نقد و بررسی سرور 5 ایکس راند 2 | آغاز 15 دی 1401 |

• قضیه اینه که میدونی تا قیامت هم قرار بود باهم کل کل کنیم رضا من اذیت نمیشدم ولی تو میشدی

الان بحث همینه من میگم من پرو ترینم

کار ندارم که شما هم پررو دارید یا نه

اینجا پر رو تر از من نداره و نمیتونه داشته باشه

منم اعتراض نکردم مجی‌جون بیاد ‌پیام بذاره

منم براش قهوه دم میذارم

در کل اعتراض رو مانی کرد

من اعتراضی ندارم

میگم ۲ روز دیگه کسی ناراحت نشه از دست ما

چون این بنده غیر حقیر کارمو خوب بلدم

در خدمتیم این گوی اینم میدان

به نظرم رضا کاری نداشته باشی بهتره

مادامي كه عقل خاموش است..... ؤؤ ......خشونت حرف آخر رو مي زند

.......................W.Ss Alone........................

• درود به همگی

خواستم چند نکته رو خدمت همه بزرگواران عرض کنم

با توجه به مشغله و گرفتاری های موجود اکانت DeadMan رو اسکات زدین قصد رکورد زدن رو نداشتیم ولی با این حال اکانتی که به هیچ‌عنوان دیده نمیشد رنک پاپ پائین و رنک دفاعی پائین و رنک هجوم پائین وظیفه اش رو برای ساید به نحو احسنت انجام دادیم

شایان به ذکر است ما کتیبه اختصاصی نداشتیم اگر هم کتیبه روی اکانت ما بود فقط دلیل این بود که کسی نمیخواستش ما حتی برای جایگزین کردن کتیبه احمق رو هم آوردیم که اگه خواست انجام بدیم ولی کسی نخواستش

خیلی خوشحالیم که تونستیم جدای همری که کشیده شد آخرین سنگر شمال شرق رو نگه داریم و دیوار آهنین شمال شرق رو به رقبا نشون بدیم

گزارش همر اینقدر لذت بخش نبود که گزارش دفاع کردن بود

خب اینم آخرین کار ما در این سرور بود

توجه داشته باشید که این همر رو دیوار لول ۲۰ خورده بود از کار خودمون تقریبا راضی هستیم چون اگر شرایط و وقتمون بهتر بود خیلی بهتر از اینها ظاهر میشدیم

کل هزینه گلد اکانت DeadMan میانگین ۵۵۰۰ کی بود و اکانت های مولتی و دفساز حد اقل ۸۰۰۰ کی که سر جمع ۱۳۰۰۰ کی گلد خرج شده

ما بسته به شرایطمون راضی نبودیم امیدواریم بقیه دوستان و رقبای عزیز از عملکرد ما راضی بوده باشن

پ . ن : تشکر ویژه از داداش عزیزمون حمید رضای عزیز Hr2 حمید سنگک داداش گلمون

مهدی مرلین بزرگ داداش گلم

محمد کینگ ام ام ای عزیز دوست داشتنی و محمد رضای عزیز Mr2

شاید باورتون نشه سر اتک هایی که رو اکانت ما امد کل پوینت دفاعی که اکانت DeadMan گرفت هفت بود

یعنی تا این حد این اکانت تو بازی نبوده 8):):););)

نکته : گروه The Old Man هیچ ربطی به دکتر هانی نداره و بنیان گذارانش حمید سنگک و مهدی مرلین هستند

قابل توجه شایعه سازان عزیز :thumbup::thumbup::thumbup:

• عرض سلام

رونمایی از تمامی واندرزن های رقیب

تبریک میگم به کسانی که بابت ساخت این همرها زحمت کشیدند، همرهای زیبایی بودند

سلام احمد جون کمتر از این هم ازت انتظار نمیرفت!

دمتون گرم همر زیبایی ساختید سوگلیه شمال شرق بود

فقط یک نکته عرض کنم خدمتت که دیوار هولدر توتن هست و با دیوار هون سطح دفاعش برابری میکنه عزیز

ارادت

• از اینکه میبینم خودتو با ادریس ناتار مقایسه میکنی به اعتماد به نفست ۲۰ میدم ولی دلیل نمیشه به بازیتم ۲۰ بدیم

هر دو سروری که بازی رو میگی برای NE در آوردی با اینکه پلی نمیدادم ولی شاهدم نعمت یاغی واسطه میشد که ادریس و آرمین کاری به کارت نداشته باشن

امیر جان من ادریس رو به همر پارک داخل واحم هم حساب نمیکنم که زدنش افتخاری باشه

درسته که شما رفاقتی با ایشون دارید اما با نام بردن اسامی بیشتر تخریب بیشتری متوجه خودتون، تیم و ساید میکنید

من نمیدونم به گوش شما چطور رسیده به هر حال ضمن عذرخواهی از آرمین که داخل این بچه بازی ها دخالتش میدید

این عکس رو تقدیمتون میکنم که حساب کار دستتون باشه

ویرایش شد .

رضا جان من داخل رزومه شخصی وینری یک سرور رو حساب نمیکنم و مسلما تیم در کنار ما بازی کرده و همچنین افتخارش برای ساید و تیم هست

همینطور که برد شیرین این سرور رو به کل بچه های جنوب شرق تقدیم میکنم

منتها تفاوت اینجاست که یکی در ذهنش نمک نشناسی و کدورت بجا میمونه و دیگری قدردانی میکنه که شما مورد اول رو انتخاب کردید غافل ازینکه داخل همون سرورها از بنده تشکر کردید

تمام بازی انجام شده داخل اون دو سرور مذکور هم بصورت دستی بوده
    در صورتی بود که شخص ایکس 70 دهکده ساخته بود و من توانم یاری نکرد با بات ایشون مقابله کنم

• حاجی این کار منو دیگه این مونده بود همین جوری روی نزدیک ترین نقشه ول دادم

پشمام 100 تا رم دیوار کشید پایین چرا

• درود به همگی

یه سری سو تفاهماتی این وسط پیش امده

در درجه اول ایلیا جان مرسی بابت تبریک گفتنت ولی این کار من به تنهایی نبوده و ماه عسل کار گروهی و زحمات بچه هایی که در کنار هم در تیم The Old Manبودیم هستش

لازم به ذکر هست قبل از شروع بازی چنین سایز همری از طرف تیم طرح ریزی شده بود

یه اشتباه چاپی رخ داده در مورد نوشتن تعداد خرج کردن گلد 😂😂نوشتم ۵۵۰۰ کی و ۸۰۰۰ کی و ۱۳۰۰۰ کی خخخخخخ یعنی خودم که بعد پست رو میخوندم جر خوردم از خنده 🤣🤣🤣🤣همه اش تقصیر این بازی مافیا هست که ذهن مریضی واسم ایجاد کرده از بس دنبال کره گیری هستم که مافیا رو پیدا کنم 😅😅😅 اگه همچین گلدی رو میتونستیم بگیریم که الان سرور رو از رسول و مهدی خریده بودیم 😂😂😂

• سلام و درود خدمت همه عزیزان بجز یوگی

خسته نباشید و خدا قوت به همگی

سرور زیبا و کم حاشیه ای بود (حداقل برا من)

تبریک به تیم های برنده بازی هم کسایی که برنده واندر خواهند بود، هم کسایی که هدف واندر نداشتن و به دستاورد تیمی مورد نظرشون در سرور رسیدن

تشکر از هم تیمی های خوبم در THE OLD MAN

Dj Hr2
    Dj Mr2
    FBI
    Moji Samorai
    ELI VICTOOOR
    MaSi
    Sara
    King lol
    merelin

تجربه تازه و افتخار بزرگی بود که این سرور نصیبم شد

تا سروری دیگر بدرود

• ایلیا جان عزیز دلم پلیر خوبی هستی ولی دلیل نمیشه خودتو با هر کسی مقایسه کنی

الان مهدی کلت و 200t و ronan هم در حد خودشون بازی بلدن ، حالا اینکه پروفایل دات کام بقیه رو اسکرین میگیرن میگن برا ماست به کنار ولی دلیل نمیشه با آرش تن و هادی لئو خودشونو مقایسه کنن

تو هم بخوای مثلا حسین فستر و 200t رو بزنی میام روت شرط بندی هم میکنم ، ولی با ادریس ناتار خودتو مقایسه نکن

یه اسکرین پیام گذاشتی منظورت این بود که اون سرور ادریس رو زدی ، چیزایی که تو آرشیو منه چیز دیگه ای میگه

اینجا رفتی ۳ تا فیدرشو بپرونی اینسرت شدی

اینجا هم اون زد نان کپت پرید

• به پایان امدیم دفتر

حکایت همچنان باقیست

در مورد اکانت DJ Hr2

این اکانت صرفا جهت تهدید هایی که شده بود ساخته شد اصلا پلنی برای بازی نداشت ولی با این حال توانست افتخاراتی رو کسب کنه

رنک ۴ سرور تا این لحظه

زدن چند کتیبه کوچک فقط با دیفالت

شرکت در پلن ساید و صفر شدن کامل همر دیفالت

ساخت دفاع ترکیبی لژیون و محافظ

زدن ۲ تا انبار واندر رقیب

این همر ۱ هفته بعد از کتیبه ها استارت شد

در مورد چشمان و اسکات هم که شات ضمیمه میشه خودتون قضاوت کنید

و مهمترین حرکتی که انجام داد که یک پلن درون تیمی بود برداشتن نقشه ساخت

فکر کنم برای اکانتی که قرار بود بیاد و کتک خور بشه کافی بود ؟

مواردی هم وجود داره که در پست اخر به سمع و نظر دوستان و خوانندگان فروم خواهد رسید

• حاجی این کار منو دیگه این مونده بود همین جوری روی نزدیک ترین نقشه ول دادم

پشمام 100 تا رم دیوار کشید پایین چرا

درود بر تو 8)

شما پرو پلیر هستین بخواتره اینه که 100 رمرتون دیوار مارو میاره پایین

حاجی تک ده ما مظلومه سروره X/

• هر دو سروری که بازی رو میگی برای NE در آوردی با اینکه پلی نمیدادم ولی شاهدم نعمت یاغی واسطه میشد که ادریس و آرمین کاری به کارت نداشته باشن

اول از اینکه میبینم هنوزم این خاله‌زنک‌بازی‌هارو برای تراوین دارین تعجب می‌کنم. دیروز بچه بودیم اما امروز کمه کمش بیست و هفت هشت سالمون شده، یکم زشته.

دوم هم چون فهمیدم از جانب من و در مورد من نقل قول شده خواستم شفاف‌سازی کنم که امیرحسین جان بازی می‌کردین، خوب هم بازی می‌کردین 😁

در مورد واسطه شدن هم، ادریس و ایلیا جفتشون دوست‌های عزیز من هستن حالا بینشون اختلافی افتاده نه در جریانم نه اهمیتی میدم. اما لازمه بگم که اگه واسطه میشدم دلیلش این بود که جفت طرف رو راضی کنم تا ساید از هم نپاشه. هم ایلیا امتیاز بده هم طرف مقابل. دلیلی غیر از این نداشت. شبی هم که ایلیا همراش زده شد طفلک رفته بود کارای زشتی انجام بده و حالت طبیعی نداشت و آفلاین بود که خداوند گذاشت تو کاسه‌ش [آهنگ کلید اسرار]

در مورد سطح بازی و مقایسه کردن، به نظرم اگه مولتی‌بازها در مورد خودشون نظر بدن و پلنرها و ریدرها در مورد خودشون بهتر میشه. اینکه ایلیا میگه ادریس در حد واحه و اینا داره کم لطفی میکنی. منی که خیلی وقته با جفتشون بازی کردم و دیدم تو یه سطح میبینمشون اگه همه‌ی زمینه‌هارو در نظر بگیریم.

شب خوش.

سیاستمدار انسان‌ ها را به دو دسته تقسیم می‌ کند؛ ابزارها و دشمنان.

• دوم هم چون فهمیدم از جانب من و در مورد من نقل قول شده خواستم شفاف‌سازی کنم که امیرحسین جان بازی می‌کردین، خوب هم بازی می‌کردین 😁

در مورد واسطه شدن هم، ادریس و ایلیا جفتشون دوست‌های عزیز من هستن حالا بینشون اختلافی افتاده نه در جریانم نه اهمیتی میدم. اما لازمه بگم که اگه واسطه میشدم دلیلش این بود که جفت طرف رو راضی کنم تا ساید از هم نپاشه.

گل پسر سرور ۵ ایکس اینجارو نبودیم چون NE داره میبازه میخوان بگن ما هم بودیم

حالا سروری هم که NE صد کرده و ما نبودیم و تو میخوای بگی که ما هم بودیم ؟ دمت گرم مشتی هستی

نیم ساعت تو واتس اپ داشتی به آرمین فحش میدادی همرتم به اکانت ادریس و امیر میخورد بعد میگی میخواستم ۲ طرف رو راضی نگه دارم ؟

• چققد فشاری شده، هرکی اومدی ازش بالا بری، رسیده ۴تا چیز بارت کرده، اخرریشم‌خاله زنک بود ،

در‌مورد سروری که زیر چادر بودی نظر نده ،

چادر وسیله‌‌ی خوبی بود؟ راضی بودی؟

در مورد مهدی دانایی هم خودش میتونه بیاد شهات بده این سرور حتی ۱ کلمه با هم صحبت‌نکردیم و در حد ۴تا دیسکورد و یگو بخند سرور قبل بوده ، ولی خب شما نخود هر آشی هستی

لفظی هم که دوستمون برات اومد واقعا برازنده خودته توی این سایت

مبارکت باشه

از این به بعد جز افتخاراتت هم‌میتونی بگیش

• نیم ساعت تو واتس اپ داشتی به آرمین فحش میدادی همرتم به اکانت ادریس و امیر میخورد بعد میگی میخواستم ۲ طرف رو راضی نگه دارم ؟

گل‌آقا مثل اینکه انقد درگیر مولتی‌ کشیدن بودی فراموش کردی چه اتفاقی تو چه سروری افتاده.

سروری که من واسطه شدم یک شب تا صب با ایلیا تو تلگرام چت میکردم و با تو و ادریس و آرمین تو ویس‌کال واتساپ سرور اول اسپید بالا بود که بنا شد واندر روی اکانت شخصی من ۱۰۰ بشه و شد.

سروری که آرمین خودسر پسوورد چنج کرد و طبق معمول برای اینکه بگه آره منم هستم، و همرها برای ترشی نشدن اینور اونور خوردن راند دوم بود. و بله تاکید میکنم که تو هم بودی، اما روت نمیشد بگی سه افسانه مجید آخیل و آرمین نومرسی و تریدر کلا یه همر ۲۰۰ک داشتن :)))) برای همین گردن نمیگیری بودنت رو قربونت برم. سروری که مولتی نداشت کسی و ذات و سطح امثال شماها معلوم شد.

این سرورهای ۲۵ ایکس و... به قدری برام بی‌اهمیت هستن که بیشتر جزییاتش یادم نیست نمیدونستم افتخار خاصی محسوب میشه.

جمله همیشگیم رو تکرار میکنم: تو همون دفساز فرزاد پانیشر افسانه‌ای هستی که هفتگی میدادی بهش. با خرج کردن و مولتی زدن و رید کردنشون تو ۳۰۰×۳۰۰ کسی پلیر نشده و نخواهد شد.

خوش باش.

۳ ایکس میبینمتون :))

پ.ن: چنج کپ کردن افتخار داره؟ با دقت عکس بذار

سیاستمدار انسان‌ ها را به دو دسته تقسیم می‌ کند؛ ابزارها و دشمنان.

• ۳ ایکس میبینمتون :))

پ.ن: چنج کپ کردن افتخار داره؟ با دقت عکس بذار

عزیز دلم

بزرگترت تصمیم گرفته بیاد NE با ما پلی بده , فکر کنم هنوز صلاح ندونستن در جریانت بذارن

به مورد بعدی هم از این زاویه نگاه نکرده بودم , اگه فکر میکنی تو 200 ایکس کپ میزنن یه دوره آموزشی پیش خرسای پانیشر بفرستمت

• سلام نعمت چه عجب پس از مدت ها تو فروم زیارتت کردم حاجی تو چجوری روت میشه با این خاله ها چت کنی ولشون کن... بزار به خیالات شبشون خوش باش امروز نشه فردا نشه یه روز میشه گذر به آفتابه میخوره... خلاصه از وقتی توتال تورج از ne رفت دیگه شمال شرق شد جای خاله چادری ها الان معلوم نیست کی به کیه توتالش کیه صاحبش کیه نوبش کیه همشون خودشون همکاره میدونن بزار خوش باشن تو ne یه جوری شمال شرق شمال شرق میکنن انگار هزاران گنجینه از اونجا تصرف کردن الان رو فرش دارن پرواز میکنن میان فروم پژ میدن... ولشون کن ... دوست داشتی بیا پیش خودم پلی بده :love::*یه بازی گروهی بهتر از بازی در گروهی که همشون باخودشون درگیرن..‌.

یا علی.

• آقا به چه زبون بگم مقایسه نمیکنم حسابشم نمیکنم یارو رو 😂😂😂

این ادمین هم که هی پاک میکنه نمیزاره منظورو برسونیم

دمت گرم عکسای 50 ایکسو سیو میدی بیا من برات یک عکس بزارم و تعریف کنم

دقت کن زده کی ترسناک ترین امپراطوری بود 😂😂😂

حالا بیا برات تعریف کنم چرا میگن ترسناک

من رجیسترم ان ای بود و سفارت اتحاد رو داشتم از اکانتها بازرسی میگرفتم شخص ادریس که میگی تو تلگرام میگفت دفسازم رمز نمیدم فلانه بساره

منم گفتم اوکی یه سایدیم چیزی نمیشه شبش از عرقیجات مجید پرشیا خوردم اومدم دیدم 3 تا از همرامو زدین از 3 تا اکانت wisp - yamach - goodgame

اومدم دیسکوردتون گفتم چه وضعیه چیکار میکنید ادریسو از اتحاد کیک کردم فحش ناموس داد از دیسکورد بن کرد چتاشم کلیر کرد 😂😂😂

که بعدش منم یاماچ که مجید بود بغل کپ مولتی من واحشو گرفته بود از مولتی صفر کردم :))))))

امید ویسپ رو همرشو خفت کردم

گود گیم هم جوری زدمش دف نداشت همر میزاشت جلوم دفاع کنه

بعد شخص خودت و مجیدآخیل و امید ویسپ و ارمین و ادریس و رولبک و توهمی و چندنفر دیگه رفته بودید رو همین اکانت که ازم نخورید ناتار چیف میکردید فرسایشی بشه چون مختصات تو یک ساید بود و سرعت 50 ایکس 20 تا ویو میزدم با تایم 40 ثانیه میدان میدادم بالا 4 تاشو میتونستید اینسرت کنید 😂😂😂

ازونطرف آرمین رفته بود با رضا پشمکم از اس ای بسته بود که اگه اینور نشد اس ای صد کنه 😂😂😂

اخر سرورم گودگیم کل کتیبه ها و واندرارو میزد پوینت هجوم بگیره بازم نرسید بهم 😂😂😂

تو یه هفته اون سرور شما قدر کل سابقتون تو اسپیدترا کیف کردید نمیتونی منکرش بشی

نعمتم اکانت گول برداشته بود یوزر یاغی اکانت صالح بود این اکانت نعمت بود

بعد کل دف واندری که اون سرور صد شد 6 میل نیزه بود من خودم 7 میل نیزه داشتم با 9 میل گرزی عزیزم چی میگی خدایی این عکس یکی از همراس

پسرخاله نعمت هم اومده بود واندرزن کشیده بود این همرش بود شما از ترس دکمه صد واندرو زدین رمزو عوض کردین تو دو مین صد میشد واندرزن رو 3:40 لند میشد 😂😂😂😂
    در صورتی که من با ارمین بسته بودم داشتیم اس ای رو کامل پاپشو صفر میکردیم

به هر حال اون سرور گفتیم واندر گول صد بشه و گول صد شد که عکس واندر گول رو برای چنین مواقعی تقدیمتون کنم

پ.ن: ما کلا عکساتونو ارشیو نمیکنیم اینا هم از چتای نعمت پیدا کردم

• عزیز دلم

بزرگترت تصمیم گرفته بیاد NE با ما پلی بده , فکر کنم هنوز صلاح ندونستن در جریانت بذارن

به مورد بعدی هم از این زاویه نگاه نکرده بودم , اگه فکر میکنی تو 200 ایکس کپ میزنن یه دوره آموزشی پیش خرسای پانیشر بفرستمت

سلام و خسته نباشيد به همه بچه

بعد از سالها خواستم با چند جمله وقت فروم نشينان عزيز رو بگيرم🙏

علي رغم اينکه هيچ خبر و اطلاعي از بازي ها و راندهاي گذشته نداشتم و بنابه دلايل کاري و مشغله زندگي حتي صفحه تراوين هم باز نکردم،امشب خبري بهم رسيد مبني بر اينکه با کنايه گفته شده سرور بعد (نعمت بزرگترت با ما بازي ميکنه)،لازم به ذکر هست که من بزرگتر نعمت نيستم کوچيک ايشون هستم وبابت زحماتي که طول اين ماه بهش دادم صميمانه سپاسگذارم و اگر نعمت به اينجانب ارزش قائل شده تعصب نشون داده و طرفداري کرده در تمام سالهاي تراوين از بزرگواري و ادب و تربيت خانوادگي و شخصيت خودشون بوده و بس)(بازم متذکر ميشم اگر بزرگتر خطاب به من بوده چون بعد از اين پست توي پست حسين جان،ايشون هم لطف داشتن و ليدر خطاب کردن)

خب:اصل مساله!!!

اولا من نميدونم منشا و سرچشمه اين خبر از کجاست؟؟؟؟ من کي قراره بيام و بازي کنم؟به کي همچين حرفي زدم؟؟

اگر هم بيام با جرات اعلام ميکنم ترسي از کسي ندارم.

دوم اگر بازي کنم مطمئنا نعمت به عنوان دوست و برادر صميمي من اولين شخصي هست که مطلع ميشه.

سوم اينکه در صورت بازي مثل هميشه با تمام بچه هايي که زماني کنار هم پلي داديم ميشينيم و مشورت ميکنيم و در صورت صلاح ديد بازي خواهيم کرد(بدون جمع خودموني هيچ بازي ارزش وقت تلف کردن نداره)

و نهايتا بنده به عنوان کوچکترين عضو اون جمع که همچنان تلفني و واتساپي و... با تعدادي در ارتباطم اگر تصميمي به بازي گرفته بشه در تاپيک اعلام خواهد شد کما اينکه نظر جمع و هسته اصلي از امير ساکن قشم و حميد،محمد و... بگير تا بچه هاي شمال و مشهدو.. و رفقاي خارج از کشور که سالها قبل جمع رو تشکيل داديم،مساعد نباشه نيازي هم اعلام هم نخواهد بود.و مطمئنا نعمت در راس اون جمع بوده و هست.پس اگر صلاحي در کار باشه يکي از اعضايي که در مورد مصلحت و غير مصلحت بودن حضور نظر ميده نعمت هست

(هيچ وقت فراموش نکنيد اين فقط يه بازيه،مهم پيدا کردن رفقايي هست از اين بازي براي زندگي فيزيکي خارج از مجازي،چه بسا دوستاني پيدا کردم مثل نعمت،حميد که ارزشش برام از هزاران گيم و واندر و WOW و زولا و مافيا ... با ارزشتر هست و خواهد بود.

موفق و پيروز باشيد

تورج