نقد و بررسی سرور فینال تابستانه | آغاز ۱۶ تیر ۱۴۰۱ |

• عزیز دل برادر تابلوعه که پرهام هستی

از پشت چادر بیا بیرون کم با وی پی ان بیا توو فروم :D:D

این همه سرور خاکستری بازی کردی دست آوردت چی بوده غیر از اینه 4تا مولتی زدی؟ حالا من میام خاکستری بازی میکنم یاد بگیری خاکستری خواستی بری بهترین نژاد گوله

مولتی بازی هم من چه ای ار چه اینجا چه هرجا دیگه با 20 مولتی میرم که بتونم به همه برسم یه دونه از مولتی هایی که من روش بازی کردم رید نخورده اگه خورده با تلفات بوده

ما میخواستم این سرور اروم بشینیم بازی کنیم کاری به کار کسی نداشته باشیم مجبورمون کردین برگردم به تنظیمات کارخونه :d

تحرک و بعد از اینکه از حمایت اومدم بیرون میبینی

یکم برات زور داره دهکده اولش یه ساید دیگه باشه بعد 2.3تا دهکده وسطتون باشه تحت حمایت تازه واردین باشه :D:D

بعد هم که از حمایت بیاد بیرون وجود زدنشو نداشته باشین :D:D

ببینم از حمایت اومدم بیرون این اکانت و میتونی 48 ساعته از رو مپ جابجاش کنی

1 هفته خوب بخواب که دیگه شبانه روز خواب ندارین با اینکه احتیاجی به مولتی های شما ندارم همونجوری که مولتی میزدین مولتی میزنم اونم با رعد

گنده تون رو زودتر معرفی کن

• والا پرهام جان چیزی که مشخص هست تیم شما نه فعالیتش کم شده نه اکانتی از اکانت های اصلیتون حذف شده تا این لحظه

پلیر هاتون قوی در حال زدن مولتی های ما هستن بعد اون اکانت ها که خفت شده پلیراشون ول کردن رفتن ؟! :D

والا ما دوست‌ نداریم علت حذف شما یا کسه دیگه ای باشیم :D

شما اگر اومدی جلوی مولتی بازی رو بگیری ( که نه من نه شما و نه هیچ کسه دیگه نمیتونه )

و نباید جهت‌ دار بازی کنی اونوقته که چه بزنی چه بخوری برنده هستی همه میگن دمش گرم

———————————————

در مورده این دوستانه جوجه نوب هم بگم انقدر اذیت نکنید خودتون رو ، هر بحثی میشه سریع نوخودی میکننین خودتونو

انقدر دنبال زدن مجید هستین یه بسم الله بگین ببینیم چی تو چنته دارین اینقدر وسط فروم دلقک بازی در نیارین .

مجیدم هیچ جایی نمیره هست رو اکانت در خدمتتون

فک کنم طرف شما اب قطعه هنوز چون قرار بود یه اب جوش بخوری بعد بیای فروم خرر خرررت درست نشده هنوز

• بابا بخدا من پرهام نیستم. اسمم محمد.
    واسه اینکه من راحت باشم شما فکر کن پرهامم.خخخخخ(پرهام داداش ببخشید وجدان درد گرفتم.:D:D)
    داش مجیدمون جوری جو گرفته اش که انگار داره قرار دعوا میذاره.
    بیایم کمک داداش؟؟؟؟؟؟؟

من میگم Dopamin . ولی خدائیش آقا مجید شما نترسید.
    آقا مجید امیدوارم هر اتفاقی بعد از این رجز خونی افتاد، من مجبور نشم از دوستات آدرستو پیدا کنم و بیام دلجویی. این یه بازیه. جان من قهر نکنی بری.
    اگه حریف نشدی خدائیش نذار رو حذف. من قول میدم حذف نکنم.خخخخ
    باور کن ما نوب ها دلمونم نوبه.خخخخخ
    اوس کریم خلاقیتتو عشقه.8o8o
    روح و روانمونو شاد کردن این دوستان.

ارادتمند همه دوستان خوبم، محمد Patriot

بزرگترین نابکاری آنست برای آنکه برترین باشیم، دست به ویرانگری چهره دیگران بزنیم.

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط ModeratoR: توهین ().

• :D:D:D:D
    دمت گرم به مولا.
    همین معرفتتو نشون میده که به فکر سلامتیه من هستی.از ادمین عزیز درخواست کردم توی سرور یه قهوه خونه بزنه به سلامتی ساقی و باقی. ماهم این وسط یه آبجوش بزنیم خرخر گلومون صاف شه.
    خدائیش همین فرمون دارین میرین جلو میترسم برم سرور قبل.
    کوچولو شدیم، الان جوجه ایم. مرحله بعدی توی سرور قبل پیدامون میشه.
    راستی آقای حرفه ای چرا موندی تو ساید خودت و به من جوجه میگی بسم الله؟
    منکه نوبم.از حمله و دفاع سر رشته ای ندارم. از چی میترسی که نمیزنی بیرون؟؟؟
    داستان رجز خونیت توی خونه چیه؟
    هی بیا بیرون پوست لطیفت یه هوایی بخوره.
    منو ببین. با همه نوب بودنم توی ساید شما دهکده زدم. فکر کنم از ترس بوده.خخخخخخخ
    شما هم که از شجاعت رفتی یه مختصات بیرون نقشه این سرور گرفتی.
    کسی بخواد بهت سر بزنه عمرش کفاف نمیده.
    طرف ما آب هستا. اومدیم توی ساید شما یه زحمتی کشیدیم الانم آب قطعه.خخخخخخخ
    شما مواظب باش.
    نگی نگفتیا.
    التماس شجاعت.8o8o8o8o

بزرگترین نابکاری آنست برای آنکه برترین باشیم، دست به ویرانگری چهره دیگران بزنیم.

• برونیل جان

ایلیا جان

مجید جان

دلبندم

آرمین جان

ما منکر خوب بودن شما نشدیم

منکر خفتای قشنگتونم نشدیم

گفتم از بس خوبید شما ما رفتیم رو حذف

باورتون نمیشه اکانتا رو حذفه؟ پشت در حذف گیر کرده من چیکار کنم

میگم قضیه چیه مملی مگنت پستای شمارو لایک می‌کنه؟؟؟ این نشان از دوستی تنگاتنگ شمال هست

یا درد و تنش پسماند تروریست؟

اقا ما به شما نمیخوریم برا همین گذاشتیم رو حذف

این وامونده حذف نمیشه مقصر منم؟

ما جهت دار بازی می‌کنیم یا شما که با مملی و سامان

رفیق تو رگی شدین؟ شما یه تیم مستقل هستین

یا جلاد شمال شرق؟

بیخیال درسته شما دلیل حذف ما هستین

ولی مجید و آرمین عزیزای دل هستن

مخصوصا وقتی پشت تلفن گریه می‌کردن

من به عرفان می‌گفتم حاجی چیکار کنم رفیقامن

نمیشه نزنی؟

ایلیام که توهم خود مختاری داره

ولی اونم دوسش دارم که بهش گفتم بیا با ما بازی کن

در هر صورت ما لذت بردیم از اینکه ۴ تا پلیرمون نبودن و شما امدین گرزیاشونو خفت کردین

علت حذف در واقع عدم وجود افراد پاکار برای پیشروی برنامه های زیر ساختی ساید پنجم بوده

مگه نه که هر زدی یه خوردی داره

این باگ برطرف میشه میبینید که تروریست از نقشه پاک میشه و چقدر جاش خالی میمونه

اکانت Green هم که حذف شد مگه ندیدی؟

مادامي كه عقل خاموش است..... ؤؤ ......خشونت حرف آخر رو مي زند

.......................W.Ss Alone........................

• ما جهت دار بازی می‌کنیم یا شما که با مملی و سامان

رفیق تو رگی شدین؟ شما یه تیم مستقل هستین

یا جلاد شمال شرق؟

پرهام جان با اون اکانتت میای ریپلای میکنی و شلوغش میکنی بعد که آب ها از آسیاب میوفته با اکانت اصلی میایی یه جوی میدی دوباره فروم و شلوغش کنی :d

الان پست بعدیت با اکانت پاتریوت باز میایی ریپلای میزنی :D:D

ما یه تیم مستقل اومدیم این سرور قرار بود بدون درگیری بشینیم بازی کنیم ولی وقتی قرار باشه درگیر بشیم با کل سرور درگیر نمیشیم میدونیم کدوم ساید دوست بیشتر داریم کدوم ساید دشمن بیشتر

پس قرار باشه جهت دار بازی کنیم واسه رفیق هامون بازی میکنیم

با سامان و امیرحسین و امیرعلی و دانیال و.... خیلیای دیگه که داداشی بودیم از قبل چندتا سرور باهم بازی کردیم پس باهاشون درگیر نمیشدیم

شما درگیری و شروع کردین به عنوان نماینده جنوب ما هم ازش استقبال کردیم

یادته اون روز بهت گفتم با این کارا مارو هل میدین توو بغل ان ای؟

اره داداش من با ان ای بستم الان هم با مملی اکی شدم خود من به شخصه واسه ان ای بازی میکنم چند روز دیگه هم اکانتمو میبرم توو اتحاد ان ای

وقتی هم به یکی بگم اکی تا تهش پاش وایمسم بتونم کتیبه میزنم خفت میکنم کلا در جهت ان ای بازی میکنم

با این نیت نیومدم این سرور ولی شرایط ایجاب کرد اینجوری بشه

الان هم حذف نکن دارم میام کنارتون بلکه این اکانتو بتونی از رو نقشه جابجا کنی

• مجید اگه میخوای با محمد پاتریوت ادت کنم تو یک گروه به شرطی که بعدش خودت بیای تو فروم بگی

این اکانت متعلق به محمده

داداش تو با کل فروم نویسای شمال غرب 4 نفرین

من خودم یه تنه جواب 4 تاتونم میدم

ولی وقت ندارم که بیام فروم

اکانتمم که حذف شد

حاصل این تو بغل مملی رفتن امید وارم پایدار باشه

خوش بگذره تو بغلش

و اینکه از اولم تو بغلش بودی آفرین که بالاخره امدی حقیقتو گفتی

بیا خاکستری با ناتار درگیر شو

ما که رفتیم

از ترس تو به قول محمد خخخخخخخخخخخ

پیوندتون مبارک

• سلام

منم پاوفولشونم

اقا sw

واس ماس^^

از قدیم

۴ سال پیش عمو رضا

یه تنه سرورو قهرمان کرد

لطفا با تروریست شوخی نکنین!!

• پرهام جان همونجوری که من ان ای باز بودم همیشه و تعلق خاطر به ان ای دارم عرفان هم نسبت به اس ای همینه قرار باشه یه جارو انتخاب کنه اس ای و انتخاب میکنه

جنوب قبل سرور متاشو بسته شما هم داری در جهت منافعشون بازی میکنی جنوب در ارامش داره مولتی بازیشو میکنه

نه دیگه وقتی رجز میخونی و مهلت 48 ساعته میدی حداقل تمام تلاشتو بکن بعد برو

من میخوام ببینم این اکانت هایی که میگی پلیر روشون بوده چیکار کردن چی دارن

دارم بهت تارگت میدم از ساید دیگه هم دف نمیگیرم فقط با مولتی هام دف میریزم ببینی مولتی های من از پلیرهای شما بیشتر تروپ دارن :d

• پرهام جان همونجوری که من ان ای باز بودم همیشه و تعلق خاطر به ان ای دارم عرفان هم نسبت به اس ای همینه قرار باشه یه جارو انتخاب کنه اس ای و انتخاب میکنه

جنوب قبل سرور متاشو بسته شما هم داری در جهت منافعشون بازی میکنی جنوب در ارامش داره مولتی بازیشو میکنه

دارم بهت تارگت میدم از ساید دیگه هم دف نمیگیرم فقط با مولتی هام دف میریزم ببینی مولتی های من از پلیرهای شما بیشتر تروپ دارن :d

مجید جان من که قبول کردم شما رو نمیتونیم بزنیم

و علت حذفمونم گفتم که به شما نمیخوریم

مهلت ۴۸ ساعته هم گنده گویی بوده

۵۰ کیلو گلدم همینطور

الانم نمیخوام بزنمت میخوام تیمم حذف کنه

وقت بچه های من با ارزش تر از بازی تو سروری هست که کمبود ها با مولتی پر میشه

ما تو آی آر لیدری می‌کردیم

دف رو خودمون نمیریختیم که کسی بی دف نمونه

تو پز دف مولتیتو دف شمال شرق رو میدی؟

اخه خوب خوبا مارو با چی اشتباه گرفتی که فکر کنیم با شمال شرق کنفدراسیون نداشتی؟

من اگر بهت گفتم ۵۰ کیلو گلد میخواستم یه جزء از گلدایی که بهت دادنو با ما سهیم شی

ولی تو همشو تنهایی خواستی

تک خوری دیگه مجید آخیل

زند

به به آقا مجید گل.
    خدائیش از اینکه هستی و قهر نکردی خوشحالم.
    حالا میای اد شیم توی یه گروه؟
    من بتونم تا آخر سرور تورو قانع کنم که محمدم و پرهام نیستم. خودش کلی امتیاز محسوب میشه.خخ خ خ
    گلومم داره صاف میشه.8o8o
    منکه قاطی کردم. الان کی به کیه؟؟؟
    چندچندیم؟
    پیگیر گنده مون بودی، گفتم فلان اکانت، جالب اینجاست تا قبل از اینکه معرفیش کنم اتک میخورد.
    وقتی معرفی شد به صورت خود جوش غیبتون زد.خخخخخ
    من رو حرفم هستم داداش. بچه های تروریست به حرف من احترام میذارن.
    اگه بهشون بگم ضامن مجیدم. کاریت ندارن ها.
    تو هم راحت بتونی بیای توی ne و nw یه چرخی بزنی.
    میدونم دوس داشتی طبیعت SW رو ببینی و این همه شانتاژ بازی واسه این بود بگن مجید دلبندم قهر نکن بیا توی SW یه اکانت بزن.
    ولی خب SW از روز اول جای نوب ها بوده.
    شما حرفه ایه عزیز اگه بیای میچایی.8o8o
    حرفه ای جون نترس بیا بیرون. کسی کاریت نداره بخدا.خخخخخ

• خخخ خخخخخخ خخخخخخ خخخخخخخخ

تُف!!

ازونجایی که جیره بگیرای روزمزد چرچیل های زمانه دست نون بیاراشون رو شده و چرچیل ها حمایت از نیروهای سوخته شونو قطع کردن. لازم دونستم چند نکته برای آخرین بار در مورد تیم دژکوبی ای به نام پیشوا که بعد ها به اسم های مختلفی نظیر تایگرز . تروریست و... تغییر چهره داد توضیحی بدم.. هر چند ممکنه اعضای این تیم ها یکی نباشه.. ولی شاکله این تیم ها یعنی

"بازی خراب کنی". "ساید فروشی" . "تیم یکبار مصرف". "چیزی برای ارایه نداشتن"

کاملا یکسان میباشد!

گویا این تیم ها جوری از خودشون مطمعن شدن که با 10-20 نفر آدم میریزن تو خاکستری و بازم تنها دستآوردشون به چیف چند دونه دیفالت بسنده میکنه.. این کار رو همین مجید آخیل . تنهایی. بدون دف هیچکسی وسط ساید ش.ش و تیم الدرز انجام تو سرور 2 ر 1 بعد فیلتر انجام داد. و تاثیرش از کل تیم شما بیشتر بود.

و بخش جالب ماجرا... تیم شما تو اون سرور داشت چیکار میکرد؟؟؟ من یادمه. تیم پیشوا چوب حراج رو ساید ج.غ گذاشته بودن.. و قیمت برای کتیبه ها و اکانت های ج.غ تعیین میکردن. (تمام مستندات و وویس ها موجود میباشد)(به تخت پادشاهی سامان بد بوی قسم!)

تا جایی که یادمه سرور 1 ر1 و سرور 2 ر 1 پیشوا به تنهایی تونست یه ساید ج.غ رو از بازی به در کنه و متابع رو حراج. تیم تایگرز رو سرور آخر آی آر واضح یادمه که تمام زحمات سارنگ بنده خدا رو چطوری خراب میکردن و باز هم عامل یکدست نبودن اون ساید بودن!

اتفاقا اسم اکانت گرین یه باز به چشمم خورده . البته اون موقع اکانت و کل ساید ش.ش رو فروخته بودن به آمرداد (سرور 1 ر 3 بعد فیلتر) و آمرداد داشت از رو اکانتاتون دف میکشید برای خودشون..

حتی این سرور هم اگه ش.غ حضور کامل پیدا میکرد آقای فروشنده قصد چوب حراج زدن به ساید ج.غ . ایجاد درگیری با هر تیمی که اونجا میبود. و سودای تشکیل غرب یکپارچه!! (شما بخون کتیبه هارو بزن بعد راجع به نرخش حرف میزنیم) داشت..

پ.ن: تلاشی برای کشتی گرفتن و ادامه بحث نکنید. قطعا من چیز یه بار مصرف رو دوبار استفاده نمیکنم.

پ.ن: بابت حضورتون تو این سرور هم ممنونم برای هماهنگی و گرم کردن خوب بودید

• داداش من توو اتحاد مولتی هام که داره رید میشه با هیچ کجا کنفدراسیون نیست :d

یکم صب کن حذف نکن از حمایت بیام بیرون بزن میبنی دف واسه کجاس

پرها جون داداش اشتباه میزنی

من خودم سفره دارم نذری بگیر نیستم

کسی گلدی داده بیاد 10 برابرشو بگیره

میدونی چرا 50 ک گفتی قبول نکردم چون قیمتت پایین بود

امیر دی ایکس تی تی قیمت بالاتر از تو میداد :d

• پرهام جان

ما که ادعا نداشتیم از اول بازی گفتیم بی طرف هستیم

پست های ارمین هست میتونی بری بخونی

گفتیم به عنوان یه تیم بی طرف بازی میکنیم تا کسی کاری به کارمون نداشته باشه یه گوشه میشینیم

حتی با نیومدن تیم زئوس تو این سرور کلا قرار بود ما هم بازی نکنیم روز اخر به اصرار من مجید و ارمین راضی شدن بازی کنیم

که با زدن مولتی هامون توسط تیم شما‌ باعث شد کلا‌ پلن اکانت ما تغییر کنه

در مورد سامان و مملی هم که میگی تو رگی شدیم

من متاسفانه با مملی اشنایی نزدیکی ندارم

ولی با سامان چندین سال هست که رفیق هستم چه وقتی تراوین بازی کردم چه نکردم همیشه کم و بیش در تماس بودیم

در مورد گلد هم بهتون بگم شما یه مدرک بیار من یدونه گلد از ان ای گرفته‌ باشم کلان دیگه تو تراوین اکانت ریجستر نمیکنم

من با خود سامان‌ رو یه اکانت بازی میکردم خودمم برای همه چیز هزینه میکردم

والا من خودم به شخصه چه تو زندگی چه تو‌ تراوین از مال مردم مایه نذاشتم هیچوقت

اگر هم گلد میگرفتم مطمئن باش اینجا میگفتم بهت خیالت راحت بشه

چه‌ من چه ارمین و مجید هزینه برامون مهم نبوده اومدیم دور هم باشیم از بازی لذت ببریم

اگه مشکلتون گلد بوده بیا داداش من خودم گلدتون رو تقبل میکنم

شما جهت بازیتو درست کن ، من خودم ساپورت میکنم تیم شمارو ( نمیگم مارو نزن ها بزن ولی باید با هر ۴ ساید برخورد یکسانی داشته باشی )

ولی مشکل شما ‌اینه کلا پلنتون از اول مشخص بوده چه تو بازی چه ‌تو‌ فروم که هنوزم طبق همون دارین پیش میرین پس الکی نزن جاده خاکی مشتی

این راهی که شما میری ما مدل های مختلفشو تجربه کردیم

• سلام من فقط عاشق لانچرتون شدم و هماهنگی تیمتون

تایم هارو بنگرید

.

.

.

.

بعد از رسیدن تیرانداز ها جعفرشون اومده بود اینسرت شکن باشه یعنی ولی یه چای هم زدن قبل رفتن

.

.

.

میزاشتی فردا بیاد

.

تازه انقدر اعتماد به نفس داشت پلنر که 2 چیفر هم زده بود چیف رو چیف کنه واسه خودش

.

.

اینم از وضعیت چیف شما از 5 میدانی که میشه زیر 1 ساعت و بدونه دف بودن فیدر

پلنتون مستدام

.

ولی همین که میزدین 2 جاهم چیف شد ازتون دیشب

تا الانم 2 تا از همر هاتون که رو مولتی میکشید چیف شده من هنوز به این زیر ساخت نرسیدم مولتی بودن هم ارزوس

• دوستان بیایید مولتی ها اینارو چیف کنید از ناتار و دهکده ها رضا گارد خیلی بهترن

فول امکانات , استخر و جکوزی , میدان تمیرن 19 , جی بی جی اس 20 , جاتون خالی تالار 20 :whistling:

پ.ن مواظب مولتی های خود باشید

پ.ن مواظب رضا گارد باشید

پ.ن در کل مواظب باشید <3

• صبور باش، تا آخر سرور خیلی مونده

• سلام عرفان جان، در خصوص پلنی که فرمودین چرا اینطوری زده شده، از صفحه سایت براتون عکس میگیرم ۱۴.۴۷ ثانیه طول میکشه تا یک صفحه کامل لود شه! ۱۳۷ برابر حالت عادی :)

اتفاقات دیگه ای هم افتاد که نیازی نیست اینجا بخوام به شما توضیح بدم، ۳ تا چیفر رو قشنگ اینسرت کردید و تبریک میگم بهتون.

از مدیریت خواهش میکنم لطفا این موضوع رو پیگیری کنند و برطرف کنند اصلا قابل تحمل نیست. مشکل از نت بنده نیست و با تمام آی پی های دیگه پینگ خوبی دارم و داخل ایران زندگی نمیکنم، و با توجه به ارور ۵۱۲ که چند روز پیش میداد فکر میکنم موقعیت سرورتون داخل شهر میلان باشه، اگر اینطور باشه این مشکلات اخیر زیر ساختی اینترنت که در ایران رخ داده نباید تاثیری رو عملکرد سایت داشته باشه.

• درود بر دوستان خوبم.
    من مجدد اومدم.
    آقا مجید خوبی؟
    8o;)
    داش پرهام عزیز اگه خاطرت باشه توی یکی از پست ها عرض کردم قیمت پائین زدی:
    (آقا پرهام عزیز. ازت دلخورم.

آخه لامصب یعنی شاخ تراوین(آقا مجید) اندازه 50k بوده، انقد ارزون آخههههههههه؟؟؟!!!!

خدائیش یه ذره قیمت بالاتر میزدی که این بنده خدا از ارزونیش ناراحت نشه.

خودشم با زبون بی زبونی داره میگه حداقل میگفتین 100k که بگم خیلی مهمم.:D:D:D:D

********)
    دیدی داداش. واسه خرید باید آدم دست و دل باز باشه.یه جایی میبینی یه جنسی ارزش نداره، ولی بخاطر طرف میری خرید میکنی، دلت به حال طرف میسوزه
    اینجام باید بخاطر اعتبار دوستمون قیمت بالاتر میزدی که این بنده خدا هم انقد ناراحت نشه.
    موندم اینجا تراوینه یا سوراخ موش. آخه همه شاخهای عزیز بالای نقشه اون ته ته نقشه قایم شدن و میگن اگه راس میگی بیا.
    بابا دو دقیقه اومدیم خودتونو ببینیم همش تو آشپزخونه هستین.
    آقا مجید خدائیش میترسی خودی نشون بدی؟؟؟؟
    8o8o8o
    البته ما یه عمویی داریم. امروز دستور داده اذیتت نکنیم.خخخ
    این گلوی ما صاف نشد.8o8o
    بابت رفتار دوستم که توی نیمساعت این همه چیفر دیوار کرده معذرت میخوام.;(;(;(
    بچه است بازی کرده. هواسش نبوده.:D:D:D:D
    خدائیش چه حسی داره چیفر سوزوندن؟؟
    حرفه ای جون بپرس به ما هم بگو.