نقد و بررسی سرور 5 ایکس راند 2 | آغاز 15 دی 1401 |

• سلام عرض شد

ببین رفیق شما طومارهای طولانی فاقد محتوا مینویسی یکبار روشنت میکنم دیگه پاسخگو نیستم و منبر رو میدم به الباقی حضار

منو مجید و ارمین اندبلیو بودیم شما رو ما خطم ننداختید

با مولتی خفت میزدیم میخندیدیم یبارم اکانت علیرضا خفت شد

مملی و دوستانشون بودند که در شمال شرق بودن و شما تا 40 خونه ایش رفته بودید خط خطیشون کردید

مجید با ایشون بستند و ما با 5 تا همر و لینکای سبز جمعتون کردیم. ادی هم با اینسرت و پروپاگندا جنگ روانی راه انداخت که دیدید فایده نداره چکمه رفت همون شب

اینکه میگی تا اخر سرور حمایت بوده هم روز 35 ثبت نام سرورها بسته میشه سرور 110 روزه مجید اومد اونجا ولی جمع شده بودین حتی یه فیکم روش بلند نشد

حالا ما که از سرمون گذشته هم بازیهامون هم عوض شدن باز شما اگه میگی جنست نابیه تقاضای سرور پرایویت بدیم وایسیم رو به روی هم

اینطور که من شنیدم شما بعد حضورتون داخل سرور کام و استعمار کپ‌های درصد بالا و گرفتن گلد رها کردید یه بنده خدایی رو و رعشه گرفته دیگه با بازیکنای ایرانی بازی کنه

الانم وایسادیم جنوب شرق دوستانه داریم بازی میکنیم هرکار میخوای بکن یاعلی

• آقاااااااااااااااااا. ||||||||||||
    به جون خودت من فقط گفتم قاطی کردیم که فازت چیه لامصب. جون من خیلی سرپا نمون تو جنوب شرق. یه ذره بشین استراحت کن.
    منکه نوبم کاری از دستم برنمیاد. بچه های دیگه هم هرکی سرش به کار خودش گرمه. باور کن دوستانه دوستانه ایم.:D:D:D

ارادتمند همه دوستان خوبم، محمد Patriot

_______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

بزرگترین نابکاری آنست برای آنکه برترین باشیم، دست به ویرانگری چهره دیگران بزنیم.

ارادتمند همه دوستان خوبم، محمد Patriot

بزرگترین نابکاری آنست برای آنکه برترین باشیم، دست به ویرانگری چهره دیگران بزنیم.

• حراج گلاب و عرقیات با ۶۹ درصد تخفیف به مناسبت شیش و نه ای ها

دیگه من خسته شدم از ایلیا

آقا مجید به جهت اینکه موقع خرید گلاب کلاه سرمون نره ، باید به چیش دقت کنیم؟

فصل گلاب گیری دقیقا چه زمانیه و نرخ قیمت گلاب خوب چنده؟

داش مجید ببخشید من از ریپلای پستت میخوام سوء استفاده کنم 😁😁😁😁

پ.ن: طرف هی میگه زدیم زدیم

همیشه یه فرقی بین کتک خوردن از دارکوب و شاهین هست ، ای بابا

نکنه منظورت از زدن صفر کردن تک دهکده هلیکوپتره؟

که بعدش ۳ چیفش رفت لا مملی؟

یا صفر کردن همر بزرگ اسکرین شاتی گرین؟

که تو هیچ کدوم از پلنای تروریست ۱۰ تا کاتام ازش بلند نشده؟

خودت با خودت بشین فکر کن ببین مثل شاهین زدی؟ من که میگم نه!!!

چون کک ما گزید؟ نگزید

شیری با کرگدنی قوی هیکل گلاویز شد

کرگدن به واسطه جسه بزرگ‌ شیر را خسته کرد

ناگهان کفتاری از راه رسید و دم شیر را گاز گرفت

کفتار خود را به سان شیر دید

ازین خبرا نیست ما فقط به دارکوبا اجازه میدیم بزننمون که خوش باشن ما نیز به خوشی انها خوش

حالا شما دم مارو گاز بگیر

ولی دمه شیره فهمیدی؟ شیرررررر

گوشامم چرک کرده دهکده ۲ گرینم نزدم هنوز

ببینم میتونی یه کاری کنی کارای اداریتو بکنم یا چی

مادامي كه عقل خاموش است..... ؤؤ ......خشونت حرف آخر رو مي زند

.......................W.Ss Alone........................

• جون جون سمت من ده میزنی کف میزنی

ولی بازم اینجا دهن همرو پس میزنی

اخه داداش همرت کلا اینقده

کجارو میخوای بندازی رو ما هی میگی بده

ولی تعارفه بازم بیا یه کام بزن

کک مام نگزه یه دارکوبی ریز بزن

مرد مومن ما یه طرف دیگه بودیم اصلا شما زدی خود اونوریا زدن زیرش هیچی نمیگن چسبیدی ده دو باقر

• سلام ایلیا جان

مرخصی دانشگاهت رو اوکی کردی ک مثل سرور قبلی جنگ یونیک لا نره؟!

اگر ی وقتی پای اکانت نبودی ی خبر بده نزنیم ک حرفی توش نباشه

• سلام ایلیا جان

مرخصی دانشگاهت رو اوکی کردی ک مثل سرور قبلی جنگ یونیک لا نره؟!

اگر ی وقتی پای اکانت نبودی ی خبر بده نزنیم ک حرفی توش نباشه

سلام محمد جان

داداش همین یه ماه مونده بلخره اومدیم از رو بریم

درک میکنم کتیبه زدی باید بارها و بارها بگی

فقط احیانا خود شما یه معماری بزرگ لا ندادی سرور قبل؟ یا با هلیکوپتر دم به تله ندادی؟

بغلشم یه دهکده زده بودی میخواستم بازیت بدیم سرور اف شد :دی

• درود به همگی

به به ببین چه شخصیتی امده مجید پرشیا کجایی عوضی دلم واست تنگ شده بود میبینم که باز اسم اکانت تارتاروس هست خوش یوم بود ها عجب بازی شد اون سرور

از آرگین و کیا بی خبر هستم سلام بهشون برسون

پ.ن :: مجید تکرار میکنم به یاد قدیم توتوتوتوتوتوتوتوتوتوووووووووووووووووف تو روح نداشته ات :D:D:D:D^^^^^^:P:P:P

• سلام به دوستان

یه بار یاد اون سروی افتادم که ناتار واندرش کلین کرده :D:D:D

اون تیم افسانه جون یارانش که طومار مینوشت دو روز طول میکشید طومارشو بخونیم خودش فکر کنم 1 هفته مینگاشت :D:D:D:D

سروری که میخواست بیاد فقط مارو بزنه یه بار دید از این خبرا نیست حتما کیسه بوکس خواهند شد بیانیه چند صد صفحه ای داد رفت که پلیس فتا بیاره کارش گیر کرد ماهی قرمز هنوز دنبال گرفتن ماهی قرمز اینوری نیومد کلاهش رو برداره :D:D:D

ما که هنوز پای رفیقمون هستیم انکار نکردیم نشونش همین پست بمونه ولی اسکرین چت هاش هست انکارش کردی اصلا همچین کسی گفتی نمیشناسم :D:D:D اولین سرور 5 ایکس یادش بخیر پارسا دهنت سرویس ;);)

خوش باشید

مشتی باش که اگه به صلیب هم کشیده شدی مسیح باشی نه مترسک مزرعه !!!

ALIFX&POYA

Sajad 33YED

MASOUD NOOB

REZA ROYAL

ASHKAN CAPTAIN

<3CAPITAN TEAM<3

• به به عجب تیمی

ممنون از دوستان شمال شرقی که زیپ چادر مسافرتی رو باز کردن

این سرور خدایی خراجتونو بدید دوست باشیم

ما کم خرجیم ، بچه هاتونم دوست داریم

به جز یکیشون که به قول ممد چند تا عذر خواهی به ما بدهکار

بازی اشکنک داره ، سر شکستنک داره

ولی بازیه پسر خوشگل چراغ برق

پ.ن : جنوب غرب قصد نداره بازیکنای شاخص خودشو معرفی کنه؟

• سرور کلا چندتا پلیر داره ؟

حدود ۴۰ تا ۶۰ تایی باید باشه در حال حاضر

البته شمال شرق فکر‌کنم پر تعداد امدن

جنوب شرق کم تعداد تره اگر اونجا ثبت نام کنید

قشنگ تر میشه

• آمار سرور و تحلیل روز 2 بازی

تعداد اکانت های ثبت نام شده : 253

اکانت بر اساس تفکیک نژاد: مصری 134 - هون 23- گول 35 - رومی 25 - توتن 35 (اعداد بر اساس درصد و امکان خطا تا 1-2 اکانت)

تعداد اکانت با پاپ بالای 50 (فعال): 219

اکانت هایی که موفق به احداث دهکده دوم شدند: 104

تفکیک نژادی اکانت‌ها در هر اتحاد

ش.ش: 6 توتن - 4 گول - 1 رومن - 4 هون - 19 مصری

ش.غ: 5 توتن - 7 گول - 3 رومن - 4 هون - 14 مصری

ج.غ: 10 توتن - 3 گول - 3 رومن - 2 هون - 6 مصری

ج.ش: 4 توتن - 4 گول - 1 رومن - 3 هون - 2 مصری +20 مصری در زیرمجموعه

تعداد کراپ های 150%: 150 که با حذف واحه مشترک و مختصات های دوردست حدود 70 تا هستند

نکات مربوطه: بیشترین مولتی اکانت مصری مربوط به شمال شرق و سپس جنوب غرب هست. با اینحال چندین مولتی در شمال غرب حدسا برای اکانت بخصوص و جنوب شرق در اتحاد زیرمجموعه دیده میشه

با توجه به تعداد کم کراپر و مپ کوچک انتظار میره چالش مولتی بازی بسیار بسیار کمتر باشه و به پلیرهای حقیقی فرصت بازی بده و همچنین واندرزن ها ارزش حقیقی خودشون رو نشون خواهند داد!

مختصات واندرها در 50 50 مستقر هست که نوید بازی در مختصات پایین‌تر و فشردگی هر ساید رو میده و با توجه به سرعت 5 برابر بازی دست رو برای پلن‌های سرعتی باز گذاشته. همچنین محل اسپاون کتیبه ها با مپ 401*401 تفاوت خواهد داشت

با توجه به تفکیک نژادی هر ساید حدس بنده از پلن بندی بدین صورت هست که بیشترین خفت شدن رو از جنوب غرب شاهد خواهیم بود. شمال غرب از لحاظ بازی فرسایشی بسیار قدرتمند عمل خواهد کرد و دفاع زیادی داره. شمال شرق و جنوب غرب بیشترین واندرزن رو ارائه میدن و جنوب شرق کاملا جنگی بازی میکنه

به نظر حدود 60 پلیر داخل بازی هستند که با شمارش اکانت‌ها هر پلیر نهایتا 4 اکانت داره و از این لحاظ بالانس هست

تنها مورد باقی مونده برای بالانس بازی پلیرهای کم جنوب شرق هستند که طی صحبت های انجام شده بسیار حرفه ای هستند و حتی بدون نیاز به هماهنگی کار خودشون رو انجام میدن با اینحال در صورت اضافه شدن ایشان خرسند میشیم

برقا هم بارون اومد با خود شست و برد قطعه

ارادتمند

پ.ن: یوسف جان باقیش با شما

پ.ن: مانی جان یه پست بزار دلتنگیم

• درود به همگی

مهدی مرلین کجایی که دلم واست تنگ شده حمید سنگک‌ که نگم براتون سیاست مدار تون 😂😂

دوران خوبی بود گذشته ها گذشته ولی رسوم گذشته است که هنوز پا برجاست همه بچه های جنوب شرق واسه من قابل احترام هستن ولی به سه نفرشون ارادت خاصی داشتم به خاطر نوع بازی شون و نحوه صحبت کردنشون یکی مهدی بلور یکی رسول یکی هم دکتر هانی

دکتر هانی که نگم براتون یه حرکت میزد واسه بچه های جنوب شرق یکی یکی به فاصله زمانی خاصی میومدن فروم میگفتن فقط امدم از دکتر هانی تشکر کنم 😂😂😂 دیگه معلوم بود چرا

وارکرافت باز هم بود با هم چند گیم پلی دادیم

در کل میخواستم اینو بگم ما همیشه با جنوب شرق مشکل داشتیم ولی فقط تو بازی نه خارج از اون برای همه شون احترام قائل بودم پس حرمت ها رو نگه دارید

شمال غرب هم با لحن صحبت کردن تیم زئوس مشکل داشتم ولی نمیتونم از این که امثال هادی لئو بازی بلد بودن بگذرم

جنوب غرب هم در گذشته با بهزاد روبو و امثال اونها یا یوسف ریتالین و خیلی های دیگه احترام زیادی براشون قائل بودم

خب میرسیم به ساید همیشه جاویدان خودم شمال شرق

اسم نمیبرم چون میترسم به گوششون برسه و بگن چرا اسم منو نیاوردی اونهایی که باید بدونن و قدیمی هستن میشناسن

یه سرور هم اینجا پلی دادم دنبال مجید پرشیا آرگین عزیز مملی جون که واندر صد کردیم با اکانت تارتاروس

پس دوستان خواهش میکنم کل کل های داخل بازی رو به توهین یا شخصیت خورد کردن طرف مقابلتون نشه چون نمیدونین بعد چه چیزهای قشنگی ممکنه از دست بدین

کفایت مذاکرات 😊😊😊😊

• سلام به روی گل پلیر قدیمی

پس دوستان خواهش میکنم کل کل های داخل بازی رو به توهین یا شخصیت خورد کردن طرف مقابلتون نشه چون نمیدونین بعد چه چیزهای قشنگی ممکنه از دست بدین

جهت روشنگری اول سرور که گفته شد دهن شمال سرویس میشه بخاطر این بود خودم سرویس شدم اونجا سرور قبل نه چیز دیگه

با این همه سرویسی الان اینطرف هستیم ولی برخی دوستان مارو اونطرف میدیدن و کلکل ها به همین جهت بود

من شخصا از خوانندگان فروم و پسرگل پرهام گرین عذرخواهی میکنم و امیدوارم فروم سالمی داشته باشیم