نقد و بررسی سرور 5 ایکس راند 2 | آغاز 15 دی 1401 |

• سلام مجدد جاوید عزیز

بریم با هم نگاهی بندازیم به ریکاوری اکانت گوسفند در چند ساعت بعد از خوردن

عرفان بلاک بودی فروم بچه ها گفتند برو ببین چی میگه

من تو بازی هم گفتم بهت که این اکانت گوسفند اولین باری بود که هون برداشتیم و اولین باری هم بود که اومدیم خاکستری فقط برای تست این دو موضوع

همری توی اکانت گوسفند کشیده نشد حتی کپش هم ۱۱ و ۱۲ بود و اگر واقعا کسی روش پلی میداد تا حالا کپش ۱۵ بود(کپ مولتی ها ۱۵ شده فک کنم)

اکانت گوسفند صرفا برای تست رید هون و اینکه میتونیم با ای نژاد بازی کنیم یا خیر که جواب خیر بود

لامصب دف نداره و بدون مولتی ب فنای سگ میره و گرنه خواجه حافظ شیرازی هم میدونه که من همیشه میرم مختصات بالای ۲۰۰ ۲۰۰ چون از همون اول تراوین زمانی که ناتار نبود و رید فقط با ابادی بود یادگرفتم ابادی رید برم و همر بسازم

بعد از اصافه شدن تخم ریزی ناتار به تراوین بازم نتونستم بیام مرکز و ناتار رید بدم سبک بازیم همونه که بوده

الانم ۲روزه رو گوسفند لاگین نشده که بخاد بیاد بالا یا نیاد بالا

زیاد دست و پا نزن 😘😘😘😘

• سلام مجدد جاوید عزیز

بریم با هم نگاهی بندازیم به ریکاوری اکانت گوسفند در چند ساعت بعد از خوردن کراپا

و اینکه ممنون از دعوتت , دعوتت رو قبول میکنم و سرور بعدی به همراه دوستان خوبم امیر دست طلا و ادریس عزیز در ساید شمال شرق ثبت نام میکنیم ولی فکر میکنم بعدا از این دعوت پشیمون بشید =))

درود عرفان جان

دو مسئله

مواردی که گفتی دقیقا بر گفته سالار صحت میگذاره. من هم نوشتم اگر پلیری بازی بکنه ریکاوری راحت هست و خب مشخصه بازیکن این اکانت وقت لازم برای بازی کردن نداره یا نمیخواد روی این اکانت بازی بکنه. ولی توی گروه تلگرامی که هستم پیامی از طرف سالار مبنی بر پوش ندیدم بنابراین اصلا ایشون علاقه ای به ریکاوری هم نداشت. بنظر اکانت لب مرزی اندگیمی نیست و در سرور 5x با ارسال 5 دقیقه ای و سرعت بالای نیروهای هون میتونه راحت با لیست فارم و بدون نیاز به 15 گندمی مشکل گندمش را حل بکنه.

مسئله بعدی اینه که تیم Brothers این سرور بازی نمیکنه و من بعنوان خواننده فروم نظرم را در مورد پلنت دادم. اگر بازی من را سرورهای پیش ندیدی مشکل از من نیست برادر^^

پ.ن : ای بابا دو تا را هم با خودت اوردی مهمونی. خرجمون زیاد شد :D:D:D

J.Bro

اگر، در زندگی نگاهت به داشته هایت باشد ،بیشتر خواهی داشت.

اما اگر مدام به نداشته هایت فکر کنی، هیچ وقت هیچ چیز برایت کافی نخواهد بود

فکرت رو ترمیم کن...

• جاویدجان جهت #آموزش شما اگر کپ رو بی ارزش میدونید، نیازی به دریافت کپ ندارید که تایم پلن چنج کپ کنید و به اعتبار خودتون و ساید لطمه بزنید!

من همر امیرعلی و ریونجر که -120ک بود وقتی شما همرت -100 هم نبود تامین کردم و از لحاظ گندم رسانی مشکلی در پلیرهایی که درست زیرساخت زدن نبود

منتها دروغ چرا؟ ما پیش شما خوشآمد نداشتیم جاویدجان.

دو نمونه برات میارم که انشالله چشمات به سوی قضیه باز بشه.

1- شخص دفکوردی که میگی حدود 5ک دفاع که لاست میخورد میومد میگفت من حذف میکنم!

2- برای یه اکانتی نامه گذاشتم ساعت 4 همرت آف باشه. اومدم دیدم روشنه خاموش کردم بزنم چنج پس داده!

اگر بنا به این بود مسئولیت شارژتروپ، ارسال دفاع و تامین گندم با من باشه رمز برای پلیر چنج میشد که تارگت هم معلوم نباشه!

تمایل ندارم بحث دفکوردی رو باز کنم.

بله شما ناخودآگاه شمال شرق رو ضعیف نشون میدادی و همچنان هم ادامه میدی.

به مثال زیر دقت کن: ادریس و تریدر حدود 300 کپ با 8 ویو دیستروی کردن

در مورد پلنتون هم نظرم را گفتم. یه بحثی بود قبلا که میگفتند فلان اکانت کراپ لاک شده در عرض 2 روز کراپاش دوباره 18 شده

حالا تصور کن این اتفاقات مال 2x بود. تو سرور 5x اگر پلیر واقعا بازی بکنه در عرض چند ساعت ریکاوری میشه.

ولی اگر کپ میپرید قضیه خیلی فرق میکرد. بنابراین نحوه اجرای پلنتون اشکال نداشت هدف پلنتون و 9 تا اتک لانچ شدنش از دیدگاه من اشکال داشت.

در مورد دیدگاه اندگیمی: من طالب هیجان بازی هستم تا صرفا سیمز سیتی. شاید ما جفتمون مولتی های خفنی داشتیم با دفاع میلیونی که گرز رستم هم بشکنه.

منتها من برنده رو تروریست میدونم چون از هیجان بازی لذت بردند.

• کپش هم ۱۱ و ۱۲ بود

بالاخاره نفهمیدیم کراپ شما 11 بود یا 14 ولی منم اگه جای شما بودم بعد از اتفاقی که برای دیفالتت افتاد و بعدش کپت معلومه اکانت رو ول میکردم و میگفتم واسه تست هست , تا باشه از این تست ها

مممنون میشم دوباره بلاک کنی بحثی ندارم با نوبی مثل تو بکنم

پ.ن: دوستان عزیزی هم که توی سرور اکانت ندارن بهتره اظهار نظر نکنن راجب سرور و صرفا خواننده ی فروم باشن <3

• جاویدجان جهت #آموزش شما اگر کپ رو بی ارزش میدونید، نیازی به دریافت کپ ندارید که تایم پلن چنج کپ کنید و به اعتبار خودتون و ساید لطمه بزنید!

بحث کردن در مورد مواردی که گفتی اشتباه دیگه. مسئله خیلی سادست بنظرم شما نمیخوایی متوجه بشی. بهرحال تو همه سایدی همه جور رفتاری دیده میشه عوض کردن پسورد و ندادن همر و از این حرفها هم جزئی از بازیه. ما با اصل اعتماد با شما بازی را شروع کردیم منتها شما با تناقضاتی که تو فروم داری نتونستی اعتماد کامل را به دست بیاری. انتخاب شما یا تیمت شمال شرق بود و باید پای اشتباهاتش اگر بود می ایستادی ولی .... بگذریم

در مورد خط بالا

ببین برادر من اکانت ما هون بود

ما سه تا همر واندر زن داشتیم

6تا هم همر جنگی داشتیم

بیشتر از این هم نمیتونستیم بسازیم چون به محدودیت غارت خورده بودیم

تا اینجا اوکی؟!

مختصات نان کپ های من هم بیابون بود جوری که نزدیکترین ناتاری که در انتهای بازی سبز شد 80 خونه با من فاصله داشت.

خب من برای تامین منابع نان کپ هام مولتی داشتم

بنابراین بجز 3 تا نان کپ باید یکسری ده هم از 0 میزدم که بتونم توش انبار بزنم و منابع سیو بکنم برای وقتی که بخوام با جنگ آموز شارژ بکنم.

من برای شارژ 10 روزه همرهام( 5 موتوره) خمره زده بودم.

حالا بنظرت بیام بازم ده بزنم؟ جواب من اینه که نه چون نمیتونم ناتار پاپ بالا چیف بکنم وقت لازم هم برای بالا اوردن ده ندارم بنابراین زدن ده برای من منطقی نبود دیگه

تمامی کپ های 15 گندمی بالای 100 درصد را با مصری گرفته بودم. 15 گندمی 50 درصد را اومدم بعنوان یکی از ده های خمره در نظر گرفتم چون سریعتر از 6 گندمی بالا میاد و تولیدش هم بیشتره.

این ها را گفتم تا متوجه بشی چرا 15 گندمی گرفتم بعنوان خمره نه کپ

انتظارم داشتم شمایی که رو اکانت من اومدی متوجه بشی کسی که مولتی میزنه کپ نمیخواد!!

در مورد دیدگاه اندگیمی: من طالب هیجان بازی هستم تا صرفا سیمز سیتی. شاید ما جفتمون مولتی های خفنی داشتیم با دفاع میلیونی که گرز رستم هم بشکنه.

منتها من برنده رو تروریست میدونم چون از هیجان بازی لذت بردند.

ایلیا جان من اگر هر چی را اشتباه بکنم این مورد را مطمعن هستم که شما تو فروم دنبال لایک و محبوبیت هستی. چون اصلا این قسمت از حرفت هیچ ارتباطی به صحبت های من نداشت.

پست قبلیتو لایک میکنم که خوشحال باشی.

ارادت

J.Bro

اگر، در زندگی نگاهت به داشته هایت باشد ،بیشتر خواهی داشت.

اما اگر مدام به نداشته هایت فکر کنی، هیچ وقت هیچ چیز برایت کافی نخواهد بود

فکرت رو ترمیم کن...

• نووبی واقعا؟ یا خودتو زدی به نوبی

انتظار داری تو نامه لول کراپ رو دقیق بگم بهت و حتما تعداد نیروها رو با رسم شکل برات توضیح بدم

چرا این قدر پتو هستی عرفان (پتو همون نووب هست یه پله پایین تر البته)

پ.ن پتو رو به یاد خودت گفتم 😂😂😂

مافیای پتو

• بحث کردن در مورد مواردی که گفتی اشتباه دیگه. مسئله خیلی سادست بنظرم شما نمیخوایی متوجه بشی. بهرحال تو همه سایدی همه جور رفتاری دیده میشه عوض کردن پسورد و ندادن همر و از این حرفها هم جزئی از بازیه. ما با اصل اعتماد با شما بازی را شروع کردیم منتها شما با تناقضاتی که تو فروم داری نتونستی اعتماد کامل را به دست بیاری. انتخاب شما یا تیمت شمال شرق بود و باید پای اشتباهاتش اگر بود می ایستادی ولی .... بگذریم

میگی به زبون آموزش صحبت کن برات انجام دادم ولی حرف تو کله آدم نمیره فرو!

شما اگه به ما اعتماد داشتی همون تایم که کف دیسکورد گفتم نارنجی ریله رو حرف رفیق مثلا دفکورد و پلنرت حساب باز نمیکردی که 3 میل دفاعو بریزی جای دیگه مجبور شی همر بزاری جلوش!

همون رفیقت که تو سرورای سرعت بالا زورش نمیرسید و مشخصاً جاش مونده

الانم ما شدیم عامل مخرب و مستعمره شما شدی اسطوره شمال شرق با کپ پنجاه درصد و 6 تا واندرزن

سرور باز شد بشین بازیتو بکن نه اسمی از ما بیار نه روما حساب کن خوش باشی

لایک کن بخندیم

• نووبی واقعا؟ یا خودتو زدی به نوبی

انتظار داری تو نامه لول کراپ رو دقیق بگم بهت و حتما تعداد نیروها رو با رسم شکل برات توضیح بدم

چرا این قدر پتو هستی عرفان (پتو همون نووب هست یه پله پایین تر البته)

پ.ن پتو رو به یاد خودت گفتم 😂😂😂

مافیای پتو

ما پتو شما زیر پتو ، پتورو هم کشیدین رو سرتون

هر چند سال یکبار گوشاتو بشور

تو چشماتم یهدخورده نفازلین بریز

پتورو هم از رو سرت بکش

اصلا شما خوب

عرفان بیکاری اینارو میزنی؟

زدن اینا از زدن دکمه کیس راحت تره

طرف لینک سبز خورده امده میگه تست غارت هون بود

Tralord.com

این سایت مخصوص لرد های تراوین مثل شماست

که اونجا میتونید با سرعت بالا غارت هون رو تست کنید

عجب تستیم گرفت انصافا تاپ غارت ترکید

حالا تستش مثبت بود یا منفی؟

حاجی نخندون مارو ، شما فقط بخندین به ما

عرفان این سن بالا هارو که از سال ۸۷ دارن تراوین پلی میدن در سطح بین ال مملی چرا میزنی؟؟؟؟

این بنده خدا هی میگه بین ال مملی بازی می‌کنه

کارش چیز دیگست

مملی که نباشه نمیتونه بازی کنه

باز اگه مملی بود وسطش یه بامبولی در میوردن

((الو مهدی !!! تولو خدا سلورو فیلیز کن پلیز))

اخه ما بلیم بگیم سلور فیلیز نشده بودما پلن داشتیم

پلیز فیلیز

برو تو پیریز روشن شی 😁😁😁😁😁

آی خداااا لینک سبز ، کپ؟

اخه کی با هون کپ میگیره سلطان سن و سال

پیشکسوت بین ال ممل

ترالورد رو جدی بگیر

برو ترمین کن ، یکمم ترمیم کن

شاید ریکاوری شد

اون کپ ۹۷ تا بخیه میخواد به نظرم

حاجی سرور ۵ ایکسه

جون عزیزتون نخندونید مارو

پ.ن: کسی چسب زخم نمیخواد؟

ارسال از طریق باربری جاوید ترابر

مادامي كه عقل خاموش است..... ؤؤ ......خشونت حرف آخر رو مي زند

.......................W.Ss Alone........................

• سلام یه چیزی فراموش کردی من نوک حمله se بودم ولی پستم دفاع بود با این حال منم لذت بردم اما نشد بچهای ne خراب کردن فرار کردن از ترس هنوزم پیداشون نشده برای ادامه سرور یه کم زیارتشون کنیم ... یعنی انقدر ادامه سرور سوز داشت که حتی حاضر نشدین با مالیدن روغن بنفشه ادامه بازی رو تحمل کنید و تا اخر بمونید چادر گل گلی ها تون گذاشتین سرتون هر کدومتون یه جا پا فرار گذاشتین...‌ انتظارات بیشتری داشتم...X/:(

• سلام خدمت همه

اول از همه از کسایی که توی این چند روز گذشته و همینطور چند روز آینده کل کل میکنیم معذرت میخوام‌ اگه ناراحتی پیش اومده باشه ، این کل کل ها فقط داخل بازی مفهوم داره و برای اینه که هیجان سرور بره بالاتر نه چیز دیگه ای . بهترین دوستانی که الان توی تراوین داریم کسایی هستن که یه زمانی بیشترین کل کل رو با هم میکردیم ، کل تیم فونیکس که همه میگن الان بهترین تیم تراوین هست سرور اسپید راند ۵ آی آر توی ۳ تا ساید مختلف بازی میکردن و اونقدر همدیگه رو زده بودیم که واقعا دف همه سایدها کامل کلین شده بود تا حدی که با گرزی دف میکردیم ، ولی از سرور بعدیش همه شدیم یه تیم و ۷ ۸ ساله کنار هم هستیم

ایلیا این حرف هایی که زدی واقعا دوست نداشتم به فروم کشیده بشه ، شاید سرور بعدی روبروی هم باشیم ولی توی سرور ۲ ایکس قبلی ما شمارو نه مستعمره میدونیم نه پلیر یه ساید دیگه ، با پلیرای اکانتتون چندین سال همه ما رفاقت داریم و حتی اگه روبروی ما هم بودن از این الفاظ استفاده نمیکردیم چه برسه به اینکه کاملا یه هدف داشتیم . شمارو کاملا از خودمون میدونیم به خاطر همین اگه مشکل و حرف حدیثی باشه ترجیح میدم داخل گروه های خودمون در قالب یه تیم مطرح کنیم و بحث کنیم نه داخل فروم

از اینجا به بعد خطاب به کسی که به بچه های ne توصیه کرده بود ، مدیر فروم پستت رو پاک کرد نتونستم ریپلای کنم

یه توصیه هم من به شما دارم ، تو سرورهای فان طوری رفتار کنید و حرف بزنید که توی سرورهای رسمی دردسر نشه براتون

• سلام من یادم نمیاد به کسی بی احترامی کرده باشم

سلام ادی جون. منم یادم نمیاد شما به کسی بی احترامی کرده باشی. منم یادم نمیاد به شما کرده باشم ولی اگه منظورت ضایعات پیشوا بود که منظورم اون ردی پرهامه بود نه شما. در هر صورت اگر ناراحت شدی من از شما معذرت خواهی میکنم.

داداش پستاتو میبینم یاد عقده های بوجود اومده از شب عروسی حوزه علمیه میفتم که در وجود تک تک کسایی که به کلماتی همچون سبزی پلو با ماهی و کتلت حساس هستن و فشار ناشی از برد چند سرور پیاپی شمال شرق در سرتاسر پست هات پر از کینه هست. همینطور داخل بازی

و اما ایلیا که باعث شدی پست بزارم. اول از همه مخالف صد در صد وجود تو توی تیم شمال شرق بودم چرا که کاملا آدم نمک نشناس و بی چشم و رویی هستی. متاسفانه ممل و چندتا از دوستان ازت حمایت کردند و من دیگه کاری نتونستم بکنم.

پلن های سر خودت که باعث شد چندتا همر خیلی خوبمون بره تو دیوار. وقتی از مدل پلن زدن هات پرسیدم فهمیدم بهت دارن آموزش و فواید فیک زدن رو میدن و تو حتی فیک نمیدادی و همر رو شیش ساعتی تک تارگته و بیست موجه میزدی یه جا که دیوار رو بغل و در اکثر مواقع اینسرت میشدی.

باز برات اومدن پلن ریختن و فیک ها رو نزدی و کارای خودتو کردی و چندتا همر مهم رو لاست دادی.

باز با بازیکن ها به شدت بد رفتار میکردی و صحبت های نا ب جا میکردی و اونها رو نوب لقب میدادی.

چندتا کتیبه از دست دادی و کتیبه مهم ساید رو به فنا دادی.

از بی ادبی هات و بی تربیت بودنت هم که دیگه نگم که چندبار من دکمه خروج چندتا از گروه هایی که تو بودی رو میخواستم بزنم که باز بخاطر ساید صبر کردم.

همین دو سه هفته پیش هم شنیدم از شمال شرق به شدت اکانت شما از لحاظ مالی و دفاعی و روحیه کتیبه ای و چیزای دیگه مورد حمایت قرار میگرفته.

حالا چیزی که برام جالبه یک سرور گذشت و بعد اون هم بچه های شمال شرق حرفه ای عمل کردند و پشت یارشون و هم تیمیشون بودن هیچ کلمه ای از ریدمان ها و نوب بازی های تو هیچ جا نگفتن به کنار، تمام اون ها رو هم تقصیر خودشون دونستن به کنار، میومدن وسط فروم ازت حمایت هم میکردن.

حالا همه اینا هم به کنار، تو نه تنها همون سرور وسط فروم بارها یه مشت چرت محض میگفتی و نوبیت خودتو نشون میدادی بلکه بعد اون سرور نمک تمام کسایی که خوردی رو تف کردی تو چشاشون. دیگه نمکدون شکستن خیلی حرفه.

جالبه آخرشم وینر بودیم و رو سیاهی میمونه برای شما

پ.ن: سرور باز میشه وقتی باز شد بیاید دوباره یک باخت دیگه به کارنامه خودتون اضافه کنید. ما که بردا برامون عادی شد

• ببین کار تو از افسار و قلاده و پوزه بند گذشته !

یا بزرگترت میاد عذرخواهی میکنه یا پست بعدی که حرف مفت زدی تمام جواباتو بدون سانسور و رازداری پاسخ میدم

شخصا برات احترام قائلم امیرتریدر.

من به همر 5 ایکسم بخندم خودم رو عضو همچین تیم بی صاحابی بدونم

• امیر حسین چطوری؟؟

داداش نبودی نگران شدم! یوسف امد یه پست برای مجید گذاشت قضیه چیه؟؟

واقعا مشکلی پیش اومده؟

یا ما انقدر خنده داریم که کسی از خنده پاره شده؟

منم یه توصیه به دوستانم می‌کنم

ادب رو خیلی رعایت کنید که ما خودمون از بزرگان ادبیات فروم اسپید ترا هستیم با کلی طرفدار

که از تکنیک فشار با کلمات چیز ندار استفاده کنید

مثل اخراجیا ، الان نگی ... فوحشه؟؟؟

امیر جان گویا فراموشتون شده سرور پیش چطوری باهاتون حرف می‌زدیم

بزار یکم واضح تر باهات حرف بزنم ، ببین ما یه زمان میومدیم تو فروم تراوین آی آر برای شما عزیزان توضیح میدادیم که چطوری امدیم تاپ رنک غارت

تا اون دسته از پیر مردای عزیز

که از سال ۸۷ بین الم مملی بازی کردن

یا اونایی که از تیم شما خیلی قدیمی هستند

و واژه اسکی(ترکی) ویژه اونا ساخته شده

و از سال ۷۷ تو خواب داشتن باهاش بازی می‌کردن

از مغز آکبند موندشون که فقط بلد بود تو بازار برای

لیدر اتحادشون منابع ارسال کنه ، استفاده کنند

و تحلیل های غارت مارو بخونن و به ما حسودی کنند

رفته رفته اون پیر مردا با همون مغزای آکبند

با اسپید ترا آشنا شدند ، و فروم پر شد از

حرفای بی محتوا دوستان ، که من قدیمیم

سنم بالاست ولی از من بزرگترم داریم

حتی تو بعضی از سایدای شمالی

به ترتیب سن غربال گری شده

چه ربطی به من داشت؟

آها میدونی چرا؟؟؟

دیگه این شد که کار ما به جای تحلیل های سنتی

رسید به ساخت بخیه های صنعتی

یعنی یه جورایی رفتیم تو کار پزشکی

جر میدیم ، بخیه میزنیم ، چشب زخم میفروشیم

برا سوختگی ها یخ تجویز می‌کنیم

و‌در آخر جلو ادا پرو هارو میگیریم

لختشون می‌کنیم منابعشونو میگیریم

میفرستیمشون برن ته مپشون تیله بازی

مورد داشتیم سرور پیش مرز شمال شرق

یه ده برا ما میکشید بالا یه ده ته مپ برا خودش

میدونی زیاد وقت و حوصله ندارم

درگیریام زیاده ، این سرور یکم داداش داداش می‌کنیم مگه نه خراجامونو گرفتیم

سور و ساتامونم تو سایدتون به پا کردیم

یه جور میگی انگار سرور اولته مارو میبینی

ماشالله که همه الان مارو میشناسن

دیگه الان همه ادی و عرفان و مهدی کلت و آرمان ویچرو .... میشناسن همممممه

پرهام گرین کاشف فشار

سامان بد بوی استوره تکرار نشدنی

لازم به معرفی نداریم داریم؟

بیا یه اکانت هون بدم دستت غارتشو تست کن!!

• درود بر دوستان خوبم.

من بازم اومدم.

میتونم از آقا امیرحسین عزیز یه درخواست داشته باشم؟!!
    دوست عزیز و گرامی آقا امیرحسین عزیز اگه امکانش هست بفرمائید کدوم اکانت پلیر روش بازی میکنه و مشکلی نداره. که بچه ها برن سرااغ همون.
    آخه هرکیو میزنن شما میگی نبوده و نیست. ما نمیشناسیمو گوسفند و ببعی کیه.

شما میگی روش بازیت اینه ته مپ بازی میکنی. در جواب این حرفت باید مخاطبمو ادمین محترم در نظر بگیرم، آقای ادمین محترم میشه بفرمائید اون ته مپ سمت ساید شمال شرق، اون یه ذره زمین اضافه رو چرا چسبوندی به نقشه؟ واسه همین دوستمونه؟؟؟؟
    بخدا میترسم یه شب دوستان خوبم (داش عرفان، داش مهدی، داش آرمان و گل سرسبد شمال سوز گروه، داش ادی) اکانت TRaDeR رو بزنن بعد شما تشریف مبارکتو بیاری و بگی نههههههههههه. من نیستم. این تریدر یکی دیگه است.خخخخخ

راستی این عکسا چیه؟
    خوبیت نداره کسی که نوشتینش King NE اینجوری مورد عنایت قرار بگیره. واسه روحیه مابقی کینگ های NE بهتر نیست یکی از اون ته اتحادتون بذارین بالا؟
    اینجوری اگه بچه ها زدن، شما میگی داش کوچیکه بوده. ما هم میگیم داش کوچیکه بوده.8o8o8o

راستی واکسن برکت، میای تو فروم صحبت میکنی مواظب باش، اینا همه یا مورفینن یا رباکسین. گفتم بدونیا.خخخخ

عرض آخرم خدمت اون دوستی محترمی که گفت واسه تست بوده.<X<X

داداش اولین بارتون بود اومدین خاکستری،خب میگفتین. نوبترین نفر ما هم توی خاکستری حرفه ایه.تعارفی که با هم نداریم، بهتون آموزش میدادیم.

اگه از نژادی نمیتونید استفاده کنید،نگید بده، مثه این می مونه نتونی برقصی و بگی زمین کجه.:D:D:D

از اینکه موجبات شادی و خنده مارو فراهم میکنید،واقعاً سپاسگزارم.

پ.ن: ادی این تن بمیره انقد اذیتشون نکن. بخدا خوبیت نداره.

پ.ن: عرفان دوره آموزشی زیر مبتدی نداری واسه دوستامون.خخخ

پ.ن: پرهام تو یه دونه ای.افتخار میکنم که به واسطه تو، با ادی و عرفان و آرمان ومهدی و حسین و فرهاد وبقیه ی بچه ها آشنا شدم. خودت میدونی تا جهنمم باشه پشت سرتم رئیس.

ارادتمند همه دوستان خوبم، محمد Patriot

_______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

بزرگترین نابکاری آنست برای آنکه برترین باشیم، دست به ویرانگری چهره دیگران بزنیم.

ارادتمند همه دوستان خوبم، محمد Patriot

بزرگترین نابکاری آنست برای آنکه برترین باشیم، دست به ویرانگری چهره دیگران بزنیم.

• من کوچیکتم 😁 ادی که جذب خودته فقط

از همه بیشتر شمارو دوست داره کاملا مشخصه

منم به شخصه از بازی کنار تک تک بچه های گروهمون لذت می‌برم

سرور گذشته بیشتر زحمت گردن ادریس و عرفان بود واقعا گل کاشتند

میدونی کمتر تیم هایی هست که همزمان ستاره های بازی رو بتونه تو خودش جا بده

حالا از بین این دوستان فروم نویس شمال شرق

چند تاشون تو مسابقات بین ال لردی

نامدار هستند ، ولی اینجا تو این زمین ستاره های بازی مشخص هستند

تیم آل استارزه ، حتی ابلیسمون اینارو خواهد زد

از رو موتور

ستاره های ما همان کسایی هستند که میان اینجا فروم مینویسن طرف مقابل مجبوره از کوچه علی چپ بره و بزنه زیر همه چی

انکار کنه ! بگه نمیدانم ! اطلاعی ندارم !

برام جالبه حتی تو فروم نویسی هم به ما نمیخورن

پایان این نتیجه گیری اینه که پیشوای جهانیان سامان بد بوی کبیر به خیلیا گفت ... ....

به خیلیام به خاطر آقا امیر نگفت .... ...

به خیلیام به خاطر اقا فرهاد نگفت ... ...

ولی خلاصه اینکه بنده پس از مدت ها ایراد گیری به خلق حجومی پیشوا و دافعه تیم پیشوا

به این نتیجه رسیدم ، داشتن یک جمع سالم نیازمند این هست که خیلی از افراد ، خوب یا بد از اون جمع دور بمونن ، در مورد افراد خوب شک دارم

ولی هر ادمی تو یک خانواده سالم موندگار نیست

بنابراین این مسئله رو از بینش بالای استاد بزرگ تراوین سامان بد بوی کبیر میبینم

اینم بگم که اینجانب به عنوان محافظ اعظم پیشوا

در تمامی جاهای سفت زندگی و تراوین تعیین قلمرو کردم و دوره فروم نویسی و ادبیات و شعر و لفاظی در فضای شعر مهبل و غیر مهبل برای عزیزان برگزار می‌کنم

خلاصه دوست عزیزم

بعضی موقع ها جواب واکسنی ها رو باید دوکلمه ای داد ، نذار رو حساب خوبی خودت ، این از بی حوصلگی‌ماست

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط ModeratoR: توهین های مکرر ().

• سلام شبتون بخیر،

به دلایل شخصی این سرور شرکت نکردم، و فکر نکنم دیگه سروری هم شرکت کنم.

اولا خواستم شفافا اعلام کنم که سامان و آرمان این سرور درحال استفاده از بات من هستند، چرا که متاسفانه موفق نشدم باتم رو از چنگ این دو آدم دربیارم.

قبل از سرور به من پیام دادن و از من اجازه برای استفاده از بات رو کردن، من مطمئنم وقتی باتو از سرورتون پاک کردم یعنی اجازه ریکاوریش رو به شما ندادم، حالا بعد ۶ ماه رو شروع یک سرور دیگه یادتون میفته اجازه بگیرین؟ بحث اجازه نبود البته، دنبال این بودند که براشون ربات رو راه بندازم، در کمال پررویی!

حتی از من خواستند عضو تیمشون بشم و باهاشون بازی کنند، و البته تاکید کردن بخاطر بات نیست و کینه ازشون به دل نگیرم :)) قضاوت با شما.

اتفاقا اگه به کینه باشه، من آدمی هستم که اصلا ریج نمیکنم و خیلی سخت میشه که از یک نفر کینه داشته باشم، از جفتتون هم کینه ندارم اگه کینه داشتم قطعا این سرور شرکت میکردم، ولی اینکه اینطوری بعد چند ماه سراغم میاین بدون هیچ معذرت خواهی، خیلی بی احترامیه قصد نداشتم این بحثو داخل فروم کنم ولی وقتی میبینم به تریدر که اکثر اکانتاشو با یک بات ضعیف بالا کشیده تیکه میندازن گفتم ناگفته نماند.

در خصوص بات، من با سواد ناقصی که داشتم موفق شدم طی ۲-۳ هفته یک بات خسته و بی دروپیکر بنویسم، که هنوزم تو سرور کار میکنه متاسفانه.

یکی از علت هایی که این سرور شرکت نکردم این بود که احساس کردم بازی برای خیلیا چهارچوبش تغییر کرده، یک گفته معروف هست میگه

enjoy the process not just the result

و الان این موضوع خیلی داخل تراوین بیداد میکنه، سرور شده پر از پلیرهایی که فقط براشون نتیجه مهمه. من اگه باتی نوشتم چون لذت میبردم از این کار، نه اینکه بخوام با این بات سایدو برنده کنم، برای همین نسبت به فیدبک هایی که بهم میدادن خیلی حساس بودم یا اگه کسی درخواست بات میکرد معمولا مخالفت میکردم، بات من فقط رو اکانت خودم و بعضی از اکانت های تاتاروس ران بود که خیلیاشون هم خودشون دستی بالا میاوردن بات من فقط تعدیل میزد براشون.اکانت های خودم هم طبق پلنی که خودم براشون تعریف کرده بودم بالا میاوردم، یعنی به نحوی داشتم روی اون اکانت ها کلی وقت میذاشتم و بازی میکردم. میتونستم به نحوی بنویسم که مدت زمان خیلی کمتری ازم بگیره و تعداد اکانت خیلی بیشتری بالا بیارم. تقریبا تا قبل اینکه آرمان از تیممون بره کمتر کسی میدونست من بات نوشتم و برنامه نویسم.همین چهارچوب نه در خصوص آرمان و سامان بلکه در خصوص خیلی از پلیرهای دو ساید جنوبی و شمالی صدق میکرد و متاسفانه هنوز میکنه، امیدوارم بازی برگرده به روزایی که پروسه لذت بخش تر از نتیجه شه!

سرور قبل متاسفانه حتی من اواخر سرور بخاطر اتفاقاتی که افتاده بود، نتیجه برام مهم تر از پروسه شده بود، و از یک مقطعی به بعد بازی برام از حالت ethical خارج شده بود. اگه کسی رو آزرده کردم یا حرفی زدم معذرت خواهی میکنم.

هرروز جامعتون کوچیک تر میشه، طوری بازی کنید که نخواین سرور بعدی خودتونو جلوی بقیه کوچیک کنید تا گردن بگیرنتون!

طوری بازی کنید که جامعتون کوچیک تر نشه، آقای مهدی کلت.

ربات من دست هیچ کس دیگه ای به جز سامان و آرمان نیست و از طرف من به کسی اهدا نخواهد شد.

موفق باشید،

مانی

• مانی جان سلام عزیزم

هرچند که اعلام ساخت بات کلا کار بدیه

چون سرور پیش شما رویروی ما از این بات استفاده کردی ، ولی ناگفته نماند که خیلیامون سالها از بیلدر و استراتژی و Tm.bot و حتی چکش زن پلاس استفاده کردیم ، جمع هارو این کوچیکتر نکرده البته

بلکه به قول شما فقط بردن بازی هدف بودنه که منجر به کوچیکی شده ، عدم وجود تیم پلی

ما سرور پیش تیم پلی نشون دادیم

شما اگر تمایل داشتی به اون مدل بازی میتونستی همراه ما بازی کنی

شما رو اکانتی بازی کردی که سعی در رکورد شکنی داشت و علت اینکه از بازی زده شدی هدف اشتباه بوده

وقتی هدف اشتباه داشته باشی به نتیجه دلخواه نمیرسی ، ما ادا تنگارو رو بات در نمیاریم ولی مولتی رو بات گذاشتن رو ‌پسندیده نمیدونیم همین

ساختمون اصلی 20کردن رو هممون بلدیم

خلاصه که در های ما به روی شما باز خواهد بود

• سلام به مانیه عزیزم

حاله شما؟

مانی جان بکل نمیخواستم دیگه صحبتی کنم در ارتباط با سرور پیش چون ناگفته هارو گفتم و کسی که میخواست بفهمه فهمیده و کسی هم که نه تکلیفش مشخصه!!

ولی شما زیادی صحبتهایی از جایگاه مانیه مهربون و مظلوم (پسری که به هیچکس بدی نکرد!!!) کردی در صورتی که شخصیت شما برایه من و دوستانم شناخته شده هستش

زیراب زنی و سعی در تصاحب نظرات دیگران و استفاده از اونها به عنوان نظر خودت و بد گویی از کسی در غیابش و ...

اینارو نه اینکه خدایی نکرده در شما دیده یا شنیده باشم

البته طبق نظر شما و پستی که در اینده خواهی گذاشت:))

خدمت دوست عزیزم عارضم که

من فقط پیام دادم و حال و احوال پرسی کردم باهات و اصلا حرفی از چیزی نزدم باهات پیاما هست میتونی اسکرین بزاری اینجا:)

انقدر متاسفانه شخصیت لوووو لولی داری که اومدی اینجا داری جوری میگی که یچیزیو بندازی گردن من مثلا:)

سامان اگه پیامی داده بوده بهت صرفا میخواسته رانش کنی داستانو بعیدم میدونم گفته باشه بیا با هم بازی کنیم:)

شما هم که گفتی نه نمیکنم و ...

الان از کجا نتیجه گرفتی که داریم استفاده میکنیم؟

وقتی کاریه که جز خودت کسی نمیتونه درستش کنه

ما چجوری تونستیم استفاده کنیم ازش ؟؟؟:))))

پشمی نمیمونه واسمون آخره این سرور خدایی یکم ملاحظه کنید مارو

• سلام یه جور میگی تیم فونیکس انگار بهترین تیم دنیاس تیمی که با مولتی خودش میکشه بالا دف میسازه و غارت میکنه تیم نیست من سال ۲۰۱۴ با تیم آمراد بازی کردم سبک بازیشون حرف نداره ... همه چیز برنامه ریزی شده اس... از اون موقع تا نسبت به الان هیچ تیمی ندیدم که به پای تیم آمراد و بچهای se برسه همینطور سرور قبل هم پا به فرار گذاشتین هنوز بخاطر اینکه آبروتون بخاطر اینکه بازنده هستین جرئت نکردین بیاین برای ادامه ... این بود توان قدرتتون در بازی ؟ اینقدر سرور از خودتون تعریف میکردین میگفتیم میزنید میزنیم ما اینقدر همر داریم پس چیشد؟ یهویی همه فراری سوار بر سرگاری یکی بر الاغی سواری یهو ناپدید شدین داستان ناگوار فرار بچهای ne در سرور فینال به در خاطرات ثبت میشه...:)8)

• سرور باز شد بیا پیش خودم با هم میریم به جنگ ne اینها فقط جز ادعا و حرف پوچ زدن هیچی بلدن نیستن ... کارشون همینه اگر خوب بودن که من داخل ne میموندم هنوز حرف های ۱۰ ساله هر سرور میان تکرار میکنن مال ال کردیم ما بل کردیم شما اگر بازیکنی کل تیمت بردار بیا مردونه بازی کن جلوی بقیع تیم های بجای اینکه فرار کنی بعد بیای تو فروم بگی ما اینجوری بودیم اونجوری بودی تیمت که هیچ خودت اگر بازیکن بودی تا الان تیمت جمع کرده بودی اومده بودین درخواست راه اندازی ادامه سرور میدادین پس خاله بازیتون خوش باشین متاسفانه من از شما نه از تیم ne هیچ چیزی جز ترس برای ادامه سرور نمیبینم خوش باشید با چادر گل گلی هاتون اگر چادر هم کم اوردین براتون بفرستم ... یه وقت نترسی اقای جاوید خان... :(:S