نقد و بررسی سرور 5 ایکس راند 2 | آغاز 15 دی 1401 |

• پدرام جان من مشغول تماشای کارتون های سنین گروه رده الف هستم

امروز کارتون پسر شجاع رو ملاحظه میکردم و این لحظه نوستالژیک در کنار پدرش رو خواستم باهاتون سهیم بشم

خطر اسپویل: متاسفانه در قسمت آخر پسر شجاع میمیرد

• #آنتی_اسپم

امروز عزیزان ساید شمال شرق بعد از ۲ ماه بازی و گذشت یک هفته از اسپان نقشه های ساخت

با رمز یا جده سادات اولین نقشه ساخت خودشون رو بلند کردن ، و ما شاهد بودیم که همون افرادی که نیم ساعت وقت داشتند از صبح کف فروم نشستند

و دیسلایک میزنن

دوستان شمال شرقی عزیزم

حالا همتونم که گاو و گوسفند نداشتین بفروشین بیاین شهر ، ولی اونایی که داشتین و فروختین

یاد نگرفتید که این همه گنده گویی می‌کنید

یه گرد و خاک ریزم بکنید؟

دیگه همه تو فروم فهمیدن شما یه سوزن بخورین بادتون در میره ، انصافا این مژی کدومتونید انقدر تپانه؟ طرف خیلی تپانه

مشتی ، خوب ، گل پسر ، ای دوست خوبم که پز سخنوری و ادبیات پارسیتو این طرف اون طرف میدی

ما خودمان نیمی از حرف هایمان شعر است

و نیمی دیگر فلسفه

اخه شما بند کدوم کفشی برادر من

یچه کدوم محلی دورت بگردم

این جایی که اومدی سمت تیم پیشوا

جای خطرناکیه ، به درد بچه مچه ها نمیخوره

عفت مفتت از بین میره واس خودت میگم

حاصل ۲ ماه بازیتون زدن یک نقشه بیشتر نبود

• کلا فروم دو قسمته

کل کل مجی و پدرام و عرفان و ایلیا

صحبت های فنی بقیه

😂😂

من که فقط یه بخششو پیگیرم

به به نوب اعظم اقا سالار عزیز :love:

والا من کل کلی ندارم با شما نوب ها

فقط جواب اون توتال خنده دارتون رو دادم فکر نکنه خبریه

در ضمن پست هام توی این فروم اندازه کل سابقه تراوین خودتو اطرافیانت لینک و بار فنی داشته

ایلیا هم اسمش گنده تر از دهنته عزیز :*

شما میتونی پیگیر بار فنی پست های مملی باشی بیاد از تولید امتیاز فرهنگی که این سرور کرده برات بگه ;)

• ولی انتظار دارم توتال یه ساید ، بیاد جلوی بی احترامی و اسپم یکی رو بگیره نه اینکه خودش ادامه بده

طرف توی اکثر پستاش علنی به همه میگه‌ نفهم، خدایی انتظار زیادی نیست یکی بیاد جمعش کنه

انتظار شما کاملا انتظار بجایی هست لطف کن با توتال این بنده خدا رو پیدا کردی بگو بیاد جلوش رو بگیره

سلطان ادب !

• انتظار شما کاملا انتظار بجایی هست لطف کن با توتال این بنده خدا رو پیدا کردی بگو بیاد جلوش رو بگیره

سلطان ادب !

ممنونم سلطان ما هم به شما ارادت داریم

کوچک‌شما هستیم چون خودت محترم هستی

قضیه دیگران ، قضیه دیگران است

مجی ساموراییتون رو هر موقع جمع کردید

از ادب صحبت کنید

برای تعلیم ادب

ابتدا مپ رو باز کنید

نزدیک ترین هم اتحادی خود را پیدا کنید

سوال کنید مجی‌سامورایی کیه

و صاحب اون رو مواخذه کنید

بعد تشریف بیارید بگید بازیکن سایدمو مواحذه کردم

حالا شما به لیدر ما میگی بازیکنتون رو مواخذه کنید

شما لیدر تعریف کردنی

میتونی مجی‌سامورایی رو جمع کنی؟

نمیتونی خودم کل کلر هاتونو جمع می‌کنم!!!

تنها دراکولای دنیای واقعی

پدرام دراکولا

• انتظار شما کاملا انتظار بجایی هست لطف کن با توتال این بنده خدا رو پیدا کردی بگو بیاد جلوش رو بگیره

سلطان ادب !

واقعا نمیدونم‌اینجا لیدر‌کیه ، همه دلی کار میکنن ، وگرنه حتما میگفتم و فردا حتما پیگیری میکنم

دوران کودکی کل کلا چجوری بود؟

این میگفت تو اول زدی ، اون‌میگفت نه اول تو زدی، این‌میگفت تو یدونه بیشتر زدی ، اون میگفت نه تو یه دونه بیشتر زدی....

همینجوری ادامه پیدا میکرد تا گریه یکی‌درمیومد

عمق مطلب هم‌این بود هرکی اندازه خودش خوبه و کسی با این‌حرفا بزرگ و کوچیک نمیشه، عملکرد امروز هرکی ، نشون‌میده فردا چیکارست،

بازم ببخشید

• تنها دراکولای دنیای واقعی

لطفا نقش این بنده خدارو بلند نکنین

به عنوان کسی که دیگه دنبال کل کل و این حرفا نیستم میگم عزیزم میخوای یکم اراجیف بنویسی توی فروم اول صحبتاتو قرقره کن ببین چی میخوای بگی که یه وقت تو پاچت نکنن

پیشوا میشوا کلا رو دور نیس

تنها پیشوای دنیای واقعی آدولف هیتلر بود که باعث کشته شدن حدود ۷۵ میلیون نفر آدم شد

شماها ته تهش اعصابتون خراب بشه کلیک چپ موستون رو محکم تر فشار بدین یا اسپیس کیبوردتونو تند تند بزنین

گاو و گوسفند داشتن توی این دوره زمونه خیلی میصرفه

حداقل به همونا ۵۰۰ میلیون وام میدن

به توی ۲زاری که یک قرونم نمیدن😂

دفعه بعد خواستین تخریب شخصیت مانی و باقی بچه های شمال شرقی رو انجام بدین حواستون باشه این ساید درحال حاضر پلیر نداره ولی همیشه بزرگتری داشته که بتونه جواب تک تکتونو بده

اگر هم الان میبینی جوابی نمیگیری از طرف بقیه چون در حد پشمای گوسفنداشونم نیستی که بخوان وقتشونو برای شما ۴تا پشمک تلف کنن

صحبت ایلیا هم دیدم که به مانی پارتیزان یه حرفایی زده بود

تو اگر پلنر بودی توی 2X اون همه تروپ دیوار نمیکردی

یا اگر خیلی لانچر خوبی بودی بخاطر لانچ های متوالی شما ۳بار پسوورد اکانت رو عوض نمیکردم که با خواهش آرمین دوباره پسوورد رو بهت بدن.یا قبل این که بری پیش آرمین خواهش نمیکردی از مملی که ادریس ناتار رو بگین بهم کار نداشته باشه.گنده گویی کمتر باعث سلامت روان خودتان میشود

بدرود

Reza Guard

• پنیر پارمیزان کیمدی رضا جان ایشون رکوردی که دیده هم از پلیرا دجکوبه بعد دو سرور بازی یه واندرزن نکشیده

تو خودتم که کلا کارو برا ادریس در میاری

اصلا مهم نیستا ولی بیا یه پستتو ریپلی بزنم سکوت کنی :دی

ببین عزیز من خیلی سادست

گندم دادن به واندر یه کار کاملا تیمی حساب میشه ولی نون دادن به همر یه دهکده کاملا شخصیه و به اتحاد مربوط نمیشه

شما یا در خودت میبینی که نون همر بدی که شروع میکنی به کشیدن همر

یا در خودت نمیبینی و دفسازی بازی میکنی و این یه چیز کاملا طبیعیه

باشد که رستگار شوی رضا جانم

• اتحاد ایش هم با پایان خودش رسید.

خسته نباشید به همه بچه ها که حرف منو زمین نزاشتن و اومدن کنار هم بازی کردیم.

متاسفانه به علت داشتن پسورد اکانت ها بچه های ان دبل رو اکانت لاگین داشته و لانچها کنسل شده و به سمت واندر ان ای لانچ شده و پلن صفر کردن واندرزن بمب ناموفق بود.

مرسی از نوید عزیز اکانت dr.nvidia

مرسی از فرید عزیز اکانت nish

مرسی از میثم عزیز اکانت mish

مرسی از رضا عزیز اکانت gish

مرسی از میلاد عزیز اکانت nervsky

و اکانت خودم اکانت kish

این سرور برای ما فان بود که سعی کردیم بدون جبهه گیری و دخالت تو بازی سایدای دیگه مستقل بازی کنیم.

در اخر از ادی عزیز و مهدی کلت (ادمین محترم گروه لیدر اعظم ادی و یاران) کمال تشکر رو دارم اگه نبودن همون هفته اول حذف کرده بودم.

گزارش واندر ان ای هم محسن جان بزار ما که دیگه دلمون نمیره رو اکانت لاگین کنیم ببینم همره چیکار کرد . حیف اون جاش رو 00بمب بود.

پ.ن: عرفان جان به اعصاب خودت مسلط باش. بجای این همه لفت دادنا بازی خودتو بهتر کن.

پ.ن۲: ارمان گل میدونی که خاطرخواهتم و دوست ندارم بازی باعث ناراحتی بشه

• متاسفانه به علت داشتن پسورد اکانت ها بچه های ان دبل رو اکانت لاگین داشته و لانچها کنسل شده و به سمت واندر ان ای لانچ شده و پلن صفر کردن واندرزن بمب ناموفق بود.

همری هم که مسیرشو گم کرده بود بلاخره خواسته یا نخواسته رسید.

مرس از دکتر نوید گل

• همری هم که مسیرشو گم کرده بود بلاخره خواسته یا نخواسته رسید.

مرس از دکتر نوید گل

سلام بر متین عزیز

همیشه نشون دادید در راستای ساید بازی کردید و این اخلاق شما واقعا تحسین داره .

همونطور که مستحضر هستید جنوب غرب اصلا متایی با شمال شرق نداشت و این همر به درستی روی واندر دشمن لانچ شد تا در راستای منافع ساید قدم ورداره .

اون روزی که به میلاد تگزاس گفتم چرا اتحاد ish نمیاد تو اتحاد گفت نگران نباش ، متین رفیق منه و برای ساید پلی میده ، مرسی که هم معنی رفیق منه و بهمون فهموندید هم معنی برای ساید پلی دادنو ...

یا حق

یوسف

• دو کلام هم از مادر عروس

نصف شب خواب به خواب شدی اومدی فقط یه چی بگی بری

توضیح دادنیا رو توضیح دادم ولی اگر بازم برات سوالی مونده میتونی بری از مانی بپرس

• .یا قبل این که بری پیش آرمین خواهش نمیکردی از مملی که ادریس ناتار رو بگین بهم کار نداشته باشه.گنده گویی کمتر باعث سلامت روان خودتان میشود

بدرود

Reza Guard

راستی رضا جان یک مورد دیگه بگم خدمتت خالی از لطف نیست

دو سرور فانی که شما جزو وینری حساب میکنید من هم سرورو براتون در اوردم هم ادریس رو زدم

داخل دیسکورد به مملی میگفتم که بجای این ادریس ادریس کبیر رو بیار داخل تیم گفت ادریس یدونس

بعد دیستروی واندرزنش دیدیم زنگ زده به ادریس کبیر میگه بیا بشو لانچر و پلنر ما 😂😂😂😂😂

• رضا گارد دهنت سرویس یهو از لپ لپ پریدی بیرون تو فروم فرور ۵ ایکس 😁😁😁😁

شاخو شونه نکش مشتی اینا پرهام گرین دارن

اقا ما با مانی جنگ نداریم ولی منم با پدرام موافقم مانی جان الان خود رضا یه پیامی اینجا گذاشته که اگه کس دیگه بود ساتوریش می‌کردم

دلیل نمیشه یه اکانت مجی‌سامورایی بندازید تو فروم‌ بعد خبری بشه. میدودم تو مقصر نیستی

ولی بچه های ما به هیچ‌وجه بی ادب نیستن خودتم اینو خوب میدونی که ما یهتر از هر کس دیگه ادب و معرفت داریم

و البته شاخ زاده شدیم و شاخم از دنیا خواهیم رفت

مادامي كه عقل خاموش است..... ؤؤ ......خشونت حرف آخر رو مي زند

.......................W.Ss Alone........................

• دو کلام هم از مادر عروس

نصف شب خواب به خواب شدی اومدی فقط یه چی بگی بری

توضیح دادنیا رو توضیح دادم ولی اگر بازم برات سوالی مونده میتونی بری از مانی بپرس

در مورد آقا متین

دو بخش مسائل وجود داره

مسائل شخصی من و اقا متین که اگر براش مهم بود باهام تماس کاری می کنه

و مسائل عمومی

در پاسخ به صحبت های این دوست عزیزمون

بگم که این حرکت اقا متین رو واندر بتمن که هیچ تاثیری روی روند سرور نداره همونطور که قبلش رو گرین اتک بود ما گفتیم متین دیونه نیست که

بعدش کپ گرین کراپ لاک شد باز رو لوله اتک امد

گفتیم متین دیونه هست ولی دیگه انقدر که نه

بعد لوله هم کراپ لاک شد خلاصه که

آقا متین اگر واس اس دبلم بازی کرده باشه پلن های موفق تری از شما زده روی ما

کاری ندارم که نباید اینکارو میکرد

ولی شما چی میبینی در خودت که گیر میدی بهش نمیفهمم

اقا یوسف این ارث که به شما رسید از کجا بود؟

که الان ملت باید بیان جواب بهت پس بدن

نکن این کارارو گل پسر

صبر مارو امتحان نکن

مادامي كه عقل خاموش است..... ؤؤ ......خشونت حرف آخر رو مي زند

.......................W.Ss Alone........................

• سلام

سرور دیگه داره تموم میشه و ما هم دیگه وقت بازی کردن نداریم

از همه دوستان توی سرور

ایلیا عزیز،مهدی دانایی،محمد،سروش،حسین

،فرامرز،میلاد،رضا،حسین فستر،علی ومهدی ،پرهام،ادریس،عرفان و...

تشکر میکنم آگه کم و کاستی از من بود شرمنده واقعا وقت بازی نداشتم

از دوستان توی ساید مخالف هم تشکر میکنم

از محمدعلی عزیز،جاوید،محسن،مانی،محمدتوشی،دوستان در حوزه ورزش های رزمی و ...

با بودنتان سرور جذاب شد

اگه عمری بود میام کنارتون آگه نه از همینجا از همگی خداحافظی میکنم

موفق و موید باشید

روز خوش

• راستی رضا جان یک مورد دیگه بگم خدمتت خالی از لطف نیست

دو سرور فانی که شما جزو وینری حساب میکنید من هم سرورو براتون در اوردم هم ادریس رو زدم

داخل دیسکورد به مملی میگفتم که بجای این ادریس ادریس کبیر رو بیار داخل تیم گفت ادریس یدونس

بعد دیستروی واندرزنش دیدیم زنگ زده به ادریس کبیر میگه بیا بشو لانچر و پلنر ما 😂😂😂😂😂

از اینکه میبینم خودتو با ادریس ناتار مقایسه میکنی به اعتماد به نفست ۲۰ میدم ولی دلیل نمیشه به بازیتم ۲۰ بدیم

هر دو سروری که بازی رو میگی برای NE در آوردی با اینکه پلی نمیدادم ولی شاهدم نعمت یاغی واسطه میشد که ادریس و آرمین کاری به کارت نداشته باشن

• ببین ایلیا جون

هنوز وقت زیاده ها ببین چیزی از ذهنت رد نشد دوباره بیای پست بذاری؟

پنیر پارمیزان کیمدی رضا جان ایشون رکوردی که دیده هم از پلیرا دجکوبه بعد دو سرور بازی یه واندرزن نکشیده

تو خودتم که کلا کارو برا ادریس در میاری

اصلا مهم نیستا ولی بیا یه پستتو ریپلی بزنم سکوت کنی :دی

باشد که رستگار شوی رضا جانم

عزیزم اون موقعی که تو داشتی توی سرور فان اسم در میکردی ما داشتیم جای دیگه بازی میکردیم

ته ته بازیتون اینه بشینین پای بات بهش برنامه بدین و بعد میاین اینجا میگین آی نفس کش جرات دارین بیاین بدون مولتی

کسی که میگه بدون مولتی بازی کنیم دیگه سمت باتم نمیره . پس یا یه حرفیو نزنین یا وقتی حرفشو میزنین تا تهش پاش وایسین

قشنگم من اصلا سرور فان بازی نمیکنم اون سرور ۲۵ ایکس بود چی بود یادم نیست فقط اونجا بودم که بخاطر اعتیاد به تراوین بود و بدن درد داشتیم

این که تو برای پر کردن رزومه وینریت سرورهای فان رو ۲بار حساب میکنی به خودت مربوطه ولی برای بقیه خنده داره

اون ریپلای از پست منم که زدی دمت گرم کار خوبی کردی

نشون دادی هرکی بیشتر تحقیرت کنه زودتر به سمتش جذب میشی 😂

اون پست برای تعریف از تو بود زمانی که همون عرفان و ادریس داشتن تخریبت میکردن و از هر ۵تا پستی که میذاشتی ۳تاش خودتو ناخودآگاه تخریب میکردی. ته پلنری اونام فقط دیوار بوده😆

رضا گارد دهنت سرویس یهو از لپ لپ پریدی بیرون تو فروم فرور ۵ ایکس 😁😁😁😁

شاخو شونه نکش مشتی اینا پرهام گرین دارن

و البته شاخ زاده شدیم و شاخم از دنیا خواهیم رفت

سلام عزیزم

ما صحبتامونو کردیم قبلا باهم و شاخ و شونه هامونو کشیدیم و تهشم با یه تلفن از سمت شما همه چیز تموم شد اگر غیر اینه بگو پرهام جان

ولی من یادم نمیاد این رفیقایی که طرفشونی بخاطر حرفایی که توی فروم زدن عذرخواهی کرده باشن از من

یادته گفتی لینک دیسکوردو میدم بیای اونجا تا کدورتا رو دور بریزیم و رفاقت کنیم؟

ته رفاقتِ رفیقات این بود مارو کیک کنن از اونجا😂

برای این سرورم میدونی خودت من جایی بازی کنم از اول توی فروم میچرخم و همه رو به چالش میکشم و زیرچادری نیستم

ولی بعضی وقتا اون کسی که داره بعد عمری فروم رو میخونه بعضی حرفا تو کتش نمیره و برنمیداره هرحرفیو

درباره مجی سامورایی هم که میگین من نمیدونم کیه ولی کاری رو داره انجام میده که سرور ۲ ایکس خودت داشتی میکردی پرهام جان

فکر نکنم مشکلی داشته باشه توی فروم پست گذاشتن و جواب دادن حرفای بقیه همونطوری که تاپیک ۲ایکس رو باز کنن رفیقات میبینن چجوری اونجا جواب هر پست رو میدادی

باشد تا رستگار شوید

بدرود