نقد و بررسی سرور فینال تابستانه | آغاز ۱۶ تیر ۱۴۰۱ |

• سلام

امیدوارم سرور خوبی رو پیش رو داشته باشیم

بنده هم یک اکانت کوچیک ساختم تا نظاره گر سرور باشم!

محمدعلی جان دهکده که چیف میشه و راهی نیست واسه نگه داشتن طبیعی هست که در لحظه آخر پاپش رو میارید پایین

هرچند خودتون نمیآوردید پایین قطعا دوستان زحمت صفر کردن دهکده رو میکشیدن و همونجا راکت نگه میداشتند تا یادی باشه برای چیف شده ها!!

محمدعلی عزیز میشه لینک ها رو بزارید فروم ما هم بتونیم ببینیم؟؟؟!!!

من هرچی گشتم چیزی ندیدم به جز یک مورد که واقعا ارزش فروم گذاشتن هم نداشت!

فکر کنم اولین پست من توی این سرور بوده و احتمالا تا آخر محرم توی فروم پیدام نشه!

موفق باشید

• با سلام و عرض ادب
    - چندروز پیش گفتم حرکت بچه های تروریست زیباست و تلاششون قابل تحسین ولی نهایت 1 هفته الی 10 روز میتونن ادامه بدن که حتی به 1 هفته نرسید و پست لیدرشون گویای اون دلیلی که آوردم هست
    - در ادامه گفتم هرنوع پلنی در نهایت تو اینجور سرورها بی فاعدست که اونم تو 2 مورد ثابت شد

دهکده هنوز هست. این یعنی شکست شما!!

کراپ مولتی ما که 14 بود لاک کرد خب 2 روز دیگه اون کپ باز کراپش 14 عه

آخه چجوری اسم اینو میزارید تراوین , همرای جنگیتون که از همین تایم سرور عملا بی فاعدست چون حجم دفاعه همه سایدا سرسام آوره جلوی اون همرا , کراپ لاک ی مولتی هم حتی جوابش میشه پست این دوستمون آقا مجید , چنج کپ و دف کردن با همرم که اصلا درد نداره ^^ چیکار دارید میکنید با خودتون رفقا!!!!

• جاوید جان سری بعد ایشالا

مهدی جان پاپ دهکده اکانت Tooshi شد 3!!! با صفر شدن فقط سه تا مهاجر اختلافشه!! اومدی تو فروم سینه جلو دادی افتخار هم میکنی!!

یا رب روا مدار!!

بعد هم مجید تاج سر بنده هست ولی اینکه هر فعالیتی از شمال شرق را از سوی مجید ببینی برای پلنری مثل شما خوب نیستا!! چه قیاس مسخره ای شما با 4 تا اکانت اومدی صفر کنی نتونستی بعد میایی میگی تک اکانته نتونستی اکانت ما را صفر کنید!:D:D:D:D

این دقیقا حکایت شماست عزیزم که کپت رو بدست خودت ناقص کردی تا همرت بمونه اونوقت همرت رو گذاشتی جلو اتکا! قطعا بازنده صد در صد شما بودی مگرنه گزارش هارو از وسط قیچی نمی‌کردید بذارید وسط فروم، اینکه میگی هدف دهکده بود اشتباه شماست چون دهکده بدون همر چه فرقی می‌کنه با فیدر مولتی؟ هدف همر شما بود که بچه ها زحمتشو کشیدن

احسنت!! صادق جان تحت تاثیر قرار گرفتم

یعنی هر کسی گزارش قیچی شده بذاره فروم بازنده میشه؟! یه بازی دیگست ما خبر نداریم؟!

بعد من چنج کپ کردم به شما بیشتر فشار اومده خدایی. تنها دلیل داشتم کپ برای اکانت من فقط اینه که بتونم gb و gs بزنم. الان هم تصمیم دارم تو دیفالتم دفاع بکشم میشه راهنمایی بکنی پیاده و سواره چی بکشم؟ فقط مزدور و تیرانداز را نمیتونی انتخاب بکنی وگرنه سوختی!

حالا همرت رو بذار کنار همر WarMaster و Bavaria و Guard تا متوجه بشی علاوه بر خودت ، سایدت هم بازنده قطعی سرور تا اینجای کار بوده.

حالا عجله نکن جناب شینودا. جوجه را آخر پاییز میشمارند. اجازه بده واندرتون صد بشه اونموقع تبریک هم میگیم. چند رانده نکن بازیو.

پ.ن: راستی همر کاتا هم داره. کاتا ها کو!!!

پ.ن: دیفالت برادرز هم روزی میخوره قطعا ولی امروز برای زدنش باید دو برابر همرهایی که زدین را خرج بکنین.

ارادت

جاوید

J.Bro

اگر، در زندگی نگاهت به داشته هایت باشد ،بیشتر خواهی داشت.

اما اگر مدام به نداشته هایت فکر کنی، هیچ وقت هیچ چیز برایت کافی نخواهد بود

فکرت رو ترمیم کن...

• سلام پست اموزشی برایه لانچ کردن همر ها رو تارگت با کاتایه کم و موج کم و موفقیت بالا

ما 5 تا اتکر داریم که قراره 1 تارگت رو بزنن اگه هر اتکر 4 موج بزنه میشه 20 موج اگه همر اول دیوار بشه و باقی رد بشن 4 موج کم میشه و 16 موج کاتا رد میکنه که ده نمیپره! مثل همین همر هایه خوب اس ای رویه شمال که به دلیل دیوا شدن 3 همر اول با کاتاهاشون و رد شدن همر بعدی به دلیل نبودن کاتا ده نپرید

اما اگه یکم بتونیم تمرکز کنیم و لانچ زیبا تری داشته باشیم میتونیم با همون تعداد اتکر و کاتا و حتی با دیوار شدن 3 یا 4 تا از اتکر هامون تارگت رو کاتا کنیم و ده بپره

میریم برایه روش زدن

اولین همری که لانچ میشه اخرین همری هست که میخوره به تارگت (ته پست میفهمید دلیل رو) 4 موج به این صورت میزنه

.

4 تا موج در تایم 23:23:23 باید لند بشه

اتکر بعدی ما اولین کسی هست که همرش میخوره به تارگت که میشه جولو زن ما و باید دارای رمر باشه که به شکل زیر لانچ میکنه

.

تو 1 عکس جا نشد 2 عکس میزارم پشت هم

(رمر در دسترس نبود معذرت)

.

همونطور که میبینید 3 موج اول فیک. در موج چهارم همر و 4 موج بعدی رو با کاتا پر میکنیم(3 اتکر بعد به همین صورت لانچ میکنن)

4 تا اتکر ما باید در تایم 23:23:22 چهار موج اولشون بشینه که 4 موج کاتا در تایم 23:23:23 بخورن که باعث میشه 4 همر ما در 1 تایم و 1 همر با 19 موج کاتا در 1 ثانیه بعد بخوره

اون همر اولی که زدیم کاتا هایه مارو برایه اینسرتی که در تایم 23:23:22 زده باشن حفظ میکنه و حتی اگه 4 همر ما موفق به کشتن دف دشمن نشد این همر اگه رد شد 1 موج کاتایه همر خودش + 19 موج کاتا پشت سرش به تارگت میخورن و ده میپره

و ما تونستیم با موفقیت بیشتر در پلن و کمترین موج و بدونه لاست کاتا هدف رو کاتا کنیم

اگه اشتباهی در پست بنده هست خوشحال میشم اصلاح کنید

• درود بر شما محمد علی عزیز
    نمیدونم از کجای صحبتای من این برداشت رو کردید که من پلنر ساید اس ای هستم و امیدوارم هدفتون کره گیریه از فرط بی محتوایی نبوده باشه!
    خیر من پلنر ساید نیستم من پلنر دو سه تا پلنی بودم که پستاشو گذاشتم اگر لازم باشه و وقت و انرژیش باشه بازم با مشورت بزرگتر ها پلن میریزم اگر به اندازه ای نبوده که شما رو ارضا کنه کوتاهی از من بوده شرمنده سعی میکنم پلن های تمیز تری برم ولی خب به شما حق میدم قطعا تو جایگاه سختی هستید بایدم به این شکل واکنش نشون بدید که فشار روانی به حداقل ممکن برسه براتون.
    در خصوص چراغی که مطرح شد به نظرم لزومی نداره اتهام الکی بزنید وقتی از چیزی مطمئن نیستید اگر تونستید این موضوعو ثابت کنید من همرامو میکوبم به ناتار و میزارم رو حذف اما کسی که باید متوجه توضیحات من میشد شد و ریپلای هم کرد که حس کردم قانع کننده بوده براش ولی اینکه شما انقدر سعی دارید از وسط حرف من سوتی بکشید بیرون رو متوجه نمیشم حالا بالفرض اون همرم ارزشی نداشته برای شما و ما هم 100 درصد متضرر شدیم شما چرا دردت گرفته که اینطوری حجمه ی الکی وارد میکنید و سناریو میچینید؟!

به هر حال برای شما آرزوی شادی میکنم امیدوارم همونطور که هدف از بازی برای ما لذت بردن هست برای شما هم همینطور باشه نه صرفا بردن بازی به هر روشی و سیاستی!

در ادامه روی صحبتم با آقا جاوید هست
    برادر ما متوجه نشدیم بالاخره وقتی یکی میاد برای دیستروی دهکده و موفق نمیشه ولو 3 تا پاپ از ده باقی بمونه آیا اون پلن موفق بوده یا خیر؟این تناقض رو لطفا برای ما حل کنید
    اگر از نظر شما موفقیت بوده که پلن دیروز ما هم موفق محسوب میشه حالا درسته ده شما دیستروی نشده ولی همر شمارو به دمپایی لاانگشتی تبدیل کرده و اگرم موفقیت نبوده که به زعم شما پلن دیروز ما موفق نبوده و سینه سپر کردید و لینک دیوار شدن همر گذاشتید کف فروم پس ما چرا نزاریم؟
    به نظرم اینسرت کردن 260 تا کاتا روی فیدر ششم اکانت توشی که 150 تا حدودا پاپ داشته و 147 تا گرزی اونم زیر نیم ساعت سینه سپر کردن داره!

پ.ن: آقا مجید شب شد من هرچی ماشین حساب دستم گرفتم کاتای اکانتایی که دستم بوده رو شمردم 1985 تا نشد که شما 1985 تا کاتا از ما دیوار کرده باشید...قضیه شرط بندی مالیده؟500ک رو نمیدی یعنی؟! لول

ارادت
    مهدی اینفینیتی

• سلام

بنظرم تعداد کم کاتا میتونه باعث افزایش همکاری تیمی بشه

ایده خلاقانه ای هست اما تنها با یک لانچر و درصد خطای بالا

اگر محدودیت هارو مقداری عوض کنیم

برای مثال لانچ هر همر رو به خود پلیر اون اکانت بسپاریم

وظیفه پلنر برای هماهنگ کردن 5 پلیر به مراتب سخت تر خواهد بود و حتی در صورت شکست مفهوم بهتری از تیم ورک ارائه میشه

هرچند بعید میدونم با توجه به حیثیتی بودن قضیه کسی استقبال کنه :دی

حتما هم نیازی به ارسال 20 ویو همزمان نیست

گاها تخریب تارگت هایی مانند میدان تمرین، خزانه، تجارتخانه، اصطبل بزرگ و سربازخانه بزرگ به مراتب خسارت بیشتری به دهکده های همر وارد میکنه

یا تخریب اصطبل، سربازخانه بزرگ با پلن چیف و تغییر پایتخت که نهایتا با 6 اتک امکان پذیر هست

اللخصوص بعد از کتیبه انبار

• سلام و خسته نباشید به همه دوستان

خواستم با توجه به اینکه ناتارها به دوره ای رسیدن که چیف کردنشون شروع شده، مطلبی رو یادآوری کنم

دوستان باور بفرمایید چیفر هیچ نیازی به لشکر 500 تروپی برای حفظ جونش نداره. اونم تروپ دفاعی. نمیدونم دلیلتون برای روانه کردن چیفر آخر با یه لشکر دفاعی چیه؟

دفاع کردن حملات در راه روی ناتاری که چیف کردین؟ اگه آره تبریک میگم شما یک شخص مریض و فاقد شعور هستید. چرا؟ چون ناتاری که چیف کردین توی سایدی هست که پلی میدین و نزدیک اکانت دوستان خودتون هستش. پس قاعدتا بیشترین اتک روی اون ناتار چیف شده از اکانت های ساید خودتونه و با دفاع کردن اون حملات بیشترین آسیب رو به ساید خودتون و در واقع به شخص خودتون میزنید.

اگه قصدتون هم آسیب زدن به همر رقبا هستش که خیلی کم پیش میاد یکی از 100/100 ساید خودش بره ناتار 100/100 ساید دیگه رو بزنه [ناتار در 200 خونه ای] اگر هم زد و شما دفاع کردید بالطبع اونم عمل متقابل انجام میده و فقط وقت و آرامش جفتتون تلف میشه.

بیاین این رسم کثیف رو کنار بذاریم و چیفر خودمون رو با نهایت 20 تا گرزی یا پیاده مشایعت کنیم. نه دوستانمون منابع و زمان سپری شدشون رو از دست میدن نه خودمون چیزی از دست میدیم.

روز خوبی داشته باشید.

سیاستمدار انسان‌ ها را به دو دسته تقسیم می‌ کند؛ ابزارها و دشمنان.

• آخه این چه وضعشه

هیرو میخوای با کلاه شارز بزنی دم در وایساده نمیاد توو باید با زور بیاریش توو بیس:D

با اینکه منابع و گندم دار میاد پشت درگیر کرده یه دفعه میاد همه میره توو دیوار

جرات نمیکنی تعدیل بزنی نمیدونی کی منابع میاد کی نمیاد باید انبار غذاتو پر نگه داری که تروپ لاست نخوره

حداقل گندم منفی و بردارین تا سرور اکی بشه

• درود ...

مهدی جان شما اگر واقعا پلن واقعی میرفتی فکر کنم شب و روز لحاف تشک مینداختی وسط فروم که بگی ای ملت من پلن رفتم ... آقا پست گذاشتی تشویقتم کردیم سوتی های به قول خودت پلنت هم ، هم ما فهمیدیم هم خودت دیگه زیاد وارد جزییات نشو چون خودت ضرر میکنی. با چند تا اکانت به هر روشی که حالا من اسمشو نمیارم اتک زدی کلا هم دیوار بغل کردی دیگه زخممون نکن😂

در ضمن بنظرم همرهای شما که خورد هیچ دمپایی لا انگشتی هم ازش نموند 🤤 اکانت هارو بزار دیوار زیر قیمت چون دیگه اکانت سابق نمیشن😂

پ.ن دست خدا اینقدر که روی چراغ و این صحبت ها برا وینری حساب کرده روی همراش و دف هاش حساب نکرده ، پیش قاضی و ملق بازی 🤤 ( مخاطب خاص)

پایدار باشید

• سلام خدمت دوستان نمیدونم داستان حذف از کجا میاد اما همچنان تیم ترور در حال مولتی زنی و فعالیت هست :D پرهام جان اکانتی که زدی رو حذف رو بی زحمت نمایه کلی بزار دیگه اون که داره حذف میشه حداقل ببینیم چیو حزف کردی :D چون حس میکنم یه مولتی مصری تش حذف کرده باشی به هر حال ما طبق صحبتامون عمل میکنیم قرار بود با مولتی بزنیمتون که زدیم ۵۸ ک کیل تو کمتر از ۳ روز در هر صورت مانور نظامی خوبی بود کمی گرم شدیم در ضمن فکر نمیکنم سیاست لفت از بازی جواب بده حداقل یه چند روز فعالیت نکنین یکم واقعی به نظر بیاد در هر صورت حضور شما حداقل مارو چه از نظر هجومی و چه از نظر دفاعی آماده تر کرد و حضورتون رو به فال نیک میگیریم حالا چه باشید چه نباشید ما براتون آرزوی موفقیت داریم ..

2e9095d2-085d-4e5e-9cc7-e19c8986a842.jpg

2e5a04cf-b35b-4935-a34b-bbedee506e0d.jpg

• ما رو باش گفتیم این مجید اینا معرفت گذاشتن دیدن ما رو حذفیم این ۲ تا لینک رو نذاشتن

عشقم من اسمتو نمیدونم

ولی این ۲ تا اکانت پلیرش ول کرد رفت

دقیقا همون روز که خفت زدید

و متاسفانه به خاطر حجم زیاد مولتی اکانت داخل سرور و سبک بازی ما و برنامه های عقب افتاده و یهویی خبر دادن بازیکن کسی نبود که روش کشیک بده

تبریک میگم بهتون خودم تو پست قبلی هم اشاره کردم که شما زدین مارو دو نصف کردین و نابود کردین

علت حذفمون یکی شما بودین یکی تندر که دیوارمون کرد

شماها خیلی قوی هستین اساتید

من در قواره شما نیستیم برای همین حذف گذاشتم رو حذف ، اشتباهات محاسباتی گاهی باعث میشه که روز ۲۰ حذف کنی

ولی سرور بعد پر قدرت تر تروریست بر میگرده

خب بالاخره این باگ درست شد و اکانت بنده حذف شد با آرزوی سلامتی

مادامي كه عقل خاموش است..... ؤؤ ......خشونت حرف آخر رو مي زند

.......................W.Ss Alone........................

• سلام به همگی

من تا الان هر سروری که بازی کردم جوری بازی کردم که لذت ببرم هیچوقت برام خوردن و صفر شدن مهم نبوده هم زدم هم خوردم

کسی شاخ بازی دراورده همر واندرزن و جنگی کردم که از بازی لذت ببرم

از اونجایی که این سرور سیاست و سبک بازی اکانت با روحیات من سازگار نیست

از ادامه بازی انصراف میدم که با پست هام داخل فروم باعث خراب شدن بازی بقیه بچه ها نشم

از این به بعد پستی گذاشتم ارتباطی به اکانت the last of us نداره که یه وقت تارگت نشه

من با این سیستم بازی کردن اصلا حال نمیکنم که براش وقت بذارم

موفق باشید

• درود بر دوستان خوبم
    من بازم اومدم.
    داداش مجید گل. بابا باهات شوخی کردیم.
    چرا ناراحت شدی.
    به جون خودم اگه میدونستم انقد روحیه لطف و حساسی داری نوب بازی در نمیاوردم.خخخ
    داداش حرفه ای من. چرا آخه؟
    حرفه ای به کسی میگن که توی هر شرایطی بتونه دوام بیاره.
    این داستان حال نمیکنم واسه برنامه خاله شادونه و عمو پورنگه.
    حالا بودی یه چای دیگه پوست میکندی داداش.
    خدائیش حیف شد.
    الان دیگه همه سرور نوب شده. آخه تنها حرفه ای حرفه ای های تراوین قهر کرد.چه بد.
    جا داره همینجا به نوبه خودم به عنوان یه نوب از اینکه موجبات شادی بچه های سرور رو برای مدتی فراهم کردی ازت تشکر کنم.
    کدوم سرور میری منم بیام همونجا. همیشه واسه تعادل باید در مقابل یه حرفه ای یه نوب هم باشه.اینجوری حرفه ای بودنت بیشتر به چشم میاد.خخخخخ
    از من میشنوی قهر نکن. به جون خودم قول میدم بچه ها بذارن تا آخر سرور بازی کنی. آیا بنده وکیلم؟؟؟؟؟

ارادتمند همه دوستان خوبم، محمد Patriot

بزرگترین نابکاری آنست برای آنکه برترین باشیم، دست به ویرانگری چهره دیگران بزنیم.

• آقا مجدد عذرخواهی میکنم.
    یادم رفت این موضوع رو عرض کنم خدمتتون.
    داداش مجید. این داستان حذفی که دوستمون اون بالا اشاره کرد در خصوص سیاست لفت از بازی جواب نمیده.
    فکر نمیکنی خیلی زود داری این سیاست رو بکار میبری؟؟؟؟:D:D:D
    تو فکرش نباش من به کسی نمیگم. بچه های فروم هم اصلاً هواسشون نیست. ندیدن، نشنیدن. خوبه؟؟؟؟ خخخخخ

بزرگترین نابکاری آنست برای آنکه برترین باشیم، دست به ویرانگری چهره دیگران بزنیم.

• آقا مجدد عذرخواهی میکنم.
    یادم رفت این موضوع رو عرض کنم خدمتتون.
    داداش مجید. این داستان حذفی که دوستمون اون بالا اشاره کرد در خصوص سیاست لفت از بازی جواب نمیده.
    فکر نمیکنی خیلی زود داری این سیاست رو بکار میبری؟؟؟؟:D:D:D
    تو فکرش نباش من به کسی نمیگم. بچه های فروم هم اصلاً هواسشون نیست. ندیدن، نشنیدن. خوبه؟؟؟؟ خخخخخ

عزیز من سرور بعدی هم هست تنهایی خاکستری وسطتتون بازی میکنم که ببینی زدن 4 تا نوب مثل شما برای من عین آب خوردنه

این سرور 5.6 نفری رو یه اکانت بودیم دست و بالام بسته بود اگه میزدم و دیوار میشدم عذاب وجدان میگرفتم

ولی وقتی تنها باشم دست و بالم بازه چیزی برام مهم نیست

دیدار به سرور بعدی

بای بای کوچولو

• عزیز من سرور بعدی هم هست تنهایی خاکستری وسطتتون بازی میکنم که ببینی زدن 4 تا نوب مثل شما برای من عین آب خوردنه

این سرور 5.6 نفری رو یه اکانت بودیم دست و بالام بسته بود اگه میزدم و دیوار میشدم عذاب وجدان میگرفتم

ولی وقتی تنها باشم دست و بالم بازه چیزی برام مهم نیست

دیدار به سرور بعدی

بای بای کوچولو

خخخخخخخخخ
    خدائیش از مکالمه ای که داری مشخصه ناراحت شد. بابا منکه گفتم شوخیه.
    الانم اگه دلت هوای اینوکرده توی منطقه خاکستری بازی کنی. خودم نوکرتم. بیا رو اکانت من بازی کن. باور کن تو خاکستری بازی کردن کار هر حرفه ای نیست. فقط ما نوب ها میتونیم بازی کنیم.
    دوس ندارم از الان تا سرور بعدی ناراحت باشی و تو فکر این باشی که سرور بعدی چکارشون کنم و فلان و از این حرفا.
    آقا مجید عزیز. این یه بازیه. انقد خودتو ناراحت نکن.
    الان شما میخوای ول کنی بری. مارو ببین. درسته ناراحتیم ولی اصلاً به چهره نمیاریم این ناراحتیو. خودمونو کنترل میکنیم که واست گریه نکنیم.
    سپاسگزارم که در کنار نوب بودن مارو کوچلو هم حساب کردی. کوچولوتیم داداش.خخخ
    فقط من سنم یه ذره بیشتر از کوچلوئه. بچه ها بابابزگ صدام میکنن.خخخخ.
    الانم خدائیش قهر نکن. سرور بعدی تو خاکستری بازی کن من میرم ته مپ. خوبه؟

• اکیه پرهام جان

به قول یکی از بچه ها چرا سرور بعد

تازه روز 25 بازیه

اینم آوانس من به شما 25 روز دیرتر اومدم

ده دوم خاکستری sw

https://tx2.speedtra.com/profile

گنده تونو معرفی کن با جوجه نوب ها کاری ندارم تو رو که با سرباز پیاده فارمت میکنم:D:D

• آقااااا. بخدا من محمد هستم. پرهام نیست. نبند به پای اون بنده خدا.
    منکه گفتم حسابی ناراحت شدی که مکالمه ات به اون شکل بوده.
    الان بریم تو بازی. شرایط رو مرور میکنیم:
    منو بزنی هنر نکردی، چون من نوبم. از کاربرتازه وارد جلوی پروفایلم نوشته شده مشخصه.
    دیوارت کنم خیلی ضایعست. آخه یه حرفه ای با این همه یال و کوپال بیاد و یه نوب دیوارش کنه خیلی بده.
    اتک بدم و دیوار شم، طبیعیه.
    اتک بدم و قرمز بشی خیلی ضایعست چون یه نوب زده قرمزت کرده.
    حرکتی نزنی،اینور بچه های فروم میگن انگار مجید ترسیده که تحرکی نداره.
    الان کلاً آچ مز شدی داداش. قبل از اینکه لبو بشی و بی مهابا به آب بزنی خواستم بگم من نوب بدون ترس توی خاکستری بودم.
    توی حرفه ای هم نترس. بیا توی خاکستری.:D:D:D
    خدایا مارو از این تراوین نگیر. حیفه.
    از ادمین عزیزم خواستار در کنار راه اندازی سرور، یه داروخانه با قرص های خاص مخصوص آرامش و تمدد اعصاب بذاره. شاید یکی از این حرفه ای ها قرص لازم شد.خخخخ
    واسه این صاف شدن گلوی منم یه لیوان آب جوشی، چایی چیزی بذار. ادمین جان دمت گرم.
    مجید داداش خوبه؟؟؟؟!!!!

• از ادامه بازی انصراف میدم که با پست هام داخل فروم باعث خراب شدن بازی بقیه بچه ها نشم

من با این سیستم بازی کردن اصلا حال نمیکنم که براش وقت بذارم

موفق باشید

هیچکدوممون حال نمیکنیم ولی تایما کمه قبول کن..

دلبندم همبازی ما شمایی نه این گرزیا

زودی برگرد به خونه :دی

شنیده شده با حذف پرهام، رهبر القاعده در افغانستان به قتل رسیده :D:D

آنتی اسپم:

• خدایا هلاک این حال نکردنشونم. اینا حال نمیکنن چمبره زدن پای تراوین.
    اگه حال میکردن فکر کنم زیرآب ادمین رو میزدن که جای این بنده خدارو بگیرن.خخخخ
    داداش گلم. اونایی که لینکشونو میذارین ول کردن رفتن. کار داشتن رفتن. نمیان بگن تراوین اخه پیفه.
    اکانتم ول کردن به امون خدا.
    آخه معمولاً ما چمبره نمیزنیم پای سیستم.
    ضمناً خفت کردن نوب که هنر نیست. قهر کردن ابر حرفه ای شاهکاره.خخخخخ
    راستی مجید تکلیفش با خودش روشنه یا نه؟
    آخرش قهر کرده یا برگشته؟
    شنیده شده با قهر کردن مجید به ساید ابر حرفه ای ها استرس وارد شده.خخخخخ
    هرکی پرسید میگیم نشنیدیم. شما هم نگرانش نباش.خخخخ
    توی مطالب قبلی آقا مجید فرمودن گنده تون بیاد.
    به قول خودت من کوچلوئم.
    داداش ما کوچولومون (اینجانب) اومده شما قهر کردی. گنده مون میومد داستان چی میشد؟؟؟؟
    خدایا از خلق این مخلوقات دوست داشتنیت سپاسگزارم ولی خدایا خودت نگاه چی ساختی.;)8o