نقد و بررسی سرور فینال تابستانه | آغاز ۱۶ تیر ۱۴۰۱ |

• اقا محسن ما رو شما برای سرور بعد حساب کردیم خودت گفتی دوست داری با ما بازی کنی بیا اخرین سرورتو جنگی در کنار ما باش

پرهام جان ممنونم از لطفت

اتفاقا بهش فکر کردم و بدم نمیاد این سرور آخری، سایدم رو عوض کنم و رفقای جدید پیدا کنم

اگه قرار بر این شد که سرور جدید ران بشه و تیم تندر نیان (آقا مازیار و بقیه) احتمالش زیاده شمال شرق رجیستر نکنم.

• اتفاقا امیر جان امروز با ادمین حرف زدم گفت باز شدن سرور یکم سخته ولی نگفت شدنی نیست،انشالله آگه همه موافقت کنند ادمین هم کمک میکنه باز میشه!!

من درجریان زدن کپ ها بودم ولی تعدادش رو نمیدونم چندتا خورده ولی اینو قطعی میگم که یک دونه از کپ های من نخورده!!!چون تا روز آخر داشتم داخلشون دفاع میساختم!!!

• جهت دریافت مبلغ جایزه ۳۰ میلیونی برای ساید همیشه برنده ان ای (پس از مصرف ترکیبات سنتی و صنعتی همزمان) درخواست باز شدن مجدد سرور را دارم.

۳۰ تومن جایزه این سرور و جایزه ۵ سروری که پشت هم ۱۰۰ کردیم رو از طرف NE میبخشیم بهت اگه بعد استارت دوباره سرور بتونی کپ chaos رو بپرونی ، خلاصه شرمندتیم که ۱۵۰ کی گرزیت روی chaos دیوار شد😪

برات خیلی احترام قائلم مانی ، سرور ۵ ایکس هم نتونستم کنارتون باشم شرمندم پیشتون اینکه ریپلای کردم پستت رو قصدم کل کل نیست ، از ۴ تا اتحادی که در شمال شرق بود ، ۱۲۰ تا اکانت متعلق به کلونی NORTH EMPIRE بود ( به جز اکانت های داخل NW )

۶۰ تا مصری برای رید و ۶۰ تا هم نژادهای مختلف دف ساز . از این ۱۲۰ تا اکانتی که دست من بود یه دونه کپ نتونستن کاتا کنن ، یه بار ۱۵۰ کی گرزی wood رو مولتی های NORTH دیوار شد یه بار همر tooshi و یه بار هم همر masters

۹۰ درصد کپ هایی که زدید برای تنسر بود

فکر کنم با نصف پلیرای se کل کل کردم سر اون سرور ، اگه ۱ درصد هم احتمال باخت بدم خودمو اینجوری تخریب نمیکنم تو فروم . سرور فریز نمیشد ۱۰۰ درصد NE وینر بود ، حالا میخواید بگید نبود ؟ درخواست بدید سرور باز بشه ببینیم

من درجریان زدن کپ ها بودم ولی تعدادش رو نمیدونم چندتا خورده ولی اینو قطعی میگم که یک دونه از کپ های من نخورده!!!چون تا روز آخر داشتم داخلشون دفاع میساختم!!!

۲۷۵ تا کپی که میگم زدیم و خودتون هم میدونید ولی نمیخواید تو فروم بدونن داخل اتحاد های SE... , SE❤ , SEse , crazy_1 , crazy_2 , SE_viva , SE pshmk بودن . اگه مولتی هات داخل این اتحادها بوده که کاتا شدن اگه نبوده که حرفت درسته

• فکر کنم با نصف پلیرای se کل کل کردم سر اون سرور ، اگه ۱ درصد هم احتمال باخت بدم خودمو اینجوری تخریب نمیکنم تو فروم . سرور فریز نمیشد ۱۰۰ درصد NE وینر بود ، حالا میخواید بگید نبود ؟ درخواست بدید سرور باز بشه ببینیم

تو فروم ۵ ایکس هم بحثم همین بود، واژه ی من! شما کلا گیر کردی روش

فرق ماجرا اینجاست که فقط خودت علاقه داری سرور باز شه چون فقط تک بعدی میبینی قضیه رو و کسی از ته دلش راضی نیست باز شه سرور، و سایدت رو فقط یه اکانت میبینی

ما کتیبه زدیم شما ادعا داشتی که همر هاتون کامل شارژ بوده ، ولی خب کپ های ما خورده ادعا داری فلج شدیم:) فکر میکنی ما واسه ۱۰ دقیقه بعد شارژ میگرفتیم ۵ موتوره ؟

ما ام قبول کردیم کپمون خورده ، ولی چرا غارتمون بیشتر شد ؟ این به نظرم ترسناک تره

• امیر جان

اکانت های من داخل اتحاد های که گفتی نبوده

درضمن من فقط از ۲۸تا دهکده رید میرفتم هر اکانتی که کاتا شده توسط شما مطمعن باش جایگزین داده شده به شخصی که از اون اکانت رید میرفته

ما سرور گذشته پلیر های داشتیم که فقط اکانت میساختن و ازشون دفاع میکشیدن و در موقع لزوم اکانت رو برای کمک به هم اتحادی ها می دادن!

از اون اکانت های که میگی کاتا شده من بهت یک وعده میدم ظرف مدت دو روز طول میکشه همشون اپ بشند!دلیلش اینه که جایگزین دارند!یک سری از اکانت ها اصلا داخل اس ای نبودن!

امیدوارم شما هم اعلام کنید سرور باز بشه تا بهتون با عکس و لینک ثابت کنم!

جالبه فقط از کل آن ای شما هستی که میگی وینر هستید،اونم احتمالا چون فکر میکنید ما فلج شده بودیم!یکم با دوستان مشورت کنید که چرا رید اکانت های اس ای بیشتر شد؟

• دوستان بحث کردن در این مورد یکم خسته کننده هست

انشالله سرور باز شد مشخص میشه

آگه هم نشد ...

موفق و موید باشید

• اینکه جواب تورو نمیدم از سر عذاب وجدانه ، وقتی خیلی علاقه داری به چشم پرو پلیر دات کام نگات کنیم ولی در حد گزارش پاک کن حسین فستر هم نمیبینیمت وقت گذاشتن برات اشتباهه ، قبلا هم گفتم هر سروری تو گذشته و آینده هم ادعا کردی مارو زدی میام لایکت میکنم

ادعا میکنید کلا ۱۰ نفر تو SE پلی میدادید ، دیروز تا حالا ۲۰ نفر از SE موافقت کردن سرور باز بشه ، الان فرستادنت بیای جلو بگی کسی راضی نیست ؟ اگه در این حد نگران باز شدن سرور هستید حرفی نیست

تو پستی که گذاشتم گفتم این سرور باز بشه یا سرور جدید ران بشه NE باخت بده نیست به خاطر همین نظر اکثریت برام مهمه ، مثل فراستی نباش یه بار پست رو بخون بعد بپر وسط فروم

• اینکه از NE فقط من میگم سرور باز بشه اشتباهه ، من به نمایندگی تعدادی از پلیرای NE این حرف رو میزنم

مولتی هاتم قبل اینکه بگی تو این اتحاد ها نیستن خودم میدونستم به خاطر همین اسم اتحاد هارو گذاشتم ، بعد پریدن ۲۷۵ تا کپ دقیقا رید HIV و ATRON و SHADOWS تکون نخورده بود ولی اکانتای king bala و ... مشخص بود اوضاعشون بده

در مورد اکانتهای کمکی که گفتی

آمار سایدتونو بهتر از شما میدونم ، جایی نمیموند که هر روز اسکات نزنیم

داخل اتحاد هایی که گفتم وقتی اسکات میکشیدیم نصف اکانت ها منابعشون همیشه تو دیوار بود ، احتمال دادیم که این اکانت هارو یا ذخیره گذاشتید یا قراره مسیر بشه رو واندر و ... خلاصه اکانت کمکی و جایگزین بعدش نداشتید

چند روز اول این کپ هارو زدیم

۳ ۴ روز آخر سرور کپ هایی که داشتید رید میرفتید رو زدیم ، اگه فکر میکنی اشتباه میگم میتونی از پلیرای kento و king bala و ... بپرسی اگه صادقانه جواب بدن بهت میگن ، سرور ادامه پیدا میکرد این اکانتا شارژ کردن که سهله باید واندرزن دیوار میکردن سر کراپ منفی قبل نقشه ها

این که مولتی های shadows و ... رو نزدیم به خاطر مختصاتشون بود بالای ۳۰۰×۳۰۰ بودن

• عزیز من به شخصه در حد گزارش پاک کن حسین فستر هم نیستم ، خودمم قبول دارم ، خسته نکن خودتو ،

شما هرجا پست میزاری میگی نمیخواستم جواب بدم یا در حد جواب نیستی و ...

ولی ب جواب میدی

این به سن و سال و رشد فکریت برمیگرده و توی این دوران طبیعی هست ،

برای بار هزارم میگم ، من شخصی نگاه نمیکنم ، شمال شرق فقط تو نیستی و اینکه تو پشت سیستم باشی رو اکانت یا ایکس برای ما فرقی نداره،

من شما رو جمع و تیم میبینم ، ولی تو فقط توی فروم منم منم میکنی

همه فهمیدن با دور زدن قوانین میتونی اکانت خوبی بسازی ، نیاز نیست چپ و راست بیان کنی،

هرچی آدم‌ میپرسه ، جواب‌نمیدی فقط‌میای از خودت تعریف میکنی:)))

از این آدما دو و بر همه هست ، در‌مورد هرچی صحبتی کنی ، یه من میذاره اول جمله و دوباره تکرار میکنه که بگه من خفن هستم ، از ضعف میاد!

خفن‌نیاز به خود تعریفی نداره پسر جان کوچک

• شما فک کنم اصا بهت فقط گفتن کپ ها رو زدیم هیچی نمیدونی اتفاقا حدود ۱۵ تا از مولتی های شادو هم خورد ولی سریع جایگزین شد اکانت the mob هم زد از پلنرتون بپرسین !

درباره شارژم اکانت کینگ بلا با حجم دف سنگین که خوده اکانت داشت تنها مشکلی که خورد سر شارژ دف بود! همر واندرزن فقط ۴ تا داشتیم

مولتی های کینگ بلا اکثرا ۱۹ بودن که حدودا نصف کمترشون خوردن یه تعداد زیادی هم دیوار شدن

و با جایگزین کردن و گرفتن کپ از اکانت آترون مشکلش حل شد حدود 300 تا فیدر مولتی که رید نمیشدن هم مسیر خورد به کپ ها جهت بازیابی که اون ایام من کربلا بودم روند بازیابی تقریبا صفر بود موقعی هم که برگشتم نت تقریبا قطع بود و سرور فریز شد

اولین نفر هم پستش موجوده بعد یک ماه از گذشت شرایط خوده من پیشنهاد باز شدن سرور رو داشتم که ۲۴ تا دیسلایک از همه ساید ها نثارم شد یکیش خوده شما!

مردونه بلد نیستی رفتار کنی به مملی هم گفتم بزار سرور بازشه اونجا بیا برامون شاخ شونه بکش

در ضمن اکثر این ۲۷۵ تا هم مولتی های عند گیمی بودن که قرار بود مسیر بشن واندر با کپ ۱۲ الی ۱۶ که با تایم ۲۰ روزه انتهای بازی بازیابی اون ها در بدترین حالت هم به حالت سابق بر می‌گشت

• شما فک کنم اصا بهت فقط گفتن کپ ها رو زدیم هیچی نمیدونی اتفاقا حدود ۱۵ تا از مولتی های شادو هم خورد ولی سریع جایگزین شد اکانت the mob هم زد از پلنرتون بپرسین !

آدم چطوری میتونه از خودش بپرسه ؟ از شانس بدت ریل هارو میزدم و دوستان فیک هارو میزدن ، به خاطر همین نمیتونی بفرستی دنبال نخود سیاه

شیت هم پاک نشده میتونم یه بار دیگه اسم هارو بذارم ، اگه از shadows هم چیزی کاتا شده مربوط به مولتی های مختصات پایینش بوده نوش جونش ، از مختصات بالایی ها چیزی نزدیم

• آدم چطوری میتونه از خودش بپرسه ؟ از شانس بدت ریل هارو میزدم و دوستان فیک هارو میزدن ، به خاطر همین نمیتونی بفرستی دنبال نخود سیاه

شیت هم پاک نشده میتونم یه بار دیگه اسم هارو بذارم ، اگه از shadows هم چیزی کاتا شده مربوط به مولتی های مختصات پایینش بوده نوش جونش ، از مختصات بالایی ها چیزی نزدیم

دیگه پلیرش هم بیاد بگه تو که قبول نمیکنی اعتماد به نفست رو خر داشت سلطان جنگل بود

برو شیتتو دوباره نگاه کن ببین همر the mob کجا ها خورده اصا شادو مختصات پایین مولتی نداشته

• در ضمن اکثر این ۲۷۵ تا هم مولتی های عند گیمی بودن که قرار بود مسیر بشن واندر با کپ ۱۲ الی ۱۶ که با تایم ۲۰ روزه انتهای بازی بازیابی اون ها در بدترین حالت هم به حالت سابق بر می‌گشت

مهدی جان اتفاقا هدف از پلن همینه، حریف توی زحمت و دردسر بیفته

اون سرور یک تیم چند نفره تشکیل شده بود که ۲-۳ نوبت پلن رفتن و قرار بود هر ۳ روز یک پلن برن. هر پلن یعنی دردسر و زحمت بیشتر برای حریف

واقعیت اینه همه ی کپ ها نمیتونست ریکاوری بشه، خیلی ها حوصله، گلد و یا وقتش رو ندارن که کراپ رو مجدد از صفر برسونن ۱۶

قطعا اگه این پلن های متوالی چند نوبت دیگه اجرا میشد ناچار بودین گندمخور سبک کنید و یک سری از همرها رو دیوار کنید.

علاوه بر این در نهایت دف کمتری رو میتونستین روی واندر هولد کنید.

حقیقتش منم بدم نمیاد سرور باز بشه و کار نیمه تموم رو تموم کنیم

• واقعیت اینه همه ی کپ ها نمیتونست ریکاوری بشه، خیلی ها حوصله، گلد و یا وقتش رو ندارن که کراپ رو مجدد از صفر برسونن ۱۶

محسن جان اینارو دست کم نگیر کم الکی نیستن

طرف وقتی ne بود از بقیه مولتی میگرفت الان ۲۷۵ تا کپ رو میخواد تو ۲ روز ریکاوری کنه🤣

• محسن جان قبول دارم حرفتو ولی برو از همین مملی بپرس مولتیاش خورد چن روز طول کشید با تولید فقط کپ بازیابی بشه با کمترین وقت که گذاشت

حالا فرض کن اکانت مولتی که حداقل 5 دهکده داشته که فیدرش رید نمیشده منابعش مسیر بشه چن روز طول میکشه

من هم برعکس اخلاق بچه های شما اون پلن رو زیر سوال نبردم ولی تاثیرش خیلی موقتی بود همین سرور ممد توشی یدور کپ های مارو کامل صفر کرد از 18 شد صفر ولی تو دوروز دوباره کپ ها همه سرجاش بودن 20 تا مولتی خورد که فقط با گذاشتن رو بات و عدم دخالت خودم دوروزه بازیابی شد ! یا سرور دو ایکس قبلش که ادی و متین روبروی ما بودن کپ های مارو زدن نتیجه اون سرور چیشد ؟

تو اسپید ترا کپ تا صفر نشه فایده ای نداره که نداره

• محسن جان اینارو دست کم نگیر کم الکی نیستن

طرف وقتی ne بود از بقیه مولتی میگرفت الان ۲۷۵ تا کپ رو میخواد تو ۲ روز ریکاوری کنه🤣

برو تا میتونی تهمت بزن همین که داری الکی دروغ میگی و خودت هم میدونی که دروغ میگی یعنی زیر فشار داری میمیری !

تو که انقدر حافظت خوبه حداقل یکم مردونگی اگه داری بگو کی به من مولتی داده اونم به یه اکانت مصری 150 درصد !

از سایدی که پشت سر افراد مثه حسین فستر کلی دروغ خیالی بافتن بیشتر از انتظاری نمیره

همین ایلیا که این همه بهتون کمک کرده سرور هنوز تموم نشده رو داریم میبینیم چجوری باهاش رفتار میکنین چه برسه دیگه به ما که یه سرور اومدیم فقط بخاطر مجید

کلا ساید شمال شرق ادم با معرفت کم داره

• سلام اقا محسن

ببینین شما یه گوشه پست مینویسین که اگر باز شه ما میبریم

مدیر‌محترم گفت اگر همتون درخواست باز شدن سرور رو پست بذارید ، قطعا سرور باز میشه،

پس مثل مرد نفری یک پست بذارید بنویسید درخواست باز شدن سرور رو دارم،

ما چیزی نمیگیم از بازی ، طبق گفته ی شما ما وایمیستیم نگاه میکنیم که کپ هامون بخورن و شما وینر شید،

پس دوباره تکرار میکنم ،‌مثل مرد هرکدومتون بیاید یه پست‌جداگونه بنویسید که درخواست باز شدن سرور رو دارید،

الباقی حرف ها توی بازی مشخص‌میشه

تراوین بالا پایین زیاد داره ، کسی فکر نمیکرد شمال شرقی که این همه سرور وینر بوده ، نتونه حتی نقشه بزنه ، پس وایسیم ببینیم بازی‌چی‌میشه خیلی بهتره تا اینکه مثل اون بچه سال فقط‌ منم منم کنیم، منظورم شما نیستیا ،

• درود

از سایدی که پشت سر افراد مثه حسین فستر کلی دروغ خیالی بافتن بیشتر از انتظاری نمیره

همین ایلیا که این همه بهتون کمک کرده سرور هنوز تموم نشده رو داریم میبینیم چجوری باهاش رفتار میکنین چه برسه دیگه به ما که یه سرور اومدیم فقط بخاطر مجید

کلا ساید شمال شرق ادم با معرفت کم داره

از این بابت که در مورد ساید NE چنین نتیجه ای گرفتی متاسفم دوستِ عزیز
    اما حواس مون باشه که وقتی وارده فضای کل کل میشیم، همونطور که اتفاقا دوستِ خودتون در پست های قبل اشاره کرد حلوا خیرات نمیکنن!

چه در فرومِ این سرور چه سرور های گذشته رو شما خودت بری نگاه کنی انواع و اقسامِ اهانت ها و بعضا تهمت ها به پلیر های شمالِ شرق شده
    ما به پای همه ی سایده SE یا سایره ساید ها گذاشتیم؟! قطعا خیر

در خصوصِ ایلیا هم این موضوع صادقه، چون اشاره کردی
    حتی تو همون سرور بعد از اینکه مثلِ هلو کتیبه به اون ارزشمندی رو اومدن و از اکانتش زدن (از کسی که خودش به من میگفت اتک بالای 40 دقیقه کسی از من کتیبه نمیتونه ببره...) باز ما کوچکترین اهانتی بهش نکردیم!
    باز تو جلسات و گفتگو ها شریکش میکردیم و حتی از نظراتش استفاده هم میکردیم چون واقعا پسره زحمت کش و کار بلدیه
    ولی خب اینجا همون نفر اومده جلوی سایده ما و تو فضای کل کل قرار گرفته!
    متوجه هستم که نباید هر حرفی رو زد، ولی جوِ حاکم بر این فضا رو هم شما در قضاوتت لحاظ کن

پ ن: بار ها دوستان گفتن یکم احترام به همدیگه رو بیشتر حفظ کنید این یه بازیه فقط، ولی توسطِ "هیچ" سایدی این موضوع رعایت نمیشه! نتیجه ش میشه این پس نمیشه گله مند شد!

NE Soldier

• در خصوصِ ایلیا هم این موضوع صادقه، چون اشاره کردی
    حتی تو همون سرور بعد از اینکه مثلِ هلو کتیبه به اون ارزشمندی رو اومدن و از اکانتش زدن (از کسی که خودش به من میگفت اتک بالای 40 دقیقه کسی از من کتیبه نمیتونه ببره...) باز ما کوچکترین اهانتی بهش نکردیم!

عزیز کتیبه ساید خودمون بوده با شما شریک شدیم دلمون خواسته زورمون زیاد بوده همرمون کلفت بوده مثل هلو تقدیم کردیم شما کی باشی که برا اندبل تعیین تکلیف کنی؟

مگه مرتاضو شما بردید خاکستری دو دستی تقدیم کردید ما چیزی گفتیم؟

آش نخورده و دهان سوخته؟