نظرسنجی سرور 1 ایکس با قوانین جدید

• عرض سلام خدمت همه عزیزان

به نظر من استارت همزمان دو سرور با سرعت یکسان اما با قوانین متفاوت، میتونه کمک کنه

یک سرور با قوانین سابق و یک سرور با قوانین جدید

واسه سرور با قوانین جدید از هر ربع و تیم چند نفر نماینده بشید و طی یک جلسه قوانین مد نظرتون رو نهایی کنید و زمانی که به یک توافق کامل رسیدید با مدیریت سایت در میان بزارید و از مدیریت بخواهید که با هرگونه نقض قوانین به شدت برخورد کنه(حتی نوع مجازات ها را هم میتونین از قبل تعیین کنین)

وقتی دو سرور همزمان استارت بشه کسانی که بخوان مولتی بازی کنن سرور با قوانین سابق رو انتخاب کنن و مخالفین مولتی بازی هم سرور با قوانین انتخابی خودشون رو واسه بازی انتخاب کنن

من فکر میکنم اکثریت دوستان *مولتی باز* هم از این روش تکراری خسته شدن و دنبال تنوع و سبک جدید هستن،ولی چون اراده جمعی وجود نداره میترسن بدون مولتی وارد سرور بشن

فقط جلسه بین نمایندگان تیم ها میتونه یک بستر جدید رو فراهم کنه

این مواردی هم که دوستان اشاره کردن در سرور با قوانین جدید میتونه باعث جذابیت بشه :

- سرعت سرور دوایکس باشه که حد وسط نرمال بازا و اسپید بازا باشه

-از دسترسی تمامی بات ها به سرور جلوگیری بشه

-مقابله با مولتی اکانت صرفا با استناد به آی پی یکسان نباشه

-مپ ۲۰۰ در ۲۰۰

-ناتارها مشابه دات کام نیروسازی و ارتقا اقامت و دیوار داشته باشن

-تعداد ۱۵ کراپ ها استاندارد بشه

-از آنجایی که این سرور با قوانین مد نظر پلیرها ایجاد میشه ،ثبت نام محدود و با تیکت انجام بشه

در نهایت باید عرض کنم که اول باید خودمون فرهنگ سازی کنیم و بعد از مدیریت توقع داشته باشیم

پ ن : فعلا که فرصت بازی ندارم اما اگه چنین سروری ایجاد شد در یک زمان مناسب جهت چلنج رنک یک غارت سالم در خدمت دوستان خواهم بود8o

Some Of The Accounts That I Have Played On :

Gulf Warriors

THE OLD AXE

AXE MAN

MR.PR3SIDENT

totenpro

GeT_RiGhT

The old men

Royal

Good Life

LEGENDS

M A R S

Gaul Teachers

• با سلام خدمت همه

با این که همش همون حرفایی تکراری هست بعد با کمال احترام سجاد جان میشه دو تا فقط دوتا نماینده سایدارو بگی که مولتی بازی نمیکنن

پس وقتی بچها خودمون قانون بذارن راه درشوم میذارن

ببینید دو تا حالت داره یک اون سیستم که رفیقمون گفت برا جلو گیری بات ها یکی حرف سجاد برا ناتارا سومیم خودم میگم اکانت غارت گر مگه چندتا هست ادمین به صورت رندوم لاگین کنه اکانت اصلی پانیش اکانت مولتی بن تمام

ببخشید بلد نیودم قلومبه ساومبه صحبت کنم

اگه اینم نیست پس دیگه همون در باغ سبزه و بیخوده

مثلا الان فقط همین مونده بریم تیکت بخریم بعد صد نفر اول مشکلش اینه یارو مولتیش برا دف سازی 15 دهکده داره نیمه پلیرا به قول هومن 7 تا دهکده تیکت گرفت برا مولتیش تموم شد رفت

حالا یه عده نیوفتن پاپ بازی بعد تیکت نفروشن به مولتی بازا صلوات