نقد و بررسی سرور فینال تابستانه | آغاز ۱۶ تیر ۱۴۰۱ |

• وَبَشِّرِ الصَّابرِینَ الَّذینَ إِذَا أَصَابَتْهُمْ مُصِیبَهٌ قَالُوا إِنَّا لِلَّهِ وَإِنَّا إِلَیْهِ رَاجِعُونَ

دوستان متاسفانه با خبر شدیم که امیر کیلر عزیز در غم از دست دادن مادر بزرگ گرامیشان به سوگ نشته اند

از طرف خودم، تیم لیدری و پلیر های جنوب شرق مصیبت وارده را به ایشان تسلیت عرض نموده ، برای بازماندگان آن مرحومه صبر جزیل آرزومدنم و را از خداوند متعال علو درجات را برای آن مرحوم خواستارم

انشا الله که روح این بانو با روح مطهر حضرت زهرا سلام الله علیها محشور باشند

تیم فونیکس و بچه های شمال شرق و خودم بهشون تسلیت میگیم و انشاءالله که غم آخرتون باشه و خدا بهتون صبر بده.

انشاءالله که روحشون شاد باشه🖤🖤🖤🖤🖤🖤

• درود بر همه .

تسلیت عرض میکنم خدمت امیر ( کیلر ) و از خداوند طلب صبر میکنم برای ایشون و خانواده ی گرانقدرشون .

از بی هنران شعله ادارک مجویید

این طایفه را طره دستار بلندست

تن چیست که با خاک برابر نتوان کرد؟

از کوتهی ماست که دیوار بلندست .

صائب تبریزی .

• امیرجان این واقعه دردناک رو خدمت شما و خانواده محترم تسلیت عرض می کنم واز درگاه خداوند متعال برای جنابعالی صبر مسالت دارم مارو هم در غم عزیز از دست رفته تان شریک بدونید

Some Of The Accounts That I Have Played On :

Gulf Warriors

THE OLD AXE

AXE MAN

MR.PR3SIDENT

totenpro

GeT_RiGhT

The old men

Royal

Good Life

LEGENDS

M A R S

Gaul Teachers

• وَبَشِّرِ الصَّابرِینَ الَّذینَ إِذَا أَصَابَتْهُمْ مُصِیبَهٌ قَالُوا إِنَّا لِلَّهِ وَإِنَّا إِلَیْهِ رَاجِعُونَ

دوستان متاسفانه با خبر شدیم که امیر کیلر عزیز در غم از دست دادن مادر بزرگ گرامیشان به سوگ نشته اند

از طرف خودم، تیم لیدری و پلیر های جنوب شرق مصیبت وارده را به ایشان تسلیت عرض نموده ، برای بازماندگان آن مرحومه صبر جزیل آرزومدنم و را از خداوند متعال علو درجات را برای آن مرحوم خواستارم

غم آخرتون باشه،روحشون شاد وگرین رحمت الهی

• سلام

متاسفانه آرمان قبل سرور با حرفهایی من رو خام خودش کرد و من به داشتن صداقت این آدم رو آوردم. قبل سرور بارها میگفت اکانت Mr.Scary رو من کشیدم بالا و تمام پلن و وقت و گلد اون اکانت رو من دادم. من همیشه فکر میکردم آرش کاپیتان و مهدی کلت بیشتر زحمت کشیده باشند ولی حرفهای آرمان من رو گول زد و بهش پیشنهاد دادم بیاد روی اکانت. دوستی ما نزدیک تر شد که حتی یک سری توی رستورانی در تجریش (یک میلیون هزینه غذات شد) مهمونش کردم و با هم بیشتر صحبت کردیم. میگفت آرش کاپیتان که نوبی بیش نیست و فقط شب ها میشینه نامه نگاری میکنه. مهدی کلت رو که کلا من بهش بازی یاد دادم و اصلا روی اکانت بازی نمیکرد و فقط روی اکانت دیگران بود. مهرشاد واقعا تک شاخ نیست و مثل گاوی دو شاخ داره.

سلام و عرض ادب وگنس جان

همچنین بخاطر اتفاق پیش اومده برات متاسفم

بلاخره اینجا هرکسی برای نداشته هاش میجنگه وگنس جان اینکه اینارو میگی من شخصیت هر فرد رو میشناسم اینارو شنیدن

واسه من تعجب نداره.تازه فقط آرمانم ممکنه اینارو نگه اما شما باید بدونی همه سرورا برایند وجود همه میشه 1 اکانت اینکه من بیام بگم همش کار من بوده حرف مفته.

از منم همین بس که تو سروری که نیستم بعضیا برا بالا بردن خودشون اسم منو لگد میزنن.

ی نصیحتم برا همه دارم هیچوقت نه تو کارتون شریک بگیرید نه تو تراوین که به مشکل میخورید

آخرین پستم تو تراوین بود چون فکر نکنم دیگه بازی کنم و ما هم میریم تو تاریخ مثل خیلیای دیگه

از همینجام از مجید میخوام که دیگه بازنشست بشه بسه دیگه مجید:D

عزیزان من کلا تو تراوین نه رزومه دارم و نه داشتم همش مال هم تیمی هام هست زحمت اونا بوده منو اول و آخرش دیگران از حرفای اونا میشناسن اونا میگن نوب بودم پس من نوب بودم حتما شما ببخش

ی اعتقادی دارم آدم باید اینقدر خوب باشه که بزرگترین مجازاتش برا دیگران گرفتن خودش از اونا باشه

تا هستیم بقول حسین کینگ بالا قدر هم رو بدونیم این شما این گوی و میدون خوش باشید

امیر کیلر جان تسلیت میگم بهت دوست عزیزم ایشالا غم آخرت باشه.

پ ن:از همه کسانی که در طول دوره بازی احیانا بی احترامی از جانب بنده شنیدن معذرت میخوام

پ ن:یجور بازی نکنید آخر عاقبت بازیتون گاو بشید مثل من:D

پ ن:مش حسن هم ی زمانی آدم بود تقصیر دل مهربونش بود که خیلی گاوش رو دوست داشت بعد مردنش طاقت نیورد اونم گاو شد:)

موفق و سربلند باشید

• متاسفانه آرمان قبل سرور با حرفهایی من رو خام خودش کرد و من به داشتن صداقت این آدم رو آوردم. قبل سرور بارها میگفت اکانت Mr.Scary رو من کشیدم بالا و تمام پلن و وقت و گلد اون اکانت رو من دادم. من همیشه فکر میکردم آرش کاپیتان و مهدی کلت بیشتر زحمت کشیده باشند ولی حرفهای آرمان من رو گول زد و بهش پیشنهاد دادم بیاد روی اکانت. دوستی ما نزدیک تر شد که حتی یک سری توی رستورانی در تجریش (یک میلیون هزینه غذات شد) مهمونش کردم و با هم بیشتر صحبت کردیم. میگفت آرش کاپیتان که نوبی بیش نیست و فقط شب ها میشینه نامه نگاری میکنه. مهدی کلت رو که کلا من بهش بازی یاد دادم و اصلا روی اکانت بازی نمیکرد و فقط روی اکانت دیگران بود. مهرشاد واقعا تک شاخ نیست و مثل گاوی دو شاخ داره...

سلام عرض ادب

یادمه تازه بازی تراوین دهان به دهان چرخیده بود قبل فیلترینگ زمانی که اینترنت خانگی کمتر بود باید کارت اینترنت میخریدی علاقه خاصی داشتم خدا رحمت کنه امیر خان با دایی محسن تراوین بازی میکردن هر چی به داییم میگفتم منم ببرید هی میگفت باشه باز بیخیال بود به خودم گفتم تلاش میکنم مجبورم کنن بازی بدن رفتم جنوب شرق اونا شمال غرب بودن نام آوازه ای داشتن .

بازی میکردم فارمم میکردن دوباره از نوع چقد سخت بود بری حتی تو اتحاد های زیر شاخه سخت بود ولی تلاش کردم یادمه از طرف شرکت حامل نامه ای بودم برا یه شرکت رفتم دعوت به اتاق شدم امدم دست بدم نگاهم افتاد به صفحه مانیتور تراوین بازی میکرد هنگ کردم متوجه شد داشت تاپ نگاه میکرد مات مبهوت شده بودم رتبه 1تاپ غارت چیزی که هر روز چک میکردم نامه میدادم بهش جواب نمیداد گفت اتفاقی افتاده گفتم خودتون بازی میکنید گفت اره بازی کردی گفتم اره چقد نامه دادم بهتون که دوست دارم یاد بگیرم ولی جواب ندادین دیگه حضوری درخواست کردم گفت خواهش میکنم بفرمایید با شوق ذوق رفتم خونه کار تعطیل به دایی نگفتم چون اونم تیمش نامدار بودن امدم خونه لب تاب روشن کردم دعا دعا میکردم از تاپ نیاد بیرون نه رتبه 1تاپ غارت لیدر اتحاد SE پیام امد رو اکانت آرش جان خوش امدی مثل بچه بغض کردم پلن نوشتم طبق این برو جلو کاری بود بیا یاهو مسنجر یا زنگ بزن شروع کردم یه تیم خوب بودن bighalb اولین حرف آرش جان سعی کن یه جایی خانه اصلی باشه بهش وفادار باشی بهش تعصب داشته باشی از اون ساید نرو نرو نرو ولی شرایط باب میل نبود رفتی به خاطر داشتن تعصب به اون ساید جایی که بازی میکنی خوش رقصی نکن هر جا بودی در حد توانت بازی کن برا ساید مورد علاقه ات یه کم بیشتر تراوین صحبت بازی جمعی هست یه جمع زیادی دارن بازی میکنن وقت میزارن هزینه میکنن درست تمیز بازی کن چند سرور بازی کردیم فیلتر شد بعد فیلتر ای ار کنار مسعود( بست پلیر) اخرین سرور ای ار بعد دوباره با مسعود اسپیدترا کنار سجاد علی پویا اشکانی ...

هیچ وقت اینو تو بازی فراموش نکردم نوب باش ولی پلن لو نده خودت وقت گذاشتی همر کشیدی ولی قبلش بری بگی که اقای x هدف همر های شمال غرب کتیبه معماری بزرگ هست نه واندر (سرور قبل) فکر نمیکنم اتفاق های که افتاد برا شما تازگی داشته ولی برا من نه با اجازه ناصر کلاهبردار بازم گلی به جمالش با علم به اینکه میدونست چیزی نگفت چون ناصر مارو دعوت کرده بود شمال غرب منو سجاد میشناخت .

نوب باش ولی نه انقدر که اگه از شمال شرق نزدیکت امدن یه ده زد برا صفر کردنش قبل لانچ همر یه نگاه بنداز ببین اصلا اهنگیری داره نه اینکه ابشخور اهنگیری سطح صفر باشه همر دیوار بشه:(:(

سرور بعد نرمال هم که پلن ارمان دیدیم قبل کتیبه ها پلن کار امدی نبود خود آرمان رفت قبل اینکه جنوب شرق بره رو حذف اسکری حذف شده بود حسین جان اگه اشتباه میکنم شما اصلاح بده سرور بعدش هم تا جایی که یادمه حسین گفت هر کدوم 10 تا مولتی بکشیم اسم 10تا مصری داد با پسورد 10تا خودش 10تا مهدی که البت برا مهدی بیشتر 10 تا بود :D:D:D ده دوم 2 خونه خودمون زده شد روز 10 بازی ارمان رفت سفر برگشت دوهفته طول کشید بعدش امد گفت اکانت به جایی نمیرسه چیزی درنمیاد چه پلنی هست بحث با مهدی کلت مهدی هم خاطره نژاد رومن سرور قبل یاداوری کرد بحث ادمه دار شد و ارمان رفت بعد کتیبه ها امد تمام پلن اکانت یادمه مهرشاد میداد چندتا خمره بزنیم کدوم بزنیم هومن مورس هم روزا کنار حسین رو اکانت اصلی مهدی کلت رو مولتی ها بود یه سره حواسش به اکانت اصلی بود شب ها طبق پلن مهرشاد اکانت تحویل میگرفتم صبح مهدی کلت مهرشاد تحویل میگرفتن تمام گلد اکانت هم یه بار هومن گرفت مهدی کلت حسین کینگ بالا 100 ک 100 ک حالا اگه قرار باشه به نام یه نفر باشه این همه کار که خوب چرا تیمی اگه همچین قابلیتی داریم این همه مولتی بکشیم اکانت اصلی که هم رتبه 2 مهاجمین هم رتبه 3 دف چرا تیمی بازی کنیم این همه حرف حدیث پشتمون باشه من سوالم از پلیر های اسپیدترا اینه اکانتی که رتبه 2 مهاجمین باشه رتبه 3 مدافعین به تنهایی امکان پذیره همه نوب بودن خودت به تنهایی تمام کارو کردی اگه کسی همچین قابلیتی داره زنگوله رو اماده کردم فقط لوکیشن بده.

جنوب غرب بودیم قبل نرمال با پویا لرد اف توتن کل کل داشتیم هم تو تاپ هم تو همر یه کتیبه احمق کوچیک داشتیم قرار گذاشتیم دوبار استفاده کنیم برا شارژ همر و هر کدوم 4 تا همر داشتیم رکورد چیف پویا زد 92 بار کتیبه میومد دست من چیف اول میشد جنگ یونیک 12 ساعت بعد فعال شارژ دوباره چیف اول جنگ یونیک پویا اعلا بسم الله برو رو 72 بار هنوز پویا حرفت تو گوشمه کو... به...:D:D:D

امیر کیلر داداش تسلیت میگم گلم غم اخرت باشه روحشون شاد داداش زنگ زدم برنداشتی شریک غمت هستیم .

کمیل عزیز روح پدرتون امیرخان شاد حق گردن ما داره .

خدا رحمت کنه حمید سرمیلو عزیز چقد جاش خالیه اقا ... اگه بود شک نکن گله گی تورو بهش میکردم :cursing::cursing::cursing: خدا رحمت کنه سعید عزیز روحش شاد.

پ.ن: امیر رپتور هر سایدی رفت دیوار اتحاد 20 کنید خدایی:D:D:D:D

اردتمند Arash : Capitan

مشتی باش که اگه به صلیب هم کشیده شدی مسیح باشی نه مترسک مزرعه !!!

ALIFX&POYA

Sajad 33YED

MASOUD NOOB

REZA ROYAL

ASHKAN CAPTAIN

<3CAPITAN TEAM<3

• سرور بعد نرمال هم که پلن ارمان دیدیم قبل کتیبه ها پلن کار امدی نبود خود آرمان رفت قبل اینکه جنوب شرق بره رو حذف اسکری حذف شده بود

عذرخواهی امکان ویرایش نبود

اسکری بود ولی چون پلن کاملا اشتباهی بود با حذف شده فرقی نمیکرد

مشتی باش که اگه به صلیب هم کشیده شدی مسیح باشی نه مترسک مزرعه !!!

ALIFX&POYA

Sajad 33YED

MASOUD NOOB

REZA ROYAL

ASHKAN CAPTAIN

<3CAPITAN TEAM<3

امیر جان تسلیت میگم بهت و ما رو تو غم خودت شریک بدون

برای تشخیص زنده یا مرده بودن یک انسان به شرف او نگاه کن نه به نبض او .

• با سلام خدمت همه دوستان با مرام

انشاالله خدا سلامتی بده به همه شما و خانواده های محترمتون .

خدا رفتگان همتون رو ببخش و بیامرزه و روح همه ی رفتگان قرین رحمت الهی باشه .

دست بوس همه ی بچه های جنوب شرق هستم .

از بچه های شمال شرق و تیم فونیکس تشکر میکنم .

کوچیک بقیه دوستان با معرفتم هستم :

آرش کاپیتان

Mr.Sajad

ناصر کلاهبردار

علیرضا اونجر

kasra King

و.....

فدای همتون

امیر کیلر

• عرض سلام و احترام خدمت عزیزان

امیر کیلر عزیز ،دوست با معرفت و با مرامم ،از طرف کل مجموعه شمال صمیمانه بهت تسلیت عرض میکنم امیدوارم بقای عمر شما و خانواده محترم و روح مرحوم شاد و قرین رحمت الهی باشه.مارو در غم خودت شریک بدون امیر جان.

• با سلام ضمن عرض تسلیت

بعد از همه فراز و نشیب ها نظر شخصیم هست که سرور در حالت تعادل قرار گرفته،

و شخصا شانس برد یکسانی برای دو طرف بازی در نظر میگیرم، در صورتی که اتفاق عجیبی رخ نده و عده ای تصمیم به ترک بازی نکنن.

البته کتیبه ها تاثیر مستقیمی توی این موضوع میزارن که بزوری مشخص میشه..

پ.ن: حس شیشمم میگه معماری یونیک به صورت کاملا اتفاقی قراره تو ج.ش اسپان شه..

• عرض سلام و احترام خدمت عزیزان

امیر کیلر عزیز ،دوست با معرفت و با مرامم ،از طرف کل مجموعه شمال صمیمانه بهت تسلیت عرض میکنم امیدوارم بقای عمر شما و خانواده محترم و روح مرحوم شاد و قرین رحمت الهی باشه.مارو در غم خودت شریک بدون امیر جان.

فدات بشم مجید جان

خدا به خودت و خانواده عزیزت سلامتی بده داداش

• دوستان فردا کتیبه ها آزاد میشند اگر قول و قراری دارید مبنی بر نزدن کتیبه از سایدهای دیگه

کاتا بلند نکردن از داخل ساید و ..... تا قبل کتیبه ها اعلام کنید نه اینکه چهل صفحه بعدش بخواید چونه بزنید با تشکر

• من که یادم نمیاد تا حالا توی فروم، دیسکورد یا هر جایی دیگه که مربوط به بازیه توهینی به کسی کرده باشم، حتی خارج از محیط بازی.

یه عادتی دارم متنی که برای فروم میخوام آماده کنم، قبلش توی ورد، تلگرام یا جایی دیگه می نویسم و ادیت میکنم، که این باعث میشه یه فاصله ای بیفته بین نوشتن متن و ارسالش و خیلی مواقع متن های تندی نوشتم در جواب دوستانتون که توهین آمیز پست گذاشتن و بعد منصرف شدم از پست کردنش.

و اکثر مواقع هم سعی میکنم پستام فان باشه تا اینکه بخواد تخریبی باشه

در مجموع ولی جواب های، هوی است!

سیاست بحران رو با بحران شستن و بردن دقیقا مثال اتفاقات اخیره، یه نفر همیشه باید پیدا شه که کاسه کوزه ها رو سرش بشکنن.

مثال برای طبل تو خالی هم زیاده

تراوین یه مرحلش اکانت بالا کشیدن و پاپ زدن و همر با مولتی کشیدنه

وقتی میرسیم سر آنالیز بازی و پلن ریزی و این داستان ها پلیر با پلیر زمین تا آسمون فرق داره

یکی ۱۵ ساله داره پلی میده، هنوز یه لانچ ساده و اینسرت نمیتونه انجام بده، یکی بعد ۲ سال میشه پلنری که همه ازش بترسن

* یه زمانی مش حسن یه گاوی داشت با دو تا شاخ! که یه شاخش گرفت به درخت و کنده شد (گله پر از خنده شد) همین دیگه الان دو تا شاخ نداره!

** به مرزی از مولتی بازی رسیدیم، که بعضی مولتی بازا خودشونم خسته شدن از دست هم!

• سلام و عرض ادب خدمت شما عزیزان و بزرگواران

قبل از هرچیزی عرض تسلیت دارم خدمت آقا امیر عزیز ، از خداوند برای شما و خانواده محترمتون صبر مسئلت مینمایم

خب روز 49 سرور هم رسید، بریم که یه سری دیتا های جدید خدمت شما تقدیم کنم .

« آمار صرفا از روی تگ ها ارائه میشه و نه مختصات »

تعداد اکانت های داخل سرور روز 7 سرور: 2142

تعداد اکانت های داخل سرور روز 14 سرور: 2390
    تعداد اکانت های داخل سرور روز 21سرور: 2532
    تعداد اکانت های داخل سرور روز 28 سرور: 2623
    تعداد اکانت های داخل سرور روز 35 سرور: 2685
    تعداد اکانت های داخل سرور روز 42 سرور: 2688

تعداد اکانت های داخل سرور روز 49 سرور: 2688

تعداد اکانت های داخل اتحادها روز 7 سرور : 1540

تعداد اکانت های داخل اتحادها روز 14 سرور : 1519

تعداد اکانت های داخل اتحادها روز 21 سرور : 1992

تعداد اکانت های داخل اتحادها روز 28 سرور : 1993

تعداد اکانت های داخل اتحادها روز 42 سرور : 1939

تعداد اکانت های داخل اتحادها روز 49 سرور : 1874

نمودار اول ، تعداد اکانت هر ساید (اکانت های داخل اتحاد )

نمودار دوم، پیشرفت هر ساید در زمینه تعداد اکانت

نمودار سوم، تعداد دهکده در هر ساید ( اکانت های داخل اتحاد )

نمودار چهارم، پیشرفت هر ساید در زمینه تعداد دهکده

نمودار پنجم ، تعداد جمعیت در هر ساید بر مبنای هزار

نمودار ششم ، پیشرفت هر ساید در زمینه جمعیت

نمودار هفتم مجموع غارت هر ساید بر مبنای میلیون

نمودار هشتم ، پیشرفت هر ساید در زمینه غارت جمعی

نمودار نهم، میانگین تعداد دهکده در هر ساید

نمودار دهم، پیشرفت هر ساید در زمینه میانگین دهکده

نمودار یازدهم، میانگین جمعیت در هر ساید

نمودار دوازدهم، پیشرفت هر ساید در زمینه میانگین جمعیت

پ.ن : لطفا ادمین فعلا این پستو نبنده که اگر اشتباهی در آمار هست بتونم ویرایش کنم

پ.ن : اگر اشتباهی وجود داره پیشاپیش ازتون معذرت میخوام لطفا بفرمایید تا اصلاح کنم

پ.ن : امیدوارم که استفاده ببرید از این دیتا ها

پ.ن : از انتقادات و پیشنهادات شما دوستان عزیز خوشحال میشم

یا حق

یوسف

• نامه ای سرگشاده به تراوین بازهای قدیمی

سلام علیکم

دوستان کجایید که ببینید کیا شدن هفتیر کشای ترواین ایران

ی زمانی 1 لول 1 لول منابع آپ میکردی زور میزدی تا ی همر 20 ک گرزی بسازی برا کتیبه کجایید الان ببینید همرا با مولتی به کجا نمیرسه.

ی زمانی نون خوردن و نمکدون شکستن مد نبود تو تراوین الان خیلی مد شده

دیگه پلن رفتن و مانور گذاشتن رفته تو افسانه های قدیمی ی سریا پلنا رو فقط تو فروم میرن روت بقیشم میگن دوستاشون رو 4 تا تارگت مولتی برن

الان دیگه مد شده میشینن پشت سرت خنجر میزنن مثل زمونس واقعا تراوین، زیر پاتو میکشن دیگه مردونگی هم توش مرده.

دیگه قد قد کردن آسون شده واسه همه چون مولتی زیاد شده الان هرجاشو میبینم ی پشمک قدیمی خودشو گرفته شده نبات میاد ی تیکشو میندازه وسط فروم که شیرینش کنه

در طول این چند سال هرچی به جلو اومدیم بیشتر حسرت قدیم رو میخوردیم امید داشتیم هر روز که شعار سرور بدون مولتی و بات بر قرار بشه که آخرشم هیچ

کجایید که ببینید همین بزرگانی که میان میگن این سرور ایشالا بدون مولتیه بعد پشت پرده همه جور پیشنهادی میدن که مولتی و بات براشون اوکی بشه

آخرشم میان اینجا شروع میکنن هارتو پورت کردن باوا خفن... پلنر... بزنه کجا بودی تو

در آخر هم مش حسن گاوش شیر میده به صاحب بازی که براش کاه و یونجه ببره همرش تپل تر بشه بعد هم موقع لانچ تارگتا لو بره و ...

پ ن: تیکه نندازید خواهشا دوست باشیم:) دارم میرم ساکت و ساده حداقل احترام همین رفتن آدم رو بذارید تشکر

• سلام

طی این 4.5 روز که من در ان دبل دیدم در مختصات یونیک دوستان جنوبی ناتارارو چپ و راست چیف کردن

احتمال زیاد یونیک ان دبل و جنوب میزنه مگه اینکه ادمین سورپرایز کنه مختصات یونیک هارو جابجا کنه

با این وضعیت ناتارها که به راحتی چیف میشن و کاتا ساخته میشه عملا کاری نمیشد کرد چون یکی دوتا دهکده نیستن که کسی بزنه پاکسازی کنه

چیزی که به طور مشهود مشاهده کردم در مورد بات عدالت رعایت نشد و شرایط و امکانات برای همه یکسان نبود

خیلی جالب بود سروری که از اول ادمین گفت بات نداره از روز اول یه سری ها بات داشتن و راحت بازی کردن من تازه متوجه شدم که بات استراتژی بوده و ماهانه 20 تومن دادن و مولتی ها و اکانت اصلی تروپ ساخته

ما مثل این اسکول ها نشستیم مخصوصا اوایل سرور هر 5 دیقه 1دیقه شارژ زدیم که تروپ بسازیم

تا این سرور چون اسپیدترا جدی بازی نکرده بودم فکر میکردم گلد ارزونه ولی متوجه شدم که هزینه اینجا از کام بیشتره تا الان چیزی حدود 350ک گلد واسه اکانت اصلی و مولتی ها مصرف شده

در مورد حذف اکانت بچه ها تصمیم میگیرن

با یه خدافظی دوستان و خوشحال میکنم

خدانگهدار همگی