نقد و بررسی سرور فینال تابستانه | آغاز ۱۶ تیر ۱۴۰۱ |

• سلام

اگر باز بشه طبعا پر از بهانه و حاشیه خواهد بود

نتیجه هم تقریبا مشخص بود

- همه اکانتهارو میکوبم یا واگذار میشه (150 اکانت)

اگر باز نمیشه هم بزارید یه یادگاری بگیریم و تو یه پلن بدون گندم منفی تمومش کنیم و گلدارو انتقال بدیم.

• با سلام خدمت همراهان عزیز با توجه به وضعیت کشور و حوصله نداشتن اکثر ما اگر سرور مجدد ران شه خیلی ها بهونه دارن و بازی نمیکنن و ممکنه بازی از حالت جذابش خارج شه. تو این وضعیت پیشنهاد من اینه این سرور به تایم تابستون معلق شه و بجاش سرور دیگه ای برای عزیزانی که دوست دارن بازی کنن از اول ران شه حالا یا ۳ ایکس یا ۵ ایکس که بعد از تموم شدنشم دقیقا میخوره به تابستون و همین ۲ ایکس رو ادامه میدیم.

پیشنهاد میکنم ۵ ایکس باشه شاید یوزر بیشتری بیاد و جذب شه.

• سرور دوباره ران بشه از اول اذر

• سرور اول آخر باید تموم شه هرچند نتیجه این سرور اهمیتی نداره سرورو شروع کنید ولی یکی دو روز سرور فریز باشه فقط بتونن اکانتا رو ببین که پلیرایی که میخوان بازی کنن ببینن و یادشون بیاد چی به چیه و پسوردا رو از پلیرایی که بازی نمیکنن بگیرن بعدشم میتونین راجب سرعت از بچه هایی که بازی میکنن نظرسنجی کنید.

شما که وایسادید تا الان بزارید ۱۷ این ماه سرورو ران کنید.

• سرور اول آخر باید تموم شه هرچند نتیجه این سرور اهمیتی نداره سرورو شروع کنید ولی یکی دو روز سرور فریز باشه فقط بتونن اکانتا رو ببین که پلیرایی که میخوان بازی کنن ببینن و یادشون بیاد چی به چیه و پسوردا رو از پلیرایی که بازی نمیکنن بگیرن بعدشم میتونین راجب سرعت از بچه هایی که بازی میکنن نظرسنجی کنید.

زیبا گفتی

در صورتی که بخواد باز بشه

کلی اکانت بی صاحب میمونه تو هر ساید

نیاز هست شناسایی بشه پسورداش پیدا بشه بین بچه ها تقسیم بشه و پلن هر اکانت دوباره مشخص بشه

اگر قرار به استارت سرور هست چند روز صلح و بدون گندم منفی باشه که بشه دسترسی به اکانتها پیدا کرد

• حالا یا ۳ ایکس یا ۵ ایکس که بعد از تموم شدنشم دقیقا میخوره به تابستون و همین ۲ ایکس رو ادامه میدیم.

پیشنهاد میکنم ۵ ایکس باشه شاید یوزر بیشتری بیاد و جذب شه.

یه 5 ایکس با مپ 100*100 و بدون غارت خودکار جذاب میشه

• سلام ، سرور قبلی برد و باختش ارزشی نداره دیگه ،

هرکی ببره میگه ۲ نفری بردیمتون ، هرکی ببازه میگه ۲ نفر بودیم باختیم ،

جذابیتی هم نداره واقعا که ۴ نفر برن تو سرور و این همه اکانت که اسم خیلیاشون از یادمون رفته.........

پلن بی ارزشه وقتی پلیر پای اکانت نیست

کتیبه زدن بی ارزشه وقتی پلیر پای اکانت نیست

امثال منم خدا تا اکانت دستشون بوده اگر سرور‌ ران شه ، قطعا ۵۰تا اکانت دیگه میره تو پاچه هرکدوممون ،

هرکی هزینه کرده ضرر کرده درسته ، ولی خب سایتم ضرر کرده و چند ماه هزینه اجاره سرور داده ،

توی این شرایط اکثر مشاغل ضرر و زیان زیادی داشتن ، پس کلا سرور فدای سر خودمون و کشورمون ،

از نظر من ارزشی نداره ، ولی اگر بشه ۸۰ درصد بچه ها رو برگردوند مای اکانتاشون و شرایط خوبی برای استارت مجدد فراهم شد ، من در خدمت سایدم هستم و الباقی‌اکانتا رو هندل میکنم ،

پیشنهاد بعدی :

اگر دوست داشتین ، من موافق این هستم که سرعت سرور بره بالا و یک واندر به صورت نمادین بدیم بالا و حداقل سروری باز نمونده باشه

امیدوارم همگی سلامت باشید

مراقب خودتون و خوبیاتون باشید

• با سلام و احترام

و تسلیت بابت از دست دادن عزیزانمون

بنده هم با نظر میلاد عزیز موافقم.

درسته این سرور خیلی ها هزینه کردند ولی با باز شدن سرور باز هم باید هزینه کرد برای سروری که اول اعصاب خوردی هست از خوردن همرهای واندرزن و خفت شدن و غیره بخاطر نبودن پلیر یا بی انگیزه شدنشون.

خیلی ها هم شرایط زندگشیون تغییر کرده و حتی اگر انگیزه بازی داشته باشند شرایط اون را ندارند.

بنظرم این سرور بهمین صورت خاتمه پیدا بکنه و واندری هم 100 نشه که بشه اولین سرور بی نتیجه تا یادمون نره این روزها را.

به امید 100 شدن واندر ایران

ارادت

J.Bro

اگر، در زندگی نگاهت به داشته هایت باشد ،بیشتر خواهی داشت.

اما اگر مدام به نداشته هایت فکر کنی، هیچ وقت هیچ چیز برایت کافی نخواهد بود

فکرت رو ترمیم کن...

• با سلام به همه

بنظر من هم ادامه سرور خیلی فورمالیته است

یه سرور دیگه ران بشه جایزه نقدی سرور هم بصورت حجم گلد خریداری شده به کسایی که گلد خریدند یک مقدار بصورت گلد داده بشه و گلد هایی که توی سرور هست قابلیت جابجایی داشته باشه

زودتر هم یک سرور دیگه ران کنید لطفا

درود

با نظره دوست مون موافقم

• بازیکنان عزیز‌ اسپیدترا ؛

باتوجه به شرایط موجود یک سرور دیگر با سرعت ۱۰۰ ایکس برای شما عزیزان در‌نظر گرفته شده است

تا بازیکنان علاقمند ، در این ایام بتوانند بازی کنند .

جمعه ۱۸ آذر ساعت ۱۸:۳۰

به همراه جایزه برای رتبه های مختلف

به امید روز های بهتر...

هم اکنون ثبت نام کنید :

Tx100.Speedtra.Com

با احترام

• سلام گرم خدمت دوستان تراوینی

مدتی هست که بدلیل اعتراضات اخیر سرور بسته شده

و دوستانی که علاقمند به بازی هستند اعلام آمادگی نکردند

بنظرم سرور اخیر از جذابیت کافی برخوردار نبود و ارزش ادامه نداره

وضعیتش هم به شرح زیر بود

جنوب غرب:

بنظر متای تضمینی با جنوب شرق بود که با لیدری پارسا و تیم ریبلز، و بازیکنان ش.ش و تیم فشار بودند که در بازی ارلی گیم به دلیل دودستگی حذف کردند.

اکانت‌های باقی موند که بین ناصر و جنوب شرق تحت عنوان تروریست تخس شد.

کتیبه‌ منحصر ربع (معماری) و جنگاموزها به جنوب شرق رفت و در چندین پلن جنوب شرق ارسال دفاع و همر از جنوب غرب بود.

نکته قابل توجه هم این هست که با تقدیم دو دستی جنگاموز بزرگ از ش.ش به ناصر هیچ کلین یا خفتی از اکانت‌های ج.ش در ربع خودشون مشاهده نشد.

شمال غرب:

با عدم اعلام حضور زئوس ساید خالی موند و پنج نفری داخلش بازی انجام دادیم.

سامان و تیمشون شروع به تسخیر 15 گندمی‌ها در مختصات‌های مهم کردند که قبل از کتیبه‌ها و پس از حذف اسدبلیو تعداد زیادی اکانت و همر رو حذف کردند و عملا متا با شمال شرق رو به ما تحمیل کردند

با اینحال موفق به جمع آوری کتیبه‌های مهم شدیم و از لحاظ پتانسیل رنک همرهای واندرزن بعد از جنوب شرق قرار داشت

تعداد 3 کتیبه از جنوب شرق اوردند و کتیبه جنگ منحصر رو از دست دادند.

فاصله کپ‌ها با اکانت پرچمدر شمال شرق (رنک 2 غارت)

جنوب شرق:
    بدلیل تعداد بالای پلیر کمی درگیری برای تقسیم مناطق و تیم‌ها داشتند که با مدیریت درست حل شد.

بیشترین تعداد مولتی اکانت رو داشتند و در تمامی مختصات‌های نقشه همر ساخته بودند که با واگذاری اکانت‌های جنوب شرق و آغاز جنگ نیابتی توسط تروریست با شمال این همرها دوچندان شدند.

احتمال حتم میرفت که حدود 40 همر واندرزن داشته باشن! دفاع بسیار سنگین داشتند به طوری که برای رد شدن از دفاع ثابت هر دهکده یک همر واندرزن نیاز بود.

تعداد 8 کتیبه (2 منحصر) از ربع‌های دیگر اوردند. و حدود 50*50 واندر مرکزی و مرزی رو بسته بودند.

تیم هجومی قدرتمند و کارکشته داشتند که هر روز دهکده دیستروی میکردند و آنویل چیف میزدند.

تروریست:

ساید مرکزی بازی بودند که امکان تغییر بازی به نفع هر ربعی رو داشتند. منتها با اشتراک کپ‌های مرزی و احتمال بالای متای جنوبی حملاتشون به سمت شمال نشانه رفت.

مجمع پلیرهای خرابکار و کله خراب با سبک بازی پارتیزانی که موفق به دزدیدن 2 کتیبه، چیف بیش از 20 آنویل و دیستروی یک واندرزن شدند و در نهایت منابع تولیدیشون در اختیار جنوب شرق قرار گرفت.

شمال شرق:

در ابتدا از لحاظ آماری و پتانسیل اکانت‌ها بر جنوب شرق برتری داشتند که با تعداد زیادی از وقایع و عدم مدیریت صحیح دچار کاهش روحیه و در نهایت ضعف شدند.

وقایعی مثل حذف اکانتهای سامان و عدم تسخیر کپ‌های ناتار در شمال غرب

خروج آرمان ویچر از ساید و مولتی اکانتهاشون

دو دسته شدن تیم و اکانتها در بین غرب و شرق

عدم بازرسی و پلن گیری بازیکنان به علت تعصب بالا و بیجا

درگیری داخل ربعی با تروریست در بازه‌ای که جنوب شرق از لحاظ دفاعی ضعیف بود.

عدم بازرسی اکانتهای دارای کتیبه که منجر به واگذاری 8 کتیبه به جنوب شرق شد.

ضعف پلیرها در ساخت همر

عضوگیری از بازیکنان ربع جنوب غرب که تعصب کافی بر ساید نداشتند.

سبک بازی اکانت محوری و عدم هماهنگی پلیرها

و بسیاری موارد دیگر و ذکر نشده که به عنوان کم لطفی خدمت دوستان شمالی در نظر گرفته نشه

حالا با این تفاسیر و برتری کامل جنوب از لحاظ آماری: چه بازیکن چه اکانت چه همر و چه دفاع و چه کتیبه

و همچنین عدم هماهنگی در شمال بنظرم نتیجه مشخص هست و سرور کسل کننده‌ای بود.

در اخر هم اگر توان مدیریت کافی یا ایستاده مردن ندارید بازی دیگران رو خراب نکنید چون این سرور پتانسیل خیلی بالاتری با تعداد تیم‌های حاضر داشت و میتونست جذاب تر بشه اگر قبل از بازی متا نمیبستید.

پ.ن: انتقادی هست در خدمتم

پ.ن2: تشکر از دوستانی که این سرور همراهی کردند و اینکه انشالله در مراحل آینده زندگی موفق باشند

• اگر قبل از بازی متا نمیبستید.

سلام،

ایلیا جان پست قشنگی بود، فقط در مورد این قضیه بالا میشه بیشتر توضیح بدین؟

همونطور که طبق امار گفتی این سرور جنوب شرق طوری بازی کرد و اتفاقاتی افتاد که در طول سرور های اسپیدترا بی سابقه بود!

البته خب این اتفاقا برعکسش در شمال شرق اتفاق افتاد ! یعنی عملکردی که داشتن در طول سرور های اسپیدترا بی سابقه بود !

نظر شخصیم این بود که سامان نباشه ، اون تیم به جایی نمیرسه و دفاع اندگیمی ندارن! چون سطح بازیشونو خوب میشناختم! و قبل از شروع سرور جلسه داخل دیسکورد به بچه ها گفتم که این ۲تا تیم شمال شرق به مشکل میخورن ! نوشتم و امضا کردم،

حتی همون آرمان ویتچر قبل استارت کلی صحبت کردم که عزیزم نمیگم نرو شمال شرق ، ولی طرف مقابلت رو بشناس ! که وسط سرور گفت درست گفتی !

برد و باختش برامون خیلی مهم نبود ، رفاقت و یکدستی که ایجاد شد قشنگ بود در صورتی که اول سرور مشکلات زیادی بخاطر پلیر زیاد داشتیم! ولی خیلیا کوتاه اومدن و خیلیا همکاری کردن و نتیجش شد اتفاقاتی که در تاریخ اسپیدترا بی سابقه بوده

در مورد شمال هم ، بازم داخل دیسکورد بچه ها میتونن شهادت بدن که من و یسریا گفتیم متا شمال بسته شده ! مجید آخیل قبل استارت سرور تنها هدفش و ریجستر کردنش داخل سرور بخاطر زدن جنوب شرق بود! البته سنت شکنی نکرد و بازم فرار کرد! تمامی پست هاش موجوده ، شمال شرق و جنوب شرقم که خب نیاز به توضیح نداره سیاستشون نسبت به هم ، نتیجه چی میشه ؟

• سلام

میلاد جان تشکر ازینکه پست بنده رو گرامی داشتی

آن چیز که عیان است چه حاجت به بیان است

چرا باید بازیکنان خوبی مثل نعمت و رضا و سپهر و احسان و آرمان و سامان که همچنین تیم‌های خوبی همراهشون دارن حذف اکانت کنند؟

اگرچه هزینه گلد و شرایط زمانی مطرح هست اما اگر کمی دقیق به قضیه نگاه کنیم سیاست اجرایی دو ربع شرقی پروندن پلیر بوده

به صورتی که تعداد پلیرهای رفته از تعداد پلیرهای باقی مونده داخل بازی بیشتر هستند

جنوب شرق در شرایط خوبی قرار داشت و من منکر رفاقت و یکدستی بین شما نیستم

منتها تاریخ نگاری ازین وقایع بحثی دیگر هست که پیرو همین سیاست‌های اجرا شده بود

من هم این سرور در اندبلیو بازی میکردم و تعصب شمال شرق رو به دوش نمیکشم

منتها

تیم‌ها و بازیکنان شمال شرق هم مثل جنوب از تجربه بالا و مهارت برخوردار هستند که اکثرشون این سرور در سایدهای دیگر تخس شده بودن!

نیمی در اندبلیو و نیمی در اسدبلیو که اکثرشون هم حذف اکانت کردند.

مگر اینکه خلافش اثبات شه و شما تیم‌های باقی‌مونده حرفه‌ای حاضر در روز 70 در ساید شمال شرق که مطلبی برای ارائه داشتند رو نام ببرید. (حتی تیم تندر در شمال غرب بود.)

و اما روی برگردان قضیه به سمت جنوب بدین شکل هست که

عملا جنوب کاملا منسجم و با برنامه بود و شمال شرق به صورت تکه تکه و پراکنده بود که نتونست خودشو جمع کنه و از بازی محو شد.

تیمی که شما رو به روشون مشغول زدن کتیبه و تفریح بودید نمیتونست 10 تا همر بزاره گندم بده!

این در صورتی بود که علیرضا از شمال غرب و بدون مولتی با یک اکانت هون 6 تا همر کشیده بود و 3 تا کتیبه آورد!

یا هر اکانت جنوبی 2-3 واندرزن کشیده بود و شما حملاتی صرفا برای کشتن دفاع انجام میدادید!

همین بازیکنان حذف کرده هرکدوم واندر کلین کردند و 2-3 واندرزن کشیده بودند که عملا حذفشون بازی رو از بالانس خارج کرد!

این قضیه هم از روز اول بازی صدق میکرد که در نقل قول پراکندگی شمال شرق و انسجام جنوب شرق کاملا مشخص هست

در مورد شمال! یکی از دلایلی که بنده به شمال غرب رفتم عدم مختصات گیری از وگنس و دیگری زدن زئوس بود. منتها وقتی با آرمین مچ شده بودیم سامان اماده دهکده 2 بود و ما تازه داشتیم مولتی رجیستر میکردیم ..

کلکل های شخصی مجید هم به من مربوط نیست ولی به نوب گفتناش در فروم علاقه شدید دارم :دی و اینکه در این سرور جوارشون بودیم پس هوای همدیگه رو داشتیم

اما هدف اصلی متن ارائه شده این هست که بازی بالانس نیست برادر من. چه آشی چه کشکی؟

مگر راهکاری منطقی برای بالانس بازی ارائه بدین که واقعا بشه لذت برد وگرنه اعصاب خوردکنی هست برای مایی که قربانی سیاست‌های ناتمام حضار غایب شدیم و بار دوستان رو فردی به دوش بکشیم

• با سلام خدمت همه عزیزان

یک نکته که لازم به ذکر هست اینه که سرور با جایزه نقدی هست

و شاید دوستانی باشند که برای این جایزه برنامه ریزی کرده باشن

بنظرم جذابیت و عدم جذابیت سرور دلیل نمیشه که سرور ناتموم بمونه و پیشنهاد میکنم ادمین بازی یک نظرسنجی در فروم بزارن برای انتخاب تاریخ باز شدن سرور و سرور رو تموم کنید بره پی کارش

دوستانی هم که قربانی سو مدیریت لیدر ها شدن تجربیات این سرور رو به یاد داشته باشن و خودشون رو آماده کنن برای سرور بعدی

• سلام عرفان جان

ما برای برد برنامه ریزی داشتیم و خارج از محور شما شرقی‌ها یکسری برنامه ها داشتیم

شما نکته ای که باید بهش توجه کنی اینه که چرا سرور به حالتی در اومده که کسی تمایل به ادامه بازی نداره و آیا شاهد تکرار این روند در سرورهای دیگر خواهیم بود؟

به این تیکه‌های پازل دقت کن

روز اول بازی لیدر شمالی برای ربع شمال غربی تایین مختصات میکنه و پارسا و تیمشون بدلیل کمبود مکان به اسدبل نقل مکان میکنن!

روز 20 بازی اسدبل حذف میکنه

روز 30 بازی 50% اندبل حذف میشه

روز 35 سرور که دفاع مولتی ها از هیچ کمتره دو لیدر جنوب و شمال شرقی توافقی از قبل تایین شده اجرا میکنن به نام نپ کپ مولتی!

بدین صورت هست که لیدر شمالی دم به تله میده و آغاز به جنگ نیابتی با شما (ترور) میکنه و جنوب شرق کاملا چراغ خاموش با این کپ‌ها همر میسازه

بعد از گذشت 40 روز تازه میفهمن که ای وای چقد مولتی دارن و بر روی همون کپ‌ها که اکثرا مکس(19) هستند اکثر همرهای جنگیشو تلف میکنه

واقعا غیرقابل تصوره که اینهمه بازیکن باتجربه تراوینی بخوان بازیچه شماها بشن!

شرایط پیش اومده به نظرم کاملا مساعد هست و عاقبت جلسه‌ها و زدوبندهای قبل بازی، خرابکاری در سایدهای دیگر و طلب 1 به 1 سرور ناتموم هست.

پ.ن1: چه اینجا چه سرور بعدی همیشه اماده مبارزه بودیم و هستیم عزیزدل

پ.ن2: قبول کنید برا زدن زئوس اومدین وگرنه اینا که کاری نداشتن:))