نقد و بررسی سرور فینال تابستانه | آغاز ۱۶ تیر ۱۴۰۱ |

• ۷۲ ساعت؟؟؟؟؟

تورو خدا

ن پس

اگر ما هم یه اکانت با دوتا دهکده داشتیم ۲ دقیقه هم برامون کافی بود

یه روز طول میکشه فقط پسورد اکانتا رو ریکاوری کنیم و جامشینی ها رو بچینبم‌

برا ما ادامه دادنش اصلا مقدور نیست با اینکه کلی وقت و هزینه کردیم برا این همه اکانت ولی الان نیروی انسانی نداریم...

• الان اس ای که ۲۷۵تا کپش خورده

به قول دوست عزیزمون امیر ۴۳تا همر واندر زن داره گندمشون رو از کجا درمیاره؟

کسری عزیز

اسم کپ های کاتا شده رو گذاشتم تو فروم سرور ۵ ایکس

اگه فکر میکنی کمتر از این بوده میتونی عکس بگیری از کپ بذاری اینجا

گندمخور اون واندرزن ها هم بعد این دیدن داشت که سرور فریز شد

تمام پلن های NE روی کپ های شما از یه هفته قبل فریز شدن شروع شد و همچنان ادامه داشت که سرور فریز شد

پ ن : لطفا تمام عزیزان se که علاقه دارن اون سرور باز بشه ، همینجوری که اینجا تقاضا میکنن پشت پرده هم تقاضا کنن ، یه موقع اینجا ادای برنده در نیارن برن پیوی ادمین بگن سرور جدید ران کنه

پ ن ۲ : ایلیا رو هم ترانسفر میکنیم براتون اینجا به کارمون نمیاد😉

• جهت دریافت مبلغ جایزه ۳۰ میلیونی برای ساید همیشه برنده ان ای (پس از مصرف ترکیبات سنتی و صنعتی همزمان) درخواست باز شدن مجدد سرور را دارم.

تا بار دیگر مشت محکمی در دهان نوبان حاضر در اس ای خورده شود.

خبر رسیده تو این فاصله از فریز سرور تا الان علاوه بر اون ۲۵۷ کپ کاتا شده توسط ان ای یه ۶۰۰ ۷۰۰تا کپ در سرور های دات کام دژکوب ۵ایکس و غیره هم کاتا شده تا گندم کمکی از سرورهای دیگه فرستاده نشه. انقدر که پلنر های قوی هستن اقایون

• خب الان همه خدا رو شکر مشتاق باز شدن سرور هستن

پس دیگه دلیلی نداره سرور ران نشه

اخ چ شود

ممد جان داداش کلا ۲۰ دقیقه هست که ما ۵نفر داریم بحث میکنیم

چطوری به این نتیجخ رسیدی همه راضی اند؟

برنده قطعی انتخابات با اختلاف بالا شما هستی

)۲۴ ساعت قبل از انتخابات)😂😂😂

• ممد جان داداش کلا ۲۰ دقیقه هست که ما ۵نفر داریم بحث میکنیم

چطوری به این نتیجخ رسیدی همه راضی اند؟

برنده قطعی انتخابات با اختلاف بالا شما هستی

)۲۴ ساعت قبل از انتخابات)😂😂😂

حاجی الان اگر امیر حسین لیدر ساید شماست دقت کن دارم میگم اگر داره میگه بازی ران بشه

ساید ما هم ک همه میگن باز بشه

الیا هم ب عنوان اخرین باز مانده شمال غرب میگه باز بشه

جنوب غربم ک بیابون بود

الان مشکلش کجاست؟!

• ساید ما هم ک همه میگن باز بشه

الیا هم ب عنوان اخرین باز مانده شمال غرب میگه باز بشه

جنوب غربم ک بیابونبود

با این حساب کتابت جنوب غرب که نمیاد و شمال غربم فقط یه بازمانده داریم از شمال شرق هم نهایتش ۱۰ درصد از پلیرها بیاند

به این نمیگند اکثریت

این اقلیت مطلق هست

راه حل هم هست بهش میگند رای گیری

یه نظر سنجی باز بشه اگر تعداد اونایی که نظرشون به ادامه سرور هست ۵۰ نفر شد باز کنید بازی میکنیم

البته فقط اونایی که تو سرور هستند و مشخصه اکانت فرومشون نطر بدند

• پ ن ۲ : ایلیا رو هم ترانسفر میکنیم براتون اینجا به کارمون نمیاد😉

من مخالف باز شدن 2 ایکس هستم ولی در صورتی که باز شد یه فیک با دلاور میزنم بهت ://

• قطعا از ساید اس ای هم خیلی ها رفتن و نیستن و بازی نمیکنن

ولی میشه سه روز صلح برقرار کرد تیم ها مشخص شن دوباره ران شه

کل کل ها هم باشه داخل سرور نه اینجا که طرف بیاد لات کوچه های خلوت بشه

مملی خودش زنگ زده گفته سرور باز نشه بازم از رو نمیرین

خلاصه که ما آماده ایم چه تیممون بیان کامل چه نیان

اعداد دروغ نمیگن پست ادی هنوز هست که رید جنوب شرق از هفته قبل پلن کپ ها رشد هم کرده :دی حالا بیا خودتو بزن

• راجب به پلن کپ زدن ها از دو ساید جنوب شرق و شمال شرق

با اکانت گوسفند نباش که یه اتحاد بود کلا بغل واندر اکثر اکانت ها هم دو ده بودن اون اتحاد رو یه شب 12 تا کپ من زدم 8 تا 10 تا هم لینک دادم مهدی کلت با چکمه یونیک زد 50 تا هم دقیقا خود توشی زد چون با علی فلوید چک میکردیم

حدود 6 تا 7 تا اکانت هم از پرهام من گرفتم ده دوم رو 150 درصد بردم ته جنوب غرب زدم زمانی که کپ های جنوب شرق رو زدید هم به امید و فرهاد گفتم کپ میخواید اینا 17 هستن دارن میشن 18 میخواین بزارید زیر رید گفتن نه کپ هست

حتی اگر کپ ها هم اون تعدادی که تو میگی خورده باشه 275 تا یه لینک تو فروم هم نیومد نسبت رید هم تغییر نکرده بود

این سرور اگه قراره باز شه ساید و جناح تیم بندیتون تغییر کنه همر از داحل بهم بزنید بگید خانواده جدید پیدا کردیم و فلان همون بسته بمونه بهتره درست بازی میکنید باز شه سرور کسی هم دیگه بهمون بگه سمت شمال غرب نرو میگیم شرمنده !

• هر وقت با رمز ازم زدی منم با رمز ازت میزنم دی

باز کن آقا باز کن

هدف اندبل در بازی : نگهداری از چکمه مانی

فقط مانی جان کل همرای سایدو نیای بکوبی بما :دی

• ن پس

اگر ما هم یه اکانت با دوتا دهکده داشتیم ۲ دقیقه هم برامون کافی بود

یه روز طول میکشه فقط پسورد اکانتا رو ریکاوری کنیم و جامشینی ها رو بچینبم‌

برا ما ادامه دادنش اصلا مقدور نیست با اینکه کلی وقت و هزینه کردیم برا این همه اکانت ولی الان نیروی انسانی نداریم...

عزیز دلم همون یک اکانت ۲ دهکده ای که نه اکانت بنده ۴ دهکده داشت که اگر یادت باشه رمر رفت رو واندر زن تنسر ، بعدم یه سوراخ باز شد رو مپ

در اینکه شما باید با ۳۰۰ تا اکانت بیای که جلوی ما حرفی برای زدن داشته باشی خوب البته شکی نیست

همیشه هم سکوت کردن به معنای لال بودن نسیت

• درود

منم موافق باز شدن سرورِ فریز شده هستم، حتی اگر تصمیمِ ادمین بر باز نشدنِ سرور هم باشه، باید تکلیفِ زمان و زحمت و هزینه ای که شده مشخص بشه...

پ ن: لطفا تصمیمِ مدیرانِ سایت هرچی هست زودتر اعلامِ عمومی بشه
    پ ن: ایلیا چالشی که گذاشتی رو دوست داشتم، اگه سرور باز نشد منم رونمایی مینُمایم...

NE Soldier

• واقعیت اینه اینکه تعداد همرهای هر ساید، مقدار دف و تعداد کپ های خورده شده چقدره، ملاک درستی واسه اینکه نتیجه ی سرور رو بخوایم پیش بینی کنیم نیست و این آمار خیلی قابل استناد نیست. تا سرور تموم نشه و واندری ۱۰۰ نشه به صورت قطعی نمیشه گفت کدوم طرف برنده ی سروره.

فلذا در حال حاضر تنها آمار قابل استناد اینه:

تیم فعلی شمال شرق تابحال ۶ سرور حضور داشته (چه به صورت تیم کامل و یا صرفا چند نفر ازین تیم). سرورهای اصلی و فان، همه رو حساب کردم

دو تا سرور ۲ ایکس بازی کردیم که هر دو تاش رو برنده شدیم

دو تا سرور ۱۰ ایکس و فان بود که اونارم برنده شدیم

یک سرور ۲ ایکس فریز شد

یک سرور ۵ ایکس که هنوز تموم نشده

یعنی تا اینجا ۴ به صفر ازتون جلوییم

این آخری، یعنی ۵ ایکس رو شما برنده این که خب ۴ به یک ما همچنان جلوییم

اوووه

هنوز خیلی مونده تا برسین...

شخصا فقط یک سرور دیگه بازی میکنم و از دنیای تراوین خداحافظی میکنم، چه سرور جدید استارت بشه و چه سرور قبلی باز بشه من هستم

محسن

• اقا محسن ما رو شما برای سرور بعد حساب کردیم خودت گفتی دوست داری با ما بازی کنی بیا اخرین سرورتو جنگی در کنار ما باش