از نظر من هیچ ایرادی نداره (هر چند واسه خودم جالبه یک سرور فان رو هم در این حد جدی گرفتین که اکانت نفوذی توی اتحادهای رقیب میفرستین!، ماشالله به این پشتکار)

بخاطر قوانین کنفدراسیون و جابجایی اکانت، چون امکان ارسال نیروی کمکی نبود، ناچارا دفاع خود اکانت رو چیدیم جلوتون تا همر اولی رو زخمی کنیم. سنگتراشی هم ۲۰ کردیم که کراپ ها صفر نشه (که خب تا حدودی موفق بودیم).

پلن شما حدود ۴۰ ساعت اکانت رو عقب انداخت. بدون هیچ پوشی کراپ ها تقریبا ریکاوری شده و دفاع لاست خورده هم تا شب جبران میشه.

خلاصه اینکه دمتون گرم، اینکار شما باعث شد ما که خیلی تفننی لاگین میکردیم وقت بیشتری روی این اکانت بزاریم و قطعا نتیجه نهایی متفاوت خواهد بود.

حریف خوب نعمته و لذت بیشتری از بازی عاید دو طرف میشه. خوشحالیم شما روبروی ما هستین.

ارادتمند همه ی رفقا و رقبا

محسن

• تخته جان این کتیبه احمق کوچک بود زمانی که واندرا اومده بودن. آفرین

در این سرور بازی نمیکنم

ولی به شخصه شاهدم حداقل ده یا پونزده روز قبل واندرها بود این قضیه

که البته اقا مازیار فرمودند که شارژاشو تا آخر سرور گرفته (با توجه به غارت و‌همرهای خوب و سنگینی که داشت غیر ممکن بود) که ما هم پیشنهاد دادیم برای تصدیق گفتارشون کتیبه ای روی اکانت نبرن که خوشبختانه بزرگوار چند بار جنگ رو روی اکانتشون بردن

و این ثابت میکنه شما توی اتحادهای شمال اکانت نفوذی دارین.

محسن

خودم شخصا سعادت آشنایی با شما رو ندارم اما به خوبی میشناسمتون

معرفی میکنم محسن جان خدای حاشیه وجنگ روانی که فقط با ساخت اکانت fun(یا توسط همدست ایشون) و برنامه ریزی و چند لینک الکی از همین اکانت دف ریزی کنه داخل مولتی های شمال شرق و تقصیر رو بنداز گردن بچه های اس ای

و با دف ریزی از پیش تعیین شده و حساب شده باعث کثیف ترین اتفاق ممکن در چند چند سرور گذشته بشه و خسارت ناجوانمردانه شدیدی به سوپرهمرهای اس ای بخوره

• تقریبا یک روز قبل از این پلن، من و دوست خوبم مسعود فراهانی عزیز صرفا جهت کمک به بچه ها اومدیم و یه دفساز رو گرفتیم دستمون (اکانت batman ).

بلافاصله بعد از جابجایی اکانت به اتحاد اصلی اتک های شما لانچ شد و این ثابت میکنه شما توی اتحادهای شمال اکانت نفوذی دارین.

اره شما درست میگی ما همه جا نفوذی داریم

حتی بات هم داریم اسم پلیر هایه سرور رو میدیم هرکی از اتحادی لفت بده یا جوین بده زنگ میزنه بهمون

یه پلیر بیکار هم داریم به صورت سنتی هر 10 دقیقه اتحادتون رو چک میکنه

ما داشتیم کشاورزی میکردیم که اکانت king mma امار داد شما جا به جا شدی

یه تشکرم از اکانت Dj Mr2 که امار دف شما رو به ما داد و همچنین اکانت a3pik که با ما همکاری کردند و چند روزی از ما اسکات نکشیدن

و یه تشکر ویژه هم از اکانت King lol عزیز که تویه لانچ به ما کمک کردن

کلا NE از آن ماست حتی شما دوست عزیز

• عزیزان دلم در تیم روبرو

نمیدونم چرا گارد گرفتین؟!

ممنون میشم یک بار دیگه پست من رو بخونید:

اول اینکه بابت پلن بهتون تبریک گفتم و ازتون تشکر کردم که به بازی هیجان دادین.

دوم اینکه اعتراف کردم پلن شما موثر بوده و باعث شده اکانت ما ۴۰ ساعت عقب بیفته.

سوم اینکه گفتم بابت داشتن اکانت نفوذی هم هیچ مشکلی ندارم و این جزو توانمندی های شماست و نه جزو عیب و ایرادات شما.

در آخر هم به داشتن رقیبی چون شما افتخار کردم.

با نوشتن اون پست صرفا خواستم کل کل محترمانه رو با هم تمرین کنیم و این تمرین رو از خودم شروع کردم.

متاسفانه جو فروم یه جوری شده میای از رقیب تعریف و تشکر میکنی، یه جوری عکس العمل میبینی انگار فحش دادی!!

واقعیت اینه از هر دو طرف این برخورد و رفتار رو میشه مشاهده کرد.

بنظرم حالا که شرایط مملکت به شکلی هست که روز به روز اتحاد و همدلی بین مردم بیشتر میشه، ما پلیرهای تراوین هم سعی کنیم رقابت سالم و دوستانه ای با هم داشته باشیم. هر ذهنیتی از هم داریم رو بزاریم کنار و با لحنی عاری از توهین و تمسخر با هم صحبت کنیم.

اگه اکثریت موافق این پیشنهاد نیستین و قرار باشه محتوای فروم با فرمون قبلی بره جلو، شخصا ترجیح میدم دیگه هیچ پستی نزارم. هر چند که میدونم به کتف مبارک هیچ کسی نیست که من پست بزارم یا نزارم :)

محسن

• من دوباره مطالعه کردم محسن جان

شما خیلی مودبانه پلن رو تبریک گفتی و 40 ساعت عقبگرد اکانتت رو تقصیر افراد نفوذی دونستی

این دوستمون هم خیلی جوانمردانه افراد نفوذی رو نام برد که از اتحاد اخراج کنید تا دنبال مقصر نگردید

ازین سالم تر؟

• هر ذهنیتی از هم داریم رو بزاریم کنار و با لحنی عاری از توهین

سلام محسن جان

ذهنیتی که شما در پست اولت نسبت به پلن ما دادی کاملا توهین به تیم ما و شخص خودم بود

این ثابت میکنه شما توی اتحادهای شمال اکانت نفوذی دارین.

این که شماها تا یه دهتون کاتا میشه یا چیف میشه سریع میایید تهمت دروغ میزنید به مهاجم یک چیز عادی شده برای ما و دیگه برامون مهم نیست این اخلاقتون

ولی لازمه بهتون بگم که تهمت زدن و یا دروغ گفتن یک نوع بی احترامیه به طرف مقابل هست پس وقتی بی احترامی میکنید انتظار احترام از طرف مقابل نباید داشته باشید

واسه همین ادی به مسخره پست شما رو ریپلای کرد

در مورد پلن هم یک توضیح کوچیک میدم بهتون که دفعه دیگه قبل از اینکه بدو بدو بیاید فروم و بگید زمین کج بوده یکم از عقلتون استفاده کنید

ما وقتی تایم هارو داشتیم ست میکردیم برای لانچ ,از بین کپ های +100 درصد ان ای 8 تا از بهترین هاشون رو انتخاب کردیم برای پلن

که 6 تاشون فیک بود و 2 تا ریل و اکانت شما و اکانت eminem توی یک اتحاد جدا بودن با 2 اکانت توتن و گول دیگه

ما اکانت های شما رو انتخاب کردیم برای ریل و از اونجایی که مطمعن نبودیم با اتحاد اصلی ان ای کنفدراسیون دارید یا ندارید مجبور بودیم 6 تارگت دیگه هم حتما فیک بزنیم

و تعداد دقیق 128 کاتا لانچ شد روی فیک ها که مارو مجبور کرد روی تارگت ریل رو با دو تا از همر ها 80 تا کاتا بزنیم و گندمزار 15 بشه 10 بجای 0

و ما وقتی شروع کردیم لانچ فیک ها به ریل که رسیدیم تازه متوجه شدیم این دو اکانت جابجا شدن و خیالمون راحت تر هم شد از این بابت که فقط دف خودتون رو میتونید استفاده بکنید

پس یکم فکر کنید دوست عزیز که اگه ما میدیدیم شما از اتحاد لفت دادی اصلا چه نیازی به فیک لیست ها بود؟ و چرا دهکده اتون رو صفر نکردیم؟

به شخصه اگر قبل از لانچ فیک ها میدیدم شما از اتحاد خارج شدید با تعداد همر بیشتر بهتون اتک میدادم و سعی میکردم دهکده هاتون رو صفر کنم با خیال راحت از اینکه هیچ دفی نمیتونید بگیرید, دوستانتون توی شمال شرق تجربه همچین صحنه های دردناکی رو داشتن میتونید ازشون بپرسید

و نکته آخر اینکه ما کل اتحاد های ان ای رو 3 ساعت یبار اسکرین شات میگیریم و اصلا نیازی به جاسوس این چیزا نیست تا بفهمیم اکانتی جابجا شده یا نه

امیدوارم از حالا به بعد یاد بگیرید قبل از تهمت زدن و بی ارزش جلوه دادن زحمت مهاجم یکم بیشتر فکر کنید بعد حرف بزنید <3

• عرفان جان ممنونم بابت توضیحاتت

باور کن هدف من توهین یا کم ارزش جلوه دادن پلن شما نبود.

خودت رو بزار جای من، اکانتت از کنفدراسیون خارج میشه بعدش اتک میاد، اولین نتیجه ای که میگیری چیه؟ البته که قبول دارم بهتر بود به جای نتیجه گیری سریع، توی فروم مطرح میکردم و توضیحات شما رو جویا میشدم...

هر چند همونطور که گفتم، داشتن اکانت نفوذی به نظر من اصلا چیز بدی نیست. بهرحال داریم بازی استراتژی جنگی میکنیم و داشتن نفوذی خودش یه استراتژیه. نمیدونم از کجا، چرا و چطوری توی اسپیدترا این حرکت ناپسند و ناجوانمردانه تلقی شد!

یادمه چند سرور قبل توی جلسه ای که بین لیدرهای سایدها برگزار شد (حاضرین جلسه کسری از اس ای، یوسف از اس دبل، آقا مازیار، مملی، جعفر و من از ان ای بودیم) در مورد این مسئله کلی صحبت شد. با اینکه همگی قبول داشتیم داشتن اکانت چراغ بین جزوی از بازیه ولی بهرحال به خاطر اینکه بعداً مشکلات دیگه ای پیش نیاد توافق شد هیچکس توی ساید رقیب اکانتی رجیستر نکنه.

بگذریم...

عرفان جان من توضیحات شما رو قبول میکنم و این اتفاق رو میزارم به حساب بدشانسی خودمون که همزمان با پلن شما جابجایی اکانت ما صورت گرفت و نتونستیم از اتحاد دفاع بگیریم.

امیدوارم سرور جذابی رو با هم تجربه کنیم و در نهایت اونی که واندرش ۱۰۰ نمیشه هم از بازی لذت کافی رو برده باشه.

-----------------------------------------

چند صفحه قبل موضوع جذابی مطرح شد: ران شدن یک سرور بدون بات و مولتی.

من به شدت طرفدار این اتفاقم و به شرطی که با نهایت سخت گیری با بات و مولتی برخورد بشه و هم پلیرها و هم مدیریت سایت متعهدانه برخورد کنن و اگه یک سرور به خوبی اجرا بشه، از سرورهای بعدی جذب پلیر خوبی صورت میگیره و درآمد خوبی هم نصیب گردانندگان سایت میشه.

به نظر من کافیه مدیران سایت به اولین سروری که به این شکل ران میشه به چشم سرمایه گذاری نگاه کنن و نگاه بلندمدت تری نسبت به درآمدزایی داشته باشن.

محسن

• قانون عدم امکان رسوندن دفاع تا 12 ساعت بعد از ورود به اتحاد اصلا منطقی نیست. در دات کام هم چنین قانونی وجوند نداره.

• سلام و عرض ادب

ببخشید که پابرهنه وسط صحبت ها میپرم ...

اول تبریک میگم به مهاجم و مدافع که حداقل باعث شدن یکم جو فرومو از من بدم تو خوبی و اگه راست میگی بریم فلان جا قرار دعوا و صحبت در مورد سرور های قبلی به این سرور کشوند .

قانون عدم امکان رسوندن دفاع تا 12 ساعت بعد از ورود به اتحاد اصلا منطقی نیست. در دات کام هم چنین قانونی وجوند نداره.

هم میشه گفت منطقی نیست و هم میشه گفت منطقیه .

میگم منطقیه چون اگه شما یه اکانت مولتی داشته باشی خیلی راحت میتونی بیرون اتحاد یا اتحاد زیرشاخه بزاری و هروقت روش اتک اومد بیاریش تو اتحاد یا اکانت دفسازو ببری اون اتحاد یا هزار کار دیگه .

ولی وقتی قانون کنفدراسیون باشه شما به این راحتی نمیتونی از اکانت های مولتی خودت دفاع کنی و مجبوری تو اتحاد مولتی هات دفساز بزاری ...

یا حق

یوسف

• شاید این قانون تو اسپیدترا با این حجم مولتی توجیح داشته باشه ولی در تراوین توجیحی نداره. چون عملا اکانت های واقعی نمیتونن اتحاد عوض کنند.

شاید این قانون با قانون اولیه تراوین در مورد پس فرستادن نیروها بعد از 12 ساعت اشتباه گرفته شده که الان به 1 ساعت تبدیل شده.

قوانین کنفدراسیون دات کام اینجا هست:
    https://support.travian.com/en…60571-alliance-confed-nap

• شاید این قانون تو اسپیدترا با این حجم مولتی توجیح داشته باشه ولی در تراوین توجیحی نداره. چون عملا اکانت های واقعی نمیتونن اتحاد عوض کنند.

شاید این قانون با قانون اولیه تراوین در مورد پس فرستادن نیروها بعد از 12 ساعت اشتباه گرفته شده که الان به 1 ساعت تبدیل شده.

قوانین کنفدراسیون دات کام اینجا هست:
    https://support.travian.com/en…60571-alliance-confed-nap

درسته ، اسپیدترا هنوز اپدیت نکرده که اگه بخواد اپدیت بده کلا فک میکنم ورژنش عوض میشه و این نژاد جدید هم میاد .

پ.ن : با تموم اپدیت های تراوین کنار میام به غیر‌ از عوض کردن گرافیک بازی ...

• کل تیم فونیکس که همه میگن الان بهترین تیم تراوین هست

دقیقا منظور از همه کیا هستن؟ یه اسم ببرید

بعد اینکه دعوت میکنم، یه سرور خالی دات کام پیدا میکنم، وایسید بازی کنیم ببینیم چند چندیم

اونجا قول میدم با پانیش تروپ از سرور خدافظی‌کنی

اینجا ۴۰۰تا مولتی ساختی که دعکا سر این بود که چرا ۵۰تاشو حذف مدیریتی کردن ،

بهترین تیم ترواین از اینجا تا اونور دات کام از اینا :)))))))))))))))))

• تو خفنی برو دنبال بازیت