نقد و بررسی سرور فینال تابستانه | آغاز ۱۶ تیر ۱۴۰۱ |

• نسل کشی در منطقه مرزی

اینم چیف شده بود

هرچند مولتی بود ولی دف سازی میکرد از روز یک

• نعمت جان بازی همو دیدیم قبول دارم که جزو انگشتایی

ولی

کی اصولی بازی میکنه اینجا؟

یعنی باورت میشه کسی بشینه بین 4000 تا دهکده ناتار فارم لیست دستی درست کنه بخوره به لیمیت اتک؟

سلام.

ایلیا جان سه سرور با سه نژاد مختلف(توتن،هون و گول)شش هفته ابتدایی سرور بین سه نفر اول تاپ غارت بودم(فقط غارت ناتار و رتبه های بالاترم مولتی میزدن) هر سه سرور هم تمام لیست فارم ها را دستی ادد کردم،البته برای سرچ ناتارها از داخل پروفایل ناتار ابتدا خودم با اکسل انجام میدادم و بعدا که لقمان جان روش سریعتری گذاشت از این روش استفاده کردم ولی این فقط سرچ ناتارها بود،ادد کردن ناتارها و ویرایش ناتارها کاملا دستی انجام میشد.

از سرور قبل یک بات برای ادد کردن ناتارها اومده ولی من اگه زمانی خواستم بازی کنم از این بات استفاده نمیکنم و به نظرم ادد کردن دستی ناتار خیلی بهتر از آب در میاد

در مورد لیمیت غارت، نژادهای هون و گول این تایم سرور نباید به لیمیت برسن و اگه رسیدن بخاطر ادد کردن فله ای ناتار بوده،آپدیت و بهینه کردن لیست ناتار خیلی مهمه که این فقط دستی قابل انجامه،با همین لیمیت، M A R S هون هفت همر جنگی ساخت بدون هیچ مولتی ای، و Gaul Teachers گول هم پنج میل دف

لیمیت دهکده که ده هزار هست خوب و منطقیه ولی لیمیت اکانت به نظرم باید از 30 هزار به 50 هزار برسه،با لیمیت حال حاضر در بهینه ترین حالت یک اکانت هون بدون هیچ مولتی نهایت هفت همر جنگی میتونه بسازه،توتن نهایت سه همر جنگی و گول هم حداقل 2 میل دف و نژاد گول و هون حتما میتونن تا کتیبه ها در تاپ غارت حضور داشته باشن و بعد از کتیبه هم اگه کتیبه چکمه داشته باشن بازم میتونن

این سرور یک اکانت صرفا برای چک کردن سرور ساختم و چند باری باهاش تعدادی ناتار غارت کردم و جالب اینجا بود که اکثراً کامل پر برمیگشتن و واقعا حیف شد این سرور وقت بازی نداشتم.این سرور با این همه ناتار واقعا برای کسی که بخواد بدون مولتی بازی کنه خیلی فرصت خوبی بود،بخاطر تعداد زیاد صنعتی بازها،تعداد ناتارها خیلی زیاد هست و تعداد کسانی که ناتار غارت میکنن هم کم هست و یک هون یا گول با لیست های بهینه میتونست این سرور داخل تاپ باشه(علاوه بر شیرده بودن ناتارها،غارت مولتی های صنعتی بازها هم این سرور خیلی راحت تره هم بخاطر کنفدراسیون هم اینکه بخاطر تعداد زیاد مولتی ها ،دست واسه انتخاب بازه)

هر ده عزیزی که داخل تاپ غارت هستن غارتشون مولتی هست(به سالم بودن ریدشون در پروفایلشون توجه نکنین) و من فکر میکنم اگه تاپ تا 15 نفر هم ادامه داشت بازم 15 نفر اول غارتشون مولتیه

یک پیشنهاد :اگه میخواین از بازی لذت ببرین یک اکانت هون یا گول بسازین،نقاط مختلف سرور (حتی در سایدهای حریف) ده بگیرین و مولتی و ناتار غارت کنین،تک اکانت هم از بازی لذت میبرین هم توی تاپ غارت حضور خواهید داشت

یکمم فضولی کنم :

--------------------

اکانت omg laghooncher

من دفساز نیستم و Gaul Teachers اولین تجربه دفسازی تخصصیم بود،به عنوان یک پیشنهاد خدمتتون عرض میکنم

پراکندگی دهکده هاتون مقداری زیاد هست و این باعث میشه در جابه جایی منابع برای ساخت دف و همچنین ارسال دف به پارکینگ و ... یکم اذیت بشین،پراکنده دهکده ساختن برای گرفتن واحه برای نژاد گول توجیه پذیر نیست

----

اکانت T E N C E R و تا حدودی T A R T A R U S

با این همه مولتی و مختصات پایین،توتن بهتر نبود؟

Some Of The Accounts That I Have Played On :

Gulf Warriors

THE OLD AXE

AXE MAN

MR.PR3SIDENT

totenpro

GeT_RiGhT

The old men

Royal

Good Life

LEGENDS

M A R S

Gaul Teachers

• سجاد جان من داخل متن پست به شرح زیر نوشته بودم :دی

{ یه پلیری هست نون دستشو میخوره حالا اصلا 50 تا مولتی هم اضافه کنه مشکلی نیست

مثلا سجاد سرور پیش علاوه بر غارت خودکار دستی هم فارم لیستشو میزد. }

و یه سری حرفا که هیچ چیزی رو عوض نمیکنه ...

داداش اینا 100ک لیمیت اتکو 300 تا فارم لیستم داشته باشن باز 250 خونه ای پاپ 2 هم میزنن

پیشنهاد من اینه حالا که همه ناتارها با بات ادد میشه یه 200 گلد بگیره خودش 100 تا ناتار نزدیکتو ادد کنه راحت :D:D

در کل ارادت

دوست داشتی بیا اندبل

• درود بر دوستان خوبم.
    من بازم اومدم.
    اااااا پسر یهویی چقد پیام اومددددددددددددددهههههه.
    ای اول آقا مجید که با پیام های گاه و بی گاه روح و روان دوستان فروم رو شاد میکنی.
    اول که خواستی بیای توی گود و حریف ضربه فنی کنی.
    یهویی چی شد داستان دفسازی شروع شد.
    بابا نکن با ما همچین.
    استرس میگیریم ما.نه اینه که همه ما نوب هستیم و حضرتعالی حرفه ای. واسه همین یهویی این رونالدینویی بودنت باعث شده هنگ کنیم.
    ولی خدائیش از خداوند منان وهمچنین از ادمین عزیز سپاسگزارم. آخه ادمین با این ناتارها باعث شد شما به ایشون گیر بدی.خخخخ
    آقا مجید آب و هوای خاکستری بهت نساخته، یه پیام فرستادی که همه دارن نگاه عاقل اندر سفیه میکنن.
    آقا نکن اینکارو. خدائیش ما خودمون نوبیم نمیدونیم چی به چیه، شما کاری کردی که حرفه ای ها هم به چالش کشیده شدن.
    الان آقا مجید داداش گلم. دقیقاً با خودت چندچندی؟
    :D:D:D

• پست توسط hafez ().

پست حذف شده توسط ModeratoR: توهین. الفاظ رکیک. یک ماه بن ().
  • پست توسط patriot ().

پست حذف شده توسط ModeratoR: نقل قول پست حذف شده ().
  • ایلیا جان .

اولا الان دستی اد کردن ناتار دیگه خیلی ساده است وقتی از رو دهکده گزینه اضافه شدن به فارم لیست رو داره . قبلا ها که خیلی ها با با تراوین تاکتیک اد میکردن یادمه همیشه یه کاغذ جلوم بود و اول از رو نقشه مختصات ها رو پیدا میکردم و رو کاغذ مینوشتم و بعد میرفتم تو لیست فارم و لیست اد میکردم .

برای یه اکانت که ۱۳ تا ده داره دفسازی میکنه یعنی هر ده به صورت میانگین ۴ تا لیست باید باشه . آیا اد کردن ۴ تا لیست برای هر ده به صورت دستی سخته ؟

حالا فرض کن تا روز ۱۰۰ سرور بشه ۵۰ تا دهکده یعنی یکی مثل من که مولتی بازی نمیکنه برای هر ده فقط باید یه لیست ۱۰۰ تایی ناتار اد کنه ؟ به نظرت انصاف هست ؟ اگر هم خواستی اد کردن دستی در سریعترین زمان ممکن رو بهت آموزش بدم تو واتس آپ یه پیام بهم بده تا کلاس آموزشی برات بذارم . اونم چون خیلی دوست دارم

برای تشخیص زنده یا مرده بودن یک انسان به شرف او نگاه کن نه به نبض او .

• سلام.

ایلیا جان سه سرور با سه نژاد مختلف(توتن،هون و گول)شش هفته ابتدایی سرور بین سه نفر اول تاپ غارت بودم(فقط غارت ناتار و رتبه های بالاترم مولتی میزدن) هر سه سرور هم تمام لیست فارم ها را دستی ادد کردم،البته برای سرچ ناتارها از داخل پروفایل ناتار ابتدا خودم با اکسل انجام میدادم و بعدا که لقمان جان روش سریعتری گذاشت از این روش استفاده کردم ولی این فقط سرچ ناتارها بود،ادد کردن ناتارها و ویرایش ناتارها کاملا دستی انجام میشد.

از سرور قبل یک بات برای ادد کردن ناتارها اومده ولی من اگه زمانی خواستم بازی کنم از این بات استفاده نمیکنم و به نظرم ادد کردن دستی ناتار خیلی بهتر از آب در میاد

در مورد لیمیت غارت، نژادهای هون و گول این تایم سرور نباید به لیمیت برسن و اگه رسیدن بخاطر ادد کردن فله ای ناتار بوده،

سجاد جان عزیز

این سرور ناتارهاش نسبت به سرور های قبل خیلی بیشتره و متاسفانه اکانت هون هم به لیمیت میخوره .

وقتی شما تا ۱۸ خونگیت حداقل ۱۰۰ تا ناتار هست . به نظرت نباید به لیمیت بخوری ؟

۵ روز پیش به لیمیت خوردیم گفتیم فعلا بیایم به جای یه دونه سواره تو لیست بکنیم ۲ تا سواره تا یکم خودمون رو گول بزنیم .

دیدیم فایده نداشت و بعد از یه روز دوباره به لیمیت خوردیم .

بعد گفتیم خب دیگه واحه این موقع دیگه ارزش نداره بزنیم و ناتارها بهتر منبع میدن لیست واحه ها رو هم حذف کردیم و اینکار یکم بهتر بود و اکانت ۳ روز لیمیت نداشت . و از امروز صبح دوباره به لیمیت خوردیم .

پ.ن : ایلیا جان اصلا احتیاجی نیست تا ۲۵۰ خونه بخوای فارم اد کنی همون ۳۰ خونه کافیه البته اگه بلد باشی چطور اد کنی :دی

• ایلیا جان .

اولا الان دستی اد کردن ناتار دیگه خیلی ساده است وقتی از رو دهکده گزینه اضافه شدن به فارم لیست رو داره . قبلا ها که خیلی ها با با تراوین تاکتیک اد میکردن یادمه همیشه یه کاغذ جلوم بود و اول از رو نقشه مختصات ها رو پیدا میکردم و رو کاغذ مینوشتم و بعد میرفتم تو لیست فارم و لیست اد میکردم .

برای یه اکانت که ۱۳ تا ده داره دفسازی میکنه یعنی هر ده به صورت میانگین ۴ تا لیست باید باشه . آیا اد کردن ۴ تا لیست برای هر ده به صورت دستی سخته ؟

حالا فرض کن تا روز ۱۰۰ سرور بشه ۵۰ تا دهکده یعنی یکی مثل من که مولتی بازی نمیکنه برای هر ده فقط باید یه لیست ۱۰۰ تایی ناتار اد کنه ؟ به نظرت انصاف هست ؟ اگر هم خواستی اد کردن دستی در سریعترین زمان ممکن رو بهت آموزش بدم تو واتس آپ یه پیام بهم بده تا کلاس آموزشی برات بذارم . اونم چون خیلی دوست دارم

سلام ناصر جان

منطقی نیست واقعا که 50 تا لیست برای اکانت دفساز بزنی :دی

بر فرض که شد. شما یکبار برای دل خودت بشین دستی از بالا به پایین لیستارو بزن ببین چقدر تایم میگیره. هرکدوم 3 ثانیه هم باشه 3 دقیقه لیستارو باید از بالا بیای به پایین که یه اکانت دفساز با 50 دهکده و 50 لیست به 5 پلیر نیاز پیدا میکنه برای دستی زدن لیست.

من فکر میکنم همین فرستادن خودکارش مزیت کافی هست برای اکانت دفساز .. این سرور 5 دقیقه کمتر هم شده

حالا که زدی و اینها خب نوش جونت رمز نامه کن یاد بگیریم پیرمرد واقعا دوس دارم لیمیت رو 30 خونه ببینم :دی

• درود...

مهدی جان اولا تبریک میگم بهت خسته نباشی کارت زیبا بود ...

موردی که باعث شد ریپلایت کنم این بود که پست قبلی منو بخون شاید متوجه نشدی، من یادآوری میکنم بهت ، نوشتم من به علت مشکلات شخصی نیستم و اکانت واگذار کردم به ساید، این حرف منم ‌‌‌‌‌‌‌‌کاملا نوع اتکات معلوم می‌کنه که اصلا دف نشدی و... من اصلا نمیخام کارت رو بی ارزش کنم و اولش هم تبریک گفتم بهت اما اون ده رو ما روش حسابی باز نکرده بودیم و منتظر صفر شدنش بودیم بخاطر همین زیاد بهش نرسیدیم و نیرو سازی نکردیم. کلا طرف صحبتم این بود که اگه من بودم روی اکانت و پلی میدادم شما که هیچ اون دست خدا که داری براش بازی میکنی هم نمی‌تونست ی دونه تیرانداز از من لاست بگیره اونم اون تایم شب🤤

آخرین پست من در فروم این سرور بود امیدوارم سایدی که زحمت می‌کشه و البته مهم تر از همه با شرافت بازی میکنه وینر بشه

پایدار باشید ...

AVENGER

• پست توسط best toten ().

پست حذف شده توسط ModeratoR: اسپم ().
  • پست توسط Pedram DraCuLa ().

پست حذف شده توسط ModeratoR: نقل قول پست پاک شده ().
  • سلام خدمت همگی دوستان

قبل از شروع پست روی صحبتم با AVENGER عزیز هست
    من پست شما رو ندیده بودم متاسفانه به هرحال توی این مدت که بازی میکردید به ما که خوش گذشت امیدوارم اگر شوخی ای کردم باهاتون به دل نگرفته باشید و هرجا هستید موفق و شاد باشید

خب دیشب داشتیم با مزدورا و گرزیا تاس مینداختیم که قرعه به نام 3 تا اکانت افتاد

این اکانت پلیر خیلی خوبی داشت و متاسفانه باید این ده از روی نقشه حذف میشد
    یه فکت جذاب براتون بگم پلیر این اکانت ساعت 1:20 دقیقه تعدیل زد رفت خوابید
    اینم چون میدونم سناریو چیدن دوس دارید گفتم در جریان باشید ما خود دست خداییم لول

خب تارگت بعدی دف ساز مرزی بود که لینک سبز پرید و زحمت 30 روزه ی اکانت که معلوم نیست کجا پارک بود از بین رفت

و تارگت آخر هم زحمت دست تیم کشت و صنعت شمال شرق بود که باید از اون منطقه حذف میشد دستشون درد نکنه 30 روز ازش تغذیه کردن

راستی دیشب صحبت بود گفتن مثل اینکه شمال شرق دف کوردینیتور هم داره
    دمشون گرم یه پیام دارم برای دف کوردینیتور شمال شرق
    آقا ارادت :دی

فقط اینکه شما اول 120ک دف از نقطه نقطه ی ساید اونم نصفه شب جمع میکنید بعد یادتون میوفته اسم ده رو بزارید فیک یا بالعکس؟
    خلاصه که خیلی قراره بهمون خوش بگذره خیلی خوبید

ایشالا تاس به زودی به نام شما هم میوفته دوست عزیز لول

ارادت
    مهدی اینفینیتی

• سلام ناصر جان

منطقی نیست واقعا که 50 تا لیست برای اکانت دفساز بزنی :دی

بر فرض که شد. شما یکبار برای دل خودت بشین دستی از بالا به پایین لیستارو بزن ببین چقدر تایم میگیره. هرکدوم 3 ثانیه هم باشه 3 دقیقه لیستارو باید از بالا بیای به پایین که یه اکانت دفساز با 50 دهکده و 50 لیست به 5 پلیر نیاز پیدا میکنه برای دستی زدن لیست.

من فکر میکنم همین فرستادن خودکارش مزیت کافی هست برای اکانت دفساز .. این سرور 5 دقیقه کمتر هم شده

حالا که زدی و اینها خب نوش جونت رمز نامه کن یاد بگیریم پیرمرد واقعا دوس دارم لیمیت رو 30 خونه ببینم :دی

چرا دستی بخوام بزنم لیست رو ؟ و چرا منطقی نیست اکانت دفساز غارت کنه ؟

تو وات پیام بده تا بهت بگم چجوریه لیست تا 30 خونه رو بزنی و به لیمیت بخوری . آخه به مجید اعتماد ندارم پسورد رو بفرستم رو اکانت : دی

اگر دوست نداشتی این همه راه بیای تا جنوب که یاد بگیری همون شمال ادریس هست بهت یاد میده . با افتخار اعلام میکنم که لیست تا 30 خونه زدن و به لیمیت خوردن رو از ادریس جان یاد گرفتم .

پ.ن: مجید جون دوست داریم

• پرهام جان من در مورد قضاوت بابت اکانت prance of turk

یه معذرت خواهی به شما بدهکار بودم که گفتم تا نرفتی بهت بگم

طبق مستندات موجود تا قبل دیشب میگفتم این اکانت واسه شماست تا اینکه دیشب دیدم داخل اتحادهای اس ای هست حافظ همون اول بازی به من گفت که این اکانت مولتی کدوم اکانت داخل اس ایه من باورم نشد

در نهایت اشتباهی بکنم شهامت معذرت خواهیش هم دارم

خلاصه هم شما هم ما خوب بازی خوردیم از اس ای

در مورد امید هم هومن و هم فرهاد به من ثابت شده که فیرپلی بازی میکنن ولی بحث امردادی ها از امید اینا جداست

3 تا سرور حلوشون بازی کردم و میدونم هیچ خط قرمزی در بازی ندارن

این سرور هم که تعداد بیشتری در سرور حضور دارن مطمینا تمام سایدها و داخل اتحاد ها اکانت دارن به مرور به همه ثابت میشه

این سرور اگر متایی بین اس ای و اس دبل هست آخرش که اس ای 100 کنه مثل متاهای قبلیشون میکشن زیر اس دبل و همه چیو به نام خودشون تموم میکنن

پاتریوت بلاکی ریپلای نکن

پ ن:کوماتسو حواست به اطراف باشه :d

• سلام آقا مجید گل

چون بنده رو ریپلی کردین

پرهامم که بنه طبق معمول

گفت بگم اختیار داری این حرفا چیه

مارو شرمنده نکن دوست نداریم بزرگترمون

ازمون عذر خواهی بکنه

ای کاش یه سریا از شما یاد میگرفتند

که البته اگه توانایی یاد گرفتن داشتن

انقدر نوب نبودن

در هر صورت ما تو این بازی از شما اخلاق دیدیم

و کلیم حال کردیم

شما آرمین ، ایلیا و بقیه عزیزان

بچه های شمال شرق بدویید دیسلایک کنید

مملی دیسلایککککککک

• درود بر دوستان خوبم.
    من بازم اومدم.
    آقااااااااااا منو چرا بلاک میکنی آخه. منکه دوستت دارم آقا مجید.
    خدائیش دلم واست یه ذره شده بود و میخواستم پیام بدم. بخدا حلالزاده ای.
    متأسفانه دوستانی هستن که بد دهنی کردن. اونارو کاری ندارم. ولی میخواستم به دوستان عزیزی که همراهیت میکنن بسپرم که :
    به آقا مجید سلام برسونید بگید سرور تموم شد دیگه الان میتونه از حمایت بیاد بیرون.
    همش میزد تا دو روز دیگه.
    آخه لامصب چرا زدیش 7 روز دیگه.
    خدایا این سرورو تموم نکن تا آقا مجید از حمایت بیرون بیاد.;);)
    و در آخر یه دست مریزاد بهت بگم که انقد معرفت داشتی بابت اون قضاوت اومدی توی فروم گفتی. دمت گرم.خوشم اومد.
    خدا مارو بی تو نکنه.:):)

• چرا دستی بخوام بزنم لیست رو ؟ و چرا منطقی نیست اکانت دفساز غارت کنه ؟

تو وات پیام بده تا بهت بگم چجوریه لیست تا 30 خونه رو بزنی و به لیمیت بخوری . آخه به مجید اعتماد ندارم پسورد رو بفرستم رو اکانت : دی

اگر دوست نداشتی این همه راه بیای تا جنوب که یاد بگیری همون شمال ادریس هست بهت یاد میده . با افتخار اعلام میکنم که لیست تا 30 خونه زدن و به لیمیت خوردن رو از ادریس جان یاد گرفتم .

پ.ن: مجید جون دوست داریم

بیست سوالیه؟

شما 24(شبانه روز) * 6(ارسال در هر ساعت) *3(مینیموم تایم ارسال دستی)* 50(تعداد فارم لیست) ثانیه (6ساعت) در روز

بایست میشستی پای 50 تا فارم لیست ناتار اگه غارت خودکار نبود ولی یکی که کپ داره ساعتی یبار میزد عشقو حالشو میکرد.

روزی 6 ساعت اکانت شما با 750 گلد کارش کمتر میشه پا میشید میرید ده تا مولتی رجیستر میکنید میندازید غارت خودکار بعد از لیمیت اتکم شاکید؟

دفسازه دیگه میخوای چی در بیاری از توش :D:D

اونوخت ما میشیم صنعتی باز. خب عملا فرقی نداره :|

حاضرم شرط ببندم لیستت لاست هم میده :دی

رو اکانت شوگر نامه بزار دست خودمه میام عزیزم

شمارتم گم کردم پیام بدی اکیه.

از مشتاقان فالانکس رو لیمیت و دوستداران ناصر

ارادت

• جدید

داستان این سرور ما هم خداروشکر خیلی زودتر از اون چیزی که باید تموم شد

با توجه به صحبت هایی که داشتیم تو این مدت تیم ما تصمیم به حذف گرفت نه با کسی تو سرور مشکلی داشتیم و نه داستانی بود به دلیل عدم وقت کافی تصمیم گرفتیم حذف کنیم

ایشالا که سرور خوبی رو در ادامه داشته باشین

از کل تیممون و بچه هایی که اومده بودن معذرت میخوام بخاطر این یک ماهی که از وقتشون مایه گذاشته بودن

از پارسا هم معذرت خواهی میکنم بخاطر اینکه نتونستیم سرورو ادامه بدیم جلو ضرر رو از هرجا بگیری منفعته