نقد و بررسی سرور 5 ایکس راند 2 | آغاز 15 دی 1401 |

• حالا که این بحث پیش اومده سوال میپرسم چند نفر واقعا حاضرن تو اون سرور کاملا بدون مولتی بازی کنن ؟

همینجا یه آمار بگیریم ببینیم چند چندیم با خودمون .

یا حق

یوسف ژیگول

عرض ادب یوسف جان

شخصا حاضرم در سرور کاملا بدون بات

بدون مولتی بازی

گیر دادن ادمین شدید ب ایپی مشترک حتی برای ۲ اکانت اصلی پلیردار

بازی کنم.

این اعلام حضور شخص من و حداقل ۱۰ ۱۵ نفر دوستان قدیمی هست که چندین سروره حتی بازی نمیکنند در اسپیدترا.

• تو کام بر اساس ایپی اکانت ها بن میشن شما با هر تعداد کامپیوتر خونگی میتونی یه اکانت بسازی

برفرض گوشی + کامپیوتر + لپتاپ = 3 اکانت

اینجا 3 نفر میان رو 60 تا اکانت اونجا 20 نفر

لوگین روی اکانت های دیگه هم بن در پی داره الان پارکینگ ما که پلیر داره خودش بن شده که خودشون اومدن دفاع ارسال کنن

• سلام منم تو سرور بدون مولتی هستم ،

اگر قیمت گلد هم ۳ الی ۵ برابر شه موافقم تا سایت هم این وسط یه انگیزه ای برای راند کردن سرور داشته باشه،

و اکه هیچ باتی کار نکنه!

داشتم پست ها رو میخوندم ، طرف رکورد هاشو نوشته بود خندم گرفته بود ،

به نظرم باید از بات ها و وی پی اس ها تشکر شه تا اینکه بازیکن بیاد واسه تقلب بیشتر به خودش افتخار کنه ! خب هرکی بیکار تر باشه میتونه با بات و وی پی اس بیشتر ور بره ، یا مثلا رکورد بیکاری ثبت شه بهتره

نظر شخصی : هرکی با مولتی و بات و اینجور داستانا میتونه اکانت بکشه و حمایت میکنه از این داستان ، نشان از ترس داره!

قدرتش رو نداره بتونه تکی یا چند نفری اکانت بالا بیارن و ترس از خوردن دارن!!!!! شهرام بهرامم نمیشناسه

یسری امارم از سرور پیش دادن که شمال فلان میلیون دفاعی داره ، فک کنم روی فیدر مولتیا پارک شده بود ، وگرنه توی کتیبه هاتون چیزی ندیدیم ما ، کنتور نمیندازه که ما ام ۸۰۰ میلیون دفاعی داشتیم امید هه سو یام میزد عمرشون طولانی میشد ،

ما هیچ پلنی نداشتیم نداشتیم برای بازی ما اصلا نمیدونستیم پلن چیه ، ما اصلا بلد نبودیم پلن بزنیم ، فقط یه ساید میتونست پلن بزنه و بازی رو میبرد ،

اینم عکس پلن ما اگر اجرا میشد ولندر ما ۱۰۰ میشد ، واندر شمال ۳۷ثانیه مونده به لول ۲۶ تموم میشد سرور

• سلام خدمت همه عزیزان

با آقا یوسف موافقم در هر صورت احترام به هم دیگه تحت عنوان جامعه ای که کنار هم بازی می‌کنیم بسیار مهم هست

اقا نخند !!! وقت تغییره ، بالاخره یه روز باید تغییر کرد

البته خداییش باید قبول کنید که دوستان زیادی تلاش می‌کنند این حقیر رو انگولک کنند

این حقیر هم خودش شاگرد استاد بزرگ تراوین

سامان بد بوی کبیر هست :D

صحبت های ایلیا رو پسندیدم

مولتی بازی چرا انقدر بحثش پر رنگ شده اینجا؟؟

متین جان

سرور فینال جهانی ، ثبت نامش با کد معرفی انجام میشه ، شما همون کد رو هم میتونی بفروشی ، علاوه بر اون مولتی با پلیر دارن اونجا

در راستای ساخت دفاع شخصی یا حالا برای واندر

ولی بدون بات ، بدون غارت توافقی

ایلیا جان

شخصا با غارت خودکار مسئله ای ندارم

هرچند که اگر نظر دوستان به برداشتنش باشه

مشکلی ندارم ، بالاخره باید یه فرقی بین بازیکن اسکات به دست و اسکات بی دست باشه

میلاد جان

بحث تعداد بازیکن مسئله ای زمان بر هست

مثل بحث ولایت میمونه ، شما دوستی رو به بازی دعوت می‌کنی ، بالا سرش وایمیسی ، بازی یادش میدی و اون خودش میره ۴ نفر دیگم میاره

حالا کارت در میاد باید به اون ۴ تام بازی یاد بدی

در مورد ناتار ایلیا عزیز صحبت کرد

اول از همه باید تفاوت اسپید ترا و دات کام رو برسی کنیم

تو سرور دات کام عمده غارت روی آبادی با کشتن حیوانات شکل میگیره ، ازین خبرام نیست که تا ۳ ساعت آبادی تخم نریزه کلا فارم لیست اینا منسوخه

مپ باز می‌کنی دستی نیرو میفرستی به امان خدا

حالا ما یا باید اون آپدیت رو اینجا اعمال کنیم

داستان ناتار رو حذف کنیم یا باید رو سیستم ناتار تغییرات اعمال کنیم

اینکه ناتار کاتا می‌کنی یه خوشگلش در میاد

جذابیت داره ، خب اونی که کاتا میکشه بلند می‌کنه روی ناتار خودش داره زمانی میزاره ، کاتایی کشیده و ... ، ولی یه محدودیتی باید روی ناتار باشه

مثلا خزانه سطح ۱۵ ، عمارت قهرمان سطح ۲۰

اصطبل سرباز خونه سطح ۲۰ و ... نداشته باشه

انتها داستان ما نه سرور فینال داریم بازی می‌کنیم

نه جلوی عربا داریم بازی می‌کنیم

پس اگر تو دات کامم مولتی بازی هست بیخیالش

بیاین راهکار درست و تخصصی بدین که یه بازی با کیفیت داشته باشیم

قشنگی بازی تو پلن رفتنه

پلنای بازی تو اسپید ترا عمدتا یا خفت یا قدرتی

از بس نیرو زیاده که لازمه خفت شده مقداری استپ و مقداری اسکات ، به نظرم خفت زدن حرمت داشت قبلنا ، کار نابی محسوب میشد ، الان اون جذابیت رو برای من به شخصه نداره

تو سرور پیش ما یه اسکات از تارتاروس کشیدیم قبل کتیبه فکر کنم بود ۵۰۰ کیلو روش نگهبان خاکستر بود

به شخصه من یه برسی روی لباس زیرم کردم دیدم قهوه ای شده

از اونجا بود که گفتم رفقا حذف اکانت کنیم

ما نهایتا خیلی زرنگ باشیم ۲ ،۳ تا پلن دیگه بریم

رو پلن سوم مثل سگ میریم تو دیوار

یعنی انصافا ما ادعا بزنیمون میشد

اسکاتم خیلی داشتیم هرجا به نظرمون میومد میکشیدیم ولی نا امید شدیم

این سبک بازی که موشک بکشیم ول بدیم تو هم شبیه shel shock هست

تانک‌ بازی 😁😁😁

مورد پسند ما نیست

شما چطور؟

ممنون از حاج مجید که دستگاه تقطیر رو گذاشت رو میز و اعلام آمادگی کرد ، درود به شرفت

من قبل استارت سرور به دکتر دانایی هم گفتم

یه قراری باهم میذاریم که مولتی نیاریم

اگر اتحاد راستین تو حرف ما برقرار باشه

شخص خاطی رو دست مولتی هانترم نمیدیم

خودمون میریم بالا سرش

• من قبل استارت سرور به دکتر دانایی هم گفتم

خودمون میریم بالا سرش

اول اینکه ما بخاطر داداشمون مهدی داریم بازی میکنیم

و اراده کنه تمامی اکانت ها حذف میشن

دومین نکته اموزشیه

غارت آبادی بدین صورت نیست که شما بری داخل مپ دستی ول بدی. اولین راهکارش جدا کردن دستی آبادی‌های خشت و اهن هست

دومیش هم تنظیم دقیق تروپ بر روی آبادی هاست

به دو عکس زیر دقت کن تا تفاوتش رو متوجه بشی

سومین نکته این هست که هر تیم 3-4 یا بیشتر پلیر خوب داره که لانچ و اینسرت بلد هستن و الباقی جهت تفریح و تفننی بازی میکنن

اگر بنا به بازی بدون ایپی مشترک باشه و هر اکانت بن بشه

تو شرایط اسپیدترا وقتی میخواد پلنی صورت بگیره همرها و لانچ ها یا ارسال دفاع به یک نفر سپرده میشه

همچنین یکی مسئول میشه شبا گزارش جاسوسی رو چک کنه که کسی خفت نخوره و به رمزهاشون دسترسی داره

در صورتی که خیلی شیک تر هست هر سری ام ام زده بشه برای مثال مختصات مهاجم تایم لند تایم لانچ و غیره درج بشه و از طرفی دیگه جهت لانچ پلن در تایم سیم کلی هماهنگی صورت میگیره و اون دسته که بلد نیستند هم شروع به یادگرفتن میکنن

اون پلیر مربوطه هم برای خفت نشدن یاد میگیره که دفاع ثابت داخل دهکدش پارک کنه یا وقتی 4 صبح گوشیش زنگ میخوره باید از خوابش بزنه بیاد جاخالی بده

نکته چهارم این هست که اگر بنا به زدن دستی فارم لیست باشه شما فرصت اینو نداری که هر 5 دقیقه داخل فروم بخوای پست بزاری

سرور یک ایکس اول بیشتر پلیرها حتی درمورد تخم ریزی ناتار نمیدونستند و خیلی ها به صورت شیفتی فارم لیست ارسال میکردند که این خودش پلیر جذب میکنه

نکته پنجم هم معمولا یک تیم خرابکار همیشه وجود داره که بر اساس همین مولتی اکانت ها و غارت خودکار و فارم لیست با ربات میان بالا!

یادم هست رضا سورنا ادریس و متین و ارمان داخل شمال شرق بودن و از یه اکانت به نام هوشنگ زد و خورد داشتیم.

پاپ دهکده رضا به 8 رسید و تو یک ساعت آنچنان پوشی از مولتی اکانت گرفت که دوباره اومد بالا بعد دوتا فیک ریل لانچ میکرد میرفت تو دیوار

کراپ متین هم تو خاکستری بود از 15 افتاد پسفرداش دوباره شده بود 15

من داشتم با حدود 25 تا فیدر 4 تا واندرزن میساختم محمد دیابلو میومد میگفت مورال میخوری پاپ بالا نبر خودش جنگاموزو گلدون کرده بود نمیزاشت بچرخه :)))

30 تا اکانت هون کف ساید رو غارت خودکار هم بماند مهم نیست

اگر قرار به اینچنین سبک بازی باشه ناتار رو حذف کنید تا برای خرابکاری هم سختی اعمال بشه! وگرنه برای بعضیا فقط آسون میشه و برای بعضی سخت تر

نکته شیشم مولتی اکانت. خیلی پلیرهای پیگیر و حرفه ای هستند که از این مولتی ها به نفع خودشون استفاده میکنند

برای مثال ادریس با زدن مولتی های تنسر سرور 2 ایکس یا اکانت امیر دست طلا همین سرور 5 ایکس

نکته هفتم هم حداقل 2-3 پست اموزشی گذاشتم که هرکدوم با اشاره به مولتی بازی از ارزششون کم شده و این سبک بازی برای همه جاافتاده تلقی شده

نمونه:

سلام ایلیا جان

البته از دیدگاه دیگری هم باید به این قضیه نگاه بکنی.

درسته که مشکل گندم که برای همر گرزی بیشتر هست اومدی حساب کردی و این نتیجه را گرفتی که تبری در یک ماه 48 میلیون منابع داره ولی در کنارش باید به این فکر بکنی که یک کپ مصری 100 درصدی لول 17 (متوسط) 238ک در ساعت تولید داره که در طول 30 روز میشه 171میلیون

• مولتی بازی رو نمیشه کامل حذف کرد میشه محدود کرد

ای ار یک قانون خیلی خیلی ساده داشت هر اکانتی که در راستای منافع اکانت دیگری استفاده شود نه خود اکانت مولتی شناخته میشود ! این میشه تعریف مولتی اکانت حالا کسی اگر این وسط ذوق میکنه آی پی عوض میکنه آیپی نمیندازه مولتی اکانت شناخته نمیشه بحثش جداست

شما اکانتی هم داشته باشی روش لوگین کنی با آی پی جدا غارت بشه باید بن شه تصور کنید طرف کپش 16 هست زیر رید هست لوگین مداوم هم داره رو فیدراش هم دف ساخته یا اصلا دف نداره همینکه اجازه غارت میده یا مخفیگاه نمیبره بالا اسمش مولتی هست

تعارف هم که نداریم وقتی یک کپ مصری فلان قدر منابع میده امکان غارت هم داره کدومتون ول میکنید رید کپ رو بیاید واحه رید برید !

تنها راه داشتن یه سرور نسبتا سالم برگزاری یه سرور مقدماتی هست با همین وضع موجود از دل اون سرور 200 تا اکانت سرور فینال رو برگزار کنند حداقل محدودیت اکانت باعث کاهش بازی مولتی میشه اون موقع کسی که 50 تا اکانت تو سرور مقدماتی زده که اکانت شاخ داشته باشه تو سرور فینال یا باس بره پول بده اکانت وری فای شده یکی دیگه رو بخره یا نهایتا با 3 تا مولتی بیاد بالا این سرور هم که الان 300 تا اکانت داره 50 تا پلیر نداره باز هم مولتی بازی بازارش داغه

• نکته 4 امت ایراد داره

چون شما توانایی های اینجانب رو دست کم گرفتی

صرف کلام رو متوجه شدی حالا اینکه آبادی خشت سوار طلب هست و مال نژاد هون

و ابادی آهن پیاده طلب هست و مال نژاد توتن

بحث های حاشیه ای هست

در مورد کلیات اگر‌ سوالی داشتی بپرس حتما جواب میدم عزیزم

حس می‌کنم دارم پیر میشم

ایلیا خیلی سعی بر این داره که مارو لنگ کنه

• ماشالا به این همه توانایی :)

شما با 500 پیاده بزن ما تصورمون بر اینه 5000 پلیر دیگه هم ابادی میزنن

اون سرور هم فکر کنم همین پلیرای نامبرده میرفتن رو کپای جنوب میگفتن چالش ضد مولتی

اینام میخوان لنگتون کنن :دی

پ.ن: امرداد جایی نمیره بات ران باشه حتی یه کوچولو .... باید بدون بات دستی کامل باشه!!

• این شیر پسر که عکس ببر گذاشته رو پروفایلش

خیلی به شخصه اطلاع خاصی ازش ندارم

ولی یه سرور قبل از شکل گیری آمرداد تو شمال غرب با اشکان فریدام بازی می‌کردم ، کلا غارتش رو مولتی بود یعنی بعضی از دوستان حرفای قشنگی میزنن

منتها وقتی حرف میزنن لباشون تکون نمیخوره

در هر صورت توی دات کام سرور های عادی به اون صورت رایدر نداره بیشتر رو فاز زیر ساخت میرن جلو

من نمیدونم چند ساله بازی می‌کنی برامم مهم نیست بدونم ، چون محض تمسخر نمیگم ، ولی یه زمانی طرف به 40 کیلو گرزی که میرسید قبل کتیبه میگفت میخوام حذف کنم!!!!!

چرا؟؟؟؟

سرباز خونشو نمیتونست شارج کنه !!!!

چرا؟؟؟؟

چون کل غارتشو با تولیدش تعدیل میزد گندم گرزیشو بده!!!!

چرا؟؟؟؟؟

چون اون موقع انقدر فراوونی منبع نبود

چون لیست فارم چندین مرحله ویرایش می شد تا بشه لیست فارم کارا

کار هر کسی نبود هنوزم تو شرایط سخت کار هر کسی نیست

ضمن اینکه عدد آفنس و دفنس از یه حدی که بالا تر بره دیگه اون بازی پیاز جعفریه

مثل سرورای اسپید ۱۰۰۰۰ که میرفتی ۲ ساعت بازی میکردی فکر می‌کردی الان خیلی نیرو داری مثلا ۱۰۰کیلو سزار کشیدی

یهو یکی‌با ۲۰۰۰ میلیارد گرزی میومد از روت رد میشد

تو هم ازون سایت میومدی بیرون

من خیلی یادمه دفاع های لب به لبی که رو اکانتم کردم ، حتی یه سرور ۳ تا همر سزار خورد رو چکمه‌یونیکم، خزانه ترکید ولی ، آخرین همر ۸۵ درصد لاست خورد

قهرمانش فرت شد

لذتی که در اون تجربه کسب شد عجیب قریب بود

خلاصه ایلیا جان شما تحصیلات اکادمیک تراوین کیریلویدیک کسب کردی

ما هم اندازه خودمون تجربه شخماتیک کسب کردیم 😹

• تو ای ار هم پنل پلاس بوده

یسری بیشتر میساختن

یه پلیر معمولی کمتر میساخت

الان یه ناتاری اضافه شده

پلیرام بعد اینهمه سال بازی عشقشونه یکی دوتا همر بکشن بازی کنن که میتونن با این ناتاره بکشن

منتها

یه سری هستن شور مولتی بازیو در اوردن

یسری دیگه شور ناتارو

هر سرور یه قضیه همیشه مطرحه کیه داره انبار ناتارارو میزنه 😂

قبلترشم کی تو مولتی من دف ریخته 😂

یارو میاد با بات لیستشو میسازه میزاره غارت خودکار میره فردا میاد میکوبه

خب یکم سختی بکش مرد دوبار کلیک کن رو ارسال غارت بشین از دوتا دهکده بغلت اسکات بکش بازی کن لاقل

سرور گذشته بچه ها با ناتار واندرزن ساختن! بجاش واندرو کلین دادن!

ولی یهو یکی میاد قبل بازی بسته با همین ناتارا بلند میکنه رو یکی دیگه

شما میگی تواناییشو دارم و ساخت همر سخت تر بوده قبلا نباید ناتار حذف شه

من خیلی ساده دوتا گزینه دادم یا حذف ناتار یا حذف باتای فارم لیست ساز و غارت خودکار

خب گزینه 2 رو انتخاب کن

ازونطرف هم یا میشه اپدیت بشه به ابادی و بن مولتی اکانت و تبدیلش به ناتار

یا برگرده به قبل که میشد تو مولتی دفاع ریخت و ناتار زد که دیگه حرفی توش نباشه

خلاصه که بازیه کسی میخواد بازی کنه بیاد تایم بزاره حداقل بگه من 40 کا گرزیم کشیدم میگیم مقبوله

• سختش نکنین

راه حل سادس

سرور بدون مولتی ران میشه

قطعا هر ساید صاحب داره و آدمایی داره که حرفشون از دهن درمیاد ،

مسئولین ساید تک تک اکانت های ساید رو چک میکنن ، اگر دیدن کسی مولتی داره ، اخراج میکنن ، کف همین فروم اعلام میکنن ، هم آبروش میره هم توسط ساید خودش کاتا میشه تا هر ساید ثابت کنه که مخالف مولتی بازی هست!

اسم سرور هم میذاریم سرور شرافت:)))))

اگر آقای x و y خواستن مولتی بازی بازی صنعتی کنن ، مشکلی نداره ، توسط ادمین و قوانین مولتی اکانتی دات کام بررسی شن و کل سرور میتونن متحد شن تا بزننشون ،

یه سرور صلواتی بریم جلو این چیزا پیاده شه، از سرور بعدیش درست میشه

مهم ترین قضیه ام اینکه بات نداشته باشه سرور!

• حالا که این بحث پیش اومده سوال میپرسم چند نفر واقعا حاضرن تو اون سرور کاملا بدون مولتی بازی کنن ؟

همینجا یه آمار بگیریم ببینیم چند چندیم با خودمون

سلام و عرض ادبو احترام خدمت دوستان عزیز

یوسف جان اگر موفق به ران کردن همچین سروری شدین بنده هم اعلام امادگی میکنم

واقعیت که مولتی بازی خیلی از دوستان رو از تراوین دلسرد کرده از جمله خود من که تصمیم گرفته بودم دیگه بازی نکنم

چرا که حضور تیم های خرج کن و بات باز و مولتی باز عملا کفه ی ترازوی سرور رو عوض میکنه و ما قشر فقیر و نیازمند عملا از همچین چیزی بی بهره ایم (اگه وقتشم داشته باشیم واقعیت از پس هزینه هاش بر نمیایم)

لازم به یاد اوریه که چه بیگ همر هایی که با رید سالم فید شده بودن لانچ شدن رو دفاع های بالای ۷۰ میلیونیه واندر که فقط ۱ سطح تونستن لول واندرو کاهش بدن

چه شب نشینی هایی که دوستان نکردن برای خفت اما هر جارو اسکات کشیدن بالای ۳۰۰ کا دفاع پارک بودن

خودمونو اگر بذاریم جای اون دوستان واقعیت بهشون حق میدم که از تراوین فاصله بگیرن

چه بسا که سرور اولی که تو همین اسپیدترا ران شد(سرور نرمال ۲ سال پیش) چه استقبالی ازش صورت گرفت اما به مرور زمان با تداوم مولتی بازی خودتون ملاحظه میکنید که چی شد

سرتونو درد نیارم عزیزان به هر حال اگر سروری ران بشه که مدیریت بتونه مولتی بازی رو توش محدود کنه و یا جلوشو تا حد توان بگیره بنده به همراه اندکی از دوستان هم کمک به جذابیت هر چه بیشتر سرور با بازیه سالم خواهیم کرد

یا حق

پوریای ولی گفت که صیدم به کمند است

از همت داوود نبی بخت بلند است

افتادگی اموز گر طالب فیضی

هرگز نخورد اب, زمینی که بلند است

• سلام و عرض ادب خدمت همه ی شما دوستان عزیزم

با حرفات تا حدودی موافقم

اصلی ترین مسئله ی مولتی بحث غارت و بعد از اون دفسازیه اما به قول مجید آخیل با مولتی همر هم میشه ساخت ...

دوستانی معتقد هستن که اگه سرور بدون مولتی راه اندازی بشه پلیرها به سرور بر میگردن و باز هم شلوغ میشه تراوین ، نشون به اون نشون که سرور نرمال همین اسپیدترا سرور خیلی شلوغی بود ...

در مورد نوع تخم ریزی ناتار و نحوه برخورد با مولتی و غیره میشه خیلی صحبت کرد و عقل رو عقل گذاشت و چکش کاری کرد ، تا به یه نتیجه درست برسیم

فی الحال بیشتر تمایل دارم بدونم آیا واقعا سرور شلوغ میشه یا نه ...

به عمل واقعا سخته حرفتو قبول دارم ، اما قراره یه سرور با مولتی هم ران بشه و اینکه کسی بخواد مولتی بازی کنه و سرور با مولتیو ول کنه و بیاد تو سرور بدون مولتی ، مولتی بازیشو کنه فک نکنم وجه خوبی براش داشته باشه !

حالا فرض بر این بزاریم که اتفاقا اون مولتی باز دوست داشته باشه صرفا دیده بشه و به زور خودشو تو سرور بدون مولتی جا بده ، راه های جلوگیری از مولتی بازی خیلی زیاده و اینقد میشه سخت و سخت ترش کرد که واقعا برای یه نفر ارزش نداشته باشه بخواد اونقدر دردسر بکشه ...

به به همین که گنده مولتی باز اسپیدترا و حومه اعلام حضور میکنه نوید یه سرور زیبا رو میده :دی

اون ویرایش اسمم خیلی زیبا بود ، متقابلا دوستت دارم :دی

سلام منم تو سرور بدون مولتی هستم ،

اگر قیمت گلد هم ۳ الی ۵ برابر شه موافقم تا سایت هم این وسط یه انگیزه ای برای راند کردن سرور داشته باشه،

و اکه هیچ باتی کار نکنه!

خیلی ممنونم از اعلام آمادگی ، در مورد قیمت گلد هم فک کنم بشه با ادمین صحبت کرد که به قول معروف یه چی باشه که نه سیخ بسوزه نه کباب :دی

من قبل استارت سرور به دکتر دانایی هم گفتم

خودمون میریم بالا سرش

باهات کامالا موافقم ، قرار نیست چون تو کام هم مولتی بازی میشه ما هم بگیم اینجا هم عیبی نداره که مولتی بازی بشه ! قرار نیست کام الگوی ما باشه ، قراره ما معتادین دور هم یه بازی پر از هیجان و لذت بخش و تجربه کنیم .

در مورد اون تیکه آخر پستتم باهات موافقم ، اتفاقا داشتم فکر میکردم و از بحث تروریست سرور قبلیت یه اسکی رفتم و یه ایده ای اومد تو ذهنم که اگه این سرور بدون مولتی جواب نداد با هم اجراییش می کنیم به یاد قدیم ;)

مولتی بازی رو نمیشه کامل حذف کرد میشه محدود کرد

ای ار یک قانون خیلی خیلی ساده داشت هر اکانتی که در راستای منافع اکانت دیگری استفاده شود نه خود اکانت مولتی شناخته میشود ! این میشه تعریف مولتی اکانت حالا کسی اگر این وسط ذوق میکنه آی پی عوض میکنه آیپی نمیندازه مولتی اکانت شناخته نمیشه بحثش جداست

شما اکانتی هم داشته باشی روش لوگین کنی با آی پی جدا غارت بشه باید بن شه تصور کنید طرف کپش 16 هست زیر رید هست لوگین مداوم هم داره رو فیدراش هم دف ساخته یا اصلا دف نداره همینکه اجازه غارت میده یا مخفیگاه نمیبره بالا اسمش مولتی هست

تعارف هم که نداریم وقتی یک کپ مصری فلان قدر منابع میده امکان غارت هم داره کدومتون ول میکنید رید کپ رو بیاید واحه رید برید !

تنها راه داشتن یه سرور نسبتا سالم برگزاری یه سرور مقدماتی هست با همین وضع موجود از دل اون سرور 200 تا اکانت سرور فینال رو برگزار کنند حداقل محدودیت اکانت باعث کاهش بازی مولتی میشه اون موقع کسی که 50 تا اکانت تو سرور مقدماتی زده که اکانت شاخ داشته باشه تو سرور فینال یا باس بره پول بده اکانت وری فای شده یکی دیگه رو بخره یا نهایتا با 3 تا مولتی بیاد بالا این سرور هم که الان 300 تا اکانت داره 50 تا پلیر نداره باز هم مولتی بازی بازارش داغه

دقیقا همینطوره ، بحث مولتی خیلی قانون مشخصی داره و وقتی ما خیلی راحت میتونیم بفهمیم کودوم اکانت از کودوم ساید مولتیه به نظرت مولتی هانتر نمیتونه بفهمه ؟!

بحث اینه باید قوانین و تعریف بعضی کلمات یا واضح بشه یا اصلاح بشه تا بشه طبق قانون با اون برخورد کرد ...

یکم سخته این قضیه رو مدیریت کردن ولی خب حرکت قشنگیه ، البته همیشه دیوار حاشا بلنده و دنیا پر از بهونه هایی که میشه باهاش همه چیو منطقی کرد و درست جلوه داد . یکم سخته که بخوایم به این چیزی که گفتی امید داشته باشیم چون ما ها همیشه بلدیم راه در رو پیدا کنیم .

با توجه به اینکه اکثرا دارن اعلام آمادگی میکنن برای سرور بدون مولتی به نظرم میشه چنین سروریو از ادمین تقاضا کرد که راه اندازی کنه اما اگه به هر دلیلی چنین چیزی راه اندازی نشه ، موافقی یه تیم حقیقت یاب بسازیم که حداقل دین خودمونو به این قضیه ادا کنیم ؟;)

ممنون از اعلام آمادگیت داداش ، واقعا خیلی از دوستان به همین دلیل فاصله گرفتن و به نظرم اگه خبر ران شدن چنین سروری پخش بشه یه سرور شلوغ و پر هیجانو میتونیم خاطره سازی کنیم .

پ.ن : از سایر دوستانی که به سبک بازی بدون مولتی علاقه دارن تقاضا میکنم که اعلام آمادگی کنن تا ادمین برای اجرای چنین سروری مصمم تر بشه<3

یاحق

یوسف

• سلام و عرض و ادب خدمت دوستان

به نظر من هم واقعا جای سرور بدون بات و مولتی واقعا خالیه

برای جریمه همونجوری که توی دات کام هست میشه حذف ۲۵٪ نیروها / کاهش سطح ساختمان ها / بن شدن برای مدت ۱ هفته / حذف یکی از اکانتهای با آی پی مشترک و ... کارهای دیگه کرد که واقعا هزینه سنگینی هست و هرکسی نمیره سمت مولتی بازی اونوقت

فقط لطفا هزینه گلد خیلی بالا نره که ما هم راحت پلی بدیم :D

• با سلام خدمت همه دوستان

گویا یک سری از دوستان انقدر به غارت مولتی عادت کردن که باورشون نمیشه یک اکانت تک پلیر میتونه بدون هیچ مولتی تاپ غارت باشه

جهت آموزش غارت بدون مولتی به شخص اقای مجید پرشیا و تیم مولتی بازشون تصمیم گرفتیم رمز اکانت CoLT رو در اختیار ایشون قرار بدید تا به مدت 24 ساعت غارت اکانت رو بررسی کنن و یاد بگیرن چطور میشه بدون مولتی غارت کرد و برن برای دوستاشون هم تعریف کنن

برای گرفتن رمز به ای دی تلگرام اقای نیکروش پیام بدید @mehdi_nik205

با تشکر فروان :saint:

• سلام و عرض ادب خدمت بزرگان

اگر دیر نشده یه اکانت بسازم برم یه گوشی دفسازی کنم

سلام بزرگوار

دیر نیست

انتخاب ساید اسدبل رو توصیه میکنم تعداد کمتره

انتخاب نژاد رومن رو توصیه میکنم اگه بدون گلد و وقت کم هستی ولاغیر گول

• مرد مومن این سرور من روی اکانت تارتاروس بودم مجید بنده خدا گیر بود و کمتر بود

حتی ی دونه گندم هم از مولتی رید نداده

اصلا مولتی نداره

پس قضاوت نکن لطفا

• مرد مومن این سرور من روی اکانت تارتاروس بودم مجید بنده خدا گیر بود و کمتر بود

حتی ی دونه گندم هم از مولتی رید نداده

اصلا مولتی نداره

پس قضاوت نکن لطفا

اتفاقا شما قضاوت کردی وقتی تا میبینید یک اکانتی 3,4 میل منبع از شما بیشتر غارت کرده با اطمینان میگید حتما داره مولتی میزنه در صورتی که اطلاعی از مهارت های بازیکن اون اکانت ندارید

تلاشتون رو بیشتر کنید بجای تهمت زدن به دیگران

اگر هم بلد نیستید بدون غارت مولتی بیاید تاپ میتونید بیاید رمز رو بگیرید 24 ساعت بازی یاد بگیرید

این فرصت آموزشی رایگان دیگه گیرتون نمیاد !

• سلام و عرض ادب

واقعا چقدر خوندن این فروم ادمو به بازگشت روح به تراوین امیدوار میکنه ...

بنده هم با سه چهار تا دوست قدیمی در صورت برگزار شدن سرور بدون مولتی اعلام امادگی میکنیم

به نظرم هم بهترین حالت ممکن همون چیزیه که میلاد جان گفتن : ((نظارت سایدی))

واقعا الان دیگه هر ساید یه بزرگ و صاحب اعتماد داره کسی که بقیه حرفشو بخونن