نقد و بررسی سرور فینال تابستانه | آغاز ۱۶ تیر ۱۴۰۱ |

• سلام خدمت همه

شخصا نه تایمشو دارم نه حوصلشو که چند تا اکانت رو دوباره از اول بالا بکشم

ترجیح میدم این سرور دوباره باز بشه تا چند نفری از توهم برنده بودن در بیان

اما در نهایت نظر اکثریت مهمه

این سرور ادامه پیدا کنه یا سرور جدید ران بشه NE باخت نمیده پس نظر اکثریت هر چی باشه ما هم احترام میذاریم

اون سرور باز نمیشه عزیزم

بیخودی سر لاحاف ملا دعوا نکنید

انشالله سرور جدید وقتتم آزاد تر میشه

راحت چند تا اکانت باهم میاری بالا

ما باید از کسی اجازه بگیریم سرور بعد بیام شمال شرق؟

• سلام خدمت همه

به خاطر اینکه شایعه شده سرور جدید با سرعت 3 ایکس 18 اسفند قرار هست ران بشه این پست تحلیلی از وضعیت شمال شرق و جنوب شرق رو میذارم که اگه یه موقع این سرور دوباره راه نیفتاد کسایی که تو سرور نبودن و صرفا فروم رو دنبال میکنن بدونن وضعیت سرور چطوری بوده

اول از همه اعلام کنم که اگه ران شدن سرور در 18 اسفند واقعیت داشته باشه , 10 روز قبل از عید وقت سرور ران کردن نیست . بزرگترای سایدها و تیم ها اون 10 روز رو حسابی مشغله کاری دارن تو خود عید هم که احتمالا مسافرت هستن , بعضی از پرو پلیر و پرو لیدرهای سایدها هم که مشغول حل پیک نوروزی هستن و همه اذیت میشن .

اگه سرور قبل از عید ران بشه امیدوارم سرور خوبی براتون باشه و اگه بعد عید ران بشه اعلام حضور میکنیم

برسیم به وضعیت سرور

این سرور رو میشه به 3 بخش تقسیم کرد

1 - قبل از حذف sw

2 - بین حذف sw و حذف ناجوان مردانه اکانت مجید پرشیا ( T A R T A R U S )

3 - بعد از حذف تارتاروس

1 - قبل از حذف SW : با وجود توتالی پارسا سوئیفت در SW پیش بینی ما این بود که متای جنوب شکل میگیره و با توجه به اینکه تیمی در NW نبود برای خودمون شانس برد زیر 50 درصد در نظر گرفته بودیم

2 - بعد از حذف SW : شمال شرق و جنوب شرق روبروی هم قرار گرفته بودن که حتی طبق گفته بعضی از پلیرهای خود SE اکثر پلیرها اکانت هارو ول کرده بودن و شانس برد NE صد در صد بود

3 - بعد از حذف ناجوان مردانه تارتاروس : اینکه میگم ناجوان مردانه به خاطراین نیست که باعث زحمت بیشتر ما شد , به خاطر اینه که صفر تا 100 اون اکانت رو مجید پرشیا کشیده بود ولی اکانت رو کسی حذف کرد که لاگین هم روی اکانت نمیکرد .

به هر حال تارتاروس یه اکانت نبود , یه کلونی بزرگ بود که 40 تا دف ساز عالی داشت که هر کدوم قبل کتیبه ها میانگین 15 تا فیدر داشتن , خود اکانت ده 1 تا 18 واندرزن کشیده بود و تایم و انرژی و پتانسیل 10 تا از بهترین پلیرهای شمال شرق رو گرفته بود . با فاصله چند روز از حذف تارتاروس اکانت T E N C E R هم که از بهترین اکانت های سرور بود مولتی هاش چنج کپ شده بود و همزمان شدن این 2 اتفاق باعث شد 90 درصد پلیرهای NE بازی رو دو هفته ای ول کردن که ساید SE تو این دو هفته خیلی خوب عمل کرد و مرتاض یونیک NE و جنگ یونیک رو هم زد . اشاره ای به کتیبه های دیگه نمیکنم چون هر 2 طرف تو زدن کتیبه های کوچیک از همدیگه خوب عمل کردن .

بعد از زدن جنگ یونیک بحث حیثیتی شد و پلیرهایی که ول کرده بودن رو تونستیم برگردونیم . بعد از زدن جنگ یونیک درگیری های 2 ساید بالا گرفت و پلن های NE که از روز اول تقریبا پلنی نرفته بود شروع شد . از اون روز تا روزی که سرور فریز شد شمال شرق 275 تا کپ از SE زد و همینطور هم جنوب شرق از شمال شرق موفق شد حدودا 40 تا کپ بپرونه که اکثرا مولتی های اکانت T E N C E R بود . اسم 275 تا کپ که از SE زدیم رو در یکی از پست هام توی فروم سرور 5 ایکس گذاشته بودم .

پلن 2 ساید این بود که اول زیرساخت های همدیگه رو بزنن که تو این مورد NE با سرعت و قدرت بیشتری عمل کرد .

تقریبا بعد از اون پلن های گسترده روی نان کپ های دو طرف قرار بود شروع بشه که سرور فریز شد . اگه سرور فریز نمیشد با توجه به تعداد همری که هر 2 ساید داشتن و با پلن هایی که قرار بود شروع بشه قطعا جذاب ترین سرور اسپیدترا میشد

روزی که سرور فریز شد

ساید SE روی اکانت های

HIV , POTK , KENTO , 0RACLES , S.K.A , GUNSNROSES , ATRON , TITAL , THE GODFATHER , SHADOWS , SAEID_S , KING BALA , ANNABELLE

43 تا همر اندگیم داشت

ساید NE روی اکانت های

NORTH EMPIRE , THE LAST OF , FLAMINGO . TENCER , KING MMA , BROTHERS , GUARD , MARSHALL , THE MOB , DR.MORTONE , TRAY , WARMASTER , ALIEN , KING ITALIANO , ZIXER , DJ HR2 نالنجی

47 تا همر اندگیم داشت

از بین 10 تا همر اول سرور 7 تا متعلق به NE بود و 3 تا متعلق به SE . از اون 7 تا 2 تا از همرهای NORTH EMPIRE بود , 4 تا از همرهای THE LAST OF US ( همر 2 نورث همر 8 سرور بود ولی همر چهارم THE LAST OF US بهتر بود ) و یه همر از اکانت T E N C E R

در مورد تعداد همر های جنگی

ساید SE روی اکانت های

WOOD , TOOSHI , RONAN , ORACLES , JAWAFE و ...

آماری که دارم خیلی دقیق نیست چون شیت رو کامل نکرده بودم ولی زیر 40 تا مطمئنا نبود و بالای 60 تا هم مطمئنا نبود .

ساید NE روی اکانت های TENCER , NORTH EMPIRE , GUARD , BAD2TEN , MARSHALL , BROTHERS , THE MOB و ...

73 تا همر جنگی داشت

در مورد دف

ساید SE با اسکات هایی که همزمان با تایم لند پلن فیک کشیدیم ( از همه تارگت ها ) حتی کپ دف سازها و ...

بین 20 تا 25 میل داشت

ساید NE از لحاظ دف عملکرد خیلی بهتری داشت فقط دف کلونی THE LAST OF US و NORTH EMPIRE در مجموع 20 میل میشد

و کل ساید در مجموع بین 40 تا 45 میل دف داشت

در مورد واندر

ساید SE سه تا واندر داشت

واندر مرکزی واندر اولشون بود , واندر مرزی SE و SW هم واندر دومشون بود که 7*7 این واندر کور شده بود و دف سنگینی نمیتونست نگه داره و واندر مرزی SE و NE هم که واندر سوم بود ولی زیر ساخت نداشت به خاطر اینکه چند روز یه بار بین SE و NE دست به دست میشد و از هم چیف میکردن

ساید NE پنج تا واندر داشت

واندر مرزی NE و NW که واندر اول بود , واندر خاکستری واندر دوم بود , واندر مرکزی NW و NE هم واندر سوم و چهارم بودن و یه واندر خاکستری دیگه هم واندر پنجم بود

با توجه به اینکه سرور روز 75 فریز شد و نقشه ها روز 100 میومد , دف SE میتونست 50 میل رو رد کنه و دف NE هم 100 میل رو رد کنه

در مورد کتیبه اندگیم

هر دو کتیبه مرتاض یونیک و معماری یونیک دست SE بود

شادزی

• حاجی من کاری ب هیچ جاش ندارم فقط اونجاش ک گفتی ما کلا 40 تا کپ زدیم

لامصب فقط اکانت توشی تنها بالای 50 تا کپ دیستوری کرد

دقت کن دیستوری ن این ک کراپ لاک یا بیام 2 تا کراپ 0 کنم

کلا دیستوری

• حاجی من کاری ب هیچ جاش ندارم فقط اونجاش ک گفتی ما کلا 40 تا کپ زدیم

لامصب فقط اکانت توشی تنها بالای 50 تا کپ دیستوری کرد

دقت کن دیستوری ن این ک کراپ لاک یا بیام 2 تا کراپ 0 کنم

کلا دیستوری

چون میشناسمت و میدونم اهل دروغ و خاله زنک بازی نیستی از لفظ دروغ استفاده نمیکنم ولی اگه آمارشون رو بذاری ممنونت میشم میگم که کدوم اشتباهه اینور همه چیز داخل شیت موجوده

• با توجه به اینکه سرور روز 75 فریز شد و نقشه ها روز 100 میومد , دف SE میتونست 50 میل رو رد کنه و دف NE هم 100 میل رو رد کنه

همه حرفات درستن ولی یه چیز رو از قلم انداختی منو مهدی کلت اون سرور هم میخواستیم نقشه هارو بزنیم متاسفانه سرور فریز شد شماهم که به قول خودتون خبر نداشتید نقشه ها چطور میوفتن

پس همین حرکت این سرور اونجا هم زده میشد و دف همرتونو رو سر خودتون خالی میکردید

خرج نقشه ها هم هر اتک 1 خزانه 10 و جابه جایی بود

همه چیز به دف بیشتر و همر بیشتر نیست

بازم اون سرور برنده بودید؟

یکی مثل موجی سامورایی میگفت چرا نقشه نداریم؟

یکی هم میگفت باید بدونه نقشه بدیم بالا

• سروری که هستیم زرنگ باشید نقشه و کتیبه های خودتون رو زودتر از ما جمع کنید نه اینکه به یکی مثل ناصر کلاهبردار قول بدید جنگ بزرگ رو نمیزنیم اول هم برید همونو بزنید

فانتزی نقشه و کتیبه جمع کردناتونو بذارید برا سرورای فان

• سروری که هستیم زرنگ باشید نقشه و کتیبه های خودتون رو زودتر از ما جمع کنید نه اینکه به یکی مثل ناصر کلاهبردار قول بدید جنگ بزرگ رو نمیزنیم اول هم برید همونو بزنید

چرا قیمه هارو میریزی تو ماستا

چرا بحثو عوض میکنی

چرا پای ناصرو وسط میکشی

شما همه سرور ها براتون که فانه

قطعا اونجاهم نقشه نداشتید

• چرا قیمه هارو میریزی تو ماستا

چرا بحثو عوض میکنی

چرا پای ناصرو وسط میکشی

شما همه سرور ها براتون که فانه

قطعا اونجاهم نقشه نداشتید

تا یکی دو سرور پیش به جز زئوس کسی جرئت نمیکرد NE رو تهدید کنه الان این یارو عرفان هم هفت تیر کش شده برا ما

اگه سرور بعدی به عید نخورد درس و مشق رو بهونه کنید جلوی NE پلی ندید

پ ن : از برزگتراتون بپرسید کدوم سرور بدون متا و تک به تک جلوی NE تونستن ۱۰۰ کنن

• تا یکی دو سرور پیش به جز زئوس کسی جرئت نمیکرد NE رو تهدید کنه الان این یارو عرفان هم هفت تیر کش شده برا ما

اگه سرور بعدی به عید نخورد درس و مشق رو بهونه کنید جلوی NE پلی ندید

پ ن : از برزگتراتون بپرسید کدوم سرور بدون متا و تک به تک جلوی NE تونستن ۱۰۰ کنن

100 درصد بهترین بهونه همینه تا اخر فروردین تموم نشه درس بهترین بهونه برایه بازی نکردن است

بزرگتر؟

عمو یوسف ، عمو پرهام ، عمو ناصر ، عمو مهدی & عمو متین و باقیه عمو ها

بدونه متا کدوم سرور جولو ان ای کسی 100 کرده؟

ان ای بدونه متا کدوم سرور 100 کرده؟

• اول اینکه اگه فرار میخاین بکنین و سرور استارت نشه از ادمین محترم خواهشمندم که یک روز سرور رو از فریز در بیارن فقط جهت اینکه این نوب بره پی کارش

آقای دروغگو پستت خیلی طولانی بود حوصلم نکشید کاملشو بخونم ولی خوب حدس میتونم بزنم چی گذاشتی :دی خیلی اهل سیو کردن و یادگاری گرفتن نیستم ولی الان تو چتم با ایلیا یچیزایی پیدا کردم از تقریبا اواخر سرور که برای مقایسه برای هم فرستادیم همینارو میزارم بسته

اول رنک همر ایلیا

دوم عکس رنک همر یکی از اکانت های اس ای

میمونه دو همر زیر رنک 15 در شمال شرق سطح پلی با 200 تا مولتی :دی

حالا حساب کن جرم خورشید رو

این هم از 33 تا که 24 تاش تو اتحاد اصلی بود و 2 تاش اتحاد فرعی

مدت کوتاهی که با ممد توهمی بازی کردی اثر خودشو روت گذاشته

سروری که هستیم زرنگ باشید نقشه و کتیبه های خودتون رو زودتر از ما جمع کنید نه اینکه به یکی مثل ناصر کلاهبردار قول بدید جنگ بزرگ رو نمیزنیم اول هم برید همونو بزنید

توتال لیدرتون که احترام براش قائلم سر حرفی که قبل شروع سرور با امید زدن سر نپ کتیبه و نزدن گسترده کپ مولتی که به هیچ وجه بچه های ما راضی نبودن و رو حرف امید فقط قبول کردیم و گرنه قطعا تو نتایج کتیبه جمع کردن یه فرقایی میکرد ( بنده خدا تا نیم ساعت قبل کتیبه هم خیالش راحت نبود پیغام میداد)

پلنی که شما اون تایم سرور برای زدن کپ ریختین رو ما قبل کتیبه داشتیم که بخاطر توتالتون که حرف زده بود پلن رو کنسل کردیم متین و محمد توشی و مانی پارتیزان هم دلخور شده بودن سر این قضیه و عمده کپی که زدیم بعد از پلن شما بود و هیچ خورده ای هم نگرفتیم چون میدونستیم حرف و قولش اعتبار نداره

حالا اصلا اونو کار نداریم آخه انقدر گنده میای شاخ بازیاتو تو بازی میزاشتی جنگ یونیک و مرتاض یونیکتونو با حداقل لاست نزنیم

لطفا سرور رو باز کنین همه ی 275 تا کپ که این آقا میگه رو خودم تو دوروز براتون ریکاوری میکنم خودش فک کنم یه رکورد هم بشه ببینم دیگه چی دارین برا گفتن

• 100 درصد بهترین بهونه همینه تا اخر فروردین تموم نشه درس بهترین بهونه برایه بازی نکردن است

بزرگتر؟

عمو یوسف ، عمو پرهام ، عمو ناصر ، عمو مهدی & عمو متین و باقیه عمو ها

بدونه متا کدوم سرور جولو ان ای کسی 100 کرده؟

ان ای بدونه متا کدوم سرور 100 کرده؟

ادی جان ولش کن طرف موقعی که متا با زعوس بود جوری میخوردن که میگفتن امید گاد مهدی بلوره دسته جمعی زدن حذف :D

ان ای باخت نمیده :دی آره دوبار:D:D

• رنک همر یه سرور دیگتو برداشتی گذاشتی اینجا میگی برا آرمین بوده😂تا جایی که یادمه ایلیا خودش بعد اینکه جنگ یونیک رو ازش زدن رو اون اکانت لاگین نمیکرد

ادی جان ولش کن طرف موقعی که متا با زعوس بود جوری میخوردن که میگفتن امید گاد مهدی بلوره دسته جمعی زدن حذف :D

ان ای باخت نمیده :دی آره دوبار:D:D

حالا یادم افتاد کی هستی

همونی که عکس همر mr.scary رو گذاشتی اون گروه ne نوشتی ۶ تا واندرزن دیگه هم دارم باید بزنم به خودم تا لینک بگیره🤣

یه سرورم یادمه ne بودی اکانت ریدر مولتی ندادیم بهت قهر کردی رفتی se

اینقدر فشار نیار به خودت سرور بعدیشم بچه های se گفتن سامان گاد مهدی بلوره زدن رو حذف🤣

ولی در کل پسر مودبی بودی زودتر میشناختمت کل کل نمیکردم باهات

• سلطان ببخشید ، فقط این دفاعی که داشتین کجا بود موقع شکسته شدن رکورد جا به جایی کتیبه؟

دفاتون رو معماری‌کوچیک بود؟

بعد سلطان این تعداد دف و همر رو ما از شما قبول میکنیم ، دمتم گرم رقیب نداری خدایی ، فقط رمز hesoyam میزنی تروپ جونشون پر میشه؟

سر انگشتی حساب کنی اختلاف فاحشه ها!

بعد کپ ۶۴۴۴ رو اول سرور واسه هدف خاص ریجستر شده هم‌جز ۲۷۵تا کپ حساب‌کردین؟

فقط نمیدونم چرا غارت اس ای بعد از خوردن ۲۷۵تا کپ بیشتر شد:)))

دقیقا وقتی مهدی بلور گفت سرور باز نمیشه سریع دوییدی گفتی نه نه باز کنین سرور رو؟

هر سرور به امید خورده گرفتیم که چوب مردونگیشو میگیره،

در مورد زدن مولتی ( به قول مملی زیرساخت)، وگرنه نمیذاشتیم بیشتر از اینا واسه بازی هزینه کنین

یه سرور هم سر همین نپ کتیبه اس ای انبار و جنگ اموز نداشت یادته؟ کم ندیدیم از شما

شما زدین ۲ روزه ریکاوری شد، ما زدیم از جا کندیم لیدرت هرروز زنگ میزد دلمون واسش سوخت،

وایسادی مثلا رنک همر ها و امار از ذهنمون بره بیای پست بذاری بگی سرور فریز شده رو هم برنده شدی؟

اصن کل پست به کنار ولش کن اشتباه نوشتم،

کل بازی به جز زدن کپ مولتی چه کاری انجام دادین که بگیم تراوین بازی کردین و لذت بردین؟

همین ایلیایی که تهمت کتیبه فروختن زدی بهش و سریع پاک‌کردی، اگر‌نبود نیمچه امیدی هم که داشتین نداشتین،

تنها چیزی که ما رو اذیت میکرد ایلیا بود چون واقعا مریضه:)))، بعد اومده عکس همرت و آنویلش رو گذاشته ناراحت شدی؟

عجب بابا عجب

• آدم قابل احترامی هستی ولی خوب خود شاخ پنداریت یکم زیاده همین الان در مورد چن چیز که دیگه خودم میدونم بازم داری دروغ میگی

چت ایلیا هست اسکرین میخای برات بفرستم چیکار کنم ؟ آقا فرهاد رو خواهش کنم بیاد آمار بزاره قبوله ؟ بزار اصا سرور بازشه دیگه ببینم روت میشه بری صفحه امار عمومی عکس بزاری یا نه فقط سرور باز شد باز نگین مهدی اومده همر اد کرده که ناراحت میشم

دروغ بعدیت هم که قهر کردم برا مولتی من از ای ار هم که بازی کردم خودم مولتی خودمو میساختم تا حالا از کسی مولتی نخاستم ونخاهم خواست چون خودم عرضشو دارم ندم کسی برام بسازه

یه سرور اسپید فقط اونم مجید آخیلیوس گفت بیا ان ای تفننی منم روشو زمین نزدم یدونه مصری ساختم اکانت گلابی که دیگه فک نکنم یه مصری مولتی بخوادش از مجیدم برو بپرس

راستی سرور دو ایکس که رفتی جنوب غرب نصف مولتیات کاتاشدن و بعدش بهونه اوردی بخاطر کمبود وقت رفتی اون فرار حساب میشه یا چی ؟

بله همر اسکاری هم گفتم 6تا همر دیگمم بزنم واندر نمیاد پایین چرا دروغ بگم :دی سروری که تیم نصفه اومد ساید متامونم شد یوسف بهتر از این نمیشد

همین که هفته درمیون تحلیل میزاری از سروری که فریز شده بچه های ما هم حوصله و وقت شمارو ندارن بیان جوابتو بدن معلومه کی فشاری شده :دی حالا هی تحلیل کن و بپرداز به اس ای قبل و بعد حذف اسدبلیو

راستی تو این تحلیلت یادت رفت بگی اختیارات اتحاد اسدبل دست اس ای بود تهمتی که زدین و من عکسشو فرستادم برا ناصر که اکانتی که اتحاد رو ساخته و کسایی که اختیارات داشتن حذف شدن یه پارسا داشت که لفت داد از اتحاد دسترسی اونم پرید

• 48 تا اکانت blood - lover هم واندرزن بود

نورث رو در جریان نیستم ولی مولتی های ما روز 100 بازی 50 میل دفاع داشتند که 20 میل آنها فقط متعلق به اتحاد Bro با 20 اکانت بود و روز 70 بازی 12 میل دفاعشون بود!

واندر هم اندبل 100 میکرد!

• (-18|30)

(-35|4)

(-45|37)

این مختصات اسپاون نقشه های اندبل هست که برات داخل اکسلمون دایره کشیدم

شما یک نقشه هم از اندبل نمیبردی

پ.ن: اکانت های MLT و NW متعلق به خودمون هستند

• از بچه های اس دبل قبل اینکه برم فقط یه امیر رولبک رو میشناختم و یه یوسف ریتالین

به خاطر اینکه امیر خواست رفتم ، روزی هم که رفتم پست گذاشتم که تا عید بیشتر نیستم ، ۵ روز قبل عید هم اکانتارو تحویل دادم و رفتم

یوسف و امیر هم زندن

میتونن بیان بگن مولتی کاتا شده تحویلشون دادم یا لول ۱۷

اگه مطمئنی که کاتا شده برو تاریخ گزارش هارو با تاریخ پست خداحافظی من مقایسه کن ببینی قبل رفتن من کاتا کردید یا بعدش

پ ن : درسته مولتی بازیم ، ولی مولتی برا کاتا شدن نمیکشیم

• 48 تا اکانت blood - lover هم واندرزن بود

نورث رو در جریان نیستم ولی مولتی های ما روز 100 بازی 50 میل دفاع داشتند که 20 میل آنها فقط متعلق به اتحاد Bro با 20 اکانت بود و روز 70 بازی 12 میل دفاعشون بود!

واندر هم اندبل 100 میکرد!

اگه نمیگی دارم بهت میگم مستعمره ، اون واندر رو هم ما از خودمون میدونستیم و خوشحال میشدیم از ۱۰۰ شدنش

چیزی که مثل روز روشنه اینه که واندر تو یکی از ۵ واندر شمال ۱۰۰ میشد