نقد و بررسی سرور فینال تابستانه | آغاز ۱۶ تیر ۱۴۰۱ |

• من منتظرم بودم تيم ديسلايك تكميل بشه بعد بيام پست بزارم

از شمال شرق يوسف ويتامين رو به عنوان خراج ميخوام :دي

سلام بر دوستان

بنده با اکانت TERRORIST در بازی از تیم مزدور ها خارج شدم (اسمشو گذاشته تروریست ولی در اصل مزدور هست)

دلیل اصلی بخاطر زیر دست و برده تیم REBELS شدن

یک اکانت مصری که روش کامران هم بازی میکنه خودمم روش جانشین میرم

دهکده دومش 15 گندمی 150 درصد گرفتیم اونم وسط مپ

بعدش پرهام اومده میگه اکانت بده به REBELS چون همه 15 گندمی وسط مپ اخر مپ جنوب غرب واسه اوناست

ما جلو بازی میکنیم میخوایم شمال شرق بزنیم فقط که REBELS راحت همرشون بکشن بدون دردسر واندر صد کنن پول گلد اینا اونا میدن

اخه کدوم لیدری جانب تیم دیگه میگیره جا بازیکنش که اکانت مصری باید بده به تیم مقابل که اصلا نمیشناسه

اهان فهمیدم چون خرج گلد و پول پرهام میدن

پرهام شده بازیچه و مزدور اونا

معلومه مزدور اونا شدی داداش که هرچی میگن گوش میدی غلام حلقه به گوش

منم هیچوقت از کسی گلد نمیگیرم به کسی باج نمیدم

اسم تیمم بزار مزدور جا تروریست ابرو هرچی تروریست بردی

اینجا اعلام میکنم که همه بدونن چرا خارج شدم شایدم بزارم رو حذف

تن به ذلت نمیدم که برده تیم دیگه باشم زیر دست اونا بازی کنم

تیم تروریست از تشکیل این بود که تروری میخواد بازی کنه نه که دستور بگیره از لیدر تیم مقابل

خیلی زور داره بیان از تیم دیگه بگن اکانتت باید بدی به ما

بعد پرهام بگه بده بهشون اکانتت ماله اوناست یا خارج شو

هرجوابی بدی اینجا پاسخ شدید تر و محرمانه تری و به تمام اعضا تیم تروریست جقیقت پشت صحنه بازگو خواهد شد

نیروهای تروریست تراوین قادرند در محیط‌های خاکستری و شرایط دشوار و همچین با زیرساخت‌های محدود به فعالیت خود ادامه دهند

• پرهام جان حالا من کاری ندارم ولی پرهام منطقی گفته شما که میخواین جنگی و لب مرزی بازی کنید نیازی نداشتید برید اونجا

• پرهام جان حالا من کاری ندارم ولی پرهام منطقی گفته شما که میخواین جنگی و لب مرزی بازی کنید نیازی نداشتید برید اونجا

کی گفته میخواستم جنگی بازی کنم و لب مرز پلن عوض کردیم

مگه شما نیاز مارو مشخص میکنید

بعدشم بحث اینه مگه 15 گندمی ارث شماست

من میخوام برم وسط مپ همر بکشم

چرا باید اکانت که از اول بازی روش وقت گذاشتیم گلد زدیم بدم دست تیم شما

بحث این نیست اینجاست که زور داره اکانت بدیم به تیم شما

مزدور شما نیستیم داداش اشتباه گرفتی مارو

نیروهای تروریست تراوین قادرند در محیط‌های خاکستری و شرایط دشوار و همچین با زیرساخت‌های محدود به فعالیت خود ادامه دهند

• آخه مگه زدن شمال شرق به این راحتی بیاین من جای یدون مصری دو تا مصری میدم اگر تونستین ی خط رو شمال شرق بندازین😏

• آخه مگه زدن شمال شرق به این راحتی بیاین من جای یدون مصری دو تا مصری میدم اگر تونستین ی خط رو شمال شرق بندازین😏

دروودی بی انتها به عزیزان در هر 4 ساید سرور.

بنده نیز به نوبه خودم سروری مهیج و جذاب برای همه ی عزیزان و سروران گرامی آرزومندم.

حسن خان عزیز: محبت میکنید معرفی کنید و حداقل اسم اکانت خودتون رو بگید تا بنده که پلیر ساده ای از شمال شرق هستم بدانم دایه ی عزیزتر از مادر سایدم در فروم کی هست؟

• دوستان عزیز و گرامی

ممنون از موضع گیری همگیتونو عزیزانی که

ریپلی می‌کنند

مسئله پدرام مربوط به تیم تروریست هست

و خودمون حلش می کنیم

حالا پدرام بد برداشت کرده امده اینجا

یه پست انتحاری گذاشته وسط فروم

پدرام دوست منه و خیلیم برام عزیزه

تا آخرین نفس هم‌ پاش هستم

خدا خیرتون بده دمتون گرم

چیزی نیست

ما تروریستا یکم حساسیم

زود قاطی می‌کنیم

مواظب باشید رو مخمون نرید

پ.ن: یه توهمی از جنوب غرب رفت

۱۰ تا اضافه شد 🤕

پ.ن: محمد علی مگنس

میگم چیشد گفته بودی تو ساید دیگه ده نزنید

به زور با آرمین نپ بستین؟؟؟

چقدر دلسوزی تو !!!!

مرز های بازی تمیز رو با کلمات قلمبه و سلمبه

جابجا کردی ولی موقع عمل

شازدی؟

ویتامین بده بزنیم

مجید پرشیا جونم امدی مارو بزنیا 😁

مادامي كه عقل خاموش است..... ؤؤ ......خشونت حرف آخر رو مي زند

.......................W.Ss Alone........................

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط ModeratoR: یک‌ماه بن. استفاده از الفاظ و کلمات شنیع. توهین ().

• اتفاقا این مزیت ساید اسدبلیو هست که میتونن با همکاری یا حتی بدون همکاری! در دو غالب اندگیمی و ارلی گیمی موثر باشن

همچنین جنوب شرق حدود 60 هون رجیستر شده در یک اتحاد داره که بنظر برای کلین ابادی استفاده میشده ... با این تفاسیر دست جنوب برای ارلی گیم باز هست

و شمال شرق با نسبت بیشتر اکانت‌های دفاعی و پراکندگی کپ ها در شمال غرب بنظر کارلوس پویول قضیه میاد ...

به شخصه از حمایت پلیرهای مستقل و پررو خوشم میاد که بازی کنند و همراه ما از باخت لذت ببرند. :)

اگر مایل بودید پذیرای شما هستیم.

_______________________________________________________________________________________

نکته جالب بعدی بخش وظایف روزانه هست که میتونید به احسنت ازش استفاده کنید.

روز اول 800 منابع برای ارتقا سریعتر اکانت.

روز دوم 20 تجربه قهرمان برای افزایش پوینت هجوم کلین آبادی و یا افزایش تولید منابع.

روز سوم هم 50 امتیاز فرهنگی برای دهکده جدید.

مورد بعدی تعداد ثبت نام هست. تا به اینجا 2013 اکانت.

روز اول هر نیم ساعت +200 اکانت رجیستر میشد،

امروز طی 12 ساعت 14 اکانت ...

مورد جالب بعدی واحه هست!
    در سطح 7 منابع به صرفه تر هست (ROI) Return of investment که واحه بگیرید برای خودتون
    . اما کمتر کسی اینکارو کرده میون تاپ ریدرها که نشان دهنده غارت ناسالم هم میتونه باشه.

و مورد آخر اینکه ساعات 5 الی 8 صبح قیمت‎‌های حراجی ارزون‌تر هست نسبت به باقی مواقع.

پ.ن: انقدر هم زرنگ نباشیم!:) از یارو اسکات میزنی میبینی با کلی جون کندن مهاجر ساخته میگی خب نزنمش گناه داره:دی میاد با هون بغلت 150% میگیره ...

ارادت

• دروودی بی انتها به عزیزان در هر 4 ساید سرور.

بنده نیز به نوبه خودم سروری مهیج و جذاب برای همه ی عزیزان و سروران گرامی آرزومندم.

حسن خان عزیز: محبت میکنید معرفی کنید و حداقل اسم اکانت خودتون رو بگید تا بنده که پلیر ساده ای از شمال شرق هستم بدانم دایه ی عزیزتر از مادر سایدم در فروم کی هست؟

سلام مجید جان چرا عصبی میشی من که چیز بدی نگفتم بلکه طرفداری کردم.

یعنی میخواین بگین حرف بنده اشتباه بود؟🤔

• سلام مجید جان چرا عصبی میشی من که چیز بدی نگفتم بلکه طرفداری کردم.

سلام

داداش حرف شما اشتباه نبود

این دوستمون با عرض دروودی بی انتها به عزیزان در هر 4 ساید سرور ( لیدرطور ) , خواست خودشو پلیر ساده ای از شمال شرق معرفی کنه در عین حال ساید شمال شرق رو سایدم خطاب کنه که خودی نشون بده شما به دل نگیر فقط در جریان باش آب خواستی بوخوری هماهنگ کنی .

شمال شرق یا سایدم ؟ مسئله این است!

وقتی برنده می شوی . نیازی به توضیح نداری! وقتی میبازی چیزی برای توضیح دادن نداری!

• خب اقا بحث و جدل و جدال که یه امر طبیعیه اول سرور

خود من کلی حاشیه دارم رو اکانت و ساید ولی اینجا مطرح نمیشه !!!

ولی وقتی کف فروم مطرح میشه

این دیگه طبیعی نیست این سزارینه:D

امیدوارم مشکل حل بشه و همگی دور هم باشیم تا انتهای سرور

بحث دیگه ای نیست لطفا و خواهشا دوستان اسپم نکنن پست زیاد داشتن ولی بدون بازده و اثر بخشی مفت نمی ارزه اکانت نو زدی یه شبه ک نمیشه سناتور شی ک ؛)

هرکس نظر خودشو داره یا میپسنده پستتو یا نه ;)

حالا هی بیاییم بگیم بیایین دیس لایک کنید و این داستانا رو وللش:rolleyes:

• سلام مجید جان چرا عصبی میشی من که چیز بدی نگفتم بلکه طرفداری کردم.

ارادت مندم حسن جان.

اشتباه نکنید من عصبانی نشدم.نه چیز بدی گفتید و نه حرفتون اشتباه. اما کنجکاو شدم بدونم آیا تو شمال شرق بازی میکنید که مدافع حقوق بشر شمال شرق شدید. هرچند از لطف و محبت شما سپاسگزارم:*

• علت رو آوردن به جنگ های نیابتی

اول از همه دور کردن جنگ از خاک خودی و انتقال آن به خاک سوم،

و سپس سیاست انکار میباشد،

این دومین سروری هست که شخصا شاهد استفاده این سیاست توسط یکی از ساید های معلوم هستم، و مشکل این اجرا عدم انتقال این جنگ نیابتی به خاک سوم و پناه دادن به گروهک ها در خاک خودیه ،که در بهترین حالت وضعیتی مثل پاکستان (خانه اول تروریست ها در دنیا) ایجاد میکنه..

جای تعجب داره که با وجود رخدادی مشابه در ساید مذکور توسط همین تیم اجرایی و مدیریتی ، مشابهش رو این سرور هم شاهدش هستیم..

نکته جالب تشویق انگلیسی چرچیل های ماله بدست که با تمام قوا و کماکان پاره وقت در سرور حضور دارن از گروهک های تروریستی هست.. امیدوارم غافل از چرخش های یهویی این نمونه از گروهک ها نشید چون دودش تو چشم خودتون میره..

• با سلام خدمت همه

قول دادیم رنک یک غارت بشیم توچالشتون شرکت کردیم چالشو بردیم.

رنک یک پاپم قول دادیم که اونم میگیریم دیر زود داره ولی سوخت سوز نداره

یه خسته نباشید هم به بچها تیممون .

در ضمن پرهام جان اسم ها تو بازی استفاده میشه تو اسم منو بلدی وقتی میگی توهمی خوب نیست والا شما green لقبته صد درصد سبز رنگ نیستی پس هر چیزی جایی خود عزیز دلم .

در باره بقیه چیزا هم حاشیه اس به شخصه دیگه پست نمیذارم مگر با لینک خفتی که میزنیم

ها جان برار

• سلام خدمت همه پلیر های عزیز

امیدوارم سرور خوبیو باهم تجربه کنیم ن مثل سرور قبل با گاوبندیو....

خواستم بگم ممد داشی ما همه پیرو خط توایم❤🤙🏼

⚠️درضمن اونایی که ادعاشون میشد همیشه زده داریم لطفا کمی جای ادعا عمل کنین با تژکر😉⚠️

🏹رضا کیانپور هستم(توهمی)🏹

یا علی✋

• سلام و عرض ادب خدمت بزرگان

امیدوارم سرور خوبی باشه

سرور در ساید شمال شرق استارت زدم ولی متاسفانه مجبور شدم اکانتم حذف کنم چون بیشتر دوستانم رفتن یک ساید دیگه و تنها شدم .

در اعلام آمادگی اعلام شد که در ساید های دیگه اکانت ساخته نشه . در تعجب هستم که چرا لیدر سایدی که این حرف زده رفتن تو ساید شمال غرب اکانت زدن . جالب اینجاس مختصات ده دوم کل شمال غرب هم باید ایشون مشخص کنن . بعد میان تو پی وی میگن نباید تو ساید های دیگه اکانت بسازی (بیشتر دوستان منو به پلیر 4 تا ساید میشناسن)

منم گفتم چشم و فقط یک اکانت تو شمال شرق ساختم . البته اعلام کردم میتونم رو چند تا اکانت کمک کنم ولی خب کسی اکانت تحویل نداد .

میخواستم بعد حذف اکانت پلی ندم ولی خب میدونم دیگه هیچ سرور مثل این سرور نمیشه پس تصمیم گرفتم مهاجرت کنم یک ساید دیگه و روی 30 تا اکانت بازی کنم . (اکانت ساپورت ساید8o)

پ.ن:همه دم از بازی پاک میزنن شما باور نکنید .

• سلام

دیدم صحبت اکانت رجیستر کردن تو ساید دیگه داغ. گفتم این پست آموزشی که دوستمون زحمت کشیدن تهیه کردن رو ببینید خالی از لطف نیست

• سلام

دیدم بحث حرف های من خیلی داغ شده گفتم چند مطلبی رو بگم که شما نوب ها زیادی دور بر ندارید. بحث رجیستر بچه های ما توی شمال غرب شد. از اونجایی که ما فرقی تو صحبت هامون نیست کاملا واضح این حرف ها رو اینجا میزنم. قبل سرور آرمین اومد دیسکورد ما (هنوز هم هست، اصن همین الان آرمین میدونه دارم پست میزارم) گفت آقا مارو میخوان سه به یک کنن. گفتم نه تنها نمیزاریم روی شما سه به یک بشه حتی به باخت، روی هیچ ساید دیگه ای شمال شرق اجازه 3 به یک شدن نمیده و 3 به 1 نمیکنه. دو روز بعدش آرمین اومد گفت آقا ما نمیایم... خوب ما هم برای منافع سایدمون بارها ازش خواستم بیاد چون اگر سرور سه سایدی میشد حتما ما اون ساید تنها میشدیم و 2 به 1 میشد. دوست هم نداریم سایدی رو تنها گیر بیاریم. در نهایت نتیجه این شد آرمین اینا نیان شمال غرب چون تعدادشون خیلی خیلی کم بود. ما هم 3 ساعت قبل از شروع سرور چند تیم رو جدا کردیم و از ساید خالی استفاده کردیم. به حریم جنوب غرب یا شرق تجاوز نکردیم، فقط سایدی که هیــــــــــــــــــــــــــــچکس قرار نبود توش ثبت نام کنه رو رفتیم گرفتیم. تنها کسی که توی اون ساید بود (میلاد تکزاس) گفت بیاید. ما هم رفتیم. وقتی ثبت نام کردیم آرمین یهو اومد گفت آقا ما دوتا اکانت هجومی همینجوری ثبت نام کردیم و با شمال شرق بازی میکنیم ما هم گفتیم شما که قرار نبود بیاید ولی ایول (همین الان توی گروه های شمال شرق هست) و همین الان هم دانیال داره تو دیسکورد گندکاری هاشو تعریف میکرد و منم رکورد میکنم و میخندیم. خلاصه آرمینی که قرار بود با شمال شرق بازی میکرد طبق اصول شمال شرق کلونیش براش ارسال شد، حالا میاد اینجا میگه زور داره تو سایدمون بهمون لینک پایتخت میدن خوب بگه... بعدش یهو زد زیر قول و قراراش گفت آقا ما برای خودمون واندر میخوایم. ما شمال غرب هستیم (دوتا اکانت) ما کتیبه منحصر استحکام میخوایم و جنگاموز کوچیک ثابت میخوام و تا دلت بخواد 180 درجه رفتار و اصول پلیری در ساید رو به توتالیه دیکتاتوریه همه چی خواه تغییر داد. با این اوصاف منم گفتم باشه اصن ولم کن تو حرفت حرف نیست. حداقل از چند لیدر محترم که حرفشون حرفه من اینو شنیدم. خلاصه سرتون رو درد نیارم. شمال شرق تجاوز به هیچ سایدی نکرد ! ساید قرار بود خالی باشه و خالی هم هست. رفتیم 100 خونه توی شمال غرب و ساید شمال شرق رو بزرگتر کردیم. الان هم آرمین بخواد برای خودش بازی کنه باز همینجاست و میگیم میخندیم. بخواد هم مثل اول سرور با شمال شرق بازی کنه بازم همینجا هست و هیچ فرقی نداره. امید ویسپ و دارو دستش مثل همینا توی شمال شرق هستن.

پی نوشت: میلاد کر و کثیف عزیز بارها اینجا خواستی کثیف بازی در بیاری دهن جنوب غرب رو با کثیف بازی صاف کنی و من نذاشتم. حتی میومدی گزارش میدادی از سایدهای دیگه میگفتم نگو... دلیلی نداره من بدونم و تمرکزم روی ساید خودمون هست. حالا اینکه میای بعد از خروج از شمال شرق این حرف هارو اینجا میزنی نمیدونم چرا خودزنی میکنی. خدا روزیتو جای دیگه بده.

شادزی

ماورای باورهای ما،

ماورای بودن ها و نبودن های ما

آنجا دشتی‌ست...

فراتر از همه ی تصورات راست و چپ

تو را آنجا خواهم دید.

• زرنگ علی جان :)

اول اینکه ما شمارو به پویول پلیر با اخلاق دنیای فوتبال تشبیه کردیم. لحنتون رو بهتر کنید

دوم

در پی نوشت ذکر کردم در مورد امثال شما

اتحاد هون نامبرده داخل جنوب شرق نبوده و در اصل در ربع شمال غرب با نام NE+Team وجود داره. (همون انکار)

منتها امر ازونجا که جمعیت این اکانتها اضافه نشده طی بازه اخیر این انکار رو باطل اعلام کرده و به شما میپردازم.

1- دفعه بعد بررسی کنید تا مطمعن شید قبل از ارسال پستتون تفکر انجام گرفته

2- در این سرور با تعداد بالای اکانت هرگونه تحلیل به صورت رپرتاژ بوده و بی طرفی ارائه اطلاعات معنا نخواهد داشت.
    - چرا که حدود 2000 اکانت هر بار باید مورد بررسی قرار بگیرند.

سوم

دلیل اینکه بنده از بازی انصراف دادم به معنای دقیق کلمه باز کردن عرصه برای افراد با علاقه شدید به برد بوده که روز 5 قابل مشاهدست، و پایبند به حرف هستم.

آنچه چشم میبیند:

34 کپ اول شمال غرب در نزدیکی مختصات واندر مرکزی %125-150

تعداد کپ های تسخیری : 30

تعدا کپ های مجموعه شمال غرب : 19
    تعداد کپ های مجموعه شمال شرق: 10

تعداد کپ های مجموعه جنوب غرب: 1

تعداد کپ های خالی: 4

مقداری از کپ ها در مختصات خاکستری هستند که توسط جنوب غرب تسخیر شده اند.

34 کپ اول شمال شرق در نزدیکی مختصات واندر مرکزی %125-150

تعداد کپ های تسیخیری: 23

کپ های خالی: 11

با این حساب به صورت تخمینی 65 درصد پتانسیل تولیدی منابع شمال غرب در اختیار خود ساید هست.
    شمال شرق 30 درصد.

و جنوب غرب حدود 5 درصد.

در صورتی که تعدا کپ‌های تسخیری داخل شمال شرق هم حدود 65 درصد هست.

آنچه چشم نمیبیند: پلیرهایی که بر توافق انجام داده پایبند هستند و در ساید خود بازی میکنند.

تعداد کپ ها: 34
    تعداد کپ‌های تسخیری: 34
    پتانسیل: 100%

پیشنهاد: دیر نیست. سبک بازی متمرکز رو پیش بگیریم. مگر اینکه بخواید تا روز 20-30 دنبال کلیشه کپ در ساید دیگر باشید.

ارادت

• مَمَل خان هفته پیش که داشتی منو مواخذه میکردی چرا یه اکانت تو ساید دیگه رجیستر کردم، همون موقع فکر رجیستر کردن 200 اکانت تو NW تو ذهنت داشتی یا بعدش به ذهنت رسید؟

حالا دیدی وقتی میگم دورو و منافقی چقدر باطن ات رو دقیق شناختم؟

بعد الان پست گذاشتی واسه اینکه دروغای قبلی تو توجیه کنی صدتا دروغ جدید میگی؟

آرمین نومرسی گفته بود نمیاد بعد یوهو با دو تا اکانت هجومی پیداش شد؟!

این پست اعلام حضور آرمین دقیقا 3-4 روز قبل استارت سرور👇 (این دروغ اول)

بعد میگی میلاد خودش گفته بیاید تو شمال غرب؟!

میلاد تگزاس خودش بعد اینکه دید شما سایدشو به چهارمیخ کشیدید اکانتشو تو شمال غرب حذف کرد الان داره کنار ما بازی میکنه! (این دروغ دوم)

بعد شما دوست ندارید سایدی رو تنها گیر بیارید؟

سه سرور قبل شما با SW متا نکردید رو ساید جتوب شرق؟! اونم در حالی که با هر ترازویی شما قویترین ساید از بین سه ساید موجود در سرور بودید؟! (اینم دروغ سوم)

حالا بشنو از من که این کاری که کردید جوری دامنتونو بگیره که عین قاشق تو عسل گیر کنید! دروغ گفتن بهایی داره که دیر یا زود خواهید پرداخت.

• سلام

من که جنوب شرق بازی میکنم

ولی حرکت شمال شرق رو کاملا ازش حمایت میکنم یه سری اکانت با لوگوی اتحادشون ورداشتن بردن تو شمال غرب خیال خودشون رو راحت کردن هم بابت کتیبه گرفتن و هم پارکینگ و استفاده از منابع و ......

این وسط دو حالت داره اگه من تو سایدی بودم از ساید بغل میریختن تو سایدم یا عرضه داشتم تا آخرین نفس میجنگیدم یا تو فروم غر غر نمیکردم اینا اومدن تو حیاط خونه امون چادر زدن

پیشنهاد هم میکنم هم جنوب شرق هم جنوب غرب هم برن اکانت بزنن با لوگوی ساید خودشون