نقد و بررسی سرور فینال تابستانه | آغاز ۱۶ تیر ۱۴۰۱ |

• واندر مرکزی واندر اولشون بود , واندر مرزی SE و SW هم واندر دومشون بود که 7*7 این واندر کور شده بود و دف سنگینی نمیتونست نگه داره

یه مورد دیگه هم اینجا وقتی واندر مرکزی ان ای رو اسدبل خالی کرد همینجوری چنتا چیفر من ول دادم واندر رو چیف کردم و خودم دادم به مملی پس اون اکانت رو که کسه دیگه ای چیفش نکنه طبق همون حرفایی که با امید زده بودن و گفتن لاک واندر و چیف واندر نداشته باشیم

الان اینکار اگه پلن بوده که به قول میلاد حرف از دهن توتالتون در نمیاد ! طبق قراری که داشتیم. یا هم که شما اصلا یه سرور دیگه بازی میکردی یا هم که کسی در جریان تصمیمایه سایدتون نمیزاشته شمارو و اینجا با افتخار میای این رو دستاورد خطاب میکنی

• خدا وکیلی منو ارمین پشمامون از بازی شما ریخته بود

اگه از فریز در بیاد عکس میزارم برات همر 3 ما رنک 4 سرور بود

پلن کپ رو ماهم قبل کتیبه داشتیم قرار نبود همرها رو تروریست بلند شن توتال بی سیاست شمال شرق با شما نپ کپ بسته بود نزاشت بزنیم

اومدین یک خونه ایش از همون کپا دفاع ریختید با همون کپا 30 تا واندرزن و کلی جنگی ساختید ول میدادید بعد ما ازشون شاکیم که چرا روز 70 تازه کپ میزنید میگن نه بابا الان عقب افتادن

• خدا وکیلی منو ارمین پشمامون از بازی شما ریخته بود

اگه از فریز در بیاد عکس میزارم برات همر 3 ما رنک 4 سرور بود

فکر آبروی این بنده خدا هم باش

وقتی عکس گذاشته همر 3 اتحاد 13 سرور و میگه عکس رو ایلیا داده , بعد خودت پست میذاری میگی همر سومتون 4 سرور بوده , دیگه با چه رویی بیاد حرف بزنه

• رنک همر یه سرور دیگتو برداشتی گذاشتی اینجا میگی برا آرمین بوده😂تا جایی که یادمه ایلیا خودش بعد اینکه جنگ یونیک رو ازش زدن رو اون اکانت لاگین نمیکرد

شما کلا در جریان نیستی. اون سری که جنگ یونیک رفت ما حتی شارژم نزدیم آرمین کجا بود دلبندم؟

آدم قابل احترامی هستی ولی خوب خود شاخ پنداریت یکم زیاده همین الان در مورد چن چیز که دیگه خودم میدونم بازم داری دروغ میگی

چت ایلیا هست اسکرین میخای برات بفرستم چیکار کنم

راستی تو این تحلیلت یادت رفت بگی اختیارات اتحاد اسدبل دست اس ای بود تهمتی که زدین و من عکسشو فرستادم برا ناصر که اکانتی که اتحاد رو ساخته و کسایی که اختیارات داشتن حذف شدن یه پارسا داشت که لفت داد از اتحاد دسترسی اونم پرید

چت چیز خصوصیه :دی

ناصرم با ما بود دفش میومد رو واندر اندبل

اگه نمیگی دارم بهت میگم مستعمره ، اون واندر رو هم ما از خودمون میدونستیم و خوشحال میشدیم از ۱۰۰ شدنش

چیزی که مثل روز روشنه اینه که واندر تو یکی از ۵ واندر شمال ۱۰۰ میشد

خب دیگه اشتباه همینجا بود که شما مارو مستعمره خطاب کردید عذرخواهیم نکردید!

این در صورتی بود که ما از تایم خودمون زدیم برای ساید شمال شرق حرکت بزنیم در صورتی که شما نه به ما مولتی دادید نه دفاعی فرستادید نه حتی کنفدراسی بودیم!

پس رو دفاع شما هم برا واندر اندبل حساب کنیم و اتحاد north crows رو وینر اعلام کنیم؟

فکر آبروی این بنده خدا هم باش

وقتی عکس گذاشته همر 3 اتحاد 13 سرور و میگه عکس رو ایلیا داده , بعد خودت پست میذاری میگی همر سومتون 4 سرور بوده , دیگه با چه رویی بیاد حرف بزنه

دوسش دارم مهدی کلتو

اون تایم که فرستاده بودم 22 میل پوینت (حدود 250ک گرز بوده) تایمی که سرور بسته شد رو 500ک گرز رنک 4 سرور بوده یکم مستنداتش قدیمیه

باز اگر جای شکی وجود داره تقاضای یک روز انفریز دارم یعنی چی خداوکیلی رکورد زدیم عکسشو نداریم باز کنید عکس بگیریم

• آره اقا ول کن همر کینگ بلا هم رنکش 1 تا 5 بود حالا که خر تو خره مهدی باز کن عکسامونو بگیریم ما هم 2 دف هم ما بودیم بعد آقا فرامرز

تاریخ عکس ماله روز پلن کپ هاست و سه چهار روز بعد از زدن جنگ یونیک که فک کنم 4-5 روز بعدش هم سرور فریز شد من کاری به رنک همر ایلیا ندارم

دیگه با عقل خودتون هم حساب کنین روز پلن کپ که از 15 تا همر اول 10 تاش اس ای بوده 3 تاش هم ماله ایلیا اصلا 1تا3 ماله ایلیا تو تعداد همر ان ای فرقی نمیکنه

با شارژ تا اخر سروری که همه داشتیم خیلی تغییری ایجاد نمیکنه تو رنک یا اسپید ترا شاید باگ داره هر 50 تا کپی که کراپشو میزنی خود به خود یک همر از حریف دیستروی میکنه

• درود

دیدم اینجا چند مورد به من نسبت داده شده جهت روشنگری خدمت میرسم. برا روشن شدن این مسائل اول از همه نپ هایی که با امید بستم رو میگم خدمتتون:

1- صحبت هایی که با امید کردم در مورد تنش مرزی اوایل سرور بود که متاسفانه هم بازیکن های ما و هم بازیکن های شما تخطی میکردند و بعد از پیگیری های متعدد من و امید دیگه به این قضیه فیصله دادیم و گفتیم بزار هرکاری میخوان بکنن، بکنن و دیگه برامون مهم نباشه و قرار شد پلن سایدی اجرا نشه و همون لب مرز بمونه که این مورد از سمت جنوب شرق اجرا نشد و دونه دونه وارد ساید شمال شرق میشدن و دهکده میگرفتن و مولتی میزدند که حتی عکس های چت خودم با امید رو برای فرهاد و خودت و هومن فرستادم که چند روزی شما درگیر بودید که وای با این دهکده های داخل شمال شرق چه کنیم که در آخر با امید و فرهاد صحبت کردم قرار شد من این مسئله چشم پوشی کنم چون سر رفاقتم با امید نخواستم بین بازیکن های ساید خراب شه که باز چت هاش موجوده.

2- نپ نزدن دهکده که در بالا بهش اشاره شد که متاسفانه از سمت شما اجرا نشد.

3- نپ نزدن کتیبه اینطور بود که من زنگ زدم به امید گفتم امید جان ما برای هر سه ساید برنامه ریزی کردیم و پلنش موجوده و زیرساختش هم داریم فقط به من بگو شما آیا با شمال شرق نپ کتیبه میبندید که ما تمرکزمون رو بزاریم روی سایدهای دیگه ؟! که امید رفت با خودتون صحبت کنه و بعد دوروز برگشت که گفت آره ما کتیبه از ان ایی نمیزنیم.

- اصلا نپ کپ مولتی وجود نداشت و همچین چیزی حتی صحبتش هم نشده بود.

که اگر شده بود پایتخت های مولتی اکانت من رو شماها نه یکبار بلکه چندین بار شخم زده بودید قبل اینکه ما پلن گسترده اجرا کنیم.

- اصلا نپ کور کردن واندر و این چیزا وجود نداشت.

پی نوشت: قبل از هر چیزی اطلاعات خود را تکمیل کنید و بعد حرف بزنید.

پی نوشت: امیر جان برتری شمال شرق و برد حتمی خودمون رو خیلی کم نشون دادی. این برتری ها خیلی زیاده ! عدد دروغ نمیگه...

ماورای باورهای ما،

ماورای بودن ها و نبودن های ما

آنجا دشتی‌ست...

فراتر از همه ی تصورات راست و چپ

تو را آنجا خواهم دید.

• اگه نپ واندر وجود نداشت چرا زنگ زدی بهم و ازم پسورد اون مولتیو گرفتی ؟ نکنه اینم دروغه ؟

یادته میگفتی آدمی که تو تراوین دروغ بگه تو زندگی معمولیش هم دروغ میگه ؟ دقیقا شخصیت خودتو برام داشتی توضیح میدادی من ساده بودم

ایشالا که فرار نکنین و سرور باز بشه

• اگه نپ واندر وجود نداشت چرا زنگ زدی بهم و ازم پسورد اون مولتیو گرفتی ؟ نکنه اینم دروغه ؟

یادته میگفتی آدمی که تو تراوین دروغ بگه تو زندگی معمولیش هم دروغ میگه ؟ دقیقا شخصیت خودتو برام داشتی توضیح میدادی

ایشالا که فرار نکنین و سرور باز بشه

عزیز دلم به خاطراتت رجوع کن. زنگ زدم گفتم میخواید با این واندر چیکار کنید؟! که گفتی من همینجوری لانچ کردم که روش هم نزدیک 4تا همر لانچ شده بود پس اون واندر رو ما میگرفتیم که شما هم وضعیت رو دیدی گفتی بزن چیف کن که من بعدش زنگ زدم گفتم پسورد بده که جهت راستی آزمایی بود که شما هم درجا پسورد دادی. این چیزی بود که اتفاق افتاده. شما سرماجرا و ته ماجرا رو داری میگی، وسطش هم اتفاقاتی بوده افتاده. هم به رسول هم به مهدی زنگ زدم گفتم سرور رو بعد عید باز کنند که جواب درستی نشنیدم. شما پیگیر باش ایشالا باز میشه.

پی نوشت: با کسانی که تحت حمایت شما هستند درست صحبت کنید. مخاطب شما نیستی مهدی جان

ماورای باورهای ما،

ماورای بودن ها و نبودن های ما

آنجا دشتی‌ست...

فراتر از همه ی تصورات راست و چپ

تو را آنجا خواهم دید.

• سلام مجدد

این تنها عکسی هست که پیدا کردم از اکانت آرمین و من و برونیل و علی فارسی و مجید آخیل

با توجه به برگزاری سرور در 7 جولای و زمان عکس در 17 آگوست روز 40 بازی و 10 روز قبل کتیبه ها بوده و تایم کتیبه ها شد 200 کا گرزی!

خلاصه که در صورت باز شدن سرور میکوبمش به کپ ناتار:P

زحمت زیادی پاش خورده که حیف شد! تشکر فراموش نشه

بنظرم شما هم عکس اکانتهارو بزارید و این سرور رو مختوم اعلام کنیم

رنک همر دهکده 2 = 3 رنک همر دهکده 3 = 4 رنک دو همر دیگر <15

ارادت

• سلام

آقا یک سوال داشتم

چون نه توی روم اس ای هستم نه آن ای نه آن دبل و اس دبل این سوال برام پیش اومد

الان اس ای که ۲۷۵تا کپش خورده

به قول دوست عزیزمون امیر ۴۳تا همر واندر زن داره گندمشون رو از کجا درمیاره؟

بعد این واندر زن ها رو روی چه معیاری معرفی کردی؟به من چندتا میرسه؟؟؟

پ ن:دوستان خواهشا بحث گذشته نکنید اصلا اس ای واندر زن نداره دفاع نداره کپ نداره کتیبه نداره

مهدی جان بیخیال مگه نخوندی نوشته بود خیلی از پلیر های اس ای اکانت رو ول کردند رفته اند!!!تو هم داداش وا بده دیگه چقدر میخوای اون آب رو با هاون بکوبی؟؟؟

آقا شما درست میگی اصلا کل چراغ های ساید ما خاکستری بود،نه این که شب بودنمیدونستیم لامپها سوخته باید عوض کنیم!!!

یعنی این سرور کی باز میشه،آقا باز کن این لامصب رو سرمون رفت،سروری که قبل فریز نتیجه مشخص شده بودرو چرا روش دعوا دارید؟؟؟!!!

ادمین عزیز همه دوستان خواستار باز شدن این سرور هستند!سروری که فریز شده با باز شدنش جواب خیلی ها داده میشه

زمان اعلامی از نظر من پنج فروردین هست بازم دوستان هرزمانی رو اعلام کنند درخدمت هستم

• سلام به نطر منم باز بشه و ۷۲ ساعت اولیه صلح باشه که ما بتونیم حذف کنیم

وقتی تبم ما ۱۱ تا اکانت داریم ولی فقط دوتا پلیر مونده مشخصه دیگه نمیشه بازی کرد

فک کنم تو کل سرور ۱۰تا اکانت بمونه

میتونید دور هم بازی کنید و نفری یه واندر بدید بالا نفری ۴تا کتیبه هم بهتون میرسه

ما هم برا سرور جدید که انشالله بدون مولتی ران بشه دونفری ۲تا اکانت میاریم بالا و به زندگیمونم میرسیم

شادزی

• ۷۲ ساعت؟؟؟؟؟

تورو خدا