نقد و بررسی سرور 5 ایکس راند 2 | آغاز 15 دی 1401 |

• ببین عزیز امیدوارم که حال دلت خوب باشه ولی واقعیتش اینه که حال هیچکس خوب نیست حالا ۴ ۵ نفر همش تراوین تراوین میکنن احترام میذارم بهشون دلشون میخواد بازی کنن ولی اکثر بچه ها دل و دماغ بازی کردن ندارن حتی توی ساید خودتون ، اون سرور هم از بین که نمیره به هر حال بک آپ گرفته شده دیر یا زود دوباره ادامه پیدا میکنه منم از جانب بقیه الان نمیتونم بگم که باز کنید یا نکنید .

این مختصات ها اکثرشون مربوط به کلونی T E N C E R هست که خب بازی رو ول کرده بوده و زدید دمتون هم گرم

۴ تا پلن روی مولتی هاتون اومدیم متاسفانه الان فقط به شیت پلن اول و دوم دسترسی داشتم به ادریس گفتم چک کنه اگه شیت پلن سوم و چهارم مونده بود اسامی اونارو هم برام بفرسته

امیر جان اینجا فروم سرور 5 ایکس هست

فروم سرور 2 ایکس راجب به سرور 2 ایکس بحث کنیم خیلی قشنگتره اون جا من جنوب شرق بودم الان شمال شرقم

نمودارهای یوسف رو که قبول داری مولفه های قدرت گرفتن یک ساید یا تیم هم بنظر من سه تا چیز هست

تولیدات از کپ ها و فیدرها که به نمودار یوسف نگاه کنید از هر زمانی که بخوای شما حساب کنید 60 تا 70 درصد جنوب شرق رشد داشتید و از این تولیدات بهره میبردید

رید از کپ و مولتی ها رو هم بخواید اضافه کنید یک نسبت تناسب 58 درصدی نسبت به رید جنوب شرق داشتید

بعد از پلن رفتن های دو طرف که سه روز مداوم زد شما هم کلا یکبار زدید نه چند بار این نسبت شد 53 درصد یعنی مجموع ریدتون هم کاهش پیدا کرد

کتیبه مرتاض هاتون هم که کلا 2 تا کوچیک داشتید من و فرهاد و مهدی کلت کل اکانتهای اصلی و مولتی شمال شرق رو اسکات زدیم شما با احترام اتحادهای دفسازتون اصلا دفسازی نداشتن زیر ساخت واندر نداشتید همون عکسی که زیرش ریپلی کردی مختصات خوردن کپ های واندر مرکزی شمال شرق بوده با احترام تا پنجاه خونه ای واندر اصلیتون هیچ کپی وجود نداشت دور واندر اصلیتون هم 20 تا فیدر نبود ! مختصات اکانت تنسر هم 40 در 40 بوددیگه آمار عمومی سرور که رنک همرها رو نشون میده بزرگترین همر من که جنگ هم روش نرفته بود رنک 68 بود ! تو اتحاد اصلی جنوب شرق رنک 41 بود عملا با احترام شما نهایتا سه ساید دیگه همر شحمی من رو هم واندر زن حساب میکردید که نبود ! نهایتا 27 تا همر برتر از جنوب شرق داشتید

مقصر هم اصلا شما نیستید مقصر لیدرهای جنوب شرق هستند که وقتی رو80 تا کپ تارگت اومدید رو 40 تاش دیوار شدید نیومدن لینک دیوار شدن ها رو بزارن شما هم ظاهران 170 تا کپ زدید نیومدید یه لینک گزارش بزارید

• اولا که خوش اومدی به ne امیدوارم سرور خوبی باشه برات

من بحث سرور ۲ ایکس شروع نکردم با پرهام داشتیم در مورد مولتی بازی صحبت میکردیم ناخواسته بحث کشید به اینجا

حالا که بحث کشید به اینجا چند تا آمار و ارقام میگم که نهایتا ۱۰ درصد خطا داره

حدودا روی ۳۰۰ تا تارگت ریل رفته بودیم که روی ۳۰ ۴۰ تا از تارگت ها دیوار و از حدودا ۲۶۰ تا هم رد شدیم اما چون مولتی ها دف نداشتن هر همر رو ۲ یا ۳ تیکه میکردیم توی پلن و میزدیم اگر جایی دیوار شدیم همر کامل از بین نرفته یک سومش دیوار شده دو سومش رد شده

در مورد دف :

موقع تایم لند کل نان کپ های se + واندرها + کتیبه ها و ... اسکات کشیدیم که مجموعا ۲۰ میل دف بود ( اسکرین شات هارو فکر کنم داشته باشم ) در بهترین حالت ۲۵ میل دف داشت کل سایدتون

اون روز با بچه ها دف ساید خودمون رو حساب کردیم ( بدون دف مولتی ها ) بالای ۴۵ میل دف داشتیم

در مورد تعداد همر اندگیم

در مجموع ۴۳ تا همر اندگیم داشتید

از ان ای :

۳۹ همر واندرزن به اضافه ی ۸ تا همر واندرزن خارج از اتحاد که میشه ۴۷ تا اندگیم

در مورد خالی بودن دور واندر 100×100

اون واندر قرار نبود واندر اصلی ne باشه ( حتی سرور قبل هم که ۱۰۰ کردیم واندر مرکزی ۱۰۰ نشد )

در مورد همر جنگی به جزئیات اشاره نمیکنم آمارم از اس ای خیلی دقیق نیست ( بین ۴۰ تا ۶۰ همر جنگی داشتین ) و ne هم دقیق بخوام بگم ۷۳ تا همر جنگی دست من و ادریس بود برا پلنا یه تعدای هم دست ایلیا بود که تعدادشو نمیدونم

در مورد زدن جنگ و مرتاض یونیک

توی ne بعد از قضیه تنسر و همینطور حذف اکانت مجید که سامان و سهیل زحمت حذفشو کشیدن😂ساید دو هفته ای رو هوا بود و شما هم عالی عمل کردید توی اون ۲ هفته ولی بعدش ساید دوباره جمع شد و دست بالارو داشت

در مورد مرتاض یونیک ، باعث برد و باخت نمیشه کار رو سخت تر میکنه ، ۱۰۰ میل گندمخور واندر رو میکرد ۲۵ میل بدون اون با مرتاض بزرگ میشه ۳۷.۵ میل که ۱۲.۵ میل گندم اضافه تو اسپیدترا تامین کردنش غیر ممکن نیست

در مورد جنگ یونیک هم ۳ تا اکانت از اون کتیبه استفاده میکردن

T E N C E R که ۵ تا واندرزن داشت ولی چون مولتی هاش پریده بود کلا قرار بود ۲ تارو با جنگ کوچیک شارژ کنه و بقیه تو پلن استفاده بشه

آرمین و ایلیا کارشون سخت تر شد با احمق کوچیک داشتن شارژ میکردن ولی درست شارژ میکردن

اکانت North empire هم ۴ تا همر اول تا روز آخر ۵ موتوره شارژ بود ، بقیه همرها ۳ موتوره با جنگ شارژ بود و برا بزرگ هاش رفتم جنگ بزرگ آوردم

در مورد واندر : ما ۵ تا واندر داشتیم و اس ای ۲ تا که روز ۳۰ بازی ۷×۷ یکیشو کور کردم و دف بالایی نمیتونست نگه داره

و درنهایت ببخشید که طولانی شد

• حاجی بگذریم از سرور 2x

بریم سراغ سرور 5x

قدرت خدا ی اکانت وسطNE ک از دست قضا کل اکانت های NE رو سیخونک میکرد و از ده دومش مشخصه مولتی هست(تغییر نکردن اسم ده 2) نصف شبی یهویی از اتحاد اصلی NWسر در اورد

یعنی واقعا سرور فان هم این کارا

ممد توشی

• حاجی بگذریم از سرور 2x

بریم سراغ سرور 5x

قدرت خدا ی اکانت وسطNE ک از دست قضا کل اکانت های NE رو سیخونک میکرد و از ده دومش مشخصه مولتی هست(تغییر نکردن اسم ده 2) نصف شبی یهویی از اتحاد اصلی NWسر در اورد

ممد توشی

اندکی تحمل سحر نزدیک است...

زود قضاوت نکنیم شاید هنوز اسم مناسبی برای دهکده ۲ پیدا نکرده

• ne هم دقیق بخوام بگم ۷۳ تا همر جنگی دست من و ادریس بود برا پلنا یه تعدای هم دست ایلیا بود که تعدادشو نمیدونم

سلام امیرجان

من فقط از اکانت علیرضا ساید شمال غرب همر دستم بود که 4 تا کتیبه اورد

هرچی از شمال شرق انجام شده به نام شماست اعم از کتیبه چکمه بزرگ و کلین تروریست چون رمزها برای من عوض شدند

امیدواریم 5 ایکس آتی دستتون برای پلن باز باشه و مسائلی مثل نپ کپ مولتی قبل کتیبه مجددا پیش نیاد

برا ما امادست!

• پیش بینی هممون این بود که تا ۲ هفته دیگه حذف دسته جمعی صورت میگیره در جنوب که خب متاسفانه این اوضاع پیش اومد

همین که پلن مختصات دیفالتاتون رو اجرا کردین، هممون تحت تاثیر قرار گرفتیم و معنی پلن شکل جالبی به خودش دید

تیم حریفم وایساده بود طبق برنامه ی شما پیش بره ، ایلیا یه عدد ارقامی نوشته بوده برو یه دور بخون بعد در مورد پلن صحبت میکنیم ، پلن کراپ لاک مولتی ها 🤣🤣

ریزش پلیر مشخص بود کجا اتفاق افتاده ، ۲ روز دیگه حرف نزنیم میگن پیش بینی میکردیم واندر شمال ۱۰۰ و واندر جنوب ۲۷ باشه و سرور تموم میشه

بازی ۲ بخش بود، قبل سامان ، بعد سامان !

تعداد پست های فروم ، رابطه مستقیم داشت با حضور سامان یا عدم حضور سامان !

• از ان ای :

۳۹ همر واندرزن به اضافه ی ۸ تا همر واندرزن خارج از اتحاد که میشه ۴۷ تا اندگیم

چند تا کتیبه جنگ داشتید؟

چند تا احمق داشتید؟ حتی زیر ساخت برا چیف احمق هاتونم نداشتید همش پارک بود رو اکانت هایه بیهوده

تنها جنگتون منحصر بود که وقتی رفت فلج شدین حتی بخاطر مرتاض کوچیکاتون نمیتونستید کتیبه کوچیک بیارین رو واندرزن داشتید با بزرگ شارژ میکردین اونم گاهی

بعد به همر هایی که بدونه جنگ کاتا و همر میکشیدن میگی واندرزن؟

میتونی با امار و ارقام اینارم ثابت کنی که کاتا هایه همر هاتون بدونه جنگ چطور به اندازه یه واندرزن میرسید؟

نمیخوای اکانتتو گردن بگیری؟

.

.

بریم سراغ سرور 5x

ممد توشی

بجا اینجا پست گذاشتن بچسب به اکانت خودت هم خفت داری میشی هم رید داری میشی جات تو گروه خالیه<3

.

.

.

در مورد این پلیر هم که نصفه شب اومد تو اتحاد ما اول از اون لیدرات سوال کن کامل برات توضیح میدن اگه جوابتو نگرفتی بیا اینجا

• سلام دوستان

امیدوارم حال دلتون خوب باشه

بحث بیهوده ای دارین انجام میدین این فروم برای سرور 5x هست و سرور قبلی هر چی بود تموم شد حالا مانی پارتیزان دوست داره بگه سرور قبل جنوب شرق برده، بگه !، ولی واقعیت اینه که سرور قبلی ناتمام باقی ماند!

ولی میلاد جان شما هم زحمت بکش پست ایلیا را که قبولش داری یبار دیگه بخون. یجاش نوشته "پلنی که نتیجه این سرور تغییر میداد و کنسل شد " سروری که قراره با یه پلن نتیجش تغییر بکنه 3-0 به نفع شما نبود!

جنوب شرقی که ادعا میکنه شمال شرق براش کیسه بکس بوده نتونست یه همر واندرزن از شمال شرق بگیره. دو تا پلن رو واندرزن ها اومد یکیش تروریست تنسر را زد، یکیش هم رو نالنجی اومدید که پلنتون شکست خورد.

بنابراین همر های واندرزن دو ساید بودند که نظر شخصی من مهم نیست چون هر سایدی قابلیت این را داشت که چندین بار لول واندر را بندازه. در اندگیم دفاع مهم هست که ساید ما پتانسیل بالایی داشت فقط کافی بود دفاع میلیونی مولتی های نورس برن رو واندر

بنابراین از نظر من بازی در روزهای پایانی اگر ادامه پیدا میکرد پر هیجان دنبال میشد و هر دو ساید حرفهایی برای گفتن داشتند.

امیدوارم سرور 5x بهتون خوش بگذره فعلا که فرومش خیلی شاعرانه و عارفانه هست جا بابا طاهر عریان خالی!

پ.ن : تا به اینجای سرور 5x اسم مملی بیشتر از سرور قبلی اومده.:D

J.Bro

اگر، در زندگی نگاهت به داشته هایت باشد ،بیشتر خواهی داشت.

اما اگر مدام به نداشته هایت فکر کنی، هیچ وقت هیچ چیز برایت کافی نخواهد بود

فکرت رو ترمیم کن...

• امیر جان ۲ بار اشاره کردی که حال دلت خوب نیست

حال دل دوستاتم خوب نیست

میای تو فروم اینارو میگی حواست هست مملی از بچه های بالاست؟ حالا در جریانی یه دفعه منو تهدید کرد به آدم ربایی و مغازه پلم کردن و ....

حال منم خوب نیست ، دلیل نمیشه چون دارم ترا بازی می‌کنم حالیم نباشه!!!! ( حرفم سیاسی نیست لطفا پاک نشه)

عفونت سینوس میدونی چیه؟ تو هوای تخمی تهران

سینوسام عفونت کرده و الان بالای ۱۰ روزه که با سردرد بیدار میشم و با سردرد میخوابم

ببین نمیدونم چجوری خودتو توی دلم جا کردی لا مذهب ولی واقعا هی نیا ادا حال بدارو درار

چون اگه دلت برای جوون وطن میسوزه

منم جوون همین وطنم ، من کم ندیدم اینجا همدیگرو به زیر زانو گرفتن بچه ها

کم ندیدم سر برد هر کاری کردن بچه ها

در مورد خودم کم پشت ما لیچار نگفتن

به ناحق هم گفتن

الان دیگه کسی جیگرشو داره بگه ساید خراب کن مثلا؟ نداره چون میدونه چریکی میایم بالا سرش

ولی داداش گلم ، عزیز دلم ، مشتی

این جامعه از تعداد زیادی من و تو تشکیل شده

مثل تراوین و هر کسی حرص یه چیزو میزنه

یکی حرص تاپ راید

یکی حرص بیگ دفندر

یکی حرص سوپر سونیک

یکی حرص تاپ پاپر

یکی هم حرص توتال لیدری

اون قدیما سر شورا لیدری دعوا بود

اوووووووو یاد شورای ۵ نفره و ۳ نفره و ان تو ان ماجرا

حالا تو جامعه واقعی

یکی حرص پول میزنه

یکی حرص دختر

یکی حرص قدرت

یکی حرص دود و سیگاری و مخدر

چشم و هم چشمی

هرکی اتاق شخصی میخواد

ویلا لاکچری میخواد

...‌

الان حال همه بده ، ربطی به موافق و مخالفم نداره

چون شرایط در حد بحران رسیده

ولی تو این زمان تعلیق فکر و جسم و ...

وقت این نیست که خودمون رو اصلاح کنیم؟؟

تو کشور تمدن زندگی می‌کنیم ولی بی هدف ترین و بی رگ ترین ادما شدیم ، ادمای پول شدیم

اگر امروز سر مولتی اکانت به نتیجه نمیرسیم چون میترسی ببازی پس تو به نفع خودت فکر می‌کنی

هر موقع به نفع منم فکر کردی میشی برادری که ممکنه روزی به خاطرش جون بدم

مادامي كه عقل خاموش است..... ؤؤ ......خشونت حرف آخر رو مي زند

.......................W.Ss Alone........................

• شما قسمت اولش رو توضیح ندادی ک اکانت وسطNE چطوری اومد اتحاد. ‌NW

اطلاعی ندارم !!!!

نمیدانم !!!!

<•••> میگن اگر این خالکوبی رو داشته باشی میتونی وارد اتحاد شی

• حاج ادریس ارادت شما هر چی بگی درسته

فقط ی چند تا نکته

اولیش این ک من روی اون اکانت بازی نمیکنم و همون شب توی گروه بهت گفتم تا 12 شب رو این اکم بعدش ولش میکنم ک همین کارم کردم و دیگه روش لاگین نداشتم

دومیش جای توی یکی تو قلبمه

سومیش هم اون کسی ک ب عنوان لیدر ب این بنده خدا پیام داد خودم بودم

ممد توشی

• چند تا کتیبه جنگ داشتید؟

بعد به همر هایی که بدونه جنگ کاتا و همر میکشیدن میگی واندرزن؟

میتونی با امار و ارقام اینارم ثابت کنی که کاتا هایه همر هاتون بدونه جنگ چطور به اندازه یه واندرزن میرسید؟

این رو میگم و دیگه به احترام بقیه هر پستی هم در مورد ۲ ایکس گذاشته بشه جواب نمیدم

اولا در مورد اکانت تارتاروس یه مسئله ای بگم که بحث سامان و ... تموم بشه یه بار برای همیشه

اکانت تارتاروس متعلق به شخص خاصی نبود فقط اول سرور برای اینکه رکورد بزنن متاسفانه ۱۰ تا از بهترین پلیرهای ساید رفتن روی اون اکانت ، شاید باورتون نشه ولی روزی که حذف شد ۱۸ تا همر اولش واندرزن بود و تا قبل از حذف اون اکانت خود se هم امیدی به برد نداشت

پلیرهای اون اکانت مجید پرشیا ، علی ونگارد ، سجاد یونیک ، علیرضا ویسی و مهران زرشک بودن که خود اکانت و مولتی هاشو کشیدن

سامان و سهیل و امیر رگنار هم دف سازهای اون اکانت رو کشیدن

ایمیل اکانت دست سامان بود و بعد اینکه سامان رفت سربازی ایمیل اکانت رو به کس دیگه ای داد که اونم متاسفانه با اینکه زحمتی روی اکانت نکشیده بود حذفش کرد

اکانت تارتاروس و ۴۰ تا دف سازش حذف شدن ولی مولتی هاش مونده بودن که دست مجید بود

هر کسی کتیبه جنگ آموز میگرفت از اون مولتی ها میلیاردی پوش میشد و همر رو تا آخر سرور شارژ میزد

۸ تا واندرزن نورث توی ۲ ۳ نوبتی که جنگ رسید تا آخر سرور شارژ شد البته با منابع خودش

اکانت تنسر ۲ یا ۳ همرشو قرار شد واندرزن کنه بقیه رو جنگی ، درسته ریدش پایین بود ولی با مولتی های تارتاروس تا آخر سرور ۳ موتوره شارژ بود

چند تا از اکانت هایی که یه همر اندگیم داشتن با پوش شدن تا روز آخر شارژ بودن مثل اکانت گارد ، مارشال و ...

۳ تا کتیبه احمق مونده بود یکیش دست the last of us بود ، یکیش قرار بود بین the mob و نالنجی بچرخه ، یکیش هم بین brothers و فلامینگو . ۲ تا جنگ کوچیک هم بود که بین ۱۲ تا همر میچرخید

اگر امروز سر مولتی اکانت به نتیجه نمیرسیم چون میترسی ببازی پس تو به نفع خودت فکر می‌کنی

با حرفت کاملا موافقم پرهام به خاطر همینه که میگم تا قانون برای یه چیزی نباشه درست نمیشه

باید یه قانونی باشه که برای همه اجرا بشه و کسی انجامش نداد تاوانش رو بده

اگه من یا هر کس دیگه ای مطمئن باشه با اولین آی پی مشترک بن میشه عقلش کم نیست که ۱۰۰ تا اکانت بیاره بالا

همین سرور ۲ ایکس قبلی

به جز یه اکانت توی ne که بات مخصوص خودشو داشت بقیه اکانت ها بات نداشتن

بعد حذف اس دبل فهمیدیم چه بات هایی بوده و بهمون معرفی کردن چند تا از بچه ها

توی ne کپ بالاتر از ۱۷ نبود چون اول سرور بات نبود فقط واحه ۱۵۰ رو ۱۸ میکردیم

تو پلنا هر کپی از se رو که میزدیم و کامل کاتا نمیشد میدیدیم همشون از سطح ۱۹ دارن میفتن پایین

وقتی اینارو میبینیم چطوری اعتماد کنیم و مولتی بازی نکنیم

شما مولتی بازی نمیکنی دمت گرم ولی خداییش تو اسپیدترا قبل شروع سرور تا حالا اومدن متا کنن برای زدن محافظین جنوب غرب ، تایگرز ، ترور ، ریبلز و و حتی se متا کنن ؟

شما خودت میخواستی با مولتی بازی مبارزه کنی خداییش ne بیشتر مولتی داشت یا اس ای ؟ توی اس دبل مولتی نبود که بزنید ؟

وقتی قبل شروع سرور همیشه متا علیه ne بسته میشه و شک نداریم که با مولتی میان چطوری توقع داری ما بدون مولتی بیایم ؟

قبلا چند تا راه پیشنهاد داده بودی خودت منم فکر میکنم اونارو اجرا کنن جلوی مولتی بازی گرفته میشه

• وقتی قبل شروع سرور همیشه متا علیه ne بسته میشه و شک نداریم که با مولتی میان چطوری توقع داری ما بدون مولتی بیایم ؟

به نکته جالبی اشاره کردی! سرور قبل که حضور نداشتید تایگرز مشابه تروریست به شمال شرق نفوذ کرده بود

بحث ساید خالی هم نیست چون این سرور اندبل خالی مونده بود

شما خودتون نصف بچه هارو تخس کردید داخل سایدهای دیگه و میتونستید یک تیم جنگنده مثل تروریست تشکیل بدین که زهرشو بریزه

اکانت تارتاروس هم حین حذف رنک یک دفاع تماما 4 موتوره بود منتها رکورد The last of us بود امیرجان اون اکانت مارکسمن میکشید :دی

• یکم به حرفات فکر کردم به این نتیجه رسیدم که حق با شماست

من چندین بار مخالفت کردم (البته قضیه سرور پیش و درگیریش بیشتر شخصی بوده تا اینکه مربوط به مولتی بازی باشه)

اما درست میگی ، سرور باید قانون مند باشه

ولی مهم تر از اون اکثریت جامعه بازی باید

خواستار قانون مندی سرور باشند

تو اعلام امادگی ۲ ایکس بیشتر از اینکه هر کس بیاد صریح اعلام کنه که باید قوانین به درستی اجرا بشه

در مورد اینکه با یک‌آیپی چند اکانت میشه بالا کشید

و تعدیل خودکار بزارید و ... صحبت شد

خود تیم ها به بازیکناشون قول گلد و وی پی اس داده بودند یعنی نه میشه کامل انداخت گردن ادمین ، نه میشه کامل انداخت گردن بازیکنا

چون نمیتونم بگم این شخص مقصره

به این نتیجه رسیدم که حق اعتراض ندارم

نمیدونم واقعا نمیدونم

در مورد سرور گذشته

ذهنیت من خیلی متفاوت بود از چیزی که گذشت

ولی قدرت ایجاد تغییرات نداشتیم

شمال و جنوب ساختار یکسانی داشتند

هر دو ساید برنامه End game داشتند

فاز ساخت دفاع میلیاردی 😹

انگار دست خالی بری به جنگ ربات ها

دیگه فرق نداشت با کجا بجنگیم

چون با مشت بکوبی تو اهن ، مشت خودت درد میگیره ، فقط رو حساب بحثایی که شد

شمال هم نه بلکه شمال شرق شد تارگت ما

و با توجه به اینکه شمال و جنوب بود

موضع تروریست انقدر به چشم امد

• به نکته جالبی اشاره کردی! سرور قبل که حضور نداشتید تایگرز مشابه تروریست به شمال شرق نفوذ کرده بود

بحث ساید خالی هم نیست چون این سرور اندبل خالی مونده بود

شما خودتون نصف بچه هارو تخس کردید داخل سایدهای دیگه و میتونستید یک تیم جنگنده مثل تروریست تشکیل بدین که زهرشو بریزه

اکانت تارتاروس هم حین حذف رنک یک دفاع تماما 4 موتوره بود منتها رکورد The last of us بود امیرجان اون اکانت مارکسمن میکشید :دی

رکورد سایز همر منظورم نبود

رکورد تعداد همر منظورم بود

مزدور تیرانداز میکشید که هم دف باشه هم همر

روز حذف ۱۸ تای اول واندرزن بود ( جنگی هم داشت )

درسته ۴ موتوره شارژ میشد و پلن اول بازی رو با حساب متای جنوب ریختیم و این اکانت با تعداد همر واندرزن بالا ( بیگ همر قرار نبود بکشه اکانت ) دور اول واندر نمیذاشت هیچ واندری بالای لول ۱۳ بره ( رو لول ۹۹ تاثیری روی واندر نمیذاشت )

در مورد نفوذ به ان دبل و ... چون نمیخوام پستی در مورد سرور ۲ ایکس بذارم تو فروم مربوط به خودش توضیح میدم

• جمع خودمونیه 😁😁😁

راحت باش بابا

اون فروم میخوای پست بذاری باید اول خراج بدی

• تو فروم مربوط به خودش توضیح میدم

امیرجان در مورد این سرور نظرتو میخوام بدونم از مولتی باز به مولتی باز 😂

یکسری نظرسنجی گرفته شد برای سرور بدون مولتی و بات

که هرکس اومد نظراتشو گفت و استقبال شد

این وسط دوتا نظرم ما دادیم

1- 400 * 400 بودن نقشه:

2- تعداد بالای کراپرها:

با توجه به مپ 200*200 و کراپر کمتر این سرور بنظر شما ایا مولتی مصری فراوان بکار میاد؟

ما خودمون 20 تا کپ رو میخوایم مستقر کنیم همه واحه مشترکن 3-4 تاشو انداختیم اسدبل

فقط الان ۴ تا نو بازیکن میان میگن مولتی بازی همه جا هست ، اول اینکه سلطان آب قعطه

دوم اینکه برو تو دات کام ببینم مولتیتو میخوای کجات بزاری؟؟ سوم اینکه چند تا میتونی بسازی

و ....

داداش سلام خوبی؟

با اجازه مهدی

این نحوه فیک رو کتیبه از اکانت یک غارت سرور کامه! کلونیشم یچیزیه شبیه تنسر

وسط مسطاشم کلاه عوض میکنن.

ولی حق داریا غارت هیچکدوم به میلیارد نرسیده تاحالا

شما که میدونی برای عموم میگم. بخش هجوم به دو دسته مهاجم و PvE برای کسانی که آبادی میزنند تقسیم شده که به ازای هر گندمخور کشته شده 40 منبع اضافه میکنه.

بنظر من اگر شاخص PvE به بازی اضافه بشه تفاوت مولتی باز و بازیکن مشخص میشه

• ایلیا سلام

ببین الان میگی یه اکانتی هست یه کلونی سنگین

دورشه درسته؟؟؟

آیا میتونه اکانتای اون کلونی رو غارت کنه؟

یا نهایتا باید ازشون تو بازار منابع بگیره؟

که البته اونم به مقدار دفاعی که ازشون گزفته و نسبت جمعیت و تولیداتشون بهم بستگی داره

حالا سوال بعدی!!!!

آیا با ربات اکانتارو میکشن بالا؟

اصلا ایا شما توی دات کام دیدی اکانتی ۳۰ هزار تا گلد روش باشه؟؟

طرف رئیس کمپانی دوغ گلپایگانه تو اروپا

میری رو اکانتش میبینی ۶۰۰ تا طلا داره

حالا الان شاید راهکار به نظر دوستان گرون شدن طلا باشه !!!!! خیییییییرررررررر

مورد داشتیم سرور پیش اندازه یه ps5 سطل خرید

که قهرمانش رو بکوبه تو کله ما ، متاسفانه اختلاف طبقاتی اینجام هست

________

بچه های ما زمان اختلال نت بخاطر استفاده از فیلتر شکن تو کام بن شده بودن ، نه چون چند اکانت داشتن ، چون تغییر آیپی داده بودن

کم شدن ۱۵ کراپ فقط بخاطر کاهش مولتی بازی نیست ، بلکه یه خاطر له له زدن برای ۱۵ کراپ ۱۵۰ درصد هست و ایجاد رقابت

توی دات کام مولتی هست ، ولی چون دستی باید بکشی بالا ، غارتش نمیتونی بکنی منابع هم گیر فلک نمیاد ، عملا اگر ایلیا باشی که تو اسپید ترا توانایی ساخت ۲۰۰ اکانت رو داری تم کام با ۳ اکانت میای تو بازی

انصافا سیستم ابادی و ناتار اسپید ترا کافیست تا بچه های روی ویلچر هم بتونن بیان تاپ غارت

دیگه مولتی بازی اینجا به نظرم عقده ای بازیه

________

تیم ما با کمترین تعداد غایب باز هم داره بازی می‌کنه، من بار ها به مدیریت اسپید ترا گفتم

علت جذابیت این بازی تیمی بودنش هست

مولتی بازی تیمی بودن بازی رو از بین میبره

و جذب بازی رو به دفع تبدیل می‌کنه

مگه نه ما (جامعه تراوین باز ها) بچه های با استعدادی داریم که مطمئنا

هزار تا راهکار بلدن بگن برای اینکه سرور های جذاب تر و سالم داشته باشیم