نقد و بررسی سرور 5 ایکس راند 2 | آغاز 15 دی 1401 |

• تراوین دیگه تا ۳۰ سال جوابه عزیزم بعدش باید قرص افسردگی بخوری

اصل موضوع همینه پرهام جان

تقریبا ۹۰ درصد بچه هایی که تراوین رو توir یادگرفتند اگر ۳۰ رو رد نکرده باشند نزدیکش هستند

من خودم سال اول دانشجویی با تراوین آشنا شدم سال ۸۷

به خاطر همینه زیاد بالا پایین پریدنات رو جدی نمیگیریم

خودتم جدی نگیر

هر جا بری بگی یه سرور با ۴۰ تا پلیر بوده و ۴۰۰۰ تا مولتی که وسط سرور فریز شده ولی فرومش ۳۰۰ صفحه رفته جلو و فروم سرور بعدم ۵۰ صفحه اولش اختصاص به اون داره اگر بهت پناهندگی ندند حتما تست الکل رو میگرند.

شل کنید بابا....

• سلام به همه

بعد مدتها اومدم فروم ببینم چ خبره

میخواستم یه اکانت بزنم با این 13 صفحه فروم منصرف شدم فکر کنم سرور کلا 20 تا پلیر داره

کل کل های الکی داخل فروم و تهش هیچی

کل کل رو ببرید داخل بازی همدیگرو داخل بازی جر بدین و خوانندگان فروم لینکها رو ببینن و لذت ببرن

بچه 10 ساله هم اینجا رستمه

امیر حسین تریدر همه میشناسنت چرا میخوایی خودتو برا اینا اثبات کنی هنوز نمیفهمم ، وا بده بزار رجز بخونن خوش باشن

به امید رستگاری همه تراوین بازا

• تو سروری که بچه های جنوب غرب میان واندر شمال شرق رو کلین میکنن

شمال غرب هم شما پول گلدو مولتیشونو دادید

افرین به شما اصلا میخوای زیر سیبیلی صحبت کنم سرور باز نشده کاپشو بدن به شما

پرهام نذار ذهنیتم بیشتر از این نسبت بهت خراب بشه

روز حذف جنوب غرب اکانت monako فکر کنم حداقل ۴۰۰ کی گرزیش رو مولتی های north empire دیوار شد ، در مورد کلین کردن واندر شمال شرق هم بهت بگم خداروشکر چیزی که تو ne زیاد بود همر بود ، وقتی خبر رسید میخوان واندر شمال شرق رو کلین کنن درخواست کردیم اینکارو نکنن به ۲ دلیل : اول اینکه اون تایم سرور واقعا وقت گرفتن واندر نبود و الکی تارگت اضافه میشد دوما بچه ها علاقه داشتن رنک ۱ هجوم بگیرن و رو پوینت واندر هم حساب کرده بودن ، سوما خبر داری اکثر همرای sw که قرار بود حذف بشه به پیشنهاد خودشون به ne ، قرار شد که باهاشون se رو بزنن ولی مملی زیر بار نرفت ؟ ۳۳ تا همری که در اختیار ne قرار داده شد ولی یکی از اون ها هم روی se بلند نشد ، وقتی اینکارو میبینم میفهمم مملی شرافت داره ، وقتی هم که یکی میاد میگه اس دبل رو خریدید برعکس این فکر میکنم .

در مورد اکانت های جنوب شرق هم که فروخته شده ، پلیری که کل اون اکانت هارو کشیده بود اول از همه به من پیشنهادشو داد منم به هزار و یک دلیل نخریدم ، تعداد کمی رو آرمین رفت خرید اکثرش هم که دست se بود . وقتی هم که برات خوبه آرمین رو جز شمال شرق به حساب میاری ، وقتی برات بد میشه جز شمال غرب حسابش میکنی که ne رفته مستعمرش کرده ، تکلیفمونو مشخص کن به هر حال جز ne بوده یا nw ؟

بعدشم قصد توهین ندارم ولی اگه نمیدونی اکانت yoyo و ... حتی اختیارات اتحاد sw دست se افتاده بوده با کمال احترام یا سرت شیره مالیدن گفتن دست ne هست یا اونقدر دروغ گفتی که خودتم باورت شده

در مورد گلد و وی پی اس هم که گفتی اشکال نداره ، دستتون در مورد جنگ یونیک و ۲۷۰ تا کپ و ... خالی شده یکی یکی اینارو مطرح میکنید ؛ توی ne پلیری رو با وعده گلد و وی پی اس نمیارن وگرنه نه توان مالیمون کمتره نه مشکل گلد داریم توی ne و میتونستیم کل کسایی که با وعده گلد و وی پی اس رفتن جنوب رو با ۲ برابر اون گلد و وی پی اس بیاریم ne ؛ ولی پلیر باید به سایدی که پلی میده تعصب داشته باشه

این موردم حل شد برو بگرد ببین دیگه چی مونده گیر نداده باشی

پ ن : فروم که ۲۰ نفری ریختید سرم😂حاضرم سرور پرایوت ران بشه بازم ۲۰ نفری بیاید ، سایتشم این دوستمون 200t انتخاب کنه اینجا بلد نیست پلی بده بنده خدا

• سلام ممنون از نظر شما لطف کردید

مشعف فرمودید

بابا شل کنه لطفا

ببین دوستم تو اگه سال ۸۷ رفته باشی دانشگاه نهایتا متولد ۶۷ میشی

در هر صورت مهمم نیست

الان چیکار کنم؟

زنگ زدید دوستاتون بیان فروم؟

تا قبل اینکه دوست دارو ساز شما بیاد تو فروم کسی اصلا کاری به شما داشت؟

کرم از خود درخته مشتی

مادامي كه عقل خاموش است..... ؤؤ ......خشونت حرف آخر رو مي زند

.......................W.Ss Alone........................

• من اصن دیگه پست نمیذارم حاجی

ولی بچه های خودتون میان کرم میریزن

خودتم میدونی قضیه چیه

هر سرور هم همین قضایا هست

من الان میتونم بشینم اینجا ۵۷ صفحه جواب اینارو بدم

ولی بیخیال

مادامي كه عقل خاموش است..... ؤؤ ......خشونت حرف آخر رو مي زند

.......................W.Ss Alone........................

• آقا رضا افتخار بدید بیاید ، از روزی که امثال شما و کیارش و سپهر و ... از اسپیدترا رفتن جای خالیتون واقعا حس میشه

در مورد کل کل ها هم من به نوبه خودم از همه عذر میخوام ، میخواستم به راه راست هدایتشون کنم ولی ظاهرا نرود میخ آهنین در سنگ

خوشحال میشیم وارد سرور بشید

• سلام به دوستان

هر سروری که ران میشه به محض رید بالا بحث همیشه گی مولتی بازی شروع میشه کسانی که فرصت ساخت دارن موفق هستن حمایت میکنن دوستانی که فرصت وقتش ندارن یا عقیده ای به مولتی بازی ندارن اون بد، از اولین سرور اسپیدترا حضور داشتیم جز این سرور5 ایکس هم با مولتی بودیم هم بدونه مولتی پیشنهاد من اینه یه اطلاع رسانی بشه از الان برا حداقل 2 ماه اینده یه سرور با سرعت 3 ایکس بدونه هیچ مولتی بات استارت بشه مطمن هستم خیلی از دوستانی در صورت اطلاع رسانی حضور خواهند داشت نه اینکه به مدیرت ایرادی باشه نه ولی برا ران شدن یه همچین سروری مدیریت جدید بیاد که رفقات باعث نشه چشم رو واقعیت ها بسته بشه حداقلش دیگه هیچ بونه بهونی نیست که بگیم مولتی بازی بده یا خوب هست یه سرور تراوین سنتی ببینیم نه صنعتی هوارتا مولتی که بیگ همرش یه 9 لول واندر بیاره پایین واقعیت این اون تراوینی نیست که جا دفاع از بردش داشته باشه.

مشتی باش که اگه به صلیب هم کشیده شدی مسیح باشی نه مترسک مزرعه !!!

ALIFX&POYA

Sajad 33YED

MASOUD NOOB

REZA ROYAL

ASHKAN CAPTAIN

<3CAPITAN TEAM<3

• درود بر دوستان خوبم.

من بازم اومدم.

ضمن تشکر از دوستان، من یکی دو روز نرسیدم فروم رو بخونم،کولاک کردین.چقد پست بوددددددددددد. ااااااااااااااااااااا. 8o8o
    در خصوص یه دوست عزیزی که مثه واکسن برکت پرید وسط و زحمت کشید، فروم رو شلوغ کرد، داداش گلم. شما که هیچ، من به بزرگتر از شما گفتم اگه بخواید واسطه میشم بچه ها کاریتون نداشته باشن و بذارن بازی کنید.بخدا رومو زمین نمیندازن. هرچندمیدونم شما تو میدون نیستی و میترسی بیای. اگه هم هستی که قایم شدی اون پشت مشتا.خخخخ.
    راستی کتف شما خوردن نداره. ما همون قلقلکتون میدیم که واسمون بخندین.
    باور کن خودم واسطه میشم داش پرهام کاریت نداشته باشه. پشت سر دوستات قایم نشو و بگو نه نمیخوام، نمیام. بیا جلو و خودتو معرفی کنی، مجلس بی ریاست.

در خصوص دوست خوبمون آقا امیر عزیز. وقتی شمای عزیز و دوستان محترمتون صحبت میکنن یاد صحبت یه ریش سفیدی افتادم که گفت به هم احترام بذارین، بدترین آدما وقتی به هم احترام بذارن میشن شاخای یه سایدی(بخاطر تحریف در نصیحت اون ریش سفید ببخشید).آخه میبینم یکی میاد میگه ما چنان بودیمو چنینیم. اونیکی میاد میگه نه خودتو واسه اینا نمیخواد معرفی کنی. چقد هندونه زیر بغل همدیگه میذارین بابا.
    این همه رفتین سر منبر که نه ما نیومدیم، فقط 4تامون اومد.5 تامون رفت اون اکانتمون نبودش. خب داداش گلم من یه خواسته ازت دارم:
    آقای امیرحسین تریدر توی همین فروم و از طریق همین پست به عنوان یه نوب ازت درخواست دارم با دوستات صحبت کن و موافقتشونو جلب کن،یه سرور ران بشه شما با تمام قوا بیا وسط. یعنی از مملی و آخیل و این واکسن برکت و اون دوست عزیزی که هندونه تقدیمتون کرد و خلاصه همه و همه. بیا وسط.
    منم همینجا از همین دوستام میخوام آمادگیشونو اعلام کنن.
    از پرهام و عرفان و ادی گرفته تا آرمان و مهدی و دیگر دوستان عزیز.
    میایم توی میدون.
    اینجوری دیگه حداقل واسه شما مشخص میشه که هندونه هارو زیادی کود دادن که ردای بزرگی به تن شمال، گنده نشون داده، وگرنه تهش یه هندونه نرسیده است.

توی 2x خدمت دوستان محترمتون عرض کردم، اینجام عرض میکنم:

مائیم و نوای بی نوایی** بسم الله اگر حریف مایی

پ.ن: ادی داش این لامصبو غیر فعالش کن. واسه یه ادی .... بزنت دلم تنگ شده.

پ.ن2: پرهام داش دیدی که بهم دیگه میگن نمیخواد خودتو به پرهام معرفی کنی، نگفتم میترسن.خخخخ

ارادتمند همه دوستان خوبم، محمد Patriot

_______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

بزرگترین نابکاری آنست برای آنکه برترین باشیم، دست به ویرانگری چهره دیگران بزنیم.

ارادتمند همه دوستان خوبم، محمد Patriot

بزرگترین نابکاری آنست برای آنکه برترین باشیم، دست به ویرانگری چهره دیگران بزنیم.

• محکم تر بزن....

به اندازه کافی محکم بود عزیزم یا تقاضای محکم تر دارید؟

یواش تر هم میتونیم بزنیم هرجور شما دوست دارید درخواست بدید ما هموجوری بزنیم ^^

پ.ن : یه گوشه بشینید بازیتونو کنید کمتر حرف اضافه بزنید تو فروم بیشتر وقت توی بازی بزارید تا کاریتون نداشته باشیم این سرور ....

• خب داداش گلم من یه خواسته ازت دارم:
    آقای امیرحسین تریدر توی همین فروم و از طریق همین پست به عنوان یه نوب ازت درخواست دارم با دوستات صحبت کن و موافقتشونو جلب کن،یه سرور ران بشه شما با تمام قوا بیا وسط. یعنی از مملی و آخیل و این واکسن برکت و اون دوست عزیزی که هندونه تقدیمتون کرد و خلاصه همه و همه. بیا وسط.

امیرحسین تریدر و مجید آخیلیوس بعد اینکه با مهدی کلت و ادریس و پرهام ( ضایعات پیشوا ) به دوئل دعوت شدن ترجیح دادن منچ رو جایگزین تراوین کنن

• امیرحسین تریدر و مجید آخیلیوس بعد اینکه با مهدی کلت و ادریس و پرهام ( ضایعات پیشوا ) به دوئل دعوت شدن ترجیح دادن منچ رو جایگزین تراوین کنن

سلام من یادم نمیاد به کسی بی احترامی کرده باشم که اینجور صحبت میکنی اگر هم کسی از طرز صحبت کردنم دلخور شده معذرت میخوام

نه مهدی کلت نه پرهام اوناهم ادمایی که اینجور داخل فروم میبینی و صحبت میکنند نیستن

جفتشون تو ساید مقابل من بودن راستش از جفتشونم بدم میومد

منم از تیم پیشوا نیستم و با تایگرز بازی میکنم ولی وقتی به اتفاق کنار پرهام و مهدی کلت بازی کردم برعکس فروم که انقدر رو مخ صحبت میکنن خیلی رفیقای خوبی تو بازی هستن و کنارشون خوش میگذره

قطعا یه سرور اگه کنار هم بازی کنین شما اینجوری دیگه صحبت نمیکنی دربارشون<3

ادمین گرامی

اگه امکانش هست یه قابلیت به لیست فارم اضافه بشه که وقتی برایه یه دهکده لیست درست کردیم نیاز نباشه بریم واسه دهکده بعدی دوباره لیست درست کنیم و بشه یه لیست رو کپی کنیم برایه یه دهکده دیگه

خیلی وقت میگیره و زود به زود باید لیست رو اپدیت کنیم نمیشه داخل چند دهکده روزی 2 بار هعی اپدیت کنی

واقعا وقت گیر و حوصله سر بر هست:)

• ادمین گرامی

اگه امکانش هست یه قابلیت به لیست فارم اضافه بشه که وقتی برایه یه دهکده لیست درست کردیم نیاز نباشه بریم واسه دهکده بعدی دوباره لیست درست کنیم و بشه یه لیست رو کپی کنیم برایه یه دهکده دیگه

خیلی وقت میگیره و زود به زود باید لیست رو اپدیت کنیم نمیشه داخل چند دهکده روزی 2 بار هعی اپدیت کنی

واقعا وقت گیر و حوصله سر بر هست:)

:دی

به شخصه دیروز 5 تا فارم لیست ساختم و همینطور که مشاهده میشه غارت اتحاد از رنک 4 شده 2!

منتها ارزش ساخت فارم لیست و ویرایش ساعت به ساعت نداره همون مولتی ترجیحه اسونترم هست.

انشالله کسایی که این 5 ایکس بدون مولتی اومدن خیلی سریع متوجه این قضیه میشن

• سلام

ایلیا جان اکانت های هون و رومن میتونن همون غارتی که شما از مولتی دارید رو داشته باشن

تروپ میخواد بره پر برگرده دیگه درسته؟ ناتار جمعیت بالا 400 رو با 10 تا شوالیه یا تیرانداز بزنید 10 تاشون پر برمیگردن

ناتار هایی هم که دیوار اقامتگاهشون بالاست و 10 تا سواره لینک زرد برمیگرده رو میتونید با 10 تا سواره و 10 تا پیاده کنارشون بزنید و لینک سبز غارت بشن

به هر حال پلیر ها میتونن با تنظیم تعداد سواره و پیاده لیست فارمشون بر اساس جمعیت ناتار ها غارت کافی و بدون تلفات داشته باشن فقط یکم حوصله میخواد تا بتونید منابع شارژ همرتون رو از ناتار بدست بیارید و از مولتی هاتون به عنوان دفساز استفاده کنید که بنظر من شدنیه و ما داریم همینکارو انجام میدیم

• سلام

ایلیا جان اکانت های هون و رومن میتونن همون غارتی که شما از مولتی دارید رو داشته باشن

تروپ میخواد بره پر برگرده دیگه درسته؟ ناتار جمعیت بالا 400 رو با 10 تا شوالیه یا تیرانداز بزنید 10 تاشون پر برمیگردن

ناتار هایی هم که دیوار اقامتگاهشون بالاست و 10 تا سواره لینک زرد برمیگرده رو میتونید با 10 تا سواره و 10 تا پیاده کنارشون بزنید و لینک سبز غارت بشن

به هر حال پلیر ها میتونن با تنظیم تعداد سواره و پیاده لیست فارمشون بر اساس جمعیت ناتار ها غارت کافی و بدون تلفات داشته باشن فقط یکم حوصله میخواد تا بتونید منابع شارژ همرتون رو از ناتار بدست بیارید و از مولتی هاتون به عنوان دفساز استفاده کنید که بنظر من شدنیه و ما داریم همینکارو انجام میدیم

سلام عرفان جان

عرض به حضورت که بله با غارت سالم هم میشه همر کشید

ما هم تو بیشتر اکانتها همینکارو کردیم اسم اون لیست مذکورم میزاریم ناتارهای تپلی :دی

منتها حوصله میطلبه و ویرایش لیست حدود 10 اکانت کار روزمره نیست

دوستان به فکر Export و import فارم لیست هستند تا بازدهی رو افزایش بدن

من بر خلافش نظرم بر این هست که اگر با ربات نشه ناتار رو اضافه کرد نه تنها ناتارها منابع بیشتری میارن و خیلی‌هاشون حالت اختصاصی پیدا میکنن بلکه ارزش دسترنج کلیک های فراوان هم به چشم میاد و هرکسی توانایی ساخت همر بدون ویرایش لیست رو نخواهد داشت

یه زمانی پلیرها با ساخت فارم لیست برای دیگری پک گلد میگرفتن الان شده دوتا کلیک

• درمورد همرها 20 تا بود که پلیرها طاقت پلن فرسایشی و گندمرسانی رو نداشتن و رمز عوض میکردن

سلام ایلیا جان

من به عنوان شخص سوم دارم فروم را میخونم خیلی هم گفته ها و ناگفته ها در مورد سرور قبلی برام اهمیت نداره. ولی به شخصه با این قسمت حرفت خیلی مشکل داشتم.

از جمله همرهایی که تو پلن هات بود دیفالت برادرز بود. بقول خودت دیفالت برادرز به همه جا نزدیک بود. پلن های زیادی هم با دیفالت برادرز زدی. کسی هم که رمز اکانت را عوض کرد من بودم نه به دلیل طاقت نداشتن و این حرفها.

دیفالت برادرز به دلیل نزدیکی به اکانتهای مرزی ج ش دفاع ثابت داشت، و گندم منفی بالایی داشت ولی به دلیل اینکه رو مرز NE و SE بود و ناتارهای هر دو ساید را میزد نژاد هون هم بود گندمش اور هم میشد

اگر لیست فارم خاموش میشد به دلیل ظرفیت بالای انبار های غذاش تا چند ساعت جوابگو بود.

ولی

شما خیلی مواقع پلن را اطلاع نمیدادی یا خیلی دیر اطلاع میدادی و اتفاقی که میافتاد به دلیل سیو نشدن منابع تروپ های ما میرفت رو لاست. و این اتفاق برای خیلی از بچه های ما هم افتاد و علت عوض شدن رمز ها خیلی از مواقع این بود. اگر زیر ساخت اکانتی هم درست نبود میومدی آموزش میدادی به پلیرش که چکار بکنه. تو قرار بود بسازی نه خراب بکنی!

بنابراین علت این اتفاق بر میگرده به خود شما حالا به دلیل تک بودن یا شلوغ بودن سرت خیلی مواقع فراموش میشد یا هرچی به هر حال میشه گفت بی مدیریتی در این موضوع منجر به عوض شدن رمز ها شد نه بازی فرسایشی و از این حرفها.

یه موردی هم که من بهش اعتقاد دارم تعصب هست. من اگر سرور پیش شمال شرق را انتخاب کردم پای انتخابم می ایستم و روش تعصب دارم. ازش دفاع میکنم حتی اگر اشتباهاتی هم دیده بشه باز نمیام بکوبونمش. بر عکس، شما فکر میکنم دوست داری جوری رفتار بکنی که همه بگن چقدر ایلیا منطقیه! چقدر اهل حساب کتابه!

حالا سوال این دوستمون هم سوال خوبیه. منم جوابشو نمیدونم واقعیت. سرور پیش هم یک روز در میون تو پی وی مملی ازش میپرسیدم ایلیا با ماست یا بر ماست؟! اینو گفتم که بدونی ما بر پایه اعتماد به چه شخصی میومدیم رمز اکانتمون را میدادیم.

هر کسی روشی داره من برات آرزوی موفقیت دارم

پ.ن: در مورد سرور بدون مولتی هم خیلی خوبه پیشنهاد میکنم قوانین سختگیرانه ای که برای بازی انجام میشه ابتدا در مورد فرومش اجرا بشه. تو فروم دیده میشه یه نفر یک ماه بن شده ولی یک هفته بعد دوباره پست میذاره. این خودش باعث دلسردی در مورد اجرا نشدن و برخورد نشدن با تخلفات هست.

پ.ن: سرور پیش دغدغه ما لانچ 24 موج کاتا همزمان از یک دهکده بود. الان تو سرور 5x چهارتا اکانت نمیتونن یک کپ را صفر بکنند.:D

J.Bro

اگر، در زندگی نگاهت به داشته هایت باشد ،بیشتر خواهی داشت.

اما اگر مدام به نداشته هایت فکر کنی، هیچ وقت هیچ چیز برایت کافی نخواهد بود

فکرت رو ترمیم کن...

• سلام ایلیا جان

سلام

جاوید جان جای خوشحالی داره که رو همرت تعصب داری

خط به خط پاسخت رو میدم تا ببینی چه استفاده هایی میشد ازون همر بشه

بقول خودت دیفالت برادرز به همه جا نزدیک بود. پلن های زیادی هم با دیفالت برادرز زدی. کسی هم که رمز اکانت را عوض کرد من بودم نه به دلیل طاقت نداشتن و این حرفها.

دیفالت برادرز به جنوب شرق نزدیک بود درست! منتها لیدر شما نپ کپ بسته بود و در نتیجه این قسمت کارایی مربوطه رو از دست داد.

اون دیفالت با مختصات تکنیکال صرفا جهت خفت استفاده میشد!

شما رمزت رو قبل از کتیبه با من به اشتراک گذاشتی.

واضح یادمه طی جلسه دیسکورد رمز همر شمارو برای زدن کتیبه انبار 20 خونه‌ای خواستار شدم دوستان گفتن کتیبه میخوایم چیکار

اگر لیست فارم خاموش میشد به دلیل ظرفیت بالای انبار های غذاش تا چند ساعت جوابگو بود.

شما اگر اشتباه نکنم در یکی از پلن‌ها کپت رو عوض کردی و میگفتی تاثیری نداره! اینجا تاثیرش به چشم اومد

شما خیلی مواقع پلن را اطلاع نمیدادی یا خیلی دیر اطلاع میدادی و اتفاقی که میافتاد به دلیل سیو نشدن منابع تروپ های ما میرفت رو لاست.

تروریست حدود 80 دهکده داخل شمال شرق داشت که طی یک پلن جمع آوری نشد!

همچنین اتحادی به نام ونکرو بود که مال ناصر بود و اونها هم حدود 20 دهکده داخل ش.ش داشتند.

قبل از دیستروی واندرزن تنسر

آرمین و من حدود 72 ساعت تمام طی 6 پلن کپها و زیرساخت فیدرهاشون رو با لینکهای سبز تخریب کردیم به شکلی که کلید انتخار قبل از بازه کتیبه خورد!

ما با 20 همر شروع کردیم و بعد 72 ساعت کلا رمز چنتاشون باقی مونده بود در صورتی که به جز همر یوسف همگی با لینک سبز اومدن

شما خیلی مواقع پلن را اطلاع نمیدادی یا خیلی دیر اطلاع میدادی و اتفاقی که میافتاد به دلیل سیو نشدن منابع تروپ های ما میرفت رو لاست. و این اتفاق برای خیلی از بچه های ما هم افتاد و علت عوض شدن رمز ها خیلی از مواقع این بود.

جاوید جان من نه رمز کپ‌های شمارو داشتم نه مسئول آموزش شما بود که بیام آموزش بدم گندم چطور تامین کنید.

خیلی ساده واحه‌های مولتی رو غارت میزدم جهت تامین گندم. کاری که خودتون میتونستید انجام بدید.

مسئولین سایدتون هم که بیشتر سر و صدا کردند تا عمل.

برای مثال شخص دفکورد شما میومد لوگین میزد میگفت خب گندم نداره چنج پس :دی خب مشتی بیا گندم بفرست

حدود 200 اکانت در اندبلیو رو هم میچرخوندم. مگر اینکه انتظار داشته باشی از اندبلیو گندم ان ای تامین بشه؟

اگر زیر ساخت اکانتی هم درست نبود میومدی آموزش میدادی به پلیرش که چکار بکنه. تو قرار بود بسازی نه خراب بکنی!

حداقل رو 5 اکانت نامه برای پلن اکانت ارسال شد. من حدسم بر اینه که بچه ها میخواستن بازی خودشون رو انجام بدن. به هر حال هیچکدوم انجام نشد

بنابراین علت این اتفاق بر میگرده به خود شما حالا به دلیل تک بودن یا شلوغ بودن سرت خیلی مواقع فراموش میشد یا هرچی به هر حال میشه گفت بی مدیریتی در این موضوع منجر به عوض شدن رمز ها شد نه بازی فرسایشی و از این حرفها.

برات چند مثال از بی مدیریتی میزنم

اینکه دشمن تو خونت لونه کرده باشه

اینکه همرهای جنگی رمر نداشته باشه

اینکه گندم همر زیر 100ک رو نتونی تامین کنی

یا مثلا شیوه تقسیم دفاع با توجه به اطلاع از تارگت ریل

یه موردی هم که من بهش اعتقاد دارم تعصب هست. من اگر سرور پیش شمال شرق را انتخاب کردم پای انتخابم می ایستم و روش تعصب دارم. ازش دفاع میکنم حتی اگر اشتباهاتی هم دیده بشه باز نمیام بکوبونمش. بر عکس، شما فکر میکنم دوست داری جوری رفتار بکنی که همه بگن چقدر ایلیا منطقیه! چقدر اهل حساب کتابه!

حالا سوال این دوستمون هم سوال خوبیه. منم جوابشو نمیدونم واقعیت. سرور پیش هم یک روز در میون تو پی وی مملی ازش میپرسیدم ایلیا با ماست یا بر ماست؟! اینو گفتم که بدونی ما بر پایه اعتماد به چه شخصی میومدیم رمز اکانتمون را میدادیم.

من خیلی از مسائل رو داخل فروم مطرح نکردم!

سرور قبلتر که شما حضور نداشتید با 3 پلیر تا روز آخر داخل شمال شرق بازی کردم.

خیلی از الطاف سرور پیش هم توسط مایی که شمال غرب بازی میکردیم برای شمال شرق انجام شد که بعد شما بیاید بگید مستعمره بودن!

تعصب رو همبازی کاملا مشاهده میشه

در مورد تغییر رمز و اینها هم یک موش سخنگو وجود داشت که شروع به جویدن ریشه اعتماد کرده بود و موفق شد!

اواخر بازی (روز 60) به بعد هم از اکانت علیرضا و آرمین بازی میکردم و رو هیچکدوم از اکانتهای شمال شرق لوگین نداشتم

و اما در این مورد هم یک توضیحی بدم

ازش دفاع میکنم حتی اگر اشتباهاتی هم دیده بشه باز نمیام بکوبونمش

بعد از دست رفتن مرتاض یونیک که تمامی شما فروم رو بایکوت کرده بودین این ما بودیم که پاسخگو بودیم جاوید جان

به شخصه مشکل من شخص شما نبود!

ولی

شما با پست هات به طور ناخودآگاه شمال شرق رو ضعیف نشون میدادی با ارائه بهانه هایی مثل چراغ و بازی کثیف و ... و این دلیل کوبیدن بود.

الان هم سرور ناتمومه و شخصا در صورت اجرا شدن بازی نمیکنم و در کل براتون آرزوی موفقیت دارم

• سرور پیش دغدغه ما لانچ 24 موج کاتا همزمان از یک دهکده بود

سلام جاوید جان بیایید مروری داشته باشیم روی لانچ های سیم سکند =))) تیم شما در سرور قبل

حالا جاوید جان از اونجایی که شما آی کیو بالایی دارید به من بگید هدف از لانچ 9 موج کاتا روی کپ پروندن کپ هست یا کراپ های اون کپ؟ ( 2/5 نمره)

و اینکه آیا اصلا امکان پروندن دهکده با 9 موج کاتا هست یا خیر؟ (0/5 نمره)

سوالات رو در حد ضریب هوش شما طراحی کردم اگر توان پاسخگویی نداشتید میتونید از سه گزینه زیر استفاده کنید

1- تماس با یکی از اعضای خانواده

2- حذف یکی از گزینه ها

3- رفتن زیر چادر

پیشنهادم به شما گزینه 3 هست :*

• سلام

جاوید جان جای خوشحالی داره که رو همرت تعصب داری

سلام ایلیا جان من چون نمیخوام بحث ادامه دار باشه مختصر جواب میدم و مثل شما خط به خط جواب نمیدم. هر چند هر کاری میکنم طولانی میشه.

در مورد چنج کپ که اصلا متوجه منظورت نمیشم بنظر من برای نژاد هون کپ بی معنیه و در یکی از جلسات اکانتمون من مخالف گرفتن 15 گندمی بودم چرا که نیازی به 15 گندمی نبود.هیچ وقت هم روی 15 گندمیمون سرمایه گذاری نکردیم و فکر نکنم لول گندمش از 12-13 بالاتر رفت. بنابراین چنج کپ هیچ تاثیری رو اکانت من نداشت خصوصا ظرفیت انبار غذا!! کپی که 300 خونه از دیفالت من فاصله داره

در مورد پلن های اجرا شده توسط شما هم من بحثی نکردم و اگر به توانایی شما در این مورد شکی بود مطمعن باش اصلا پسوردی در اختیارت قرار نمیگرفت. علت چنج پس شدن اکانت ها عدم هماهنگی شما با پلیر اکانت و لاست نیرویی بود. این موضوع را هم مطرح کردم که در آینده این مسئله را خودت مدیریت بکنی که نتیجه بهتری قطعا خواهد داشت.

در مورد دف کورد هم شما اطلاعاتت ناقصه و خیلی در جریان ساید ما نبودی بیشتر تو فروم دنبال لایک بودی. حتی تو پلن گسترده ای که ادریس و امیرحسین تریدر اجرا کردند تیم دفکوردی و بچه ها به خوبی مسئله گندم رسانی را حل کردند و تا صبح بیدار بودند. در ثانی من دارم به شما میگم منی که اکانتم تو پلن بوده خبر نداشتم که گندمم را تعدیل نزدم شما میگی دفکورد بیاد گندم بده ؟!؟! ^^

یکسری مسائلی هم مطرح کردی در مورد نزده شدن کتیبه انبار یا نزدن اکانت خاص که تصمیمات این چنینی به عهده توتالمون بوده و من چون مملی را بعنوان توتالمون پذیرفته بودم حتی اگر تصمیماتش هم اشتباه بوده باز تمام قد پشتش هستم و خواهم بود.

و پاراگراف آخرت خیلی مسخره بود . من شمال شرق را ضعیف نشون میدم!!! اولا در مورد مسئله چراغ من قبلا با فکت صحبت کردم هنوز هم اعتقاد دارم حرفهام درسته. مورد بعدی کتیبه هست اگر چه کتیبه خوبه ولی شرط لازم و کافی نیست. نحوه بازی شمال شرق در توزیع اکانت ها هم کاملا مشخصه که دیدگاه اندگیمی به بازی داشتند بنابراین اگر فکر میکنی با چند تا اتک تو ابتدای بازی ما قافیه را باختیم( که بعید میدونم طرز فکرت این باشه) باید ذهنت را بزرگ بکنی. و در آخر کیفیت پلیرهای شمال شرق اثبات شده هست و چند سرور قبلی که بچه ها حضور داشتند ما برنده سرور بودیم. بنابراین ما از موضع قدرت با شما صحبت میکنیم.

توصیه اخر: اگر یک نفر اومد گفت شمال غرب مستعمره هست یک نظر شخصیه. این که بگی شمال شرق این حرف را زده عجیبه

J.Bro

فکرت رو ترمیم کن...

• عرفان جان سلام

ابتدا بگم من در مورد اتک های سیم سکند اکانت BROTHERS صحبت کردم الان من باید جوابگوی تمامی اتک ها باشم؟! در ثانی سوتی و اشتباه جزئی از بازی هست بهرحال این چنین اشتباهاتی برای هر شخص و هر سایدی اتفاق می افته

در مورد پلنتون هم نظرم را گفتم. یه بحثی بود قبلا که میگفتند فلان اکانت کراپ لاک شده در عرض 2 روز کراپاش دوباره 18 شده

حالا تصور کن این اتفاقات مال 2x بود. تو سرور 5x اگر پلیر واقعا بازی بکنه در عرض چند ساعت ریکاوری میشه.

ولی اگر کپ میپرید قضیه خیلی فرق میکرد. بنابراین نحوه اجرای پلنتون اشکال نداشت هدف پلنتون و 9 تا اتک لانچ شدنش از دیدگاه من اشکال داشت.

من در مورد سه تا پیشنهادت تشکر میکنم. روش فکر میکنم ولی من به شما تک پیشنهاد دارم

شما سرور بعدی بیا شمال شرق به دو دلیل:

هم بازی یاد میگیری برای آیندت خوبه

هم کسانی که هم سایدت میشند باعث میشند به بلوغ فکری برسی و بفهمی چقدر دنیای بزرگتری هم هست.

J.Bro

فکرت رو ترمیم کن...

• تو سرور 5x اگر پلیر واقعا بازی بکنه در عرض چند ساعت ریکاوری میشه

سلام مجدد جاوید عزیز

بریم با هم نگاهی بندازیم به ریکاوری اکانت گوسفند در چند ساعت بعد از خوردن کراپا

6 ساعت بعد از اتک:

9 ساعت بعد از اتک:

20 ساعت بعد از اتک:

خب خداروشکر ریکاوری برق آسا ی تیم شما رو هم در این سرور دیدیم و فهمیدیم ریکاوری یعنی چی !

مطعنا اگر براورد میشد که تیم شمال شرق عرضه ریکاوری داره 20 موج زده میشد ولی از اونجایی که براورد کردیم عرضه ندارید به همین 9 موج کفایت کردیم

مثلا خود شما اگر بجای فروم گردی و تیکه به این و اون میرفتید کپ این بنده خدا رو پوش میکردید الان حداقلش اینه که فارم نشده بود ریکاوری پیش کش

ولی ظاهرا علاقه زیادی به گنده گویی در فروم دارید و علاقه خیلی کمی به خود بازی چون ما شمارو فقط توی فروم میبینیم و هیچوقت توی بازی دیده نشدید !

شما سرور بعدی بیا شمال شرق

و اینکه ممنون از دعوتت , دعوتت رو قبول میکنم و سرور بعدی به همراه دوستان خوبم امیر دست طلا و ادریس عزیز در ساید شمال شرق ثبت نام میکنیم ولی فکر میکنم بعدا از این دعوت پشیمون بشید =))