نقد و بررسی سرور فینال تابستانه | آغاز ۱۶ تیر ۱۴۰۱ |

• در مورد دیفالت تندر خیلی صحبت شد من لینک نگه نمیدارم اما این پست مجید عزیز رو ببینید این اتک اول بود که من اصلا نمیخواستم دفاع کنم بچه ها خودشون لطف کردن دفاع فرستادن

تو اتک دوم هم برای اینکه باز دفاع نفرستن تو گروه اصلا نگفتم کاتا و چیف هست با نیروهای همون دهکده و یک کم نیرو کمکی که محسن عزیز فرستاد لینکهای زیر در امد که اینم الان از دوستان گرفتم حالا اگه اقایون راضی هستن از چیف دهکده ای با ۱۰ ۱۱ کی دف محافظ و شوال ۴۰تا رم ۷۰تا کاتا برای زدن دیوار و اقامتگاه ناتار که همسایه های تروریست ما نمیزدن و من مجبور شدم بسازم برای شما به صرفه هست من هم از شادی شما شاد هستم;););)

• رو کاغذ باید حداقل به جای ۱ واندرزن، ۱۰ تا واندرزن میپروندید. به جای ۳-۴ دیفالت، باید ۶۰-۷۰ دیفالت میپروندید. . نصف یک ساید پلیر دارید،

شما که دو برابر ما پلیر دارید چرا یک همر جنگی از ما نپروندید؟ زمین کج بود؟ همر نداشتید؟ چرا توی درگیری مرزیتون یک همر جنگی از اس ای دیستروی نکردید؟!

بخاطر اینکه عرضه نداشتید همین خیلی سادست حالا چه قبول کنی چه قبول نکنی عرضه پلن رفتن و صفر کردن دهکده همر ندارید

ته هنرتون تخریب آجرسازی و سفارت و مخفیگاه فیدر هست

شما حتی عرضه پروندن اون دهکده 2 خونگیتون هم ندارید اینو شخصا بهتون ثابت میکنم مانی عزیز :*

البته به کل سرور ثابت شده که تیم شمال شرق فقط بلدن حرف بزنن و تهدید کنن و در عمل صفر ولی من وظیفه خودم میدونم که این فکت رو به خودتون هم ثابت کنم

• ایلیا جان تارگت های مهم مشخصه میدونم تازه پلنر شدی و تجربت کمه و یکم هم ترس از دیوار شدن داری ولی دیگه خودت رو نزن کوچه علی چپ

البته میدونم پلیر خوبی هستی فکر میکنم بهت اجازه نمیدن تارگت سنگین بزنی شاید هم خودت دست و دلت نمیره ولی در هر صورت اینو برادرانه بهت میگم تو تراوین هرموقع فیدر صفر کردی صداشو نباید در بیاری افتخار هم نباید بکنی به این کار چون در زمان تراوین کلاسیک قبل فیلتر اوج توهینی که میخواستن به یک پلنر بکنن همین کلمه فیدر زن بود و از صد تا فحش هم بدتر بود

بازم میگم پلیر خوبی هستی امیدوارم در آینده پلنر خوبی هم بشی فیدر هم میزنی نوش جونت واسه تمرین لانچ و پلن رفتن خیلی هم عالیه ولی یواش یه گوشه فیدرتو بزن و به صورت پابلیک هیچوقت نرو بگو من رفتم فیدر زدم واسه کارنامت خوب نیست <3

مشک ان است که خود ببوید نه آنکه عرفان بگوید

عرفان جان بنده هیچ ترسی از دیوار شدن ندارم :دی به ادریس بگو 70ک شوال رو نشونت بده

بر خلاف شما، با چهارتا لینک هم هیچ ادعایی ندارم

صرفا تایمی که میزارم برای انجام لانچ و تارگت بندی اسم تلاش میگیره و خوش ندارم این تلاش رو زیر سوال ببری.

ما هم بلدیم ازین کارا. بدین شکل

سوال از شما پلنر قدیمی باز

تارتاروس رو اسکات زدید 400ک دفاع داشت. این چرا توش 150ک بیشتر نبود؟ (مشکوک به بک شدن دفاع ثابت)

- الان یک همر خوب که شما میگی بپرون -200ک هست لطف کن معرفی کن وقتمونو نگیر خاطره هم تعریف نکن

نه تنها در بازی، در زندگی ‌هم گاها برخی ضربات وارد شده موجب پیشرفت میشن و تاثیر معکوس دارن.

همونطور که شما دیروز دهکدت 0 شده و امروز ناتار چیف کردی، باقی پلیرها هم از سماجت کافی برخوردار هستند

• 19 روز پنج موتوره ساختن همر پرید... حدود 150 میلیون منبع

خب شاید با زبان ماشین حساب خودتون باید صحبت کرد

150 میل منبع از شما 250 میل از ما درسته؟

150 میل منبع شما از 1 ده بود 250 میل منبع ما از 5 ده

ایا منبع دفی که لاست شد از شما هم حساب کردید؟ نه نکردین

سکه ایی که برایه خرید سطل و زنده کردن هیرو هامون باید انجام بدیم هم از قلمت افتاد!

بشین حساب کن هنوز خیلی چیزا مونده

• اول اینکه ایلیا جان من خیلی محترامانه سعی کردم دیدگاه خودم و پلیر های قدیمی تراوین رو راجب فیدر زنی بهت بگم امیدوارم از دستم ناراحت نشده باشی

دوم هم اینکه برای اینکه در آینده پلنر بهتری بشی این لطف رو بهت میکنم میگم چطور دف اون اکانت رو تخمین زدیم

ببین سامان با اینکه نصف هزینه سرور رو داره میده و اندازه اتحاد ترور پلیر انداخته رو اکانت اصلیش و مولتیاش رو 2 تا دهش فیک گذاشتیم تو یکیش 500ک دف بود تو اون یکی هم نهایتا 400ک بوده پس ببین پلیری که اینهمه هزینه کرده و اینهمه مولتی داره و اینهمه پلیر کلا 1 میل دف شخصی داره این تایم سرور

از اون طرف اکانت مملی هست که یه مشت نوب توش جمع شدن که عشق مدال غارت دارن و همه مولتیاشون رو انداختن زیر غارت و مظمعنا از سامان دف کمتری دارن ولی حتی اگر اندازه سامان هم دف داشتن بازم وقتی روی 4 تا دهکده اشون فیک درست با لانچ دقیق انجام بشه دفشون بین 4 دهکده زیر اتکشون پخش میشه هرچند دهکده 01 و 02 شون مطمعنا دف بیشتری داشته ولی بنظرم نه خیلی بیشتر پس اینجا شما باید 1 میلیون دف رو تقسیم بر 4 کنی و به عدد 250ک دف توی هر دهکده میرسی (تخمینی که من قبل پلن زدم و توی تاپ مهاجمین میتونی ببینی دقیقا همون مقدار گندمخور پوینت گرفتیم)

سپس به شبیه ساز مراجعه میکنی و حساب میکنی برای رد کردن از 250ک دف چقدر همر لازم هست جلوزن بشه و تاییده تارگت شدن اون ده رو میگیری

مرحله بعدی که تایم گیری و ساخت اکسل و لانچ دقیق تمام فیک ها هست رو نمیشه بهت آموزش داد و باید با تجربه بدستش بیاری

پس اینم جواب سوالت که چطور دف این نوب ها رو تخمین زدم

سوم, ما همر -200 نداریم سه چهار تا دمپایی مونده که رو حدفه اون زمان که میومدید کپ مولتی میزدید و فیدر دفساز مختار بودید تارگت همر دار انتخاب کنید که نکردید الان مقصر که من نیستم خودتون جرعت نداشتید الان هم دیر نیست اگه خواستی توانایی پلن رفتنت رو به چالش بکشی کلی تارگت بالای 200ک و واندر زن تپل در ساید دوست و همسایه اس ای هست که میتونی رو همشون فیک بری یکیشون رو صفر کنی, میتونی؟ بسم الله , نمیتونی؟ بچسب به فیدر زنی فعلا تا تجربه و جسارت کافی رو بدست بیاری

موفق و سربلند باشی ایلیا جان :)

• نه ادی جان اون سکه جهت خرید سطل رو ایشون هم باید بده از این نظر باهاشون مساوی هستیم واسه همین حساب نکرده هزینه خرید سطل رو :))

• آقای وگنس

شما همون نبودین که اتحاد لویال با ۱۰ تا اکانت رو نتونستین از پسشون بربیاین!؟

زمان کتیبه ها هم ۷۰ ۸۰ درصد کتیبه های ان ای رو زدن و مجبور شدین آخرش بشینین پای میز مذاکره!؟

که بعد ازون دیگه ساید متای زیرزمینی که داشتین هم ازتون نا امید شدن!؟؟

سبک بازیت هجومی و درگیری نزدیک نیست دیگه، ضعف داری که باید رفعش کنی.

سبکتون همون مولتی رید کردن، نپ کتیبه، نپ تا ته سرور، متای زیرزمینی و این حرفاس

که تا آخر بازی درگیر نشید و بعد همرای آبگوشتی رید از مولتی رو با دفاعی که از اول سرور لاست نداده ازش بهره برداری کنید.

ایلیا جان اینجوری دیگه کری نخون، تو هم همون بودی که هنوز نمیدونستی قدرت هجومی و قدرت تخریب کاتا فرقش چیه، حالا شدی پلنر!!؟ اکی پیشرفت خوبی داشتی ولی دیروز خودمونو یادمون نره.

از سطح و اینا حرف نزنید که خیلی مضحکه.

• شما که دو برابر ما پلیر دارید چرا یک همر جنگی از ما نپروندید؟ زمین کج بود؟ همر نداشتید؟ چرا توی درگیری مرزیتون یک همر جنگی از اس ای دیستروی نکردید؟!

بخاطر اینکه عرضه نداشتید همین خیلی سادست حالا چه قبول کنی چه قبول نکنی عرضه پلن رفتن و صفر کردن دهکده همر ندارید

ته هنرتون تخریب آجرسازی و سفارت و مخفیگاه فیدر هست

شما حتی عرضه پروندن اون دهکده 2 خونگیتون هم ندارید اینو شخصا بهتون ثابت میکنم مانی عزیز :*

البته به کل سرور ثابت شده که تیم شمال شرق فقط بلدن حرف بزنن و تهدید کنن و در عمل صفر ولی من وظیفه خودم میدونم که این فکت رو به خودتون هم ثابت کنم

عرفان جان مجددا تاکید میکنم،

سبک تیم بازی شمال، کاملا اند گیمی هست این چند تا دمپایی که ول دادن رو فیدرتون صرفا برای زدن ساپورتر هاتون بود که همه سبز برگشت. یعنی بنظر شما تو شمال شرق تروپ یا پلنر نیست برای زدن همراتون؟ سبک تیم شما کاملا میدگیمی بود، اومده بودید بزنید و از هرچی همر داشتید استفاده می کنید.

گرین فتوشاپی رو زدن چون -۲۰۰ پیدا نکردن برای زدن :دی.

چرا برای همری که منفیش به ۴۰ هم نمیرسه بخوایم دف بزنیم و لاست بدیم؟‌‌ :دی

اشاره میکنید فیدر زدن بی فایدست، پس چرا خودتون تا ۲ روز پیش کلا فیدر میزدید؟ اونم فیدر مولتی :)))

برای چیف دیفالت تندر چقدر لاست دادید؟ مگه یک دیفالت ساده نبود؟

تازه به قول خودتون تعداد اکانت شمال خیلی بیشتره و فیدر زدن خیلی تاثیر کمتری داره. الان نصف تروریست کمتر از ۳ دهکده داره، یعنی تولیدات کمتر، یعنی همر کمتر، یعنی دف ثابت کمتر، و یعنی قدرت کمتر. اگه اینقدر قدرت تحلیلتون پایینه که متوجه این داستانم نمیشید، بنظرم با ایلیا بحث نکنید بهتره. بمونید و نمونید، بازنده بودید. مگه سوییچ کنید رو دنده رفاقت و خودتونو برنده بدونید :))

چقدر ازتون کپ پرید؟ چقدر تولیدات از دست دادید سر کاتا شدن کپاتون؟ چقدر همر نتونستید بکشید چون تولید کپتون میخوابید با لینک سبز؟ چقدر خواستین خفت کنید ولی لاست میدادین؟ اینقدر لینک زیاده که اگه قرار باشه این لینکا تو فروم بره، کلا میبینید خیلی لاست دادین.

بدون اینکه تلفاتی بدن، ساپورتر هاتون و کپ هاتون رو خراب کردن. قطعا رو همراتون دف ثابت دارید و ارزش نداره به خاطر تیمی که به کتیبه هم نمیرسه بخوان همر جنگی لاست بدن. تراوین، ۲ تا ۲تا چهارتاست. با لب و دهن و اسم گذاشتن، کسی پلیر نمیشه.

در آخر، برعکس ادعاهاتون، اصلا بازی تیمی ازتون ندیدم و اینکه ۱۰ تا دمپایی کلا ازتون بلند شده نشون میده تقسیم کار و همر کشی بین تیمتون درست پخش نشده، ۲۹ پلیر حداقل باید ۶۰ تا دمپایی میکشیدن، حداقل باید ۱۰ تا واندرزن مثل تنسر ۳ میپروندن. حداقل اگه اند گیمی بازی میکردید و پلیر بودید، ۱۰ تا واندرزن ازتون بلند میشد. پلیر بودید، دو ساید شمالی تا زمان کتیبه نفس نمیکشیدن.

بازی فقط لانچ کردن و پلن رفتن نیست، تقسیم کار هست، پلن برای اکانت ها چیدن هست، دف کشیدن هست، و ...

سبک بازیتون جذاب بود، ولی نحوه پیاده سازیش افتضاح; تارگت انتخاب کردنتون به سبک بازیتون نمیخورد، و البته نوبم بودید چیز زیادی ازتون بلند نشد.

• اقا راست میگه این بنده خدا

الان تروریست زیر ساخت کمتر داره

ریسورس کمتر داره و در نتیجه همر کمتر

ولی مگه تروریست رو حذف نیست؟

اها گفتیم بهشون قبل حذف شاید بتونید

۴ تا لینک بگیرید ، امدن لینک گرفتن

سبک اند گیمی درست یعنی اجازه بدی

همر واندر زنتو بیان با دمپایی بپرونن

پ.ن: گرین گندم خورش + بود چون کلا ۲ کیلو

گندم منفی بیشتر نداشت

ولی اسکاتایی که کشید سوراخای مپتونو شناسایی کرد

• دم از احترام میزنی؟ شما طی تمامی پست‌هات شروع به زیر سوال بردن اتک‌ها کردی
    با اینحال من تقدیر کردم از پلنتون

محتوای پست‌هات هم فاقد بار فنی هست. مثلا لانچ اول یک ثانیه عقب لانچ بعدی یکی جلو حالا قرش بده :دی

در صورتی که ما آبروی شمارم خریدیم و در جریان نیستی ;) (خارج از بحث)

در مورد اکسل، فایل اکسل آماده شما رو قبلا دیدم و بسیار پیشرفتست :دی ما دستی میسازیم

نیاز به توضیحات شما در مورد اون دهکده نیست. همین که همر استپ رید نشده و به عنوان دفاع مقابلتون قرار نگرفته گویای خیلی چیزهاست.
    یا واقعا انتظار داری منطق 1 میلیون تقسیم بر 4 رو باور کنیم 😂😂😂 ماشالله سلطان با همین روند به پلنریت ادامه بده

در مورد تارگت هم پیچیدی به بازی. شما برو اول رمز اون همرهای همسایه رو بگیر دوم ببین میزارن قطاری بندازی؟:دی

خوشبختانه در همین سرور مجددا اثبات شدیم با چندین خفت و دیستروی که در مقابل برچسب‌های شما لغزنده باشم.

قبلا در همین فروم در مورد سبک زندگی خرچنگی بیان شده که چندین خرچنگ در یک جعبه گیر می‌کنند. هر کدوم بخواد بالا بره اون یکی با چنگالاش میکشتش پایین. نصیحت من به شما: خرچنگ نباش

قصد واقعی بنده از لانچ‌های دیروز خداحافظی شکوهمند (حتی در صورت دیوار) با شما بود که لایقش نبودید.

ارادت

موفق و پایدار باشی.

ایلیا جان اینجوری دیگه کری نخون، تو هم همون بودی که هنوز نمیدونستی قدرت هجومی و قدرت تخریب کاتا فرقش چیه، حالا شدی پلنر!!؟ اکی پیشرفت خوبی داشتی ولی دیروز خودمونو یادمون نره.

کری نخوندم. تاثیر دارن محمدجان هنوز تو کفشی؟ تست کن

اگه یادت باشه اون سرور شما از روز اول شارژ بودی و کتیبه گلدون کردی، و در آخر هم همرت قدر همر رومن شارژ شده از روز 30 نشد :)

• فرق داستان تو اینه که حتی همین لینکهای دفاع رو هم من دوست نداشتم روش مانور داده بشه بقیه بچه ها هم لینک زیاد داشتن ولی اصلا تو فروم نیومد چرا؟

چون چیز مهمی نبود یک دیفالت بدرد نخور که اهمیتی نداشت اما شما با شانتاژ و شلوغ بازی میخواید کارهاتون رو گنده نشون بدید.

گیریم کسی این لینکهای دفاع رو ندیده بود شما که خودتون دیده بودید چقدر تو همین چندتا پست اخیر رو این دیفالت مانور دادید؟خوب تهش چی یک دیفالت با این همه تلفات این حیدر حیدر گفتن داره؟

واقعا فکر کردید با منم منم بزرگ میشید؟

دوتا پلن رفتید کسی نه تنها بد نگفت بلکه تعریف هم ازتون شد اما انقدر دستتون خالیه که حتی لایک و دیسلایک فروم هم میکنید دست اویز در نهایت چه خوشتون بیاد چه بدتون بیاد به جز دوتا پلن زیبا هیچ کار کرد مفیدی از تیم تروریست دیده نشد دو تا پلن فقط اسیب زد به شمال وگرنه ده تا دیفالت دیگه هم چیف میکردید از اکانتهایی که دهکده هاشون اصلا اتکایی به این دیفالتها ندارن هیچ اسیبی به روند پیشرفت شمال نمیزدید بیشتر از عمل رو تبلیغات اون هم به چیپ ترین نوع ممکن نیرو گذاشتید.

قطعا خیلیهاتون از سرور هم نمیرید بلکه نقل مکان میکنید رو اکانتهای دیگه ایشالا انتهای سرور از زحماتتون نتیجه لازم رو ببرید!!!

• همچین آدمی که شاخ و دم نداره

مثلا میاد 6تا اکانت فروم میسازه خودش خودشو لایک میکنه بقیه رو دیسلاک :D

یا چون خودش پول و عرضه مولتی کشیدن نداره از رو حسادت شروع میکنه کرم ریختن و مولتی زدن سایدی که بهش باج نداده گلد نداده

توو زندگی واقعی هم اینجور ادم ها میان ماشینتو خط میندازن میگن این چرا بنز و بی ام دبل سوار شده من پراید و کادیلاک 30 سال پیش

این در مورد عقده ای بودن تو و امثال تو

در مورد اکانت و پلنری من اون موقع که پلنری و لانچ میزدم 4تا صفحه آ4 باید مختصات و تایم هارو مینوشتم الان دیگه اکسل و این چیزا هست که من ازش سر در نمیارم

آرمین و ایلیا بهتر پلنری میکنن پس زحمتش رو دوش اوناس قدیم هم پلنرمون سارنگ بود اصلا اره به قول تو من پلنری بلد نیستم ولی همیشه یه اکانتی داشتم که 4تا نوب مثل تو رو با کل تیمتونو بزنم و دیوار کنم بیشتر تخصصم رو فارم سازیه :D

این سرور کلا من روزی 2ساعت هم تایم ندارم درگیر کارم خودت دیدی 1 شب هم زنگ زدی مغازه بودم ولی با این تایم کم حداقل 4برابر کل اتحادتون دف کشیدم

اینم اکانتی که 3 روزه از حمایت اومده بیرون

anty_noob_ujnp.png

مثل شما اهل ادیت و اینا نیستم

فقط ناتارای 20*20 بغل گوشتون یکم رعد کشیدم خفت بزنم دیدم تارگت به دردی بخوری ندارین یکمم سرباز پیاده کشیدم که از حمایت اومدم بیرون تا دف برسه اینسرت کنم دیدم خبری ازتون نشد از این بخارا ندارین

حالا گفتم دیگه از امروز کاتا و شمشیری شارژکنم بغل گوشتون با کاتا بیام خدمتتون :d

در کل نوب کوچولوی عقده ای اینقد ذوق نکن 4تا پلن عرفان برات زده یه وقت ذوق مرگ میشی میمونی رو دستمون :D

• ببخشید اقا مجید یادت رفت بگی که از مولتیام پوش کردم چیفر کشیدم امدم چیف کردم باز پوش کردم رعد ساختم

بعد مگه شما نیمدی مارو بزنی

منتظر خبر از ما بودی؟ حمایتتو تا یک‌ماه تمدید کرده بودی که ، ما منتظر بودیم با کتیبه ها ریلیس شی

• ببخشید اقا مجید یادت رفت بگی که از مولتیام پوش کردم چیفر کشیدم امدم چیف کردم باز پوش کردم رعد ساختم

بعد مگه شما نیمدی مارو بزنی

منتظر خبر از ما بودی؟ حمایتتو تا یک‌ماه تمدید کرده بودی که ، ما منتظر بودیم با کتیبه ها ریلیس شی

اره ده اول و پوش کردم در حد اقامتگاه 10 و دالفنون 20 واسه چیفر

ولی واسه رعد ها نیازی به پوش نبود با این ناتارا رید خودکار هم که بود منابع میومد و شارژ میشد ناتار هم که خودش زیر ساخت داشت من فقط جی اس زدم و اصطبل 20 کردم

الان هم یکی مورد اطمینان بیاد یوزر پسورد وی پی اس میدم بره ببینم بازار مولتی ها رو چنده

شما گفتین خاکستری منطقه شماست نمیذارین کسی نفس بکشه

من اومدم خاکستری گفتم با هیج جا هم کنف نمیکنم و دف نمیگیرم

یه دونه از اون 6.7 ک گرزی هایی که چپ و راست میزنین به مولتی ها نیزه و آنهور خفت میکنین و 1 بار بزن به 001 ببین دفش از کجاست

• عزیزم اول از همه بنده شمارو تو خاکستری که ندیدم

دهکده هات تو شمال غربه

دوم شما ۴۸ ساعت هست از حمایت درومدی؟

سوم اینکه اصطبلتو اول که زدی تو شارج ۱۰۰ درصد ۱۰ روز با پوش مولتی شارج کردی بعدشم دیگه همه بلدن ۱۲ کیلو‌ رعد بکشن ولی بازم تشویقت می‌کنیم

بالاخره همر بهت ندادن مجبور بودی ۱ ماه تو حمایت

تلاش کنی برا اینکه امروز بیای تو فروم عکس بزاری

باریک الله

• آقا مازیار عزیز لطف کن بیا این دیفالتت رو چیف کن از اکانت هواپیما دهن مارو سرویس کردی با این دیفالتت بابا بخدا هیچکی هیچی به شما و راجب دیفالت شما نگفته شما فکر میکنی همه دارن راجب شما صحبت میکنن وگرنه خودت همش داری دو تا پست درمیون راجب دیفالتت پست میزاری :|

دلیل چیف شدن اون دیفالت هم فقط نزدیک بودن به کلونی تیم بود وگرنه من نه از شما و اون دیفالتتون خوشم میاد نه ازتون بدم میاد و نه اون دیفالت بدردم میخوره

الان هم که دیگه تیمی به نام تروریست نمونده توی سرور بیزحمت 6 تا چیفر خالی لانچ کنید ده رو پس بگیرید انقدر فقط راجبش حرف نزنید لطفا زشته

به رضا گارد هم بگید بیاد دهکده هاشو پس بگیره من دیگه رو اکانت هواپیما بازی نمیکنم فقط رو اکانت هیلیکوپتر لوگین میکنم اونم واسه اینکه ببینم این نوب ها میتونن ده 2 خونگیشونو صفر کنن یا نه

ایلیا جان شما هم عشق ده پروندن و فیدر زنی داری میتونی 02 تا 06 هواپیما رو بیای کاتا کنی بچسبونی به کارنامت ^^

پ.ن: اقا مجید عزیز شما هم یکم دیر تشریف اوردی خاکستری وقتی که همه پلیرا و اکانتا ول کردن رفتن یعنی شما هیچ خطری اونجا برای کسی نداری و هیچ دلیلی برای کاتا کردنتون نبود وگرنه اگه تیم تروریست که 2 هفتس کلا من و ادی و پرهام موندیم کامل حضور داشتن و قصد داشتن توی خاکستری کلونی رو ادامه بدن خود بچه ها از خجالتتون درمیومدن وگرنه همونطور که دیدی 1 دونه اسکات نخوردی 1 دونه فیک یا ریل هم لانچ نشد رو اون اکانت گول 2 جا هم زدی خودت متوجه شدی انبارا قرمزه و اکانتا غیر فعال

به هر حال منطقه خوبیه اونجا میتونی چندتا همر جنگی خوب شارژ کنی تا تایم کتیبه اس دبل هم پر فارمه الان واسه خودت حال کن با بازی , منم با منطقه جدیدم دارم حال میکنم (42 | 26) :love:

• هیس فیدرها فریاد نمیزنند

ایلیا جان شما پسر خیلی خوبی هستی

شخصا دوست دارم

ازون ۲ تا لب و دهن بغل دستیت هم خیلی بهتری

۲ عدد لبو دهن یکی از اول راجع به مولتیاش حرف زده یکیم از هرجا رد میشه میگه بزنید تو گتر تولز

ولی در کل با همه خوبیات این سرور

سرور درخشش عرفان و ادریس بوده

نه شما !!! حالا انشالله در ادامه ۴ تا پلن خوب ازت ببینیم ، دلیلی نداره بشینی با ما کل کل کنی

مثل اون ۲ لب و دهن از دوستای ما خط نخوری بهتره

• سلام

چی شد تا الان که دوستانتون میگفتن دهکده پدر معنوی شمال شرق رو‌چیف کردیم

ببخشید فارمت کردیم

اگه نوب نبودی دیفالتت چیف نمیشد

حالا که تق کار در امد یادتون امد کاری نداشتید من کار داشتم؟

ع ج ب

برو‌پستهای اقا یاسر و‌اقا پرهامو بخون عرفان جان و اینم بهشون یاد بده که طوری کل کل نکنن که طوری بشه که کل کلشون طوری بشه

الانم کار دارم شب یک پست میذارم که ببینید با همه شلوغ کاریتون چه بازی خوردید از لیدرهای شمال

• اصلا اره با مولتی پوش کردم دف مولتی هارم با پوش دست خدا ساختم

والا شما گندمتون توو همین سرور منابع نامحدود به 30 منفی برسه نمیتونی گندم بدی میکنی توو دیوار

امارشو دادم بهت بگم خیلی نوبی که امار اکانت میدم بازم 2 هفته دیگه امار کاتاهارو میدم چون میدونم مال زدن نیستین