نقد و بررسی سرور فینال تابستانه | آغاز ۱۶ تیر ۱۴۰۱ |

• از ادمین فروم تقاضا دارم فروم رو به طور موقت به حالت میوت آل در بیاره

ایلیا جان اینجوری دیگه کری نخون، تو هم همون بودی که هنوز نمیدونستی قدرت هجومی و قدرت تخریب کاتا فرقش چیه، حالا شدی پلنر!!؟ اکی پیشرفت خوبی داشتی ولی دیروز خودمونو یادمون نره.

چیزی بین خودت و‌ دوستت هست رو‌به کسی نگو مخصوصا اگه چیزی یادش داده باشی (هرچند قضیه مهمی هم نیست)

پ.ن به نظر من بیشترین لذت این سرورو ادریس برده (ربطی به صفر کردن همر ارمان و مملی نداره کلی میگم)

• عرفان جان شما از اول توو اتحاد های تروریست نبودی فکر میکنم داخل اتحاد اند دبل بودی چون همون هفته اول دوم بود که پرهام به من پی ام داد این هلکوپتر و هواپیما کیه که من اونموقع نمیدونستم شمایی گفتم از ارمین بپرسه

بعد که متوجه شدم شمایی توو واتساپ هم بهت گفتم جات کنار این نوب ها نیست لول خودتو میاری پایین

درگیری شمال شرق و تروریست هم قبل شروع سرور شده بود البته اصلا قابل مقایسه نیستن این دوتا

یه نوب کوچولویی مثل پرهام کل سرور و تهدید میکرد و باج و خراج میخواست کلا باعث خنده و شادی ما بود و هست توو دیسکورد

به تخت پادشاهی سامان بدبوی با کتاب 1001 روش دفاعیش قسم :d

حالا یکی دوتا ساید به این نوب کوچولو باج دادن شمال شرق و تیم ما ندادیم

الانم در باد پلن هایی که شما زدی از خوشحالی کم مونده پر و بال در بیاره :d

چون کلا رزومه شو نگاه کنی آخر آخر هنرش این بوده که سرور قبلی جنگ کوچیک ان دبل و از ناتار زده برده اس دبل این بزرگترین افتخارشه :d

من در مورد پلیرا حقیقت و میگم نوب و میگم نوب - پرو و حرفه ای و میگم پرو حالا چه دوست چه رقیب چه دشمن باشه

تقریبا اکثر سرورها با اس ای رقیب بودیم الان هم با اس ای رقیبیم فرهاد و ممد و آرش و مهدی و هومن و فرامرز و سعید و رضا , ... اینارو میگم پلیرن

ولی جنوب غرب اکثرا نوب هستن واسه همین از سرور 8 راند2 قبل فیلتر که نصف اس دبل همرهاشو لانچ کرد رو کپ من 8تا کراپ 16 رو کرد 7 و حذف دسته جمعی به اس دبل میگم ساید نوب ها حافظ میدونه :d

بعدشم که اس دبل شد پیشوا و تایگرز همه سرورایی که اینا بودن بازی 3 سایده بود

در کل اسپیدترا قوانین خودشو داره مثلا تا قبل این سرور مولتی بازها توافق میکردن با مولتی های همدیگه کاری نداشته باشن و دف نریزن و کاتا نکنن حالا این سرور سورپرایز شدن

الان هم این مدل بازی راحته از سرور بعدی هر سایدی میتونه 4.5 نفر مثل اینارو بفرسته توو هر ساید بازی خراب کنن به نظر من بشینن به یه توافقی برسن

در مورد پلنت هم باید بگم کارت قشنگ بود من فک نمیکردم توو اسپیدترا با این حجم دف همر از جایی رد بشه

• متاسفانه سطح شعورت از سطح بازیتم کمتره

و بازم متاسفانه شخصیت اقا مازیار و مملی و بقیه بچه های ne و nw جوری نیست که باهات دهن به دهن بشند.

تا یکی دوهفته پیش همتون توی فروم بن بودید یادم نمیاد کی گفت شما ها رو از بن دربیاریم آدم شدید

ولی انگار هخونی عوض نشده

مجبوریم دوباره بلاکتون کنیم

بای بای

• سلام خدمت همه دوستان محترم و نامحترم

قبل اینکه فروم میوت آل بشه من اسکرین این اینسرت های زیبا رو بزارم و برم

لانچر با پای خودش بیاد دیسکورد تروریست کارش دارم :saint: https://discord.gg/qpMjNkVc :evil:

الان مملی میاد میگه شما تیرانداز بیشتری لاست دادید + زیر ساخت و منابع سطح 10 و سربازخانه و انبار ولی ما فقط 1400 تا کاتا از دست دادیم =)))))

• عزیز پرهام و همه ماها تو همه پست هامون

از ۲ لژیونر تیممون تشکر کردیم

شما یک تیم رو به لانچ و پلنش می‌بینی

و کاملا انفرادی به بازی نگاه می‌کنی ، تو سبک بازیتونم همین دیده شده ، خبرم نداری همین اقا آرمین تو چنل زئوس چیا که پشت سرت نمیگفته

تا جایی که همه میدونن پرهام سرور پیش جنگ آموز شمال غرب رو از ناتار نزده

یعنی شما حتی شعور اینو نداری که بری فروم سرور پیش که خودتم توش بودی رو بخونی

در مورد اونایی که تیم مارو مزدور خطاب می‌کنند

قبل سرور اعلام شده بود که تیم ما ساید پنجم سرور هست ، و اعلام کردیم شمال شرق رو میزنیم

جنوب نه دفاعی به ما داده نه همری

این سبک بازی انتخاب ما بود

و پاسخ لیدر شما : تو شمال شرق نمیتونی دهکده بگیری ، اما الان به ۲ خونه ای خودش رسیدیم

تا قدس و پس نگیریم آروم نمیگیگیریم

حالا چیشده که کسایی که از ترس باخت شمال غرب رو گرفتند و مزدور هایی مثل مجید آخیل و آرمین نو مرسی رو استخدام کردند که در راستای کمک معنوی به پدر معنوی شمال شرق به واسطه دست گرفتن شمشیر دستانشون زخم شده

الان به تروریست میگن مزدور؟ اسمش مشخصه تروریست و شما ترور شدین

این پدر معنوی شمال شرق برای شمال چیکار می‌کنه که مجید اینا دست از شمشیرش برنمیدارند

بزرگ ترین بازیکنان تراوین ایران و جهان

با شمشیر تندر بازی می‌کنند

در هر صورت درسته لانچارو ادی و عرفان زدند

ولی من فکر می‌کنم بیشترین لذت رو پدر معنوی شمال شرق برده

اها در ضمن ادی و عرفان خودشون می‌دونن با نوب ها بازی کنن یا نکنن ، چون تیم یک معنایی داره که شما از درکش فارغ هستی

تو به پرهام بگو نوب به ادی بگو پرو پلیر

فرقی برای ما نمیکنه عاشق هردوشونم هستیم

توتال لیدر تروریست ادی دوپامین مطمئنم

از پدر معنوی شمال شرق و مزدور های شمال غربی خیلی بیشتر بازی بارشه

مهم پرچم تروریست بود که رو کله اکانت ترنس

بر افراخته شده

حالا کل اعضاش نوب ولی در کنار هم لذت بردیم

پ.ن: یکی دم از ادب میزنه پست یه پست شدیدا بی احترامی رو لایک می‌کنه

اینجاست که امیر تملو میفرمایید

دوستی که خواهش می کنه

باید به کاراش رسیدگی کرد

شما خودت می‌خوای دوست عزیز

• اخه چی تیمتونو ببینم

ای ار که اوج هنرتون با سامانتون این بود توو فارم های پاپ زیر 10 دف میریختین و هیرو میفرستادین ملت لاست بدن

یا رضا سورناتون که نمیتونست کتیبه هارو از رو زمین جمع کنه

کل تیم هاتونو میذاشتی رو هم شمشیری و گرزی حمع میزدی اندازه یه همر بقیه نمیشد

اینجا هم که بیگ همراتون از همرهای مولتی های ما کوچیکتره که هنوز ازشون رونمایی نشده

باشه شما ها پرو من نوب

دم رسول گرم که هر چی نوب بود و شاخ کرد

فعلا خوداحافظ:D

• سلام

شرمنده من یک سوال دارم

آیا ایشون ادمین فروم هستند؟

یکی جواب من رو میشه بده؟؟؟!

اول ازهمه تبریک میگم به تیم پلنری تروریست بابت اجرای پلن موفق خودشون،

یک نکته بگم درمورد پلن انجام شده

تیمی که قصد حذف داره ماشین حساب نمیگیره دستش ببینه اینو بزنه ضرر کرده یا نکرده به قصد صفر شدن یا صفر کردن میره،چون چیزی برای از دست دادن نداره!

جای توجیه نداره که بگیم اینطوری شده و ضرر کرده و نکرده!

درمورد کل کل های بی مورد باید بگم دوستان این روش ان ای هست که هر وقت میبیند جو فروم به سمت اونها نیست یک حاشیه میسازند و با اون یک فرمون میرن جلو تا جو فروم از روشون برداشته بشه!

من کاری به اینم ندارم فقط میخوام بگم این فقط و فقط یک بازی هست بیایین به شعور هم احترام بزاریم و توهین نکنیم!

ممنون از همگی بابت اجرای پلن های زیباتون حداقل این سرور که جدی نیومدم میتونم از اینجا لینک ها رو ببینم

• سلام

دوستان مراقب رمزهاتون باشید

تقاضای پیگیری دارم

ایلیا دو حالت وجود داره

سهل انگاری پلیر اکانت بوده و رمز سرورهای قبلی رو تکرار کرده که اینجا اصلا پیگیری معنی نداره

حالت دوم اینکه اکانت هک شده و پسورد رو هیچکس نداشته که در این صورت ادمین سرور نیاز هست که حتما پیگیری انجام بده

به هر حال در هر حالتی که باشه اینکار خارج از مرام و اخلاقه و برای هیچ سایدی قابل قبول نیست.

• ایلیا جان تارگت های مهم مشخصه میدونم تازه پلنر شدی و تجربت کمه و یکم هم ترس از دیوار شدن داری ولی دیگه خودت رو نزن کوچه علی چپ

<3

الان هم دیر نیست اگه خواستی توانایی پلن رفتنت رو به چالش بکشی کلی تارگت بالای 200ک و واندر زن تپل در ساید دوست و همسایه اس ای هست که میتونی رو همشون فیک بری یکیشون رو صفر کنی, میتونی؟ بسم الله , نمیتونی؟ بچسب به فیدر زنی فعلا تا تجربه و جسارت کافی رو بدست بیاری

موفق و سربلند باشی ایلیا جان :)

سلام عرفان جان :

اینو امروز از ساید همسایه زدم به عشق خودت

مختصاتش هم -96 102 (4 خانه با واندر) که بدونی ترسی از دیوار شدن نیست :دی

موفق و سرافراز باشی. <3:saint:

پ.ن: راحت باشید. اصلا انگیزه جنگ و جدال ندارم

پ.ن2: مازیار عزیز کتابی که معرفی کردی بی‌نظیره

پ.ن3: پارسا اینم 3ک کاتا میخواستی

پ.ن4: سعیدجان خرمای شوالیه‌هات با من :دی <3

• خسته نباشی

شب طولانیی بود

مخصوصا من که با خفتهایی که میکنی اشنایی دارم یه کله میزنی و رحمی نمیکنی

من بتونم این عادتت رو ترک بدم که سواره هارو بدون هیرو نزنی برام باقیات الصالحات بزرگیه :D

• سلام به همگی دوستان حاضر در سرور

نشد پست حضور بذارم گفتم پست خداحافظی رو بذارم حداقل

این سرور رو به خاطر روی گل عمو رضا و داداشم امیر و امین پلانگتون و بکتاش و تیم فشار اومدم ، الان هم به خاطر عدم حضور رفقا تیم ما (Diamond Team) هم تصمیم به حذف گرفت

یه تشکر ویژه از تیمم دارم ( رضا استیل ، امیر رپتور ، مسیح کینگ) که خیلی حال میده بازی کردن باهاشون و باعث افتخاره

داداشم امین هم خیلی این سرور کمک بود ، دمش گرم.

مرسی از همه بچه های اس دبل که پذیرامون بودن از جمله پارسا.

و چقدر خوب شد این رفتن برای شخص من چون تو یکی از مرحله های مهم زندگیم داشتم زمانمو از دست میدادم

سرور خوش بگذره بهتون دوستان ، فعلا.

• سلام و ارادت خدمت تمامی دوستان و عزیزان

متاسفانه همونطور که در جریان حذف دوستانمون در ساید جنوب غرب هستید اکانت ما هم به زودی حذف میشه

و سرور رو ترک میکنیم.اول از همه عذرخواهی میکنم از تمام دوستان در سرور به دلیل حذفمون چون طبیعتا از جذابیت بازی همه کم میکنه .

شخصا خیلی دوستداشتم ادامه بدیم سرور رو و تلاش هم کردم اما کمبود وقت مانع از موندن دوستانمون شد و شرمنده رفقا شدیم.

اول از همه از اکانت خودمون شروع کنم که این سرور امین و مهران کنارمون نبودن و مسیح عزیز بهمون اضافه شده بود که بیشتر تایمش روی اکانت های دف ساز بود. سرور تست حس تراوینی من رو ارضا کرده بود اما خب چون دوستانمون اومده بودن ما هم شروع به بازی کردیم،این سرور واقعا تایممون محدود بود و واقعا تو این مدت اذیت شدیم.

پلن اکانت یک همر جنگی(دیفالت) و 2 واندر زن به همراه دف سازی توی فیدرها بود( که تازه استارتش خورده بود و تمام زیرساخت ها توی فیدرها اماده بود) اما با توجه به سایز همر دیفالت و کاتای مناسب تصمیم گرفتیم اون هم به واندزن ها اضافه کنیم هرچند بدون هیرو شارژ میشد اما کاتای خوبی ازش در میومد و همر 05 که تصمیم گرفتیم با توجه به میزان غارتمون استارت کنیم که استارتش مصادف شد با حذف ساید.

چندتا نکته بود که دوست داشتم بگم

اول از همه یه انتقاد از مدیریت سایت داشتم در رابطه با مصرف گلد

تایم اکانت پلاس و 25%ها واقعا خیلی کم بود و این اپدیت ها واقعا اذیتمون کردن

دوم در رابطه با ساید تروریست و پلنهاشون بگم که تیم خوبی در بازی ولی بد در فروم بودن.

مورد سوم در رابطه با شخص عرفان که لطف کرد دعوتمو قبول کرد و اومد این سرور و خواب رو از رقبا گرفته بود^^

تنها پشیمونیم اینه که کاش دعوتش میکردم میومد رو اکانت خودمون

قبل از حذف حقیقتا میخواستیم چندجا رو بزنیم اما با توجه به اینکه تو همه ساید ها رفیقامون بودن از این کار صرف نظر کردیم عمو رضا گفت بازی بقیه رو خراب نکنیم ^^ یکی از تارگتای اصلی لست آف آس بود دیگه به خاطر مجید نزدیم :D:P

پس تصمیم گرفتیم واندر ها رو کلین کنیم که 3 واندر کلین شد ، واندر مرکزی SW واندر مرکزی NW و واندر خاکستری SW

یه مقدار از همرها هم مونده که اونا هم بدون هیرو میزنیم به واندرها

در اخر باز هم عذرخواهی میکنم که تا اخر کنارتون نموندیم امیدوارم همگی از بازی لذت ببرید و یه مقدار همه ی دوستان رو به ارامش دعوت میکنم واقعا این چندروز فروم قشنگ نبود.

یه تشکر میکنم از بچه های خودمون

کیارش که با اینکه یه امتحان مهم داره اما باز کنارمون موند و تنهامون نزاشت

عمورضا که ستون تیمه و یدونس

مسیح عزیز که حرف نداره

امین که این سرور با اینکه باهامون نبود اما خیلی کمک کرد

بکتاش که کلا هفته اول دیدیمش :D

و بچه های تیم فشار و پارسا که نشد ادامه بدیم تا اخر.

پ.ن: یه شرط با عمورضا بستیم سر برنده سرور امیدوارم ساید شمالشرق برنده بشه که منم شرطو از عمورضا ببرم ^^

ارادت

Diamond Team

• منم به نوبه خودم وظیفه دونستم که یه پست خداحافظی بزارم و یک تشکر از دوستان خوبی که اجازه دادن در کنارشون بازی کنم : امیر رپتور عزیز که واقعا استاده - عمو رضا استیل که مشتی ترینه و نوکرشم هستم - سلطان کیارش که واقعا مغزه و حرف نداره

اینم پایان کتاب دیاموند تیم بود ایشالا عمری باشه و سرورای بعدی در خدمت دوستان باشیم

پ.ن . اولین تجربم در جنوب غرب ... فقط حیف که زود تموم شد

پ.ن ایشالا سرور بعد دوباره برمیگردیم شمال

پ.ن زیاد اهل فروم نویسی نیستم فقط میخونم و لذت میبرم از کل کل ها

وقتی قدرتو نمیدونن سکوت میشه بهترین جواب و نبودن میشه بهترین حضور!

• سلام

امین که از دیروز اومد به جمع ما اضافه شد

مسیح هم دارم باهاش چونه میزنم بیارمش اونم یه گوشه از کارو بگیره

شما و رضا و کیا هم هر وقت دوست داشتین بیاین قدمتون رو چشم

• چه اتفاقی افتاده که به این وضع دچار شدی!؟

اگه دیدی ۲ ۳ روز ادامه داشت، حتما یه دکتر برو، آب بدنت کم میشه مایعات هم بخور.

خلاصه مراقب خودت باش، چشم امید ان ای به تو و لانچرا و دفکوردای خفنشه.

• چه اتفاقی افتاده که به این وضع دچار شدی!؟

اگه دیدی ۲ ۳ روز ادامه داشت، حتما یه دکتر برو، آب بدنت کم میشه مایعات هم بخور.

خلاصه مراقب خودت باش، چشم امید ان ای به تو و لانچرا و دفکوردای خفنشه.

علیک سلام پسر گل و دوست داشتنی.

داداش ما خاکی هستیم.ما صورتمون و با سیلی سرخ نگهداشتیم.مارو چه به مایعات.ما اب خالی هم بخوریم توان جمع کردن ۴ تا بچه مثل تورو داریم که رنگ وینری رو ندیده‌ و همیشه دمشو گزاشته رو کولش و الفرار بجای برقرار.ولی خب سرور بین المللی در انتظار توریست هاست.:ایکس (خنده حضار)

هیچکی بی نقص نیس داداشکم.قرارهم‌نیست لانچرا و دفکوردای ان ای بی نقص باشن.اما میدونیم و مطمئنیم که فی الحال بی نقص ترین بین ما همین ان ای تیمیه که چند سروره با بزرگتراتون هم حریفش نشدید.

رفتی درم ببند.بسلامت.

• علیک سلام پسر گل و دوست داشتنی.

داداش ما خاکی هستیم.ما صورتمون و با سیلی سرخ نگهداشتیم.مارو چه به مایعات.ما اب خالی هم بخوریم توان جمع کردن ۴ تا بچه مثل تورو داریم که رنگ وینری رو ندیده‌ و همیشه دمشو گزاشته رو کولش و الفرار بجای برقرار.ولی خب سرور بین المللی در انتظار توریست هاست.:ایکس (خنده حضار)

هیچکی بی نقص نیس داداشکم.قرارهم‌نیست لانچرا و دفکوردای ان ای بی نقص باشن.اما میدونیم و مطمئنیم که فی الحال بی نقص ترین بین ما همین ان ای تیمیه که چند سروره با بزرگتراتون هم حریفش نشدید.

رفتی درم ببند.بسلامت.

بدون شک تیم لایک و دیسلایک شمال شرق

قوی ترین تیم لایک و دیسلایک سرور بوده

تا اینجای بازی به آقا مجید گفتن فروم نرو

الان که دیگه اوضاع بیخ دار شده ایشونم فرستادن

پشت تیم رو جمع کنه

در مورد اکانت تنسر گویا بازکناش به مشکل خوردن

و بازیکن اصلیش آرمان ویچر اکانت رو ول کرده

نوب بزرگ مملی که فقط بلده پشت اینو اون حرف بزنه هم ، امده به بازیکن ما پیام داده که بیا گلدتو بدیم با ما بازی کن

بنده خدا ۲۰۰۰ نفر تو شمال شرقین گیر ۲ تا بازیکن تیم مایی؟ انقدر بدبخت و حقیر هستین؟

• بنده خدا ۲۰۰۰ نفر تو شمال شرقین گیر ۲ تا بازیکن تیم مایی؟ انقدر بدبخت و حقیر هستین؟

سلام

انتظارم از شما خیلی بیشتر از 6 7 تا اکانت فروم پرهام بود اون بارها به همه توهین کرد و جمع بست اما شما رو فکر نمیکردم.

اما محض اطلاعت بگم بدبخت تر و حقیرتر از کسی که صحبت خصوصی با کسی رو جار میزنه همه جا و نمیفهمه حرف خصوصی مثل امانت هست نداریم

و حقیرتر کسیه که اون صحبت خصوصی که از کسی شنیده رو به جای خفه کردن تو نطفه بخاطر کمبود شخصیت و عقده و بزرگ کردن خودش تو شیپور میکنه و همه جا جار میزنه یک خبر مهم یک خبر مهمم فلانی فلان چیز رو به فلانی گفت.

و باز بدخت تر و حقیرتر(این یکی تراوین منظورمه)کسی که حریف یک مشت بدبخت حقیر نمیشه و دمش رو میذاره رو کولش حب جیم رو میخوره و با پررویی تمام و با ادعای پوشالی فرار رو بر قرار ترجیح میده

امیدوارم متوجه شده باشی بدبخترین و حقیرترین تو این سرور کیا هستن