نقد و بررسی سرور فینال تابستانه | آغاز ۱۶ تیر ۱۴۰۱ |

• پ ن : بنده در حال حاظر رفتم کمپ ترک اعتیاد و دارم تراوین رو ترک میکنم

ی اکانت داشتیم تو ان دنبل ک اونم گذاشتیم رو حذف

عمری باقی باشه لینک هاتونو ببینیم عشق کنیم

دوستدار همتون بجز بچه های تایگرز منهای لطیف و ادی

• از اونجایی که ما هیچ وقت ! دقیقا این کلمه رو دقت کن: هیچ وقت کثیف بازی نکردیم اینجا به طور کاملا علنی مفادی رو که به اون پایبند خواهیم بود رو اعلام میکنم.

- اکانتی در ساید دیگر رجیستر نمیشود. (حتی با جمعیت 8 )

در صورت مشاهده و یا گزارش اگر این مسئله توسط بازیکنان ساید ما انجام شده باشد حتما برخورد و اون اکانت حذف خواهد شد در غیر اینصورت بازیکن اخراج و صفر میشود

ببخشید من تو پیام بالا نمیبینم که تو مفاد بازی پاک نوشته باشین که اگر سایدی خالی باش و ریجستر بشه مشکلی نداره این قانون و مفاد رو مگه خودتون ننوشتین یا ما اشتباه میکنیم؟

حد عقل کاش میگفتین اگر در نهایت احترام باش مشکلی نداره شاید بقیه سایدها هم میخواستن با نهایت احترام بیان ریجستر کنن🤣🤣

احساس میکنم دیگه دارین زیاده روی میکنید اینجوری که شما میگین پلیر ها دو دسته هستن

۱_ لیدر ها

۲_ پلیرهای نوب، مولتی کش،جاسوس، دزد و گزارش پاک کن.

از شما که خودت رو لیدر کل میدونی قانون مفاد برای بچها مینویسی بعید اینجور صحبت کردن.

پ.ن: اگر تجاوز با نهایت احترام باش مشکلی نداره

• سلام خوبی احسان جان خسته نباشی از غارت سالم

فقط بی زحمت داری اتک پوینتت رو میبری بالا لول هیرو هم ببر بالا کسی نفهمه

لول هیرو مولتیا الان 8 عه حداقل شما رو 6 موندی

تو این سرور که هرکی هرجور راحته داره بازی میکنه چه اصراریه بگید رید کی سالم تره رید کی کثیف تره ?(

اون یکی داداشمون هم که یه هفته اومده رنک 1 غارت فرومو رو سرش گذاشته انگار واندر صد کردن , با دیفالتت داری دیفالت منابع سطح 6 مولتیاتو میزنی با ده دومت هم داری ابادی میزنی حالا بابت اینکه انسان بیکار تری هستی و 60 تا مولتی بیشتر از بقیه ساختی بهت تبریک میگم

در کل امیدوارم سرور جذابی باشه و همه لذت ببرن از بازی

پ.ن : این سرور به دعوت دوست گلم امیر رپتور عزیز بدون تیم به عنوان دفساز در ساید جنوب غرب ثبت نام کردم

اسم اکانت Parima.killer

• درود عزیزان و اساتید هر 4 ساید

به دوستانِ ساید پنجمی هم سلام عرض میکنیم و ازشون میخوام اگه دیگه اکانت ندارن یا برا خنده اومدن و هرچی، لطفا همون ساید پنجم باقی بمونن و زیر پوستی یکی دو ساید رو علیه ساید دیگه کاور نکنن...

دوستان این بحث مولتی اکانت نمیخواد تموم بشه؟
    هر سرور ما فروم رو باز کردیم اصلِ درگیری ها و اختلافات سره مولتی بازی بوده
    خب اینهمه زدید تو سر و کله هم مشکل تون حل شد؟
    چند سرور دیگه میخواید محوره کل کل هاتون رو بذارید رو مولتی؟
    خسته نشدید؟

بقولِ دوست مون تموم شد اون دورانی که هر سرور بالای 1000 تا پلیره واقعی رجیستر میکرد و برای هر فارم باید اینقدر میزدی و میخوردی تا یه فارم حلال برا خودت دست و پا کنی
    چقدر فارم اختصاصی مد شده بود، چقدر دفسازه شخصی رو بورس بود الی آخر
    الان تموم شده همه اینا
    اینجا هم اسپیدترا هست با قوانینی که هر سرور دارید میبینید
    هم سایت سرپرست داره هم سرور مولتی هانتر داره و وظایف شون هم مشخصه
    اینکه بیاید اینجا بزنید تو سر و کله هم کلی انرژی بذارید که آیا فلانی مولتی داره یا نداره واقعا مسخره ست!
    شمایی که امروز داری اسپیدترا بازی میکنی حتما اینقدری ir بازی کردی که اکانتِ طرف رو نگاه کنی بفهمی داره خودش بازی میکنه یا مولتی داره
    پس قیر و قال نکن

اگه بحث مولتی بازی ادامه پیدا کنه، هیچی نصیب هیچکس نمیشه چون خوده شمایی که داری بهش اعتراض میکنی و دوستانت در ساید های دیگه هم پاشون قشنگ وسط ماجرا هست...
    لطفا از بحث های تکراری و بی نتیجه در فروم خودداری کنید و به سیاست ها و پلن هاتون در سرور بپردازید.

NE Soldier

• سلام و عرض ادب خدمت بزرگان

چرا الکی پست طولانی میزاری ؟ سر اینکه حرف عوض کنی . بازم میگم اگر مردش هستی رو حرفت باش و اون اکانت هایی که تو شمال غرب ساختی حذف کن .

فکر کنم خیلی نوب و بیکاری که میشینی گزارش پاک میکنی . من یکی تو عمرم فکر نکنم یدونه گزارش هم پاک کرده باشم .

جالک اینجاس شمال بودم زنگ زدی گفتی خودت رو اک اصلی بازی نمیکنی و رو مولتی ها بازی میکنی . میخوای بگی نه این حرف نزدی ؟ میخوای ویستو بفرستم .

نمیخواد از طرف دوستات حرف بزنی بگو بالا سریات که باید ازشون اجازه بگیری .

یه فرق دیگه من با تو اینکه که : باز من 4 تا واندرزن میکشم . مقدار دفی رو یه اکانت میکشم که تو خواب هم نمیتونی رو چند تا اکانت هم بکشی .

تنها کاری که میتونی انجام بدی دروغ گفتن و مشخص کردن مختصات ده دوم هستش یعنی بعد گرفتن ده دوم بچه هاتون بی مصرف میشی .

بدون هیچ مدرک میگی من کتیبه دزدی کردم و جاسوسم . اگر اطلاعاتی هم به کسی داده باشم قبل شروع سرور بوده :). من میتونم ثابت هم کتیبه دزدی هم کراپ دزد هم منابع دزد هم ساید دزد و همینطور دروغگو :

.

چرا یک نفر باید اعلام کنه کسی نباید تو هیچ سایدی دیگه ای اکانت بسازه ولی خودش اینکارو کنه ؟ فقط سر اینکه کتیبه بدزده .منابع غارت کنه و کراپ های مهم بگیره .

اگه قرار بود این کارو انجام بدی از اول اعلام نمیکردی و بقیه ساید ها هم میومند تو شمال غرب اکانت میساختن .

مرد باش و رو حرفت باش و اکانت هارو حذف کن یا میتونی اکانت هارو حذف کنی و بعد حذف شدن کامل اکانت ها اینجا اعلام کنی همه ساید ها تو شمال غرب اکانت بسازن .

با اینکارا خودتو داری زیر سوال میبری یه کاری نکن مملی بشه ملوسک.

دیگه هیچ پستی نمیزارم چون در حدم نیستی . آخریم پستم تبریک به ساید برنده هستش .

یا حق

• سابقه یه سری افراد خیلی جالبه هر سروری که یکم تحت فشار بودن قبل کتیبه‌ها حذف کردن رفتن سرور بعد الان اومدن شدن لات کوچه خلوت (اینجا NW). بهشون نپردازید ولشون کنید 30-40 روز دیگه با خداحافظی خوشحالمون میکنن.

پ.ن: طرف 2 روزه تراوین رو شناخته نمیدونه قدیما (18 سال قبل نه ها، همین 10-12 سال قبل) گزارش رو چرا پاک میکردن میگه هرکی پاک میکرده نوب بوده :D:D
    پ.ن: ممد گوزو کاش حذف نمیکردی همچین اسیدی رو نمیدیدیم.

گفتم دیگه جواب نمیدم ولی نشد جواب تو نوب بی سواد ندم .

منظورم از نوب و بیکار یعنی پلیر هایی بودن که بیان گزارش های اکانت های منو پاک کنن واقعا فکر میکنی بیکارم گزارس پاک کنم ؟ میخوای موش صحرایی بفرستم بخورتت ؟ هنوز نگرش داشتم :S . نمیخواد به خودت فشار بیاری عزیزم . ۲+۲هم میشه ۴ بی‌سواد8o.

نمیدونم کیو میگی ۳۰ .۴۰ روز بازی می کنن و ول میکنن ولی میدونم این حرفت بیشتر به پلیر های قدیم اس دبل میخوره که الان مهاجرت کردن ان ای :D

دوستان اگه واقعا مردین و لیدرتون واستون مهمه و نمیخواید ملوسک شه اکانت های که تو شمال غرب ساختین حذف کنید . ;)

نمیخواد اکانت فیک بسازید . با اک اصلی بیاید

یا حق

• سلام

میلاد جان چندتا نکته بگم خدمتت

اولا اینکه لیدرهای 4 ربع بازی همه لیدرهای کارکشته و با تجربه ای هستن و قطعا اگر مشکلی در این مورد باشه در حال رایزنی با هم هستن اگر هم مشکلی نباشه که خوب به من و شما که پلیر ساده هستیم در این حد ارتباط پیدا میکنه که نارضایتی خودمون رو به لیدرها بگیم و در نهایت به تصمیماتشون اعتماد و گفته هاشون رو انجام بدیم

مطلب دوم اینکه عملکرد ادمها با گفتار سنجیده نمیشه بلکه به عمل هست همینقدر که الان بچه های کلاسیک بازی که تو ان ای بازی میکنن نود و نه درصدشون تمام سرورهای ای ار روبروی مملی بازی میکردن و الان اینطوری با هم صمیمی دارن بازی میکنن و دایره دوستانش هم تو همین اسپیدترا اعم از رقیب یا همبازی هر سرور در حال گسترش هست نشون دهنده اینه که حرفهای شما در مورد شخصیت مملی قطعا خلاف واقعیت هست.

در نهایت اینکه همون مدت که شما تو گروه بودی نشون دادی پسر خوب و اهل دلی هستی ازت خواهش میکنم با این طرز برخورد باعث خدشه دار شدن شخصیتت تو ذهن کسانی که بهت علاقه دارن نشی

ممنون

• سلام عرض ادب خدمت آقا مازیار عزیز .

حرفشو زده تو عمل هم نشون داد دیگه نصف پلیر هارو فرستاده ان دبل . من یک پستی گذاشتم ایشون با بی ادبی جواب داد منم جواب دادم .

چشم من دیگه با این موضوع کاری ندارم دیگه پستی هم نمیزارم تا آخر سرور برای تبریک گفتن به ساید برنده (البته اگه بی ادبی ببینم جواب میدم)

پ.ن:ادمین خوب اسکرین شات هارو پاک میکنی 8o

• سلام عرض ادب خدمت آقا مازیار عزیز .

حرفشو زده تو عمل هم نشون داد دیگه نصف پلیر هارو فرستاده ان دبل . من یک پستی گذاشتم ایشون با بی ادبی جواب داد منم جواب دادم .

پرهام میگه :

درکل یکبار با محمد وگنس صحبت کردم

البته که یه جوری خودشو میگیره که انگار

بازی رو اون یاد ما داده و لحن نا محترم

رو برای میلاد به کار برد و با این قسمت حال نکردم

اما میلاد عزیز محمد یه تیم رو مدیریت می‌کنه

تو یک ساید نشسته و برای برد سایدش

دست به بازی کثیف زده

ولی شما در ابتدا میگفتی با تیم تروریستم

بعد که زئوس امد ۲۴ ای تو چنل و جلساتشون بودی

«تازه اسکرین از تاک خصوصی هم گذاشتی»

که بیای من رو متهم کنی به بستن با زئوس

بعد میگی میخوام با آرمان ویچر برم شمال شرق

بعد میگی جنوب شرق !!!!!

ماذا فاذا ؟؟؟

داداش اونی که واس سایدش داره کثیف بازی می‌کنه

باز یه هدفی پشت کارش داشته

درسته نا جوانمرده ولی برای سایدش کثیف بازی می‌کنه

شما این کثیف بازی هارو برای چی انجام میدی؟

شما بازیکن کدوم ساید؟

چرا مثل بی بی پیک ۱۳ تا امتیاز منفی داری؟

هرکی باهات رازی رو در میون بزاره به فنا میره!!

خودتو کنترل کن

اصل اول برای هر نر ، مردانگیست

تو خصلت مردونگیم که بیشتر از تروریست

تو سرور نمیبینم

چاکر داش پارسا لاقونچر

داش ممد توهمی

علی آقا کریمی

• چرا از طرف پرهام وقتی خودشی ؟8o

اینکه با تیم تروریست نیومدم چون از اول گفتی میری خاکستری بی ادبی نباشه مشتی این حرف من نیست یکی از پلیر های قدیمی میگفت وقتی بری خاکستری و بگی ساید پنجمی یعنی بی خانمانی .

دلیل اینکه از تیم زئوس هم کشیدم کنار (البته وارد هم نشده بودم ) این بود که به همه فحش های ... میدادن و من خوشم نمیومد . خودت بهتر میدونی دیگه .

من شاید در فروم یا جایی دیگه با کسی کل کل کنم یا چیزی بگم ولی به خود طرف میگم با ناموس طرف کاری ندارم . مخصوصا این یه بازیه ارزش نداره به خانواده طرف بی احترامی کنم .

(زنگ هم نمیزنم فحش ناموس بدم )

دلیل اینکه با تیم ارمان ویچر هم ادامه ندادم . موضوع این بود که احساس کردم بدرد این تیم نمی‌خورم . تیم کامل بود . از طرفی یه حرکتی از ساید دیدم زدم بیرون .

اگه میگی اس ای خب فعلا بهترین جا هستش . نه حرکت فولی دیدم فعلا نه چیزی . شاید بگی چرا اس دبل نرفتی چون دوباره حال درگیری داخلی ندارم . الانم یه گوشه نشستم دارم کشاورزی میکنم .

تو از کنترل حرف نزن که سرور قبلی و تو اعلام امادگی به همه پریدی ^^

پ.ن:اگه طرف از خودش حرکت فولی نشون نده به فنا نمیره .

• با سلام و عرض ادب خدمت تمام فروم نشينان عزيز

لازم دونستم قبل هر گونه،سوتفاهم و شايعه و ... به اطلاع عموم برسونم،با يک هفته تاخير علي رغم ميل باطني ام که در طول تمام دوران بازي تراوينم به عنوان بازيکني ساده در خدمت سايد و خاک NE بودم.بنابه راي گيري دوستاني که امشب جمع شديم و لطفي که دوستان sw از جمله حسام،سپهر،عليرضا،بهنام و رضا،محمد z،نوراله،حميد و نعمت و.. که مدتها دور هم بوديم چه در تراوين و چه در خارج از بازي اين سرور به عنوان ميهمان در خدمت سايد sw خواهم بود.و از هرگونه تلاش جهت پيشرفت اين سايد دريغ نخواهم کرد.پيشاپيش از دوست عزيزتر از جانم سامان و محمد عذر ميخوام،اميدوارم از من رنجيده خاطر نشده باشن.

با آرزوي موفقيت توام با لذت شادکامي براي تمامي پليرهاي سايد ها.با سپاس

تورج

• سلام و عرض ادب خدمت همه ی شما عزیزان و بزرگواران

روز 7 سرور هم اومد و با خودم گفتم یه سری دیتا تقدیم شما کنم

اگر عمری باقی باشه سعی میکنم هر هفته این آمارو آپدیت کنم و یه سری نمودار پیشرفت هم در هفته ی های آتی اضافه کنم .

« آمار صرفا از روی تگ ها ارائه میشه و نه مختصات »

تعداد اکانت های داخل سرور روز 7 سرور: 2142

تعداد اکانت های با جمعیت بالای صد روز 7 سرور : 1601

تعداد اکانت های داخل اتحادها روز 7 سرور : 1540

نمودار اول ، تعداد اکانت هر ساید (اکانت های داخل اتحاد )

نمودار دوم ، تعداد دهکده در هر ساید ( اکانت های داخل اتحاد )

نمودار سوم ، تعداد جمعیت در هر ساید بر مبنای هزار

نمودار چهارم، مجموع غارت هر ساید بر مبنای میلیون

نمودار پنجم، میانگین تعداد دهکده در هر ساید

نمودار ششم ، میانگین جمعیت در هر ساید

پ.ن : لطفا ادمین فعلا این پستو نبنده که اگر اشتباهی در آمار هست بتونم ویرایش کنم

پ.ن : اگر اشتباهی وجود داره پیشاپیش ازتون معذرت میخوام لطفا بفرمایید تا اصلاح کنم

پ.ن : امیدوارم که استفاده ببرید از این دیتا ها

پ.ن : پست هفته ی بعدی زیباتر خواهد بود به خاطر وجود نمودار پیشرفت

پ.ن : میانگین دهکده در واقع باید اعداد صحیح باشه چون عملا ما دو دهکده و نصفی که نداریم :دی ولی خب اون اعشار گاها میتونه مهم باشه به عنوان مثال عدد 1.71 نشون میده که میانگین داره به 2 دهکده میرسه و این خیلی متفاوته با عدد 1 ، یا همونطور که دیدید شمال شرق به عدد 2 نزدیک تره تا ساید های دیگه ...

یا حق

یوسف

• سلام عرض ادب خدمت همگی دوستان

به یه نکته جالبی بر خوردیم که تا حالا تو هیچ سروری نظیرشو ندیدم.

آبادی هایی که دیوار آپ‌ کردن!!!!!!!!!

به تایم اتک ها دقت کنید!

زیبا نیست؟!

از این مورد ها جالب تر اتکی بوده که با پوینت کم تر حجوم برگشته!

ولی

این سرور میشه به عنوان ۸ عجایب دنیا ثبت گینس کرد

• سلام

آبادی دیوار آپ نکرده ! دیوار نداره اصلا

احتمالا اکانت شما جمعیتش از 500 رفته بالا مورال بونس شاملت شده

جمعیت آبادی = 500

اکثر دوستان میدونن ولی برای کسایی که نمیدونن :

وقتی جمعیت ( جمعیت کل اکانت ) مدافع از مهاجم کمتر باشه ( مثلا مدافع 500 باشه مهاجم 800باشه ) یه امتیاز دفاعی به مدافع اضافه میشه ( مورال بونس )

وقتی برنده می شوی . نیازی به توضیح نداری! وقتی میبازی چیزی برای توضیح دادن نداری!

• سلام:)

درگیری هایه اول بازی شروع شده اینم از اولین خفت ما

.

و بازم زدیم

.

.

نیرو هایه در حال رید قبل از استارت فارم لیست خفت شدن و چندین ساعت اتک زدیم بهش

.

.

خسارت وارد شده به اکانت

رید 50.000 منبع از اکانت

709 تا گرزی

منابع از دست رفته از کشته شدن نیرو ها 200.000 هزار

ساعتو نگاه هنوزم زیر اتکه^^ برید یه خبر بدید بهش حداقل

امیدوارم تا اخر سرور با لینک هایه زیبا در خدمت شما باشم

فعلا خداحافظ;)

• سلام نمیدونم کی اتک داده توهی . متین و...اگه پارسایی که بزرگتر مایی ببخشید اگه من حرفی میزنم

.

.

قبلش با هیرو زدین و میدونین نیرو هایه من رو گریز بودن. اینجور اتک دادن نمیتونه اون نیرو هایه خوشمزه رو خفت کنه

الان با حمله اول تو نیرو هایه من 180 ثانیه میرن گریز حمله دوم شما باعث این نمیشه بگه 10 ثانیه قبل از اتک نیرویی داره به ده میاد و گریز نکنن حتی اگه 2 تا اتک هم بدی بعدی رو بعد از 180 ثانیه بزنی باز نیرو هایه گریز شده گریز میکنن دوباره

فقط نیرو هایه کمکی که از رید یا از متحد داره میاد و 10 ثانیه پشت این که نیرو برسه شما بزنی خفت میشه که اینکار هم نمیتونی فعلا بکنی چون من ناتار رید نمیدم مگه تو اتحاد ما اکانت داشته باشی :P;)

• با سلام خدمت همه عزیزان حالا که صحبت گریز شد یکی به بچه بگه نژاد گل تله داره قهرمان خالی نفرستید اسیر میشه

و اینکه اینهمه حساب کتاب برا ۲۰۰ تا گرزی اخه .

وقتتون ازاده این عکسا که میذارم برا ما حساب کن تو پست بعدی بذار دمت گرم

چندتا دیگه هم بود که حال نداشتم بذارم راستی دوتا قهرمان اینور دارین با کارت ملی و ضمانت(سند دهکده هم قبوله) بیاین ازادشون میکنم

ها جان برار

• عرض سلام خدمت همه عزیزان

امروز اسکرین تاپ تن غارت سرور قبلی رو داخل گوشیم دیدم،عکس مربوط به روز هشتم سرور هست و امروز هم روز هشتم سرور جدید هست

مقایسه دو تصویر نشان از افزایش قابل توجه میزان غارت اکانت های حاضر در تاپ داره که سه دلیل داره

دلیل اولش اینه که سرعت حرکت تروپ در سرور قبل ۱.۵ برابر سرور نرمال و اینجا دو برابر هست،دلیل دوم به علت افزایش قابل توجه تعداد اکانت ها و در نتیجه تعداد زیاد دهکده های ناتار هست(در حال حاضر ۱۷۶۱ که این تایم سرور فوق العاده هست)

دلیل سوم هم افزایش تعداد اکانت هایی که از غارت مولتی استفاده میکنن، نسبت به سرور قبل هست،در خوشبینانه ترین حالت حداقل هشت نفر از ده عزیزی که داخل تاپ هستن،غارت دیفالت ها رو شروع کردن

از اکانت NORTH EMPIRE گفتن که غارتشون سالم هست

میزان پوینت هجوم این اکانت برای هفته اول عدد ۴۷۸ هست که فکر میکنم خودشون هم موافقن برای خالی کردن واحه ها از مولتی استفاده شده،پوینت هجوم نسبت به رنک یک غارت هفته اول، یک سوم بوده ولی غارت فقط پنجاه هزار کمتر بوده،کم بودن تلفات باعث میشه همر این اکانت بعد از اتمام حمایت با یک فاصله مناسب رنک یک باشه و با آزاد شدن ناتارها طبیعتا داشتن نیروی بیشتر یعنی غارت بیشتر،علی الخصوص اگر امیر رولبک همون ظرافتی که من روی لیست ناتارها دارم رو اجرا کرده باشه;)

در کل این اکانت استارت خیلی خوبی داشته و تبریک میگم بهشون،فکر میکنم الان غارت دیفالت ها رو هم شروع کردن و با توجه به تعداد مولتی زیادی که ساختن فکر میکنم بتونن تا آخر سرور رنک یک رو حفظ کنن(البته که این سرور دست بالا دست زیاده)

با آرزوی موفقیت برای SE عزیزم

ببخشید که حضور در این سرور مقدور نبود

Some Of The Accounts That I Have Played On :

Gulf Warriors

THE OLD AXE

AXE MAN

MR.PR3SIDENT

totenpro

GeT_RiGhT

The old men

Royal

Good Life