نقد و بررسی سرور فینال تابستانه | آغاز ۱۶ تیر ۱۴۰۱ |

• جالبه تا همین هفته ی پیش که دوستان ان ای به قول خودشون دست بالا رو داشتن تو کتیبه و ... از این حرفا خبری نبود،الان که کتیبه هاشون یکی کی داره پر میکشه همه جا جاسوس داریم،و جالب تر اینه که میگن وقتی پلن میریم سرور از دسترس خارج میشه :))

خدا خیرتون بده حداقل تو این شرایط سخت زندگی خنده رو لب های ما میارید

سعی کنید بجای این حرفا یکم بازی یاد بگیرید و بجای اینکه هی بیاید فروم بگید ما خوبیم و شما بدین برا اکانتهاتون وقت بذارید که کتیبه ها و دهکده هاتون یکی یکی نپره،به شخصه از اول سرور هیچ پستی نذاشتم و نمیخواستم بذارم ولی یجاهایی دیگه همه ی اعضای بدن آدم به حرف میاد،شما خفت میزنید میشید پرو پلیر بچه های ما چند نفر وقت میذارن و پلن میرن میشه چراغ دارید و جاسوس دارید و ...

یه سوال از خودتون بپرسید و با خودتون صادق باشید،الان اگه همین اتفاق برعکس می افتاد و ما میگفتیم چراغ دارید عکس العملتون چی بود؟

• سلام به همگی

من یه عمره مغازه دارم و کاسبم یاد گرفتم حرفی میزنم بهش عمل کنم اینجا هم تو بازی هر حرفی زدم تا حالا پاش ایستادم پس وقتی اومدم پست گذاشتم گفتم رفتم یعنی سرور برام تموم شده رفتم بر خلاف بسیاری از دوستان حرفمون حرفه

همون روزی که دیدم سیاست اکانت دلست بر خلاف سیستم بازی منه من گفتم دوتا واندرزن کافیه بقیه جنگی بچه گفتن نه همه واندرزن اومدم فروم پست انصراف از بازی و گذاشتم

بعد این نوب های مزدور کل کل کردن گفتم چرا اکانت اصلیو نمیزنید گفتن با ان ای کنفدراسیونی از ان ای دف میگیرید گفتن بیا خاکستری

اکانت انتی نوب و ساختم اومدم خاکستری گفتم اکانت و میبرم توو اتحاد مولتی ها که دارن رید میشن خیالتون راحت باشه با هیچ کجا کنف نیست

از حمایت اومدم بیرون حدود 250ک آنهور 450ک خاکستر 80 ک نیزه توو مولتی های مختصات پایین داشتم از حمایت اومدم بیرون کسی وجود زدن نداشت که دف به کار بیاد بعد یه اتک دادیم به گل سر سبد نوب ها پاتریوت که وسط راه اکانتش حذف شد بعد هم بیخیال بازی شدم و انتی نوب هم شد مولتی با بقیه مولتی ها دادم به بچه ها

پس نه توو افتحارات دلست سهیم هستم نه توو چیزای دیگش که بچه ها زحمت کشیدن همون موقع اسم منو پروفایل پاک کردن و پسورد عوض کردن :d

قابل توجه نوب های مزدور اسم ساید پنجم و خراب نکنید ساید پنجم آقای خودشه ارباب نداره زیر پرچم شخص یا سایدی نمیره من اگه توو ای ار ساید پنجم بودم گلدی که رو اکانت و مولتی ها میزدم خودم هزینه میکردم

اینجا شما اولش که گلدتونو پارسا میداد ادم اون بودید که بعدها مشخص شد خود پارسا هم یه جورایی ادم اس ای بوده یعنی ارباب همتون از همون اول بازی اس ای بود

این پست هم پست آخرمه توو اسپیدترا تا زمانی که سرور همه چیش مثل ناتار و رید خودکار و...به حالت استاندارد باشه بیام بازی کنم

در غیر اینصورت شما با سرور منابع نامحدود و رید خودکار خوش باشید و همر گنده کنید و دف بکشید :d

خدانگهدار همگی

• به به سلام به روی گل آقا مجید.
    خوش اومدی رفیق. دلم واست تنگ شده بود.
    بخدا بازم معرفت خودت که اومدی تو خاکستری و تا قبل از خداحافظی از سرور، تو حمایت موندی. راستی داداش، هنو اکانتت توی حمایته؟؟؟
    حیف شد نرسیده به دهکده، اکانت من حذف شد. به هر حال اگه گزارش میومد و به نفعت میشد، فروم رو گلبارون میکردی از عطر حضورت.
    ولی خب نشد، همون یه حرکت رو زدی،میتونستی با زدن یکی از نوب های سرور، اسمی واسه خودت در کنی.
    خدائیش دمت گرم که خداحافظی کردی از سرور. چون رفیقات دارن همدیگه رو میفروشن. یکی میشه جاسوس، یکی میشه نفوذی. یکی میشه جنوبی شمال اومده و و و.
    اگه نمیرفتی و خدای نکرده، اینا بهت تهمت میزدن، خدائیش ناامید میشدم.
    خب از قدیم گفتن کافر همه را به کیش خود پندارد.
    داش پرهام گفت خراج بدین راحت تاآخر سرور باشین. خودتون نخواستین و سنگینتر از توانتون سنگ برداشتین.
    الانم من پیشنهاد میکنم همه روی یه اکانت جمع بشید، اون ته ته مپ، به جای 24 ساعت شبانه روز، 25 ساعت کار کنید شاید تا آخر سرور همون یه اکانت دوووم آورد.خخخخ.

پ.ن1: ما هنوز نوبیم ها.8o8o8o

پ.ن2: آقا مجید، تمام مطالب بالا، و همه پستهایی که مرتبط با شما بود، صرفاً کل کل این بازیه. شخصاً واست آرزوی موفقت و بهروزی میکنم.هرجا هستی شاد و خرم باشی.

ارادتمند همه دوستان خوبم، محمد Patriot

_______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

بزرگترین نابکاری آنست برای آنکه برترین باشیم، دست به ویرانگری چهره دیگران بزنیم.

بزرگترین نابکاری آنست برای آنکه برترین باشیم، دست به ویرانگری چهره دیگران بزنیم.

• سلام به همگی

حاجی اینا چراغ داشتن هی گفتن نداریم که به شما ندن

واگرنه من دیدم اضافه هم دارن

اصلا مهدی کلت تو هیئتشون حرم امام رضا چلچراغ دارن

ولی دستشون به خیر نمیره

سلطان تو هم بخاطر یه چراغ انقدر رو نزن به اینا اینا خودشونو زدن به خواب بهت چراغ ندن اومدی سمت لاله زار بگو من بگم بچه ها بهت یه ۱۲ تایی بدن 😂

ناراحت نشی شوخی میکنیم ها

در انتها تشکر میکنم از مهدی کلت عزیز و امام هومن

فرهاد جان تو که چراغاتو با بچه ها تقسیم نمیکنی دیگه تشکر نمیکنم 😂

• به به اقا مجید

حسنی به مکتب نمیرفت ....

یه بنده خدایی یه اکانت ساخت

تا یک ماه داخل حمایت بود

یه بنده خدایی حرف از خوب بودنش میزنه

ولی اول با مولتیاش دیفالت اکانتشو پوش کرد

رعد کشید یه ده چیف کرد باز پوش کرد رعد کشید

حالا نمیدونم دنبال چی هستی

هی میاد میگه اینا منو نزدن

مگه شما جایی رو زدی؟

یه گوشه نشستین با تقلب بازی کردین

الان مدعی بازی حرفه ای شدی؟

تروریست با این همه اقتدار که کفشای شمال شرق رو از پاش دراورد نوب شما با یک اکانت و رید مولتی بدون دستاورد خاصی خوب!!!!

در نهایت از اکانت امدی بیرون یا انداختنت بیرون

مجید جان بیخیال داداش

از ما بکش بیرون در مورد بقیه نوبا حرف بزن

لطفا لطفا

پ.ن : جنوب شرقیا وقتی از هومن و فرهاد و ...

تشکر می‌کنید یادتون نره از تروریست اول از همه تشکر کنید

لطفا لطفا

• داداش این ۴ک استپ ک میبینی اضافه بود ،این اکانت رو من هر سه روز یه بار روش لاگین میکردم هر سری ی جا میزدم ک دیوار نمیشد ،خوشحالم که با ۴ک استپ دیوار شدن خوشحال شدید

من از ان دبل رفتم چون دوست نداشتم زیر پرچم ان ای تو ساید ان دبل بازی کنم با احترامی که برای رفقای شمال شرقی قایل هستم همشونم دوست دارم ،مملی رضا اشکبوس،امیر تریدر ،برادر بزرگ ایتالیاییم آقا سعید،ممد توهمی،آقا مازیار کاوه.یوسف.آروان و ....الباقی ،خلاصه که دوست عزیز این اکانت ول بود کلا وگرنه هرکس از راه می‌رسید نمیومد مثلا خفتش کنه باز با این حال دمتون گرم

• سلام میکنم به همه دوستان خصوصا شمالی های غیور و همیشه در صحنه

دیشب بچه ها رفته بودن استراحت ! منم حوصله ام سر رفته بود گفتم چیکار کنم گفتم سنگین ترین واندرزن هایی که داخل اکانت هایی که دستمه بلند کنم یه مقدار از دفاع سنگین شمال شرق رو بکشم

رفتیم رو اکانت marava

این همر کپ این اکانت هست که با رشادت چنج کپ داده بودند دوستان شمال شرقی فقط یادشون رفت کپ رو برگردوندن سر جاش به دلشون هم افتاده بود چیف میشه وفاداریش رو 125 بود 20 کی دف نبود بریزید روش ؟؟حجم همر با توجه به کپ بودن حدود 80 الی 90 کی گرزی ! میزان تلفات جنوب شرق 2 کی شوالیه 7 کی سزار !

بعد دوستان شمال شرقی دیدن دیفالت ها داره صفر میشه ناهار تن ماهی خوردن فاز کوسه گرفتن تشریف آوردن اینجوری شدن !

این بنده خدا رو ما اوایل سرور دیفالتشون رو پرونده بودیم حس میکنم اسم اکانت با عملکرد اکانت زیاد همخونی نداره این همه اسم برای اکانت موجود هست یک اسم زیبنده در حد توانایی های پلیرهای اکانت میشه پیدا کرد

کمک خواستید من هستم !

بعد دیگه واقعا حوصله امون سر رفت گفتیم شاید بازی اصولی این هست که باید خفت کنیم فقط !

نتیجه اش شد اینا

بعد یه سوال دارم اصولا خفت کردن معنیش این نیست نیروهای هجومی تلف شده ارزش منابعی زمان بازسازی و .... کمتری داشته باشن !! این الان دقیق کی ضرر کرده ! نکته جالبش هم اینه من تا ساعت 7 صبح بیدار بودم اتک ساعت 7 و هشت دقیقه لانچ شده فکر کنم چراغ توی اتحادهای شمال رو خاموش کردم فهمیدم میرم بخوابم

تبریک میخواستم بهتون بگم دوستان شمالی عزیز ولی هرچقدر گشتم چیزی برای تبریک پیدا نکردم از همینجا تشکر میکنم بابت حضورتون مرسی که هستید !

پ.ن.1. جوابم خواستید بدید میتونید بگید ما منحصرهامون دف نداره برای همر جنگی و دیفالت هامون دف بریزیم افت داره !

پ.ن.2. الان اکانت marava تو اتحاد اصلی بود دیگه ! از اتحاد هم خارج نشده بود دیگه دف کجا بود ؟ دفکورد کجا بود

پ.ن.3 چراغ میخواین چک کنید ممکنه اذیت شید میخواید من اینجا بنویسم کی میرم بخوابم ! بقیه فیدرهام رو هم خفت کنید ؟؟

• بعد یه سوال دارم اصولا خفت کردن معنیش این نیست نیروهای هجومی تلف شده ارزش منابعی زمان بازسازی و .... کمتری داشته باشن !! این الان دقیق کی ضرر کرده ! نکته جالبش هم اینه من تا ساعت 7 صبح بیدار بودم اتک ساعت 7 و هشت دقیقه لانچ شده فکر کنم چراغ توی اتحادهای شمال رو خاموش کردم فهمیدم میرم بخوابم

سلام عرض شد

مانی جان یه لطفی کن جمع نبند مارو هم نکش فروم

دیروز شما اسکات خوردی پس دود شدن فیدرت به شخص بنده و چراغ مربوط نیست

به این هم نمیگن خفت میگن ترید همر با همر. ما راضی شمام راضی. لینکشم برا ما بود نه شما

• سلام عرض شد

مانی جان یه لطفی کن جمع نبند مارو هم نکش فروم

دیروز شما اسکات خوردی پس دود شدن فیدرت به شخص بنده و چراغ مربوط نیست

به این هم نمیگن خفت میگن ترید همر با همر. ما راضی شمام راضی. لینکشم برا ما بود نه شما

ایلیا جان من اصولا هیچ مشکلی با چراغ ندارم اصولا با تو هم نظرم یه بخشی از این بازی به حفظ طبقه بندی اطلاعات و ... برمیگرده که ظاهران لیدرها توافق کردند استفاده نشه

من هم اگر میتونستم پیدا کنم صادقانه استفاده میکردم

اصولا ترید همر با همر برای وضعیتی هست که شما از نظر تعداد همر و ... برتری داشته باشی بگی من این همر رو میدم فلان همر رو از فلان ساید حذف میکنم به سود من نه اینکه پتانسیل همری کمتری داشته باشید این رو تاپ غارت نشود میده بخوای همر رو با همر حذف کنی ! اون هم همری که به لیمیت غارت خورده ! به فاصله 100 خونه ای از ساید جنوب شرق

• با سلام

آیا با ۳ بار گذاشتن یک لینک نیروهای اون ده بیشتر خفت میشن؟

سوالی بود واقعا قابل تأمل

سوال بعدی چطور ممکنه شما با اکانتی که میخوای خفت کنی آی پی یکسان داشته باشی؟ اینم سوال قابل تأملیه😉

پ.ن.3 چراغ میخواین چک کنید ممکنه اذیت شید میخواید من اینجا بنویسم کی میرم بخوابم ! بقیه فیدرهام رو هم خفت کنید ؟؟

کافر همه را به کیش خود پندارد 😂

با تشکر

• ایلیا جان من اصولا هیچ مشکلی با چراغ ندارم اصولا با تو هم نظرم یه بخشی از این بازی به حفظ طبقه بندی اطلاعات و ... برمیگرده که ظاهران لیدرها توافق کردند استفاده نشه

من هم اگر میتونستم پیدا کنم صادقانه استفاده میکردم

اصولا ترید همر با همر برای وضعیتی هست که شما از نظر تعداد همر و ... برتری داشته باشی بگی من این همر رو میدم فلان همر رو از فلان ساید حذف میکنم به سود من نه اینکه پتانسیل همری کمتری داشته باشید این رو تاپ غارت نشود میده بخوای همر رو با همر حذف کنی ! اون هم همری که به لیمیت غارت خورده ! به فاصله 100 خونه ای از ساید جنوب شرق

من هم مشکلی ندارم مانی جان :دی ولی اینکه من گفتم همر 2 آف باشه خوابم برده تا صبح صبح لانچ زدم ربطی به چراغ نداره فدات بشم

حرف شما صحیحه ولی وقتی با واندرزن خفت میزنیم دیگه چه انتظاری داری :دی این سایزو تو پلن بزاریم چیزی برنمیگرده که:))

• با سلام

آیا با ۳ بار گذاشتن یک لینک نیروهای اون ده بیشتر خفت میشن؟

سوالی بود واقعا قابل تأمل

سلام

رضا جان والا ما دیدیم مد شده هر لینک چنبار بیاد گفتیم بذاریم دیدیم چطوری میشه...الان اس ام اس اومد برای مانی که شما برنده سرور شدید امتحان کن داداش خیلی باحاله مشتری میشی...ممنون از مبدع این حرکت

در باره ایپی هم ما اتک اول ایپی نداشتیم

ولی خب برای پیدا کردن همرای دیگش مجبور شدیم لاگین بزنیم و گویا دوستان از وسایل پیشگیری استفاده نکردن

شما به بزرگی خودتون ببخشید

خدا کنه برا منم پیامش بیاد

تشکر از علیرضا عزیز بابت زحماتش

کافر همه را به کیش خود پندارد 😂

آقا گل گفتی جدی باید طلا گرفت اینو:D

• فرهاد جان داداشم

الان ما خفت کردیم آی پی هم داشته بنظرت اگر آی پی از طرف خودشون نبود ! الان به جای صفحه 56 فروم صفحه 256 نبودیم !!!

رها کن یه پرس و جو هم بکن ببین اگر تو اتحادی چراغ ندارن خودمون بهشون بدیم آوانس !!!

• درود بر دوستان خوبم.
    من بازم اومدم.
    آقا رضا گارد عزیز و محترم میشه خواهش کنم، شما نحوه اتک، خفت و یا هر موردی که مد نظرته رو بگی بچه ها بدونن به چه شکلی اتک بدن که شما بهانه نیاری؟
    میخوای یه پیشنهاد بدم:
    بچه ها اینجا بنویسن ساعت 12 و 2 دقیقه ظهر روز فلان، با یه قهرمان(با مشخص کردن میزان قدرت قهرمان) و تعداد مشخص شده سواره و پیاده(نوع و تعداد، به همراه سطح آهنگری برای هر نوع نیرو)، مشخص کنن که چطوری و کجا اتک میدن،(البته قبلش رضایت نامه شما نیازه، که بگی میتونی دیوارش کنی یا ن.). فکر کنم اینجوری اتک بدن به شما، سالم ترین و زیباترین اتک باشه؟
    اگه موافقی لایکو بزن.
    البته مد نظرت باشه ها اگه با این حجم از اطلاعات، بازم اتک رد بشه، یا خفتی انجام بشه، خیلی بده هاااااااااااااا. گفته باشم نگی محمد patriot نگفت.

خدایا از تمامی اخلاق و روحیات شمالیا، این اعتماد به سقفشونو بهمون بده.8o8o8o
    لال از دنیا نری بلند صلواااااات بفرست.

_______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

• فرهاد جان داداشم

الان ما خفت کردیم آی پی هم داشته بنظرت اگر آی پی از طرف خودشون نبود ! الان به جای صفحه 56 فروم صفحه 256 نبودیم !!!

رها کن یه پرس و جو هم بکن ببین اگر تو اتحادی چراغ ندارن خودمون بهشون بدیم آوانس !!!

مانی جان به ما اتک میدین آی پی میخورین . به شمال شرق اتک میدین آی پی میخورین . شمال غرب رو خبر ندارم آی پی خوردین یا نه ولی یکم دقت کن همه سایدها نمیان رو اکانت شما .

آی پی که با ما خوردین دقیقا یک ساعت قبل از اتکتون با توجه به حذف شدن گزارش ها فکر میکنم آی پی سرور هم ریست شده بود .

الانم که به قول خودتون اتک اول آی پی نداشتین و اتک های بعدی آی پی خوردین .

یه سوال به نظرت اگر مدافع میخواست لاگین کنه رو اکانت شما به جای لاگین رو اکانت شما رو اک خودش لاگین میکرد و جاخالی میداد منطقی تر نبود ؟

آدم یا یه کاری انجام نمیده یا انجام داد قشنگ سینه سپر کنه بگه تونستم انجام دادم نه اینکه بخواد با بهانه و ... به شعور خوانندگان فروم توهین کنه .

برای تشخیص زنده یا مرده بودن یک انسان به شرف او نگاه کن نه به نبض او .

• مانی جان به ما اتک میدین آی پی میخورین . به شمال شرق اتک میدین آی پی میخورین . شمال غرب رو خبر ندارم آی پی خوردین یا نه ولی یکم دقت کن همه سایدها نمیان رو اکانت شما .

آی پی که با ما خوردین دقیقا یک ساعت قبل از اتکتون با توجه به حذف شدن گزارش ها فکر میکنم آی پی سرور هم ریست شده بود .

الانم که به قول خودتون اتک اول آی پی نداشتین و اتک های بعدی آی پی خوردین .

یه سوال به نظرت اگر مدافع میخواست لاگین کنه رو اکانت شما به جای لاگین رو اکانت شما رو اک خودش لاگین میکرد و جاخالی میداد منطقی تر نبود ؟

آدم یا یه کاری انجام نمیده یا انجام داد قشنگ سینه سپر کنه بگه تونستم انجام دادم نه اینکه بخواد با بهانه و ... به شعور خوانندگان فروم توهین کنه .

ناصر جان لطف میکنی اتک من به شما رو بزاری تو فروم چون من یادم نمیاد اصلا به جنوب غرب اتک داده باشم چه برسه که آی پی خورده باشم !

یه سوال منطقی کردم تو شرایطی که شمال دو تا یونیکش رو از دست داده بحث چراغ رو هم مطرح کرده چرا این لینک رو زودتر از ما نزاشته تو فروم ؟ کاری داشت اونا که صداش رو در نیاوردن ما هم صداش رو در نمیاوردیم نه بحث خوردن آی پی وجود داشت نه هیچی همین فکت منطقی رو بگیری میفهمی چی به چیه !

بعد اسطوره من این رو میدونم الزاما نباید روی اکانت من بیان ! کافیه روی اکانتی بیان که من روش لوگین داشتم

من از اول سرور گفتم چراغ داشتن رو بد نمیدونم ایلیا از شمال غرب هم خیلی واضح همینو گفت

مطمئنا اگر کسی رو داشتم تو شمال اکانت یا چراغ هم میگرفتم

حرف از وجود و سینه سپر کردن شد من هم ازت سوال میکنم جواب منو به همین واضحی بده که جواب سوالت رو گرفتی

1- تو بسته بودی به قول خودت که یه جنگ بزرگ رو اکانتت باشه بتونی تیرانداز بکشی ! این وسط چه اتفاقی افتاد که شمال شرق بهت جنگ بزرگ داد لزومی هم نمیبینه پس بگیره ؟؟؟

2- تمام مدتی که داشتی با جنوب شرق چونه میزدی سر یه جنگ بزرگ که از ناتار زده بشه اونور بسته بودی جنگ بزرگ رو بگیری دیگه ؟

3-واسه سایدت بازی میکنی دیگه ؟ 4 نفرید قراره دور هم خوش بگذرونید فقط هم به عزت و اقتدار جنوب غرب فکر کنی دیگه ؟

• برو از حسین فستر و هومن مورس بپرس بهت میگن کی آی پی خوردن با ما . منظور از شما ساید جنوب شرق هست نه شخص

در مورد جنگ بزرگ هم قبل از جنگ هم انبار بزرگ از شمال شرق اومد رو اکانتم و قبل از تو هم فرهاد مطرح کرد این موضوع و همون موقع بهش جواب دادم که جواب من به حرف فرهاد جانتون شد . تهمت زدن از سمت بچه هاتون که بحث خاله زنکی میکنیم تو فروم میترسم به تو هم جواب بدم باز هم متهم بشم به این حرف ها .

آخه میدونی که شما خیلی باحال هستین یه حرفی میزنین اگر جوابتون داده نشه که میگین دیدین حق با ما بود اگر هم جواب بدیم که باز یه حرف دیگه توش در میارین .

برای جوابت بهت پیشنهاد میکنم چند صفحه برگردی عقب تا جوابت رو بگیری .

حوصله برگشت هم نداری خلاصه اش رو بدون که شمال مثل شما کمبود برد نداره که به قول حرف لیدرتون تو دیسکورد حاضر باشن به خاطر برد همه چیزشون رو زیرپا بذارن .

یه کلام گفته بودن از جنوب غرب کتیبه بلند میکنیم و اگر کتیبه ای لازم داشتیم بهمون میدن و فکر کنم با دادن انبار بزرگ و جنگ بزرگ بدون هیچ چشم داشتی حرفشون رو اثبات کردن .

ما این سرور برای سربلندی هیچ جا بازی نمیکنیم . جنوب غربی وجود نداره . میدونی چرا ؟ چون اختیارات اتحاد جنوب غرب دست شما جنوب شرقیا هست . ما حتی نمیتونیم اکانتی که قراره هولدر واندر باشه رو بیاریم تو اتحاد چون برای دعوت کردن اون اکانت به اتحاد جنوب غرب باید بیایم به شماها التماس کنیم اگه ممکنه یه دعوت بفرستین برای فلان اکانت که ما بیاریمش تو اتحادمون تا جنوب غرب هم اگه اجازه بدین و صلاح بدونین یه واندر بکشه بالا . که این دیگه کثیف ترین و پست ترین حالت ممکن بازی هست . که از اون پارسا ... هیچی ولش کن چیزی نگم بهتره . اکانت ها رو هم از اتحاد نمیتونیم ببریم بیرون چون به قول بچه هاتون خود شما آقا مانی گل مثل عقاب حواست به خروج اکانت ها از اتحادها هست که از کنفدراسیون خارج بشن و شروع کنین به زدن و چیف کردن و ...

پس دیدی ما فقط چهار نفریم که دور هم هستیم و داریم تو واتس آپ خوش میگذرونیم .

اقتدار جنوب غرب زمانی از بین رفت که پارسا ساید رو فروخت به شما و رفت و حتی حرمت رفاقت رو هم نگه نداشت .

برای تشخیص زنده یا مرده بودن یک انسان به شرف او نگاه کن نه به نبض او .

• 1-از اونا چرا بپرسم از خودت دارم میپرسم گفتی اکانت من باهات آی پی خورده گفتم گزارش بده یا عکس !

پس یا داری که میدی من میفهمم جریان چیه ! یا میای عذرخواهی میکنی و پستت رو حذف میکنی

2- کلا علاقه ای هم ندارم وقتی با همچین منطقی حرف میزنی کلا پستت رو جواب بدم

3- پارسا ساید رو فروخت ؟؟؟؟؟ پارسا رو من از قدیم میشناسم زمانی که تو تیم ماهان هلسیکر بود تا اونجایی هم که یادم میاد اون بیشتر میخره نه اینکه بفروشه گلد کسی رو هم بالا نمیکشه

شبت خوش

• درود بر دوستان خوبم.
    من بازم اومدم.
    آقا رضا گارد عزیز و محترم میشه خواهش کنم، شما نحوه اتک، خفت و یا هر موردی که مد نظرته رو بگی بچه ها بدونن به چه شکلی اتک بدن که شما بهانه نیاری؟
    میخوای یه پیشنهاد بدم:
    بچه ها اینجا بنویسن ساعت 12 و 2 دقیقه ظهر روز فلان، با یه قهرمان(با مشخص کردن میزان قدرت قهرمان) و تعداد مشخص شده سواره و پیاده(نوع و تعداد، به همراه سطح آهنگری برای هر نوع نیرو)، مشخص کنن که چطوری و کجا اتک میدن،(البته قبلش رضایت نامه شما نیازه، که بگی میتونی دیوارش کنی یا ن.). فکر کنم اینجوری اتک بدن به شما، سالم ترین و زیباترین اتک باشه؟

توی کدوم پست من درباره نوع اتک زدن و اینا حرف زدم؟🤣🤣🤣

انصافا برو یه بار دیگه بخون پستمو بعد بیا جواب بده

صحبت کردن بلد نیستی صحبت نکردن که بلدی قربونت برم😍❤️

یه موقع افتخار ترور چیف دهکده های رضا گارد بود الان افتخارشون جواب دادن پستاشون توسط گارده 🤣 خدایی خیلی خوبین شما کلا

یه موقع میگفتین (با صدای کلفت و بلند ) ماااا سااااید پنجم هستیم و همهههه رو میزنیم

بعد ۱ هفته خودتونم نفهمیدین ساید پنجم بودن یعنی چی😂

الانم که مشخصه اصلا از (ساید پنجم) فقط اسمش مونده و طرفین مشخصه🤣

رفقا میدونین من از وضعیتی که هست خیلی راضیم.یه ساید شمال شرق باعث شد چندین نفر که از هم خوششون نمیومد کنار هم جمع بشن برای زدن ما (که دمتون گرم انصافا خوب زدین حالا به هر طریقی که بوده.کار خوب رو نمیشه گفت خوب نبوده)

راضیم چون شمال شرق طی ۳ سرور آخری که من بودم همیشه تحت فشار بوده و پلیرهای ساید ما به تن پروری عادت ندارن و باید حتما سختی بکشن تا موفق بشن.یه ضرب المثل هست درباره زغال و الماس یه همچین چیزی دیگه

خلاصه که فرهاد جان در تمام ادوار تراوین از اول تا الان همیشه و همه جا این بحث ها وجود داشته و به نتیجه ای نرسیده

پس ما هم رد میشیم و میگیم بله شما درست میگین و ما اشتباه میکردیم

ولی خب واقعیت ماجرا هم میدونیم دیگه :)

به امید روز پیروزی تا اخر میجنگیم🔥✌️

• سلام اساتید

یکی بیاد یه عکس بزاره ببینیم وضع سرور چطوره ؟

چقدر مونده به واندر ها ؟

کدوم یکی از ساید ها جلوتر هستن؟

البته یه چند صفحه خوندم از فروم رو درباره امار چیزی ندیدم

با تشکر

جهت فان

پ.ن سورنا هستی هنوز شرینی یادت نره :*

پ.ن مصطفی فسقلی کی اذیت کرده تو به من نشان بده :D

پ.ن پارتیزان از من بپرس سوال داشتی 8)

پ.ن مهدی شاهگوش این دف ملیونی ما چی شد :/:/

پ.ن مواظب گارد های خود باشیم :D:Dلعنت بهت گارد سامورایی :love:<3

پ.ن این اخری هم بگم برم مخاطب خاص (تو خودت گلدی )<3:*

شاخ بودن توی فضای مجازی مثل پولدار بودن توی بازی GTA میمونه! :saint: :saint:

MONAKO مامور مخفی