نقد و بررسی سرور فینال تابستانه | آغاز ۱۶ تیر ۱۴۰۱ |

• طالبان در طول دوره اول دولت شون در افغانستان باعث از بین رفتن منابع، عقب ماندگی، مهاجرت های گسترده رجال در مملکت شدند.

طالبان همواره سودای حکومت دوباره بر افغانستان داشت و با میدان خالی کردن غربی های ملعون، گروهک انتحاری دوره دوم دولت خودش رو تشکیل داد.

حال شاهد این هستیم که عامل قحط الرجال و عقب ماندگی افغانستان از حقوق بشر دفاع و عملیات انتحاری و کشتار جمعی را محکوم میکند!

لازم دونستم این مطلب رو بیان کنم، بلکه ربطش رو پیدا کنید، همچنین اینکه کیا از قحط الرجال تو افغانستان و به قدرت رسیدن طالبان سود میبرن!

خدا نگذره از این اینگیلیسیا دایی جان!

پ.ن: بحث فروش اکانت و .. بسیار لوس شده، من تا الان اسکرینی جایی نگرفتم، ولی اگه لازم به یاد آوری و رفع ابهام هست پی وی یا دیسکورد در خدمتم

پ.ن: سیزیف جان خوشحالم بالاخره فهمیدی باید تو این سایت بیخیال ماشین حساب بشی، ولی اون تیم کذایی باعث ضعیف تر شدن سطح سرور بود، و من به عنوان رقیب به خاطر وجود اون تیم لدت کافی رو نبردم،در نتیجه لازم میدونم تا نفس یاری بده یه موضوعاتی رو بازگو کنم و داد بزنم!

پ.ن: ما دستمال نکشیدیم، ولی یه جوری دستمالی کردیم که از وسط سرور تا چند سال ازشون خبری نبود!

پ.ن: به شدت موافق یه سرور بدون مولتی هستم! ولی، ولی، ولی در شرایط یکسان برای همه! میشه تحت عنوان سرور پاک راه اندازی بشه و نظارت و بن کردن کاملا به صورت دستی توسط هانتر صورت بگیره!

پ.ن!!! : لازم دونستم بگم بابت لحن تندم ناراحت نباشید! من خارج از بازی همچین لحنی ندارم،ولی شرایط و مصلحت و وظیفه ام ایجاب میکنه به فارسیه سخت!! صحبت کنم.

• سلام مانی جان

وقتی لیدر شمال شرق تو اعلام آمادگی میگه توی ساید های دیگه اکانت نسازید بعد نصف تیمشون رو میفرسته شمال غرب چند تا نماینده و نفوذی میفرسته جنوب غرب مطمعن باش در جنوب شرق هم اکانت و نفوذی دارن

به نظر من حرف ایشون اندازه خیار ارزش و اعتبار نداره حالا بشینیم حرف بزنیم که چی بشه چهار روز دیگه بزنه زیرش ؟!

ایشون برای برنده شدن حاضره تن به هرکاری بده از جمله دروغ , التماس , تقلب , هزینه میلیونی و ...

پس ما هم میدون رو خالی میکنیم تا در کوچه خلوت اسپیدترا ایشون بتونن نقش لات رو بازی کنن

پ.ن: من دارم فرار میکنم دات کام شما ها خیلی قوی هستید :))

پ.ن: این سرور اگه ارزش بازی کردن داشت تا الان 20 تا پلن روتون لانچ میشد ولی فقط یک پلن اجرا شد جهت تفریح و یک پلن دیگه هم میریم به عنوان پلن خدافظی

پ.ن: دف ثابت پر کنید تارگتارو ایندفعه با گرزی نخواید دفاع کنید

• 7- بنظر من از الان برنده سرور مشخص هست یه مقدار سختی بکشید بزارید یاد اوایل سرورهای ای ار بیوفتیم

سلام مانی جان

به دلیل وقت و پلیر کمتر ما طالب عدم جذابیت در ساید شمال غربی هستیم.

بذر پیشنهادات شما در خاک اشغالی سوریه رشد نمیکنند :دی

برنده سرور کی هست میشه به ما هم بگید؟ از نظر شخصی بنده تروریست برنده هست. نه به دلیل مخالفت با مولتی‌ و پلن و ...
    به دلیل اینکه جایگاه جوکر در شلم رو داره :)

منطقاً کاتا ریکاوری نمیشه

حذف اکانت به معنای عدم علاقه به حضور تا به انتهای سرور هست که چندین بار توسط پلیرهای جنوب غرب در فروم بیان شد

کذب یا واقعیت: خبرها حاکی از حضور مهدی کلت بر روی اکانت پارسا هست.
    در مورد کتیبه هم، باید دید :) Place your bets

پ.ن: ناصر خودش تو -100 ما ناتار چیفیده کتیبه بزنه :دی

• این سرور هم برای من‌تموم شد

بار اولی هست که یک سرور نصفه و نیمه‌رها میکنم

اکانت تحویل ساید شد ، امیدوارم بتونن روند اکانت رو به خوبی حفظ کنن

از کل بچه های اس ای عذر خواهی میکنم ولی خوب مقصر رفتنم خودشون شدن و قطعا دیگه سمت تراوین‌ نمیام

این هم امار اکانت تا دیروز

امیدوارم به بقیه دوستان حسابی خوش بگذره و از بازی لذت ببرن

پ.ن : دیگه نیستم راحت مدال پاپ و دفاع رو بگیرید بدون استرس 😂😂😂

• تبریک به دوستان شمال شرق بابت چیف اولین دهکده شگفتی جهان

خدا برکت بده به جنوب غرب که تفاله هاشون رو نگهداری کرد و همین تفاله ها واندرشون رو کلین کردن.

امیدوارم سرورای بعدی تفاله هاشون رو توی ساید خودشون نگه دارن تا توی سرور گند نزنن

البته دور از جون دوستان ما تفاله ایم

عزیزان اسطوره هایین که با حذفشون نمیخوان باور ما نسبت به قدرتشون خراب شه

فقط کاش قبل نوشتن این اراجیف اول جلوی آینه نگاه کنین اگر خنده تون نگرفت توی فروم پستش کنین

پ.ن : خنده تون نیم فاصله میخواد و یادم رفته نیم فاصله چطور بود.

پ.ن : پیشاپیش باید بگم اگر عزیزی میخواد بگه که تو کی هستی و نمیشناسیمت و این شاخبازی های متوسطه دوره اول رو در بیاره باید بگم من معلم کنکورم دوره دوم در خدمتتونم و فعلا هیچ جوابی براشون ندارم.

علی یارتون

ایشالا عمری باشه وقت آزادتون رو هم میبینیم

آرزوی دنیایی پر از موفقیت و عاری از ذیق وقت یا ذیغ وقت یا زیق وقت یا زیغ وقت براتون دارم زیقیا

ارادتمند تمام دوستانی که وقت و انرژی میزارن تا بازی لذت بخش تر بشه هستم

• درود بر دوستان خوبم.
    من بازم اومدم.
    ببخشید دیگه. شاید سری بعدی واسه خداحافظی بیام.آخه اکانتمو تقدیم کردم. هرچند اکانتم نمیشه بهش گفت، چون نوب بودم دیگه.خخخ

:D:D:D:D
    حالا که بزرگترای تراوین توی همه سایدها دارن خداحافظی میکنن. ببین چه شاخهایی پیدا میشه.خخخخخ
    معلم کنکووووووررررررررررررررررر نخوریمون.خخخخخ
    عمری نیست که بخوای وقت آزادشونو ببینی. آخه کی شمارو تحویل میگیره.خخخخخ
    شهر که خلوت میشه ..... هفت تیر کش میشه.خخخخ
    معلم کنکور یه زحمتی میکشی درست اون کلمه رو واسمون بنویسی.
    داش مجید تا یادم نرفته. خیلی دوستت دارم.;)
    این سرور نشد بیشتر شوخی کنیم. ببخشید دیگه.
    از همه دوستان بخاطر شوخی های گاه و بی گاه عذرخواهی میکنم.

ارادتمند همه دوستان خوبم، محمد Patriot

بزرگترین نابکاری آنست برای آنکه برترین باشیم، دست به ویرانگری چهره دیگران بزنیم.

• به قول بچه ها به پایان رسید این دفتر

از همه دوستان در تیم تروریست تشکر می‌کنم

که دعودت من رو برای این سرور پذیرفتند

و عذر خواهی می کنم که برای این سرور دعوتشون

کردم ، اسامی عزیزان تو پروفایل اتحاد هست

دیگه اینجا اسمارو نمیارم

ما میریم که فشاریا راحت به بازی ادامه بدند

وقتشون رو برای دیسلایک پست های ما نگذارند

تو کل سال‌هایی که بازی کردم از یک نفر متنفر شدم

اونم یوسف ریتالین عزیز هست

که بنده خدا با یک ظاهر مظلوم و یک باتن تهی از

عقل و .... برای به دست آوردن قدرت و اعتبار در این سایت تلاش کرد که دستش برای خیلی ها هم رو شد

اقا یوسف هرجا هستی باش ادامه بده :دی

راستی مجید پرشیا میگفت یه کاری نکن که پاشم بیام تو سرور ، سلطان مثل اینکه امدی ولی ما چیزی ندیدیم

تو این ۷۲ ساعت که میریم رو حذف بیاین بزنین

که بعد حذف نگید زدید فرار کردید :دی

اینم به ما ثابت شد که تو اسپید ترا مرد فقط خودمونیم و فقط رو حرف خودمون میشه حساب کرد

همونطور که قول دادیم امدیم خاکستری رو گرفتیم

کسی هم نتونست یه دهکده ازمون دیستروی کنه

۱۰ روزم هست بازی نمیکنیم ولی بازم خبری نشد ازتون

یه سریا خبر اوردن که ما با یک تیم ۶۰ نفره داریم میریم دات کام ، نمیدونم تا چه حد صحت داره البته

شمارو با مولتی بازی و خود شاخ پنداریتون رها میکنیم

اکثرتون شماره منو دارین اونایی که ندارن میتونن از اکثریت بگیرن ، خوشحال میشیم دوستای جدید پیدا کنیم ، از بیرون تبلیغات سو علیه ما بسیار هست

ولی داخل داستان پر از نمک و نمک گرفتگیست

فعلا خداحافظ

پ.ن: مملی سرور بعدی خواستی بازی کنی زنگ بزن اجازه بگیر ازم

مادامي كه عقل خاموش است..... ؤؤ ......خشونت حرف آخر رو مي زند

.......................W.Ss Alone........................

• پیوست خداحافظی

رضا گارد عزیز یه پست شخص برات میزارم

یه روزی مارو رو حساب بحث های داخل فروم و شنیده ها قضاوت کردی دیدی که تو کل کل کم بیارم نیستم

همونطور که تو بحث رفاقت هم کم نمیارم

زدن این نوب ها که برای ما چیزی به همراه نداشت

آنچه از این سرور برای ما بدست امد چند تا رفیق جدید بود

• سلام پرهام جان

این پست رو میخواستم اخر سرور بذارم و شخص شما رو مخاطب قرار بدم ولی خوب شما ماندگار نشدید تو سرور پس اجبارا الان این پست رو میذارم.

اولین مطلب در مورد سرور کام هست که خیلی روش تاکید کردید که داریم میریم کام بازی کنیم و....من شخصا از سال 88 89 به بعد اصلا از سرورهای کام اطلاعی ندارم اما دورادور شنیدم تو کام در حال حاضر عربها حرف اول و اخر رو میزنن اون هم با خرج پول فراوان و میشناسم چند نفر رو که تو کام گلد و پول میگیرن برای کشیدن مولتی برای عربها یادمه قدیمها بچه های ایرانی که کام بازی میکردن هر از چندگاهی لینکهایی از دف یا حملات خودشون رو تو فروم ای ار یا تو اتحادها میذاشتن که دست به دست میشد و ما هم میدیدیم و لذت میبردیم اما سالهاست شخصا هیچ لینکی از کام از طرف پلیرهای ایرانی ندیدم قطعا پلیرهای قابلی از ایران تو کام هستند اما بعید میدونم اون پلیرها ماها باشیم شخصا اگر تو کام بازی میکردم و تنها یک لینک از ارسال دفاع هم داشتم چشم همین فروم رو با اون لینک در میاوردم نتیجه اینکه کام بیشتر الان شبیه بیسکویت کام شده برای ما ایرانیها با این قیمت دلار ومخارجی که بقیه تیمها میکنن چیز عجیبی هم نیست این داستان فقط یک لق لقه شده که بگیم من شاخی هستم و کام بازی میکنم یا شاید بیسکویت کام میخوریم!!!!

مطلب دوم شما بسیار تو پستهات(شناختی از بیرون بازی ندارم ازتون فقط و فقط پستهای فروم مد نظرم هست)بسیار بی ادبانه صحبت میکنید مثلا تو همین پست اخرتون میفرمایید تو اسپید ترا فقط مرد شما هستید و در عمل یعنی بقیه نامرد هستن برای شخص من مرد بودن هنر خاصی نیست انسان بودنه که مهمه اما شما دقیقا با منظور این حرف رو میزنید و واقعا دید شما نسبت به مرد و زن جای بسی تاسف داره کاشک خیلی از ماها میتونستیم مثل خیلی از بانوان باشیم که نیستیم متاسفانه.

تو پستهای قبلی قومیت یوسف رو به عنوان رشتی به سخره گرفتید(باز هم فارق از اینکه شما طبق گفته خودتون تو پستهاتون ظاهرا شمال پیش یوسف رفتید و حق نان و نمک اینه که با کسی که هم سفره و هم سفر میشه ادم حرمتشو باید نگه داره که ظاهرا برای شما اصلا مهم نیست)این سخره گرفتن چیزی نیست الا ضعف کامل شخصیتی شما انشاالله من بعد حرمت افراد قومیت و هزار چیز دیگه رو بتونید نگه دارید.

متاسفانه شما اصلا تفاوت طنز و طنازی با بی حرمتی رو بلد نیستید و به نظر خودتون پستهاتون بسیار نغز و زیبا و شادی اوره به عنوان یک خواننده خدمتتون عرض میکنم که کاملا بر عکس تفکر شما پستهاتون بسیار ناپسند و سخیف هست نوشتن و نویسندگی راه و روشی داره که تو تیم شما شخصا نشانی ازش ندیدم.

و اما در مورد این سرور بارها گفته شد که ممنون از تیم ترور که بازی رو زیبا کردن اما چند نکته پر اهمیت این وسط هست

یکی اینکه تعریف خودتون از خودتون خیلی بیشتر از تعاریف دیگران از شماست این نشون میده که جبن و غرور شما بسیار بیشتر از داشته هاتون هست درخت پربار سرش پایینه و دیگران از بار و سنگینیش لذت برده و تشکر میکنن تعاریف چندین باره کسی از خودش قطعا نشانه هرچیزی میتونه باشه جز توانایی و کار دانی.

و دوم اینکه قبلا هم گفتم خدمتتون اینکه شما تو دوی ماراتون 100 متر اول شروع مسابقه پیشتاز باشید و در نهایت به خط پایان نرسید ممکنه باعث بشه خودتون برای خودتون دست و هورا بکشید اما قطعا نشون دهنده اینه که شما دونده ماراتن نیستید باید تو همون دوی صد متر شرکت کنید هر چند قطعا شما در مقابل دونده

های ماراتن صد متر جلو هستید اما هیچ حرفی جلوی دونده های دوی صد متر نخواهید داشت

در هر حال امیدوارم در سرور کام!!! موفق باشید و چند لینک زیبا از خودتون بدون فتوشاپ و دستکاری در همین فروم قرار بدید که ما هم ازش لذت ببریم و به هموطن خودمون افتخار کنیم.

چه کنیم فرض محال که محال نیست من هم ارزویی کردم که امیدوارم شدنی باشه

موفق و موید باشید

• به قول بچه ها به پایان رسید این دفتر

یه سریا خبر اوردن که ما با یک تیم ۶۰ نفره داریم میریم دات کام ، نمیدونم تا چه حد صحت داره البته

هر ۷۲ ساعت یه بار خودت یا یکی از خودت میاد میگه خداحافظ

خب برو اگه رفتنی هستی داداش

به خدا اگر اندازه سوراخ گوش چپ مورچه هم برامون اهمیتی و تاثیری داشته باشه بود و نبودت توی سرور

توی دات کام میخای بری بیا با خودم ببرمت گم نشی

واتساپ پیام بده رمز و پسورد اکانت کام بدم بهت هم گلد داره هم مولتی ببینم اونجا چه بهونه ایی داری

• عمو مازیار با کمال احترام جوابتو نمیدم

شرمنده وقت ندارم با پست مسخره شما سرکله بزنم عذر میخوام

چند تا پ.ن فقط

مرد بودن با نر بودن فرق داره

مرد از دهن صحبت می کنه

این اقا یوسف که شما اومدی پشتش ما رفتیم رشت چیزی به جز یه دست لباس نداشت سر سفره ما نشسته میل کرده بر عکس متوجه نشو

ما ویلا کرایه کردیم ، خوردنی خریدیم دادیم اقا یوسف شما هم خورده ، حالا به جز چند سالی که لیدرش بودیم و به جز اینکه ایشون امد زیر ما بکشه

بعدم گفت رشت امدی نون نمک مارو خوردی

یکی نیست بگه مشتی لباساتم که عاریه بود

ضمن اینکه شما تو اسپید ترا چیف شدی معلومه که در حد کام نیستین پس نظرتون تو اون قسمت هم خیلی تخصصی نیست

بقیه پستتونم نخوندم چون همین چند خط اولش معلومه کم اوردین امدین مسائل رو به هم ببافین ، دوست ندارم به بزرگتر از خودم بگم بیا پایین ولی بزرگتر احترامش دست خودشه ، به نظرم بیخودی به من چسبیدی شما

بچسب به ۴ تا بچه داخل فروم ، مگه خودتون تو سرور راه ننداختین که پرهام بد دهنه ؟؟؟

اینجایی که شما داری می‌کنی یه ۱۰۰۰ سال دیگه نفت در میاد ، باید وایسی تا فسیل بشه

فکر نمیکنم ما بخوایم بریم دات کام به کسی ربط داشته باشه

کلاس برای کسایی که فارمشون کردیم که نمیتونیم بزاریم

ضمننا دقیقا من خیلی مقرورم نه من بلکه همه تیم ما از روز اول میگفتن اینا در حد ما نیستن

خوش گذشت

• سلام و احترام

اقا مازیار ما از شما تو اسپید ترا هم لینک ندیدیم

اگه لینکی هست لطفا چشم مارو در بیارید باهاش

• درود به همه .

هیچوقت تیم های ایرانی موفق نبودن توی کام و فقط تو ورژن قدیم بصورت پارتیزانی سر بودن از تیم های خارجی و از نظر تیمی نه .

الان هم که کام تبدیل شده به یه بهونه ی کلیشه ای!!! تیم های ایرانی فقط یاد گرفتن که برن بچسپن به تیم های عربی لولللللللللللللللز ، تیم های عربیی که دو دهه ی گذشته هیچی نبودن و فقط بلدن پول خرج کنن .

چرا نسل نو تراوین که تشریف میبرن کام ، تسلیم روس ها هستن از اول؟! این کامی که شده بهونه و صدای این بهونه ها به عرش کبریا هم میرسه ( حکایت : ما بکشیم ما میریم بهشت و بکشن مارو باز ما میریم بهشت ، منطق و ادبیات سخیف )، چرا این بهونه ها لینکی نداشته؟ موفقیتی نداشته؟ چرا حضور روس ها ترس و لرز به اندام نسل نو میندازه؟ اونور روس ها و اینور ما که حکایت تمساح لب دریاچه رو داریم خخخخ .

لطفا حکایت هالک فتوشاپی نشه که با نام ایران رفت و حیثیت اسم ایران رو برد .

امیدوارم که دست پر برگردید!!!

مانا باشید .

از بی هنران شعله ادارک مجویید

این طایفه را طره دستار بلندست

تن چیست که با خاک برابر نتوان کرد؟

از کوتهی ماست که دیوار بلندست .

صائب تبریزی .

• شخصا اگر تو کام بازی میکردم و تنها یک لینک از ارسال دفاع هم داشتم چشم همین فروم رو با اون لینک در میاوردم

اقا مازیار فرق ما با شما دقیقا همینه

سطح بازیتون در حد همین اسپید ترا هست وگرنه مطمعنم اگر توان مالی و هوش تراوینتون در حد کام بود الان توی فروم اسپیدترا پلاس نبودید

وگرنه ما چندین ساله از بعد فیلتر کام بازی میکنیم تورنومنت هم بازی کردیم ,وسط همین عربا و روسا که شما ازشون میترسید جز 10 مهاجمین برتر سرور هم شدیم توی تورنومنت 2021 ولی چشم کسی رو باهاش درنیاوردیم

این هم لینک اکانتم در تورنومنت مقدامتی 2022 که نگید فوتوشاپه البته بعید میدونم شما تو اینجور سرورا اکانت داشته باشید چون سطح بازیتون کیلومتر ها با سرور هایی که ما بازی میکنیم فاصله داره

به هر حال امیدوارم به تمام آرزو های تراوینیتون برسید توی اسپید ترا چون این سایت جوری طراحی شده که امثال شما که در سرور های بین المللی نقش فارم رو بازی میکنن بتونین همر بسازین و تا اند گیم توی سرور دووم بیارین

آخرین پست من توی این فروم و آخرین فعالیتم در سایت خوب اسپیدترا بود

شما رو با آرزو هاتون تنها میزارم <3

• مازیار؟!!!!! مازیار؟!!!

فعلا که اسمم عوض نشده و المثنی هم که نداریم .

ترس؟! فکر کنم باید درک مطلب جمله هارو هم تمرین کنیم با دوستان ، نمیشه اسم آورد اما به شخص خودم گفته شد ( پلیر همین اسپیدترا که ما نمیتونیم با روس ها در بی افتیم و روس ها زور میگن بهمون ، زننده ست اسمش و اسم تیمش رو بیارم و اهل این حرکت های چیپ نیستیم که نام و نام تیم و سایدشون رو تخریب کنیم چونکه نیازی نیست ) .

به همین دلیل پرش ارتفاع زدند در تورنومت به بغل اعراب تا که از گزند روس ها مصون بمونن ، نمیدونم و در جریان نیستم که نتیجه اون تورنومنت چی شد .

فعلا خاطراتمون آرزوی بی ستاره هاست .

____ مقرور یا مغرور؟ ( حد و اندازه مشخصه ) .

صائب تبریزی .

• کسی که از نعمت داشتن مادر برخوردار باشه هیچوقت نمیره روی دیوار شخص دیگه ای فحش مادر بنویسه .

تربیت خانوادگی رو لطفا به رخ نکشین .

____ جسارتا اون دستگیره ست که اگر بکشیمش از یه چیز دیگه رو نمایی میشه .

صائب تبریزی .

• کسی که از نعمت داشتن مادر برخوردار باشه هیچوقت نمیره روی دیوار شخص دیگه ای فحش مادر بنویسه .

تربیت خانوادگی رو لطفا به رخ نکشین .

____ جسارتا اون دستگیره ست که اگر بکشیمش از یه چیز دیگه رو نمایی میشه .

ببخشید دوست عزیز منظورت رو نفهمیدم

کلا متوجه نشدم از کجا اضافه شدی به بحث

الانم که میگی فحش مادر رو دیوارتون نوشتن!!!

اسپم نکن لطفا خودت میگی اسپم خودت اسپم می‌کنی؟ بحث به شما ربطی داشت؟

نخود کدوم آش هستی شما؟

• آقا مازیار من هرچقدر فکر کردم دلم راضی نشد

اینجوری با شما حرف زده باشم

شرمنده ، عذر خواهی می‌کنم اشتباه کردم

ولی از شما که جای پدر بنده هستی

انتظار نمیره رفتار بازیکنی که از ساید شما

تهمت دروغ میزنه یا بی احترامی می کنه رو نادیده بگیرید

وقتی یه عده بی احترامی کنند

دروغ هم بگن ، شما هم بگین از من بی احترامی دیدین ، یعنی قصاوتتون سالم نیست

کسی به شما بگه ساید فروش

جوابشو محترمانه بدی

یکی دیگه پشتش بیاد بگه کم سن

جوابشو محترمانه بدی

بعدی میاد سوار میشه

باید با هرکس مثل خودش رفتار کرد

من انتظار دارم بازیکن سایدتونو خودتون اعمال قانون کنید ، نه اینکه پشتیبانی کنید

مگر اینکه دنبال صرفا خراب کردن من باشید

نه حق و حقیقت

• سلام و احترام

اقا مازیار ما از شما تو اسپید ترا هم لینک ندیدیم

اگه لینکی هست لطفا چشم مارو در بیارید باهاش

سلام یاسر جان

تفاوت تو همینه که میگی نه الان نه زمانی که تو ای ار بازی میکردم هیچوقت هیچکس لینکی از من تو فروم ندیده اگه لینکی هم گذاشته شده از طرف تیم لیدری بوده برای توضیح حملات یا پلن تو فروم میدونی چرا؟

چون کل این لینکها و اتکها برای شخص من اندازه پای چپ مارمولک عمارت شمس العماره هم ارزش نداره هرکی هرکاری تو زندگی انجام میده برای بدست اوردن نداشته هاش هست و رسیدن به هدفی خاص من از روز اول که تراوین رو شروع کردم هدفم سرگرمی و از اون مهمتر مهارت پیدا کردن تو روابط اجتماعی و پیدا کردن دوستان خوب بود که شکر خدا هر سروری که بازی کردم به دایره این دوستان اضافه شده درکنارش هیچوقت هم تو بازی که جمعی و تیمی هست کم فروشی نکردم و تمام تلاش خودم رو کردم که بتونم به تیم کمک کنم احتمالا لینک دست بچه ها باشه چه کسانی که از ای ار لینک سیو میکردن چه تو اسپیدترا اما شخصا درست میفرمایید یک لینک هم ندارم اصلا برام مهم نیست 5 تا گرزدار یا 10 تا کاتا بیشتر یا کمتر اصلا با بزرگترین همر جهان به کسی دوتا نون میدن؟دوست خوبی پیدا میکنی؟پیشرفتی تو زندگیت حاصل میشه؟

یاسرجان ادب مرد همیشه به از دولت اوست طرف بزرگترین همر دنیارو داشته باشه اما لق لقه دهنش توهین به این و اون باشه نهایت حرفی که در موردش زده میشه اینه که ای....اقا چه همری کشیده حالا یکی براش مهم همرکشیدن هست حتی اگه بهش ....اقا بگن یکی مهمتر براش اینه که بهش....اقا نگن

قطعا کسی که تو هر کاری حرفی برای گفتن داشته باشه با زبونش لازم نیست خودش رو ثابت کنه و بگه ای مردم من انم که رستم بود پهلوان تجربه ثابت کرده کسانی که توانشون رو روی چرخوندن زبونشون برای منم منم میذارن تو اون رشته که فعالیت میکنن از ضعیف ترین ها هستن.

اگه خیلی هم شاخ هستید تو تراوین بذارید اینو کسان دیگه بگن نه یک پست در میون دوستانتون زبان به تمجید خودشون باز کنن همین چندتا پستی که بعد پست من گذاشتید برو با دقت بخون همه مثلا امدن من رو ضعیف و خودشون رو قوی نشون بدن اما به نظرم همه اینو میدونن کسی که سعی میکن با پایین بردن کسی خودشون رو بالا ببرن همون جماعتی هست که تو اون زمینه مورد نظر ضعیف ترین هستن.

من خودم میگم از سال 88 اصلا از کام خبر ندارم پلنرتون امده هزارتا حرف هلو زده که بگه نمیتونی کام بازی کنی اینو که خودمم گفتم دلیلش هم اینه که اصلا علاقه به این ندارم که برای سرگرم شدن از گلوی خانوادم بزنم که یک لذت شخصی ببرم حتی اگر تمام دنیا مال من باشه لذتهای خیلی بهتری هست که بتونم براش هزینه کنم در هر حال امیدوارم تو دنیای واقعی چنین حرکاتی از هیچکس اول از همه خودم سر نزنه و همش جلوی همین کیبورد و برای چهرتا عدد باشه