نقد و بررسی سرور فینال تابستانه | آغاز ۱۶ تیر ۱۴۰۱ |

• سلام کسی که دف نداره پس از ۲۴ ساعت گرفتن جنگ اموز همون که حذف کنه بهتره ... اخرش هم همرش هم خفت میشه ... چیزی که زیاده دفاع اینجا ولی خب کسی قدر ما رو نمیدونه X/X/?( تبریک میگم بهت پلن خوبی بود ولی ناقلا از ما کپی نکن زدی تو کار مصری 😅

حسین جان شما سبز زدی جنگاموز رو تبریک میگم.

ماهم مجبور شدیم یکی دیگه سبزتر بیاریم. وگرنه پلیر امنیتش تامین بوده و کسی کاریش نداشت حتی با وجود دف یا عدم دفاع

چرا که ما نیازی نداشتیم به جنگ 2ام..

و اینکه شما از اکانت داخل ساید زدی ماهم از دهکده داخل ساید زدیم. کلینر از 470 خانه ای لانچ شده!

صرفا بخاطر ضربدری بودن مختصات و هرمی بودن روند اشتراک گذاری چکمه اومدیم سه خونه ای

اتک شما ریل تشخیص داده میشد. منتها این اتک برای خفت تشخیص داده شد.

در کل چیزی که عوض داره گله نداره

پ.ن: همه بازیکنها ضعف و نقاط قوت خودشون رو دارن. هوای همدیگرو داشته باشیم

• سلام

خوب از اونجایی که ترجیح دادیم توی فروم نباشم پس فقط برای آپدیت جنگ و آمار جنگ خدمت میرسم تا بتونم با اعداد (که تراوین هم چیزی جز اعداد نیست) واقعیت رو خدمت تمام دوستان خواننده و دنبال کننده و بازیگران این سرور ارائه بدم. آمار:

جنوب شرق:
    در بخش کتیبه:
    جنگ منحصر + مرتاض منحصر و بزرگ مرتاض + احمق و احمق کوچک + چکمه کوچک

در بخش خفت و دفاع: 530.000 پیاده نظام + 128.000 سواره نظام + 14.500 دژکوب + 16.800 منجنیق

در بخش زیرساخت: 27 تا پایتخت تخریب کردند که چیزی حدود 6.750.000 در تولید به ساید مقابل ضرر زدند

شمال شرق:

در بخش کتیبه: جنگ آموز کوچک + چکمه بزرگ + معماری بزرگ + انبار کوچک

در بخش خفت و دفاع: 3.235.000 پیاده نظام + 1.195.000 سواره نظام + 132.000 دژکوب + 115.000 منجنیق

در بخش زیرساخت: 258 تا پایتخت تخریب کردند که چیزی حدود 64.500.000 در تولید به ساید مقابل ضرر زدند

تیم هجومی و دفاعی شمالشرق به شدت خوب عمل کرده و از همینجا از همشون تشکر میکنم.

ماورای باورهای ما،

ماورای بودن ها و نبودن های ما

آنجا دشتی‌ست...

فراتر از همه ی تصورات راست و چپ

تو را آنجا خواهم دید.

• 1- پوینت نیروهای دفاعی انجام شده در داخل اتحادهای شمال شرق مجموعا به 10 میلیون و خورده ای میرسه چه از سمت ترور خورده شده باشه چه از سمت جنوب شرق !

2- پوینت نیروهای دفاعی انجام شده در داخل اتحادهای جنوب شرق مجموعا به 8 میلیون میرسه !

3- مجموع اتحادهای شمال شرق و شمال غرب طبق تاپ پیشرفت حدود 70 درصد مجموعه جنوب شرق در حال پیشرفت هستند که شامل بازیابی کپ های دیستروی شده و زدن فیدر و دریافت سورس بیشتر میشه

4- مجموع غارت اتحاد های شمال شرق ، شمال غرب ، جنوب غرب باهم در حدود 73 درصد غارت جنوب شرق هست

5-با توجه به برآیند غارتی که دوستمون یوسف گذاشته با توجه به 258 کپ دیستروی شده ادعایی در مقابل تنها 27 کپ دیستروی شده اونور باز هم ادعایی نسبت غارت حفظ شده و تاثیر محسوسی تا اینجا نداشه

6- با توجه به آمار ارایه شده از دوست عزیزمون تو شمال شرق در حمله به جنوب شرق تنها با تلفات حدود 1.2 میل گندمخور همراه بوده که احتمالا در حدود 6میلیون از ناتار دوستان جنوب شرقی دفاع کردند !

مع الوصف این وسط جنوب شرق کاملا زیر بار حملات خورد شده

پ.ن. 1لینک ها رو کامل و واضح به روز بزارید تو فروم این رو به هر دو طرف درگیر میگم علت اینکه لینک نمیزارید رو درک نمیکنم

پ.ن.2. هنوز برنده سرور مشخص نیست یه طرف سرنوشت برد دست خودشه بستگی به لیاقتش داره یه طرف هم باید از این چیزی که تا الان بوده خیلی بهتر باشه یعنی اگر تا الان اگر شهید قندی یزد بوده نیازی نیست از این به بعد بارسلونا باشه ولی بهتره الشرطه عراق دیگه باشه

• در بخش زیرساخت: 258 تا پایتخت تخریب کردند که چیزی حدود 64.500.000 در تولید به ساید مقابل ضرر زدند

میتونی ثابت کنی انقدر کپ 0 کردی و 64m در ساعت ضرر زدی؟ فیدر هایی که از ترور 0 کردی هم حساب نکردی؟

اما من میتونم ثابت کنم این عددا همش چرتو پرته از این به بعد با زبون عدد با شما صحبت میکنم

64.500.000 در ساعت میشه روزی 1.548.000.000 در روز رید جنوب پایین اومده درسته؟ با یه نگاه ساده به تاپ میشه فهمید

رید جمعی ان ای الان: 3.823.725.216

رید جمعی اس ای الان: 6.801.048.025

بزار یه حساب دیگه کنیم غارت روزانه ایی که از اس ضرر زدی 1.548.000.000 بود درسته این در 7 روز هفته میشه 10.836.000.000

بنظرت درسته این عدد؟ بزار من بگم

اخرین مدال هفته 11 اس ای رو نگاه کن 16.896.721.488 رید داشت در هفته این عدد رو منفی ضرر شما کنیم

6.060.721.488 یعنی اس ای کل هفته 6 میلیارد باید رید داشته باشه ولی روز چهارشنبه هستیم و تقریبا 7 میلیارد رید داشته

حساب کتابم بلد نیستی

منتظر امار یوسف هم هستم روز 77 بازی با روز 70 بازی رو مقایسه کنیم

در بخش کتیبه: جنگ منحصر + مرتاض منحصر و بزرگ مرتاض + احمق و احمق کوچک + چکمه کوچک

مرتاض بزرگ شندیم اما بزرگ مرتاض نشنیده بودم

احمق و احمق کوچک؟ فرق این دوتا چیه دقیقا؟ یونیکش که از اول دست اس ای بود لطفا ترجمه کنید

انبار بزرگی که حسین زد جز امار نبوده؟

پس گیج من چی شد؟

ایلیا هم صداش در اومده میگه کتیبه هایه من جز امار مملی نبود قهر کرد

در بخش زیرساخت: 27 تا پایتخت تخریب کردند که چیزی حدود 6.750.000 در تولید به ساید مقابل ضرر زدند

مطمعنی 27 تا بود؟ چرا واسه ما امار همیشه کمتر میاد بیرون؟ میتونی ثابت کنی 27 تا بود؟

ولی من ثابت میکنم بیشتر بود لطفا سعی کن دیگه دروغ نگی یا چیزی نمیدونی امارشو نده

.

.

.

مریضی شما به منم سرایت کرد و ارشیو کردم همه رو

34 تا کپ فقط توشی عزیز 0 کرده خب تا کی میخوای امار دروغ بدی به سایدت؟

اگه فکر میکنی اینا فیدر بودن یه نگاهی به این عکس بکن

.

.

.

.

اگه بازم فکر میکنی فیدرن هرکدومو دوس داشتی بگو عکسشو بدم

همونطور که میبینی جوری زدیم که جاشون سوراخ شده زیر ساختی نمونده که حتی دوباره ساختش ولی اس ای داره بازیابی میکنه

تعدادی 15 کراپ با درصد هایه 75% و 100% و 125% و حتی 150% پیدا شده برایه ثبت نام و احداث دهکده جدید به موارد زیر نیاز دارید

داشتن 3 مهاجر الزامی

1 قطعه عکس

پرداخت عوارضی به اس ای

لطفا عجله کنید که زود پر میشه

• سلام

همونطور که قبلا اعلام شد هیچگونه آمار به صورت دقیق ارائه نمیشه و جهت دار هست

منتها امر سعی بر این هست که ارائه دقیق خدمتتون بزاریم

هرچند دو مجموعه شمالی با هم تیم هستند. اما اگر بر اساس بلند شدن همر حساب کنیم امار به شرح زیر هست

1- کتیبه‌ها:

ش.ش یک چکمه بزرگ از جنوب شرق |

جنوب شرق مرتاض یونیک، انبار بزرگ، چکمه کوچک، احمق کوچک2x، مرتاض بزرگ از ش.ش و جنگ یونیک از ش.غ

تروریست: گیج کوچک و (اشتراک در مرتاض یونیک)

ش.غ جنگ کوچک، معماری بزرگ، انبار کوچک از ج.ش

2- واندرزن‌ها:

ج.ش: دیستروی یک واندرزن. خفت یک واندرزن از ش.ش. همچنین عقب انداختن چند واندرزن با ربودن کتیبه

دوربع شمالی اقدامی در این صورت انجام ندادن

3- کپ‌ها:

نمیدونم واقعا.

برتری ش.ش در تخریب تعداد بالای کپ‌های سطح 19 به صورت پراکنده و ج.ش در دیستروی کامل کپ‌های درصد بالا به صورت هدفمند بوده

تخریب حدود 15 کپ از ترور هم انجام شده

4- تعداد اکانت:

ترور = 50 اکانت

ج.ش = 750 + 20 اسدبل + 50 ترور

ش.ش= 610 (تعداد زیادی از اکانتهای سامان حذف شدند)

ش.غ= 95 اکانت دست ما هست داخل امار زده 150 ..

5- غارت

ش.ش با یک اکانت در تاپ و دو اکانت نزدیک به تاپ 720+300+300 = 1.3 غارت اکانتهای تاپ 10 و 2.3 غارت باقی اکانتها

ج.ش با 7 اکانت در تاپ 10 و یحتمل 2 اکانت نزدیک به تاپ 710 + 540+ 470 + 430 + 430 + 310 + 300 + 300 + 300 = 3.5 غارت اکانتهای تاپ تن و 2.4 غارت باقی اکانتها

ش.غ با 1 اکانت هجومی = 700 و 300 غارت باقی اکانتها

ناصر با 1 اکانت داخل تاپ = 370 و 280 غارت باقی اکانتها

توجه کنید که غارت تاپ تن مشخصا از مولتی اکانت بوده و برای همین تاثیرش حذف شده. با اینحال تخمینی هست و مسلما دقیق نیست.

• کااااااملا درسته 😂

اصلا مملی همه حرفاش دروغه و آمار اشتباهی میده

میشه یکی از بچه های اس ای بیاد و آمار درست تمام این اتک هارو بنویسه؟

تقاضا داریم مارو از این تاریکی نجات بدین

همونطور که میبینی جوری زدیم که جاشون سوراخ شده زیر ساختی نمونده که حتی دوباره ساختش ولی اس ای داره بازیابی میکنه

زنده باد😂

پ.ن: با تشکر از ادریس ناتار عزیزم

پ.ن: مرگ بر تریدر.لعنت خدا بر تو تریدر همه اینا تقصیر توئه باز همر منو دیوار کردی😂

با تشکر از همه خوانندگان فروم

• همونطور که میبینی جوری زدیم که جاشون سوراخ شده زیر ساختی نمونده که حتی دوباره ساختش ولی اس ای داره بازیابی میکنه

داداش میزنی یکم یواش تر بزن خودتو سوراخ نکنی یوقت

اتک اصلی :

اینسرت شکن:

و 6 موج :

یوقت بد نباشه رو مولتی لینک نمیگیرید!!!

تو بازیابی هاتون همر یادت نره. اونا را هم سریع بازیابی بکنید.

J.Bro

اگر، در زندگی نگاهت به داشته هایت باشد ،بیشتر خواهی داشت.

اما اگر مدام به نداشته هایت فکر کنی، هیچ وقت هیچ چیز برایت کافی نخواهد بود

فکرت رو ترمیم کن...

• حاجی منو ادریس فقط از توشی زدیم

و همین بس ک توشی 10 بار دیوار شده هنوز. داره میزنه

40 تا کپ دیستوری توی 48 ساعت فقط از ی اکانت

40 تا کپ مصری درصد بالا

ههههههههه

• با سلام

تبریک به دفکورد شمال شرق که روز صد بازی تونستن ۴۰ک گرزی رو دیوار کنن

اونم بعد صفر شدن ۴۰ تا کپ مصریشون توی ۲ روز روی کپ شماره ۴۱ تونستن با همکاری تیمی و از خود گذشتگی های فراوان این دستاورد مهم رو رقم بزنن

با تشکر ویژه از ادریس ناتار عزیز و امیر تریدر گل

با تشکر از معلم کلاس اول رضا گارد که تو این مسیر کمکش کرد

با تشکر از مملی

#ستاد_شانتاژ_روحیه_در_NE

• شرایط برای بازی جالب نیست

دغدغه های زندگی همینجوری زیاد هست این ضعیفی اینترنت و حتی قطعی اینترنت باعث اعصاب خوردی بیشتر‌ میشه

در صورت موافقت دیگر بازیکنان سرور به حالت استندبای در بیاد

باتشکر

پلن‌رفتن و درگیری و خفت در این شرایط اصلا جالب نیست خواستار نپ‌ موقت بین سایدهای درگیر هستم بعضی بازیکنان به اینترنت باکیفیت دسترسی ندارن

• بزرگان ساید ان ای و اس ای

بنظرم مدیریت سرور هم خودش به مشکل خورده با قطعی اینترنت شهرشون

همینجا اعلام نپ‌کنید تا بهتر شدن شرایط که دوباره درگیری شروع بشه

• درود

ضمن ابراز تاسف بابت اتفاقایی که الان داره کنارمون میفته و با توجه به شرایط موجود،به نمایندگی از طرف ساید جنوب شرق و باقی دوستانم اعلام میکنم که تا پایدار شدن شرایط یک نپ یک طرفه با کل سرور میبندیم تا اوضاع درون کشورمون پایدار بشه.

از دوستانم در ساید جنوب شرق که این پست رو میخونن اما به گروه ها دسترسی ندارن صمیمانه تقاضا میکنم که این مورد رو لحاظ کنن و به جایی اتک ندن.

فارغ از رقابت توی بازی امیدوارم همگی شما در این مدت در صحت و سلامت باشید تا زمانی بهتر برای بازی کنار همدیگه.

ارادت

• با سلام و عرض خسته نباشید ؛

بازیکنان عزیز به دلیل مشکلات داخلی که برای اینترنت ایران پیش آمده

تا فردا ساعت ۰۰:۰۰ حالت صلح فعال می باشد.

چنانچه قطعی ادامه دار باشد این امر با صلاح دید تمدید خواهد شد .

و در صورتی که قطعی اینترنت ادامه دار تر باشد تصمیمات لازم طبق شرایط سرور اتخاذ می گردد.

با احترام

مدیریت اسپیدترا

• درود .

با این شرایط فعلی میهن و این غم و خشم ، موندن تو خونه و پای بازی بی معناست .

مشخص نیست امروز و فردا و فرداها زنده باشم یا نه ، امیدوارم دوستانی رو که رنجوندم با نوشته هام ، به بزرگیشون ببخشن مارو و صرفا بگذارن بپای اتفاقات روانی بازی .

به امید آزادی هممون .

21 شهریور 1401 .

sirvan

از بی هنران شعله ادارک مجویید

این طایفه را طره دستار بلندست

تن چیست که با خاک برابر نتوان کرد؟

از کوتهی ماست که دیوار بلندست .

صائب تبریزی .

• سلام

ما دیروز قبل از روز صلح اعلام نپ کردیم،

بنده دسترسی به سایت دارم و از دیشب پای‌اکانتای ساید بودم،

ولی از‌مدیریت درخواست دارم سرور رو فریز‌ کنه ، پلیر های تراوین از تمام نقاط کشور هستن و خیلیا اینترنت ندارن !

بخاطر عدم لاست‌گندم منفی و روزصلح ، اونایی که پای اکانتاشون‌هستن مثل من خیلی جلو میفتن و خیلی خوب میتونن شارژ بگیرن ، اونایی که دسترسی به بازی‌ندارن خیلی عقب میفتن از بازی و این عدالت نیست،

برای اجرای عدالت در این شرایط ویژه که کل کشور رو تحت تاثیر خودش قرار داده، درخواست دارم سرور رو فریز کنن و برای ادامه بازی بکاپ دیروز چهارشنبه اجرا شه .

بنده کامل دسترسی دارم ولی وقتی لاگین میکنم حس بدی دارم ، فیرپلی نیست واقعا ، به هیچ عنوان از‌ عدم لاست‌گندم منفی استفاده نکردم و تروپ رو داخل یک دهکده نفرستادم ،

دوستان مراقب سلامتی خودتون باشید، امیدوارم هیچ خبر ناگواری در این فروم اعلام نشه

ایشاله این روزا تموم شه

• با سلام و تسلیت و تاسف بابت اتفاقات تلخ و ناگوار این روزها

از مدیریت سایت خواهش دارم در مورد عادی شدن شرایط سرور، این کار با تامل و صبر زیاد انجام بگیرد و بر اساس شرایط یک یا دو شهر نباشد.

متاسفانه در روزهای اخیر اینترنت در برخی از شهرها قطع بود و سبب متضرر شدن پلیر بابت تلاش های چندین روزه شده.

خواهشمندم زمانی ساید به شرایط عادی برگردد که در تمامی شهر های ایران قطعی اینترنت نداشته باشیم.

امیدوارم دیگر شاهد چنین اتفاقاتی برای ایران نباشیم ....

J.Bro

اگر، در زندگی نگاهت به داشته هایت باشد ،بیشتر خواهی داشت.

اما اگر مدام به نداشته هایت فکر کنی، هیچ وقت هیچ چیز برایت کافی نخواهد بود

فکرت رو ترمیم کن...