نقد و بررسی سرور فینال تابستانه | آغاز ۱۶ تیر ۱۴۰۱ |

• ببین علیرضا

اولا خوب شد بحث فرامرز رو پیش کشیدی که خاله زنک بودن خودت رو برای بار هزارم ثابت کنی خوده فرامرز ، امید و حسین میدونن جریان از چه قراره نیازی به خاله زنک بازی مجدد شما نیست

عزیزم شما از اس ای نرفتی شما رو از اس ای به بیرون هدایت کردن

چرا؟؟

به خاطر همین خاله زنک بازیات که یکیشو همین الان اعتراف کردی

گلدمو بگیرم؟؟:D

چبه اونجره فازت ؟ .....

دیگه هم سعی میکنم بهت نپردازم

• با همدیگه دوست باشید

دنیا ارزش این داستانارو نداره

ما که حریفمون جنبه خوردن نداشت

امد هزار تا حرف برامون دراورد

نیمد همدیگرم ببینیم یه چایی مهمونش کنیم

بعدا بگیم ۲ هزار تومن پول چاییتو دادم :دی

بریم سر وقت راس هرم «ادمین»

چندی پیش که ما یک فیک لیست رو شمال شرق رفتیم ، در یک حرکت جانانه به این بنده خدا گفته بودن که اتک های ریل تروریس رو فیک کردی رو ما

اول از همه اینو بگم که اگر بر فرض محال این بنده خدا پول بگیره و این کار رو انجام بده

تروریست خراج بگیر پولی نداره که بده

و در هر صورت ممکن بود اتک ریل ما با دریافت خراج از سرور فیک بشه ولی برعکسش نا ممکنه

خب کاری به این قضایا ندارم

یه تشکر می‌کنم ادامین که پای تمام بد اخلاقی‌های من نشستند و تمام صحبتام رو شنیدند.

سرور سالم و قانون مند نه تنها

دعا به جون خودتو پدر مادرت می‌کنن

بلکه یک جو دوستانه و جذب پلیر داخلش رخ خواهد داد و تمامی پلیر های باز نشسته رو به بازی برمی‌گردونه

خب چه جوری جلو مولتی رو بگیریم

۱.برسی مک آیدی

۲.کوچک کردن مپ و کاهش تعداد کراپ درصد دار

۳.چک کردن دستی اکانتای تاپ غارتی

غارت اکانت ببینی از کجا میاد کافیه

خب حالا اگر یک اکانت داشت رید میشد

و هیچ رد آیپی با رید کننده نداشت

مثلا کپ مصری ۱۵۰ درصد خیلی راحت میره رو حذف مدیریتی

کپ ۱۵۰ لول ۱۹ که رید بشه همون بهتر که حذف شه

دیدی چقدر سادست؟ نیازی به خرج آنچنانیم نداره

اگر کیفیت رو به درامد اولویت بدید

با تشکر

پ.ن: ادمین فروم اصلا دوست ندارم

تو هم منو دوست نداری

پ.ن: هرکی از دست من ناراحته اصلا نبخشه

حلالم نکنه ، چون من خودمو میشناسم

پ.ن: چیشد اقا چرا مغازه ما پلم نشد

مرد از دهنش حرف میزنه!!! مگه نه رفقا!!!!

علت پلم : پروندن دهکده ۰۳ تنسر

مادامي كه عقل خاموش است..... ؤؤ ......خشونت حرف آخر رو مي زند

.......................W.Ss Alone........................

• سلام و عرض ادب و احترام

دیدم اسم من اورده شد ...

دوستان و رفقای گلم‌لطفا بحث سرور قبل بزارید توی همون گذشته خاک بخوره که تموم شده و رفته چه خوب چه بد خاطرات قشنگش برای من مونده و چیزی از بدیها به ذهن نمیارم

هومن و علیرضا دوتاتون برام عزیزید پس خواهشا کل کل بی مورد نکنید

ناصر جان توی زندگی تراوینیم حسین یکی از با شخصیت ترین نفراتی هست که دیدم لطفا الفاظی که به کار میبری به اندازه رفاقتتون باشه توی تراوین نه همبازی بودن ، ممنون میشم ازت

کلیه نفراتی که در اس ای بازی میکنن و میکردن برای من عزیزن و قلبن دوستشون دارم حتی مرد بد اخلاقه تراوین امید 😂😂😂 پس لطفا الفاظتون درست بکار ببرید در بارشون

پ.ن امیر کیلر خودت میدونی چقدر برام عزیزی 😘

• خب اشکان جان اول ارجاعت میدم به یکی از پست های بچه های خودتون تو سرور قبل که دقیقا برای توجیح مرد نبودن و مردانگی نداشتن از طرف پویا اعلام شد

خب اونموقع این حرف ها معنی خوبی میداد و من داشتم کلمات رو میپیچوندم که معنی بدی از توش در بیارم و ارجاع داده شدم به دایرت المعارف دهخدا .

چی شده الان دایرت المعارفتون گم شده و تازه معنی واقعی کلمه رو فهمیدین ؟

الان فهمیدین شعور ذاتی هستی و کسی که این حرف ها که معانی دیگه ای هم داشته یهو شد توهین ؟ و باید بیاد معذرت خواهی کنه ؟ سرور قبل شعور تو ذات کدومتون بود که بیاین عذرخواهی کنین که الان انتظار دارین تو ذات من شعور بیاد ؟

# شعور در ذات خود داشته باشیم

پ . ن ۱ : فرامرز جان خودت میدونی خاطرت خیلی برام عزیز هست ولی من الفاظی که به کار بردم برای حسین همون الفاظی بود که سرور قبل بچه های اس ای برای من به کار بردن پس چیزی که عوض داره گله نداره .

پ.ن ۲ : کسری جان سرور قبل چت خصوصی من با فرهاد اومد تو فروم و بابت اون چت شدم مرد نیستم و مردانگی ندارم . الان صحبت های لیدرتون تو واتس آپ بی ارزش شده و باید میومد تو فروم اعلام میشد ؟

پ ن ۳ : اون سرور من رو حرفم موندم و اکانتم حذف شد . حالا منتظریم ببینیم اس ای رو حرفش میمونه یا نمیمونه . حالا میگین چرا همش میگم اس ای چون لیدرتون حسین از طرف اکانت کینگ بالا صحبت نکرد از طرف ساید اس ای حرف زد و گفت ساید اس ای جنگ آموز بزرگ رو نمیزنه نه اکانت کینگ بالا . حالا اونایی که فکر میکنن مرد هستن و مردانگی دارن یا علی حرفشون رو عملی کنن و اگر هم نیستن برن ...

# مردی و مردانگی داشتنتون آرزوم هست ‌.

برای تشخیص زنده یا مرده بودن یک انسان به شرف او نگاه کن نه به نبض او .

• ناصر جان ادبیاتت رو درست کن برادر من

این ادبیات یک آدم بالغ نیست مثل یه بچه ۵ ساله فقط داری میگی یا جنگ آموز بزرگ رو بدید یا همتون فلان و فلانید !!! به بار معنایی حرفت فکر میکنی اصلا !!!!

همین موقعیتی که شما تو جنوب غرب داشتید ما تو سرور ۱ ایکس جلوی امرداد و شمال شرق داشتیم قبل کتیبه گفتیم ده هاتون رو صفر کنید تو شمال غرب نکنید میایم کل همرامون رو قطاری میزنیم اکانتهامون رو هم میدیم ساید مقابل یه سری کتیبه با هماهنگی دادیم به شما تو جنوب غرب که هم خودت در جریانی هم یوسف

هر سری هم اتک میومد بهتون ۴ میل دف میرسوندیم رو اکانت خودت رو هر همرت من ۳۰۰ ۴۰۰ کی دف رسونده بودم تنها اکانتی هم بود که دف تلفات نمیداد

با شمال شرق هم اون سرور قرارمون این بود کتیبه نزنیم از هم انبار کوچیکمون رو زدن با این ادبیات هم حرف نزدیم با اینکه اون همه اختلاف داشتیم

هجومیات حذف کردن دست تنها شدی محک اونه که بشینی برای سایدت اگه میخوای بمونی تا لحظه آخر بجنگی نه اینکه طرف بیاد تو سایدت ده بزنه بعد بگه سه خونه ای کتیبه ات از شمال شرق من ده داشتم نزدم

این وسط میای به همه توهین میکنی

نظر شخصی من هم اینه وقتی این کتیبه اینقدر برات مهمه که چشماتو میبندی دهنتو وا میکنی به یه جماعتی توهین میکنی این کتیبه ارزش فشار خوردن تا این حد رو نداره بعنوان بازیکن جنوب شرق خواهش میکنم بدید این کتیبه رو بهش

من که میدونستم بالاخره یه بحثی بوجود میاد سر کتیبه ها میومدی دو خط مینوشتی ۴ نفر هم تو جنوب شرق یا لایک میکردن یا دیسلایک میکردن

عملا هم با شمال شرق مذاکره کردی که یه جنگ آموز بزرگ بگیری هم با جنوب شرق ! یعنی کل اون ساید که گیریم ۵ تا بازیکن داره فقط الان یه جنگ آموز بزرگ بیاد رو کلارک کل مشکلاتش حل میشه یا کل مشکلات اکانت شما حل میشه ؟

بشینید حرف بزنید همون واتس آبی که ترجیح دادی سیاست ساید رو توش ببندی نه فروم

• مانی جان اصلا بحث اون کتیبه نیست . کتیبه اصلا مهم نیست . یعنی شما بگو یک درصد برای من مهم باشه اون کتیبه .

میگی با جنوب شرق و شمال شرق بستم که یه کتیبه جنگ آموز بیاد رو اکانت کلارک ؟ واقعا کلا ذهنیت این هست ؟ داداش اون کتیبه یک بهانه بود که ببینم برای ادامه سرور رو کدوم سمت میتونم حساب کنم و کدوم سمت باشم . کل جنوب غرب 5 نفر موندن اونم نه با ارث بردن اکانت هایی که تو ساید بودن و پلیرهاش رفتن اون اکانت ها هم به ساید دیگه تحویل داده شده . پس مثلا الان جنگ آموز بزرگ بیاد رو اکانت یا نیاد چه سودی به حال من داره ؟

اکانت کلارک اگه دنبال کتیبه بود احمقی که بلند کرده بود رو نمیداد به بقیه بچه ها که موندن خودش با احمق شارژ میکرد و به جای جنگ بزرگ حکم جنگ منحصر رو داره .

سرور پیش که بچهاتون تو اس ای چشم هاشون رو بستن و دهنشون وا کردن و دقیقا همین حرف ها رو زدن کدوم یکی از شما اومدین به بچه هاتون بگین دهنتون رو ببندین و چشم هاتون رو باز کنین و برین تو واتس آپ حرف بزنین ؟ اونموقع که یه جمله از ناصر دیده بودین که نوشته بود " پس اکانت من رو حذف هست " بدو بدو اومدین تو فروم که ای ناصر تو مرد نیستی تو مردانگی نداری چرا 72 ساعت از پی امت تو واتس آپ گذشته و هنوز اکانتت تو سرور هست . اونموقع لغت نامه دهخدا بود توهین نبود الان شد توهین ؟ اونموقع به بچه هاتون گفتی به بار معنایی کلماتی که استفاده میکنن فکر کردین اصلا ؟

مانی جان اون سرور اکانت من حذف شد خیلی از بچه ها از دست من ناراحت شدن که چرا سر یه حرف بچه گانه حذف کردم اکانتم . میدونی چرا حذف کردم ؟ چون غیرت داشتم . چون خواستم بهتون بفهمونم وقتی به یه مرد متاهل میگی مردانگی نداره معنیش چی هست ولی متاسفنانه اونموقع نفهمیدین . میدونی چرا ؟ چون جمله اشکان سرلشکر قشنگ بود شعور ذاتی هست به کسی نمیدن . پس این سرور که منتظر بودم اس ای رو حرفش نمیمونه و بزنه زیر حرفش تا این جملات رو که یه زمانی گوینده اش بودین و به عنوان گوینده پافشاری میکردین بر اینکه معنی بعدی نداره شنونده بشین تا از زاویه شنوندگی ببینین وقتی به خودتون میگن این حرف ها رو چه معانی پشتش هست . شاید الان وجدانتون بیدار شد بفهمین این بازی هست تو بازی توهین یعنی چی ؟ شاید هم باورت نشه من از خدام بود کتیبه رو ندن تا بتونم به اون هایی که به من اتهام زدن مردانگی ندارم ثابت کنم من مرد بودم و به حرفم عمل کردم شما مرد نیستین به خاطر یه بازی دست به هر کاری میزنین حتی زدن زیر حرفتون .

خیالت راحت تا آخر سرور هر روز یه پست میذارم و عدم مردانگیتون رو بهتون یادآوری میکنم . حالا حالا باید بخورین تا یاد بگیرین اگر هم سایدیتون یه اشتباهی کرد برای توجیهش نیاین ازش دفاع کنین و خودتون همون موقع با مشت بزنین تو دهنش که دیگه تکرار نکنه .

در آخر هم یه نقل قول از آرش افکت در مورد قضیه مردی و مردونگی " ناصر تو یه حرفی به فرهاد زدی و توش موندی دیگه کش دارش نکن " . آرش جان دیدی که من تو عمل به حرفم تو اون سرور مشکلی نداشتم ولی گویا اس ای این سرور یه حرفی زده که تو عمل کردن به حرفش مونده . پس فعلا برین سیبیل ها رو بتراشین و از رژ لب هایی که براتون خریدم و گذاشتم تو دهکده جنگ آموز استفاده کنین که خیلی بهتون میاد . البته حواستون باشه قبل از خواب حتما آرایش رو پاک کنین چون برای پوستتون ضرر داره .

پ . ن : وقتی طرف میاد تو دیسکوردتون میگه من برای وینر شدم تو این سرور حاضرم همتونم رو هم خراب کنم باید فکر این حرف ها رو میکردین .

پ . ن 2 : الان حال ندارم ولی فردا شات واکنش تو به بار معنایی کلمات پویا رو میذارم برات تا یه مقایسه ریز مثل جریان کسری با هم داشته باشم .

تا فردا که دوباره بهتون یادآوری کنم آرایشی صبح قبل از بیرون رفتن فراموش نشه خدانگهدارتون .

• پ ن ۳ : اون سرور من رو حرفم موندم و اکانتم حذف شد

روغن ریخته رو نذر امام زاده نکنیم

پ.ن:من که به دلیل این بی احترامیایی که تو ساید اس ای شده بعید میدونم دیگه باشم ولی فکر کنم بچه هام هر وقت از برد ناامید بشن و تمام پلناشونو بزنن حتما میذارن رو حذف تا دقیقا مثل شما پای حرفشون بمونن.

پ.ن:حسین ابهتش با دوتا خاله گفتن شما زیر سوال نمیره...ابهت حسین خیلی قبل تر از این حرفای امید و خاله بازی شما ، وقتی که محمد جلوی جمع اون کارو باهاش کرد از دست رفت ....آدم از خودی بخوره زور داره واقعا....کاش به بازی اندازه بازی اهمیت بدیم و ای کاش و صد ای کاش وارد این سرور نمیشدیم.

• روغن ریخته رو نذر امام زاده نکنیم

پ.ن:من که به دلیل این بی احترامیایی که تو ساید اس ای شده بعید میدونم دیگه باشم ولی فکر کنم بچه هام هر وقت از برد ناامید بشن و تمام پلناشونو بزنن حتما میذارن رو حذف تا دقیقا مثل شما پای حرفشون بمونن.

پ.ن:حسین ابهتش با دوتا خاله گفتن شما زیر سوال نمیره...ابهت حسین خیلی قبل تر از این حرفای امید و خاله بازی شما ، وقتی که محمد جلوی جمع اون کارو باهاش کرد از دست رفت ....آدم از خودی بخوره زور داره واقعا....کاش به بازی اندازه بازی اهمیت بدیم و ای کاش و صد ای کاش وارد این سرور نمیشدیم.

به به عزیز دل خوبی فرهاد جان ؟؟؟

فرهاد سرور قبل یادته من سر چه موضوعی ول کردم رفتم که بعدش چه حرفاایی شخص اقای ایکس که دم ار مردونگی و رفاقت میزد پشت سر من زد ؟؟؟ من اصلا کاری به این جریانات ندارم اما از همون موقع که اون حرفا پشت سر من زده شد پشت دستمو داغ کردم که با ادمی که مثل باد به هر جهتی هست بازی نکنم چون فقط فکر خودشه و کسی براش مهم نیست . فرهاد جان این ادم پاش بیوفته واسه برد حتی شماروهم میفروشه این و از من داشته باش

پ.ن : ای کاش بازی و فقط واسه سرگرمی انجام میدادیم نه واسه جبران کمبود های زندگی واقعی

پ.ن : نیم وجب باش ولی مرد باش

موفق و پیروز باشین

• عزیز دلی مصطفی جان

دیگه همه چیو به همه چی وصل نکنیم

فکر کنم منو هنوز قبول داشته باشی مصطفی...من هنوز شمارو همون کسی میدونم که با ممد نوب و هومن و باقی بچه ها چرت و پرت میگفتیم تو دیسکورد و واتس اپ ..همون داد زدنا و تف تفا.

قبلا هم این بحث چ تو پیوی ها چ تو فروم شده ولی خب گویا وارونه به سمع مبارکت رسوندن یا شما ندیدی...بعد از اون جریان من یه پست مفصلی اماده کرده بودم تو فروم بذارم،بدون اینکه اسمی از شما ببرم چون ته قلبم هیچ جوره نمیتونستم قبول کنم کار شما بوده باشه همونطوری که هنوزم بهش باور دارم،به امید گفتم که میخوام یه اتیش بندازم تو شمال غرب...اونم تاکید کرد ک مبادا اسمی از تو توی این جریانات به زبون بیاد منم گفتم نه بابا مصطفی ک از خودمونه چکار اون دارم اصن

نمیدونم این داستان چطوری برگشته به اینکه کار مصطفی بوده...هم من هستم ،هم شما هستی،هم امید،هم اونایی که این وسط ازین اب گل الود بین شما و ما میخواستن ماهی بگیرن...شما رفاقت داری با ناصر اینا...داشته باش ولی چشم بسته و کور کورانه نرو به قاضی برادر

همین امید به قول شما حزب باد یه جوری تو گروه ها پشتتو گرفت که حتی اسمت وسط این فروم نیومد...فروم نویسی مارو دیدی مخصوصا تو سرور پیش که یه طرفه بود و یه تیم کامل ۲۴ی کف فروم بودیم...کاری داشت یه پست بذاریم ک اقا مصطفی فلان کرده مصطفی بیسار کرده؟

پر حرفی نکنم حرفم این بوده که من شاید دل خوشی از امید نداشته باشم یا هر کدوم از بچه ها.. صرفا خواستم بگم الکی رو موج حرف بقیه بالا پایین نشید...

و در آخر اینکه انتظار داشتم خیلی زودتر ازینا حداقل پیوی من یا ممد بیای واسه گلایه از این جریاناتی ک شنیدی تا روشنت کنیم ولی خب چرخید و چرخید تا الان

ارادت

• سلام همه عزیزان

مطلبی که هست فروم به شکلی پیش ببرید که اگه بازی نمیکنیم حداقل از لینک هاش لذت ببریم حرف های 100 من یه غاز :D:D:Dو اینکه با یه بازی تو فلان ساید که اینقدر سرو صدا نداره دستور عزل وصل میدین:D:D:D حرف های خودمون نیارید تو فروم پست کنید :D:D:D هیچ سایدی ملک شخصی کسی نیست همه جا امن امن هست بری تو سایدی هم که میگن نیا نهایت میری بازی خودتو میکنی زدنت اتفاق خاصی نیوفتاده تجربه کردی مطمن باش میزنم میزنم فقط تو فروم هست الان که ماشالله ملیون ملیونی خرج میشه ولی لذت تراوین کسی نمیبره یا علی مدد بکش دف ملیونی یا همر بکش که بیگ همرش 9 لول بیاره پایین دیگه اینقدر جنگ دعوا نداره این تراوین سنتی که ما بازی کردیم نیست تراوین صنعتی هست که هر سایدی بیشتر خرج کنه موفق تره د یگه جنگ دعوا نداره :D:D:D

فکر میکنم اخرین پست باشه که تو این سرور میزارم وقت کوچ هست هجرت به دیار غربت انشالله تفلیس پایانه اورتاچالا هستیم در خدمت دوستان مسافران ایرانی به امید دیدار تک تک دوستان هماهنگی بلیط خرید لاری مترجم هتل تفلیس در خدمتم فعلا شماره وات ساپ قبل هست تا عوض کنم <3

پ.ن : امیر رپتور خدایی جات تو <3 منه

پ .ن : مخاطب خاص هنوز تو ده همر کارخونه 25 در صد میزنی :D:D پاشو بیا تفلیس تراوین فایده نداره:D:D:D

پ. ن :محمد کوماتسو پوش کن دات کام اصطبل خاموش نشه از تاپ میوفتم:D:D:D

مخلصیم

Arash : Capitan

مشتی باش که اگه به صلیب هم کشیده شدی مسیح باشی نه مترسک مزرعه !!!

ALIFX&POYA

Sajad 33YED

MASOUD NOOB

REZA ROYAL

ASHKAN CAPTAIN

<3CAPITAN TEAM<3

• مصی خدایی بی انصافی نکن من دیگه اینو یادم امید پوستتو گرفت

وجدانی این جوری نیست اگه هنوز قبول داری مارو

• فرهاد جووون اینجاس که باید بگم داداش گلم صبح بهیر چون من اصلا نمیدونستم اکانت من حذف نشده و شده هولدر و بعد شنیدن این حرفا به ممد نووب زنگ زدم . من حتی تا وقتی این حرفا پیش نیومد نمیدونستم اکانت من چنج نیم شده .

اشکان جااان داداش میدونی خیلی دوست دارم

اونی هم که منو بشناسه میدونه من اونقدر این بازی واسم بی ارزش هست که نخوام شعور و شخصیت خودمو بخاطرش زیر سوال ببرم

• اونی هم که منو بشناسه میدونه من اونقدر این بازی واسم بی ارزش هست که نخوام شعور و شخصیت خودمو بخاطرش زیر سوال ببرم

خیلی بازی برات بی ارزش بود سر اینکه گفتم انبار غذا بزن منابعی که از مولتی میاد همش دیواره یه فحش خانوادگی نثارمون کردی ؟؟؟

مسئولین مربوطه لطفا مغازه ایشونم پلمپ کنین :دی

• خیلی بازی برات بی ارزش بود سر اینکه گفتم انبار غذا بزن منابعی که از مولتی میاد همش دیواره یه فحش خانوادگی نثارمون کردی ؟؟؟

مسئولین مربوطه لطفا مغازه ایشونم پلمپ کنین :دی

فوش خانوادگی ؟؟؟ خوبی ؟؟؟ من به خودت گفتم تو ....... منم نیستی و بلاکت کردم فوش خانوادگی بهت ندادم این یک . دوم بخاطر بازی نبود بخاطر خاله زنک بازیات بود که رفته بووودی پشت سرم حرف زده بوودی زیبااا رووی من . اقا مهدی شما جلو من یجوور حرف میزدی اما پشت سرم جوری دیگه بخاطر این من جوووش اوردم وگرنه من که اکانت و دادم بهتون و ول کردم رفتم خودتم میدوونی که من تنها رو اون اکانت بازی کرده بودم و چقدرم زحمت کشیدم روش .

پ.ن: نیم وجب باش ولی مرد باش

موفق و پیروز باشین

• فوش خانوادگی ؟؟؟ خوبی ؟؟؟ من به خودت گفتم تو ....... منم نیستی و بلاکت کردم فوش خانوادگی بهت ندادم این یک . دوم بخاطر بازی نبود بخاطر خاله زنک بازیات بود که رفته بووودی پشت سرم حرف زده بوودی زیبااا رووی من . اقا مهدی شما جلو من یجوور حرف میزدی اما پشت سرم جوری دیگه بخاطر این من جوووش اوردم وگرنه من که اکانت و دادم بهتون و ول کردم رفتم خودتم میدوونی که من تنها رو اون اکانت بازی کرده بودم و چقدرم زحمت کشیدم روش .

پ.ن: نیم وجب باش ولی مرد باش

موفق و پیروز باشین

این بچه بودن و بی ادب بودن خودتو میرسونه عکس اون چت هستش دیگه

من اصا صنمی با شما نداشتم بخوام پشت سرتو حرف بزنم

هر دوروز فقط پیام میدادی خودت بیا لیست فارم بزن برام که بدون منت هم برات زدم مولتیم کشیدم برات رید بری اخرشم با یه فحش ازم تشکر کردی و رفتی

خوده همبازیتونم اون روز که لفت دادم از گروه اس دبل اشاره به اخلافتون کردن

• درود

من تا حالا فکر میکردم ان ای مهد کودک زدیم همه با هم قهر میکنن....

ظاهرا اس ای هم خوب مهد کودکیه...

دوس باشین با هم بابا

کاوه جان سلام.

اقا این یه شوخی کوچیک بود از طرف این امید پیرمرد و فرهاد گفتن یکم شوخی کنیم بخندیم وگرنه به نظرت تیم ما این همه سروره کنار همیم ممکنه دعوا کنیم؟ یا انقد بچه ایم دعوارو به فروم بکشیم؟

مثل اینه که شما بیای مثلا با بابک تو فروم دعوا کنی. شدنیه؟ من که فکر نمیکنم.

مصطفی جان سلا‌م.

اقا یکم انصافم بد نیست. ته دلت یکم نگاه کن. ببین امید واقعا تا حالا به خاطر برد کیو فروخته؟

کسی که داری اینجوری صحبت میکنی بخاطر حرفی که زده بود کلی از زئوس فحش خورد و چیزی نگفت که سایدش تو حاشیه نره بعد شما میای این حرفارو میزنی ادم حقیقت به شما شک میکنه‌. اتفاقی که افتاده به نظرم هرکی چند سرور تو اس ای باشه بخواد پشت امید حرف بزنه نمک نشناسیه چون همه میدونن امید برای پلیرای اس ای کم نمیذاره.

اینم بگم. روزی که اون اتفاق واسه واندر ما افتاد امید رسما به همه گفت کسی حق نداره چیزی به مصطفی بگه. و ۱۰۰ درصد مطمئن بود کار شما نبوده. میدونم تو گوشت کی چی میخونه. به یکم فکر کن. مارو میشناسی دیگه. بعد تهمت بزن.

اقا خوب میتازونی برا خودت.

بذار روشنت کنم ناصر جان.

لفظ خاله الحق برازنده خودته که سرور پیش ۲۴ ساعته تو پی وی ما دنبال ۲ به هم زنی بودی.

مردونگیم ما برای مردش خرج میکنیم.

ادم خاله زنکو کاری باهاش میکنیم که یاد بگیره دیگه پشت ما از این کارا نکنه.

هروقت یاد گرفتی عین مرد رفتار کنی انتظار مردونگی داشته باش.

پ.ن: علیرضا اونجر عزیز. اینکه به نفر به هر دلیلی از یه تیمی بره یا مجبورش کنن که بره اتفاقیه که تو تراوین زیاد میوفته. من در جریان ریز مشکلات شما با امید نیستم. ولی تمام اسامی که اوردی روی امید شدیدا حساسن. امید خط قرمز جنوب شرقه. توهین بهش توهین به همه ماس. پس تموم کنید این داستانو.ممنونم رفیق

پ.ن: ارزوی وفات دارم برای این پیرمرد امید که من تو سن ۳۰ باید بیام طرفداری این پیرمردو بکنم خدا ازت نگذره.

پ.ن: اقا دیسلایکارو وردارید لو دادم من.

• خب خب من اومدم دوباره

بچه های اس ای که تو صف لوازم آرایش بودین ببخشید یکم دیر اومدم . عجله نکنین شلوغ هم نکنین قشنگ تو صف وایسین به همه میرسه .

خب پست رو با یک نقل قول دیگه از حرف هاتون تو سرور قبل شروع میکنم .

پینوشت اخر هم کسی که شرف نداره و تاحالا کسی نتونسته رو حرفش حساب باز کنه از نظر من هرجوری باهاش صحبت کنن حقشه الکی فاز رفاقت نگیرین براش

خب صحبت مهدی کلت عزیزتون من شرف نداشتم و رو حرفم هم نمیشه حساب باز کرد چرا چون تو یه چت واتس آپ یه جا گفته بودم پس اکانتم رو حذف میکنم . و چون بچه هایی که پسورد داشتن و میومدن رو اکانت دف جابجا میکردن دو بار اکانت رو از رو حذف برداشتن . ماشاا.. با ادمین در ارتباط هستین برین ازش بپرسین سرور قبل جریان حذف اکانت ناصر چی بود .

خب برای یه دیر حذف شدن اکانت شدم بی شرف شدم مرد نیستم شدم مردونگی ندارم .

الان منو باز میذارم هر کس بیاد یه لقب بگه برای بچه های اس ای که رو عهد و پیمان خودشون نموندن چون طبق حرف مهدی کلت الان کسی که نشه رو حرفش حساب کرد هم بی شرف هست و هم هر جور باهاش صحبت بشه حقشه و کسی هم الکی فاز رفاقت براشون بر نداره .

خب پس الان دو روز گذشته و طبق صحبت های بچه های اس ای و منطقشون ( تاکید میکنم من هیچ حرفی از خودم نمیزنم و فقط دارم حرف های خودتون کپی پیست میکنم برای اون دوستانی که میگن کلمات رو درست انتخاب کن ) تا الان این صفات برازنده بچه های اس ای هست .

1-

2-

3-

4 - هر چی بهشون بگیم لیاقتش رو دارن ( البته فعلا برای این زوده حالا حالاها خودتون به خودتون فحش زیاد دادین .

لفظ خاله الحق برازنده خودته که سرور پیش ۲۴ ساعته تو پی وی ما دنبال ۲ به هم زنی بودی.

مردونگیم ما برای مردش خرج میکنیم.

ادم خاله زنکو کاری باهاش میکنیم که یاد بگیره دیگه پشت ما از این کارا نکنه.

هروقت یاد گرفتی عین مرد رفتار کنی انتظار مردونگی داشته باش.

خب هومن جان برات یه ذره احترام قاعل بودم که اونم خراب کردی خودت .

من به جز سر دو جریان که اولیش تهمت زده بودین بهم که من رو واندرتون لاگین داشتم اومدم پی ویت . و دوم هم برای جریان زدن جنگ منحصر اونم پی وی فرهاد نه تو .

خاله زنک به اونی میگن که میره شات چت خصوصیش رو با یکی دیگه رو به بقیه نشون میده و بعد هم به یکیشون میگه بدو بدو برو تو فروم بگو ناصر شات چت هات رو بذارم کف فروم ؟

سنت نمیرسه معنی کلمات رو بدونی استفاده نکن یا از بزرگترت بپرس بعد ببین اگه داری اشتباه میکنی و صفات خودت هست برای دیگری به کار نبر .

هر وقت یه جا نامردی از من دیدی بیا رو کن . فقط نگو چون من بهت تهمت زدم تو اومدی رو واندرمون و تو اومدی از خودت دفاع دفاع کنی یعنی مرد نیستی چون بقیه که پستت رو میخونن به عقلت شک میکنن داداش گلم . راستی پلنر اون پلن روی واندرتون سروش استورم بود که الان تو ساید خودتون داره بازی میکنه . ازش بپرس ببین اصلا ناصر از پلن خبر داشت یا نداشت . دیگه نوع پلن و تایم پلم و بقیه پیشکش .

به علت پخش کردن چت خصوصی و طبق منطق هومن جان از صفت جدید بچه های اس ای یعنی خاله زنک بودن هم رونمایی شد .

به قول بهروز وثوق کی برای ما یه ارزن مردونگی رو کرد که ما براش یه خروار مردونگی رو کنیم .

پ ن : به قول اشکان سرلشکر شعور ذاتی هست و به زور به کسی نمیشه داد . وقتی هنوز شعورتون نرسیده که این حرف هایی که دارین میخورین به خاطر اشتباه سرور قبلتون و به جای قبول اشتباهتون و یه معذرت خواهی خودتون انداختین تو یه باتلاق و هی دست و پا میزنین و بیشتر فرو میرین .

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط ModeratoR: توهین جمعی نکنید. توهین نکنید. اخطار آخر ().

• تا الان این صفات برازنده بچه های اس ای هست .

1- بی شرف هستن

2- مرد نیستن

3- مردونگی ندارن

4 - هر چی بهشون بگیم لیاقتش رو دارن ( البته فعلا برای این زوده حالا حالاها خودتون به خودتون فحش زیاد دادین .

ناصرجان به نظرم یکم برای خودت احترام قائل باش! الان رفتارت مثل نونهالی شده که عروسک رو ازش گرفتن و داره پا میکوبه روی زمین و وقتی میگی چیه؟ میگه: دلم میخواد! اصلا هم مال عروسک نیست! به زمین و زمانم میگه بد بد بد !

واسه یه بازی همتون دارین تو فروم از اول سرور همدیگه رو تخریب میکنین، خدایی خودتون خسته نشدین ؟ ما که خسته شدیم از این فروم بی محتوا ...

پ.ن: شما جومونگ ما آنشرلی با موهای قرمز =O

• به علت پخش کردن چت خصوصی و طبق منطق هومن جان از صفت جدید بچه های اس ای یعنی خاله زنک بودن هم رونمایی شد

یاد دبستان افتادم.

به یکی فحش میدادیم دستشو سریع میگرفت جلومون میگفت آینه آینه. 😂😂😂😂

تو همون دوران سیر میکنی قشنگ.

ما که سنمون پایینه و بچه ایم.

امیدوارم شما زودتر به راه راست هدایت شی که زمانی دیگه نمونده زیاد.