نقد و بررسی سرور فینال تابستانه | آغاز ۱۶ تیر ۱۴۰۱ |

• اخ یکی از چیزایی که میگی کیسه بوکسه بودن منه بنده خدا تکی زدیه ؟

اخی خودتو دار دستت از بس فشار خوردین با nwهماهنگ میکردین میزدین ولی من تا جایی که راه داشت تکی ایستادم

راستی صحبت زد خورد میکنی یادت نره یه جوری سرور قبلش خوردین که دونه دونه میرفتین رو حذف.

اخی عزیزم تو اگه زده باشی هم کینه خوردن سرور قبلشه.

البته فرق من تو اینه من میام میگم اشتباه کردم دف نداشت اکانتم

تو میایی میگی وایی همه تقصیر کارن من بی گناهم من پلیرم به من نگید فرار کردم

در ضمن من تازه شروع کردم هنوز یه خفترمم لانچ نکردم

تارگتا از تو فروم انتخاب میشن ولی قول بدین فرار نکنین:d

• تارگتا از تو فروم انتخاب میشن ولی قول بدین فرار نکنین:d

حقیقتا ترجیح ما بین کلکل با یکی مثل شما که حرف یه باتجربه سایدشو نمیخونه و خوابوندن جو همون گزینه دومه

لذا اگر الان کسی جواب در خور بهت میده رو حساب احترام حرف جاویده نه بزرگی شما.

موفق باشی

• با سلام و احترام خدمت تمام دوستان پیشکسوتان عزیز

SaMaN LOOT

اقا سامان سلام

چند تا مطلب خدمت شما بگم

اولا مملی برای ما شناخته شده هست. افتخارات زیادی تو سرورها داره.

ساید ما بخاطر دانش بالای مملی، احساس مسئولیت بالاش، و وقت و انرژی که برای ساید میذاره که کمتر پلیری حاضره همچین کاری بکنه اون را بعنوان توتال قبول کردیم. به عقب هم برگردیم باز هم انتخابمون مملی هست

به جلو هم برویم باز هم مملی را انتخاب میکنیم.

پاپ بازی هم افتخاره! کار هر کسی نیست! تا اخر سرور باشی میبینی که سه حکمران بزرگ اسمشون میاد ولی نفر دوم هجوم اسمش هم نمیاد!!

مملی هم هر موقع گفته پاپ 1 مال منه مثل دو سرور پیش این اتفاق هم افتاده. بعدشم فقط پاپ بازی نکرده که شما ناراحت شدی. همون سروری که اول شد دفاع میلیونی هم داشت!

اینکه شما و آرمان روی اکانت TENCER بودید نشون میده پلیرهای خوبی بودید که مملی با شما هم اکانت شده. بنابراین خودتون درگیر این موضوع نکنید که کی به کی آموزش داده و کی بلد نبوده

اکانتی مثل TENCER قطعا فقط اکانت نبوده. کلی زیر ساخت داشته. از دف ساز بگیر تا مولتی و غیره. کلی هزینه داره، از شرایط اکانت شما هم خبر ندارم ولی مملی و جعفر را خوب میشناسم چندین سرور. شما و آرمان قطعا همه کارهای اکانت را نکردید! اینو مطمعنم! اینکه این کارها را در مورد اکانت انجام دادید و مشکلات زیادی براش بوجود اوردید ، در حقیقت خیانت به شمال شرق کردید.

ابی هست که ریخته شده، خواهشا تمومش کنید دیگه!

حالا چه خوشتون بیاد چه نیاد ما با مملی سرور را تموم میکنیم. شعار ما با مملی تا پاییز 401 هست.

ارادت

جاوید

J.Bro

اگر، در زندگی نگاهت به داشته هایت باشد ،بیشتر خواهی داشت.

اما اگر مدام به نداشته هایت فکر کنی، هیچ وقت هیچ چیز برایت کافی نخواهد بود

فکرت رو ترمیم کن...

• آرمان (قبلا بهت میگفتم آرمان عزیز یا آرمان جان)

کاش این پست رو نمیذاشتی

با خیانتی که کردی وجهه خودت رو کاملا خراب کردی و با این پست روی خرابه های وجهه ی خودت نشستی و فاتحه خوندی

چون باهات نامهربونی شده پس به خودت حق میدی هر جنایت و خیانتی بکنی همونطور که به شخصیت فیلم جوکر این حق رو دادی؟!!

کاش واسه توجیه کار عجیبت پست نمیزاشتی

آرمان و سامان لوت

ماها که سالهاست با مملی همبازی هستیم بهتر از هر کسی میشناسیمش، شما به مملی آموزش میدادین؟!!!

مملی علاوه بر اینکه پلیر قابلی هست، مدیر توانمندی هم هست. در حدی که میتونه یک ساید رو برنده سرور کنه، اینو هم رفقاش میدونن و هم رقباش

این خزعبلات شما هیچ خریداری نداره

یه گندی زدین که نمیتونین به این راحتی ها جمعش کنید، رفت جزو رزومه شما و روی اسمتون لکه بزرگی نشست

توصیه میکنم بیشتر ازین خودتون رو خراب نکنید، صفحه فروم رو ببندین و برین دنبال زندگیتون...

پ.ن: عجب ها !!!

• سلام

والا هرچی اومدیم خوندیم خندیدیم رفتیم اما خدایی این یکی رو نفرستیم بره از موتوری جنس بگیره اون وقت مثل الان هیچ کسی گردنش نمگیره از ما گفتن بود ;)

بچه جونی که آرزوی بزرگ شدن داری ببین روی صحبت با کی هست؟ تو تا 20 سال دیگه انگشت کوچیکه فرهاد و رضا نمی شی و نخواهی شد :D

در ضمن 3یا 4 تا سرور جلو ما کتک خور بودی و به آخر سرور نرسیده بازی رو ول کردی رفتی حالا انشاااله که ایندفعه به برکت حضور تو ساید ان ای موندنی بشی:D

محمدowldark8)

• فک کنم خودت که داری همچین حرفی میزنی و همه رو فحش خور فرض کردی علاقه زیادی به فحش خوردن دوبل اون چیزی که میگی داری

بعد الان مثلا من باید بیام کسایی که این توهین تورو لایک کردن رو بگم هیچی ندونایه صد تا یه غاز؟؟؟؟

پ.ن : فرهاد متاسفم برات که لول خودتونو در حد این پایین اوردید.

پ.ن ۲: عه منم خودم لولم پایین اومد که😂

• سلام محمد جان

اقا این سرور هستی؟خدایی به بچه ها همیشه میگم دلم برای کل کل باهات تنگ شده بازی هم نمیکنی تو فروم حتما باش.;););)

اما اصل داستان

تو هر اختلافی اشکالاتی از دو طرف هست که باعث کدورت میشه طبعا کسانی که خارج گود هستن با خوندن چندتا پست نمیتونن قضاوتی بکنن اما شخصا از ارمان هیچ برخورد بدی ندیدم حتی موقع رفتنش هم با هم مودبانه تو خصوصی خداحافظی کردیم از دوستان هم تمنا میکنم مطالبی که تو پیامهای یا صحبتهای خصوصی انجام میشه رو کف فروم نذارید

اما ارمان عزیز یک مطلبی خدمتت عارضم فرض بفرمایید که شخص من کاملا با حرفهای شما موافقم (فرض محال)و من هم تایید میکنم مملی نوب مجسمه و تمام صحبتهای شما درسته(بماند که از سرورهای کام قبل از امدن تراوین به ایران زمانی که شخص من اصلا نمیدونستم تراوین چیه با خدا بیامرز نیما در سرورهای کام همبازی بوده مملی و از سرور یک راند یک هم من درکنارش بودم و تواناییهاش رو اکانتهای اواتار و وگنس به عینه دیدم در سرورهای مختلف ای ار)اما سوال من اینه ایا هدف وسیله را توجیح میکنه؟ایا چون به اختلاف خوردید هر کاری مجازه؟ایا پلیر تیم ترور باید قبل از کاری که میخوایید انجام بدید با ذوق و شعف تو فروم پست بذاره و......

شما همچنان برای من محترم هستید اما شک نکنید اگر این حرکت رو انجام نمیدادید احترام شما صد برابر میشد و بنده میتونستم و قطعابرای دفاع از شما چه تو گروه چه پیامهای خصوصی چه داخل فروم پیش قدم میشدم اما متاسفانه دست شخص من رو با یک حرکت بستید

امیوارم همیشه موفق باشید

پ.ن.

میلاد عزیز من کسانی رو که باهاشون مراوده دارم قطعا اگر حرکت اشتباهی به زعم خودم ازشون ببینم قطعا بهشون گوشزد میکنم اما لزومی داره مثل بعضی از دوستان بیام تو فروم جار بزنم که من اینو به فلانی گفتم؟

• سلام و عرض ادب

آقا محسن گل شما قطعا انسان فهمیده و منطقی هستین من 1 توضیح مختر به شما میدم با توجه به شناختم از شما انتظار دارم طرف حق رو بگیرین در غیر اینصورت نظرم راجع بهتون متاسفانه عوض میشه.

محسن جان داداش ما که داشتیم با همه این تفاسیری که خدمتتون تو پست قبل اعلام کردم با تمام احترام بازی می کردیم کنار هم... درست؟ استارتشو کی زد؟ الان عرض می کنم خیانت چیه و شما وکیل مدافع شیطان شدین به طور ناخواسته.

آقای مملی بعد 1 تایمی از سرور شروع کردن داخل فروم و گروه و جلسات به منم منم و اکانتم اکانتم گفتن . این قضیه به هیچ عنوان مورد توجه من و آرمان نشد و فقط برامون جای تعجب داشت . تا اینکه مملی و مانی جبهه ای تشکیل دادن علیه من و آرمان، هر کسی میدونه این قضایا پشتش برنامه ای بوده.

آقای مملی دعوایی رو با موضوع اینکه آرمان تو تایمت رو اکانت کم شده استارت زدن و هر روز این قضیرو به اشکال مختلف با مانی تیکه وار داخل گروه بیان می کردند.آرمان چند روز آخر به دلیل مشکلات شخصی تایمش کمتر شده بود اما به صورت دردو دل مشکلشو بیان کرد.قطعا اون فرشته ای که شما اسمشو گذاشتین مملی در جواب مشکلان آرمان نباید اینجوری که تو عکس زیره جواب بده، درسته؟

آدم به دوست قدیمیش به دوالش بابت کم کاری اخیرش این حرفارو میزنه؟ ما قرار بود رو ایمیل مشترک بازی کنیم از اعتمادمون سواستفاده شد اعتماد کردیم ادامه دادیم اما درسته جواب اعتمادمون این باشه؟

خیانت یعنی چی داداش؟ اینی که کسای دیگه زحمت بیشتر بکشن(مملی کارای سایدو می کرد قطعا تایم از همه رو اکانت کمتر بود) درسته؟بعد تو چون 1 نفر کم کار میشه از اعتمادشون که ایمیل دست تویه سواستفاده کنی بی ادبی کنی پسورد عوض کنی؟ آقا محسن این آدم که شما ازش تعریف می کنید این رفتارو کرد با ما . شما با رفیقت این کارو می کنی؟

ما تو جواب بی احترامی ، بی احترامی کردیم به ایشون؟

بعد این پیام رمز عوض شد.

دوستان ساید NE اگر با این مستندات بازم از مملی بت میسازین قطعا براتون منفعت داره وگرنه هیچ دلیلی نداره پشت ایشونو بگیرین.

خواهشا این موضوع رو دیگه ریپلای نکنین فضای فروم داری خصومت شخصی میشه منم معذرت می خوام از بقیه پست آخرم بود.

• یه کم جو فروم عوض بشه !!!

کتیبه ها در 77:51:15 ساعت دیگر آزاد خواهند شد.

Mostafa

ﻣﺘﺮﺳﮏ: «ﻣﻦ ﻣﻐﺰ ﻧﺪﺍﺭﻡ، ﺗﻮ ﺳﺮﻡ ﭘﺮ ﺍﺯ ﭘﻮﺷﺎﻟﻪ!»
    ﺩﻭﺭﻭﺗﯽ: «ﺍﮔﻪ ﻣﻐﺰ ﻧﺪﺍﺭﯼ ﭘﺲ ﭼطوری ﺣﺮﻑ ﻣﯿﺰﻧﯽ؟»
    ﻣﺘﺮﺳﮏ: «خب... بعضی ﺍﺯ ﺁﺩﻣﻬﺎ ﻫﻢ ﻫﺴﺘﻦ ﮐﻪ ﺑﺪﻭﻥ ﻣﻐﺰ ﯾﻪ ﻋﺎﻟﻤﻪ ﺣﺮﻑ ﻣﯿﺰﻧﻦ! نمیزنن؟!»

• سلام و عرض ادب

ابی هست که ریخته شده، خواهشا تمومش کنید دیگه!

حالا چه خوشتون بیاد چه نیاد ما با مملی سرور را تموم میکنیم. شعار ما با مملی تا پاییز 401 هست.

سامان عزیز

موضع کل فروم نسبت به اتفاقات اخیر کاملا روشنه

پستت رو پاک کن و با ادامه اون اعصاب جمعی از فروم نویسان و خوانندگان فروم رو بهم نریز

ممنون

• سلام

لطفا‌ از هرگونه اسپم و استفاده لفظ های خانوادگی و ناموسی خودداری کنید سپس قوانین انجمن را مطالعه کنید .

خواهشمندیم از موضوعات قدیمی داخل‌ تاپیک صحبت نکنید و پست های خود را با رعایت ادب ارسال کنید .

این تاپیک برای بحث‌ و گفتگو سرور‌ فینال ایجاد شده است .

از این پس برخورد خواهد شد .

با احترام - مدیریت فروم

• سلام محمد جان

اقا این سرور هستی؟خدایی به بچه ها همیشه میگم دلم برای کل کل باهات تنگ شده بازی هم نمیکنی تو فروم حتما باش.;););)

مازیار عزیز والا من همیشه فروم رو دنبال میکنم چه بازی کنم چه نکنم اعتیاده ولی درگیری هام زیاده و فرصت بازی ندارم. کل کل های ما همیشه بوده ولی بی ادبی توش نبوده موافق بی ادبی هم نیستم قدیم ها کل کل بود تا نقطه جوش اما بی ادبی نبود فحش و فحش‌کاری هم نبود .

پ.ن : منم دلم تنگ شده برا کل کل ولی وقتی بازی نمی کنم چرا باید کل کل کنم

پ.ن: لایک ها و دیس لایک ها رو چک میکردم انگار یکسری کلا کینشون شتری هست

پ.ن: مشک آن است که ببوید نه آنکه عطار بگویید.

و در آخر این یک بازی هست بهتر کل کل باشه اما بی ادبی نه ارزشش رو نداره من با وجود کل کل ولی هنوز دوستانی دارم تو همه سایدها که هنوز یاهاشون صحبت میکنم و ارتباط دارم و سابقه این دوستی الان فکر کنم بالای 15سال باشه

محمد owldark8)

• با سلام خدمت دوستان

توی ۲ ۳ صفحه آخر فروم بحث هایی مطرح شده که بعد خوندنش حسابی تو فکر رفتم

اختلافی که بین مملی و آرمان پیش اومده هفته اول سرور بین من و ادریس ناتار به وجود اومد

بر خلاف اکانت T E N C E R که فقط یک سوم ایمیل مولتی هاش دست آرمان بوده مولتی های اکانت ما همش دست ادریس بوده

نه تنها چنج کپ و ... نکرد ، سر رفاقتی که داشتیم مولتی هایی که هنوز ده ۲ نگرفته بودن رو تا روزی که فول بشن آپ کرد حتی بهتر از خودم در صورتی که اگه میخواست خراب کاری کنه بیشتر از شما دلیل داشت . اینجاست که فرق بین مردی و نامردی مشخص میشه

در مورد مملی هم که گفتی

شما با 25 تا مولتی مجموعا 1 میل گرزی کشیدی تو اسپیدترا بهش افتخارم میکنی؟:)

با همون 25تا مولتی رزومه ای درست کردیم که تو خوابتم نمیبینی همچین اکانتیو:) (Mr.ScarY )

رکورد نژاد توتن برای اکانت TRaDeR - NaTaR بوده که من و ادریس ناتار کشیدیم اما برای همین سرور کلی از مملی مشاوره گرفتم که واقعا به دردم خورد و ممکنه چند نفر از بیرون پست شمارو ببینن و مملی رو نشناسن اما خودمون که میشناسیم پس خیلی به این در و اون در نزنید

اکانت هایی که باهاشون رزومه ساختی رو اگه ما میساختیم رومون نمیشد چند تا از همراشو بلند کنیم و ترجیح میدادیم ترشی بشه ، خدایی نکرده منظورم بقیه پلیرهای اون اکانت نیست ( چون طبق ادعای خودت اون اکانت رو تنهایی کشیده بودی بهت گفتم وگرنه به بقیه پلیرهای اون اکانت جسارت نمیکنم ) که به سایز تروپ و تعداد همر و ... صرفا در حد یه بازی نگاه کنی و از پز دادن دوری کنی

حالا حد و حدود براش تعیین میکنی؟ ساکت باش که هرچی داری از امثال رضا و فرهاده پسر جون.

شخصا با این که با شما و فرهاد تا حالا هم کلام نشدم اما شخصیت های خوب و دوست داشتنی هستید و در مورد نحوه بازی کردنتون همیشه تحسین کردم شمارو ، امیر رولبک هم به شدت پلیر قابل و مسئولیت پذیری هست و با پستی که گذاشته نیتش تخریب بقیه نبوده و صرفا از دوست و یه بزرگتری که در حقش واقعا ظلم شده خواسته دفاع کنه

• سلام و عرض ادب

خود وگنس تو پستی که اعلام آمادگی بود گفتن که تو هیچ ساید اکانت نسازید و منظور اصلی ایشون این بود که ان دبل خلوت هستش ولی از ساید های دیگه اکانتی ساخته نشه اگر قرار بود خود ان ای این کارو کنه خب از اول این موضوع اعلام نمیکرد 2 ساید دیگه هم اکانت میساختن. (در کل این موضوع دیگه بسته شده )

بنده هیچ وقت نگفتم وگنس اومده این فحش هارو برای من ارسال کرده . ممکنه پلیر های ان ای و حتی پلیر های ساید دیگه بودن . هر چیزی ممکنه منم تنها کاری که کردم عکس هارو گزاشتم فروم که پاک شد . ( خلاصه از بیرون تراوین نبودن که )

فکر کنم شما منظور منو بد متوجه شدید که گفتم هر کاری کردی بدترش سر خودت اومده . منظورم من از کثیف بازی بود که بدترش سرش اومد . بنده بعد از پست امیر فهمیدم که تو گروه ویس ارسال شده و ... خلاصه این موضوع فحش هارو نمیدونستم . این بازی ارزش فحش دادن نداره . کل کل مشکلی نداره ولی فحش بحثش جداس .

• سلام خدمت همه عزیزان

چندین صفحه از فروم اختصاص یافته به اتفاقی که برای اکانت T E N C E R حادث شده،که از نظر بنده نیاز به این همه توجه نبوده و زیاد پیش میاد که بین پلیرهای یک اکانت اختلاف نظر و بحث بوجود میاد و ما نمیدونیم که دقیقا چه اتفاقایی افتاده،پلیرهای اکانت چه قول و قرارهایی قبل سرور داشتن،چه انتظاراتی از هم داشتن،هر کدام قرار بوده چه مسئولیت و تعهدی روی اکانت داشته باشن

بنابراین بهتر هست بقیه نسبت به طرفین دعوا قضاوت یک طرفه نکنن

از نظر من تمامی پلیرهای اکانت T E N C E R قابلیت ها و رزومه خوبی دارن و به توانایی هم واقف بودن که حاضر شدن روی یک اکانت بازی کنن(دو طرف الان همدیگرو نوب میدونن ولی قبل سرور از دید هم نوب نبودن)

کسانی که با من بازی کردن،دیدن که روی اکانت حساسیت خیلی زیادی دارم و زیاد پیش اومده با هم بازیام سر اکانت بحث کردیم،خداروشکر هیچ وقت به چنین اتفاقی ختم نشده ولی اگر میشد. هم من هم طرف مقابلم به یک اندازه مقصر بودیم چون هم بازی شدنمون از اول اشتباه بوده که منجر به اختلاف شده

انتخاب هم بازی خیلی مهمه،باید سبک بازیتون،اخلاقتون بهم بخوره و در کل اکانتی که بیشتر از سه پلیر داشته باشه،امکان اختلاف نظر زیاد میشه

این سرور از هر چهارساید ،عزیزانی به بنده لطف داشتن و پیشنهاد بازی روی یک اکانت را دادن،علاوه بر اینکه وقت بازی نداشتم،نسبت به اختلاف نظر و اختلاف سبک بازی هم دغدغه داشتم و قسمت نشد که در خدمت دوستان باشم که مجدد از حضورشون عذرخواهی میکنم

در مورد اکانت T E N C E R من طرفین دعوا رو تقریبا به یک اندازه مقصر میدونم و بعضی وقتا آدم پیش میاد هیجانی یک تصمیم میگیره که شاید اگه قبلش فکر میکرد این مشکل بوجود نمیومد،اما در کل اینکه شما ایمیل اکانت دستت باشه با هم بازیت بحثت بشه و رمز رو عوض کنی و هم بازیتو کامل کنار بزاری چیز جالبی نیست و اینجاست که هم بازیتم بخاطر زحماتی که کشیده حالا هر چقدرم کم باشه ممکنه ناخواسته دچار اشتباه بشه و با اون کار به ساید هم آسیب برسه(وسط این دعوا ساید که مقصر نیست)

دوستانی که هر سرور با n تا مولتی n تا همر میسازین،واقعا از این کار تکراری خسته نمیشین؟من چند سرور اینکارو کردم واقعا دیگه برام جذابیتی نداره و تصمیم گرفتم اگر زمانی مجدد خواستم بازی کنم طبق رویه دو سرور آخرم فقط تک اکانت بازی کنم

گرفتن رنک یک غارت،گرفتن مدال مهاجمین و مدافعین آخر سرور،رکورد بیشترین همر و بیشترین دف،همه اینا با مولتی هیچ افتخاری نداره دوستان

این سرور با تعداد پلیر واقعی زیادی که داشت میتونست جذاب ترین سرور تاریخ اسپیدترا بشه اما مولتی سازی بی رویه باعث شد اکانت های خوبی از SW توی رقابت مولتی سازی کم بیارن و بعد یک مدت خسته بشن و نهایتا حذف

من فکر میکنم تیم فشار یه دفعه ای همشون بی وقت نشدن..

Some Of The Accounts That I Have Played On :

Gulf Warriors

THE OLD AXE

AXE MAN

MR.PR3SIDENT

totenpro

GeT_RiGhT

The old men

Royal

Good Life

LEGENDS

M A R S

Gaul Teachers

• درود بر دوستان خوبم.

من بازم اومدم.
    از همه دوستان خداحافظی کردم.
    اکانتم هم توی سرور حذف کردم.
    خدائیش الان قدر منو میدونید.
    توی فروم فقط با داش مجید آخیل کل کل کردم. البته از نوع محترمانه اش(از طرف مجید، جوجه و بچه و نوب خطاب شدم.خخخخخ)
    ولی در کل هرچقدم بحث میکردیم، کل کل بازی بود.
    آخرشم از همه دوستان علی الخصوص مجید آخیل عذرخواهی کردم(آخه وقتی اتک زد روی اکانت من، قبل چند دقیقه قبل از برخورد.اکانت حذف شد و داش مجید اشتب زد.خخخخ).
    الانم به عنوان همون نوبی که داش مجید گفت، خواهش میکنم انقد کشش ندین.
    چوب توی لجن میزنی، وقتی هی بیشتر میچرخونی، بیشتر گندش بالا میاد.
    ول کنید جون جدتون.
    همه دنبال مقصر هستین. خب پیدا شد. چه مملی باشه چه آرمان، بعدش؟
    آخرش دوستای مملی باهاشن، دوستای آرمانم باهاش می مونن. پس ادامه اش ندین.
    مثه منو داش مجید باشید. داش مجید امیدوارم از حمایت بیرون زده باشی. یه دونه ای.
    به امید پست های بهتر از طرف دوستان، توی فروم.
    ارادتمند، محمد patriot.

ارادتمند همه دوستان خوبم، محمد Patriot

بزرگترین نابکاری آنست برای آنکه برترین باشیم، دست به ویرانگری چهره دیگران بزنیم.

• من فکر میکنم تیم فشار یه دفعه ای همشون بی وقت نشدن..

سلام

سجاد جان در رابطه با این قسمت حرفت بگم که ساید جنوب غرب به اندازه خودش اکانت مولتی داشت حالا درسته به اندازه ۲ ساید شرقی نبود اما اونقدری بود که کفاف سایدمون رو بده

ما خودمون تا قبل حذف ،کپ‌های اکانتامون رو رید نمیرفتیم چون فیدرا برای شارژ همرا کافی بود

اما زمانی که تصمیم به حذف گرفتیم اگه تو سرور بوده باشید میدید که تا رنک ۴ تاپ هم میومدیم اکانت سپهر و احسان و بهنام هم تو تاپ بودن پس مشکلی از بابت مولتی نداشتیم و مسئله بچه‌ها اصلا همچین چیزی نبود.

تنها مشکلمون این بود که بچه‌ها تایم برای اداره ساید و اماده کردن زیر ساخت واندر و ساپورت واندر نداشتن

تو اخرین صحبتمون هم با بچه‌ها سپهر گفت که اگه کسی وایمیسه ساید رو جمع کنه حذف نکنیم اگه نه بریم پس نه ترس یا کمبود مولتی دلیل حذف بچه‌ها نبوده

ارادت

• وَبَشِّرِ الصَّابرِینَ الَّذینَ إِذَا أَصَابَتْهُمْ مُصِیبَهٌ قَالُوا إِنَّا لِلَّهِ وَإِنَّا إِلَیْهِ رَاجِعُونَ

دوستان متاسفانه با خبر شدیم که امیر کیلر عزیز در غم از دست دادن مادر بزرگ گرامیشان به سوگ نشته اند

از طرف خودم، تیم لیدری و پلیر های جنوب شرق مصیبت وارده را به ایشان تسلیت عرض نموده ، برای بازماندگان آن مرحومه صبر جزیل آرزومدنم و را از خداوند متعال علو درجات را برای آن مرحوم خواستارم

انشا الله که روح این بانو با روح مطهر حضرت زهرا سلام الله علیها محشور باشند

• وَبَشِّرِ الصَّابرِینَ الَّذینَ إِذَا أَصَابَتْهُمْ مُصِیبَهٌ قَالُوا إِنَّا لِلَّهِ وَإِنَّا إِلَیْهِ رَاجِعُونَ

دوستان متاسفانه با خبر شدیم که امیر کیلر عزیز در غم از دست دادن مادر بزرگ گرامیشان به سوگ نشته اند

از طرف خودم، تیم لیدری و پلیر های جنوب شرق مصیبت وارده را به ایشان تسلیت عرض نموده ، برای بازماندگان آن مرحومه صبر جزیل آرزومدنم و را از خداوند متعال علو درجات را برای آن مرحوم خواستارم

انشا الله که روح این بانو با روح مطهر حضرت زهرا سلام الله علیها محشور باشند

امیر داداش منم تسلیت میگم انشاالله غم آخرت باشه ما رو هم توی غمت شریک بدون

محمدowldark