نقد و بررسی سرور فینال تابستانه | آغاز ۱۶ تیر ۱۴۰۱ |

• تشکر ویژه دارم از اقای رضا گارد عزیز که با اتکهای شبانه شون خواب شب رو از ما گرفت

ما هم که دیدیم حالا که بیدار موندیم پاشیم بریم به مرتاض یه سلامی بکنیم ولی امان از دل غافل نمیدونستیم انقدر ان ای مهمون نوازه که خودشون خزانه رو برامون تخریب کردن بسته بندی شده اماده برای بردن گذاشتن

• با این وضعیت دف شدن رو فیدرای جنوب شرق و ترور و کتیبه از دست دادن

با این وضعیت خفت شدن با این وضعیت که میان برای خفت میرن تو دیوار

هم یه مقدار شل کنید دوستان جنوب شرق وگرنه دو هفته دیگه باس با خرس و گراز تو آیاده ها بجنگیم

تلاشتون رو کمتر کنید

ادم بد یکی رو میگه منصف باشه باید خوبش رو هم بگه کلین کردن اطراف خوبه مثلا ما اول دور و برمون رو کلین کردیم خلوت شد الان داریم ۳۰ ۳۰ شمال شرقم کلین میکنیم تمیز شه مثل دسته گل !!

فکر کنم یه مدت طولانی اساتید شمال شرق فروم نیان

از اینجا میشه برای هماهنگی ساید استفاده کرد فیلتر شکن هم نمیخواد کتیبه انبار به ما کی میرسه

مولتیا هم گلد نداره رسیدگی کنید لیدرهای جنوب شرق

• درود بر دوستان خوبم.
    من بازم برگشتم.
    یه چند روزی فقط سعی کردم فروم سر بزنم.
    مورد اول:
    به قول خودم: ادی سگ بزنت.
    به قول عرفان: خدا ازت نگذره ادی.
    آقایون و دوستان کاملاً حرفه ایه شمال که خیلی مارو نوب حساب میکردن، جون جدتون یه تکونی به خودتون بدین. بخدا زشته تمام شاخهای تراوین که توی شمال هستن، از ادی دارن میخورن.
    آخه لامصباً با اعتقاداتمون اینجوری بازی نکنید. همش فکر میکردم شاخ تراوین با شاخ پوشالی کلی فرق داره.
    شما با این همه حرکت عجیب و غریب دارید ناامیدم میکنید.
    یادش بخیر مجید آخیل کلی جولان داد که میام خاکستری و چه میکنم و چنان میکنم.
    یادش بخیر رضا گارد کلی تهدید کرد و اورت اومد.
    آقاااااااا میخواید از ادمین وقت اضافه بگیرم؟
    شاید بتونید یه حرکتی بزنید.
    آخر عرایضم، بزرگان شمال. ببخشید که نوبهای جنوب، علی الخصوص تیم ترور شمارو از بزرگی انداختن.
    پ.ن: ادی بمیری که با این کارات، همش مجبوریم از این همه آدم بزرگ معذرت خواهی کنیم.;(8o
    پ.ن: خدائیش یکی از پستهایی که گذاشتم توی فروم چندتا لایک داشت. آقا اینکارو نکنید. رکورد دیسلاک رو دارم توی فروم میزنم.
    دوستان دیسلایکی هم اکنون نیازمند یاری سرختان هستم.8o8o

______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

بزرگترین نابکاری آنست برای آنکه برترین باشیم، دست به ویرانگری چهره دیگران بزنیم.

ارادتمند همه دوستان خوبم، محمد Patriot

بزرگترین نابکاری آنست برای آنکه برترین باشیم، دست به ویرانگری چهره دیگران بزنیم.

• بچه ها نکنید دیگه اه

من این پست رو خیلی بهش اعتقاد دارم

لیدرها حتما از نقطه نظرات و‌تجربیات مملی استفاده کنید

• خوب درود بر همگی

خسته نباشید میگم به بچه های پلنر و لانچر

و تیم ساید ne که به هر حال تلاش شون رو کردن برای دفاع

اما خوب چند موضوع ذهن منو درگیر کرده

۱-بنا به هر دلیلی تصمیم گرفته شد کتیبه مرتاض یونیک جابجاشه خوب تا اینجا اوکی

اما واقعا برای این کتیبه این مقدار دف ثابت کفایت میکرد؟ تو بد ترین حالت تولید کپه اون ده حد اقل میتونست به راحتی ۴۰۰ کا دف رو گندم بده تا فعال سازی

۲-طبق تحلیل و گفته های قبلی خود محمد عزیز راجب کتیبه مرتاض )که من از قدیم بش میگم کتیبه رژیم) که این کتیبه چه قدر مهم و کار آمد هست در پایان بازی

و با توجه به فرمایش های این عزیز و پست جانانه ای که گذاشته بود پس کلیدی ترین و مهمترین و استراتژیکی ترین کتیبه ساید ne در اند گیم بوده

پس آیا بنا به هر دلیلی این کتیبه ارزش رو نداشت که ریسک نکنین و دف بریزین و آیا اون اختلاف زمانی بین موج اول و بقیه موج ها شک ننداخت در شما که برای گول زدنه

3-و اما بعد

باز هم بنا به هر دلیلی اتک فیک تشخیص داده شد آیا باز این کتیبه ارزش این رو نداشت که براش خزانه زده شه که ده خزانه داشته باشه آیا ارزش زده شدن سنگ تراشی رو نداشت؟

آیا بیش از ۳۰ موج اتک شک بر انگیز نبود؟

مساله این است این ایرادات به کی وارده

پ.ن مال خود را سفت بچسبیم همسایه خود را بی دلیل دزد نکنیم

پ.ن لینک جاسوسی کجاس آیا جاسوس اصلا لازم بوده؟

پ.ن چرا این گونه شد؟

پ.ن باشد که خداوند همه را به راه راست هدایت کند

پ.ن سلام فرمانده

سلام بر نسل قدیمیه جا مانده

• یه مرتاض یونیک بود حالا دیگه

اینقدر شلوغش می کنید

سربازان جان بر کف ان ای خودشون متوجهن دیگه کمتر گندم بخورن، مرتاض سرخودن.

مسؤلین دلیل آوردن مرتاض توی خاکستری رو توضیح بدن، شایدم عملیات فریب بوده، کتیبه فیکه.

اساتید ان ای میگفتن ترور یه تیم میدگیمیه، این درگیری های سخیفانه میدگیمی به ما نمیسازه، ما دوی سرعت دوس نداریم، فقط ماراتون

خب ما که ادعای اندگیمی بودن نداشتیم

شما که اندگیمی بودین و ماراتون باز

چی شد که اینطور شد

* ما هی میخوایم خدافظی کنیم، هی اتفاقات جدید میفته

** امشب در سراسر هیئات و تکایای ان ای:

ما دیدیم ازین سخت تراش

پله های ترقیه برامون هر خراش

• یادته چند روز پیش زنگ زدی مثل این بچه خوبا

یه سوال داشتی و می‌گفتی چرا؟؟

ببین قضیه اینه

کل بکس تراوین بت میگن نوب ....

ما که بزرگت کردیم بهت میگیم نوب .... ....

ولی یه جوری میای حرف میزنی که انگار

پیشوا تو بودی و سامان بد بوی خدنگ تو!!!

دیگه خودتم میدونی که خدنگ ما بودی

بله با رفتن خدنگ تیم از هم میپاشه

فلذا اگر نگاه کنی با اکانت پوپویی

که توسط تیم قدیمی پیشوای فقید

سامان بد بوی کبیر که به گردنت حق پدری داشت

خفت شدی نوش جونت باشه

آرزو؟ مشتی بعد از ۲ سرور مصری بازی یه سرور توتن وایسادین اونم با یه گونی اسم

ولی امدیم ۲ خونه ایت ، ۴۸ ساعت زور می‌زدی کاتاش کنی ولی گشاد گشاد میزدی که لای اتکات

بچه ها یه عالمه جا می‌کردن

میدونیم تو لانچم بلد نیستی دادی آرمین نو مرسی برات بزنه :دی

چشم بیناتو باز کن ببین بچه های پیشوا کجان!!!

ببین چه حسی نسبت بهت دارن !!!

ببین بچه های شمال شرق چه حسی بهت دارن!!!!

من حس می‌کنم ظاهر گوگولی مثل گربه چکمه پوش

دیگه برات جواب نمیده

دیگه همه فهمیدن چه بوی گندی میدی

تو گندیدی یوسف با نمک زدن هم درست نمیشه

پ.ن: تیمتون مثل بچه گریه می‌کنه میگه تروریست بازی مارو خراب کرده الهی بمیرم براتون

حالا کی تیم بزرگه کی کوچیک؟

کی خوشحاله کی ناراحت؟

آقا یوسف شما مردش بودی بیای جنوب غرب؟

اون موقع تا روز ۲۰ تو بازی میموندی؟

من میگم نمیموندی ، شخصا میفرستادم بری دنبال بازی های دیگه

خیلی سعی کردم بازم دوست داشته باشم

ولی تو سلسله مراتب نداری

فکر می‌کنی دکترا داری ولی تازه ریاضی دوم راهنمایی رو تو نوبت شهریور پاس کردی

بیا پایین بچه تا عمر داری تلاش کن

شاید یه روز محبوب شدی

شاید یه‌روز آیدین شدی

شاید یه روز لقمان شدی

فعلا که خامه جنوب غربی

شب بخیر کوچولو

پ.ن: دیگه همه فهمیدن ریپلی کردن ما عواقب داره

جوجه تورو ما کباب میکنیم میمالیم به ماست موسیر

مادامي كه عقل خاموش است..... ؤؤ ......خشونت حرف آخر رو مي زند

.......................W.Ss Alone........................

• درود مجدد بر دوستان خوبم.

راستش اصلاً دوس نداشتم همچین پستی بذارم.
    چند سال پیش. وقتی واسه اولین سرور با سامان بدبوی آشنا شدم، یه مقداری کل کل بود که تعدادی از بچه هاش شمال دوس دارن بیان توی جنوب بازی کنن.
    یه جورایی من واسطه شدم تا سامان همه رو یه تیم کنه.این دوست خوبمون آقا یوسف اونجا خیلی بله قربان و چشم قربان کرد.
    یوسف، برادر من، همیشه توی زندگیت یه چیزی رو یادت نره. گذشته ات رو هیچوقت فراموش نکن.
    اگه گذشته ات رو فراموش کردی، و یه خیلی بالا رفتی. ممکنه یه روزی زمین بخوری. اونوقت دیگه اون بالا بالاها جایی نخواهی داشت.
    اگه به لطف سامان شدی بازیکن. پس همیشه حرمت نگه دار. اگه خدای نکرده یه روزی تو هم بزرگ شدی، یکی نیاد بهت بی حرمتی کنه.
    اولین ارتباطم با سامان، کل کل و جرو بحث بود واسه یکی کردن ساید.الان با اینکه سالها با سامان ارتباط ندارم، ولی هروقت به یادش میوفتم میگم دوست و برادر عزیزم آقا سامان.
    حالا ببین چندتا از دوستات همچین حسی نسبت بهت دارن آقا یوسف؟

پ.ن: پرهام داداش. ما نوب هارو از تو فروم جمع نمیکنی؟؟؟؟
    خخخخخ. این گلوی ما صاف نشد.
    پ.ن: مجید آخیل. خاکستری نموندی ببینی تروریست از بالای نقشه زد بیرون.8o8o8o

_______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

ارادتمند همه دوستان خوبم، محمد Patriot

• با سلام به همه دوستان عزیز و فروم نشینان گرامی

اتفاقات این چند روز با سکوت من همراه بود به این دلیل که معمولاً علاقه ای به ورود بحث های شخصی به فروم ندارم حتی اگر به عنوان گلد ساپورت اکانت Mr.Scary ازم یاد بشه یا بخوان شخصیت حقیقی ام رو زیر سوال ببرند.

ناصر عزیز بنده کاملاً در خصوص توافق شخصی با بنده حق رو به شما می دم و امیداورم عمری باقی باشه که بتونم این مورد رو برای شما جبران کنم

اما در بازی تیمی در ساید ما شرایط به گونه ای هستبه هیچ عنوان در مقابل صحبت لیدر نمی ایستیم حتی اگر تبعات این چنینی برای ما به دنبال داشته باشه

بازگشت امید عزیز و تصمیمات ایشون باعث شد که من شرمنده شما باشم ولی در مقابل اراده و تجربه و قدرت تصمیم گیری ایشون جز احترام و همکاری چاره دیگری نداشته و ندارم. این پایبندی به اصول تیم ولو به یک تصمیم نزد من ارزش فراوانی دارد.

بگذریم

تبریک می گم به دوستان خوبم در ساید یک دست و یکپارچه جنوب شرق علی الخصوص به محمد و متین و مهدی که زحمت زیادی کشیدند.

طبیعتاً پلنی که اجرا شد به گفته دست اندر کارانش اشکالات زیادی داشت و امید به موفقیت اون بسیار بسیار اندک بود.

اما وقتی لینک جاسوسی ها قبل از لند شدن حملات دیدیم واقعاً تعجب کردیم و تا حدود زیادی از آمدن این کتیبه به خانه مطمئن شدیم

امیدوارم این اتفاق در بهبود روحیه تیمی و ادامه پر قدرت بازی کمک شایانی برای جنوب شرق باشد و راه را برای پیش برد برنامه های این ربع در روزهای آینده باز کند

پ ن 1 : دوستان عزیزم در جنوب شرق مراقب باشیم که به راحتی جو فروم را تسلیم به های شمال شرق نکنیم توجه به وجود فروم نویسات قدرت مندی مثل آقا مازیار و آموزش های دو سرور قبل ایشون در خصوص نحوه تغییر جو فروم جا داره احتیاط لازم رو به خرج بدیم که دوباره در مسیر گذشته قرار نگیریم :دی

پ ن 2: یوسف جان همانطوری که فرمودید زدن کتیبه احمق از شما افتخاری محصوب نمی شه و بنده فرمایش شما رو تصدیق می کنم که در نهایت تیمی که موفق به صد کردن واندر بشه تیم بزرگ و پر افتخاری خواهد بود اما جمع بستن خودتون در این تیم پر افتخار از کجا سر چشمه گرفته ؟ شما در کدوم سرور موفق به 100 کردن واندر در خاک حنوب غرب شدید و وارد عرصه بزرگان شدید ؟

(100 شدن واندر در جنوب شرق و شمال شرق در واقع متا وینری هم شما رو وارد باشگاه بزرگان می کند؟ حالا کاری به شرایط متا نداریم:دی )

پ ن 3: به احتمال فراوان با توجه به اتفاقات یکی دو روز اخیر شاهد جذابیت بیشتر بازی خواهیم بود امیدواریم بحث های شخصی و کم ارزش از دستور کار فروم نویسان عزیز خارج بشه .

باشد که رستگار شوید

• سلام وقت همه دوستان عزیز بخیر
    من که کوچیک تر از اونی هستم که بخوام دوستی رو نصیحت کنم یا بخوام با کسی کل کل کنم
    اینم تا جایی که الان یادم میاد اولین پستی هست که تو فروم میزارم
    رو یک اکانتم هست که فقط لاگین میکنم امار بازی رو ببینم چون خیلی از دوستان اومدن دعوت کردن که بیام بازی کنم و به یک سری دلایل شخصی قبول نکردم
    اما واقعا یک مطالب رو میبینم که بگم
    1 - طبق حرفی که میشه بزرگان پیشوا (سامان و حاج حمید و یوسف و پرهام و سجاد و ....)میزدن و ما از اونا خیلی چیزا یاد گرفتیم تراوین بهانه باهم بودنه
    من گردن همشون حق دارم ی جورایی پای سفر همشون نشستم اما رفقا خواهشند به هم بی احترامی نکنید کل کل جدا زدو خورد جدا اما احترام همو نگه دارید
    ی زمانی شاید دست روزگار چرخید دوباره همو ببینید زشته
    همین
    بازم ببخشید وقتتون رو گرفتم
    دوستون دارم
    کوچیک همتون ممد کیوتین
    IRAN YAHOO سابق:D:D

• حسین جان هیچ چیزی نبودی و نیست که بخواد جبران بشه داداش . و من هم هیچ ناراحتی از تو به دل ندارم داداش و تو پست قبلیم هم ازت معذرت خواهی کردم و امیدوارم منو ببخشی .

هدف این بود که بعضی ها معنی کلماتی رو که به کار میبرن بفهمن و یاد بگیرن توهین کردن ساده هست و راحت میشه به طرف مقابل توهین کرد . و واقعا ببخشید که این وسط شما قربانی شدی و باز هم ازت عذر خواهی میکنم .

چون واقعا اگر بخوام یه نفر تو اس ای رو نام ببرم که از همه لحاظ اوکی باشه صد در صد اون شخص حسین کینگ بالا هست .

تبریک میگم بهتون بابت زدن کتیبه مرتاض .

راستی یکی از دوستان گفت معماری رو از ناصر زدیم . معماری کی اومد پیش ناصر که بخوای از ناصر بزنیش ؟

برای تشخیص زنده یا مرده بودن یک انسان به شرف او نگاه کن نه به نبض او .

• محمد جان سلام نوکرتم

خاک پاتم ، کوچیکتم

غلامتم ، چاکرتم

.....

هر ادمی یه ارزش و اعتباری داره

۱۰۰ درصد یکی از دلایل بازی نکردنت

دعواهای داخل تیم ما بوده

تو چندین سرور با من بازی کردی

هرکس دیگه هم که بوده میدونه

نه دنبال اسمم بودم

نه دنبال اکانت شاخ بودم

هرچه کردم برا تیمم کردم

اما یه سری ادما ظاهرا محترمن

باتنن باید با لحجه اشکان سرلشگر باشون صحبت کنی

از من نخواه که با همه یه جور باشم

به همون پارک ارمی که با تو و سجاد و سامان رفتیم

به همون برکت بعضی آدمارو باید بد خراب کرد

حالا بازیه ، شادیه ، سرگرمیه

کسی که تو بازی ادم نیست

بیرون بازیم ادم نیست

تامام

• محمد ها کلا دوست داشتنی هستند

حالا از نوع پاتریوت ، کیوتین ، یا دیابلو

واقعیتش من یادم نمیاد که آقا یوسف

کتیبه ای زده باشه، تارگتی صفر کرده باشه

یا واندری صد کرده باشه

همه ایشون رو به عنوان مسئول سیاست تیم پیشوا میشناختند ، کاری ندارم گاها دلم براش میسوزه

هیچ وقت فکر نمیکردم کسی عقده لیدری

تو سایت اسپید ترا داشته باشه

شایدم من چشام دیگه یوسف رو نمیبینه و بد قضاوتش می کنم

تنهام نیست

محمد توهمیم ۲ تا خفت زده ۲ تا مولتی غارت کرده یادش رفته سرور ۵ راند ۲ ما بهش جنگ آموز دادیم

نمیایم اینارو تو فروم بگیم

چون مثل وزیر کشور که تو شمال شرق لیدر بود

و مغازه مارو پلم کرد قصد خود نمایی نداریم

اگر بی احترامی پیش امده مقصرش ما نیستیم

اینایین که واس خود نمایی همه کار می کنن

تقلب می‌کنند

اکانت میخرن

با پول بازیو میچرخونن

ما عقده ای نیستیم فشارم نمیخوریم

شما چی دوستان عزیز؟؟؟

• سلام خدمت همه عزیزان

تبریک به همه ارازل جنوب شرقی بابت کتیبه

یه لینکایی پشت مشتا دیدم .دوتا همر اند گیمی مثل اینکه دیوار شده

تبریک به مدافع و شمال شرق بابت دیوار کردن همرها

تبریک به ناصر کلارک همینطوری(کلا رد میشدم دوست داشتم بهت تبریک بگم )

....................

من این سرور بازی نمیکنم فقط فروم رو‌میخونم

دوتا سوال برام پیش اومده اومدم بپرسم و بعد باز میرم زیر میز

۱-چرا اکانت مدافع خزانه نداشت؟چرا مهاجم کاتا نزده بود؟

۲- چرا کتیبه به این مهمی که ضامن برنده شدن سرور تو اسپید تراست رو بردین خاکستری؟اونم کجا؟کنار تروریستا

اونم تروریستایی که دارن انتحاری میزنن برن؟

اونم با این حجم کم دفاع

چی داشتین توی خاکستری که بهش امید داشتین و این ریسکو کردین؟

با تشکر

سعید

molla

• سلام سلطان . چطوری سعید جان خوبی

جواب سوالاتت فقط یک کلمه هستش اعتماد به سقف دوستان منم مثل تو فروم میخوندم دیشب پست یک بنده خدایی رو جواب دادن نه به خاطر توی بازی بودن به خاطر تعصب روی دوستان ایشون راجب رضا نظر داده بود من جواب دادن منتها جواب ایشون به من از روی خود بزرگ بینی بود و اعتماد به نفس بالا و این رو بگم وقتی همچین توهمی بیاد سراغت متاسفانه مثل امروز هم با کله میری تو دیوار هم اینجوری میشه که روت نشه بیای جواب بدی آره داداش غرور زیاد بزرگترین دشمن خود آدم هستش

پ.ن: سعید جون دلم برات تنگ شده هم تو و هم بهنام عزیز <3

پ.ن: دیدی گفتم از ساقی مطمعن جنس بگیر گوش نکردی شد این :D

محمدowldark

• با سلام

اول تبریک میگم بابت بلند کردن منحصر یونیک

تقلب می‌کنند

اکانت میخرن

با پول بازیو میچرخونن

ما عقده ای نیستیم فشارم نمیخوریم

شما چی دوستان عزیز؟؟؟

پرهام جان، قرار بود دیگه پست نذارم ولی یک پست میذارم بشوره ببره :))

اکانت الاغ، که ما کشیدیم بالا، دست شما چیکار میکنه؟ دفشم با ۱۲۰کی پرید کلا پوینت دفاعی ۳کی گرفت :)) بقیشم رو لاسته بی زحمت یک لاگین کنید رو اکانت :)) البته اگه چیزی مونده باشه ازش.همین شما ها بودید که تا ۲ روز پیش میگفتین اتهام نزنید و این کثیف بازیا کار ما نیست. ما فحش نمیدیم و بی احترامی نمی کنیم و ..

حالا که دستتون رو شده، واقعا بازم روتون میشه بیاین تو فروم این حرفا رو بزنید ؟‌ :دی

رو نیست ماشالا، سنگ پای قزوینه.

ادعا بازیتونم میشد بلد بودید ۵ تا کتیبه ساید خودتونو جمع میکردید. هر فیدری اسکات کشیده میشده ۵۰ تا کاتا داشته :دی. اینطوری کتیبه جمع نمیکنن که :دی

چاه کن همیشه تهه چاهه!

این پوینت دف که مشاهده میکنید تمام کیل پوینتش از شما و اکانته مانیه، چون کس دیگه ای تارگت نکرده :) جاشم سریع دف درمیاد، دفی هست که گندمخورش رو نمیشد داد زحمت کشیدین خودتون کیل کردید :دی

خیلی فیدر زدید ولی باز رنک ۶ تاپ پیشرفته اتحاد :دی کلا هم ۱ پلیر خسته روشه :دی این هفته هم ازتون ۱۳کی گندمخوار گرفتم، کاتاتون رو اون دهی که اندازه ۳ واندرزن دارید روش منابع میدید و وقت میذارید اینسرت شد یک سری :دی اونم از ۱-۲ خونه :دی

پ.ن: میگن دروغگو کم حافظست، اول سو تفاهم بود حالا سیاه بازی و توجیه، از بایکوت کردن هم رسیده به دعوت نامه اختصاصی فرستادن :))

پ.ن:‌کنتور مانی استایل هم رو اکانت تنسر فعال میشه از امروز :))

• سلطان تکلیف ما رو روشن کن اون دهکده ها و اون کلونی بدرد بخور هست براتون مهم هست یا نه !

اگر مهم نیست براتون چه اهمیتی داشته اومدید ۱۵۰ کی هجومی رو کردید تو دیوار یه ده که تازه دیروز چیف شده

اگر مهم هست این چه وضعه اکانت داریه و مولتی داریه که شارژ دهکده های که تو اون منطقه هست تا ۱۵ روز شارژه اومدید سیمز بازی کنید ۵۰۰ تا ده بزنید کنار هم بقیه هم تشویقتون کنن گندم اون هجومی ها که میگی دیوار شده که من از اول سرور تا الان در مجموع نهایتا ۲۰ کی تلفات داده باشم رو اون مولتیا خسارتی که زدم بالای زدن ۳۰ تا دهکده و دویست سیصد کی دف بوده همین امروز ۱۳ تا دهکده دفساز منطقه ات رفت رو هوا

بعد گندم نمیتونی بدی ! میریختی رو مرتاض منحصر هم همرها دیوار میشد هم میتونستی گندم بدی

باز گندم نمیتونستی بدی دف هر دهکده رو بک کن رو خودش بمونه ما هم بریم تو دیوار همرها و کتیبه ها شمال شرق رو هم بیمه ابوالفضل کن

کنتور خود اکانت تنسر هم هنوز فعال نشده یه اکانت بگو به اسم خودت بشناسنت نه دوال و کد نویس و مولتی گردون هر چی بشه از اون مایه بزاری

• عزیز دل که اسمتو نمیدونم

تروریست قبل از پروندن ده تنسر اعلام حذف کرده

بچه ها از گروه لفت دادن و سرور دات کام شروع کردن

بنده به شخصه لاگین نزدم تو فروم در خدمت شما هستم، اگر اینجام هستم به خاطر حرفای مفت رفیق و لیدر سایدتون هست

شخصا تاکید دارم که با بازی سالم مقابل شما بازی کردیم و شما با تقلب جلوی ما بازی کردید

حالا دست ما رو شده برای شما دمت گرم

این اتهام های شما به من ، عرفان ، ادریس ، سورنا ، دیابلو ، و ..... اعضای تیم تروریس نمیچسبه و نخواهد چسبید

لذا در صورت ادامه دادن تهمت و افتراع جور دیگری باهات صحبت می کنم

• ادعا بازیتونم میشد

شما که ادعاتون میشه

میشه این چند عکس پایینو برایه من ترجمه کنید؟ من از هر طرف نگاه میکنم اصلا چیز خوبی نمیبینم

.

واحه هایه کپ هایه مولتی شما رو رید میزدم با این اتک روبه رو شدم تازه

.

3 واحه این اکانت همینجور بود 1k دف داشت که من با هر اتک 29 تا از دفش رو لاست دادم

اما 3 اتک بعدی من رو این واحه ها با این صحنه مواجه شد

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

513 سرباز از هر واحه گم شده از یابنده تقاضا میکنم به اکانت T E N C E R نامه بزنه و برنده 1000 گلد بشه

بین این دو اتک من یعنی چه اتفاقی میتونهه افتاده؟

از 16:37 تا 17:7 دقیقه چی شد دقیقا؟

لطفا یکی توضیح بده من فکرم کار نمیکنه

خیلی فیدر زدید ولی باز رنک ۶ تاپ پیشرفته اتحاد :دی کلا هم ۱ پلیر خسته روشه :دی این هفته هم ازتون ۱۳کی گندمخوار گرفتم، کاتاتون رو اون دهی که اندازه ۳ واندرزن دارید روش منابع میدید و وقت میذارید اینسرت شد یک سری :دی اونم از ۱-۲ خونه :دی

تمام شارژ اون نیرو ها و گندم اون ده رو مولتی هایه خودتون میده عزیز دلم از خودت میخورن و به خودت ضربه میزنن

اینم مدرک

.

• لذا در صورت ادامه دادن تهمت و افتراع جور دیگری باهات صحبت می کنم

پرهام جان میدونم جور دیگه ای چطور حرف میزنی، داخل دیسکورد بودم وقتی به مملی زنگ زدی فحش دادی شنیدم. اینجام بنده رو مورد خطاب قرار میدی، بعد ۲ پست بالاتر پدر معنویتون میاد طومار مینویسه دم از ادب میزنه :دی.

جای ترور اسمتون رو میذاشتین پارادوکس

این اتهام های شما به من ، عرفان ، ادریس ، سورنا ، دیابلو ، و ..... اعضای تیم تروریس نمیچسبه و نخواهد چسبید

اکانت گول مولتی من تو اتحادتونه اتهام نمیزنم، نکنه منکر این هم میشید؟‌:دی. خودش اومده؟‌ :دی. اون ۳ تای دیگم که دارید رید میدین ولی دعوت نامه براشون فرستاده بودید :دی.

تمام شارژ اون نیرو ها و گندم اون ده رو مولتی هایه خودتون میده عزیز دلم از خودت میخورن و به خودت ضربه میزنن

اینم مدرک

ادریس جان ۱۱ تا اکانت، ۴۵ تا فیدر حدودا داشته که ساعتی ۶۰۰کا بهتون میداده.

میشه روزی ۱۵ میل :) اصلا نیازی به رید رفتن مولتیای من نداشتید برای شارژش. همون یک مقدار منابعی که بردید هم عینا لاست گرفتم ازتون پریشب. پوینت دف اتحاد به جز ۱کی تیراندازی که مانی دیوار کرده تماما از شما اومده.

به رید بوده باشه منم کپای کل تروریستو ۲ روز رید میدادم با دهکده هایی که ۱ موتوره شوالیه شارژ میکردن، همون منابع میرفت جنگ کوچیکو شارژ میکرد :دی

لینکاش موجوده ۴۰۰کی و ۱میل و .. از کپاتون زده شده. نه با ۲۵ تیرانداز و ۲.۵کا .

دف همین اکانتام که رو فیدرش بوده خالی کردید رو مولتی من، از پوینت هجومشون هم این موضوع مشخصه. اکانتا رو اسکات زدم و تو هیچ کدوم منابع نبود.

من شخصا مشکلی ندارم، مشکل داشتم دیگه بازی رو ول میکردم ولی ادامه میدم. اما چیزی که برام جالبه اینه که تو فروم دارید شمشیرتون میچرخونید حرف از پاکبازی میزنید :دی

همکاری تروریست، با آرمان و سامان مثل روز روشنه. دوستانی که واسه ضربه زدن تو بازی دست به هر نوع بازی میزنن دیگه نیان تو فروم اراجیف سر هم کنند.