نقد و بررسی سرور فینال تابستانه | آغاز ۱۶ تیر ۱۴۰۱ |

• سلام

ساقی هستم

نمونه کار

سلام میلاد جون، خوش برگشتی،

نمونه کارت خوب بود،

اگه همکاری بیشتر میکنی بفرست عمده، فروشش با من 😅

پ.ن: من هر سرور یدور خودم نرم تو همچین دیواری به این نتیجه نمیرسم که منم مثل بقیه قابلیت گند زدن دارم، این برای ادامه بازیم حیاتیه :))

پ.ن: این یدور دیگه هم دیوار و ریکاوری شده بود.البته خودم با پای خودم نرفته بودم

پ.ن: خدا دانیالو لعنت کنه، مارو آوردو تنها گذاشت

• درود مجدد بر دوستان
    من بازم اومدم.
    دیگه یکی من در میون شده پستهای فروم.
    خدائیش حیف شد اینو نگم.
    دمتون گرم که دیوارم میشید بازم همدیگه رو لایک میکنید.
    خدائیش الان باید حداقل چندتایی ازتون زیر سروم می بود.
    یه موردم هست خطاب به دوستان SE عرض میکنم:
    - آقایون محترم، بخدا زشته، از 5 دقیقه یه کتیبه اومدین روی 5 ثانیه یه کتیبه. خدائیش این همه کتیبه میخواید چکار. بذاری بچه های شمالم یه ذره ذوق کنن بگن کتیبه داریم(البته کتیبه واسشون سنگینه. همون دفتر مشق بگن بهتره.)
    - مورد بعدی دقت کردین از وقتی شمالیا حرفی تو فروم واسه گفتن ندارن، پست های من لایک میخوره و سبز میشه.خخخخ
    خدائیش هلاکتونم.
    الوووو. بله، جانم، خودمم، آره آره. خب. اوکی گرفتم.
    دوستان از دفتر ادمین تماس گرفتن و میگن دوتا از همرهای شمال روی یه دهکده اتک زده، بنده خداها با صورت رفتن توی مشت های همدیگه. مدیونید اگه فکر کنید این خودزنیه. احتمالاً این حرکتشونم بخاطر ترور بوده و سرورم کجه.خخخخخ
    بخدا انقد خندیدم به این همه حرفه ای بودن شمالیا که رد دادم.
    خدایا هیچی نمیگم، جون خودت یه ذره فکر کن ببین هدفت از خلقت اکانتهای شمال چیه؟
    پ.ن1: عمو رضا همه پستهای منو ببین. هیچکدومش توهین نداره، فردا نیان واست معرکه بگیرن که چرا جلوشونو نگرفتی.;):)
    پ.ن2: داش پرهام. نموندی تو سرور این حالو روزشونه، می موندی چی میشد؟8o8o
    پ.ن3: همه دوستان فروم، خیلی آقایید.

_______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

بزرگترین نابکاری آنست برای آنکه برترین باشیم، دست به ویرانگری چهره دیگران بزنیم.

ارادتمند همه دوستان خوبم، محمد Patriot

بزرگترین نابکاری آنست برای آنکه برترین باشیم، دست به ویرانگری چهره دیگران بزنیم.

• با سلام

امروز شاهد حرکت پشم ریزونی بودیم. بریم یه خفت زیبا از ج ش ببینیم

عالی بود! چه منابعی چه نیروهایی خفت شد.!! این خودش کلاس آموزشیه.

اما اوج هنرمایی اینجا بود .

ماذا فاذا داداش؟

برادر من اون سواره هاتون که با خر تو ده ما بودند ما خراشون را گرفتیم و داغ کردیم. چون اینجا خر داغ میکنند. یه جوری نیرو میفرستادی که هر 3 نفر رو یه خر بشینند برگردند.

واسه 900 تا 30 را فرستادی مگه نیسان وانته؟

J.Bro

اگر، در زندگی نگاهت به داشته هایت باشد ،بیشتر خواهی داشت.

اما اگر مدام به نداشته هایت فکر کنی، هیچ وقت هیچ چیز برایت کافی نخواهد بود

فکرت رو ترمیم کن...

• خب بریم بازم یه اتک خفن دیگه ببینیم بدون هیرو میزنیم رو چشمان و .... برو بریم

دوستتون داریم چون دوست داشتنی هستید ;):D

واقعا براتون رزومه هست بازی کردن جلو بچه های ما

خوب ببینید یاد بگیرید

این دوستمون فکر کرده اسم اکانتش هیدن شده خودش هم هیدنه

موفق باشید

J.Bro

فکرت رو ترمیم کن...

• یه انتقاد میکنم به محمد توهمی عزیز

داداش وقتی میری و برمیگردی اعلام کن خب

این بنده خدا ها وقتی رفتی با خیال راحت خوابیدند

پ.ن: هیسسسسسسسسسس خوابن

پ.ن : روزهای خوش خداحافظ

J.Bro

فکرت رو ترمیم کن...

• واقعا براتون رزومه هست بازی کردن جلو بچه های ما

خوب ببینید یاد بگیرید

زیبا بود :))))))

چه عجب از غارتون در اومدین نگران شده بودیم

• به به به

سهمیه تخم کفتر پخش کردن دوستان نتخشون باز شده

چند روزی بود غیب شده بودین

آقا فقط تبریک بگید روحیه بدید ! پا میشن حذف میکنن

با خرس و گراز باس بجنگیم زمان واندرها

الان با این خفت ها ما عملا شانسی برای برد نداریم

همه واندر زن هامون هم لاست خورد

خیلی هم به باید های برد سایدمون هم اضافه شد

اینجا زنگ هم نزدن آژیر خطر زدن

کل سواره های سایدمون هم رفت تو تله الان با پیاده داریم رید میدیم

• از قدیم گفتن کم گوی و گزیده گوی

دوستای قشنگم اگر حرف کم اوردین میتونین پست های خودتون رو ریپلای کنید و جواب همدیگه رو اینجا بدین 🤣

ما نطقمون باز نشده

شماها یکم زبانتون زیاد میچرخه 😂 حالا کجا میچرخه رو ما نمیدونیم دیگه.الله اعلم

پ.ن: قبلا پستای ۲خطی رو اسپم حساب میکردن الان به پستای ۲خطی جایزه هم میدن🤣 میگن طرف هرچی پست اسپم بیشتر بذاره جایزه بزرگتری براش درنظر میگیرن

پ.ن: خیلی بده یه نفر ۴ سرور اعلام حضور نکنه و اسم اکانت نده اما تا یه اتفاقی میوفته با اسکرین شات اتک بیاد وسط فروم🤣

پ.ن: حااااالت چطوووووره عزییزم. پریدن ۶۰ک پاپ از اتحادتون روانتونو بهم ریخته که میاین اینجا اراجیف میگین؟😂

پ.ن آخر: ما همتونو دوست داریم

• یه انتقاد میکنم به محمد توهمی عزیز

داداش وقتی میری و برمیگردی اعلام کن خب

پ.ن: هیسسسسسسسسسس خوابن

پ.ن : روزهای خوش خداحافظ

سلام جاوید جان چون محمد توهمی برگشته جهت یاد آوری بهشون بگین این همری که خفت کرین باهاش مرتاض یونیکتونو زدیم  8o

خیلی اوضاع خیطه

پ . ن : تبریک جهت بازگشت سلطان خفت دمپایی و اکانت های بی پلیر و مولتی :love: :rolleyes:

• سلام

خیلی بده آدم چیف بشه پیداش نباشه الان دوباره بیاد شلوغش کنه مثل یکی که هر چی میزنیش باز زبون درازی میکنه از رو هم نمیره خداییی باید جایزه نوبل بدن به کسی که جنسش رو جور میکنه و همینطور سازنده جنسش واقعا قاطی داره . بچه های که زدن دهشو چیف کردن اعلام حضور کنن:S

پ.ن: اگر با دقت پست رو بخونی نوشته از اتاق فرمان :D

پ.ن : ما به همه میگیم زدن شما هم بگو زدیم :S

امیر کیلر گفت بیا پلی بده ها من گفتم وقت ندارم حیف این سرور بود نباشیم بیشتر نخندیم. امیر داداش شرمنده :rolleyes: حالا هم کمکی خواستی بگو میخوام بیام سر بزنم :thumbup:

محمد owldark

• موج سواری رو ناراحتی ناصر و اب تو اسیاب ریختن از طرف ان ای چه سیاستی سمی بود پیش گرفتید ؟؟؟!!!

پنج هزارتا سرور دیگه هم تو خابتون نمیتونید با این سیاست گزندی به اس ای برسونید و ناصرم رفیق قدیمیه گوشت همو بخوریم استخون هم رو دور نمیندازیم تهش دلش

با جنوبه

سلام سروش جان

خودت میدونی قلبا دوست دارم و خودت و یه سری پلیر هستین تو جنوب شرق که رفیق های چندین ساله تراوینی هم هستیم . و احترامتون واجبه .

ولی داداش اشتباه داری میزنی اولا که من اصلا ناراحت نیستم و نبودم که حالا کسی بخواد از ناراحتی ناصر سواستفاده کنه یا نکنه . هدف من یاد دادن ادب به کسایی بود که بزرگتر بالا سرشون نبود که بخواد ادب و احترام بهشون یاد بده که متاسفانه دیدم دیگه اوضاع اینا خیلی وخیمه و به راه راست هدایت نمیشن برای همین گذاشتم تو جهل خودشون بمونن .

دل من زمانی با جنوب بود که توش پلیرهای با مرام مثل خودت بودن . متاسفانه شماها خودتون رو کشیدین کنار و یه مشت بچه مچه اومدن جلو که نه تنها دلم با جنوب نیست دیگه بلکه خجالت میکشم بگم یه زمانی پلیر جنوب بودم .

پ.ن : اشکان سرلشکر منتظر نشون دادن مدارکت از بازی کثیف من هستم . اگر نداری حداقل شعور معذرت خواهی برای تهمتی که زدی رو داشته باش .

قال سرلشکر " شعور ذاتی هست و به زور به کسی نمیشه داد "

برای تشخیص زنده یا مرده بودن یک انسان به شرف او نگاه کن نه به نبض او .

• سلام

محمد owldark

محمد جان اینایی که تو میگی بد هستااا ولی بدترین وضعیت خودتی!

آقا مشخص کن اصلا اکانت داری؟! اسم اکانتتو بگو آشنا بشیم به سبکت.

یا برگه وکالتت را بیار ببینم از کی وکیل وصی اس ای شدی

مازیار چی میگه این محمد؟!

اقا دیشب مولتی هانتر تو اس ای پیام زده بخاطر این خفتا باختید.

دروغ میگه هومن جان. قبلا به ما هم این حرفها را زد گفتم میخوام سوت پایان بازی را بزنم اس ای را برنده بکنم. ظاهرا اعتقاد داره کسی که واندرو صد میکنه برنده هست!

جاوید جان شتیدن بعضی کلمات از شما قشنگ نیست عزیزم

اشکان جان سلام. بفرمایید جایی بی احترامی کردم تا معذرت خواهی هم بکنم. من همیشه نهایت احترام را تو فروم نویسی دارم. اگر کل کل با بی احترامی را تفکیک بکنید متوجه میشید که من هیچ وقت به حریفم بی احترامی نمیکنم. چون بازی ارزش این حرفها را نداره

J.Bro

فکرت رو ترمیم کن...

• محمد جان اینایی که تو میگی بد هستااا ولی بدترین وضعیت خودتی!

آقا مشخص کن اصلا اکانت داری؟! اسم اکانتتو بگو آشنا بشیم به سبکت.

یا برگه وکالتت را بیار ببینم از کی وکیل وصی اس ای شدی

مازیار چی میگه این محمد؟!

جاوید جان پیلری بودم زمان آی آر فقط شمالشرق بودم و تو هیچ سایدی نروفتم از اسپید ترا هم از اولین سرور فقط تو خاک اس ای بودم برگه از این محکم تر میخوایی ! اینم سند <3 مازیار هر چی میگه راسته قرار بریم بشینیم یک جای دنج باهم خاطره تعریف کنیم و یک قلیونم بزنیم سوای از کل کل خیلی دوسش دارم نه فقط مازیار رو خیلی از بچه های دیگه ان ای مال زمان آی آر رو . این ور هم همه تاج سر هستن هر موقع پسورد خواستم تاپ ترین اکانت ها پسورد دادن و این فقط به خاطر تعصب به ساید بوده و نگه داشتن حرمت نون و نمک

محمد owldark<3

• سلام

این همر گول به عهده بنده بود لانچ اش ببخشید نوب گونه بود و فقط به نیت زدن بود چه با هیرو چه بی هیرو تفاوتی برامون نداشت نه مقدار دف ای که بکشه نه کتیبه اش فعلا مهم باوشه برامون

فقط یه سوال البته به خاطر منافع سایدی کسی جواب نمیده فقط کنجکاو شدم این مقداری که این همر کشت از حالت عادی فک میکنم بیشتر شده(البته اینقدر همر زدیم کلا زیاد بررسی نمیکنیم چه قدر کشته ,پوینت قبلی اکانت یادم نیست چه قدر بود که این شده) سوال بنده اینه که اسکات داشته. اون ده و خفت شده؟

اکانت فایت هم فک میکنم اینقدر ازش استفاده شد که به چشم نیاد این مقدار گرزی چه تو اتک چه تو دفاع.

برای لینک های زیبایی که گذاشتین سپاس بازی ۲طرفه خیلی جذاب تر هست.

امیدوارم شاهد پلن از شمال باوشیم هرچند که تا حالا فک نمیکنم از شمال شاهد پلن های زیاد تو سرور ها بوده باوشیم چه موفقیت امیز چه دیوار شدن پلن (در اسپید ترا)(خفت رو پلن حساب نمیکنم بنده عذر میخوام)

• فقط یه سوال البته به خاطر منافع سایدی کسی جواب نمیده فقط کنجکاو شدم این مقداری که این همر کشت از حالت عادی فک میکنم بیشتر شده(البته اینقدر همر زدیم کلا زیاد بررسی نمیکنیم چه قدر کشته ,پوینت قبلی اکانت یادم نیست چه قدر بود که این شده) سوال بنده اینه که اسکات داشته. اون ده و خفت شده؟

10K